Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 18:15   #2671
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Anecka, jak mi jeszcze raz napiszesz ze nawilżasz skórę tylko tonikiem to dostaniesz w !!!
smaruj po ten krem za 7zł co poleca pastereczka, Twoja skóra rozpaczliwie chce pić i dlatego tak się wściekle przetłuszcza.

rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:24   #2672
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Anecka, jak mi jeszcze raz napiszesz ze nawilżasz skórę tylko tonikiem to dostaniesz w !!!
smaruj po ten krem za 7zł co poleca pastereczka, Twoja skóra rozpaczliwie chce pić i dlatego tak się wściekle przetłuszcza.

Hehehe A moze ja lubie tak dostawac klapsy w !?!?!?! :P

Zartuje.. Jutro lece po krem! Dzieki dziewczyny! Wczesniej patrzylam w rossmanie na te dzieciece, bo myslalam ze bda OK, ale tego nie zauwazylam a babydreamy mialy dziwne sklady.

koniec ot, sorki!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:32   #2673
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Anecka, dziewczyny dobrze mowia - koniecznie kup krem, przejrzyj KWC, jest mase kremow na rynku, ktore kosztuja w granicach 10 zl, tylko nie bierz niczego matujacego, ani do cery tradzikowej, bo one robia wiecej szkody, niz pozytku. Na poczatku bedzie trudno sie przyzwyczaic, bedzie ci sie wydawalo, ze sie lepisz, ze skora sie swieci, moze nawet wyskoczy pare niespodzianek ale daj czas skorze do przyzwyczajenia sie do zmiany w pielegnacji.
Aha, nie skupiaj sie wylacznie na dzieciecych kosmetykach, skora dzieci jest inna, kosmetyki te zawieraja wiele natluszczaczy. To, ze krem na krotki i prosty sklad nie znaczy, ze zawiera akurat skladniki niekomodogenne, poszukaj czegos nawilzajacego odpowiedniego do twojego wieku

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-02-23 o 18:37
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:43   #2674
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Anecka, dziewczyny dobrze mowia - koniecznie kup krem, przejrzyj KWC, jest mase kremow na rynku, ktore kosztuja w granicach 10 zl, tylko nie bierz niczego matujacego, ani do cery tradzikowej, bo one robia wiecej szkody, niz pozytku. Na poczatku bedzie trudno sie przyzwyczaic, bedzie ci sie wydawalo, ze sie lepisz, ze skora sie swieci, moze nawet wyskoczy pare niespodzianek ale daj czas skorze do przyzwyczajenia sie do zmiany w pielegnacji.
Aha, nie skupiaj sie wylacznie na dzieciecych kosmetykach, skora dzieci jest inna, kosmetyki te zawieraja wiele natluszczaczy. To, ze krem na krotki i prosty sklad nie znaczy, ze zawiera akurat skladniki niekomodogenne, poszukaj czegos nawilzajacego odpowiedniego do twojego wieku
Popieram Vril. W żadnym wypadku nie kupuj matujących czy do trądzikowej - te kremy to porażka sama w sobie. Jeśli jakiś krem wyda Ci się za tłusty to domieszaj w czasie aplikacji kroplę kwasu hialuronowego. Dzięki niemu używa się mniej kremu i wszystko ładnie się wchłania.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:47   #2675
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A kremow bez parabenow i parafiny jest sporo. Np. truskawkowy krem Lilliputz Rossmana ma trojglicerydy, ale dopiero na ktoryms miejscu skladu. Ja go mieszam sobie na rece z kapka kwasu hialuronowego, olejem z rozy i skwalanem, dosypuje ociupinke mocznika i niacynamidu - w efekcie buzia jest gladka, niezapchana i nawilzona
ej, to prawie mój patent ja mieszam krem Lilliputz z kwasem hiauloronowym i właśnie olejem z dzikiej róży Tylko nic więcej mi się już nie chce, bo leniwa jestem
I naprawdę polecam- mnie mało rzeczy nie zapycha, a ten krem odkryłam dzięki mojej córce, której kiedyś na wyjeździe podebrałam, jak sie okazało, że nie zabrałam drugiej kosmetyczki

Nawet wczoraj o nim pisałam, że użyłam go przy wykonywaniu makijażu na mojej koleżance
Co prawda jego zapach to sprawa dyskusyjna,ale znam takich, co lubią pachnieć, jak malinowa guma do żucia
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:21   #2676
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ale on zawiera trójglicerydy
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:36   #2677
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Co prawda jego zapach to sprawa dyskusyjna,ale znam takich, co lubią pachnieć, jak malinowa guma do żucia
ja go używam przede wszystkim dla zapachu
ale do ciała, nie do twarzy
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 20:51   #2678
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ale on zawiera trójglicerydy
Ale dopiero na kolejnym miejscu w skladzie, po wymieszaniu go z HA praktycznie nie ma szans zapchac

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ej, to prawie mój patent ja mieszam krem Lilliputz z kwasem hiauloronowym i właśnie olejem z dzikiej róży Tylko nic więcej mi się już nie chce, bo leniwa jestem
I naprawdę polecam- mnie mało rzeczy nie zapycha, a ten krem odkryłam dzięki mojej córce, której kiedyś na wyjeździe podebrałam, jak sie okazało, że nie zabrałam drugiej kosmetyczki
Ja odkrylam jak mialam na nartach tylko ten krem z "tresciwszych" rzeczy, a skora zaczela mi sie wrecz paskudnie luszczyc od mrozu Ale smiesznie, ze na ten sam patent wpadlysmy

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1112825 6]ja go używam przede wszystkim dla zapachu
ale do ciała, nie do twarzy[/quote]

W sumie kupilam go do ciala, ale jednak bardziej mi pasuje do twarzy
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:03   #2679
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Obiecałam wrażenia po testach BG minerals, z tym że na razie jeden dzień testowałam a i w opisywaniu nie jestem dobra.

z testu paskowego wyszło że najbardziej odpowiedni byłby Light Olive, nałożyłam na twarz przygotowaną jak zawsze, ale niestety kolor który wydawał się najjaśniejszy z moich próbek był i tak za ciemny twarzy nie mam aż tak jasnej ale za to szyje tak, mniejsza z tym. po nałożeniu bardzo ładnie wyglądał, kolor mimo wszystko bardzo ładny, krył dość dobrze, zakrył drobne krostki i wyrównał koloryt, nie dawał pudrowego efektu, wyglądał naturalnie i niewidocznie - nie patrząc na to że był ciemniejszy od szyi po nałożeniu byłam naprawde mile zaskoczona, ale do czasu, po 1,5-2h siedzenia w domu podkład podkreślił pory na polikach i nosie, wszedł w nie i już nie było takiego ładnego efektu, chociaż na czole gdzie nie mam żadnych problemów tylko drobne krosteczki nadal wyglądał dobrze, potem po kilku godz poszłam na spacer na mróz, po powrocie na polikach i nosie było tak samo, a z czoła się trochę "ulotnił", trwałość minimalnie mniejsza niż buff i edm u mnie, myślę że dam jeszcze szansę innemu kolorowi - Fairly Light.

Co do kolorów może zrobię porównanie które kolor z BG które mam odpowiadają EDM.

Co do korektora Yellow, cofam moje słowa że mało kryje, bo testowałam na ręku, jest mocno napigmentowany, przypomina mi korektor Avaken z Buff - tak samo ciężki i tak samo ciężko mi się go nakłada aby nie był widoczny, z tym że korektor z BG jest jeszcze trudniejszy,tworzy takie kropki/krostki i oczywiście 'pięknie' podkreśla zmarszczki.

za to green którego używam do zakrycia rumieńców, w porównaniu z innymi zielonymi korektorami słabiutko je kryje i neutralizuje
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 12:08   #2680
cimqa
Przyczajenie
 
Avatar cimqa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Minerałki czekaja, ja czekam a pędzla brak

Musiałam chociaz trochę podotykać
Tym razem Lily Lolo.

Od lewej: Peepo-cover up, Cookie-foundation,Flawless silk-finishing Powder,Popcorn-foundation,In the buff- foundation.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07320.jpg (160,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07340.jpg (151,0 KB, 39 załadowań)
cimqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 15:48   #2681
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dobra mam krem z rossmana, dalam cale 5,50.. ale zauwazylam na polce ze w identycznym opakowaniu byl krem gdzie pisalo "krem z nagietkiem" a ten co kupilam mial napisane: "krem do twarzy z nagietkiem". Tamten miał wydaje mi sie fajniejszy sklad, ale wzielam do twarzy.
Posmarowalam sie wlasnie nim odrobine, bo dawno kremow nie uzywalam i mam paranoje na punkcie zapychania No i mam film na twarzy, ale wchlonal sie niezle na policzkach, zas w strefie T.. w ogole sie nie wchlonal a ta strefa najbardziej mi sie tłusci.
Wiec tylko na noc bede uzywac, jesli sie sprawdzi.

Mam nadzieje, ze mineraly sie beda lepiej trzymaly.. bo dzis bez primera bylo tak samo jak z primerem czyli kiepsko.

No i kurcze musze przyznac ze Perfect z EDM mi pasuje.. tzn no deczko za jasny, ale przynajmniej nie odznacza sie strasznie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 16:24   #2682
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Anecko, tak jak dziewczyny radzily, kup sobie zel HA. Kosztuje naprawde grosze, a na pewno lepiej te kremy beda Ci sie wchlaniac. Dla mnie np. ten Babydream nagietkowy jest za ciezki. Za to Liliputz jest leciutenki, a z hialuronem to juz w ogole cudo. I slicznie wyglada pod mineralami.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 16:36   #2683
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Przyszłam się pochwalić, bo chyba znalazłam dla siebie kolejny idealny podkład. Wszystko dzięki próbce, którą mi podesłała Dominkab - jeszcze raz dziękuje. Chodzi i podkład LaurEss w formule Elemental. Moim idealnym kolorem będzie pewnie Gentle Ivory. Teraz mam Subtle Ivory i jest prawie dobry, dosłownie o pół tonu za ciemny.
Podkład kryje świetnie, ma kremową konsystencję, ale nie tak bardzo jak np. Joppa - to oczywiście moja subiektywna ocena. Świetnie się wtopił w skórę, nie było żadnego wstrętnego pudrowego efektu, tylko bardzo naturalny look, jakbym nie miała nic na buzi. Kolor skóry wyrównany pięknie i nic mi się nie zwarzyło ani brzydko w zmarszczkach mimicznych nie zebrało. Jak dla mnie pełna satysfakcja. Przypomina mi bardzo Lumiere w formule VV. I szczerze mówiąc chciałam nawet kliknąć duże opakowanie, ale zobaczyłam, że cena trochę wysoka. No więc się wstrzymam pewnie do przyszłego miesiąca, zwłaszcza że rano kupiłam duże opakowanie podkładu Lumiere.

Nie mniej jednak na pewno będę mieć ten podkład w pełnym wymiarze, bo jest naprawdę dobry.

Mam teraz jeszcze pytanie do Dominki i innych dziewczyn, które kupiły podkłady LaurEss. Jak porównujecie formułę Elemental do pozostałych? I ewentualnie co jeszcze oprócz podkładu warto z tej firmy kupić?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 16:53   #2684
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mam teraz jeszcze pytanie do Dominki i innych dziewczyn, które kupiły podkłady LaurEss. Jak porównujecie formułę Elemental do pozostałych? I ewentualnie co jeszcze oprócz podkładu warto z tej firmy kupić?
Nie próbowałam jeszcze innych formuł. Idą do mnie próbki jeszcze Minimalist. Jak dojdą zdam relację. Zdaje się Pranie też zamówiła Minimalist, ale chyba nie zdążyły jeszcze dojść.
Elemental bardzo pyli się w trakcie nakładania, ale po nałożeniu robi się kremowa
Ja też ze względu na cenę na razie zwlekam z pełnym opakowaniem, ale na bank takie wezmę, tylko posprawdzam jeszcze kilka kolorów i tą drugą formułę. Ethereal mnie nie interesuje, nie potrzebuję większego krycia, co trzeba załatwiam korektorem EDM
Sprawdzałam na makeupalley i Minimalist ma tak samo wysokie noty jak Elemental
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:01   #2685
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Racja, ja zamowilam same odcienie w formule Minimalist i dzisiaj dostalam maila, ze wyslali przesylke. Co ciekawe, mail byl personalny, nie z automatu Skompletowanie zamowienia zajelo im dwa dni robocze, mam nadzieje ze szybko dojdzie..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:01   #2686
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie próbowałam jeszcze innych formuł. Idą do mnie próbki jeszcze Minimalist. Jak dojdą zdam relację. Zdaje się Pranie też zamówiła Minimalist, ale chyba nie zdążyły jeszcze dojść.
Elemental bardzo pyli się w trakcie nakładania, ale po nałożeniu robi się kremowa
Ja też ze względu na cenę na razie zwlekam z pełnym opakowaniem, ale na bank takie wezmę, tylko posprawdzam jeszcze kilka kolorów i tą drugą formułę. Ethereal mnie nie interesuje, nie potrzebuję większego krycia, co trzeba załatwiam korektorem EDM
Sprawdzałam na makeupalley i Minimalist ma tak samo wysokie noty jak Elemental
To prawda, krycie Elemental jest już bardzo wysokie i większość osób powinna być z niego zadowolona. Ja go też dzisiaj użyłam w roli korektora punktowo, po rozprowadzeniu wcześniej podkładu flat topem i osobny korektor nie był mi potrzebny.

Wzięłabym też próbki Minimalist, ale cena mnie też odstrasza lekko. Za taką ilość 2,5$. Muszę to jeszcze przemyśleć.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-24 o 17:02
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:11   #2687
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To prawda, krycie Elemental jest już bardzo wysokie i większość osób powinna być z niego zadowolona. Ja go też dzisiaj użyłam w roli korektora punktowo, po rozprowadzeniu wcześniej podkładu flat topem i osobny korektor nie był mi potrzebny.

Wzięłabym też próbki Minimalist, ale cena mnie też odstrasza lekko. Za taką ilość 2,5$. Muszę to jeszcze przemyśleć.
No cena jest zabójcza, tym bardziej że podkładu w słoiczku jest naprawdę malutko (EDM nas jednak rozpuściło i rozpieściło swoimi próbkami ) Ale przesyłka za to tanio wychodzi - 4 próbki 20 centów
Pranie - oni mi kompletowali ostatnio zamówienie 3 dni, a potem to 5 dni łącznie przesyłka zajęła
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:29   #2688
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No cena jest zabójcza, tym bardziej że podkładu w słoiczku jest naprawdę malutko (EDM nas jednak rozpuściło i rozpieściło swoimi próbkami ) Ale przesyłka za to tanio wychodzi - 4 próbki 20 centów
Pranie - oni mi kompletowali ostatnio zamówienie 3 dni, a potem to 5 dni łącznie przesyłka zajęła
Aaa to tak sobie wymyślili. W takim razie chyba jednak wezmę jakieś próbki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 19:20   #2689
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Jestem w lekkim szoku. Wychodzac z domu mialam kilka pasujacych probek mineralow. Po powrocie z poczty stalam sie wlascicielka pokaznej kolekcji (2x edm, w tym kit wiosenny, pedzel + pelnowymiarowe opakowania Pure Luxe) i chodze lekko oszolomiona. Musze jakos szybko pozbyc sie dziecka i TZ, zeby w spokoju obejrzec moje cudenka...

EDIT: moze jeszcze dodam, co bedzie sie dzialo za kilka dni: czekam na przesylki od dwoch Wizazanek, do tego Coastal Scents, Silk Naturals i LaurEss. Help

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-02-24 o 19:22
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 19:27   #2690
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Jestem w lekkim szoku. Wychodzac z domu mialam kilka pasujacych probek mineralow. Po powrocie z poczty stalam sie wlascicielka pokaznej kolekcji (2x edm, w tym kit wiosenny, pedzel + pelnowymiarowe opakowania Pure Luxe) i chodze lekko oszolomiona. Musze jakos szybko pozbyc sie dziecka i TZ, zeby w spokoju obejrzec moje cudenka...

EDIT: moze jeszcze dodam, co bedzie sie dzialo za kilka dni: czekam na przesylki od dwoch Wizazanek, do tego Coastal Scents, Silk Naturals i LaurEss. Help
ja się właśnie pozbyłam rozwielitkowego (mecz w pubie, więc nie cierpi) zeby w spokoju złożyć zamówienie na pędzle i wiosenne kolorki

pranie,
chciałabym widzieć teraz Twoją minę. uwielbiam dni kiedy przychodzą paczki, nic innego się nie liczy bo myslę tylko o małych ślicznych słoiczkach...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 19:58   #2691
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Rozwielitko, wlasnie sobie je poogladalam odrobinke, sa przesliczne... W dodatku mam taki rarytasy, na ktore wczesniej bym sie nie odwazyla (gdyby nie Wy):
cienie Bedtime Story, In the Garden, Dandelions..
roz Sprung (piekny!), Wet Sand,
nowe odcienie podkladow (sweet almond wyglada bardzo ciekawie),
pudrowy eraser i translucent matte z PL...
Jutro jesli uda mi sie wczesniej wrocic, obiecuje Wam swatche wiosennych odcieni EDM (mam caly kit + Postcards wiec praktycznie wszystkie nowosci)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 20:23   #2692
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

wahałam się czy kliknać sprung! i dandelionsa i zrezygnowalam, bo a) róż za ciemny (głupia, przecież duo fiber jest od nakładania cienkiej warstwy różu...) b) dandelions byłby powtórzeniem kilku rozświetlaczy.
i teraz żałuję!

opowiedz cos o sprung, do czego możesz go porównać? nada się dla bladolicej?
och, swatche byłyby cudowne! nie mogę się doczekać!
i ciekawa jestem erasera...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 20:28   #2693
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja też dostałam dziś maila, że wysłali przesyłkę z LaurEss. Zamówiłam wszystkie formuły podkładów i jeszcze inne rzeczy więc na pewno zdam relację jak tylko dojdą
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 21:18   #2694
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
wahałam się czy kliknać sprung! i dandelionsa i zrezygnowalam, bo a) róż za ciemny (głupia, przecież duo fiber jest od nakładania cienkiej warstwy różu...) b) dandelions byłby powtórzeniem kilku rozświetlaczy.
i teraz żałuję!

opowiedz cos o sprung, do czego możesz go porównać? nada się dla bladolicej?
och, swatche byłyby cudowne! nie mogę się doczekać!
i ciekawa jestem erasera...
W swietle mojej lazienki Sprung! wyglada niemal jak Plum Dust, ale ma w sobie jakis zywszy odcien, taki bardziej malinowy. Pomazialam sie przy sztucznym swietle i wygladal bosko, taki naturalny rumieniec podekstytowania (a moze to byl prawdziwy )
Dandelions jest zupelnie inny niz rozswietlacze typu Wet Sand czy Natural, jesli takie masz na mysli - jest bardzo jasny i srebrzysty. U mnie spokojnie nada sie jako cien, jesli poloze go bardzo delikatnie. Pod lukiem brwiowym wyglada slicznie. W ogole trafilam chyba tym razem z zamowieniem: cien Bedtime Story tez niezwykle mi pasuje. Wahalam sie miedzy nim a Birthday Cake i teraz ciesze sie, ze wzielam bardziej lawendowy niz rozowy. Nawet Leaps & Bounds sie nada choc traktowalam go jako zlo konieczne.
Jutro postaram sie zrobic swatche; moze nawet przymusze sie do jakiejs proby natwarzowej tym bardziej ze moja pokretna ideologia naturalnosci nakazuje mi przestac malowac rzesy, wobec czego jutro ide na przedluzanie Bede mogla Wam pokazac wszystko hurtem. No chyba ze cos strasznego sie wydarzy..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 21:24   #2695
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Pranie zazdroszczę tylu przesyłek na raz. Wiem jakie to... podniecające. Czekam z niecierpliwością na swatche cieni i różu. I koniecznie napisz jak się będzie sprawował sypki eraser, bo czaję się na niego.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 21:26   #2696
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

o, to jak dandelions srebrzysty to dobrze że nie wzięłam. A róż jeszcze się zamówi
butterfly kisses jest raczej żółty czy złoty?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 21:29   #2697
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Zolty zolcioch ale ladny
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 09:06   #2698
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dandelions jest srebrzysty?! To nawet i lepiej Kliknelam go wczoraj razem z nowymi zielencami
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 14:40   #2699
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wkladam zdjecia - EDM do EDM, Pure Luxe do Pure Luxe, a rzesy na plotkowy
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 15:38   #2700
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja pozniej wklepie fotke porownawcza EDM medium beige neutral VS Medium Beige FF.. na reku wydaja sie identyczne
Zrobilam swatchyk mediumków (chyba jeszcze light medium z joppa.. ps light med. jest duzo ciemniejszy i bardziej ceglasty niz Mediumki z EDM i Lumiere )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080941.jpg (132,5 KB, 29 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-25 o 16:08 Powód: + fotka
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.