Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-20, 14:31   #2551
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
"Joppa Goldenrod to cudowny proszek na wiosne i lato! celowo pisze "proszek", bo nie odwazylam sie uzyc go jako podkladu na cala twarz, dalam tylko na policzki i skronie w roli typowego rozswietlacza "
Prania a ja go uzylam jako podklad i wygladalam jak po wakacjach na bali albo innych bahamach, wypoczeta i promienna skóra
Ja też w Goldenrod na całej twarzy się dobrze czułam, choć na teraz dla mnie za ciemny trochę, ale na wakacje będzie wsamraśny
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 15:41   #2552
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dobra mam glupie pytanie, ale jako ze sie wczesniej nie malowalam ani nie interesowalam to po prostu tego nie wiem
Jak sie naklada bronzer? Bo przeczytalam tu na wizazu ze bronzer jest do tego, zeby przyciemnic cere, no ale to nie mozna sie po prostu ciemniejszym podkladem machnac? czy jak to jest?
Placki nie wyjda na twarzy?

Ps. Bronzer/Brązer? i tak i tak na necie widzialam na stronach rzetelnych...
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-20 o 15:55
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 15:48   #2553
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Owszem tak nie jest ciemny podklad wyglada na buzi zle, odznacza sie od szyji, uszu
a brazer udaje muśnięcie słońcem. Nie mozna tego stosowac wymiennie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:01   #2554
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dobra mam glupie pytanie, ale jako ze sie wczesniej nie malowalam ani nie interesowalam to po prostu tego nie wiem
Jak sie naklada bronzer? Bo przeczytalam tu na wizazu ze bronzer jest do tego, zeby przyciemnic cere, no ale to nie mozna sie po prostu ciemniejszym podkladem machnac? czy jak to jest?
Placki nie wyjda na twarzy?

Ps. Bronzer/Brązer? i tak i tak na necie widzialam na stronach rzetelnych...
obie formy są prawidłowe. Bronzer pochodzi od ang zaś brązer od słowa brązowy. W necie jest napisane o poprawności obu form, ja wolę bronzer bo słowo brązer Firefox podkreśla mi na czerwono jako błąd
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:29   #2555
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Owszem tak nie jest ciemny podklad wyglada na buzi zle, odznacza sie od szyji, uszu
a brazer udaje muśnięcie słońcem. Nie mozna tego stosowac wymiennie
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
obie formy są prawidłowe. Bronzer pochodzi od ang zaś brązer od słowa brązowy. W necie jest napisane o poprawności obu form, ja wolę bronzer bo słowo brązer Firefox podkreśla mi na czerwono jako błąd
Dziekowac

Co prawda nie mozna stosowac wymiennie..ale jak podklad ma taki sam sklad co bronzer, to chyba mozna wziac co prawda nie Flat topa tylko jakis mniej zbity i sie pomazac po twarzy w celu przyciemnienia? [podkladem]

Ogladam fotki zrobione przed chwila jak mialam na twarzy podklad z Joppa i jakos bardzo srednio to wyszlo, kurcze musze czekac do jutra z testami
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 17:08   #2556
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

moze miec sklad ale proporcje inne i mog Ci sie placki zrobic
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 17:24   #2557
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

dziś nałożyłam Soft Joppa i średnio
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 17:41   #2558
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziś nałożyłam Soft Joppa i średnio
a co jest nie tak ??? Bo mnie ta formuła się pięknie rozkłada, ale wysusza mi skórę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 18:13   #2559
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Wróbelku widziałam że kolorystyczie odpowiadało Ci z Lumiere LMWarm, więc może zbliżone jesteśmy kolorystycznie w jakiej formule używałaś Lumiere?
może będę mogła pomóc Ci trochę w kolorach EGM.
Poza tym płynne podkłady EGM wg mnie kiepsko kryją , a Warm Beige w mojej ocenie wcale nie jest taki ciepły ale uzyłam tylko raz na ręku, bo na twarz kładłam LT. WARM PEACH i on w sumie jest chyba za jasny trochę, ale chociaż żółty a ponieważ nie kryje , a jedynie tonuje buzie to może być, ale ponieważ próbka 4 $ kosztuje nowych kolorów probować nie będę.
Serdecznie dziękuję za szybka odpowiedź
Wlasnie tez mi cos świtało, że uzywalysmy podobnych kolorów, stąd tez moje niesmiałe nagabywania
Używałam Veena Velvet LMW i Cashmere Silk LMW. Z tym, że o ile na poczatku mi ten kolor odpowiadały (to juz chyba mineło z 10 miesięcy od kiedy zaczełysmy uzywac Lumiere???)to teraz niestety nie jestem pewna. Po pierwsze mój problem dotyczy tego, że KAZDY mineral w wiekszym czy mniejszym stopniu podkresla mi strukturę skóry (przy płynnych tak nie mam) i to byc moze wplywa na odbiór koloru. Po drugie mam wrazenie ze LMW wyglądam obecnie jakoś nienaturalnie blado, szarawo- piaskowo Niby LMW jest z domieszka żółci więc ciepła, ale jednak mam wrazenie jakiejs chorobliwej nienaturalnosci. Zapewne nie pomaga tu wykonczenie w postaci jedwabiu Lumiere , który , mimo chyba Twoich rad, kupilam w formule białej- niby translucent, ale bieli. Szukam wiec czegos chyba w ciepłych bezach, ale juz niekoniecznie zółtawych. Zaznaczam przy tym, ze wole jak widac u mnie lekko niedoskonałosci niz efekt nadmiernej nieskazitelnosci, z która- szczególnie w minerałach- nie moge sie oswoić. jakos wtedy mam spotegowane odczucie..sztucznosci własnie.
Zamawiasz tylko podklady do mixów, czy tez jakas wykonczeniówke?
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 20:35   #2560
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Wlasnie tez mi cos świtało, że uzywalysmy podobnych kolorów, stąd tez moje niesmiałe nagabywania
Używałam Veena Velvet LMW i Cashmere Silk LMW. Z tym, że o ile na poczatku mi ten kolor odpowiadały (to juz chyba mineło z 10 miesięcy od kiedy zaczełysmy uzywac Lumiere???)to teraz niestety nie jestem pewna. Po pierwsze mój problem dotyczy tego, że KAZDY mineral w wiekszym czy mniejszym stopniu podkresla mi strukturę skóry (przy płynnych tak nie mam) i to byc moze wplywa na odbiór koloru. Po drugie mam wrazenie ze LMW wyglądam obecnie jakoś nienaturalnie blado, szarawo- piaskowo Niby LMW jest z domieszka żółci więc ciepła, ale jednak mam wrazenie jakiejs chorobliwej nienaturalnosci. Zapewne nie pomaga tu wykonczenie w postaci jedwabiu Lumiere , który , mimo chyba Twoich rad, kupilam w formule białej- niby translucent, ale bieli. Szukam wiec czegos chyba w ciepłych bezach, ale juz niekoniecznie zółtawych. Zaznaczam przy tym, ze wole jak widac u mnie lekko niedoskonałosci niz efekt nadmiernej nieskazitelnosci, z która- szczególnie w minerałach- nie moge sie oswoić. jakos wtedy mam spotegowane odczucie..sztucznosci własnie.
Zamawiasz tylko podklady do mixów, czy tez jakas wykonczeniówke?
Wiesz ja czasami zciemniałam LMWarm dosypką Medium Beige

z EGM zamówiłam obecnie próbki, podkładów De Anna, Paris, Lauren (YG) i Namina
z pełnowymiarowych Rosalyn i Trish , które są trochę za jasne, ale dorzuczą mi "Tweekers for both formulas that will allow you to custom blend them to a deeper level according to your needs"
Poaz tym wzięłam Facial Primer Gel i pełnowymiarowy róż TERRACOTTA LIGHT.
Pudrów wykończeniowych nie brałam ,jeszcze nie zuzyłam tych z Lumiere, a wydaje mi się ,że w EGM tak ładnie wygladam ,że już ich nawet nie potrzebuję.

Teraz patrzę jak wygląda Joppa po 14 godzinach i....bez porównania EGM lepiej sobie radzi (Lumiere również )

mam próbki z EGM ale takie które będę kolorstycnzie nie dobre dla Ciebie, bo te co mi pasowały zużyłam
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziś nałożyłam Soft Joppa i średnio


u mnie też mocno średnio

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-02-20 o 20:37
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 21:04   #2561
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kobietko - jakie kolory zostaly Ci z EG? bedziesz wrzucac na wymiankowy?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 21:31   #2562
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziś nałożyłam Soft Joppa i średnio
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kobietko - jakie kolory zostaly Ci z EG? bedziesz wrzucac na wymiankowy?
jak myślę ,że mam śledzić wątek wymiankowy to na samą myśl mam dosyć
z EGM mam z formuły Cover Me:
  1. Becky
  2. Rosie
  3. Angie
z formuły YG tylko Rebecca i podkład plynny Warm Beige

wszystko przetestowane tylko raz paluchem na ręce
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 21:41   #2563
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja bym byla bardzo chetna na Becky i Angie, tylko tej Rosie znalezc nie moge idiotycznie pogrupowane te odcienie. Rosie z jakiej jest rodziny?
Rebeke tez bym adoptowala, o ile nie jest zbyt zolta? jak oceniasz stopien jasnosci tych kolorow?
Moge od Ciebie odkupic albo wymienic sie na cos? link do moich rzeczy w podpisie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 22:14   #2564
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja bym byla bardzo chetna na Becky i Angie, tylko tej Rosie znalezc nie moge idiotycznie pogrupowane te odcienie. Rosie z jakiej jest rodziny?
Rebeke tez bym adoptowala, o ile nie jest zbyt zolta? jak oceniasz stopien jasnosci tych kolorow?
Moge od Ciebie odkupic albo wymienic sie na cos? link do moich rzeczy w podpisie
Rosie w formule Cover me...teraz dopiero wpadałam na to że dostałam jaki gift faktycznie nie ma tego kolorku na stronie, to taki jasny stonowany beż bez zółci i bez różu. Jak Rebecca byłaby żółta to już bym ją zużyła Te wszystkie kolorki to są beże bardzo "zrównoważone" nie widać w nich różu (nie brałabym takich _) ale zółtego na który liczyłam również. No i są jasne.
Zaraz sprawdzę Twój wątek wymiankowy
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 22:26   #2565
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny, czy z EGM moge zamowic zestaw probek wiecej niz jeden raz? Niby na stronie nic nie ma, ze nie mozna, ale sie waham nad zamowieniem, bo chce wyprobowac wiecej kolorow podkladow niz 3.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 22:38   #2566
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy z EGM moge zamowic zestaw probek wiecej niz jeden raz? Niby na stronie nic nie ma, ze nie mozna, ale sie waham nad zamowieniem, bo chce wyprobowac wiecej kolorow podkladow niz 3.
ja również chciałam wiecej podkładów niż 3 i brałam dodatkowe próbki podkładów pędzel mini kabuki ,który dorzucają do zestawu jest beznadziejny ani nie nadaje sie makijażu ani do malowania farbami (więc nawet dziecko korzyści nie miało ) dorzuć sobie próbki w woreczkach i będzie oki, zawierają tyle samo podkładu co próbki w słoiczkach.

jak masz pytania to do nich napisz odpowiadają (przynajmniej mi szybko na maile)

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-02-20 o 22:39
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 22:44   #2567
cimqa
Przyczajenie
 
Avatar cimqa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny, moja przygoda z minerałami dopiero sie zaczyna,pierwsze próbki już w drodze Siedzę tu i czytam już od kilku dni, ale mętlik w głowie mam coraz większy. Tysiące opini i co tu wybrać? Czy jest jakis wątek porównujący minerały różnych firm?
cimqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 22:51   #2568
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cimqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja przygoda z minerałami dopiero sie zaczyna,pierwsze próbki już w drodze Siedzę tu i czytam już od kilku dni, ale mętlik w głowie mam coraz większy. Tysiące opini i co tu wybrać? Czy jest jakis wątek porównujący minerały różnych firm?
wcale się nie dziwię , że masz mętlik w głowie ....jeszcze trochę i będziesz miała lżejszą kieszeń niestety tak działa wizaż
tarfionych wyborów życzę
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 23:27   #2569
cimqa
Przyczajenie
 
Avatar cimqa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Taaaaaaaaaak, to zachęcająca perspektywa! Jak tak dalej pójdzie to faktycznie pójde z torbami Ale co tam trzeba się trochę rozpieścić. Dziekuje, jak tylko dorwę sampelki zaraz sie podzielę z wami wrazeniami!!!
cimqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 06:30   #2570
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cimqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja przygoda z minerałami dopiero sie zaczyna,pierwsze próbki już w drodze Siedzę tu i czytam już od kilku dni, ale mętlik w głowie mam coraz większy. Tysiące opini i co tu wybrać? Czy jest jakis wątek porównujący minerały różnych firm?
Jakie próbki zamowilas? tzn jaka firma
Jak to co tu wybrac!? masz 116 firm, z kazdej zamawiaj hehehehe

Cytat:
Napisane przez cimqa Pokaż wiadomość
Taaaaaaaaaak, to zachęcająca perspektywa! Jak tak dalej pójdzie to faktycznie pójde z torbami Ale co tam trzeba się trochę rozpieścić. Dziekuje, jak tylko dorwę sampelki zaraz sie podzielę z wami wrazeniami!!!
Koniecznie

Jaki masz typ skóry?


Dobra, ja jeszcze poleze i potem testuje joppa.. sc light 1, kurde moglam FC light 1 zamowic :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-21 o 06:32
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 13:42   #2571
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
a co jest nie tak ??? Bo mnie ta formuła się pięknie rozkłada, ale wysusza mi skórę
tzn efekt po nałożeniu przyzwoity, nie taki jak Buff'd , Meow czy Lumiere ale niezły. Niestety twarz szybko się zaczyna świecić, podkład staje się trochę widoczny na twarzy po 2 godzinach a tam gdzie nakładałam korektor lekko się warzy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 14:33   #2572
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tzn efekt po nałożeniu przyzwoity, nie taki jak Buff'd , Meow czy Lumiere ale niezły. Niestety twarz szybko się zaczyna świecić, podkład staje się trochę widoczny na twarzy po 2 godzinach a tam gdzie nakładałam korektor lekko się warzy
Mialam pisac to samo
Efekt po nalozeniu mi sie nawet spodobal, choc daleko mu do edm.. (w sloiczku mineraly byly jakies takie super kremowe i myslalam ze sie lepiej rozlożą na twarzy)...
Niestety ja sie juz od jakiegos czasu swiece, podklad faktycznie sie uwidocznil (u mnie sciemnial i jakies placki kolo policzkow wyszly) no i przez to ze sciemnial to zakorektorowane miejsca sie strasznie uwidocznily (smarowalam je mintem + reszta podkladu).. chyba musze zmyc juz wszystko z siebie :/

Jedno jest na plus, ze nie zwarzylo sie za mocno, tylko tak [powiedzmy] dopuszczalnie

---------- Napisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Przegladam sobie pare firm i trafilam na firme gdzie podklad maja bez miki:
ALIENOR Matte foundation without Mica
(INCI: Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides,
Kaolin)

tyle ze w euraskach sie placi, wiec narazie musze poczekac z zamówieniem.. no bo euro prawie.. 5zł podklad MINI - 1,5 Euro

Pastereczko, Ty te wszystkie firmy wlasnorecznie wyszukiwalas? Pytam bo moze sa jeszcze jakies firmy, np. z Ameryki Poludniowej, ktore oferuja kosmetyki mineralne.

Moze w Europie albo w Azji jeszcze cos jest? Ja sie zaraz zabieram do poszukiwan, moze przeliczniki beda tansze od dolcow i euro.


... aa http://www.beautifulgirlminerals.com...AMPLE-SALE.htm mam nadzieje ze ta promocja nie potrwa do jutra kurcze zamowie stad probki [sampel to 1/2 tsp ] w polowie marca [o ile bedzie promocja ]
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-21 o 15:04
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 14:59   #2573
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Anecko, zdaje sie ze Cory jeszcze ma podklady bez miki. Zostala mi jakas ich probka, wyslac Ci?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 15:10   #2574
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość

Pastereczko, Ty te wszystkie firmy wlasnorecznie wyszukiwalas? Pytam bo moze sa jeszcze jakies firmy, np. z Ameryki Poludniowej, ktore oferuja kosmetyki mineralne.

Moze w Europie albo w Azji jeszcze cos jest? Ja sie zaraz zabieram do poszukiwan, moze przeliczniki beda tansze od dolcow i euro.
No padam. 116 to malo Ze Szwecji i z Australi jest w spisie i z Norwegii i z Irlandii, ale ceny sa pomiedzy firmami porównywalne- niektore tylko wyższe. Poza tym walute obcą przelicza sie w odniesieniu do dolara lub euro w przytlaczającej większosci wiec ......raczej nie znajdziesz nic taniej. co ja nie znalazlam to Lori doszukala. I odrazu mowię, że nie dopisuję firm ktore w standarcie nie maja wysylki do Polski
W Azji sa inne normy. Ameryka Południowa nie prowadzi ekspansji typu eshop
prędzej znajdziesz coś na ebay.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-21 o 15:12
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 15:18   #2575
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Anecko, zdaje sie ze Cory jeszcze ma podklady bez miki. Zostala mi jakas ich probka, wyslac Ci?
Nie, nie, tylko tak napisalam, jakby ktos szukal podkladow bez miki, bo wlasnie zaczelam przegladac strony wszystkie.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
No padam. 116 to malo Ze Szwecji i z Australi jest w spisie i z Norwegii i z Irlandii, ale ceny sa pomiedzy firmami porównywalne- niektore tylko wyższe. Poza tym walute obcą przelicza sie w odniesieniu do dolara lub euro w przytlaczającej większosci wiec ......raczej nie znajdziesz nic taniej. co ja nie znalazlam to Lori doszukala. I odrazu mowię, że nie dopisuję firm ktore w standarcie nie maja wysylki do Polski
W Azji sa inne normy. Ameryka Południowa nie prowadzi ekspansji typu eshop
prędzej znajdziesz coś na ebay.
116 to duuuuuuuuuzo, tyle ze ZASTANAWIALAM sie czy nie ma jakichs mineralow z tych wlasnie zakatkow swiata gdzie waluta jest inna niz $ i E. (naszlo mnie tak po obejrzeniu kursu walut ) bo. np Peso 0.2560zł
Wiadomo ze dopisywanie firm ktore nie wysylaja do Polski to w sumie bezsens, ale moze cos jeszcze odkryje w koncu czemu ma byc TYLKO 116, niech bedzie 120
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 15:44   #2576
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Odnośnie listy promocyjnej:

Milan Minerals - nie da się wejść na stronę sklepu
Sweetscents - adres nieaktualny; sklepu chyba już nie ma
Loose Lips NY - wysyłka tylko do Kanady i UK
Simply Karen - jak wyżej

Blusche - trzeba by zmienić adres na: http://www.wizaz.pl/forum/www.blusche.com

Cory cosmetics - zmienić adres na: http://www.corycosmetics.com/shipping_info.htm - http://www.corycosmetics.com/
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 16:00   #2577
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Milan Minerals - nie da się wejść na stronę sklepu
Sweetscents - adres nieaktualny; sklepu chyba już nie ma

- ja wchodze, moze masz jakas blokadę?

LLNY i SK wywalilam, linkow nie da sie zmienic bo nie otwieraja sie wtedy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 16:06   #2578
cimqa
Przyczajenie
 
Avatar cimqa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Zanim to wszystko przetestuje to będę stara i brzydka Zamówiłam Earthnicity i Lily Lolo. Muszę jeszcze zamówic pędzelek i wtedy sie zacznie Cerę mam mieszaną, często podkłady podkreślały mi zmarszczki mimiczne a cera po kilku godzinach wyglądała na suchą i ściagniętą, strasznie tego nie lubie. Mam nadzieję, że minerały będą moim zbawieniem.

Acha, a czemu pod minerały kładzie się kremy z filtrem?
cimqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 16:09   #2579
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cimqa Pokaż wiadomość
Acha, a czemu pod minerały kładzie się kremy z filtrem?
Nie trzeba kłaść. Tak jak możesz, ale wcale nie musisz zastosować krem nawilżający. To po prostu kwestia wybranej pielęgnacji.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 16:12   #2580
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

sprawdzałam, moje zamówienie z silk naturals zostało złozone i opłacone 1.02 czyli mija 20 dni. Po jakim czasie do nich napisałaś, frantic?
na stronie znalazłam informację że [rzesyłka powinna dojść w 2-3 tygodnie lub krócej...

ciqma, jak już frantic napisała to co kładziesz pod filtr to kwestia wyboru pielęgnacji- dla mnie ochrona przed słońcem jest trochę wyższym stopniem uświadomienia co dobre dla cery, tak jak w makijażu minerały.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.