TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:( - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 09:30   #181
hera89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 26
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez rimbi Pokaż wiadomość
Używałam właśnie bobo testu. Dziś powtorzyłam- ciąży nie ma.
Trzeba było najpierw to zrobić później zakładać wątek.. złościć sie na chłopaka, dyskutować o aborcjach i przerwanych studiach...
__________________
martita
hera89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:33   #182
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
O rany
pozwolisz że sie przylacze
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:38   #183
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość


O ludzie
Nie zdziwię się, jak za kilka dni okaże się, że niepotrzebnie się tu wszystkie produkowałyśmy, bo żadnej ciąży nie ma

Cytat:
Napisane przez rimbi Pokaż wiadomość
Używałam właśnie bobo testu. Dziś powtorzyłam- ciąży nie ma.

A nie mówiłam
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:47   #184
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

A mnie się zdaje, że... autorka zorientowała się, iż znane są jej wcześniejsze wątki i cóż innego pozostało?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:55   #185
kuzyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 42
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dziecko jest juz na swiecie ?! Co to za brednie ?!

Nie, dziecka na świecie jeszcze nie ma. Na razie to jest zarodek który dzieckiem może (ale wcale nie musi) się stać.
Podszkol sie z biologii

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Tak, widze w tym duuuzo dziwnego !! Jak juz wczesniej wspomnialam, aborcja w Polsce jest nielegalna !! Dlatego zgodnie z prawem prosic o takie rzeczy nie powinien.



Beztrosko Wy piszecie nt. aborcji !!

Jak dziecko jest na swiecie to ja jestem KROLOWA BONA !!! Dziecko ( plod, ktory dopiero zaczyna sie rozwija )jest poki co w brzuszku mamusi !!!!!



Przepraszam Cie bardzo, ale w tym momencie nie obchodza nas inne kraje. Dziewczyn zyje w POLSCE i to nas interesuje.




Ha, ha, ha !! Ci co to robia lamia prawo, ich sumienie nie moje !! Palenie marychy to pikus w porownaniu z aborcja.

.
Jak dla kogo
kuzyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:58   #186
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 025
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez rimbi Pokaż wiadomość
Używałam właśnie bobo testu. Dziś powtorzyłam- ciąży nie ma.
No comment.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:02   #187
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;13812768]A mnie się zdaje, że... autorka zorientowała się, iż znane są jej wcześniejsze wątki i cóż innego pozostało? [/QUOTE]

Hehe, dokładnie. Nie wierzę w takie cuda.

Chyba zacznę sobie tworzyć jakąś listę z nickami osób, na wątkach których nie warto się udzielać (bo potem człowiek zapomina i niepotrzebnie się "produkuje").
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 10:04   #188
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Hehe, dokładnie. Nie wierzę w takie cuda.

Chyba zacznę sobie tworzyć jakąś listę z nickami osób, na wątkach których nie warto się udzielać (bo potem człowiek zapomina i niepotrzebnie się "produkuje").
bingo!!!

człowiek się wyslia,myśli,a tu....JAJECZKO
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:07   #189
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(



Lepiej,że w tej ciąży nie jesteś.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:20   #190
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;13812768]A mnie się zdaje, że... autorka zorientowała się, iż znane są jej wcześniejsze wątki i cóż innego pozostało? [/QUOTE]


Hmm, ja myślę, że to coś innego
Ona już po dwóch godzinach od założenia wątku - kiedy jeszcze żadna Wizażanka nie wyciągała "na światło dzienne" jej dawnych postów - sama zaczęła pisać, że tak naprawdę to nie wie, czy jest w ciąży, że w dniu założenia wątku ma dostać okres, że była po stosunku po tabletkę "po" itd. itp.
Dlatego w swoim poście zacytowałam wszystkie jej wypowiedzi tego typu i napisałam, że nie zdziwię się, jak okaże się, że żadnej ciąży nie ma.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:21   #191
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

nie wierzę
ha ha ha, spadłam prawie pod krzesło ze śmiechu....
I po co to wszystko kochana??? Chyba lubisz być w centrum zainteresowania
A jutro będzie nowy wątek...... "Mój Tz chce mieć ze mną dziecko, mam się zgodzić? "
ha ha ha
Śmiech na sali. Dzięki Bogu w ciąży nie jesteś
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 13:09   #192
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(


No to chociaż miałyśmy o czym podyskutować...
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:39   #193
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Ja to się boje, co będzie, jak autorka faktycznie zajdzie kiedyś w ciąże. Chociaż może do tego czasu trochę zmądrzeje i już nie będzie się zadawać z tym "swoim TŻtem".
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:41   #194
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Faktycznie telenowela ze tez komus sie chce cos takiego wymyslac.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 14:21   #195
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez rimbi Pokaż wiadomość
Używałam właśnie bobo testu. Dziś powtorzyłam- ciąży nie ma.
Jakiez to "zaskakujace"

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;13812768]A mnie się zdaje, że... autorka zorientowała się, iż znane są jej wcześniejsze wątki i cóż innego pozostało? [/QUOTE]

W glowie nikomu nie siedze, ale suma sumarum, to rimbi ma wiarygodnosc nawet nie rowna 0, ale ujemna
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 14:25   #196
Fatalistka87
Raczkowanie
 
Avatar Fatalistka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Jeśli jednak jesteś w ciąży (nie wnikam dlaczego nagle napisałaś, że powtórzyłaś test i wyszedł negatywnie...) musisz rozważyć wszystkie za i przeciw. Prawdą jest, że strasznie skrócisz sobie młodość, jednak rozpoczynając współżycie na pewno byłaś świadoma konsekwencji. Jeśli wiążesz przyszłość ze swoim chłopakiem i on wiąże ją z Tobą, to nie przerywaj ciąży. Dacie sobie radę, wzajemnie wspierając i pomagając. Natomiast może być też tak, że on zdecyduje się odejść od Ciebie i będzie Ci bardzo ciężko. Bo alimenty w wysokości 200-400zł nie zrekompensują Ci niczego, a na więcej liczyć nie będziesz mogła (przedział alimentów 300-400zł jest w momencie kiedy meżczyzna zarabia 1500-2000zł brutto!, a jak powszechnie wiadomo, młodemu chłopakowi ciężko będzie dostać lepiej płatną pracę na "dzień dobry"). Poza tym w momencie kiedy się rozejdziecie i każde z Was zwiąże się z innym partnerem, powstanie, mniej lub bardziej, "chora" sytuacja i ona z pewnością nie sprzyja wychowywaniu dziecka. I jedno ode mnie na przyszłość - MYŚLEĆ!!!
__________________
"Gdyby człowiek nie stawiał sobie poprzeczki coraz wyżej, nigdy by jej nie przeskoczył..."

170cm
61-60-59-58-57-56-55

Edytowane przez Fatalistka87
Czas edycji: 2009-08-20 o 14:28 Powód: doczytanie wątku i nowe fakty
Fatalistka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 14:36   #197
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Brak słów po prostu
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 14:42   #198
Margo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Fatalistka87 Pokaż wiadomość
Jeśli jednak jesteś w ciąży (nie wnikam dlaczego nagle napisałaś, że powtórzyłaś test i wyszedł negatywnie...) musisz rozważyć wszystkie za i przeciw. Prawdą jest, że strasznie skrócisz sobie młodość, jednak rozpoczynając współżycie na pewno byłaś świadoma konsekwencji. Jeśli wiążesz przyszłość ze swoim chłopakiem i on wiąże ją z Tobą, to nie przerywaj ciąży. Dacie sobie radę, wzajemnie wspierając i pomagając. Natomiast może być też tak, że on zdecyduje się odejść od Ciebie i będzie Ci bardzo ciężko. Bo alimenty w wysokości 200-400zł nie zrekompensują Ci niczego, a na więcej liczyć nie będziesz mogła (przedział alimentów 300-400zł jest w momencie kiedy meżczyzna zarabia 1500-2000zł brutto!, a jak powszechnie wiadomo, młodemu chłopakowi ciężko będzie dostać lepiej płatną pracę na "dzień dobry"). Poza tym w momencie kiedy się rozejdziecie i każde z Was zwiąże się z innym partnerem, powstanie, mniej lub bardziej, "chora" sytuacja i ona z pewnością nie sprzyja wychowywaniu dziecka. I jedno ode mnie na przyszłość - MYŚLEĆ!!!

A skąd pomysł,że chciała przerwać ciążę??
Zresztą już po ptakach(chyba)
Margo19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 15:12   #199
Fatalistka87
Raczkowanie
 
Avatar Fatalistka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Może się zagalopowałam troszeczkę, ale ogólnie dużo dziewczyn ulega presji ze strony faceta, jeśli ma taką finansową możliwość. Smutne, ale prawdziwe. Najgorsze jest to, że w większości przypadków "zaciążenia" młodych kobiet, okazuje się że facet uprawia seks nie dlatego, że kocha, ale dlatego, że po prostu ma taką możliwość.
__________________
"Gdyby człowiek nie stawiał sobie poprzeczki coraz wyżej, nigdy by jej nie przeskoczył..."

170cm
61-60-59-58-57-56-55
Fatalistka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 21:35   #200
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Po pierwsze nie nosisz zaraz po zapłodnieniu dziecka tylko zygote, potem zarodek, ktory dopiero z czasem bedzie dzieckiem, wiec facetowi sie nie dziwie ze zaproponowal najbardziej sensowne i logiczne rozwiazanie.
Nie jest gotowy do roli ojca i tyle. Nie chce nim byc, nie widzi siebie z brzemieniem dziecka na karku. Ty najwyrazniej (sądzac co emocjonalnych wypowiedziach) masz ochote na bycie kolejna samotna matką.
Niedobraliscie sie w swoich oczekiwaniach i zapatrywaniach na kwestie moralne.
Zastanów sie wiec jak sobie zorganizowac dalej zycie, kiedy twoj TZ odejdzie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 22:19   #201
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

hehe jakos czulam ze w ciazy nie jestes jak sie dowiedzialam o twouch poprzednich watkach

ten watek skolei moze byc przestroga dla innych dziewczyn ktore uprawiaja sex nie bedac pewnych swoich partnerow i tych ktore ''nie mysla'' uprawiajac sex
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 22:22   #202
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

najpierw musiałaby go mieć, a nie tak z doskoku. skoro jesteś Rimi fuksiarą, to teraz się trochę doszkól odnosnie bezpiecznego seksu bo inaczej co bzykanie będziesz latać po testy.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:25   #203
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

to już przynajmniej znasz potencjalną reakcję twojego faceta na ciążę i czy jesteś gotowa na bycie matką-taka wiedza też jest cenna
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 03:40   #204
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie nosisz zaraz po zapłodnieniu dziecka tylko zygote, potem zarodek, ktory dopiero z czasem bedzie dzieckiem, wiec facetowi sie nie dziwie ze zaproponowal najbardziej sensowne i logiczne rozwiazanie.
Nie jest gotowy do roli ojca i tyle. Nie chce nim byc, nie widzi siebie z brzemieniem dziecka na karku. Ty najwyrazniej (sądzac co emocjonalnych wypowiedziach) masz ochote na bycie kolejna samotna matką.
Niedobraliscie sie w swoich oczekiwaniach i zapatrywaniach na kwestie moralne.
Zastanów sie wiec jak sobie zorganizowac dalej zycie, kiedy twoj TZ odejdzie.
Namawianie do lamania prawa = najbardziej sensowne i logiczne ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 07:50   #205
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie nosisz zaraz po zapłodnieniu dziecka tylko zygote, potem zarodek, ktory dopiero z czasem bedzie dzieckiem, wiec facetowi sie nie dziwie ze zaproponowal najbardziej sensowne i logiczne rozwiazanie.
Nie jest gotowy do roli ojca i tyle. Nie chce nim byc, nie widzi siebie z brzemieniem dziecka na karku. Ty najwyrazniej (sądzac co emocjonalnych wypowiedziach) masz ochote na bycie kolejna samotna matką.
Niedobraliscie sie w swoich oczekiwaniach i zapatrywaniach na kwestie moralne.
Zastanów sie wiec jak sobie zorganizowac dalej zycie, kiedy twoj TZ odejdzie.
Jakże łatwe i proste jest nazywanie CZŁOWIEKA zygotą, zarodkiem itp. w końcu to wtedy jeszcze nie człowiek więc można go zabić. Z czystym sumieniem...
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 10:08   #206
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez rimbi Pokaż wiadomość
Używałam właśnie bobo testu. Dziś powtorzyłam- ciąży nie ma.
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 10:19   #207
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Żadne, jestem tylko ciekawa jak się "tamto" skończyło, bo pisano że prawie na pewno żadnej ciąży z tego nie będzie, a tu nagle ciąża jednak. Cóż, różne rzeczy się zdarzają, jak to było po alkoholu to może jednak trochę spermy było, nie wiadomo.
Czy on się na ojca nadaje to też niewiadoma, no ale zdarza się, że w razie konieczności ludzie błyskawicznie dorastają.
Co do testu, to najlepiej idź na test z krwi, wynik będzie pewny, przy tych płytkowych zawsze jest jakaś niepewność.

Co do tego "jak to sobie wyobrażasz", to masz jeszcze trochę czasu by to wszystko układać, przede wszystkim trzeba powiedzieć rodzicom (po sprawdzeniu czy na 100% jest o czym mówić) bo ich reakcja też ma swoje znaczenie.

Nie wiem czemu piszecie dziewczynie o nielegalności aborcji, chyba wszyscy wiedzą że nie jest w Polsce legalna (aczkolwiek zawsze można za granicę wyjechać, więc mnie argument "ale to nielegalne" w ogóle nie rusza), a na dodatek ona wcale nie chce tej ciąży usuwać... Więc chyba lepiej by było gdyby spróbować jej tu coś sensownego doradzić, jak pogadać z TŻtem i rodziną, jak organizować sobie studia...
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj. Skąd masz wiedzieć jak kto by się czuł? Część kobiet po dokonaniu aborcji czuje się źle, część "cierpi całe życie", a część czuje się dobrze.
Tak samo nie wiesz czy będzie "najszczęśliwsza", bo samym macierzyństwem i miłością się nie wyżyje ani dziecka nie wykarmi.

Jak to o jakim szoku mówimy? Normalnym... Ja bym była w szoku gdybym się dowiedziała, że jestem w ciąży a lat mam już 23 więc teoretycznie to żadna tragedia. Więc czemu ten 20-latek nie ma być w szoku?

Nie wiem jak ten związek wyglądał... jak tak "bez zobowiązań" to trzeba się liczyć z tym, że facet nie będzie chciał być ojcem, nie będzie się dzieckiem zajmował, nie będzie go chciał wychowywać a jedyne do czego go można zmusić to alimenty.
Twoje posty jakos zostaly pominiete w dyskusji ale wiedz, ze jak najbardziej sie z Toba zgadzam

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Reakcji chłopaka trudno się dziwić, w końcu to żaden mężczyzna tylko jeszcze dzieciak, mężczyźni do ojcowstwa dojrzewają bardzo wolno (zresztą biologicznie mają na to mnóstwo czasu więc im nie śpieszno), rzadko mają na to ochotę przed 30tką, a tu mówimy przecież o 20 latku!
Co do Twojego ostatniego zdania, to tylko opinia. Moim zdanie i zdaniem wielu wizażanek nie jest to zbrodnia, a wychowanie dziecka to bardzo ciężka praca moim zdaniem nie do pogodzenia ze studiowaniem. Oczywiście teoretycznie da się to zrobić, ale w praktyce oznacza to "odpuszczenie sobie" studiów (po przysłowiowych trójach i do przodu) lub "odpuszczenie sobie" wychowania dziecka (czyli zaprzegnięcie nianiek, babć,itd) w końcu doba ma tylko 24 godz.! Oczywiście o życiu osobistym już raczej nie może być mowy.
Jeszcze jedno pytanie do Ciebie i innych wizażanek: dlaczego "On" o facecie piszecie dużą literą. Strasznie to dziwne bo wg. zasad polskiej gramatyki tak się pisze o Bogu.
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dlaczego leżącego; dziewczyna z tego co zrozumiałam, może liczyć na pomoc rodziców, jeśli tak, to moim zdaniem jest w cholernie komfortowej sytuacji w całym tym bigosie. O ile w ogóle jest w tej ciązy. A koleżanka ma pretensję, że chłopak myśli o skrobance. Owszem, myśli sie o takich rozwiązaniach, jakkolwiek oburzające się to komuś innemu nie wyda, gdy się np. jest młodziutkim/młodym, nie na swoim, nie ma się swojej kasy i dziecko w perspektywie i nie traktuje się ciązy we wczesnej fazie ''personalnie''. . Tak właściwie, mozna by zacząc sie spierać, ktora decyzja ma bliżej dojrzałości; dyskusyjne, prawda. Nielegalność zabiegu to druga rzecz, ale tu akurat autorka wie, że nie usunie, więc tego problemu nie ma.
__________________
jeśli kochasz to wybacz
jeśli wybaczysz to nie wypominaj
jeśli nie masz sił to odejdź od niego
jeśli odejdziesz to już nie wracaj
jeśli chcesz być z nim mimo wszystko to przeczekaj
zestarzeje się i już nie będzie zdradzał
lecz swoje najpiękniejsze lata stracisz na czekaniu na jego starość
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 18:53   #208
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Namawianie do lamania prawa = najbardziej sensowne i logiczne ?
Wystarczy przekroczyć granice naszego religijnie konserwatywnego kraju i cała sprawa robi się legalna, pod właściwą opieką medyczną, a w Czechach nawet tańsza niż wstawienie implantu w zęby.
We wczesnej fazie ciąży podaje się środki wczesnoporonne.

Uważam, że wiele młodych, niedojrzałych dziewcząt wygrałoby swoje życie i przyszłość, gdyby nie brało sobie do serca tego całego gadania ze zygota to "dziecko".
Dlatego zawsze będę podawać najlepsze moim zdaniem rozwiązanie w takiej sytuacji.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:43   #209
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Jakże łatwe i proste jest nazywanie CZŁOWIEKA zygotą, zarodkiem itp. w końcu to wtedy jeszcze nie człowiek więc można go zabić. Z czystym sumieniem...
Ależ to jest zygota, zarodek, płód. Również jestem przeciwko aborcji i sama ciąży bym nie usunęła (a po pierwsze nie uprawiałabym seksu z kimś, komu nie ufam - inna kwestia), ale negowanie tego i mówienie, że jest inaczej, to idiotyzm bądź braki w edukacji Przecież to jak najbardziej przyjęte, poprawne terminy naukowe, dotyczące poszczególnych faz rozwoju dziecka.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 23:18   #210
katiusha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 180
Dot.: TŻ chce, abym usunela dziecko... :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Hehe, dokładnie. Nie wierzę w takie cuda.

Chyba zacznę sobie tworzyć jakąś listę z nickami osób, na wątkach których nie warto się udzielać (bo potem człowiek zapomina i niepotrzebnie się "produkuje").
Heh, dobra myśl.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Uważam, że wiele młodych, niedojrzałych dziewcząt wygrałoby swoje życie i przyszłość, gdyby nie brało sobie do serca tego całego gadania ze zygota to "dziecko".
Dlatego zawsze będę podawać najlepsze moim zdaniem rozwiązanie w takiej sytuacji.
A ja uważam że wygrałyby swoje życie gdyby nie dawały na prawo i lewo, bez zabezpieczenia i bez pomyślunku. Najlepsze wyjście to szklanka zimnej wody zamiast stosunku z byle kim i byle jak.
katiusha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.