Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-07, 07:00   #301
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez lulu229 Pokaż wiadomość
Witam tak patrzę co wypisujecie i zastanawiam się czy dobry markowy salon może zapewnić dobre strzyżenie otóż nie! Salon może zapewnić :

1.ładne i miłe wnętrze
2.miłą obsługę i wyczerpujące informacje na temat pielęgnacji itp
3. pyszną kawę
4.dobre kosmetyki firmowe
5.masaż głowy

Ale i tak wszystko zależy od fryzjera który dobierze się do waszych włosów!!!
Zgadzam się z powyższym, dlatego już jakiś czas temu zrezygnowałam z renomowanych salonów Wysoka cena najczęściej nie ma wiele wspólnego z jakością usługi - płaci się więcej ze względu na lokalizacje (wiadomo, że czynsz w centrum jest większy)

Cytat:
Czyli jesli chcecie być dobrze ostrzyżone nie kierujcie się modnym salonem tylko fryzjerem- konkretną osobą najlepiej jeśli widziałyście co ten fryzjer zrobił u waszej znajomej na głowie bo z polecenia to tez nigdy nie wiadomo ,ktoś jest mało wymagający i zadowoli się byle czym wystarczy ze fryzjer powie coś w stylu jeny jak pani seksownie wygląda w tej nowej fryzurze i laska będzie do niego chodzić do końca życia potem taka pani będzie polecać takiego fryzjera który robi seksowne fryzury i pracuje w ekstra salonie nie wazne ze zapłaciła 160 zł za strzyżenie skoro wyglada tak sexy bleheheh
Wiadomo, że każda kobieta ma inne oczekiwania. Często mamy też zupełnie inny rodzaj włosów. Jednak czasami wystarczy już samo to, że fryzjer się przykłada do swojej pracy

A tak btw. to mam znajomą, która ma piękne włosy. Nawet obcięte przez sąsiadkę wyglądają bosko (pewnie lepiej niż moje po wizycie w supersalonie ), trudno byłoby się sugerować jej opinią na temat fryzjerów
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 10:52   #302
izunniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

hej dziewczyny czytam te wasze wypowiedzi i już sama nie wiem:P w końcu zdecydowałam się na Kubę z salonu Kuka Vision. Ide we wtorek na strzyżenie) Może któraś z Was była już tam kiedys? Znacie jakieś opinie na jego temat?
Z góry dzięki)
izunniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 10:55   #303
izunniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej dziewczyny czytam te wasze posty i już sama nie wiem:P w końcu zdecydowałam się na Kubę z salonu Kuka Vision. Idę we wtorek na strzyżenie co o nim sądzicie? może któraś z Was była kiedyś u niego?
Z góry dzięki za odpowiedz
izunniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 19:08   #304
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

iza, daj znać jak było!
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 22:26   #305
izunniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

hej dziewczyny! dziś wróciłam od fryzjera i jestem załamana! nie chcę mówić nic złego ale zawiodłam się
miał mnie obcinać Kuba a tu w zastępstwie (bo mu coś wypadło) strzygła mnie jego pracownica... oki chciałam lekko wydegażować i podciąć końcówki żeby włosy odżyłuy po ostatnim farbowaniu, a tu pani jak mi zrobiła ciach-ciach to teraz tylko kitka mnie ratuje! nie chce pisać żadnych złych komentarzy bo po co- jedyny zarzut to niesłowność bo skoro umawiam się do faceta to liczę na to że on bezie mnie obsługiwał!!! czy nie mam racji? powiedzcie kto dobrze strzyże na boba (bo tylko to mi zostało) albo poradźcie jakiś dobry sposób na szybki wzrost włosów z góry dzięki
izunniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 08:49   #306
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

ojej..
To prawda, jeżeli umawiamy się na wizytę z konkretnym fryzjerem to właśnie on powinien nas obsługiwać, ja na Twoim miejscu chyba bym reklamowała usługę, chociaż skąd mogłaś wiedzieć, że tak będzie. Ja ze swojej strony polecam panią Gabrysię z Envy Hair Club, nie wiem jak u niej z bobami.. A na wzrost WAX, olejek rycynowy i cierpliwość..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:55   #307
KASIA EN
Raczkowanie
 
Avatar KASIA EN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez izunniaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! dziś wróciłam od fryzjera i jestem załamana! nie chcę mówić nic złego ale zawiodłam się
miał mnie obcinać Kuba a tu w zastępstwie (bo mu coś wypadło) strzygła mnie jego pracownica... oki chciałam lekko wydegażować i podciąć końcówki żeby włosy odżyłuy po ostatnim farbowaniu, a tu pani jak mi zrobiła ciach-ciach to teraz tylko kitka mnie ratuje! nie chce pisać żadnych złych komentarzy bo po co- jedyny zarzut to niesłowność bo skoro umawiam się do faceta to liczę na to że on bezie mnie obsługiwał!!! czy nie mam racji? powiedzcie kto dobrze strzyże na boba (bo tylko to mi zostało) albo poradźcie jakiś dobry sposób na szybki wzrost włosów z góry dzięki
Ja bym podziękowała pięknie i wyszła, ale teraz to już "po ptokach". Też słyszałam o Envy Hair dobre opinie...ale może wstrzymaj się i upinaj póki co włoski (i tak jest gorąco, więc będzie Ci wygodniej), a w między czasie stosuj specyfiki na porost. Proponuję poczytać tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ost+w%B3os%F3w i poprzednie części Dużo tego, ale dowiesz się wszystkiego
__________________
Don’t let anyone ever make you feel like you don’t deserve what you want.
KASIA EN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 15:57   #308
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

długo nosiłam się z zamiarem napisania posta, w końcu zebrałam się i piszę. nadal szukam "swojego" fryzjera. ostatnio pojawiłam się w salonie Piotr Aleksander i... kupa :/ nie chcę pisać, że pan Piotr jest złym fryzjerem, bo zapewne nie jest, ale zupełnie nie słucha tego co się do niego mówi. ma swoją wizję i jej się trzyma, nie zastanawiając się nad tym, że to klientka a nie on będzie z tą wizją chodzić na głowie. ale do rzeczy, poszłam z włosami do linii ramion, z dłuższym tyłem i mocno pocieniowanymi bokami + nieudana asymetryczna grzywka (na szczęście już odrosła). poprosiłam o zrównanie włosów do jednej długości + grzywka na prosto. od razu się dowiedziałam, że grzywka na prosto mi nie pasuje i że będzie na bok. na nic się zdały moje uwagi, że u mnie żadna grzywka na bok czy też asymetryczna się nie utrzymuje, dlatego noszę prostą. co do długości, to albo pan Piotr nie zrozumiał jaka ona ma być, albo nie wziął moich pod uwagę tego co mówię, bo jeśli mówię, że zapuszczam włosy, to nie ścina się włosów do linii brody co do grzywki, to ja sama nie wiem co to miało być, niby miała być na bok, ale coś chyba nie wyszło. no i już po 2h od wyjścia z salonu, rozwaliła się. tak wiem, to tylko włosy i odrosną. gorsze kupy miałam na głowie, ale szkoda mi tego zapuszczania, bo przez najbliższe pół roku nie wrócą do tej długości co miałam
a teraz apel: drodzy fryzjerzy, który czytacie to forum, słuchajcie swoich klientek, bo one najlepiej wiedzą jak zachowują się ich włosy.

Edytowane przez martady
Czas edycji: 2011-07-15 o 17:56
martady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:29   #309
lulu229
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

hey jestem specjalistką od bobów mogę poprawić ci fryzurę jeśli chcesz
lulu229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 09:00   #310
Krupax33
Przyczajenie
 
Avatar Krupax33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
GG do Krupax33 Send a message via Skype™ to Krupax33
Dot.: Dobry fryzjer z Łodzi.

Cytat:
Napisane przez ZelKax33 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym zrobić sobie taką fryzurę jak na poniższych zdjęciach. Czy ktoś mógłby polecić fryzjera z ŁODZI , który by mi zrobił taką właśnie fryzurę ?
Witam ; )
Dołączam się do pytania Zelkax33.
Krupax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 20:05   #311
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

nie wiecie od kiedy bedzie czynny salon luisse po remoncie?
__________________
Mój styl i nowości w świecie mody na: www.fjetaime.wordpress.co m

Wymiana ciuchów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 12:22   #312
veronicty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Co sądzicie o Salonie Kreator? Chciałabym się wybrać, ale nie wiem czy warto.
veronicty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 19:07   #313
olaunia
Raczkowanie
 
Avatar olaunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 389
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez veronicty Pokaż wiadomość
Co sądzicie o Salonie Kreator? Chciałabym się wybrać, ale nie wiem czy warto.
Są teraz fajne promocje w tym salonie na Gruponie, więc też chętnie się dowiem. Podłączam się do pytania
olaunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:35   #314
Andziorek9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Właśnie umówiłam sie do Maćka z Ricci e Capricci
Zobaczymy w czwartek. .
Zawsze chodziłam do Michała(Marcina?) u Jacka Olejniczaka na Piotrkowskiej, ale postanowiłam zmienić lokal.
Długo czeka się u nich na swoją kolej, a ostatnio coraz mniej dają z siebie. Umyją włosy, pobawią się nożyczkami kilka minut (dosłownie kilka) i biorą 80zł za strzyżenie, a wcale nie ma szału.
To takie moje zdanie.
__________________
Mój adres - derwisz777@gmail.com
Dziękuję za wszelkie bezcenne porady i wzorki
Andziorek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 20:27   #315
silent_enigma
Przyczajenie
 
Avatar silent_enigma
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja byłam kilka miesięcy temu w Lotos Kosmetik Paradise z Grupera. Ścinała mnie Sylwia i powiem szczerze, że kiepsko. Z jednej strony ścięła mnie krzywo i musiałam się męczyć z układaniem włosów, żeby to jakoś wyglądało, poza tym to jak wymodelowała moje włosy to kolejna porażka... mam falowane włosy z tendencją do puszenia, co nie znaczy że nie da się ich poskromić, bo na codzień jakoś daję sobię z nimi radę, a ona mi zrobiła push-up, zamiast normalnej fryzury i w efekcie wyglądałam jak stara baba sam salon ok, czysto, schludnie, ładnie.
Ostatnio byłam w Kashmir Studio, też z Grupera, na samym czesaniu i modelowaniu i było całkiem fajnie. Salon mały, ale fryzjerka bardzo się starała, po raz pierwszy miałam wygładzone włosy a nie push-up na głowie, mimo że wygładzała mi włosy szczotką. Nie wiem jak by było ze strzyżeniem, ale myślę, że tam jeszcze wrócę, bo po raz pierwszy byłam zadowolona z wizyty u fryzjera.
silent_enigma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 12:49   #316
famazing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam. Bardzo potrzebuję dobrego fryzjera, który obetnie mi włosy tak, żeby układały się dobrze nawet jak już zaczną odrastać (to nie jest przy moich włosach łatwe). Chciałabym zapuścić dłuższe włosy i jednocześnie nie wyglądać jak strach na wróble -.- Jestem w stanie poświęcić nawet więcej pieniędzy żeby jakoś wyglądać... Znajoma znajomej poleciła mi Wojewoda Studio, podobno była bardzo zadowolona, a tutaj nie znalazłam za wiele na ich temat... Któraś z Was była? poleca? Nie chcę iść w ciemno i wyjść niezadowolona, skoro już mam wydać na to cięcie sporo kasy o_O
famazing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:56   #317
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

a jeśli potrzebuję najzwyklejszego w życiu fryzjera / fryzjerki, który podetnie i włosy, to gdzie mogę iść?
chodzi tylko i wyłącznie o podcięcie włosów, mam długie (za połowę pleców) i chciałabym ściąć tak do łopatek
bez żadnego udziwniania, modelowania itd.
macie kogoś takiego spokojnego ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:30   #318
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

odnalazlam dlugo poszukiwana fryzjerke i swoj salon! nareszcie! polecam salon image na piotrkowskiej w lodzi! rewelacja! szukalam ich niesamowicie dlugo,nawet pisalam tu o tym na watku,az pewnego dnia przejezdzalam tamtedy i olsnienie! polecam fryzjerki sylwie i kasie ,ostatnio bylam u kasi( bo inni urlopowali) i bylam bardzo zadowolona, wizyta trwala dobra godzine,a nie jak u mnie w osiedlowym fryzjerze 15 minut
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 11:10   #319
famazing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

W końcu zdecydowałam się na salon Wojewoda studio, o którym wcześniej pisałam... i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Co prawda na wizytę do obu szefów trzeba było zbyt długo czekać a mi już zależało na czasie i poszłam do fryzjera Patryka, ale włosy obciął bardzo ładnie Już ponad tydzień z nimi żyję i świetnie daję sobie radę z układaniem. Wystarczy wysuszyć na szczotkę i jest super i mają kształt, mimo że są w fazie zapuszczania jestem bardzo zadowolona i polecam. Jednak było warto wydać te 80zł
famazing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 13:50   #320
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja bardoz bardzo bardzooooo polecam Wiktora z Good Time Day Spa. Byłam na wizycie zrobić ombre. Mam włosy cieniutkie, beznadziejne generlanie nic sie fajnego z nimi nie da zrobić, do tego bardzo jasne naturalnie farbowane na jeszcze jaśniejsze.

Wiktor zrobił mi ombre z bazowym średnim popielatym blondem i jasnymi końcówkmi. Wygląda niezwykle natural'nie, włosy wyglądają na gestsze.

Do tego ampułka i modelowanie. Jestem bardzo zadowolona, na pewno będę do niego chodzić już
__________________
Mój styl i nowości w świecie mody na: www.fjetaime.wordpress.co m

Wymiana ciuchów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 19:06   #321
Josseline
Raczkowanie
 
Avatar Josseline
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czy któraś z Was zna dobrego fryzjera, który potrafi dobrze doradzić, podpowiedzieć jaki rodzaj fryzury pasuje do kształtu twarzy ? Mam włosy do pasa i grzywkę, ale wygląda to jakoś zwyczajnie, trochę szkolnie. Może jakieś cieniowanie by mi pomogło bo nie chcę drastycznego cięcia, pomimo, że mam raczej podłużną twarz to bardzo zależy mi na długich włosach.
Josseline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 00:14   #322
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

a była któraś z Was w sun rise na Łagiewnickiej albo w Day spa Ewa Raj?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 15:35   #323
Coppelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja polecam p.Macieja http://maciej-fryzjer-lodz.blogspot.com/, niestety pracuje teraz w salonie Stanisław na Narutowicza, jak na moją kieszeń trochę za dużo :/ i jestem zmuszona zmienić fryzjera.
Dlatego mam pytanie do wizażanek, które były w salonie Luisse i Ricci, bo nad tymi dwoma salonami się zastanawiam. Ile kosztuje farbowanie długich włosów?
Co do salonu Stanisław. Umówiłam się tam właśnie do p. Macieja, który niestety musiał wyjechać, więc zgodziłam się żeby ktoś inny się mną zajął. Skończyło się to tym, że odrosty, które chciałam zafarbować nadal są widoczne, mają jedynie inny kolor niż przed farbowaniem
Farbuję z brązu na złoty blond, po wyjściu z salonu mam zwykły blond i rude odrosty ;/
Coppelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 21:32   #324
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja byłam raz w Ricci - bo też wyczytałam na wątku że taki super fryzjer. Niestety nie byłam bardzo zadowolona, Tragedii nie było, ale powiedziałabym że raczej przeciętnie.
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 13:07   #325
cosmicgirl_
Przyczajenie
 
Avatar cosmicgirl_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam Wizażanki! Właśnie zaczęłam mieszkać w Łodzi i potrzebuję dobrego fryzjera. Ostatnio przejeżdżałam obok salonu Rafael przy ulicy Zielonej ( czy to ten sam Rafael, przy którym rozpętała się taka burza przy jednym z wątków?). Salon wyglądał profesjonalnie, chciałabym zasięgnąć Waszej opinii - jakie są ceny oraz wykonanie. To samo tyczy się salonu Unique przy 6 sierpnia. Zaznaczam, że chciałabym ufarbować długie do pasa włosy i bardzo delikatnie podciąć. Zastanawiam się nad jednolitym brązem ( tak zazwyczaj się farbuję) lub nad blond refleksami. Bardzo dziękuję za wszystkie rady!
cosmicgirl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 18:44   #326
Handi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Jeśli szukacie fryzjerki, która dobrze obcina na sucho i potrafi słuchać i dobrze doradzić, polecam panią Sylwię z Laufer w Tesco na Pojezierskej. Ja zawsze wracam do niej po nieudanych doswiadczeniach z innymi fryzjerami a chodzę do niej rzadko bo mam daleko, na pewno warto spróbować poddać się jej talentowi.
Handi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 08:43   #327
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Wróciłam z Łodzi i kolejny raz muszę pochwalić panią Jolę, która od dłuższego czasu strzyże mojego męża. Umówiliśmy się na wizytę obydwoje, ja chciałam wprowadzić pewne poprawki do fryzury i koloru, który zrobiono mi na szkoleniu fryzjerskim w Poznaniu, mąż chciał zmienić fryzurę.

Może zacznę od strzyżenia męskiego - jak ktokolwiek z Łodzi pyta się mnie o dobrego fryzjera męskiego to nie polecam nikogo innego niż pani Jola. Taka trochę stara szkoła - dużo dużo pracy nożyczkami a nie maszynką, super starannie i profesjonalnie, ale bez gwiazdorstwa. Mąż przy każdych odwiedzinach w Łodzi ciągnie mnie do pani Joli, byle nie musieć iść do fryzjerów w Poznaniu (na pewno są tu jacyś dobrzy fryzjerzy z dużym doświadczeniem, ale jakoś trafialiśmy głównie na ĄĘ stylistów, którzy męskie strzyżenia robią "przy okazji", bo jednak głównie zajmują się fryzurami kobiet.). No i jest tanio.

Ze strzyżeń damskich najbardziej podobało mi się to, co pani Jola potrafi zrobić z krótkimi włosami innych klientek. Sama mam długie i zawsze obawiam się tego, co może wyjść jak pójdę do fryzjera - ale poszłam do pani Joli już trzeci raz i znowu jestem zadowolona. Poprosiłam o lekko rozjaśnione pasemka (coś jakby uzyskanie efektu trójwymiarowości) i ścięcie grzywki (takiej jak na pokazanym pani fryzjerce zdjęciu) i lekkie poprawienie obecnej fryzury. Wyszło bardzo ładnie i jestem zadowolona.


Ogólnie bardzo polecam, pani Jola przyjmuje teraz w salonie na Tuszyńskiej (blisko Paderewskiego i Rzgowskiej), jakby ktoś potrzebował numer telefonu to mogę na priv podać.

Edytowane przez ineczka7
Czas edycji: 2011-12-01 o 22:46
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 18:37   #328
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Polecam Agnes Płoszaj (salon Agnes Płoszaj, przy ul. Ogrodowej). Mam włosy lekko falowane, preferuję naturalne, lekkie fryzury, nie lubię pitolić się z układaniem. Byłam u Agnes trzykrotnie, za każdym razem byłam zadowolona, włosy wyglądają ładnie nawet wtedy, kiedy ich nie układam. Agnieszka jest bardzo sympatyczną osobą i słucha tego, co się do niej mówi, nie narzuca na siłę swej 'artystycznej wizji', ja prosiłam o coś praktycznego, dostałam coś praktycznego, przyniosłam zdjęcie fryzury i moje włosy przypominały te ze zdjęcia (i ładnie odrastają . Nie mam pojęcia jak radzi sobie z tzw. artystycznymi cięciami, gdyż nigdy o takowe nie prosiłam. Teraz włosy zapuszczam, do Agnes wybieram się najwcześniej dopiero w grudniu i zobaczymy co z tego wyniknie .
Ceny wydają mi się standardowe.
Wcześniej byłam kilka razy u Maćka, który pracował chwilę przy Struga, później zniknął mi z oczu (jak widzę, teraz pracuje w salonie "Stanisław"), dlatego znalazłam się u Agnes . Maciek strzygł okej, z tym że bez układania fryzura, moim zdaniem, była taka sobie, ale na pewno nie było źle. Niemniej wydawał mi się taki jakiś... ja wiem? nadęty? Poza tym uważam, że osoba, która mieni siebie znawcą najnowszych trendów i ogólnej pielęgnacji urody nie powinna doradzać szlachetnie bladolicej klientce wizyty w solarium... No, ale nie o tym wątek . Ale, jeszcze raz podkreślam, strzyżenie było ok.
__________________
Zapuszczę, zapuszczę, zapuszczę... a jak nie to mnie bęc!

26.10.2011 - 27 cm
1.12.2011 - ok. 30 cm ()
2.11. 2012 - ok. 39 cm (w tym dwa podcięcia lalala )
Cel: hm...
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 10:28   #329
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam Was. Wiecie może gdzie w Łodzi można zrobić ładne ombre? Dziękuję za odpowiedzi
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 11:06   #330
Mela_nia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Mam do Was pytanie Nie wiecie może gdzie pracuje teraz Aneta z Envy Hair Club na Piotrkowskiej? Farbowała mnie i strzygła parę razy i za każdym razem byłam zachwycona. A dzisiaj dowiedziałam się, że już tam nie pracuje
Mela_nia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.