Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-10, 06:02   #1171
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
A my dla odmiany razem z Matyśką przespałyśmy ciągiem 6 godzin aż ją musiałam obudzić bo myślałam że mi cycki eksplodująnie pamiętam kiedy tyle spałam na raz, chyba jakoś na początku ciąży jak jeszcze brzucha za dużego nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luksus oby taka noc była zawsze
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 06:22   #1172
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

No to trzymamy kciuki za Monie i Marcelka
Ewelinka super, mam nadzieje ze moja tez pozwoli mi pospac bo ciąży baaardzo malo sypiam.
Jelonek no u mnie to samo ze zgaga az mi niedobrze bylo. I jak dobrze kojarze Ty dzis egzaminujesz? Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 06:45   #1173
tunia89
Zakorzenienie
 
Avatar tunia89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 480
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

O kurcze dziewczyny lista nam się skraca.
Na nas wczorajsza pełnia nie zadzialala...

Ja nie oglądałam porodów nz Ipli ide na żywioł, bedzi co ma być.

Zz mną milion różnych egzaminów z to po podstawówce, gimnazjum, matura, różne ustne na studiach, licencjat i magister. To będzie egzamin najważniejszy z ich wszystkich

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
__________________
Narzeczona 15. 06. 2013
25. 07. 2015

<3 33/40 <3


jestem zołzą i dobrze mi z tym
tunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 07:12   #1174
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Patrze sobie na 1 str a tu az tyle dzieci sie juz urodzilo!😲 no i jestem 5 w kolejce. Coraz blizej jakby nie patrzec 😁
Ooo...bylam dzis na ktg i zapytalam ponownie ile dni po tp zglisic sie do szpitala- odpowiedz 8. Ostatnio inna polozna powiedziala ze 11. Heh. Jakby co to jade w 8 dniu. Oczywiscie jak jutro nie bede musiala na IP jechac i mnie nie przyjmna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas już w TP każą przyjść i wtedy codziennie na ktg.
Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
A my dla odmiany razem z Matyśką przespałyśmy ciągiem 6 godzin aż ją musiałam obudzić bo myślałam że mi cycki eksplodująnie pamiętam kiedy tyle spałam na raz, chyba jakoś na początku ciąży jak jeszcze brzucha za dużego nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Toś pospala. Ja to bym chyba rano miała wyrzuty sumienia że dziecko nie jadło 😂😂 właśnie się zastanawiałam o której kłaść spać żeby karmienia wypadaly sensownie 😛 wiadomo że na początku to ciężko ale mozna próbować jakiś rytuał wprowadzać.

Na mnie księżyc zadziałał tak że czułam pierwsze bóle okresowe. Ale taaaaaakie lekkie że ledwo ledwo czuć. Coś ta moja macica nie chce ćwiczyć 😛

Daucilibriano fajnie że częściej teraz jesteś - trochę optymizmu i fajnego podejścia nam tu wnosisz. Lubię czytać Twoje posty 😊

Znowu się obudziłam głodna więc zmykam robić śniadanko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 07:27   #1175
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Ja też prawie nic nie spałam. Zgaga mnie bardzo męczyła. Dodatkowo bóle brzucha, jednak po wizycie w toalecie przeszły.

Trzymamy kciuki za Marcela, bo w nocy chyba zachciało mu się wyjść
No, Marcel wziął się do roboty! Mam nadzieje, ze oszczędzi mamę choć trochę 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
A my dla odmiany razem z Matyśką przespałyśmy ciągiem 6 godzin aż ją musiałam obudzić bo myślałam że mi cycki eksplodująnie pamiętam kiedy tyle spałam na raz, chyba jakoś na początku ciąży jak jeszcze brzucha za dużego nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewelinka, ja też dość szybko zaczęłam sypiac w miarę normalnie, tylko przepelnienie piersi dawało się we znaki i mnie budziło 😜 jesteście na dobrej drodze do przesypiania całej nocy 😍 u nas, pomimo kp, zaczęliśmy spać od rana do wieczora juz od 3 miesiąca życia 😉 tak jest do tej pory z drobnymi wyjątkami. Pięknie wiec wam się układa 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
U nas już w TP każą przyjść i wtedy codziennie na ktg.

Toś pospala. Ja to bym chyba rano miała wyrzuty sumienia że dziecko nie jadło 😂😂 właśnie się zastanawiałam o której kłaść spać żeby karmienia wypadaly sensownie 😛 wiadomo że na początku to ciężko ale mozna próbować jakiś rytuał wprowadzać.

Na mnie księżyc zadziałał tak że czułam pierwsze bóle okresowe. Ale taaaaaakie lekkie że ledwo ledwo czuć. Coś ta moja macica nie chce ćwiczyć 😛

Daucilibriano fajnie że częściej teraz jesteś - trochę optymizmu i fajnego podejścia nam tu wnosisz. Lubię czytać Twoje posty 😊

Znowu się obudziłam głodna więc zmykam robić śniadanko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A no jestem 😉 olalam sprawy remontowe i wrzucilam na luuuz. Przez pudła i kartony jeszcze nikt nie zszedł z tego świata (oprócz Hanki Mostowiak ), wiec co się mam dolowac 😉 wolę być tu, bo tu się coś dzieje 😊

Co do rytmu dnia, to chyba sama zobaczysz, jak poznasz Jerzyka. Każde dziecko rodzi się z jakimiś preferencjami. My np. trafiliśmy na typ "poludniowca" - siedzi z nami do późnych godzin, uwielbia przesiadywać w osiedlowej restauracji i ogólnie lubi chodzić spać później. Mi to super pasuje 😉 wiec kładziemy Leona średnio o 22 😉

Dzień dobry znad kubka kawy 😊 ubieram się i zmykam na depilację, ostatnia przed porodem 😉



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez daiquiricubano
Czas edycji: 2017-06-10 o 07:36
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 08:05   #1176
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Dzień dobry, na nas też pełnia nie zadziałała..


Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Nie mam planu..u nas jak cos wypisuje sie juz na ip..ale na pewno nie zapomnimy. Nawet maz ma koszulke gotowa wieksza specjalnie. Znowu dostalam doma z ta cesara.. Eh..
Ze bede jak kaleka..ze nie bede umiala zajac sie dzieckiem..ze nie bede nawet mogla po 2 tyg wyjsc na spacer bo taka bede obolala..a zwarjuje na tych blokach w upaly


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, żadna z nas nie wie co ją czeka, czy to po SN czy po CC. Może i są jakieś statystyki po którym porodzie się szybciej dochodzi do siebie, ale życie i tak to potem zweryfikuje i statystyki można sobie wsadzić głęboko... Już tak blisko do Twojego spotkania z Mikim, że teraz tylko na tym sie musisz skupić 😘 a my tu wszystkie trzymamy za Was kciuki 😘


Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
A no jestem 😉 olalam sprawy remontowe i wrzucilam na luuuz. Przez pudła i kartony jeszcze nikt nie zszedł z tego świata (oprócz Hanki Mostowiak ), wiec co się mam dolowac 😉 wolę być tu, bo tu się coś dzieje 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
A my dla odmiany razem z Matyśką przespałyśmy ciągiem 6 godzin aż ją musiałam obudzić bo myślałam że mi cycki eksplodująnie pamiętam kiedy tyle spałam na raz, chyba jakoś na początku ciąży jak jeszcze brzucha za dużego nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo, 6 godzin to ładnie
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 08:33   #1177
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Hej🤗 ja sie zryczalam od rana...czekam na wynik crp. Ale nawet jak bedzie ok to do domu mnie nie chca puscic bo to juz koncowka ciazy, poza tym mam te skurcze....noszzzz teraz moge miesiac lezec i nic😨
Zobacze do poniedzialku. Nie ukrywam ze troche mnie niepokoja te ruchy, bo sa rzadsze, ale jak juz fika to akrobacje...ale chyba wiecej spi...

Poza tym przyjeli w nocy dziewczyne, przeziebiona strasznie...no rece mi opadaja😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 08:37   #1178
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
No to trzymamy kciuki za Monie i Marcelka
Ewelinka super, mam nadzieje ze moja tez pozwoli mi pospac bo ciąży baaardzo malo sypiam.
Jelonek no u mnie to samo ze zgaga az mi niedobrze bylo. I jak dobrze kojarze Ty dzis egzaminujesz? Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O 6 powisiała na cycu i jeszcze do 9 pospałyśmy

Ja niestety w ciąży tez nie spałam. Czasami aż 30 minut udało mi się przespać :/ masakra jak się męczyłamtak więc teraz 2h pod rząd to dla mnie święto a dzisiaj to już w ogóle szał.



Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
U nas już w TP każą przyjść i wtedy codziennie na ktg.

Toś pospala. Ja to bym chyba rano miała wyrzuty sumienia że dziecko nie jadło 😂😂 właśnie się zastanawiałam o której kłaść spać żeby karmienia wypadaly sensownie 😛 wiadomo że na początku to ciężko ale mozna próbować jakiś rytuał wprowadzać.

Na mnie księżyc zadziałał tak że czułam pierwsze bóle okresowe. Ale taaaaaakie lekkie że ledwo ledwo czuć. Coś ta moja macica nie chce ćwiczyć 😛

Daucilibriano fajnie że częściej teraz jesteś - trochę optymizmu i fajnego podejścia nam tu wnosisz. Lubię czytać Twoje posty 😊

Znowu się obudziłam głodna więc zmykam robić śniadanko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z położną o spaniu rozmawiałam i kazała się cieszyć jak mala tak w nocy śpi. I modlić się żeby jej się te godziny snu na dzień nie przesunęły
Jak prawidłowo przybiera na wadze i nie ma innych problemów to nie ma co mieć wyrzutów tylko się cieszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 08:45   #1179
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
Hej🤗 ja sie zryczalam od rana...czekam na wynik crp. Ale nawet jak bedzie ok to do domu mnie nie chca puscic bo to juz koncowka ciazy, poza tym mam te skurcze....noszzzz teraz moge miesiac lezec i nic😨
Zobacze do poniedzialku. Nie ukrywam ze troche mnie niepokoja te ruchy, bo sa rzadsze, ale jak juz fika to akrobacje...ale chyba wiecej spi...

Poza tym przyjeli w nocy dziewczyne, przeziebiona strasznie...no rece mi opadaja😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mmona moze pocieszy Cie fakt ze dziewczyny ktore trafily do szpitala przy końcówce "z czyms" dosc szybko urodzily. Powiem Ci ze ja czasami tez juz wolalabym byc pod obserwacja bo co by sie nie dzialo to zdążą zareagowac nie tracac czasu na dojazd do szpitala tym bardziej ze tak jak piszesz slabiej czujesz ruchy. Nawet jakby mial byc to miesiac (choc nie sądzę) to pamietaj ze niektore całą ciążę leżą na podtrzymaniu wiec na pewno szybko Ci to zleci w kazdym razie trzymaj sie, zycze Ci szybkiego spotkania z malenstwem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Arleta tez lubie czytac Twoje posty sa takie mądre i dojrzałe! I potrafia uspokoic. Brakowalo nam Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Mąż sie spóźnia, nie zdążymy na 10 do szpitala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 08:59   #1180
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
Hej🤗 ja sie zryczalam od rana...czekam na wynik crp. Ale nawet jak bedzie ok to do domu mnie nie chca puscic bo to juz koncowka ciazy, poza tym mam te skurcze....noszzzz teraz moge miesiac lezec i nic😨
Zobacze do poniedzialku. Nie ukrywam ze troche mnie niepokoja te ruchy, bo sa rzadsze, ale jak juz fika to akrobacje...ale chyba wiecej spi...

Poza tym przyjeli w nocy dziewczyne, przeziebiona strasznie...no rece mi opadaja😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie martw się, na pewno szybko sprawa się zakończy i nim się obejrzysz, wyjdziesz juz do domku ze szpitala z mala istotka 😍 pogadaj jeszcze ze swoim lekarzem, co on na to, może to cie jakoś dodatkowo uspokoi 😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
O 6 powisiała na cycu i jeszcze do 9 pospałyśmy

Ja niestety w ciąży tez nie spałam. Czasami aż 30 minut udało mi się przespać :/ masakra jak się męczyłamtak więc teraz 2h pod rząd to dla mnie święto a dzisiaj to już w ogóle szał.





Ja z położną o spaniu rozmawiałam i kazała się cieszyć jak mala tak w nocy śpi. I modlić się żeby jej się te godziny snu na dzień nie przesunęły
Jak prawidłowo przybiera na wadze i nie ma innych problemów to nie ma co mieć wyrzutów tylko się cieszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, jak tylko Matylda ładnie przybiera to daj jej się wyspać. Twoje piersi szybko się przestawia, a dziecko wejdzie na wyższy level - powoli zacznie rozumieć, że nocą się śpi i mniej jada 😊 jak to pomalutku załapie to będziesz szczesciara w niedalekiej przyszłości 😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Mmona moze pocieszy Cie fakt ze dziewczyny ktore trafily do szpitala przy końcówce "z czyms" dosc szybko urodzily. Powiem Ci ze ja czasami tez juz wolalabym byc pod obserwacja bo co by sie nie dzialo to zdążą zareagowac nie tracac czasu na dojazd do szpitala tym bardziej ze tak jak piszesz slabiej czujesz ruchy. Nawet jakby mial byc to miesiac (choc nie sądzę) to pamietaj ze niektore całą ciążę leżą na podtrzymaniu wiec na pewno szybko Ci to zleci w kazdym razie trzymaj sie, zycze Ci szybkiego spotkania z malenstwem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Arleta tez lubie czytac Twoje posty sa takie mądre i dojrzałe! I potrafia uspokoic. Brakowalo nam Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Mąż sie spóźnia, nie zdążymy na 10 do szpitala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki miło mi słyszeć takie słowa 😊 juz dawno obralam sobie taką rolę, że stoję w opozycji do strasznych opisów np. porodów. Sama kiedyś byłam pierworodka i szukałam potwierdzenia, że nie czeka mnie piekło 😊 wiadomo, ból jest momentami taki, że tylko ściany gryźć, ale trzeba zrozumieć, że to inny rodzaj bólu, nie taki jak na chorobę, nie ciągły i przede wszytkie potrzebny, bo zbliża do spotkania z najważniejszym czlowieczkiem na świecie. A na dodatek, jak wszystko przebiega pomyślnie to naprawdę nie powoduje żadnych uszczerbkow na zdrowiu 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 09:33   #1181
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Mmona moze pocieszy Cie fakt ze dziewczyny ktore trafily do szpitala przy końcówce "z czyms" dosc szybko urodzily. Powiem Ci ze ja czasami tez juz wolalabym byc pod obserwacja bo co by sie nie dzialo to zdążą zareagowac nie tracac czasu na dojazd do szpitala tym bardziej ze tak jak piszesz slabiej czujesz ruchy. Nawet jakby mial byc to miesiac (choc nie sądzę) to pamietaj ze niektore całą ciążę leżą na podtrzymaniu wiec na pewno szybko Ci to zleci w kazdym razie trzymaj sie, zycze Ci szybkiego spotkania z malenstwem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Arleta tez lubie czytac Twoje posty sa takie mądre i dojrzałe! I potrafia uspokoic. Brakowalo nam Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Mąż sie spóźnia, nie zdążymy na 10 do szpitala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje😘😘😘

Crp spadlo wiec umowilam sie z lekarka ze do poniedzialku zostaje i zobaczymy czy cos sie bedzie dzialo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Arleta😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 10:24   #1182
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
O 6 powisiała na cycu i jeszcze do 9 pospałyśmy

Ja niestety w ciąży tez nie spałam. Czasami aż 30 minut udało mi się przespać :/ masakra jak się męczyłamtak więc teraz 2h pod rząd to dla mnie święto a dzisiaj to już w ogóle szał.





Ja z położną o spaniu rozmawiałam i kazała się cieszyć jak mala tak w nocy śpi. I modlić się żeby jej się te godziny snu na dzień nie przesunęły
Jak prawidłowo przybiera na wadze i nie ma innych problemów to nie ma co mieć wyrzutów tylko się cieszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzisz te grupy KP tak demonizuja pewne rzeczy że ja jeszcze nie karmie a już mam schizy 😛

My po śniadaniu, zabrałam kota na badania krwi. Ona jest taka słodka jak się denerwuje i uspokaja przy nas. A u weta był taki mały słodki kociak, mniejszy niż piąstka i mamusie wolał. Strasznie mi go było szkoda.
Zabulilam jak za zboże. Dwa badania z krwi 65 zł. Biorąc pod uwagę że za usunięcie kamienia pod narkoza jest 150 zł to bardzo dużo.

Wskoczylam do lumpa bo jest obok a dzisiaj dostawa ale nie lubię jak jest tyle ludzi. Przejrzałam tylko dziecięce rzeczy i kupiłam to co najbardziej w oko wpadło i uciekalam bo takie tłumy to nie dla mnie.

Później zakupy i robimy sobie piknik bo tak ładnie jest 😊1497086633498.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 10:56   #1183
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cześć dziewczyny tez pełnia przyniosła mi jedynie mega zgagę obudziłam się niedawno ale czekam na górze w łóżku i udaje ze śpię bo mam nadzieje ze Tz wywiąże się z obietnicy i posprząta na dole . Paula super ubranka Mmona24 wiec szybkiego porodu i wgl żebyś wkoncu wytulila maleństwo . Jelonek powodzenia na egzaminie . Daiquiricubano pudła i kartony Hanki Mostowiak you made my day ❤️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 10:56   #1184
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Dzień dobry 😘

Udało mi się nadrobić wszystkie zaległe posty ale odpisać nie jestem już w stanie 😉
Chciałam się zabrać za opis porodu ale mała jest jakaś nieswoja dzisiaj, nie da się jej w ogóle odłożyć, jeść też nie za bardzo. Śpi tylko na rękach. Czekam na rodziców swoich żebym choć na chwilę mogła pójść pod prysznic i zrobić coś koło siebie.
Jak się zarzekałam że nie chcę żadnych odwiedzin to teraz nie mogę się już doczekać. Nudno tu strasznie i ciągle na rękach z małą. Nawet wyjść na siku nie ma jak....

Myślę sobie tak teraz że mój opis porodu napiszę może jak już wszystkie urodzą? 😀 Arleta zakazała czytać horrorów, a w moim przypadku na nic innego się nie zanosi 😠

Mogę Wam tak jedynie na szybko napisać co najbardziej przydało mi się w trakcie porodu i dotychczasowego pobytu. Przede wszystkim mąż. Mimo wykupionej położnej musi no po prostu musi być ktoś jeszcze. Mama, siostra ktokolwiek ale ja byłam tak słaba że nie dałam rady napić się wody czy wstać i usiąść na kiblu. Może jeśli poród trwa błyskawicznie to nie jest to tak ważne ale w moim przypadku decyzja aby rodzić z mężem była najlepsza, na równi z wykupioną położną. Zapłaciłabym za nią i z 3 razy więcej. Nieoceniona pomoc i wsparcie!

Dalej: smoczek (można w miarę cicho przebrać pampersa), podkłady te duże na łóżko. Do samego porodu poszło gdzieś z 8-9, a po porodzie dla mnie już z 5 + 3 dla Blanki. Podkłady poporodowe (te duże podpaski) dają mi w szpitalu, te duże podkłady na łóżko w sumie też) idą jak woda. W paczki już poszły przez 2 dni tylko. Fakt, krwawie bardzo. Majtki siateczkowe, mam 12 sztuk, wiem że mi braknie bo codziennie 3 razy trzeba je zmienić a w nich najwygodniej. W domu też w nich zamierzam chodzić.
Ubranka, wzięłam 50 i 56, niestety w 56 Blanka sie topi. Mają mi dzisiaj dowieźć same 50. No nie wiem co jeszcze, to tak na szybko 😉 Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 11:16   #1185
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Już widzę że mąż będzie dowodził. Przecież spakować takie ilości to trzeba by dwie wielkie walizki. Mam małą walizkę i mała torbę jak Do wózka bo spakowałam tylko ilość niezbędna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 11:20   #1186
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

No u mnie mimo że do szpitala mają 120 km i spakowalam się w 4 torby ( w 2 do szpitala i 2 do bagażnika) to i tak dowoza mi prawie codziennie różne rzeczy. Nie da się zaplanować wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 11:31   #1187
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Dobre tyle że podkłady itp. można dokupić na miejscu ale z dzieckiem się nie zejdzie przecież. Chyba że do położnych dać...
Ale czujesz się już lepiej??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 11:40   #1188
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Ja mała zostawiam w sali i proszę dziewczyny aby jej przypilnowały jak idę np. pod prysznic czy do zabiegówki. Tyle tylko że do tej pory spała w łóżeczku a dzisiaj tylko na rękach 😐

Niestety nie powiedziałabym że jest lepiej. Brodawki zaczynają boleć, o kroczu nawet nie wspomnę. Nie usiądę na niczym innym tylko miękkim łóżku i to na lewym pośladku. No szału nie ma 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 12:07   #1189
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Vela a majtki to chodzi o te siateczkowe z canpolu czy inne masz? Ja mam w sumie 4 pary. 2 s/m i dwie m/l czy jakos tak. Teraz mysle aby dokupic jednak

Wspolczuje Ci przezyc. Wlasnie obawiam sie tego wszystkiego PO. Opis porodu z checia przrczytam. Nie kazda ma latwy i sielankowy wiec nic mi nie straszne.

Myslalas moze o specjalnej poduszce do siadania? Wyglada jak kolo do plywania a ponoc sie przydaje przy bolacym kroczu. W kubusiu widzialam za ok 30 zl, moze niech rodzicie kupia i dowiaza?
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 12:13   #1190
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😘

Udało mi się nadrobić wszystkie zaległe posty ale odpisać nie jestem już w stanie 😉
Chciałam się zabrać za opis porodu ale mała jest jakaś nieswoja dzisiaj, nie da się jej w ogóle odłożyć, jeść też nie za bardzo. Śpi tylko na rękach. Czekam na rodziców swoich żebym choć na chwilę mogła pójść pod prysznic i zrobić coś koło siebie.
Jak się zarzekałam że nie chcę żadnych odwiedzin to teraz nie mogę się już doczekać. Nudno tu strasznie i ciągle na rękach z małą. Nawet wyjść na siku nie ma jak....

Myślę sobie tak teraz że mój opis porodu napiszę może jak już wszystkie urodzą? 😀 Arleta zakazała czytać horrorów, a w moim przypadku na nic innego się nie zanosi 😠

Mogę Wam tak jedynie na szybko napisać co najbardziej przydało mi się w trakcie porodu i dotychczasowego pobytu. Przede wszystkim mąż. Mimo wykupionej położnej musi no po prostu musi być ktoś jeszcze. Mama, siostra ktokolwiek ale ja byłam tak słaba że nie dałam rady napić się wody czy wstać i usiąść na kiblu. Może jeśli poród trwa błyskawicznie to nie jest to tak ważne ale w moim przypadku decyzja aby rodzić z mężem była najlepsza, na równi z wykupioną położną. Zapłaciłabym za nią i z 3 razy więcej. Nieoceniona pomoc i wsparcie!

Dalej: smoczek (można w miarę cicho przebrać pampersa), podkłady te duże na łóżko. Do samego porodu poszło gdzieś z 8-9, a po porodzie dla mnie już z 5 + 3 dla Blanki. Podkłady poporodowe (te duże podpaski) dają mi w szpitalu, te duże podkłady na łóżko w sumie też) idą jak woda. W paczki już poszły przez 2 dni tylko. Fakt, krwawie bardzo. Majtki siateczkowe, mam 12 sztuk, wiem że mi braknie bo codziennie 3 razy trzeba je zmienić a w nich najwygodniej. W domu też w nich zamierzam chodzić.
Ubranka, wzięłam 50 i 56, niestety w 56 Blanka sie topi. Mają mi dzisiaj dowieźć same 50. No nie wiem co jeszcze, to tak na szybko 😉 Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vela dawaj opis jak tylko znajdziesz troche czasu, przecież to samo zycie... koe moge uwierzyc ze Blanka jest juz z Toba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Vela a majtki to chodzi o te siateczkowe z canpolu czy inne masz? Ja mam w sumie 4 pary. 2 s/m i dwie m/l czy jakos tak. Teraz mysle aby dokupic jednak

Wspolczuje Ci przezyc. Wlasnie obawiam sie tego wszystkiego PO. Opis porodu z checia przrczytam. Nie kazda ma latwy i sielankowy wiec nic mi nie straszne.

Myslalas moze o specjalnej poduszce do siadania? Wyglada jak kolo do plywania a ponoc sie przydaje przy bolacym kroczu. W kubusiu widzialam za ok 30 zl, moze niech rodzicie kupia i dowiaza?
Mysle ze nawet zwykle dmuchane kolo mogloby byc od biedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 12:13   #1191
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Widzisz te grupy KP tak demonizuja pewne rzeczy że ja jeszcze nie karmie a już mam schizy 😛

My po śniadaniu, zabrałam kota na badania krwi. Ona jest taka słodka jak się denerwuje i uspokaja przy nas. A u weta był taki mały słodki kociak, mniejszy niż piąstka i mamusie wolał. Strasznie mi go było szkoda.
Zabulilam jak za zboże. Dwa badania z krwi 65 zł. Biorąc pod uwagę że za usunięcie kamienia pod narkoza jest 150 zł to bardzo dużo.

Wskoczylam do lumpa bo jest obok a dzisiaj dostawa ale nie lubię jak jest tyle ludzi. Przejrzałam tylko dziecięce rzeczy i kupiłam to co najbardziej w oko wpadło i uciekalam bo takie tłumy to nie dla mnie.

Później zakupy i robimy sobie piknik bo tak ładnie jest 😊Załącznik 7104031

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olej te wszystkie grupy bo zglupiejesz. Robią z igły widły i czepiają sie o wszystko zamiast służyć radą.
Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Ja mała zostawiam w sali i proszę dziewczyny aby jej przypilnowały jak idę np. pod prysznic czy do zabiegówki. Tyle tylko że do tej pory spała w łóżeczku a dzisiaj tylko na rękach 😐

Niestety nie powiedziałabym że jest lepiej. Brodawki zaczynają boleć, o kroczu nawet nie wspomnę. Nie usiądę na niczym innym tylko miękkim łóżku i to na lewym pośladku. No szału nie ma 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ze mnie mimo cc tak leciało że aż mi dawały jakieś tabletki dopochwowo na zahamowanie krwawienia. Na szczęście podkłady i wkładki dawał szpital na tej sali po cc bo chyba w 1.5 dnia poszło z 10 podkładów a paczek wkładek tych bella to nawet nie wiem, bo co chwile zmieniały :/

Pomysł o takim kółku jak do pływania, wiem ze niby pomaga w siedeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 12:15   #1192
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Maja dokładnie te z Canpolu - mam ich 5 sztuk i 7 z Horizon. Fajnie podkład trzymają ale też się brudza dlatego ja tak 3,4 dziennie zuzywam.

Nie myślałam powiem szczerze, lecę na przeciwbólowych narazie. Tu jest tak ciasno że nawet nie wiem czy zamieściłabym się tu z tym. Ale jeśli będzie źle to pomyślę o tym i kupię do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 12:30   #1193
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Hej kochane. Ta pełnia to tylko u mnie wywolala bole brzucha..okresowe ale ciagle także nawet tabletki nie bralam.

Mmona..dobrze..ze spadlo..fajnie..ze jestes pod kontrola..ale jak to ma potrwac miesiac..to ja bym uciekla..bo skoro jest wszystko ok..to dla mnie bezsensu..ale ja tak mam..szpital do minimum. Koncowka ciąży to kazda z nas musialaby juz w szpitalu leżeć i czekac. Ja tez slabiej czuje ruchy od 2 dni..juz nie ma takich silnych kopow..ale sa ruchy regularne wiec ok..mysle..ze maly juz ma mega malo miejsca..bo brzuch stoi w miejscu a on jednak rosnie.

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Rozmawialam ze znajoma ktora miala cc w szpitalu gdzie i ja mam miec. Ogolnie wrazenia ok ale jednak opieka po gorsza niz przed.. Trzeba samemu wyciągać info..prosic o to..ze chce sie byc przy kapieli..same nic nie powiedza polozne..nie przystawia do piersi..nie pokaza co i jak..tak samo lekarzy trzeba wypytywac..nawet dokarmiac nie chca..dzieci wyja a one zero reakcji..kolezanka jest juz 9 miesiecy po..rane troche dalej czuje..ale radzi sobie..
Panie same przebieraja..zabieraja na pierwsza noc..

Zszokowalo mnie..ze dostala tylko raz przeciwbólowe a potem gadaly ze chemia i jak chce karmic to nie polecaja..więc ta nie wziela kolejnej dawki a i tak karmic nie umiala bo laktacja dopiero ruszula 5 dnia a pomoc przystawic jej nie pomogly..nawet paracetamolu jej nie zaproponowaly i mowila
.ze mam brac i koniec.. Te dwie doby na pewno i nie dac sie im omamic..
A jak wy mialyscie z tymi przeciwbolowymi ?
I pionizowali ja dopiero drugiego dnia rano..czyli lezala prawie 12 h.. Eh zobaczymy jak to bedzie.

Vella daj spokoj.
Tu wszyscy czekaja na te opisy porodow wiec nie krepuj sie 😂

Podziwiam Cie..ze dajesz rade..pocieszajace jest to..ze ten instynkt gdzieś tam w nas siedzi. Ja jestem bardzo ciekawa jak to u ciebie wygladalo..ze szczegółami 😄 ja mam 4 siateczkowe..4 bawełniane ale ja mam szpital 20 km od domu wiec beda dowozic. U nas tez daja pampersy dla malego..podklady ponoc ale mam swoje jak cos.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Paula jak zwykle super łowy: )

U nas leje..takze maz w domu poki co..szyje cos dla malego..chyba liska 😄
Ja czekam na znajoma..
Potem bede robila krewetki...
Pranie wstawilam...zmyware tez..reszta maz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pannaanna_87
Czas edycji: 2017-06-10 o 12:38
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 12:35   #1194
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Pannaanna z tą opieka po pogodowa to często kiepsko bo w wielu szpitalach jak czytałam to poród spoko ale po to już trzeba prosić. Może nie wyrabiają po prostu ze y się każda dobrze zająć.

Wisze że majtek też muszę dokupić bo mam tylko dwie pary wielorazowych. Tzn mam więcej ale się chyba nie zmieszcze 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 13:37   #1195
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Hej kochane. Ta pełnia to tylko u mnie wywolala bole brzucha..okresowe ale ciagle także nawet tabletki nie bralam.

Mmona..dobrze..ze spadlo..fajnie..ze jestes pod kontrola..ale jak to ma potrwac miesiac..to ja bym uciekla..bo skoro jest wszystko ok..to dla mnie bezsensu..ale ja tak mam..szpital do minimum. Koncowka ciąży to kazda z nas musialaby juz w szpitalu leżeć i czekac. Ja tez slabiej czuje ruchy od 2 dni..juz nie ma takich silnych kopow..ale sa ruchy regularne wiec ok..mysle..ze maly juz ma mega malo miejsca..bo brzuch stoi w miejscu a on jednak rosnie.

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Rozmawialam ze znajoma ktora miala cc w szpitalu gdzie i ja mam miec. Ogolnie wrazenia ok ale jednak opieka po gorsza niz przed.. Trzeba samemu wyciągać info..prosic o to..ze chce sie byc przy kapieli..same nic nie powiedza polozne..nie przystawia do piersi..nie pokaza co i jak..tak samo lekarzy trzeba wypytywac..nawet dokarmiac nie chca..dzieci wyja a one zero reakcji..kolezanka jest juz 9 miesiecy po..rane troche dalej czuje..ale radzi sobie..
Panie same przebieraja..zabieraja na pierwsza noc..

Zszokowalo mnie..ze dostala tylko raz przeciwbólowe a potem gadaly ze chemia i jak chce karmic to nie polecaja..więc ta nie wziela kolejnej dawki a i tak karmic nie umiala bo laktacja dopiero ruszula 5 dnia a pomoc przystawic jej nie pomogly..nawet paracetamolu jej nie zaproponowaly i mowila
.ze mam brac i koniec.. Te dwie doby na pewno i nie dac sie im omamic..
A jak wy mialyscie z tymi przeciwbolowymi ?
I pionizowali ja dopiero drugiego dnia rano..czyli lezala prawie 12 h.. Eh zobaczymy jak to bedzie.

Vella daj spokoj.
Tu wszyscy czekaja na te opisy porodow wiec nie krepuj sie 😂

Podziwiam Cie..ze dajesz rade..pocieszajace jest to..ze ten instynkt gdzieś tam w nas siedzi. Ja jestem bardzo ciekawa jak to u ciebie wygladalo..ze szczegółami 😄 ja mam 4 siateczkowe..4 bawełniane ale ja mam szpital 20 km od domu wiec beda dowozic. U nas tez daja pampersy dla malego..podklady ponoc ale mam swoje jak cos.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Paula jak zwykle super łowy: )

U nas leje..takze maz w domu poki co..szyje cos dla malego..chyba liska 😄
Ja czekam na znajoma..
Potem bede robila krewetki...
Pranie wstawilam...zmyware tez..reszta maz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas przeciwbólowe były jak tylko były potrzebne. Ja mialam paracetamol, ibuprofen, w pierwszy dzień morfinkę zafundowalilekarki mówiły żeby brać bo to nie szkodzi dziecku a po co się męczyć. U nas na 2 noce zabierali dziecko po cc, podawały mm po wcześniejszym pytaniu czy mogą. Pionizacja po 6h od cięcia, pisałam już ze leżałam z dziewczyną co nie dała rady wtedy wstać a na drugi dzień przeżyła masakrę przez to. Myślałam że zejdzie na tym łóżku tsk źle się czuła.
Na opiekę nie mogę narzekać bo była jak dla mnie perfekcyjna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 13:40   #1196
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😘

Udało mi się nadrobić wszystkie zaległe posty ale odpisać nie jestem już w stanie 😉
Chciałam się zabrać za opis porodu ale mała jest jakaś nieswoja dzisiaj, nie da się jej w ogóle odłożyć, jeść też nie za bardzo. Śpi tylko na rękach. Czekam na rodziców swoich żebym choć na chwilę mogła pójść pod prysznic i zrobić coś koło siebie.
Jak się zarzekałam że nie chcę żadnych odwiedzin to teraz nie mogę się już doczekać. Nudno tu strasznie i ciągle na rękach z małą. Nawet wyjść na siku nie ma jak....

Myślę sobie tak teraz że mój opis porodu napiszę może jak już wszystkie urodzą? 😀 Arleta zakazała czytać horrorów, a w moim przypadku na nic innego się nie zanosi 😠

Mogę Wam tak jedynie na szybko napisać co najbardziej przydało mi się w trakcie porodu i dotychczasowego pobytu. Przede wszystkim mąż. Mimo wykupionej położnej musi no po prostu musi być ktoś jeszcze. Mama, siostra ktokolwiek ale ja byłam tak słaba że nie dałam rady napić się wody czy wstać i usiąść na kiblu. Może jeśli poród trwa błyskawicznie to nie jest to tak ważne ale w moim przypadku decyzja aby rodzić z mężem była najlepsza, na równi z wykupioną położną. Zapłaciłabym za nią i z 3 razy więcej. Nieoceniona pomoc i wsparcie!

Dalej: smoczek (można w miarę cicho przebrać pampersa), podkłady te duże na łóżko. Do samego porodu poszło gdzieś z 8-9, a po porodzie dla mnie już z 5 + 3 dla Blanki. Podkłady poporodowe (te duże podpaski) dają mi w szpitalu, te duże podkłady na łóżko w sumie też) idą jak woda. W paczki już poszły przez 2 dni tylko. Fakt, krwawie bardzo. Majtki siateczkowe, mam 12 sztuk, wiem że mi braknie bo codziennie 3 razy trzeba je zmienić a w nich najwygodniej. W domu też w nich zamierzam chodzić.
Ubranka, wzięłam 50 i 56, niestety w 56 Blanka sie topi. Mają mi dzisiaj dowieźć same 50. No nie wiem co jeszcze, to tak na szybko 😉 Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vela, nie bądź jedzą, wrzuć opis i koniec kropka 😜 co z tego, że horror, jesteś jedną z nas, wiec na ciebie przymkne oko 😉 przykro mi, że tak to wszystko u ciebie wyglądało. Po ilości zużytych podkładów wnoszę, że najdelikatniej mowiac była "rzeznia"... u mnie krwi było jak na lekarstwo w trakcie porodu, choć później lało się ze mnie jeszcze dosyć długo, wiec ja majtek mam 10-12, a bella mama na wstępie 2 opakowania i z założenia wiem, że mi odniosą. Niestety, te wywolywane porody sa trudne, organizm nie nadaza i jest jak jest... ehh, no nic nie zaplanujesz niestety.
Ciesze się za to, że polozna i mąż zrobili dużo. To samo z odwiedzającymi, tez kiedyś się zarzekalam, że chce mieć święty spokój, ale w sumie im bliżej było porodu tym bardziej mieklam 😊 a już w szpitalu to cieszyłam się, że ktoś przychodzi, bo raz ze przyniesie coś do jedzenia lub potrzebna mi rzecz, a dwa, i to najważniejsze, posiedzi z dzieckiem, a ja w tym czasie będę mogła się w miarę spokojnie umyć 😊 wiec koniec końców dziękowałam za te odwiedziny.

Mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie, poznasz zwyczaje Blanki. W domu będzie o niebo lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 13:51   #1197
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Egzaminy zaliczone Synuś, możesz wyłazić

Śmiać mi się chce, bo całą ciążę gadałam o tych czerwcowych egzaminach, a teraz jak mam je za sobą, to jest mi dziwnie

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Vela, spokojnie dawaj opis. Każda z nas wie, że są różne porody i tak na prawdę, to ruletka na jaki się trafi. Ty miałaś ostro wspomagany, więc i milion razy intensywniejszy.
Ja też powoli dochodziłam do siebie po. Ty to śmigasz już, a ja pod prysznic dzień po nie dałam rady i położna mnie myła na łóżku. Też popękałam, też tyłek bolał, ale mimo wszystko mój poród wspominam bardzo dobrze
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 14:04   #1198
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Egzaminy zaliczone Synuś, możesz wyłazić

Śmiać mi się chce, bo całą ciążę gadałam o tych czerwcowych egzaminach, a teraz jak mam je za sobą, to jest mi dziwnie

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Vela, spokojnie dawaj opis. Każda z nas wie, że są różne porody i tak na prawdę, to ruletka na jaki się trafi. Ty miałaś ostro wspomagany, więc i milion razy intensywniejszy.
Ja też powoli dochodziłam do siebie po. Ty to śmigasz już, a ja pod prysznic dzień po nie dałam rady i położna mnie myła na łóżku. Też popękałam, też tyłek bolał, ale mimo wszystko mój poród wspominam bardzo dobrze
Gratuluję teraz ze spokojem możesz rodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 14:22   #1199
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Egzaminy zaliczone Synuś, możesz wyłazić

Śmiać mi się chce, bo całą ciążę gadałam o tych czerwcowych egzaminach, a teraz jak mam je za sobą, to jest mi dziwnie

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Vela, spokojnie dawaj opis. Każda z nas wie, że są różne porody i tak na prawdę, to ruletka na jaki się trafi. Ty miałaś ostro wspomagany, więc i milion razy intensywniejszy.
Ja też powoli dochodziłam do siebie po. Ty to śmigasz już, a ja pod prysznic dzień po nie dałam rady i położna mnie myła na łóżku. Też popękałam, też tyłek bolał, ale mimo wszystko mój poród wspominam bardzo dobrze
Gratuluję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 14:48   #1200
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

A my mieliśmy nieplanowaną IP z piątku na sobotę. Cała akcja zaczeła się w dzień po 15-stej, a po 2 w nocy postanowił mąż pojechać. Nie mogłam ani siedzieć, ani stać, ani leżeć. Zaczęły mi się skurcze... co 5 min, a w szpitalu dostałam plamienia - jednak po przyjęciu na salę okazało się ze całą akcję wzięło w łeb i w poniedziałek mam odebrać wypis ze szpitala. Brzuch nadal boli i według lekarzy tak ma być - bo to skurcze przepowiadające. W poniedziałek w razie co mam przyjść na KTG. Dobrze że mąż ma urlop. I mam kolejny termin porodu - tym razem 21.06 - co lekarz to inny termin.

Edytowane przez e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Czas edycji: 2017-06-10 o 14:58
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-16 18:34:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.