a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 09:56   #31
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Wywiad zrobiony oto info.
Mam konto w banku ING. Koszt przelewu to 0,0025% nadzieję że dobrze od sumy przelewu (min 30zł - max 200zł) + opłata stała 18zł. Środki z mojego konta byłyby przewalutowane na E po kursie dnia banku ING, na koncie u Pauli byłyby do 3 dni.

Wg moich obliczeń dla przykładowej sumy 1000E (choć pewnie kwota naszego zamówienia będzie niższa) zapłacimy więc 48zł za sam przelew.

Same musicie ocenić czy to dużo czy mało. Myślę, że zależy od tego ile chętnych będzie. Jeśli uzbierałoby się np. 48 chętnych to warto robić taki przelew bo wyjdzie tanio - 1zł na głowę. Wtedy sprawa jest jasna, przelewacie mi pieniądze ja robię przelew Pauli i szafa gra.

Jeśli chętnych będzie znacząco mniej i uznacie, że kwota przelewu jest zbyt wysoka to zapłaci mój przyjaciel, opcja opisana wyżej, dla którego będzie to przelew standardowy, czyli opłata minimalna ( dowiem się jaka konkretnie i dam znać), sądzę że ułamek podanej przeze mnie sumy.

Ale nie jest źle jak narazie. Piszcie co o tym myślicie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 10:12   #32
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dziewczyny - myślałam o tym zamówieniu, karty nie mam, ale Erato pisała, że można zapłacić przelewem (oczywiście w E). Oto co wymyśliłam;
1. po pierwsze jak zapłacić - przelewy w E są drogie z polskiego banku, więc może skorzystamy z pomocy mojego przyjaciela, na stałe mieszkającego w Niemczech, który taki internetowy przelew w E może nam puścić w każdej chwili. Szczegóły techniczne nie stanowią problemu - ja daję mu gotówkę do ręki (w E oczywiście), on robi nam przelew ze swojego konta.
a) musiałaby wszystkie chętne zrobić mi przelewy w zł na konto - przeliczymy po średnim kursie dnia, wypłacę - kupię E - dam koledze.

2. Termin - moim zdaniem wrześnień to termin najlepszy - wiele znas planuje Paulę na jesień, zresztą do czerwca mało czasu, kilka z nas wyjeżdża - no i kasę trzeba naszykować, podjąć decyzję co która kupuje, jak duże robimy zamówienie, dać czas na przelewy, obliczyć koszta.

Moim zdaniem technicznie bez problemu - sprawnie będzie - już moja w tym głowa, czasu do września na organizację wystarczająco dużo - nic tylko kupować.

Co wy na to?
Kochana nasza Kate30 ja jestem chętna na wrzesień Niestety nie mam karty, ani kredytowej, ani tej co jest potrzebna...
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 10:25   #33
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Kochana alchemiczko - nie martwimy się brakiem karty - zapłacimy przelewem i też będzie ok!
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 12:20   #34
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Ja też bym sie dopiero na wrzesień pisała - na razie mam kwaski i maseczkę węglową Pauli (muszę ją do KWC wrzucić i jakoś ciągle zapominam).
Najtaniej to by jednak wyszło kartą kredytową, może jednak ktoś będzie miał możliwość i chęć
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:25   #35
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Ho, ho, widze, ze akcja ruszyla

Chetnie bym wam pomogla z moja karta, ale i tak mieszkam daleko, wiec na nic sie ona nie zda, a sama kwasow nie uzywam

Ale gratuluje.
Bo przez chwile pomyslalam, ze niektorzy moga, a my nie...?!

No to wracam do pracy, milego popoludnia.

Sandija : Jestes Wielka. Nie przejmuj sie niczym i zostan z nami na zawsze, bo potrzebujemy Cie. Tak samo zreszta jak Kate30, Alchemiczki, L_V, Contax, Erato i reszty.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:27   #36
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Kochana Jowisiu - stęskniłam się za tobą.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:28   #37
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
Kochana alchemiczko - nie martwimy się brakiem karty - zapłacimy przelewem i też będzie ok!
Uff to dobrze Tak więc podtrzymuję moją chęć na Paulę na wrześniowe zamówienie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 13:48   #38
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
Kochana Jowisiu - stęskniłam się za tobą.
Heh, wiesz, ze ja za toba rowniez..?!
Ale jestem na wizazowym odwyku, mam mase pracy i nauki, siedze nad takim jednym... co musze oddac do konca maja, a tu polowy nie widac..
I sie mecze, a to powazne. Wiec na wizaz tylko zagladam, dogladam. W przerwach. Zeby sie odstresowac, zmienic mysli, przerzucic na inne tory i zaraz potem wracam do pisania.
Nie moge sie przyzwyczaic do tego Twojego avatarka, no....

Wam zycze powodzenia, piszcie, piszcie, ja sobie z przyjemnoscia czytam...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:06   #39
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Nie moge sie przyzwyczaic do tego Twojego avatarka, no....
A ja się już nawet przyzwyczaiłam do avatarka Kate Nawet wczoraj jak leciał 007 na tvp1, gdzie występuje właśnie HB, od razu skojarzyło mi się z Kate jak ją zobaczyłam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:23   #40
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez mckabi
A ja się już nawet przyzwyczaiłam do avatarka Kate Nawet wczoraj jak leciał 007 na tvp1, gdzie występuje właśnie HB, od razu skojarzyło mi się z Kate jak ją zobaczyłam
Też oglądałam wczoraj 007 i mnie tez HB skojarzyła się z Tobą Kate
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:30   #41
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Ja także oczywiście jestem chętna , kwasów Pauli nigdy za dużo .

Od czerwca jestem gotowa

Edytowane przez Paula07
Czas edycji: 2006-05-20 o 19:36
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 18:13   #42
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Następna chętna się zgłasza

edit: na wrzesien chetna

Edytowane przez koteknaplotek
Czas edycji: 2006-05-20 o 19:46
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:26   #43
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Widzę, że chetnych przybywa To dobrze.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:32   #44
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja myślałam o przelewie z konta i tu zaczynają się schody, to chyba sporo kosztuje. Zorientuję się jaka jest opłata za taki przelew i możliwość przeliczenia na E. Może będzie się dało od razu puścić z polskiego konta do Pauli. Zobaczymy, sprawdzimy .
Pewnie w każdym banku jest inna prowizja, ale np. w Kredyt Banku za przelew zagraniczny płaci się prowizję 10 zł.
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:28   #45
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

fajnie że jest już tyle chętnych osób

opcja z przelewem o wiele bardziej mi się podoba niż z rączki do rączki choć może jeszcze zgłosi się jakas dobra dusza z kartą

widzę że najwiecej zainteresowanych chciałoby zrobić zakupy we wrześniu mhm

ja akurat nie mogę się już doczekać wypróbowania tych kwasików .. więc jeśli udałoby się TEŻ zrobić zakupy dla kilkunastu osób w okresie czerwiec-lipiec to bym się baardzo cieszyła
a jeśli nie..no to będę musiała poczekać do tej jesieni zobaczymy jak to będzie..
tak jak pisałam w 1 poście - z wielką chęcią odbiorę paczkę i porozsyłam to wszystko w PL., żaden problem

proponuję żeby osoby zainteresowane pisały od razu, który miesiąc je interesuje (czerwiec czy wrzesień) - to sprawa będzie jasna

no a kwestia płatności pewnie będzie ewoluować i może znajdzie się jeszcze lepsze wyjście

pozdrawiam i naprawdę się cieszę że jest tak duże zainteresowanie
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:42   #46
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Ja też bym chciała.
I też na pewno nie teraz. Mi by pasował koniec sierpnia
Nie wiem czy we wrześniu będę jeszcze w Polsce
Dziewczyny a jak jest z tymi kwasami w Anglii?
Można je tam jakoś dostać, czy też trzeba zamawiać?
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:58   #47
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

O opcji z ręki do ręki nie było mowy w tym wątku.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:07   #48
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

mhm..w sumie to szczegół..ale trudno inaczej zrozumieć tą wypowiedź:

"może skorzystamy z pomocy mojego przyjaciela, na stałe mieszkającego w Niemczech, który taki internetowy przelew w E może nam puścić w każdej chwili. Szczegóły techniczne nie stanowią problemu - ja daję mu gotówkę do ręki (w E oczywiście), on robi nam przelew ze swojego konta"

pozdrawiam
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:17   #49
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Jakoś muszę chłopu zwrócić pieniądze, które dla nas wyśle przelewem ze swojego konta (ale z mojego komputera). Koszt takiego przelewu jest minimalny. Jeśli miałabym mu przelać pieniądze zebrane od wizażanek to i tak musiałabym zapłacić sporo - ma przecież konto w niemieckim banku. Wtedy jego pośrednictwo w całej operacji straciłoby sens.

Mam nadzieję, że wyjaśniłam o co chodzi.

Na marginesie - jeśli wizażanka, która ostatecznie zajmie się akcją będzie chciała inne dziewczyny oszukać to i tak to zrobi - dowolnym sposobem, a więc wszystko to kwestia zaufania.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 20:34   #50
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

ja to wszystko rozumiem.. napisałam jedynie że jak dla mnie to najmniej dobra opcja..
samo wyciągnięcie ok.1000 zł wiąże się z róznym ryzykiem - i nie chodzi nawet o intencje WIzażanki czy tez tej pośredniczącej osoby..

możliwe zresztą że ja jestem nieco przeczulona

co do zaufania - to już pisałam, że zamówienie powinna złożyć godna zaufania Wizażanka.. a myślę że takich osób tu nie brakuje..

i proszę nie brać do siebie pewnych rzeczy.. troszkę ostrożności nigdy nie zaszkodzi.. i jeśli są bardziej bezpieczne opcje to po prostu lepiej je wybrać..
a zresztą nikt nie musi się ze mną zgadzać

pozdrawiam ciepło
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:38   #51
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Dziewczyny posprawdzajcie koszty przelewu zagranicznego i przewalutowania w swoich bankach.

48 zł nawet dla 24 dziewczyn to po 2zł na łebka - do wytrzymania, mam nadzieję że 24 chętne się znajdą - oby było więcej.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 23:20   #52
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Ja jestem chętna na kwasy Pauli. Może być czerwiec, może być wrzesień. Pozdrawiam cieplutko
agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:47   #53
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dziewczyny posprawdzajcie koszty przelewu zagranicznego i przewalutowania w swoich bankach.
Właśnie sprawdzałam. W mBanku nie ma możliwości dokonywania przelewów zagranicznych .
Także zdaję sie na Was i nadal jestem chętna na jesienne zamówienie .
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 12:13   #54
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Ja równiez jestem chętna na wrześniowe zamówienie.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 13:15   #55
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Świetnie - im nas będzie więcej tym lepiej .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 21:50   #56
mona812
Raczkowanie
 
Avatar mona812
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 188
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Jako ze zamawialam kosmetyki od Pauli kilka dni temu podziele sie wrazeniami
Mieszkam w Holandii wiec wszystko poszlo dosc sprawnie ,zamowienie oplata karta za zamowione kosmetyki+ koszt wysylki ( tutaj 5 euro )za chwile potwierdzenie zamowienia na podana adres e-mail oraz dostawa za kilka dni ,wszystko naprawde sprawnie i bezproblemowo
Przy okazji zapytam bo szukam wszedzie ale chyba jakas slepa jestem
Czy 2% kwas BHA mozna klasc pod oczy oraz na szyje ?
mona812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 22:23   #57
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Ja tez bede chetna do zamowienia.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 00:54   #58
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Cytat:
Napisane przez mona812
Czy 2% kwas BHA mozna klasc pod oczy oraz na szyje ?
Pod oczy nie kładę kwasów ze względu na megacienką i wiecznie wysuszającą sie skórą, natomiast na szyję jak najbardziej .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 08:02   #59
mona812
Raczkowanie
 
Avatar mona812
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 188
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Dzieki za odpowiedz gnebi mnie jeszcze jedno pytanie ...poniewaz po tylko trzech dniach uzywania kwasu skora stala sie napieta myslisz ze moge kilkanascie minut po kwasach nalozyc cos nawilzajacego
Z gory dziekuje za odpowiedz .
A wracajac do tematu kosmetykow Pauli napisze ze ja zakupilam 2% beta hydroxy acid lotion efekty sa juz widoczne ,skora gladsza i delikatniejsza w dotyku,lekko sciagnieta ale nie wysuszona ,Super antioxidant concentrate wciaz stoi nieuzywany bo jeszcze nie wiem czy to cudenko sie z czyms co teraz uzywam nie gryzie oraz kiedy najlepiej uzywac ,no i essential non-greasy sunscreen spf 15 ,filtr niezbyt wysoki ale mysle ze na pochmurne dni wystarczy ,ladnie sie wchlania no i co dla mnie najwazniejsze nie czuje sie jakbym miala pol kilo czegos tlustego na twarzy a takie wrazenie odnosze przy kilku innych filtrach
mona812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:24   #60
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

Ja też się piszę na zamówienie...mogę od zaraz...a jak się nie uda teraz no to na wrzesień
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.