New York Body Plan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-28, 15:32   #1
magiia
Przyczajenie
 
Avatar magiia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 24
GG do magiia
Arrow

New York Body Plan


Ostatnio ciągle napotykam na zagranicznych kanałach lub w prasie na osobę Davida Kirscha. Jest autorem "systemu" New York Body Plan, który jest połączeniem określonych ćwiczeń z dietą, podobno bardzo efektywnym. Kirsch jest trenerem znanej topmodelki Heidi Klum, od znajomej słyszałam, że to właśnie dla niej powstał NYBP, co pozwoliło wrócić jej w niecałe 2 miesiące do "przedciążowej" formy. Jednak dostęp do obszerniejszej informacji na ten temat jest ograniczony Tak więc chciałabym prosić o jakieś wskazówki w poszukiwaniu książki Davida no i oczywiście opinię osób, które mniej więcej zapoznały się z programem. Czy warto zainwestować w to czas Za wszelką pomoc i odpowiedzi ślicznie dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg david.jpg (19,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg david&heidi.jpg (7,2 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg david3.jpg (4,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg heidi4.jpg (46,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HeidiKlum02tn.jpg (18,0 KB, 94 załadowań)
__________________
Yesterday is yesterday. If we try to recapture it, we'll only lose tomorrow...
magiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:48   #2
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: New York Body Plan

Było o nim troche napisane w dodatku do gazety 'joy' , tam były podane jakieś ćwiczenia chyba, czy coś w tym stylu. dokładnie nie wiem, bo gazety nie mam (tylko przeglądałam ją w sklepie) i ja też sie chętnie dowiem czegoś więcej o NYBP, moze ktos wie coś więcej
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:52   #3
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: New York Body Plan

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/457642 <=- tu jest coś o jego książce
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:11   #4
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: New York Body Plan

No nie, ja nie moge. Jak przeczytałam : "System pozwala schudnąć w ciągu czternastu zaledwie dni" to mi ręce opadły. Kto wymyśla takie głupie hasła? A jak ktoś ma do schudnięcia np 40 kilo to co? Będzie chudł 3 kilo dziennie?
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 07:53   #5
mizuho
Raczkowanie
 
Avatar mizuho
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 42
Dot.: New York Body Plan

znalazłam

http://diet.ivillage.com/workouts/0,,hk7p,00.html
mizuho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 10:02   #6
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: New York Body Plan

Cytat:
Napisane przez Pingwineczka
No nie, ja nie moge. Jak przeczytałam : "System pozwala schudnąć w ciągu czternastu zaledwie dni" to mi ręce opadły. Kto wymyśla takie głupie hasła? A jak ktoś ma do schudnięcia np 40 kilo to co? Będzie chudł 3 kilo dziennie?
Moze chodzi poprostu o to, ze po 14 dniach juz widac efekty i chyba logiczne ze nie schudnie sie 40kg w 2 tygodnie, ale moze np. 4
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 10:57   #7
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: New York Body Plan

Jsli ten facet twierdzi, ze jakas tam modelka, jego podopieczna 4 tyg po porodzie stanela na wybiegu... to ja bym mu nie wierzyla... Ponoc stosowala specjalna diete i cwiczyla 60-90 min dziennie. Pytam JAK??? Jak kobieta po porodzie, (kiedy polog trwa 6 tygodni, krwawienia, oslabienie, naciagnieta skora brzucha...) moze cwiczyc i stosowac diete? Kto chce niech wierzy, ja raczej mysle realistycznie.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 15:10   #8
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: New York Body Plan

Cytat:
Napisane przez Papiszynka
Moze chodzi poprostu o to, ze po 14 dniach juz widac efekty i chyba logiczne ze nie schudnie sie 40kg w 2 tygodnie, ale moze np. 4
Jesli znajdzie się ktoś kto ułozy mi zdrową i smaczną (podkreslam!) diete i to taką na której wytrzymam i nie padnę z głodu i do tego ćwiczenia (a ćwicze 1-2 godziny dziennie) od których nie padnę całkowicie, po których (razem z ta dietą) w 14 dni wyraźnie bedzie widac że schudłam to jestem gotowa nawet sprzedać mieszkanie i mu zapłacić. Mit i legeda. Nawet pięć kilo jak stracę to nie będzie efektu. A jeszcze może zyskam figure modelki? W 2 tygodnie? Hmm... może kupie tą ksiązke, zastosuje a potem podam autora do sądu o wprowadzanie w bład skoro nie wygladam jak super modelka
Sorki, ale cyniczna się robie na "stare" lata. Chociaż może to PMS ?
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:12   #9
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Cool Dot.: New York Body Plan

ja tam też za bardzo w to nie wierze... a tym dodatku z Joya jest opisane jak niby Heidi jadła i jakie cwiczenia wykonywala przez 90 min dziennie. Podobno dzieki temu mozna w te 2 tygodnie stracic 8 kilo....


......................... ...



i odzyskać z nadwyżką w tydzień?
201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:23   #10
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: New York Body Plan

Cytat:
Napisane przez malinQa
ja tam też za bardzo w to nie wierze... a tym dodatku z Joya jest opisane jak niby Heidi jadła i jakie cwiczenia wykonywala przez 90 min dziennie. Podobno dzieki temu mozna w te 2 tygodnie stracic 8 kilo....


......................... ...



i odzyskać z nadwyżką w tydzień?
Racja A po za tym to pewnie nie 8 kilo tłuszczu tylko wody
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:25   #11
magiia
Przyczajenie
 
Avatar magiia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 24
GG do magiia
Thumbs up Dot.: New York Body Plan

Cytat:
Napisane przez Papiszynka
Moze chodzi poprostu o to, ze po 14 dniach juz widac efekty i chyba logiczne ze nie schudnie sie 40kg w 2 tygodnie, ale moze np. 4
Hmm albo o przestawienie się organizmu na inny tryb, bo tak zazwyczaj bywa po 14 dniach, np. ja po kopenhaskiej po 13 już nie mam ochoty na dawne grzeszki ... No... może czasem
__________________
Yesterday is yesterday. If we try to recapture it, we'll only lose tomorrow...
magiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 21:41   #12
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: New York Body Plan

Pingwineczka, czuje w Tobie bratnia dusze
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 00:42   #13
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: New York Body Plan

Cytat:
Napisane przez Klara02
Pingwineczka, czuje w Tobie bratnia dusze
I wzajemnie
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 10:03   #14
mizuho
Raczkowanie
 
Avatar mizuho
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 42
Dot.: New York Body Plan

spokojnie, dziewczyny !!

w tekscie bylo wyraznie, ze Heidi zaczela cwiczyc chyba 2 tyg po ciazy - fakt, wczesnie, ale co ma robic, skoro cialo to jej narzedzie pracy.

po drugie, po ciazy automatycznie chudnie sie kilka/ kilkanascie kg..
po trzecie, sama figura jej przed ciaza : 90/60/90 - widocznie ma szybciutki metabolizm, i latwo jej bylo wrocic do poprzednich ksztaltow

co bylo widac na slynnym pokazie victoria secret

plus

dieta - dokladnie taka sama jak zalecaja na sfd.pl
cwiczenia - ogolnorozwojowe, super - podobne sa np. na zajeciach tanca wspolczesnego..


i wyraznie bylo napisane, ze : stosujac te zasady nie osiagnie sie takiej figury jak Heidi - mozna tylko ulepszyc swoja
mizuho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 10:07   #15
mizuho
Raczkowanie
 
Avatar mizuho
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 42
Dot.: New York Body Plan

a tu jest zdjecie z tego pokazu..

widac powiekszone piersi i troche "inny" brzuszek

i jeszcze jedno.. Heidi powiedziala, ze w ciazy nabrala tluszczu tylko na brzuchu i ramionach - jakos tak - sama twarz zostala "nienaruszona"

widocznie taka budowa..

zrobilo sie halo wokol tego planu i tego trenera.. bo to byl ewenement, ze po tak krotkim czasie wrocila do formy i na wybieg

http://ccn1.net/POTD5/victorias-secr...heidi-klum.jpg
mizuho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 10:08   #16
mizuho
Raczkowanie
 
Avatar mizuho
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 42
Dot.: New York Body Plan

vs-heidi-klum.jpg
mizuho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 13:08   #17
jttlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Dot.: New York Body Plan

NYBP jest świetny (kupiłam sobie książkę w internetowej księgarni), ale pierwsze primo: bardzo restrykcyjna dieta (masakra) plus naprzemiennie dziennie: godzina lub półtorej ćwiczeń. Jestem w piątym dniu (zostało mi 9). Było ciężko i jest, ale dam radę. Zobaczę co będzie po tych dwóch tygodniach, oczekuje naprawdę widocznych rezultatów Ćwiczenia na pewno nie dla początkujących. Codziennie mam zakwasy, mimo że regularnie uprawiam sport od lat, także to o czymś świadczy. Miłym zaskoczeniem jest to, że od tych pięciu dni mam niesamowicie dużo energii, żadnych wahań, śpię głęboko, budzę się wypoczęta i w ogóle inaczej się czuję!! Jednak te węglowodany typu słodycze i w ogóle biała mąka plus makarony of course to zabójstwo dla organizmu, teraz potwierdzam to w 100%!!
jttlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 13:24   #18
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: New York Body Plan

Słyszałam o tym jegomościu Podobno nie tylko Heidi korzysta z jego rad, ale czy to jest zdrowe??
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 14:23   #19
jttlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Dot.: New York Body Plan

JEST zdrowe, pod warunkiem, że po tych 2 tygodniach zmodyfikujesz dietę dodając już normalne węglowodany i więcej tłuszczu. Kirsch pisze o tym kilka razy, że to tylko 2 tygodnie, nie dłużej!! Po tym czasie proponuje w książce jak ćwiczyć dalej itd. Mi NYBP odpowiada bardzo, facet zna sie na psychice kobiet, na każde z 14 dni są specjalne rozpiski, motywacje i w ogóle fachowo to wszystko jest zaplanowane. Polecam to dziewczyno, które nie wierzą w diety cud, a jedynie w ciężką pracę nad sobą i swoimi słabościami, wiem doskonale, wypróbowałam na sobie. Wyrzeczenia i pot, ale DZIAŁA.
jttlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 15:49   #20
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: New York Body Plan

ciekawe tylko co będzie po tych 2 tyg
napisz za m-c jak sobie dalej poradziłaś
wg.mnie tak krótkie diety nie mają sensu-chyba,że ktoś wie dokładnie co robić później
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 20:52   #21
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: New York Body Plan

Cytat:
Napisane przez jttlo Pokaż wiadomość
Ćwiczenia na pewno nie dla początkujących. Codziennie mam zakwasy, mimo że regularnie uprawiam sport od lat, także to o czymś świadczy. Miłym zaskoczeniem jest to, że od tych pięciu dni mam niesamowicie dużo energii, żadnych wahań, śpię głęboko, budzę się wypoczęta i w ogóle inaczej się czuję!! Jednak te węglowodany typu słodycze i w ogóle biała mąka plus makarony of course to zabójstwo dla organizmu, teraz potwierdzam to w 100%!!
Czy mogłabyś opisać kilka ćwiczeń z tej książki?? albo zrobić skany??
Na razie jestem sceptyczna i nie będę kupowała książki, wolę wysłuchać opinii innych na ten temat. A dieta jak tam wygląda mniej więcej jakbyś mogła napisać? Dzięki.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 10:25   #22
jttlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Dot.: New York Body Plan

Jeżeli chodzi o dietę, to tak: jesz 3 posiłki plus 2 razy dziennie odżywka białkowa - z samego rana i po ćwiczeniach. Posiłki co 3 godziny, chude białko plus warzywka, wszystko ładnie przyprawione (kurczak, indyk, tuńczyk). Zero słodyczy i białej mąki!! Dużo wody i herbaty zielonej, czerwonej.

Ćwiczenia: co drugi dzień godzina - 15 min wzmacniania nóg, pośladków, pleców i brzucha + 45 min kardio.

A w pozostałe dni: półtorej godziny - 45 min "dla serca" (np. aerobik z kasety lub to, co on podaje w ksiązce, 20 stron ) + znowu 45 min kardio.

To działa, naprawdę, to mój 6 dzień i pierwszy raz od 6 lat widze zmianę w wyglądzie moich ud!!! W ciągu 6 dni!! Zobaczymy co dalej...Dieta jest naprawdę ok, kwestia podejścia. Podoba mi się to, że po tych dwóch tygodniach wiem, że będę mogła wprowadzać wszystko co lubię do menu, tylko spokojnie i z rozwagą. Tym razem mi się uda.
jttlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 10:25   #23
jttlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Dot.: New York Body Plan

Napiszę za parę dni jak mi idzie..
jttlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 12:03   #24
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: New York Body Plan

i jak ci idzie po tygodniu ćwiczeń i diety ???
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 21:42   #25
stephanie20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: New York Body Plan

No dziewczyny, wszystko się zgadza jak pisane było wyżej plus to, że dieta jest naprawdę bardzo restrykcyjna i ćwiczenia naprawdę dają w kość. Jak opisuje Kirsch jest to dieta ekstremalna i faktycznie tak jest. Ćwiczy się codziennie choć wszystkie już zapewne wiecie że tak być nie powinno ale i to autror wyjaśnia. Nie ma żadnych niedomówień. I z góry także mówi że dieta ta nie jest dla smakoszów. Trzeba faktycznie mieć silną wole
Ja efekty widziałam już po 3 dniach.
Głównie chodzi tutaj o zastąpienie masy tłuszczowej na mięśniową i to jest także podkreślane. Nasza waga może nie spaść faktycznie tak wiele ale ważąc się na wadze z pomiarem tłuszczu i wodu był u mnie procentowy definitywny spadek tłuszczu w stosunku do wzrostu masy mięśniowej. Plus - nie jest to masa mięśniowa "widoczna" . Kirsch wykorzystuje wile powtórzeń z małym obciążeniem. Buduje długie, sexy mięśnie. Ogólnie ciało się wysmukla i ujędrnia.
Najgorsze jest to, że po 3 dniach dostajesz takie smaki na pieczywo i ogólnie węglowodany że aż skręca. Podchodziłam dwa razy z ogromną motywacją, ale mijała ona u mnie po ok 3. Ogólnie raz dotrwałam 9 dni z małymi kłamstewkami ale efekt tak itak był ogromny.
aha, jeszcze uwaga że na 4 dzień nie masz siły wejść po schodach i zaczynasz wykonywać wolniejsze ruchy. Dieta jest bardzo surowa. Samo białko plus warzywa. Żadnych węglowodanów, w tym owoców, żadnego mleka ,serów, soków. Głównie protein-shakes, piersi kurczak, warzywa oprócz marchewki, dużo białek z jaj ( bez żółtek) itp.

ale ogólnie
godne polecenia i jeszcze będę próbować
najpierw jednak muszę się kondycyjnie przygotować
pozdrówka
stephanie20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 08:46   #26
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: New York Body Plan

Cytat:
Napisane przez stephanie20 Pokaż wiadomość
No dziewczyny, wszystko się zgadza jak pisane było wyżej plus to, że dieta jest naprawdę bardzo restrykcyjna i ćwiczenia naprawdę dają w kość. Jak opisuje Kirsch jest to dieta ekstremalna i faktycznie tak jest. Ćwiczy się codziennie choć wszystkie już zapewne wiecie że tak być nie powinno ale i to autror wyjaśnia. Nie ma żadnych niedomówień. I z góry także mówi że dieta ta nie jest dla smakoszów. Trzeba faktycznie mieć silną wole
Ja efekty widziałam już po 3 dniach.
Głównie chodzi tutaj o zastąpienie masy tłuszczowej na mięśniową i to jest także podkreślane. Nasza waga może nie spaść faktycznie tak wiele ale ważąc się na wadze z pomiarem tłuszczu i wodu był u mnie procentowy definitywny spadek tłuszczu w stosunku do wzrostu masy mięśniowej. Plus - nie jest to masa mięśniowa "widoczna" . Kirsch wykorzystuje wile powtórzeń z małym obciążeniem. Buduje długie, sexy mięśnie. Ogólnie ciało się wysmukla i ujędrnia.
Najgorsze jest to, że po 3 dniach dostajesz takie smaki na pieczywo i ogólnie węglowodany że aż skręca. Podchodziłam dwa razy z ogromną motywacją, ale mijała ona u mnie po ok 3. Ogólnie raz dotrwałam 9 dni z małymi kłamstewkami ale efekt tak itak był ogromny.
aha, jeszcze uwaga że na 4 dzień nie masz siły wejść po schodach i zaczynasz wykonywać wolniejsze ruchy. Dieta jest bardzo surowa. Samo białko plus warzywa. Żadnych węglowodanów, w tym owoców, żadnego mleka ,serów, soków. Głównie protein-shakes, piersi kurczak, warzywa oprócz marchewki, dużo białek z jaj ( bez żółtek) itp.

ale ogólnie
godne polecenia i jeszcze będę próbować
najpierw jednak muszę się kondycyjnie przygotować
pozdrówka
ale to nie jest mozliwe .nie mozna przeciez tluszczu zamienic w miesnie,to sa dwie rozne tkanki.
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 11:03   #27
jttlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Dot.: New York Body Plan

Tak, to jest oczywiście przenośnia - chodzi o powiększenie mięśni, które w efekcie spalą tłuszcz i przez to jest efekt "zastąpienia". Kirsch podkreśla, że np babki w ciągu 2 tygodni chudną 4-7 kg, ale co najważniejsze, tracą od 8-12 % tkanki tłuszczowej w tak krótkim czasie.

Mój 12 dzień, jest mi bardzo ciężko i rzygam odżywką białkową. Motywuje mnie tylko, że tylko 2 dni tej restrykcyjnej diety
jttlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 11:06   #28
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: New York Body Plan

to jakas konkretna odzywka białkowa??
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:09   #29
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: New York Body Plan

Dziewczyny i jak tam efekty po diecie New York? Bo ja właśnie się zastanawiam czy jej nie zacząć stosować
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 12:40   #30
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: New York Body Plan

Hmmm... zaintrygowałyscie mnie tym... przeglądnełabym sobie ta ksiazke i chyba wybiore sie do jakiegos empiku, chociaz pewnie nie maja tam tego.

Na stronie merlina jest jedna recenzja klienta, ale nie jest napisane czy pani ma po porstu sceptyczne podejscie, czy tez przeczytala ksiazke i stwierdzila ze nic to nie daje.

Piszcie o efektach, tym jak to znosicie i czy da sie przetrwac - to naprawde jest takie restrykcyjne? A czy sa konkretne godziny cwiczeń etc? Bo dla mnie np. w gre wchodzi pozne popoludnie ( po 18) i wieczór. Niestety cały dzien jestem w pracy
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.