Wasze kontakty z ex-chłopakami. Możliwa jest przyjaźń po zerwaniu? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-18, 19:08   #91
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Może gdzieś istnieją takie osoby, które po rozstaniu są ze soba w przyjaznych stosunkach ...

Ja w to nie wierzę, choć bardzo się starałam, żeby właśnie takie poprawne relacje były między mną, a moim byłym narzeczonym. Nie udało się, choć zależało mi na tej znajomości nawet po rozstaniu. Ale po tym wszystkim, co się stało później darowałam sobie starania. Jestem zdania, że o przeszłości trzeba zapomnieć, pogodzić się z tym, co się stało, odciąć się od niej do pewnego stopnia, żeby móc myśleć o przyszłości i być z kims innym szczęśliwym. Na początku to oczywiście trudne, bolesne i bardzo przykre, ale czas jest po prostu najlepszym lekiem. Po za tym jak już wcześniej zauważyły Wizażanki, jesli któraś z osob czuje coś do drugiej po rozstaniu, to kontakty nigdy nie będą poprawne. Zawsze będą pojawiać się aluzje, niezręczne sytuacje i nadzieja...
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 20:20   #92
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Jesli z facetem łączyło Cie naparwde glebokie i silne uczucie, byliscie silnie zaangazowani i nastapilo rozstanie. Powod niewazny jaki - to nie wierze zeby mogło to przerodzic sie w przyjazn. Rozumiem ze ciezko zerwac tak od razu kontakt ale przyjazn jest niemozliwa. Poprawne stosunki owszem, ale nie przyjazn.
Natomiast jesli to nie byla milosc tylko zauroczenie albo para doszla do wniosku ze to nie to, bo czegos brak kolezenstwo jest oki, ale przyjazn taka prawdziwa nie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 20:26   #93
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Hm to zależy od wielu czynników, a głównie od ludzi. Jeśli będziemy w sobie długo chować urazę, żal, nadzieję na coś więcej to się nie uda. Jeśli prędzej lub później pogodzimy się że to co było to zamkniety rozdział i spojrzymy na byłego jak na resztę kumpli to jest szansa. A naprawdę można tak spojrzeć. Ja tego nie doświadczyłam, bo po prostu nie chciałam z tymi dupkami się zadawać, albo drogi się rozeszły po prostu, ale znam taki przypadek. Moja znajoma przyjaźni się z byłym, ona ma chłopaka on nie ma na razie nikogo ale widać że nie robi sobie nadzieji. Czasem wspominają dawne czase, ale starają się omijać intymne momenty, śmieją się z dawnych czasów lub dalej kłócą o jakąś pierdółkę sprzed lat.
Jeśli jednak TŻ potraktuje nas jakbyśmy nie były tego 'krolewicza' warte to nawet nie powinniśmy mieć ochoty z nim się zaprzyjaźniać. Trzeba mieć honor.
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 20:33   #94
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Nie można. W moim przypadku traktujemy się jak powietrze. I mi to pasuje bo nie miałabym nawet ochoty z nim gadać
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 21:25   #95
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Wierzę. Po pięciu latach burzliwego związku z moim byłym udało nam się teraz stworzyć coś bliskiego przyjaźni. Tylko w naszym przypadku zerwanie nie nastąpiło nagle i niespodziewanie, to był jakiś rok huśtawki, rozstań, powrotów, kłótni, szarpaniny, wyrzutów. Bolało. Żal było 5 najlepszych lat zmarnowanych. Przez pewien czas po ostatecznym zerwaniu nie znosiliśmy się wzajemnie, a łączyła nas wspólna praca i wspólni przyjaciele - nie dało się tak żyć. A kiedyś stwierdziłam że już nie nienawidzę tego człowieka, że mogę na niego patrzeć i rozmawiać z nim i nie gotować się ze złości, co więcej, że ja go po prostu i zwyczajnie lubię.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 22:05   #96
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

nie, nie wierze tez w przyjazn damsko-meska.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 22:11   #97
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Teoretycznie wierzę. Co nie ma żadnego przełożenia na praktykę.
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 22:22   #98
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Cytat:
Napisane przez me myself & I Pokaż wiadomość
....wczoraj Zerwał Ze Mną Mój Tż. Była To Prawdziwa Miłość...taka Do Grobowej Deski I Kompletnie Nie Spodziewałam Się Tego, że Tak Sprawy Mogą Się Potoczyć....

....podobno To Z Punktu Logiki Nie Jest Możliwe żeby Przyjaźnić Się Z Kimś,kogo Kocha Się Na Dal....ale Postanowiliśmy Się Tego Podjąć.

...jak Jest Waszym Zdaniem?
po 1 NIE

po 2 pisz prosze normalnie
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 22:56   #99
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

myslę , że w Twoim przypadku wyrządzisz sobie tylko tym krzywdę

ogólnie uważam , że po pewnym czasie od rozstania mozliwa jest przyjażź , jeśli obie osoby są wobec siebie ok
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 23:15   #100
tama
Rozeznanie
 
Avatar tama
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 678
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Wierzę, że można utrzymać z exem poprawne relacje.
Wierzę w bezinteresowną pomoc i odwdzięczenie się pięknym za piękne. W szczerość świątecznych życzeń wysłanych na kartce, w mailu, SMSem - też wierzę. Nawet w bez-podtekstowość (słowotwórstwo własne) rozmów w deseń "jak leci" - - - wierzę. Ale w przyjaźń (jeśli z każdej strony obejrzę to słowo) - nie wierzę.

Po pierwsze (zakładając nawet, że obydwoje tak samo pragnęliśmy rozstania): nie wyobrażam sobie, jak można tak po prostu obejść dookoła wspomnienia wszystkich tych gorących / czułych / tkliwych / takich i śmakich chwil w sytuacji, gdy stopień zażyłości [jak przystało na analizowany rodzaj więzi] wciąż pozostaje najwyższy.

Po drugie: co na ten podsycany "przyjaźnią" sentyment do exa Następca Exa? Jeśli ktoś zapozna mnie z parą, w której w pełni akceptowana i tolerowana jest bliskość* partnerów z ich "byłymi" - słowo daję: OZŁOCĘ . Jak można wyklarować TAKĄ (hmmm... niewygodną? niezręczną dla stron?) sytuację?

Po trzecie: podobnie jak Laylaaa w przyjaźń damsko-męską (poza jednym wjątkiem**) nie wierzę (i teraz powinnam poprzednie punkty wywodu wysłać w niebyt).
__________________

* "tylko" czy "aż" duchowa?
** ten wyjątek brzmi: gdy kobieta i mężczyzna nie są dla siebie atrakcyjni fizycznie. A obsada ról w omawianej "przyjaźni" taką sytuację raczej wyklucza.
__________________
Od 09/02/2010:

89 - 88 - 87 - 86 - 85- 84 -83-82 - 81 - 80 - 79- 78 - 77 - 76 - 75 -74 - 73 - 72 - 71 - 70 kg
tama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 13:57   #101
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
po 1 NIE

po 2 pisz prosze normalnie

A jak wg. Ciebie my myself & I pisze? Nienormalnie?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 14:10   #102
me myself & I
Raczkowanie
 
Avatar me myself & I
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Cytat:
Napisane przez koKOro
po 1 NIE

po 2 pisz prosze normalnie

Czy ja piszę nienormalnie? Dziewczyny, co z wami.... na każdym wątku dajecie na kogoś jakieś wrzuty. No to w takim razie jak miałam to napisać żeby było to normalne? Ok. Zerwaliśmy ze sobą. Nie wiem co robić, jestem załamana i mam wszystko gdzieś....ale mam z nim kontakt. Więc się pytam.

Proszę. Jak już wam tak zależy dokopcie mi bardziej(jak się da.)
me myself & I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 14:27   #103
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Cytat:
Napisane przez tama Pokaż wiadomość
Wierzę, że można utrzymać z exem poprawne relacje.
Wierzę w bezinteresowną pomoc i odwdzięczenie się pięknym za piękne. W szczerość świątecznych życzeń wysłanych na kartce, w mailu, SMSem - też wierzę. Nawet w bez-podtekstowość (słowotwórstwo własne) rozmów w deseń "jak leci" - - - wierzę. Ale w przyjaźń (jeśli z każdej strony obejrzę to słowo) - nie wierzę.

Po pierwsze (zakładając nawet, że obydwoje tak samo pragnęliśmy rozstania): nie wyobrażam sobie, jak można tak po prostu obejść dookoła wspomnienia wszystkich tych gorących / czułych / tkliwych / takich i śmakich chwil w sytuacji, gdy stopień zażyłości [jak przystało na analizowany rodzaj więzi] wciąż pozostaje najwyższy.

Po drugie: co na ten podsycany "przyjaźnią" sentyment do exa Następca Exa? Jeśli ktoś zapozna mnie z parą, w której w pełni akceptowana i tolerowana jest bliskość* partnerów z ich "byłymi" - słowo daję: OZŁOCĘ . Jak można wyklarować TAKĄ (hmmm... niewygodną? niezręczną dla stron?) sytuację?

Po trzecie: podobnie jak Laylaaa w przyjaźń damsko-męską (poza jednym wjątkiem**) nie wierzę (i teraz powinnam poprzednie punkty wywodu wysłać w niebyt).
__________________

* "tylko" czy "aż" duchowa?
** ten wyjątek brzmi: gdy kobieta i mężczyzna nie są dla siebie atrakcyjni fizycznie. A obsada ról w omawianej "przyjaźni" taką sytuację raczej wyklucza.
Nie zapoznam Cię i ozłocenie mnie ominie. A szkoda

Napisałam już wczesniej, że wierzę, bo sama mam taki przykład przed oczami.
Para była ze sobą 3 lata. Wszystko w porzadku, miłosc i te sprawy Nagle grom, ona poznaje kogos i odchodzi. On wiadomo, załamany, ona też niezbyt szcześliwa z powodu jego nieszczęścia.
Na nieszczęscie a moze na szczęście para ta była i jest powiązana silnymi więzami towarzyskimi których ani ona ani on nie chceieli/mogli zerwać.
Przez jakis czas udawało im się mijać. Potem ona wychodzi za mąż, wyjezdża do innego miasta, kontakt jest sporadyczny. Po dwóch latach on znajduje dziewczynę, po 3 latach zeni się z nia.
Jego zona nie trawi "byłej" jej mąż "byłego" ale co zrobic, jakoś znosić się trzeba, bo spotkania w towarzystwie czasami ominąć się nie dało.
Po latach wszystko sie ułozyło. Przyjaźnia się, spotykają, o nie trawieniu ich "połówki" juz zapomniały. Nawet dość często sie spotykają. Chodza razem na imprezy. Wszystko w porządku.

Potrzeba czasu. I wygaśniecia uczuc.
Wy tu mówicie o przyjaźni zaraz po zerwaniu.
Taka nie może istnieć, bo uczcucie miłosci jest jeszcze zbyt silne.
Ja mówie o znajomości, przyjaźni po czasie. Dłuższym.


Cytat:
Napisane przez me myself & I Pokaż wiadomość
Czy ja piszę nienormalnie? Dziewczyny, co z wami.... na każdym wątku dajecie na kogoś jakieś wrzuty. No to w takim razie jak miałam to napisać żeby było to normalne? Ok. Zerwaliśmy ze sobą. Nie wiem co robić, jestem załamana i mam wszystko gdzieś....ale mam z nim kontakt. Więc się pytam.

Proszę. Jak już wam tak zależy dokopcie mi bardziej(jak się da.)
Chodziło o pisanie PoKeMoNaMi. Nie wolno tak pisac. Regulamin.
Nikomu nie przeszkadza treść tylko forma.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 14:57   #104
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

ja w to nie wierze,nie moglyby sie z kims przyjaznic z kim kiedys bylam w zwiazku dla mnie to jest nie mozliwe.Nawet nie moglabym z ta osoba rozmawiac ani spojrzec mu w twarz dla mnie zwiazek zerwany jest zakonczony!!!!!!!mam pewne swoje zasady ktorych sie trzymam.
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 15:32   #105
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Z doświadczenia wiem, że taka przyjaźń nie jest możliwa, odradzam
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 15:38   #106
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

hej
nie wierze w taka przyjazn. Ja wogole nie wierze w jakakolwiek przyjazn, ale to juz inny problem.
Ale przyjazn po rozstaniu... e-e.
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 16:07   #107
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Cytat:
Napisane przez me myself & I Pokaż wiadomość
Czy ja piszę nienormalnie? Dziewczyny, co z wami.... na każdym wątku dajecie na kogoś jakieś wrzuty. No to w takim razie jak miałam to napisać żeby było to normalne? Ok. Zerwaliśmy ze sobą. Nie wiem co robić, jestem załamana i mam wszystko gdzieś....ale mam z nim kontakt. Więc się pytam.

Proszę. Jak już wam tak zależy dokopcie mi bardziej(jak się da.)

nie chodzilo mi o tresc tylko wyrazy z wielkiej litery, nie chcialam Cie urazic. Wybacz

czas leczy rany
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 17:40   #108
Aliachna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 196
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Ja też nie bardzo wierzę w taką przyjaźń ,tak się mówi..zostańmy przyjaciółmi ,ale raczej się nie zostaje przynajmniej u mnie nigdy tak nie było..
__________________

Aliachna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 17:50   #109
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Jeżeli jedna osoba dalej kocha to nie ma szans, żeby po rozstaniu była przyjaźń. Ta druga osoba "odkochana" znajdzie sobie kogoś innego i ta zakochana będzie cierpieć. Jeżeli 2 osoby są odkochane, wtedy może dojść do przyjaźni między nimi...
Life is brutal
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...



Edytowane przez redrose89
Czas edycji: 2007-02-20 o 08:45
redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 18:21   #110
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Ja z doswiadczenia wiem, że nie ma przyjaźni po byciu ze sobą.Niestety.
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 18:31   #111
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Nie będę wredna i do poprzedniego wątku nie nawiążę.
Co do pytania - poparte doświadczeniem -
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 20:43   #112
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Z każdym dniem coraz bardziej utwierdzam się w swoim przekonaniu, że to jest niemożliwe
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 20:57   #113
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Jeśli chodzi o pokemony to Zło kiedyś coś wspominał, że system zamienia caps locka tak, że duża litera jest tylko na początku każdego wyrazu.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 21:56   #114
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

nie wierzę w przyjaźń zaraz po zerwaniu. słynne "zostańmy przyjaciółmi" to raczej frazes, przy pomocy którego jedna ze stron stara się dyplomatycznie (co nie znaczy, że słusznie) zakończyć związek, jednoczenie nie ucinając definitywnie wzajemnych relacji.
niestety czasem taki układ staje się de facto "kontynuacją" związku, którego już właściwie nie ma- a raczej uwikłaniem jednej ze stron w emocjonalne dogorywanie z nadzieją ("może jednak mnie kocha?") w tle.
tak jak słusznie zauważyła Luba, najpierw muszą wygasnąć uczucia. trzeba całkiem zamknąć ten rozdział i dopiero ewentualnie (próbować) budować przyjaźń na- powiedzmy- neutralnym gruncie.

odnośnie poprzedniego wątku- tak jak kiedyś napisałam, najlepszym weryfikatorem dla życiowych decyzji- także dotyczących związku- jest czas i próby, jakie ze sobą przynosi.
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 23:40   #115
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Przyjazn po zerwaniu? Nie wierze. Czasem ciezko utrzymac stosunki poprawne a co dopiero sie przyjaznic.

Ja to nawet nie utrzymuje stosunkow - nie potrzebuje ich jako facetow to i jako znajomych tez nie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 12:56   #116
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

Ja też nie wierzę w taką przyjaźń. Mój przykład: po zakończeniu 5-letniego związku tak bardzo "przyjaźniliśmy się " z exem że po paru miesiącach wróciliśmy do siebie I chyba po to obiecywaliśmy sobie przyjaźń po rozstaniu, bo obydwoje wierzyliśmy że łączy nas wyjątkowe, niepowtarzalne uczucie. Z twojego postu wynika to samo Więc może dzięki "przyjażni" chcesz uratowac związek???
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 16:19   #117
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Wierzycie W Przyjaźń Po Zerwaniu?

to nie mozliwe.
jak dla mnie.
nigdy mi sie to jeszcze nie udalo, zawsze swoich bylych traktowalam jak wrogow.
tak jest teraz, chcialabym zebysmy sie traktowali normalnie, ale po tym co sie wydarzylo to chyba nie mozliwe ;(
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 19:01   #118
maxmix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Nie ma mowy...

Osobiscie nie wierze w przyjaz miedzy kobieta a mezczyzna. Oczywiscie mowie ogolnie. Napewno wiele jest takich przyjazni. Sadze jednak ze predzej czy pozniej ktoras z osob bedzie chciala czegos wiecej i wtedy juz jest nie ciekawie. Jesli chodzi natomiast o przyjazn po zwiazku to moje zdanie jest podobne. Jesli rozstal bym sie z dziewczyna to nie wyobrazam sobie przyjazni miedzy nami. Przyjazn dla mnie polega na mowienie sobie o wszystkich problemach totalnym zaufaniu itd. Nie chcialbym slyszec o jej problemach z facetami, bo napewno conajmniej dziwnie by mi sie tego sluchalo. Pozatym napewno jest wowczas wiele wspolnych wspomnien czesto nie koniecznie przyjemnych. Mysle wiec ze za kazdym razem jak bym patrzal na ta osobe to czesc sytuacji z naszego zwiazku mogla by mi sie przypominac.

Mysle ze mozna utrzymywac ze soba przyjazne stosunki chociaz nie zawsze jest to mozliwe. Ja w kazdym razie staral bym sie aby nie bylo miedzy nami zadnej zawisci.
maxmix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 13:15   #119
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Talking Panowie Eks

Witam!

Własnie zastanawiałam się czy taki wątek już zaistniał na wizażu...
Nie chodzi mi o to, aby na nich wieszać psy...
Pytanie troche dziwne, ale dzisiaj mi się nasunęło po rozmowie z koleżanką.
Twoj Eks, masz z nim dobry czy zły kontakt?
Czy to mozliwe zeby miec dobry?
Moja kolezanka twierdzi, ze taki wlasnie ma. Przyjaciele.
(Musze zaprosić ja na forum )
Ja przebiegajac mysla po moich Panach Eksach, mam mieszane odczucia.
Jakie wy macie na ten temat zdanie? Czy Twoj byly moze byc dobrym kolega?
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 13:19   #120
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Panowie Eks

ja chciałam mieć dobry
zaprzyjaźnić się ale ..nie wyszło
ale teraz nie wiem czy dobrze czy niestety
ale jak sie nie zmienił to lubię go nadal

ale z innym (który mnie zdradził) mam bardzo dobry kontakt
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.