Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 18:12   #661
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
Napisałam jeden post.
Odkąd Alchemiczka została modką, też już tam nie pisze, chyba powinnaś wiedzieć, dlaczego.
Pozdrawiam, Sandija

A swoją drogą, cóż za dziś za urodzaj:
już kolejna osoba zajrzała do nas, tylko po to, by wtrącić swoje trzy grosze na temat totalnie niezwiązany z naszym wątkiem. Hm.
Czy ktoś jeszcze chciałby coś napomnkąc na temat aktywności na f?
No to jeszcze ja coś napomknę, jeśli można.
Droga Sandijo, rzeczywiście nie udzielasz się u nas zbyt często, przynajmniej pod nowym adresem, bo pod starym na fora.pl napisałaś 23 posty. Poza jednym postem na nowym forum, o którym wspomniałaś, Twoje udzielanie się ograniczyło się do skopiowania mojej wypowiedzi i zamieszczenia jej na tym forum jako swojej własnej. Na dowód tego przedstawiam screeny obu wypowiedzi, żeby można było porównać tak treść, jak i daty i godziny ich zamieszczenia na obu forach. Posty dzieli od siebie 20 min. Nie muszę chyba dodawać, że to nazywa się plagiat i jest niezgodne tak z polskim prawem jak i z dobrymi obyczajami.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego wizażowania, jak również miłego i owocnego używania kwasków i filterków pod czujnym okiem eksperta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biowiz(obrob).JPG (93,6 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biofem (obrob)2.JPG (98,6 KB, 180 załadowań)
nan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 18:24   #662
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A mi się ostatnio coś dziwnego z samoopalaczem LRP dzieje ... Prawie całkowicie przestał brązowić, a i 3 razy zrobił plamy, więc leży w kącie. Zastanawia mnie czemu tak się stało, bo ani nie był długo otwarty, ani data ważności się nie skończyła, ani się nie opaliłam ( broń mnie Panie ... ) zeby uniemożliwiło mi to zauważenie efektu ... Co jest grane ???

Za to na Avence można polegać zawsze i wszędzie, tylko szkoda, że tak bardzo czuć go na buzi, i, że się lepi ... Choć w końcu to Avenka
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 18:31   #663
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mania19
A mi się ostatnio coś dziwnego z samoopalaczem LRP dzieje ... Prawie całkowicie przestał brązowić, a i 3 razy zrobił plamy, więc leży w kącie. Zastanawia mnie czemu tak się stało, bo ani nie był długo otwarty, ani data ważności się nie skończyła, ani się nie opaliłam ( broń mnie Panie ... ) zeby uniemożliwiło mi to zauważenie efektu ... Co jest grane ???

Za to na Avence można polegać zawsze i wszędzie, tylko szkoda, że tak bardzo czuć go na buzi, i, że się lepi ... Choć w końcu to Avenka
Mówisz o samoopalaczu Avene? U mnie się nie lepi, no może na początku po posmarowaniu, ale czekam te 20 min, żeby dobrze się wchłoną i jest ok, kolorek naprawdę ładny.

A ten LRP to miałam ochote go sobie kupić,ale narazie mam Avenke,za to używałam chusteczek samoopalających LRP i były świetne.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 18:34   #664
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Tak mówię o samoopalaczu Avene Ja czuję go na twarzy i u mnie trochę się lepi Kolorek rzeczywiście bardzo ładny i naturalny przede wszystkim Powiesz coś więcej ochusteczkach LRP ???
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 18:36   #665
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nan, na Waszym aktualnym portalu nie wypowiadam się pominąwszy ten jeden post - właśnie ze względu na lojalność. Wcześniej, kiedy urzędowaliście pod innym adresem, owszem wypowiadałam się. Odkąd mamy swoją biochemię na wizażu, nie udzielam się na f., właśnie z powodu uczciwości.

I bardzo bym Cię prosiła, żebym nie dołączała screenów wskazujących na sama nie wiem, co. Z tego, co widzę, my wcześniej rozmawiałyśmy o tych filtrach ----> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...in#post1680731

Alchemiczka w poście 2524 dwie godziny przed Tobą pogrubiła te filtry, ja je jedynie opisałam. Zaglądając do biochemii czy słowniczka, rzeczywiście, jest tylko jedyny sposób opisania tych filtrów - właśnie w taki jak Ty, czy ja, czy ktokolwiek inny to zrobiłby. Kolejność filtrów jest inna, wszystko jest inne. Przykro mi, że tak to się wszystko toczy, nie wiem, czemu ma to służyć. Kto był na filtromaniaczkach, wiedział, jak to wygląda.

Także podsumowując: my to robiłyśmy na swoim poletku, Wy na swoim, i o co chodzi. Nie rozumiem problemu.
Jak dla mnie EOT.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 18:40   #666
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez nan
No to jeszcze ja coś napomknę, jeśli można.
Droga Sandijo, rzeczywiście nie udzielasz się u nas zbyt często, przynajmniej pod nowym adresem, bo pod starym na fora.pl napisałaś 23 posty. Poza jednym postem na nowym forum, o którym wspomniałaś, Twoje udzielanie się ograniczyło się do skopiowania mojej wypowiedzi i zamieszczenia jej na tym forum jako swojej własnej. Na dowód tego przedstawiam screeny obu wypowiedzi, żeby można było porównać tak treść, jak i daty i godziny ich zamieszczenia na obu forach. Posty dzieli od siebie 20 min. Nie muszę chyba dodawać, że to nazywa się plagiat i jest niezgodne tak z polskim prawem jak i z dobrymi obyczajami.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego wizażowania, jak również miłego i owocnego używania kwasków i filterków pod czujnym okiem eksperta.
Dzieczwyny o co tyle afery??? Ktoś (nie pamiętam już kto) dał cynk na Wizażu, że na Femineusie jest akcja z kwasami od Pauli. Potem wiele osób zalogowało się na Femineusie tylko po to, by załapać sie na tę akcję. Następnie Administratorzy Femineusa podjęli decyzję o zmniejszeniu liczby osób, którą moga wziaść udział w tym zamówieniu. A teraz nie wiem dlaczego atakujemy się nawzajem? Osobiscie nie widzę, by post Sandiji był plagiatem Twoego postu. Poza tym zarówna u nas na Wizażu jak i u Was na Femineusie poruszane są podobne tematy z racji tego że rozmawiamy na tematy biochemiczne. Ja nie wypowiadam się na Femineusie oraz nie przemycam wiedzy nabytej tam tutaj na Wizaż. Tak samo Sandija, dlatego uwazam za bezzasadne posądzanie ją o plagiat.

Dziewczyny z Wizażu i z Femineusa bardzo proszę by zakończyły się posty wzajemnych oskarżeń. Naprawdę nie ma sensu denerwować się na siebie nawzajem. Przecież i tak Wszystkie jesteśmy po tej samej zafiltrowanej stronie słońca i czytałyśmy to samo FAQ forum Biochemii Urody Basi Kwiatkowskiej (Niektórzy nawet brali na nij czynny udział). Czy w takim wypadku jest sens się kłócić i obrażać nawzajem? Moim zdaniem nie ma.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 18:52   #667
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mania19
Tak mówię o samoopalaczu Avene Ja czuję go na twarzy i u mnie trochę się lepi Kolorek rzeczywiście bardzo ładny i naturalny przede wszystkim Powiesz coś więcej ochusteczkach LRP ???
Pisałam swoją recenzję na KWC oto link możesz zerknąć
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=14013

Ja je naprawdę lubię. Kolor jest bardziej intensywny niż w przypadku Avene. Ja kupiłam chyba za 4,50 (w zalezności od Apteki 4-5 zł) Jak nie mam kasy na jakiś większy dobry samoopalacz, to posiłkuję się chusteczkami. Plusem jest to, że są bez alkoholu
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 18:56   #668
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

I pod dywan...

Kochajmy się!
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 19:00   #669
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Dzieczwyny o co tyle afery??? Ktoś (nie pamiętam już kto) dał cynk na Wizażu, że na Femineusie jest akcja z kwasami od Pauli. Potem wiele osób zalogowało się na Femineusie tylko po to, by załapać sie na tę akcję. Następnie Administratorzy Femineusa podjęli decyzję o zmniejszeniu liczby osób, którą moga wziaść udział w tym zamówieniu. A teraz nie wiem dlaczego atakujemy się nawzajem? Osobiscie nie widzę, by post Sandiji był plagiatem Twoego postu. Poza tym zarówna u nas na Wizażu jak i u Was na Femineusie poruszane są podobne tematy z racji tego że rozmawiamy na tematy biochemiczne. Ja nie wypowiadam się na Femineusie oraz nie przemycam wiedzy nabytej tam tutaj na Wizaż. Tak samo Sandija, dlatego uwazam za bezzasadne posądzanie ją o plagiat.

Dziewczyny z Wizażu i z Femineusa bardzo proszę by zakończyły się posty wzajemnych oskarżeń. Naprawdę nie ma sensu denerwować się na siebie nawzajem. Przecież i tak Wszystkie jesteśmy po tej samej zafiltrowanej stronie słońca i czytałyśmy to samo FAQ forum Biochemii Urody Basi Kwiatkowskiej (Niektórzy nawet brali na nij czynny udział). Czy w takim wypadku jest sens się kłócić i obrażać nawzajem? Moim zdaniem nie ma.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
Amen.
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 19:04   #670
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Pisałam swoją recenzję na KWC oto link możesz zerknąć
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=14013

Ja je naprawdę lubię. Kolor jest bardziej intensywny niż w przypadku Avene. Ja kupiłam chyba za 4,50 (w zalezności od Apteki 4-5 zł) Jak nie mam kasy na jakiś większy dobry samoopalacz, to posiłkuję się chusteczkami. Plusem jest to, że są bez alkoholu
Dziękuję Wojtuś W takim razie skuszę się na nie
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 19:17   #671
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny, na wizazu panuje obecnie prawdziwa dermacolowa mania. Sama nabralam ochoty na puder sypki tej firmy. Napisalam dzisiaj do pewnej pani z allegro,ktore je sprzedaje, z zapytaniem o jego sklad:

Skład pudru to (oryginalne napisy): talc, zinc stearate, magnesium carbonate,

- bardzo prosty! I mysle ze niekomadogenny... Na PD LRP to moze on sie nie nada, ale na avenke jak znalazl... Jest w 3 odcieniach (w tym w zoltym, ktorego ostatnio poszukiwalam...) I ta cena!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 19:38   #672
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mania19
Dziękuję Wojtuś W takim razie skuszę się na nie
Pewnie, zawsze warto spróbować, może Tobie też się spodobają mam nadzieje, żeby nie było na mnie później
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 19:54   #673
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Pewnie, zawsze warto spróbować, może Tobie też się spodobają mam nadzieje, żeby nie było na mnie później
spokojna głowa, nie będzie na Ciebie
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 21:11   #674
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Kupiłam kupiłam , jutro testowanie.

Podaję linka do kremu cud Sandiji do ciałka:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=f ff945152d883907747468b60b 2c8fdf&cmd=details&itemid =10822
Recenzja Sandiji na KWC tego kosmetyku bardzo mnie zachęciła do kupna, trzeba będzie polatać po sklepach :aniołek:, a nuż znajdę w moim mieście
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 21:40   #675
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A ja teraz mam pytanie do Lublinianek, gdzie w tym mieście można kupić jakieś okularki przeciwsłoneczne, takie z filtrami i polaryzacją (nie koniecznie, ale przydałaby się). No i w cenie do 100 zł. Bo spłukana jestem. Byłam na ul. 3 maja u optyka, na Kowalskiej, ale mały wybór i drogie, w Tesco u optyka (tam ceny 180zł). No i brak mi pomysłu, gdzie jeszcze mam się udać! będę w weekend w Lublinie i chciałam połazić po sklepach.

Pomóżcie, bo mi słonko w oczy świeci, mam jedne okulary z polaryzacją, ale kształt mi nie pasuje
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 22:18   #676
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Wprawdzie nie jestem z Lublina, ale myślę, że mogę doradzić Ci dobre okularki z polaryzacją. Powinnaś dostać je na zwykłym stoisku z okularami w centrum hanlowym np. Przynajmniej w Szczecinie widziałam je w centrach handlowych. Nazywają się POLARISS, dystrybuje je Joker. Kosztują 59zł, a cena sugerowana jest na metce. Sama mam kilka par i bardzo je sobie chwalę, a co do filtrów - jestem ich pewna, kiedyś widziałam jakieś wyniki badań potwierdzające ich skuteczność, przeprowadzone na uniwerku w Toruniu, ale że jestem kompletnie nie-fizyczna to nie za bardzo się wczytałam w tekst (zwłaszcza,że filtry wtedy nie interesowały mnie tak jak teraz). Ale w każdym razie było tam kilka wykresów i innych potwierdzających ich ochronę przed promieniowaniem UV. Dla mnie są rewelacyjne, czasami spędzam w słońcu cały dzień i oczka mnie nie bolą. Sprawdziły się nawet na pustyni
Fajną polaryzację i super kobiece modele ma też Bizarre, a ich cena to około 100zł. Może w Lublinie będą tańsze? Mam też okularki Arctica,wprawdzie robią ardziej sportowe modele, ale te z polaryzacją są naprawdę świetne.
A co do optyków - poszłam kiedyś wybrać okularki do optyka, w moim miasteczku... Facet miał okulary tej samej firmy, które widziałam na ulicznym straganie, tylko cena była 2x większa albo nawet 3x...
To się rozpisałam. No ale okulary to moja specjalność Uwielbiam
koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 03:24   #677
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Obiecałam o Dove Summer Glow balsamie brązującym. Mam wersję do skóry ciemniejszej, jest też do jasnej. Pomazałam się po nóżkach 2 razy, po reszcie ciała raz. Efekt to ślicznie delikatnie opalone ciało, bez zaciekówi żółtych kolanek czy łokci. Balsam pachnie owocowo, nie ma smrodku samoopalacza. Można dla mocniejszego efektu pomazać się 3 raz (wypróbuję na nogach), a potem 2 dni przerwy. Skóra dobrze nawilżona, piżamka nie wybrudzona. Balsam dość długo się wchłania po aplikacji i lekko lepi (ale tylko do całkowitego wchłonięcia).
Zaraz postaram się dodać go do KWC.
Póki co podoba mi się. Opalenizna jest naprawdę delikatna i naturalna, a jednak widoczna.

Dziś rano testy evelinki, mam nadzieję, że nie poplami mi bluzki. No i jeszcze jedno, drobinki i śliczny efekt - fajnie, ale na nie muszę się obficie wymiziać sprayem biodermy (sesja w piaskownicy do południa mnie czeka), ciekawe jak drobinkowy efekt to zniesie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 05:39   #678
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Jesli tyle wizaznek na naszym forum było chetnych do pomocy to czemu tutaj nie oferują się jako organizatorki wspólnych zakupów?

Jak widać na TYM forum można bardzo dużo.

Roszczeniowa postawa to bardzo dobry sposób na życie.
Gratuluję i pozdrawiam.
Bez odbioru.
No tak, Pitipel jak zwykle urocza...
Nie ma mnie jeden dzien i takie cyrki...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 05:42   #679
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mentha
To teraz na Wizażu nie ma towarzystwa wzajemnej adoracji?
Mentho, uważam że niem ma. Każdy moze wejść na BK i się udzielać i nie zostanie odrzucony, o ile nie będą to typowo chamskie odzywki. Zobacz jak wielenowych użytykowniczek się tu pojawia.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 05:46   #680
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
Mentho, uważam że niem ma. Każdy moze wejść na BK i się udzielać i nie zostanie odrzucony, o ile nie będą to typowo chamskie odzywki. Zobacz jak wielenowych użytykowniczek się tu pojawia.
Mnie też ogromnie się to podoba, właśnie o tym pisałam do Sandiji. Tyle nowych dziewczyn się tu pojawia i wszystkie są przyjmowane z otwartymi ramionami, a cierpliowść wizażanek w wyjaśnianiu tego samego po raz setny nie zna granic.
Pamiętam jak sama trafiłam na wizaż, wiele moich (niezbyt mądrych przyznam) pytań nowicjuszki pozostawało bez odpowiedzi. Tu na biochemii jest teraz pod tym względem inna jakość.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 05:50   #681
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Obiecałam o Dove Summer Glow balsamie brązującym.
Dziś rano testy evelinki, mam nadzieję, że nie poplami mi bluzki. No i jeszcze jedno, drobinki i śliczny efekt - fajnie, ale na nie muszę się obficie wymiziać sprayem biodermy (sesja w piaskownicy do południa mnie czeka), ciekawe jak drobinkowy efekt to zniesie.
KAte, czy Dove nie wysusza skóry??

Ja miałam Eveline w zeszłym roku, efekt piękny, u mnie bez zacieków, ale musiałam sie posiłkowac dodatkowym balsamem nawilżającym, bo dla mnie był za suchy, jakis taki "tępy"..
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 06:02   #682
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

L_V - to się okaże, mam go od wczoraj . Ale skóra na nogach (przed chwilą wydepilowanych) jest nawilżona jak po użyciu typowo nawilżającego balsamu. Tak samo było po nocy z dove. Rano nie miałam zastrzeżeń do stanu nawilżenia skóry. Z tym, że ja obecnie nie mam na ciele problemów z suchą skórą (mam dobrze filtrowaną kranówę), więc nie wiem na ile moja opinia jest miarodajna. W każdym razie nogi z dove są póki co jak po zwykłym balsamie. Zresztą tej substancji samoopalającej chyba nie jest w nim zbyt wiele.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 08:19   #683
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

To ja dopowiem moje wrażenie z J&J Holiday skin- wszystko cacy i opalenizna i smrodek znośny, brak zacieków i brudzenia....niestety jest łyżka dziegciu w tej beczce miodu...używam go regularnie hmmm..tak od miesiąca i potwornie wysuszył mi skórę, normalnie na nogach zaczęłam się łuszczyć
teraz wspomagam się liposyne 1 Vichy i zaczynam powoli "wychodzić na prostą"
bardzo mi się to nie podoba...a już myślałam, że pozostanę przy J&J
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 08:49   #684
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez marianna
To ja dopowiem moje wrażenie z J&J Holiday skin- wszystko cacy i opalenizna i smrodek znośny, brak zacieków i brudzenia....niestety jest łyżka dziegciu w tej beczce miodu...używam go regularnie hmmm..tak od miesiąca i potwornie wysuszył mi skórę, normalnie na nogach zaczęłam się łuszczyć
Ja mam skłonność do łuszczenia i bez opalaczy, wiec jestem podwójnie ostrożna. Na kosmetyczce dziewczyny pisały, że JJ wysusza, jak widac opinia się powtarza, więc chyba coś w tym jest.

Johnsonowi mówimy nie!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 09:02   #685
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez koletynka
Wprawdzie nie jestem z Lublina, ale myślę, że mogę doradzić Ci dobre okularki z polaryzacją. Powinnaś dostać je na zwykłym stoisku z okularami w centrum hanlowym np. Przynajmniej w Szczecinie widziałam je w centrach handlowych. Nazywają się POLARISS, dystrybuje je Joker. Kosztują 59zł, a cena sugerowana jest na metce. Sama mam kilka par i bardzo je sobie chwalę, a co do filtrów - jestem ich pewna, kiedyś widziałam jakieś wyniki badań potwierdzające ich skuteczność, przeprowadzone na uniwerku w Toruniu, ale że jestem kompletnie nie-fizyczna to nie za bardzo się wczytałam w tekst (zwłaszcza,że filtry wtedy nie interesowały mnie tak jak teraz). Ale w każdym razie było tam kilka wykresów i innych potwierdzających ich ochronę przed promieniowaniem UV. Dla mnie są rewelacyjne, czasami spędzam w słońcu cały dzień i oczka mnie nie bolą. Sprawdziły się nawet na pustyni
Fajną polaryzację i super kobiece modele ma też Bizarre, a ich cena to około 100zł. Może w Lublinie będą tańsze? Mam też okularki Arctica,wprawdzie robią ardziej sportowe modele, ale te z polaryzacją są naprawdę świetne.
A co do optyków - poszłam kiedyś wybrać okularki do optyka, w moim miasteczku... Facet miał okulary tej samej firmy, które widziałam na ulicznym straganie, tylko cena była 2x większa albo nawet 3x...
To się rozpisałam. No ale okulary to moja specjalność Uwielbiam
Dziękuję ślicznie za pomoc, poszukam w Lublinie, tylko nie mam pomysłu gdzie.

L_V ty tez Lublinianka jesteś, może zdradzisz jakieś miejsca gdzie są dobre okularki?
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 09:12   #686
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A ja mam dzisiaj urodziny!
I mam też głupawkę od rana
i miałam teraz wyjść do urzędu z deklaracjami ale rozpętała się taka burza...że nie pójdę a co!
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 09:15   #687
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez marianna
A ja mam dzisiaj urodziny!
!

To w takim razie Wszytskiego Najlepszego .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 09:19   #688
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez marianna
A ja mam dzisiaj urodziny!
I mam też głupawkę od rana
i miałam teraz wyjść do urzędu z deklaracjami ale rozpętała się taka burza...że nie pójdę a co!
Wszystkiego naj!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 09:19   #689
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez marianna
A ja mam dzisiaj urodziny!
I mam też głupawkę od rana
i miałam teraz wyjść do urzędu z deklaracjami ale rozpętała się taka burza...że nie pójdę a co!
Wszystkiego najlepszego!
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 09:22   #690
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Dziękuję ślicznie za pomoc, poszukam w Lublinie, tylko nie mam pomysłu gdzie.

L_V ty tez Lublinianka jesteś, może zdradzisz jakieś miejsca gdzie są dobre okularki?
Wojtusiu, tu CIę rozczaruję Ja swoje okulary kupiłam u optyka-dystrybutora okularów Polaroid...i kupiła je w Chełmie!! Ale zastanawiam się, czy jakiś porządny lubesli optyk ich nie ma? Na Królewskiej albo w którejś galerii handlowej przy supermarketach?
Polaroidy są koszmarnie drogie, ale służą latami, o ile jakaś tragedia się im nie przydaży...

A możesz jeszcze pobuszować w GC, ale polaroidów tam ni ma. Nie wiem jak ten POlariss.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.