Kolorowe w³osy - potrzebna rada!! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-12-15, 17:38   #1
Pt6
Raczkowanie
 
Avatar Pt6
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 153

Kolorowe w³osy - potrzebna rada!!


Oj, zawsze mysla³am ¿e kogo jak kogo, ale mnie takie rzeczy siê nie przytrafi± jak trefne farbowanie... A jednak... Ponad tydzieñ temu co¶ do g³owy mi strzeli³o i zakupi³am farbê Safira z Welli. Na³o¿y³am zadowolona na w³osiska (dodam ¿e kolor p³omienny granat) potem zmy³am.... i tragedia Wcze¶niej mia³am jakie¶ 3 miesi±ce temu farbowane garnierem i by³y ok. 2,5 centymetrowe odrosty moich naturalnych w³osków. Farbowane nie wysz³y ¼le (w³a¶ciwie kolor siê nie zmieni³), odrosty wysz³y koloru w¶ciek³ego pomarañczu!! Jak to zobaczy³am to pobieg³am zaraz do sklepu po mojego kochanego garnierka. I tak na³o¿y³am na g³owê drugi kolor. Wszytko by³o ok, pomarañcz niby delikatnie (baaardzo delikatnie) ¶ciemnia³ choæ wci±¿ go by³o widaæ. A teraz po ponad tygodniu garnier ca³kiem siê ju¿ prawie zmy³ a ta safira trzyma siê jakby przyklejona sklapu i kolor ani drgnie. Dzi¶ pomy¶la³am, ze dobrze by by³o czym¶ ten pomarañczowy odrost pokryæ (nie wa¿ny kolor byleby w³osy by³y równego odcienia) i zakupi³am Venitê (t± z henn±). Spróbowa³am na malutkim pasemku, niestety zero reakcji w³osów. Farba z pasemka sp³ynê³a, pomarañcz siedzi jak siedzia³ na odrostach i g³upio siê cieszy...
I teraz pytanie do Was Kochane, ekspertki, czy da siê czym¶ ten odrost pomarañczowy pokryæ? Mo¿e ten Creme Gloss z Loreala (my¶la³am nad mahoniem)? Porad¼cie co¶
Fryzjer raczej odpada. W tygodniu kompletnie nie mam na to czasu (praca, praca, praca)... A nie wytrzymam z tym pomarañczem ani dnia d³u¿ej). Liczê na jak±¶ dobr± radê

A za tê g³upotê i kupno innej farby ni¿ Garnier to bym siê najchêtniej
Ech, stara a g³upia


Za³±czam zdjêcie mojego obecnego kolorku...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (65,5 KB, 76 za³adowañ)
__________________
"Ma³¿eñstwo zawsze jest zwi±zkiem dwojga ludzi gotowych przysi±c,
¿e tylko to drugie chrapie..."

Pratchett Terry
"Pi±ty elefant"

Edytowane przez Pt6
Czas edycji: 2007-12-16 o 08:11
Pt6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-23, 10:37   #2
ancur85
Raczkowanie
 
Avatar ancur85
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 42
GG do ancur85
Dot.: Kolorowe w³osy - potrzebna rada!!

odnawiam w±tek. mam pomarañczowo - rudy odrost po farbowaniu na korzenny br±z. mia³am go miesi±c temu po koloryzacji u fryzjera i stwierdzi³am, ¿e wolê sobie ju¿ sama zafarbowaæ je¶³i efekt ma byæ podobny,a cena o 90z³ ni¿sza,ale to cholerstwo nie zesz³o! co robiæ, dorad¼cie b³agam. jak go zneutralizowaæ??
ancur85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.