Lampy UV - wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 13:42   #511
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

A oprócz tego, że do lamp "z różową przesłoną" ciężko kupić żarowki...to co o niej sądzicie?
Przyznam, że nie przeczytałam całego wątku...bo chyba za leniwa jestem ale cuś tam czytałam, przeskakując co kilka stronek
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 13:50   #512
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ma_delline Pokaż wiadomość
A oprócz tego, że do lamp "z różową przesłoną" ciężko kupić żarowki...to co o niej sądzicie?
Przyznam, że nie przeczytałam całego wątku...bo chyba za leniwa jestem ale cuś tam czytałam, przeskakując co kilka stronek
ja czytalam ze ma za wysoko obsadzone zarowki
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:09   #513
ArdnaskelaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

http://www.allegro.pl/item542829484_...rovskiego.html co sądzicie?
ArdnaskelaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:36   #514
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ma_delline Pokaż wiadomość
A oprócz tego, że do lamp "z różową przesłoną" ciężko kupić żarowki...to co o niej sądzicie?
Przyznam, że nie przeczytałam całego wątku...bo chyba za leniwa jestem ale cuś tam czytałam, przeskakując co kilka stronek
nie polecam. Wiatraki od nowosci zepsute, zrowki 7 watowe, slabo utwardzaj zele. żreszta jak wszystko chinskiej produkcji

Cytat:
Napisane przez ArdnaskelaK Pokaż wiadomość
Niech Cie reka boska broni zeby kupic.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:02   #515
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Justyna M Pokaż wiadomość
gdzie kupujecie żarówki do tych lamp z różową przesłoną ? http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=533929238 kupiłam 4 szt żarówek nie zwracając na typ i żadna nie świeci ,żarówki są natomiast dobre bo w starej takiej zwykłej lampie za 80 zł działają

Bo ta lampa ma żarówki na prąd stały (z oznaczeniem DC). Dlatego nie świecą te do zwykłych lamp
musisz poszukać sobie takie żarówki na Allu albo gdzieś w sklepach internetowych (mamy w sklepie takie lampy i szukalismy zarówek do nich i tylko jeden rodzaj do nich pasuje - własnie DC).
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:08   #516
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
nie polecam. Wiatraki od nowosci zepsute, zrowki 7 watowe, slabo utwardzaj zele. żreszta jak wszystko chinskiej produkcji



Niech Cie reka boska broni zeby kupic.

Nie masz racji. Mamy te lampy, przetestowane, sprawdzone i wnikliwie zbadane . Żarówki są 9 watowe na prad stały, nie utwardzają żelu słabiej. Zużywają się nawet nieco wolniej niż te na prąd zmienny. Nie ma lamp wyprodukowanych w innych krajach niż Chiny - wszystkie są z Chin
A układ żarówek jest lepszy niż w tradycyjnych lampach, gdyż teraz w stylizacji paznokci żelowych jest tendencja do tego aby utwardzać paznokcie na kciukach - osobno, a cztery pozostałe paluszki - osobno. Więc żarówki z boków są nieprzydatne gdyż i tak żaden palec nie leży na boku tylko płasko.
A jak miałaś zepsuty wiatrak (co może się zdarzyć) - wystarczy odesłać lampę do Sprzedawcy w ramach reklamacji.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:43   #517
Qnegunda13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
to nie zarowki maja inny kolor, tylko obudowa.
Moja żarówka jest GRANATOWA, a obudowa jest czarna, jesli już o niej wspomniałaś. Żarówka wygląda trochę jak te energooszczędne - jest jakby czterorurkowa, a rurki nie sa białe, jak w normalnych żarówkach, tylko ciemnogranatowe. I wkręca się ją na normalny gwint. Po zapaleniu oczywiście są jaśniejsze. Na obudowie żarówki pisze, że to 15W UV.
Żadna z Was takiej nie ma?
Bo może to nie wina żarówki/lampy tylko żel jest do d.?
Qnegunda13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 16:48   #518
Qnegunda13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
Niech Cie reka boska broni zeby kupic.
No, właśnie.
I po zawodach.

A tak dokładnie, to dlaczego?
Qnegunda13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:52   #519
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Nie masz racji. Mamy te lampy, przetestowane, sprawdzone i wnikliwie zbadane . Żarówki są 9 watowe na prad stały, nie utwardzają żelu słabiej. Zużywają się nawet nieco wolniej niż te na prąd zmienny. Nie ma lamp wyprodukowanych w innych krajach niż Chiny - wszystkie są z Chin
A układ żarówek jest lepszy niż w tradycyjnych lampach, gdyż teraz w stylizacji paznokci żelowych jest tendencja do tego aby utwardzać paznokcie na kciukach - osobno, a cztery pozostałe paluszki - osobno. Więc żarówki z boków są nieprzydatne gdyż i tak żaden palec nie leży na boku tylko płasko.
A jak miałaś zepsuty wiatrak (co może się zdarzyć) - wystarczy odesłać lampę do Sprzedawcy w ramach reklamacji.
i tu sie mylisz ja mam lampe made in germany
i tego badzzeiwa nie plecam i uwazam ze nie nalezy kupowac takich. Na swoich bledach doszlam do wniosku ze najlepsze sa zwykle tunelowki.
I zapewniam cie ze moje zarowki w tej lampie byly 7 watowe
co do zepsutego wiatraku hmmm... lampe sprzedalam dalej bo z Eurofashion to jedynie dochodzic swoich praw moglam w sadzie. Niemila obsluga.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:20   #520
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
nie polecam. Wiatraki od nowosci zepsute, zrowki 7 watowe, slabo utwardzaj zele. żreszta jak wszystko chinskiej produkcji
Co za bzdura.
Dlaczego uogolniasz? To, ze Twoja lampa byla bublem nie oznacza, ze wszystkie takie sa.
Moja dziala swietnie. Zarowki sa 9 watowe, wiatrak dziala super.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:24   #521
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Co za bzdura.
Dlaczego uogolniasz? To, ze Twoja lampa byla bublem nie oznacza, ze wszystkie takie sa.
Moja dziala swietnie. Zarowki sa 9 watowe, wiatrak dziala super.
Zakręciłam się już
Mówisz o tej cyfrowej, z różową przykrywą?
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 17:52   #522
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Co za bzdura.
Dlaczego uogolniasz? To, ze Twoja lampa byla bublem nie oznacza, ze wszystkie takie sa.
Moja dziala swietnie. Zarowki sa 9 watowe, wiatrak dziala super.
Sprobuj z inna lampa a przekonasz sie ze jest to bubel.
Dlaczego tak wiele firm juz sie tych lapm pozbylo??
Wiesz dlaczego? bo bylo za duzo reklamacji
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:01   #523
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

i zgodze sie, ze najlepsze sa zwykle tunelowki

granatowe zarowki... matkooowiesz, ze w zyciu nie widzialam takich...
a moze ta lampa ktora masz, to podrobka tej o ktorej mowi dobrarada? to by wiele wyjasnialo, a czesto niesposob je odroznic.
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:17   #524
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

te lampy które ja mam na sklepie, mają 9 watowe żarówki - bez cienia wątpliwości. co do tego czy działają czy też nie - i tak wszystko sprawdzamy przed wysyłką więc jak wysyłamy to sprawdzone. Czyli działające. Wszystko musi działać, właczniki, żarówki, wiatraki i inne cuda

Jesli EF tak traktuje Swoich Klientów - to tylko pozostaje wyrazić ubolewanie , bo u nas reklamacja trwa tydzień. Nawet wymienilismy lampę Klientowi który odesłał nam lampę z urwaną żarówką (urwał żarówkę zamiast ja wyjąć z gniazda ) i pobazgraną obudową.

Co do "made in"
jak jesteś duzym importerem czegokolwiek - nasi mali chińscy bracia zrobią Ci nadruk jak chcesz , zrobią naklejki, oznaczenia, nadruki, tłoczenia i co tylko sobie życzysz z napisem jaki chcesz - nawet "made in Mars" , takie są fakty niestety.
Jest taka firma polska która szyje ubranka dla dzieci - na pewno znacie tą firmę, sliczne ciuszki dla dzieciaków, firma z Bielska-Białej (nazwa na W ....) , mój znajomy wykonywał im przez lata usługi haftowania - niestety juz rok nie haftuje dla nich bo przenieśli całą produkcję do Chin. Ale czy oczekujecie że na metkach będzie pisało "made in China" .
I teraz pytanko Patka do Ciebie - jak mam te ciuchy dla mojej corki kupione w Bielsku w sklepie firmowym, to ja mam polskie ciuchy czy chińskie?
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:27   #525
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

moja szwagierka handluje odzieżą uzywaną z Anglii, dzisiaj dostałam od niej bluzeczkę nówkę z metkami (też takie się zdarzają) ze świnką pepą - to taka świnka z bajki , metka NEXT, na licencji, bluzka oryginalna. Next ma swoje fabryki w Indonezji. Przecież To, że cos jest zrobione w Chinach nie oznacza, że jest badziewne. W Chinach szyje się nie tylko dżinsy firmy "krzak" o wątpliwej jakości ale i markowe spodnie. Wszystko zalezy od tego jaki jest budżet na dany przedmiot, jak jest wykonany i z jakich surowców.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 23:00   #526
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

troche bym polemizowala, ale nieznacznie. Uwazam, ze od kiedy 95% firm polskich, angielskich, niemieckich etc wspanialomyslnie korzysta z usug chinczykow, czym minimalizuje koszty produkcji, jakosc ich produktow bardzo poleciala w dol. ubrania - stare levisy mojej matki maja 25 lat i wygladaja jak nowe, moje po 2latach sa zdezelowane i moge je nosic jedynie po domu, mikser z nrd dziala do dzis, a ten cholerny chinski wynalazek padl mi po 4 miesiacach... i tak mozna wymieniac w nieskonczonosc...
ale nie zmienia to faktu, ze jesli napisza ci made in DU, albo UK, to i tak maczaly w tym paluszki zoltki... jak nie w calosci, to przynajmniej 70% czesci tego co kupilas jest produkcji chinskiej
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 08:11   #527
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Co do "made in"
jak jesteś duzym importerem czegokolwiek - nasi mali chińscy bracia zrobią Ci nadruk jak chcesz , zrobią naklejki, oznaczenia, nadruki, tłoczenia i co tylko sobie życzysz z napisem jaki chcesz - nawet "made in Mars" , takie są fakty niestety.
Jest taka firma polska która szyje ubranka dla dzieci - na pewno znacie tą firmę, sliczne ciuszki dla dzieciaków, firma z Bielska-Białej (nazwa na W ....) , mój znajomy wykonywał im przez lata usługi haftowania - niestety juz rok nie haftuje dla nich bo przenieśli całą produkcję do Chin. Ale czy oczekujecie że na metkach będzie pisało "made in China" .
I teraz pytanko Patka do Ciebie - jak mam te ciuchy dla mojej corki kupione w Bielsku w sklepie firmowym, to ja mam polskie ciuchy czy chińskie?
jakos wydaje mi sie ze to niemiecki produkt mimo ze ma napisane made in germany i dziala juz 6 rok.
Chinski gwarantuje Ci nie dzialalby nawet 2 lat.

Edytowane przez Patka75
Czas edycji: 2009-02-02 o 08:12 Powód: niepotrzebne zdanie
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:45   #528
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

generalizujesz , na pewno część rzeczy z Chin jest lipna, to nie ulega wątpliwości ale za to te rzeczy są tanie. ja mam swoja lampę 8 lat, kupiłam używaną , więc pewnie ma z 9 lat jak nic i dalej działa. jest typowym no name. pisze na niej made in germany , działa i pewnie jeszcze będzie działać następne 8 lat. Dziewczyny teraz są takie czasy, że nikomu się nie kalkuluje produkowac na miejscu (w Anglii, w Niemczech itd...) bo koszty pracy są kilka razy wyższe na miejscu niż w Chinach no a każdy przedsiębiorca umie liczyć. Dlatego z biegiem czasu coraz więcej rzeczy tam będzie produkowane.
Ponoć nawet jajka kurze są już z Chin .

Jedna rzecz jest pewna: najlepiej kupować u dobrych Sprzedawców - sprawdzonych i wiarygodnych, wtedy zawsze jest łatwiej cokolwiek załatwiać, reklamację, zwrot itd...

co do długości działania - musiałabym popytać na moim forum - jakie mają lampki moje Forumki i jak długo. spytam. Bo my sprzedajemy lampy dopiero rok.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:56   #529
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

dobrarada ja nie mowie ze wszystko jest z zasady zle bo chinskie ale na tej lampie sie przejechalam a na Eurofashion jeszcze bardziej, u nich nic nie mozna zareklamowac ani oddac dla nich to ja bylam zla i nie przyjeli do wiadomosci ze chce ja zwrocic bo utopilam kase. Przy 4 stetach dziennie ta lampa nie daje sobie rady. Nie starczyloby mi kasy na zarowki, bo po 2 tyg byly czarne i jak sie okazalo 7 watowe. Zauwaz ze do tych lamp nie ma porzadnych zarowek np philips czy sylvania. Wszystkie zarowki no name.
dla kogos kto robi 2-3 stety tyg wystarczy ale gdy chce sie profesjonalnie i duzo pracowac to ta lampka nie daje sobie rady.
Zreszta co do swojej lampy na ktorej pracuje to specjalnie zainteresowalam sie jej pochodzeniem i jest produkowana w fabryce w niemczech na szczescie i bron boze w chinach.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 16:34   #530
Sylwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

no właśnie z tym byłby problem, bo lampę kupilam w zestawie i musialabym spakować wszystko co juz rozpakowalam... poza tym to dużo zachodu i formalności, zamowilam zarówki i jesli one nie bedą dzialaly to nie wiem co zrobie
Sylwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:59   #531
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

http://www.emis-tipsy.pl/index.php?p412,lampa-uv-36w-m2

http://www.emis-tipsy.pl/index.php?p...mpa-uv-36w-m2d

warto kupic ktoras z tych ?
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:07   #532
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Ja mam taką i jestem zadowolona http://www.allegro.pl/item542593689_...er_gratis.html
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 21:34   #533
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ma_delline Pokaż wiadomość
Zakręciłam się już
Mówisz o tej cyfrowej, z różową przykrywą?
Dokladnie.
Ja mam z fioletowa

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
Sprobuj z inna lampa a przekonasz sie ze jest to bubel.
Masz na mysli inna lampe tego typu? Czy lampe innego typu np. zwykla tunelowke?


Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
Przy 4 stetach dziennie ta lampa nie daje sobie rady. Nie starczyloby mi kasy na zarowki, bo po 2 tyg byly czarne i jak sie okazalo 7 watowe. bo
Jutro przeswietle kazda z 5 lamp Eurofashion, ktore mamy w salonie i napisze Ci czy maja 7 watowe zarowki itd.
Kolezanki z ktorymi pracuje uzywaja ich od kilku miesiecy pracujac po 10 - 12 godzin dziennie i jakos sie nie skarza.
Ja swoja kupilam na allegro i zaplacilam polowe z tego co kasuja w Eurofashion.
Dziala idealnie.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 08:55   #534
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja mam identyczną, ale od dobrejrady - już kiedyś nadziałam się na lampę, dletego teraz u niej zakupiłm, zapłaciłam ciut więcej, ale wiem, że gdyby się coś działo nie będzie problemu z reklamacją
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:32   #535
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Patka75
Jak obiecalam tak zrobilam.

Sprawdzilam kazda lampe eurofashion jaka mamy w salonie i oznajmiam co nastepuje:
-kazda posiada wymienne zarowki 9 watowe oznaczone symbolem DC
-wszystkie wiatraki dzialaja jak nalezy
-wszystkie automatyczne wlacznik dzialaja jak nalezy
-wszystko jest w jak najlepszym porzadku - nikt sie na nic nie skarzy

Reansumujac:
Widocznie trafilas na bubla - wadliwy egzemplarz lub eurofashion kiedys sprzedawalo buble, a teraz maja cacuszka.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:59   #536
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Patka75
Jak obiecalam tak zrobilam.

Sprawdzilam kazda lampe eurofashion jaka mamy w salonie i oznajmiam co nastepuje:
-kazda posiada wymienne zarowki 9 watowe oznaczone symbolem DC
-wszystkie wiatraki dzialaja jak nalezy
-wszystkie automatyczne wlacznik dzialaja jak nalezy
-wszystko jest w jak najlepszym porzadku - nikt sie na nic nie skarzy

Reansumujac:
Widocznie trafilas na bubla - wadliwy egzemplarz lub eurofashion kiedys sprzedawalo buble, a teraz maja cacuszka.

Dobrze bron sobie tych swoich lamp ile chcesz ja zdania o tych z sensorem ruchu z przeslonami nie zmienie
dla mnie bubel to bubel i jezeli moge kogos przestrzec przed jego kupnem to bede to robic

p.s.
lampa zakupiona byla we wrzesniu 2008 wiec jak widac teraz pewnie te same lampy sa z tym samym problemem.
ciekawe ze jedne maja 7 watowe zarowki a inne jak sie okazuje 9 watowe. To ze na zarowce napisali 9 wat nie czyni jej 9 watowka
widze ze koniecznie muisz odreagowac na mnie swoje lampy wiec koncze ts bezsensowna rozmowe z toba na ich temat
dla mnie te lampy pozostana bublami i mam nadzieje ze szybko znikna z rynku
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 03:10   #537
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
widze ze koniecznie muisz odreagowac na mnie swoje lampy wiec koncze ts bezsensowna rozmowe z toba na ich temat
aj kinia ty fikusie odreagowujesz lampy, ktore sa dobre?
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 08:40   #538
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
Dobrze bron sobie tych swoich lamp ile chcesz ja zdania o tych z sensorem ruchu z przeslonami nie zmienie
dla mnie bubel to bubel i jezeli moge kogos przestrzec przed jego kupnem to bede to robic

p.s.
lampa zakupiona byla we wrzesniu 2008 wiec jak widac teraz pewnie te same lampy sa z tym samym problemem.
ciekawe ze jedne maja 7 watowe zarowki a inne jak sie okazuje 9 watowe. To ze na zarowce napisali 9 wat nie czyni jej 9 watowka
widze ze koniecznie muisz odreagowac na mnie swoje lampy wiec koncze ts bezsensowna rozmowe z toba na ich temat
dla mnie te lampy pozostana bublami i mam nadzieje ze szybko znikna z rynku
No ale ale.
Skoro jest kilka użytkowniczek które twierdzą że im lampki służą w najlepsze,
a Ty jesteś jedyną której być może trafił się bubel to nie można wrzucać do 1 worka wszystkich tych lamp skoro jak na razie bodajże 3 dziewczyny wypowiedziały się na + a Ty jako jedyna na minus.
Bądźmy rozsądne. To tak jak kupiona podróbka IBD (na allegro są na pewno) jest beznadziejna tak nie można powiedzieć: IBD są beznadziejnymi żelami i nie polecam ich.
Bez przesady.

A Kinia raczej nie sugerowała się jedynie napisem 9 watt bo skoro pracuje na niej to widocznie działa jak 9 watówka
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 10:01   #539
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Przecież To, że cos jest zrobione w Chinach nie oznacza, że jest badziewne. W Chinach szyje się nie tylko dżinsy firmy "krzak" o wątpliwej jakości ale i markowe spodnie.
Co racja to racja..prawie nogami się nakryłam,gdy zobaczyłam że moje narciarskie ciuchy Descente mają metkę "made in china".

Ale o tych lampkach słyszałam różne opinie.. chyba liczbę pozytywów i negatywów można by zrównać. Ale sama nie korzystałam więc nie wiem!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:43   #540
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość

Ale o tych lampkach słyszałam różne opinie.. chyba liczbę pozytywów i negatywów można by zrównać. Ale sama nie korzystałam więc nie wiem!
Paula a z jakiej lampy korzystasz? Jesli juz pisalas a ja przegapilam to sorry
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-29 10:52:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.