Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 16:23   #2731
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

O rany, mam dzien zachwytu nad EG! formula Cover Me genialna! Wszystko co pisala Kobietka jest prawda, przynajmniej na mojej skorze. Naturalnosc stuprocentowa, lekki glow ale zdrowy a nie blyszczacy. Krycie zadowalajace. Poczekam jeszcze na probki LaurEss i jesli nie wygraja, zamawiam EG. Jeszcze raz prosba do Pastereczki o wytypowanie koloru dla mnie (pamietam, ze pasuje Ci Whitney, czy wystarczy jak wezme odcien o jeden jasniejszy?)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 17:04   #2732
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Whitney jest z Young, z Cover me GLO DEAN, mysle ze dwa tony nizej nawet, w woreczkach sa po 0,75 wiec nie oszczedzaj :P
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 17:13   #2733
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja wlasnie bede testowac w sobote EGM, ale nie wiem co to za formula ktora dostalam od malej_kobietki musze poczytac pare watkow wstecz :P
Tyle ze moja probka jakby w ogole nie ma krycia a po nalozeniu na nadgarstek to wygladalo jakbym juz była tłusta :P
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 18:57   #2734
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cimqa Pokaż wiadomość
Dziekuję serdecznie dziewczyny. Przestudiuję co trzeba Ale, wiecie co, mam takie wrażenie,że nawet jak znajde właściwy podkład to dalej bedę sample zamawiać, bo a nuż się trafi coś jeszcze lepszego Powiedzcie, że sie mylę!
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Niestety, ale się nie mylisz
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Na kupowanie sampli nie wynaleziono jeszcze skutecznego antidotum
potwierdzam na sample nie ma antidotum tj. ja go nie znam ....chociaż dobór odpowiedniego podkładu z Lumiere pozwolił mi na parę miesięcy przejść na odwyk zamówieniowy. Zobaczymy jak po pełnowymiarowych EGM będzie mam nadzieję, że powstrzymam się na jakiś czas z samplami

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O rany, mam dzien zachwytu nad EG! formula Cover Me genialna! Wszystko co pisala Kobietka jest prawda, przynajmniej na mojej skorze. Naturalnosc stuprocentowa, lekki glow ale zdrowy a nie blyszczacy. Krycie zadowalajace.
a nie mówiłam cieszę się, że Ciu pasują, ja naprawdę przebieram nogami w oczekiwaniu na full size jars mój TŻ który naprawdę toleruje mój mocniejszy make up tylko kiedy idę do pracy (wtedy rozumie potrzebę malowania ) w weekend kiedy testowałam EGM był bardzo zadowolony, bo sie nie malowałam, a tak ładnie wyglądałam

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie bede testowac w sobote EGM, ale nie wiem co to za formula ktora dostalam od malej_kobietki musze poczytac pare watkow wstecz :P
Tyle ze moja probka jakby w ogole nie ma krycia a po nalozeniu na nadgarstek to wygladalo jakbym juz była tłusta :P
Anecka kolor Anna to fromuła YOUTHFUL GLOW tylko obawiam się ,że kolorystycznie będzie za ciemna wcześniej jak czytałam , że uzywasz Apricota z Buff'd to sie zasugerowałam, że będzie dobra i dlatego Ci zaproponowałam. Pewnie lepiej pasowałaby Ci formuła Cover me , ale już nic w tej formule nie mam....zobaczymy jak dojdzie kolejne zamówienie


Poza tym przynzaję się, że kupiłam dzisiaj zachwalany przez Was krem z Rossamana dla dzieci ten pachnący malinami/truskawakami? ...no i ponieważ jestem out of home to po przyjściu do hotelu, zmyłam sobie make up po 12 godzinach i posmarowałam się kremikiem chwilę wcześniej zakupionym........i szok ....krem matujący! Fajna baza pod podkład nałożyłam na to minerałki i poszłam na kolację....bardzo fajny efekt, no ale nie jest to miarodajny test , bo 12 godzin na twarzy nie musiał przetrwać......zobaczymy jutro. Na noc Redermic, rano krem dla dzieci i zobaczymy BE w akcji po 12 godzinach Zdam wtedy relacje

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-02-26 o 19:00 Powód: jak zwykle ......literówki moja zmora :(
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 19:02   #2735
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

To nic ze za ciemny przynajmniej moge sprobowac formule i ogollnie jakosc mineralow
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 19:49   #2736
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Poza tym przynzaję się, że kupiłam dzisiaj zachwalany przez Was krem z Rossamana dla dzieci ten pachnący malinami/truskawakami? ...no i ponieważ jestem out of home to po przyjściu do hotelu, zmyłam sobie make up po 12 godzinach i posmarowałam się kremikiem chwilę wcześniej zakupionym........i szok ....krem matujący! Fajna baza pod podkład nałożyłam na to minerałki i poszłam na kolację....bardzo fajny efekt, no ale nie jest to miarodajny test , bo 12 godzin na twarzy nie musiał przetrwać......zobaczymy jutro. Na noc Redermic, rano krem dla dzieci i zobaczymy BE w akcji po 12 godzinach Zdam wtedy relacje
Też jestem bardzo miło zaskoczona tym kremem, chociaż ostrożnie to mówię, bo użyłam go dopiero wczoraj wieczorem i dziś rano. Przypomina mi jeden z moich ulubionych emolientów Ceralan, tzn. też wchłania się do matu i w dotyku skóra zdaje się być po nim miękka i gładka. Ale ten zapach na twarz to jednak koszmarek jest.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 19:51   #2737
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Też jestem bardzo miło zaskoczona tym kremem, chociaż ostrożnie to mówię, bo użyłam go dopiero wczoraj wieczorem i dziś rano. Przypomina mi jeden z moich ulubionych emolientów Ceralan, tzn. też wchłania się do matu i w dotyku skóra zdaje się być po nim miękka i gładka. Ale ten zapach na twarz to jednak koszmarek jest.
tak jak mówiłam- u mnie też wchłania się do pięknego matu, jakiego nie osiągnełam nawet za dawnych czasów kremami matującymi.
tylko ten zapach jest wkurzający, ale na szczęscie nie utrzymuje się zbyt długo (albo ja już przestaję go wyczuwać)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 19:52   #2738
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Też jestem bardzo miło zaskoczona tym kremem, chociaż ostrożnie to mówię, bo użyłam go dopiero wczoraj wieczorem i dziś rano. Przypomina mi jeden z moich ulubionych emolientów Ceralan, tzn. też wchłania się do matu i w dotyku skóra zdaje się być po nim miękka i gładka. Ale ten zapach na twarz to jednak koszmarek jest.
no właśnie też dzisiaj wpadłam do Rossmanna, wszystko fajnie, ale ten zapach... i utrzymuje się długo. popróbuję, jak zdenerwuje mnie za bardzo najwyżej zużyję do rąk.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 19:54   #2739
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
no właśnie też dzisiaj wpadłam do Rossmanna, wszystko fajnie, ale ten zapach... i utrzymuje się długo. popróbuję, jak zdenerwuje mnie za bardzo najwyżej zużyję do rąk.
Ja nim smaruję i twarz i szyję i dekolt i łokcie i dłonie. Za tą cenę to sobie nie żałuję.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:09   #2740
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
no właśnie też dzisiaj wpadłam do Rossmanna, wszystko fajnie, ale ten zapach... i utrzymuje się długo. popróbuję, jak zdenerwuje mnie za bardzo najwyżej zużyję do rąk.
u mnie utrzymuje się tylko do momentu nałożenia podkładu na twarz.. potem już go nie czuję Ale ja używam go juz od dawna, więc może zaczynam się na niego uodparniać w końcu
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:18   #2741
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
u mnie utrzymuje się tylko do momentu nałożenia podkładu na twarz.. potem już go nie czuję Ale ja używam go juz od dawna, więc może zaczynam się na niego uodparniać w końcu
pewnie tak, ja dopiero pierwszy raz użyłam. szkoda, że nie ma innych zapachów bo ja nawet lubię takie intensywne owocowe, ale wolałabym np. malinowy, gruszkowy...
poza tym dla dzieci powinny być raczej bezzapachowe, moim zdaniem
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 20:20   #2742
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wychodzi na to, że jestem jedyną fanką tego malinowego zapachu.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-26 o 20:21
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:25   #2743
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Widzę , że nie tylko ja zakupiłam ten sławny kremik

Czy ktoś mógłby mi doradzić jaki kolory wziąść z EGM ? jako ułatwienie dodam , że z EDM pasuje mi Medium, a z Buff'd Magnolia.Chciałabym wypróbować wszystkie trzy formuły z EGM , bo muszę poszukać czegoś , co będzie sie dobrze sprawować na mojej pociążowej skórze. Ani EDM , ani Buff'd ani Bare sie nie trzymają!!! A już było tak pięknie....Skandal!Nie wiem , co mi się zmieniło , hormony jakieś , czy cuś...
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:27   #2744
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1118201 4]Wychodzi na to, że jestem jedyną fanką tego malinowego zapachu. [/quote]

malinowy?? to truskawka! :P
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:30   #2745
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1118201 4]Wychodzi na to, że jestem jedyną fanką tego malinowego zapachu. [/quote]

Ja dzisiaj zakupłam Liliputa i od razu wylądował na twarzy
Kooooooocham ten zapach
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:12   #2746
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A więc zgodnie ze wskazówkami poczytałam o podkładach mineralnych i zamówiłam sobie trzy próbki podkładu mineralnego z Lily Lolo (jestem niecierpliwa, a ich próbki dostanę najszybciej ), mam nadzieję że nadejdą prędziutko i będę mogła w końcu na własnej skórze doświadczyć "mocy minerałów" Tylko jeszcze pędzelek muszę zakupic

A tak przy okazji dla zainteresowanych podaję skład: Mica , Titanium Dioxide , Zinc Oxide, Iron Oxides, Ultramarine Blue (z tego co wyczytałam to chyba nie są zapychające składniki )
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:17   #2747
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
A więc zgodnie ze wskazówkami poczytałam o podkładach mineralnych i zamówiłam sobie trzy próbki podkładu mineralnego z Lily Lolo (jestem niecierpliwa, a ich próbki dostanę najszybciej ), mam nadzieję że nadejdą prędziutko i będę mogła w końcu na własnej skórze doświadczyć "mocy minerałów" Tylko jeszcze pędzelek muszę zakupic

A tak przy okazji dla zainteresowanych podaję skład: Mica , Titanium Dioxide , Zinc Oxide, Iron Oxides, Ultramarine Blue (z tego co wyczytałam to chyba nie są zapychające składniki )
Tak, takie jak w wiekszosci tu oplotkowanych - fajniutkie, opisz pozniej co i jak bo jeszcze nie mialam z tej firmy

najszybciej ida z buffd, na poczatek formula soft
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:26   #2748
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Lily Lolo ? O coś nowego - pożywka dla maniaczek minerałowych Jak dojdą koniecznie zdaj relację
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:27   #2749
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Lily Lolo ? O coś nowego - pożywka dla maniaczek minerałowych Jak dojdą koniecznie zdaj relację
dosc popularne sa w stanach z tego co pamietam
Ty zakupoholiczko
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 21:30   #2750
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
dosc popularne sa w stanach z tego co pamietam
Ty zakupoholiczko
O! odezwała się ta co nic nie kupuje
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:43   #2751
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja akurat Lily Lolo znalazłam w Anglii http://www.lilylolo.co.uk/
Jak już do mnie dotrą to na pewno podzielę się wrażeniami
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:47   #2752
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ja akurat Lily Lolo znalazłam w Anglii http://www.lilylolo.co.uk/
Jak już do mnie dotrą to na pewno podzielę się wrażeniami
Koniecznie chociaż ceny nie zachęcają do szaleństw, ale zawsze warto poznać kolejną markę i może przyjrzeć jej się bliżej
Poza tym wysyłka niedroga, bo własnie sobie zrobilam małą symulację

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-26 o 21:50
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:49   #2753
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Domi, jak sie sprawuja LaurEssy?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:55   #2754
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Domi, jak sie sprawuja LaurEssy?
Formuła Elemental jest cudowna Czekam jeszcze na minimalist. Szkoda, że takie drogie i próbki takie malutkie. Oszczędzam jak mogę, ale to chyba będą pierwsze próbki które zużyję do końca
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 22:06   #2755
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Zakochalam sie w tej firmie zanim jeszcze wyprobowalam. Ta ich strona mnie urzeka. Kolory sa fantastyczne, piekne zdjecia. Drogie faktycznie, ale jakosc kosztuje, a jak pisalas, jest wysoka. Nie moge sie doczekac przesylki Zaluje teraz ze nie wzielam choc jednej Elemental. Chociaz jesli Minimalist mi sie spodoba to bede od nich brala wiecej rzeczy.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 08:54   #2756
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zakochalam sie w tej firmie zanim jeszcze wyprobowalam. Ta ich strona mnie urzeka. Kolory sa fantastyczne, piekne zdjecia. Drogie faktycznie, ale jakosc kosztuje, a jak pisalas, jest wysoka. Nie moge sie doczekac przesylki Zaluje teraz ze nie wzielam choc jednej Elemental. Chociaz jesli Minimalist mi sie spodoba to bede od nich brala wiecej rzeczy.
Właśnie mam wrażenie, że kolory na stronie LaurEss są wyjątkowo dobrze oddane. Bardzo to ułatwia sprawę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 09:05   #2757
cimqa
Przyczajenie
 
Avatar cimqa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Lily Lolo ? O coś nowego - pożywka dla maniaczek minerałowych Jak dojdą koniecznie zdaj relację

Tu znajdziecie zdjęcia próbek Lily Lolo #2680. Niestety wciąż czekaja na flat topa
cimqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 11:33   #2758
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Potrzebuje wsparcia, czuje glod nowych zamowien.. i pensje dzis dostalam i ekarta z mbanku doszla..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 11:34   #2759
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Potrzebuje wsparcia, czuje glod nowych zamowien.. i pensje dzis dostalam i ekarta z mbanku doszla..
Po wsparcie to źle trafiłaś, my tu wszystkie na wiecznym i nieustającym głodzie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 11:39   #2760
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Potrzebuje wsparcia, czuje glod nowych zamowien.. i pensje dzis dostalam i ekarta z mbanku doszla..
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Po wsparcie to źle trafiłaś, my tu wszystkie na wiecznym i nieustającym głodzie
ja się czuję wyposzczona- rządna nowych próbek a na koncie posucha...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.