Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-08, 11:27   #901
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez Kasiulka07 Pokaż wiadomość
Hej mamusie, dawno się tu nie odzywałam, ostatnio czytam Was na bieżąco no i w końcu postanowiłam się odezwać, widzę że trochę dzieciaczków jest już na świecie także gratulacje! Ja mam dziś wizytę u lekarza a w następnym tygodniu czeka mnie cc i już się stresuje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie stresuj się zrób sobie przed cc domowe spa, żeby powitać maluszka.

Powinnam się zabrać za moje pięty, ale mi się tak nie chce.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 11:35   #902
Kasiulka07
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 404
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Ja się oc alli uzaleznilam mam listę życzeń na 500 pozycji już, a limit podobno 1000

Czekam na 26 paczek, a jutro wypłata...

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
Wow to zaszalałaś! Ja jeszcze nigdy nic nie zamawiałam z alli ale może kiedyś się odważne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Nie stresuj się zrób sobie przed cc domowe spa, żeby powitać maluszka.

Powinnam się zabrać za moje pięty, ale mi się tak nie chce.
Tak bym chciała zrobić tylko ostatnio mam strasznego lenia i ciężko mi się zabrać za cokolwiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.08.2012r.



Kasiulka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 12:15   #903
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Hej. Ja juz po sniadaniu. W ogole to snil mi sie nasz Marcelek😍 ale on byl sliczny! Takie czarne wloski mial i byl przeuroczy, kochany i w ogole! Ale ogolniensen byl dziwny bo poszlam z nim do parku na spacer i nalalalam mu do gondoli wody tak ze plywal. Nie wiem po co to. Ale byl słodziudki 😍 <3
No a poza tym to chyba cos sie niedlugo u mnie ruszy. Tak minsie wydaje bo dzis bylam w toalecie rano i zobaczylam na papierku krew😲 chyba juz blisko co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Ja wisiolka biorę ale doustnie 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś mi tu porodem śmierdzi 😉 szykuje się kochana, oj szykuj 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 12:16   #904
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Nie stresuj się zrób sobie przed cc domowe spa, żeby powitać maluszka.

Powinnam się zabrać za moje pięty, ale mi się tak nie chce.
Ja tez ale mam inny problem. Nie dostaje do nich zawsze mialam ladne gladkie bo duzo w skatpetkach chodzilam. A teraz przez te puchniecia nie zakladalam ich wcale i taki efekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiulka07 Pokaż wiadomość
Wow to zaszalałaś! Ja jeszcze nigdy nic nie zamawiałam z alli ale może kiedyś się odważne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------


Tak bym chciała zrobić tylko ostatnio mam strasznego lenia i ciężko mi się zabrać za cokolwiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez nie i sie przymierzam. Ale nie chce mi sie usiasc przy lapku a na tel to tak zle widac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 12:16   #905
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez Kasiulka07 Pokaż wiadomość
Hej mamusie, dawno się tu nie odzywałam, ostatnio czytam Was na bieżąco no i w końcu postanowiłam się odezwać, widzę że trochę dzieciaczków jest już na świecie także gratulacje! Ja mam dziś wizytę u lekarza a w następnym tygodniu czeka mnie cc i już się stresuje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coraz więcej dzieci będzie z nami 😊 juz niedługo i wszystkie urodzimy 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 12:20   #906
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Ja się oc alli uzaleznilam mam listę życzeń na 500 pozycji już, a limit podobno 1000

Czekam na 26 paczek, a jutro wypłata...

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
26 paczek?! To ja tyle w roku nie zamawiam 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 12:21   #907
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Ja się oc alli uzaleznilam mam listę życzeń na 500 pozycji już, a limit podobno 1000

Czekam na 26 paczek, a jutro wypłata...

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
26 paczek?! To ja tyle w roku nie zamawiam 😂
Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Ja się oc alli uzaleznilam mam listę życzeń na 500 pozycji już, a limit podobno 1000

Czekam na 26 paczek, a jutro wypłata...

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-08, 12:21   #908
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Ja się oc alli uzaleznilam mam listę życzeń na 500 pozycji już, a limit podobno 1000

Czekam na 26 paczek, a jutro wypłata...

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
26 paczek?! Ja tyle przez rok nie zamówię 🙊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 12:59   #909
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Ja się oc alli uzaleznilam mam listę życzeń na 500 pozycji już, a limit podobno 1000

Czekam na 26 paczek, a jutro wypłata...

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
To poszalalas 😊 a ja myślałam że ja sporo zamawiam.

Przyszedł mi dzisiaj ezzy groom. Moja Czika tak się lini że stwierdziłam że za 29 zł mogę spróbować. Pierwsze czesanie zapowiada się nieźle. Tyyyle klakow. Przy małej Zachęcie nawet nie uciekają u czarna Fuka też się dała trochę poczesac.

Listonosz przyniósł i dał mi też od razu awizo że niby jakąś duża paczka. Nie dość że na nic dużego nie czekam to się zapytałam co to za zasady. Ze ja w ciąży mam latać po duża paczkę bo listonosz nawet nie spróbował doręczyc.. Dobrze ze blisko mam.

Wzięłam się w końcu za ścianę w sypialni. Pierwsza warstwa farby nałożona. Antyrama kupiona i będziemy zdjęcia wywoływać. 😊 z sesji ciążowej już sobie wybrałam moje ulubione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 13:12   #910
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cześć. Właśnie wróciłam z KTG, wyszło lepiej niż to pierwsze, bo mała się więcej ruszała ale to chyba zasługa sevenday's, kitkata oraz 3-bita czekoladowego.

Odebrałam wyniki GBS - niestety dodatni Jutro z rana wizyta u ginekologa. Zobaczymy co mi powie.

Edytowane przez e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Czas edycji: 2017-06-08 o 13:14
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 13:21   #911
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Przynioslam od kolezanki 3 reklamowki ubranek. Jeszcze 2 zostaly juz takich wiekszych. Znowu musze segrrgowac. Nie mam nawet gdzie tego pochowac.

Migotek nic teraz z GBS nie zrobia. Przed porpdem antybiotyk dostaniemy i tyle.

Ja od rana dziwnie sie czuje. Jednak nie moge jeszcze rodzic no bo w koncu musse nowe ubranka poukladac
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-08, 13:30   #912
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

I tak się zastanawiam skąd u mnie pozytywny wynik? Ciekawa jestem czy siostry miały dodatni. Cóż, wiem że teraz to nic nie zrobimy. Mam nadzieje że mała się nie zarazi mimo podania antybiotyku - bo różne wersje czytałam już w necie.

Ja też się dziwnie czuję - troszkę dziś bolało podbrzusze. Boję się jutra, bo jestem sama cały dzień, mąż wraca dopiero wieczorem. Do tego muszę jutro podjechać do ginekologa z rana, akurat powinnam zdążyć przed hydraulikami.

Edytowane przez e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Czas edycji: 2017-06-08 o 13:32
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 13:54   #913
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Dzis wychodzi, ze jestem na plusie 12kg. Waga mi sie delilatnie wahala w ostatnich dniach wiec przyjmuje na liczniku 13. Ciekawe jak wroce do domu po wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 14:11   #914
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Coś mi tu porodem śmierdzi 😉 szykuje się kochana, oj szykuj 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobilam malemu obrazki wiec moge rodzic. Chociaz jeszcze musze mu szumisia wyprac i maskotki od karuzeli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 14:28   #915
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Ja łykam wiesiolka 3 x po 2 tabletki. Pije tez liście maliny. Jakoś w to nie wierzę, moja lekarka i polozna tez średnio wierzą w skuteczność 🙁 ale ze nie zaszkodzi to wolę to robić, a nuż się okaże, że działa cuda? 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------


Zazdroszczę wam tych snów, serio

Mojemu mężowi za to śniło się ostatnio, że rodze. Siedziałam w spódnicy i ze tak delikatnie powiem, było widać, jak główka raz wychodzi, a raz się chowa... wiec mąż mówi do mnie: rodzisz! Zbieraj się musimy jechać! A ja: no coś ty, nie przesadzaj, za wcześnie jeszcze 😱😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak leżałam po porodzie to polozne mówiły ze widać które aplikowały sobie a które nienie wiem nie znam się i nie było mi dane spróbować
Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Wlasnie sluchalam wiadomosci i w szpitalu gdzie mam rodzic..byl alarm..ze podlozono bombe...falszywy..kolesia zlapano.. Mowie mezowi..super..a jakbym miala cc.
Lekarze uciekna a ja sama na tej sali 😂😒 co za idiota

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Paula bo chyba napisalas szyjki albo cos mi sie zle wydawalo 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Paula twój sen jeszcze lepszy hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rety zabilabym chyba takiego. Nie dość ze stres bo cc to jeszcze coś takiego
Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Moniamm tak jak mówisz z macierzyńskim właśnie jest 6tyg 90% a reszta to zależy od zakładu pracy albo przez te 9miesiecy płaca Ci tyle samo albo ustawowe 140f tygodniowo . Ewelinka raczej nie miałam tych badan a tak naprawdę nie wiem bo pobierają krew na każdej wizycie ale na co o tym się nie mówi jednie jak jest złe ... poziom cukru we krwi miałam
Badany i uwaga musiałam wypić litr słodkiej oranżady gazowanej która miała zawartość glukozy w sobie , wyników tez nie mam bo podobno dobre. Szpital w którym będę rodzic nawet spoko jest i znajome mówiły ze opieka tez ok wiec mam nadzieje ze tak będzie najbardziej martwię się żeby mieli moja krew bo mam przeciwciała i w razie transfuzji nie maja jej na stanie i muszę cały czas przypominać o tym . Na szczęście już niedługo i dam radę już się przyzwyczaiłam Ja właśnie wstałam ale mnie kosci bolą od tego leżenia jestem głodna jak wilk a nie mam siły wstać wiec pewnie umrę z głodu we własnym łóżku hahaha PannaAnna87 - No co Za pajac z ta bomba ludzie są niepoważni żeby taki rzeczy robić w tych czasach terroryzmu :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co kraj to inne podejście. Mojej mamy koleżanki córka była przerażona opieka w Anglii do tego stopnia ze co miesiąc przylatywała do pl na badania
Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Mnie właśnie przyszedl misiek dla małego z alli. Boski jest a kosztował 17zl. Załącznik 7101926

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
Świetny jest ja coraz bardziej myślę o allhcialabym opaski materiałowe i zakolanówki małej zamówić ale boję się że popłynę jak juz zacznę
Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Haha jaki powód 😅

Ja mam tak daleko że mogę co najwyżej z parkingu się przejść 😛
Swoją drogą problem tam jest z miejscami wszędzie parkingi płatne. I weź tu bądź mądry i wiedz ba ile parking wykupić jak się do porodu jedzie 😅

Śliczny

Ja też byłam na poczcie. Prawie codziennie mam teraz przesyłki.
Najpierw kurier przywiózł paczkę od mamy. Jej przyjaciółka jest położna. Dostałam torbę z przewijakiem całkiem fajna i masę próbek. Jakieś podkłady pieluszki kremy mleko itp. Najbardziej się cieszę z pieluszek flanelowych. Są 3 yo może z jednej uszyje pieluche małemu.

A jaki Pan na poczcie czujny. Poszłam z awizo a jemu się przypomniało że jeszcze jedna paczka leży. Okazało się że od maja leżały moje klapki z allie. Jeszcze tylko mi stanik do karmienia przyjdzie i mogę rodzic 😛

Byłam na ćwiczeniach. Mam mega powera dzisiaj. Ciekawe jak długo 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja mam do szpitala z 20 km to jakbym z buta szła to bym się odwodnila chyba na amen jakby tak te wody miały se mnie tak cały czas lecieć jak leciały
Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Ja się oc alli uzaleznilam mam listę życzeń na 500 pozycji już, a limit podobno 1000

Czekam na 26 paczek, a jutro wypłata...

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
Omatkobosko aż tyle? Ja w rok nie mam takiego przerobu a wydaje mi się ze dużo zamawiamy
Chyba się musze zgłosić do Ciebie po instrukcje jak dla debila jak i od kogo najbezpieczniej zamawiać z alli
Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Nie stresuj się zrób sobie przed cc domowe spa, żeby powitać maluszka.

Powinnam się zabrać za moje pięty, ale mi się tak nie chce.
Moje pięty tez proszą o pomoc haha
[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;7450089 1]I tak się zastanawiam skąd u mnie pozytywny wynik? Ciekawa jestem czy siostry miały dodatni. Cóż, wiem że teraz to nic nie zrobimy. Mam nadzieje że mała się nie zarazi mimo podania antybiotyku - bo różne wersje czytałam już w necie.

Ja też się dziwnie czuję - troszkę dziś bolało podbrzusze. Boję się jutra, bo jestem sama cały dzień, mąż wraca dopiero wieczorem. Do tego muszę jutro podjechać do ginekologa z rana, akurat powinnam zdążyć przed hydraulikami.[/QUOTE]
Spokojnie, nie ma co czytać internetów, dostaniesz antybiotyk i wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 14:39   #916
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Czesc wszystkim zaraz Was troche ponadrabiam, ale daje znac ze jestem po wizycie i nic sie nie zmieniło rozwarcie mniej więcej na palec, skurczy typowo porodowycj brak. Jak do poniedzialku sie samo nie zacznie to mam sie zglosic i prawdopodobnie mnie juz zostawia. Coraz bardziej boje sie wywoływania

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 14:49   #917
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez starry_eyes Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim zaraz Was troche ponadrabiam, ale daje znac ze jestem po wizycie i nic sie nie zmieniło rozwarcie mniej więcej na palec, skurczy typowo porodowycj brak. Jak do poniedzialku sie samo nie zacznie to mam sie zglosic i prawdopodobnie mnie juz zostawia. Coraz bardziej boje sie wywoływania

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
Nie stresuj się na zapas. Pewnie popłyniesz z pełnią
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 14:49   #918
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;7450089 1]I tak się zastanawiam skąd u mnie pozytywny wynik? Ciekawa jestem czy siostry miały dodatni. Cóż, wiem że teraz to nic nie zrobimy. Mam nadzieje że mała się nie zarazi mimo podania antybiotyku - bo różne wersje czytałam już w necie.

Ja też się dziwnie czuję - troszkę dziś bolało podbrzusze. Boję się jutra, bo jestem sama cały dzień, mąż wraca dopiero wieczorem. Do tego muszę jutro podjechać do ginekologa z rana, akurat powinnam zdążyć przed hydraulikami.[/QUOTE]
Na pewno się od sióstr nie zaraziłas 😅 dziedziczne to też nie jest. To są bakterie które naturalnie w naszym organizmie występują po prostu w czasie ciąży czasem się namnazaja za bardzo
Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Zrobilam malemu obrazki wiec moge rodzic. Chociaz jeszcze musze mu szumisia wyprac i maskotki od karuzeli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie obrazki robiłaś?pochwal się bo też będę robić

Cytat:
Napisane przez starry_eyes Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim zaraz Was troche ponadrabiam, ale daje znac ze jestem po wizycie i nic sie nie zmieniło rozwarcie mniej więcej na palec, skurczy typowo porodowycj brak. Jak do poniedzialku sie samo nie zacznie to mam sie zglosic i prawdopodobnie mnie juz zostawia. Coraz bardziej boje sie wywoływania

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
Może się dzidzia wystraszy i weekend się akcja rozhula. Trzymam kciuki 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 15:01   #919
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez starry_eyes Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim zaraz Was troche ponadrabiam, ale daje znac ze jestem po wizycie i nic sie nie zmieniło rozwarcie mniej więcej na palec, skurczy typowo porodowycj brak. Jak do poniedzialku sie samo nie zacznie to mam sie zglosic i prawdopodobnie mnie juz zostawia. Coraz bardziej boje sie wywoływania

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
Ja już bym dawno położyła się w szpitalu - u mnie lekarze jak max 7 dni spóźnienia to wywołują poród i robią CC. Mówią że dłużej niż tydzień jest niewskazane.

W sumie 9 jest pełnia ciekawe ile w tym prawdy

Edytowane przez e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Czas edycji: 2017-06-08 o 15:03
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-08, 16:06   #920
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Dziewczyny ja od rana na porodowce😨 ale wszystko sie wyciszylo i chyba pojde na patologie😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 16:08   #921
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Wiecie co? Jestem w tym szpitalu i myślę...ze nie dalabym rady urodzic naturalnie.
Jak mnie przyjęli byla dziewczyna ze skurczami co 3minuty. Po terminie ze 3 dni. Wywolywali Jej porod zelem. Dawało Jej w kosc ale kazali pojsc pod prysznic. Wykapala sie wrocila i zaraz znow do lazienki. Zaczęła w lazience stekac i zabrali Ja na porodowke bo juz miala parte a myslala ze chce do kibelka. Boze, te krzyki... Nagle zamieszanie - nie wiem co sie dzialo ale zrobili ciecie. Maluszek pieknie krzyczy...
A ja słuchając to jestem cala spieta i mam lzy w oczach...
Chciałabym juz byc z Mlodym w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 16:11   #922
Aniaaa87
Rozeznanie
 
Avatar Aniaaa87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mrągowo\Dublin
Wiadomości: 839
GG do Aniaaa87
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cześć dziewczyny Ja dziś miałam zajęty cały dzień.Z samego rana nasmażyłam placków z jabłkami jak dla pułku wojska potem zakupy i obiad.Teraz mam luźniejsza godzinkę bo Olek śpi Skusilam sie przy okazji zakupów w aptece na smoczki dr Brownsa.Wyslalam dziś męża po ten mój przewijak i karuzelkę bo boje sie ze mi go sprzeda ta ,,koleżanka"A to wszystko przez dobre serce mojego męża on to zawsze kogoś szkoduje,wiedział ze im sie nie przelewa i namówił mnie żebym jej pożyczyła te rzeczy choc niedawno sie z nimi poznaliśmy.Mam problem z moja Majka który spędza mi sen z powiek.Azs jakby przystopowalo to pojawiła sie jej egzema na rękach.Pomimo stosowania leków jest słaba poprawa.Ide z nią znowu do dermatologa prywatnie bo już jestem załamana.
Migotek 7 dni spóźnienia to jeszcze nie jest tak dużo.I czemu jak wywołują poród to robią cc?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 16:16   #923
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

miało być wywołanie lub CC - ale szybko napisałam. Właśnie się obudziłam. Godzinka snu - jak dobrze, wrócili panowie i znów wiercenie, eh. Końca nie widać.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 16:19   #924
Aniaaa87
Rozeznanie
 
Avatar Aniaaa87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mrągowo\Dublin
Wiadomości: 839
GG do Aniaaa87
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez Sarenkaa13 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Jestem w tym szpitalu i myślę...ze nie dalabym rady urodzic naturalnie.
Jak mnie przyjęli byla dziewczyna ze skurczami co 3minuty. Po terminie ze 3 dni. Wywolywali Jej porod zelem. Dawało Jej w kosc ale kazali pojsc pod prysznic. Wykapala sie wrocila i zaraz znow do lazienki. Zaczęła w lazience stekac i zabrali Ja na porodowke bo juz miala parte a myslala ze chce do kibelka. Boze, te krzyki... Nagle zamieszanie - nie wiem co sie dzialo ale zrobili ciecie. Maluszek pieknie krzyczy...
A ja słuchając to jestem cala spieta i mam lzy w oczach...
Chciałabym juz byc z Mlodym w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Juz niedługo będziecie w domu Pamietam jak leżałam jeszcze na normalnej sali jak miałam już częste skurcze i leżała ze mną Litwinka z bliźniakami i czekała na cc.Widac w niej było to współczucie i pytała sie co chwile czy może mi w czymś pomoc.Ja już prawie gryzłam podłogę z bólu wiec nikt nie mógł mi pomoc już.Jak mój maz wszedł na sale to slyszalam jak powiedziała do niego ze cieszy sie ze bedzie miała cc i nie bedzie tak cierpieć jak ja bo to straszne jest.Ja wiem ze każdy dałby radę bo nie na innego wyjścia i przeżyje sie to wszystko ba jeszcze sie zapomni częściowo bo inaczej każdy by miał tylko po jedynaku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 16:20   #925
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja od rana na porodowce😨 ale wszystko sie wyciszylo i chyba pojde na patologie😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałaś regularne skurcze?

Caat urodziła córunię
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 16:25   #926
tunia89
Zakorzenienie
 
Avatar tunia89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 480
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
26 paczek?! To ja tyle w roku nie zamawiam 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
To poszalalas 😊 a ja myślałam że ja sporo zamawiam.

Przyszedł mi dzisiaj ezzy groom. Moja Czika tak się lini że stwierdziłam że za 29 zł mogę spróbować. Pierwsze czesanie zapowiada się nieźle. Tyyyle klakow. Przy małej Zachęcie nawet nie uciekają u czarna Fuka też się dała trochę poczesac.

Listonosz przyniósł i dał mi też od razu awizo że niby jakąś duża paczka. Nie dość że na nic dużego nie czekam to się zapytałam co to za zasady. Ze ja w ciąży mam latać po duża paczkę bo listonosz nawet nie spróbował doręczyc.. Dobrze ze blisko mam.

Wzięłam się w końcu za ścianę w sypialni. Pierwsza warstwa farby nałożona. Antyrama kupiona i będziemy zdjęcia wywoływać. 😊 z sesji ciążowej już sobie wybrałam moje ulubione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Jak leżałam po porodzie to polozne mówiły ze widać które aplikowały sobie a które nienie wiem nie znam się i nie było mi dane spróbować
Rety zabilabym chyba takiego. Nie dość ze stres bo cc to jeszcze coś takiego

Co kraj to inne podejście. Mojej mamy koleżanki córka była przerażona opieka w Anglii do tego stopnia ze co miesiąc przylatywała do pl na badania

Świetny jest ja coraz bardziej myślę o allhcialabym opaski materiałowe i zakolanówki małej zamówić ale boję się że popłynę jak juz zacznę
No ja mam do szpitala z 20 km to jakbym z buta szła to bym się odwodnila chyba na amen jakby tak te wody miały se mnie tak cały czas lecieć jak leciały

Omatkobosko aż tyle? Ja w rok nie mam takiego przerobu a wydaje mi się ze dużo zamawiamy
Chyba się musze zgłosić do Ciebie po instrukcje jak dla debila jak i od kogo najbezpieczniej zamawiać z alli
Moje pięty tez proszą o pomoc haha

Spokojnie, nie ma co czytać internetów, dostaniesz antybiotyk i wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to są ☠☠☠☠☠☠☠ki do maks 5 dolarów np. Lakier rosalind, sliniak dla małego, skarpetki, biustonosz sportowy, leginsy.

Zgadzam się, że lepiej nie zaczynać bo można popłynąć

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja od rana na porodowce😨 ale wszystko sie wyciszylo i chyba pojde na patologie😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja dalej w domu...

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
__________________
Narzeczona 15. 06. 2013
25. 07. 2015

<3 33/40 <3


jestem zołzą i dobrze mi z tym
tunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 16:34   #927
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez Sarenkaa13 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Jestem w tym szpitalu i myślę...ze nie dalabym rady urodzic naturalnie.
Jak mnie przyjęli byla dziewczyna ze skurczami co 3minuty. Po terminie ze 3 dni. Wywolywali Jej porod zelem. Dawało Jej w kosc ale kazali pojsc pod prysznic. Wykapala sie wrocila i zaraz znow do lazienki. Zaczęła w lazience stekac i zabrali Ja na porodowke bo juz miala parte a myslala ze chce do kibelka. Boze, te krzyki... Nagle zamieszanie - nie wiem co sie dzialo ale zrobili ciecie. Maluszek pieknie krzyczy...
A ja słuchając to jestem cala spieta i mam lzy w oczach...
Chciałabym juz byc z Mlodym w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest jeden z powodów dla których chce w Domu narodzin rodzic. Bo tam każda ma swoją sale. Jakbym miała słuchać innej rodzącej to bym się dwa razy bardziej deberwowala...

Idę na pocztę sprawdzić co to za wielką paczka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 16:52   #928
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

To czy jesteś z kimś na porodówce zależy od szpitala. W niektórych szpitalach u mnie jest po kilka rodzących (tych szpitali w ogóle nie brałam pod uwagę) a w niektórych tylko jedna - bo szanują intymność i to na NFZ. Wszystko zależy od dyrekcji szpitala.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 17:13   #929
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Heeej.. Mmona oj a co to się podziało?mialas skurcze?jak teraz?
Ja juz po spa..mam rzesy i henne.. Kolezanka pożyczyła mi laktator z madeli elekttyczny.

Troche nam zeszlo..bo ploteczki itp i z 2h zabiegi zrobil sie 4h i nie zdazylam na zajecia na sr..kapiel..bylam juz ale chcialam jeszcze raz ale trudno..w sumie pogadac z poloznymi moge jeszcze jutro albo w pon z samego rana..

Sarenka...ja tak jak Ty bede sie czula w pon rano.. Chyba ze pelnia zadziala a kilo masz tyle co nic 😉

Kasia heeej..a czemu masz cc?? Moze pisalas ale nie pamietam.

Ja pojechalam jeszcze do sklepu po piwka na budowe..do miesnego..panie zdziwione..ze jeszcze chodze 😂

No i eureka..przyszly ciuszki z ali..potem zrobie fote..bo leze i odpoczywam po obiedzie. Warzywa z patelni 😂 ale nic innego na szybko nie mialam.

Rano z mezem jechalam do miasta obok..po ten stanik i .... Sklepu brak 😂 żadnego info..on mi nie jest dany..chyba jutro rano pojedziemy do drugiego miasta bo tam tez maja sklep..

Zjedlismy lody z rana..pojechalismy do meza babci.. Chociaz tyle..

Teraz brzuch twardy..za duzo wrazen dla malego..ale dal popalic na rzesach.. Kolezanki w szoku..ze taki z niego akrobata

To czekamy na dzieciaczki..cat juz tuli..monia moze u ciebie cos sie zacznie..mmona w szpitalu.. 3 Monia jutro ma się pojawic w szpitalu a sarenka jutro cc..kogos ominelam? Moze byc jedno wielkie booom 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 17:14   #930
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;7450634 1]To czy jesteś z kimś na porodówce zależy od szpitala. W niektórych szpitalach u mnie jest po kilka rodzących (tych szpitali w ogóle nie brałam pod uwagę) a w niektórych tylko jedna - bo szanują intymność i to na NFZ. Wszystko zależy od dyrekcji szpitala.[/QUOTE]
Ale ja ja slyszalam leżąc sama na sali a Ona rodziła na porodowce sama pieszy zamkniętych drzwiach i na końcu korytarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-16 18:34:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.