Czerwcowe mamusie 2017 cz. I - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-21, 15:59   #1771
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Siara jak z piekła


Hahahha
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 16:14   #1772
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Hahahha
Uwaga łatwopalne🤣 jestem już czysta a mały przy piersi. Czekam na dokładkę 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 16:16   #1773
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Daga hahaha teraz może w inne miejsce co by opalenizna była równomierna mój narazie śpi chyba ta kupa go zmęczyła :p albo ogarnianie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 18:21   #1774
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Wiecie, że już praktycznie rok mija odkąd nasze maluszki zamieszkały u nas w brzuchach 😁 w sumie u mnie to było gdzieś w połowie września, ale łza mi się w oku kręci. Czas mi za szybko minął! Pewnie już więcej w ciąży nie będę nigdy. Tak jakby jeden etap życia minął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz ze kiedyś tez tak pomyślałam że etap ciaz już za mną. A jak siedzę w wannie to nieraz się mi przypomina jaki słoń bylam jak ciężko było w tej wannie usiąść a potem wstać 😂
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 18:56   #1775
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Wiecie, że już praktycznie rok mija odkąd nasze maluszki zamieszkały u nas w brzuchach 😁 w sumie u mnie to było gdzieś w połowie września, ale łza mi się w oku kręci. Czas mi za szybko minął! Pewnie już więcej w ciąży nie będę nigdy. Tak jakby jeden etap życia minął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się wzruszam jak sobie przypomnę ubiegły rok ☺
15 września ostatnia @, 30 owulacja 😁, a 15 października test i II kreski 😍

Teraz dostałam w prezencie taki album - pamiętnik z Fisher Price "Mój pierwszy roczek" i właśnie wypelniam i wszystkie wspomnienia wracają.

Tak na marginesie to polecam. Super pamiątka! Są miejsca na zdjęcia i pierwsze usg, opisy reakcji mamy i taty na II kreski, pierwsza kąpiel, pierwszy spacer, uśmiech... Skąd pomysł na imię, co oznacza, jak się mówiło do brzuszka w ciąży. Jeśli uda mi się to wypełnić to będziemy mieć super pamiątkę ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Ja ostatni okres miałam 10 września Ewelinka masz racje tez nie mogłam pojąć dlaczego krzyczy na nią zamiast szukać przyczyny i próbować załagodzić ... zobaczcie jak Vela walczy i mimo ze jej ciężko nie pisze ze krzyczy na mała czy jej mąż albo ze nią potrząsa ... tylko robi wszystko żeby było lepiej za co ja podziwiam i to bardzo ! bo wiadomo każdy ma swoją cierpliwość plus dochodzi do tego zmęczenie i wtedy jest masakra totalna! Jesteś wielka!

Daga hahha samoopalacz
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Raz napisałam że krzyknelam, przyznaje się bez bicia 😂 Ale to już był mega kryzys. Ile ja się potem naplakalam i przepraszalam Blanke. Boziu...

Walcze każdego dnia to fakt. Głównie ze zmęczeniem. No i sluchanie płaczu swojego dziecka... to chyba najbardziej męczy i fizycznie i psychicznie.

Ale Giove się nie poddaje to ja też nie mogę 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Siara jak z piekła
Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Czyżby zgniłe jaja?😂😎 Jest samoopalacz i są perfumy 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😂😂😂
Nie ma to jak temat kup!

A nie będąc jeszcze w ciąży zastanawialam się jak trzeba być nienormalnym by gadać o dziecięcych kupach 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 19:23   #1776
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość

Tak na marginesie to polecam. Super pamiątka! Są miejsca na zdjęcia i pierwsze usg, opisy reakcji mamy i taty na II kreski, pierwsza kąpiel, pierwszy spacer, uśmiech... Skąd pomysł na imię, co oznacza, jak się mówiło do brzuszka w ciąży. Jeśli uda mi się to wypełnić to będziemy mieć super pamiątkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już wypelniam taką książkę 3 rok, wklejam zdjęcia, jest tam miejsce też na odbicie rączek i stopek, kiedy które żeby się pojawiały itp.
Synowi jeszcze nie kupiłam bo ma dostać taką sama na chrzest od tej cioci co i Karolinka, ale mam z nivea "mój pierwszy roczek" i tam zapisuje co ważniejsze.
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 19:27   #1777
giovanemamma
Rozeznanie
 
Avatar giovanemamma
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 668
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Całkiem przypadkiem () trafiłam na blogi migotka, wrzucała tam zdjęcia Ali, także nam tylko nie chciała jej pokazać :P

P.S. Tak jestem detektywem
giovanemamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 19:28   #1778
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Czyli nie ufała wam ale istnieje nie jest trollem :p ( chyba) Giove jesteś niezła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki

Edytowane przez LittleAssKicker
Czas edycji: 2017-08-21 o 19:32
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 19:44   #1779
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Daga plesniawka sie chyba zmiejszyla ale dalej jezyk bialy. Pediatra w piatek przed szczepieniem ogladal i mowil ze to mleczko, ale jestem prawie pewna ze to nie mleczko. Nystaty y juz nie mam. Moze smarowac apthinem + witamina c? Co myslisz?

Paula Ty to co innego. Dodajesz posty na fb, jakies swoje zdjecia tez wrzucalas, jestes wiarygodna i Tobie czy Monice można zaufac ale migotkowi nie. Dlatego ciesze sie ze sie wypisala od nas.

Mysle ze mogla sie obrazic za to co piszeny o niej i ze myslimy ze jest trollololo ale coz, sama sobie zapracowqla na to. Mnie barfzo tez irytowqlo w niej jej zachowanie podlog nas a dolladnie olewanie. Czesto cos pisalysmy czy to rady czy pytania a ta nawet nam nie odpisala tylko zlewa a zalic sie to pierwsza Was tez tak razilo w oczy ciagle uzywanie przez nia slow : "masakra" i jeszcze cos bylo. Co post ro masakra i masakra i ciągle pytala kiedy cos sie skonczy np remont, placz, odparzona pupka itp. Dobra chamka jestem i tyle

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Chodzi o blogi ktore miala podane w podpisie? Bylam na nich i niebwidziala zdjec ale moze akurat bylam zanim dodala jej zdjecia albo jakis czas po i nie trafilam na te posty?
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:00   #1780
giovanemamma
Rozeznanie
 
Avatar giovanemamma
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 668
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Daga plesniawka sie chyba zmiejszyla ale dalej jezyk bialy. Pediatra w piatek przed szczepieniem ogladal i mowil ze to mleczko, ale jestem prawie pewna ze to nie mleczko. Nystaty y juz nie mam. Moze smarowac apthinem + witamina c? Co myslisz?

Paula Ty to co innego. Dodajesz posty na fb, jakies swoje zdjecia tez wrzucalas, jestes wiarygodna i Tobie czy Monice można zaufac ale migotkowi nie. Dlatego ciesze sie ze sie wypisala od nas.

Mysle ze mogla sie obrazic za to co piszeny o niej i ze myslimy ze jest trollololo ale coz, sama sobie zapracowqla na to. Mnie barfzo tez irytowqlo w niej jej zachowanie podlog nas a dolladnie olewanie. Czesto cos pisalysmy czy to rady czy pytania a ta nawet nam nie odpisala tylko zlewa a zalic sie to pierwsza Was tez tak razilo w oczy ciagle uzywanie przez nia slow : "masakra" i jeszcze cos bylo. Co post ro masakra i masakra i ciągle pytala kiedy cos sie skonczy np remont, placz, odparzona pupka itp. Dobra chamka jestem i tyle

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Chodzi o blogi ktore miala podane w podpisie? Bylam na nich i niebwidziala zdjec ale moze akurat bylam zanim dodala jej zdjecia albo jakis czas po i nie trafilam na te posty?
Nie, trafiłam jak niechcący bardziej przeglądałam neta :P

http://kobaltowa-sowa.blogspot.com/2...ja-alicji.html
giovanemamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:05   #1781
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Giove nic się przed Tobą nie ukryje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 20:16   #1782
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez giovanemamma Pokaż wiadomość
Nie, trafiłam jak niechcący bardziej przeglądałam neta :P

http://kobaltowa-sowa.blogspot.com/2...ja-alicji.html
Aż wrszlam na tego bloga jeśli to faktycznie jej Alicja to ładna dziewczynka i zdjecia tez ładne
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:17   #1783
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

A pisała ze mąż nir zgadza się na zdjęcia małej w necie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:42   #1784
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej. Oczywiscie czytam Was na biezaco.....wracam do Was po kilku dniach 😊
U nas ok. Wlasnie Marcel mi zasnął. Dzis bylismy tylko godz.na spacerze bo zaczelo padac. Kurcze zapomnialam co mialam Wam napisac....
Byl temat kup- mnie jeszcze moj mały nie oznaczył kupą- na szczescie😊
Musze sie pochwaluc ze jutro mam " wychodne " do fryzjera! Zalatwilam opieke malego u tesciowej. Najpierw miala zajac sie nim moja siostra ale termin jej nie pasował, przelozylam na inny- bylo ok a po godz.pisze ze tez jej nie pasuje. Kazala mi na wt sie umowic. Umowilam sie, a ona ze zapomniala ze jedzie do Łodzi ( moze Migotka spotka?&#128522. Nosz kurde. Juz mbie wkurzyla....i poszlam do tesciowej sie zapytac. Teściowa ma stresa jak nie wiem....no ale coz.....od poczatku od nikogo pomocy nie mialam bo i tez nie prosilam. Chyba nic sie nie stanie jak raz ktos przypilnuje malego. W koncu cala rodzina tak chciala wnuka/ bratanka/ siostrzenca 😂
Migotek uciekl??? Ciekawe czym sie zrazila 😯 moze miala dosyc naszych wszystkich rad. Swoja drogą......ja nie moglam sie nadziwic jak mogla upierac sie ze jej wys.tsh jest w normie a potem " martwila" ale o dziecko. Przezywala ( juz po czasie) ze sie boi.....ehhhh....
Maja o jaka Monike Ci chodzi? Bo chyba nie o mnie??😊
Aaaaaa i mam wrażenie ze " masakra" to chodzi Ci o mnie - nie o Migotka 😜 cos mi sie zdaje ze ja naduzywam tego słowa😜 trzeba bylo napisać ze razi po oczach i wkurza 😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Giove jak Ty przegladalas tego neta ze na blog Migotka trafilas? 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:45   #1785
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Aaaaaa i mam wrażenie ze " masakra" to chodzi Ci o mnie - nie o Migotka 😜 cos mi sie zdaje ze ja naduzywam tego słowa😜 trzeba bylo napisać ze razi po oczach i wkurza 😝



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tym samym pomyślałam, bo też nadużywam masakry
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:48   #1786
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Oooo...tez mam taki pamiętnik do wypelniania. W nd sie wzielam i zaczelam wypełniać. Kupilam sobie tez taka puszke z rosska....odbija sie w niej raczke i nozke maluszka....
Ja jak przegladam fotki i filmiki malego od urodzenia to juz nue raz sie poryczalam. Czas tak szybko leci!!! Tak sie mały zmienia! Wczesniej tylko lezal nieruchomo niemalze a teraz.....fika tymi nóżkami, " gada" , smieje sie...eh.....i jak czasem ogladam sobie foty z ciazy... To chce jeszcze 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
O tym samym pomyślałam, bo też nadużywam masakry
Hahaha! To czyli Vaneska, mobilizujemy sie i staramy sie przestac 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:50   #1787
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

O masakre chodzi mi o migotka, u niej mnie to razilo bardzo. U Was nawet nie zauwazylam 😂

A o monike nie wiem która albo cos pomylilam. W kazdym badz razie ktoras tez nie dodala zdjecia dziecka na fb ale pisala ze maz sie jie zgodzil. Cos kojarze ze to Monika byla ale moze cos pokrecilqm. W kazdym badz razie kazda sie jakos udziela na fb a migotek nie.

Juz pamietam, u migotka krolowala masakra i koszmar.
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:51   #1788
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
A pisała ze mąż nir zgadza się na zdjęcia małej w necie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie faktycznie tak bylo. Ja na fb nie mam nawet swojej foty profilowej- i ogolnie na swoim fb nie wrzucam zadnych zdjec ani swoich ani malego. Mialam ale kiedys swoje ale usunelam....balam sie ze ktos mnie namierzy 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:53   #1789
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Polecicie cos na pryszcze? Tak mnie wysypali ze wygladam jak nastolatka. Czerwone gule, kolo ust, na czole, kolo brwi... i jeszcze niektore ropne. Podklad tego nie zaslania, korektor tez nie daje rady :-/ zawsze mialam problemy z ceraz ale.nie bylam wysypana az tak. Do tego te pryszcze dosc spore. Wiem ze to po ciazy a szkoda. W ciazy mialam ravzej ladna cere. W niedziele chrzciny a ja wygladam jak nie wiem co :-(

W wolnej chwili napisze Wam cos na fb
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 21:06   #1790
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
My karmimy się już po raz czwarty 😩
Do tego placz z bolu brzuszka. Purki idą a kupka coś nie może i jest straszne prezenie, stekanie. Cuda przy piersi wyprawia.

A pomimo że karmię po raz 4 to i tak musiałem odciągac w nocy bo obudziłam się całą mokra, tryskalo już na wszystkie strony.
Eh...chyba ta laktacja nigdy mi się nie unormuje.

Adatka no właśnie... Tak to wygląda niestety. Trzeba coś działać z fb chyba 😡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Probowalas suszarki? Ja dzis juz z bezsilnosci ja wlaczylam zaraz po kapieli jak ja ubieralam. 4 baki na raz poszły i plakac przestała bo u mnie problem ze wzdeciami, chyba sie za bardzo spina przy pierdach.. ale zaczelam tez ja czesciej na brzuchu kłaść, masowac go no i koniecznie to odbijanie po jedzeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez giovanemamma Pokaż wiadomość
Hahahhahah pamiętam to, bo sama jej wtedy wyliczałam 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:03 ---------- Poprzedni post napisano o 05:02 ----------


Toż to książkę można napisać. Wiem, że dziewczyny będą jej bronić i mówić, że tak nie można itd, ale ja naprawdę czekałam na jej posty żeby się pośmiać, taka chamiara ze mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak jeszcze sie nie udzielalam tylko czytalam to zalowalam ze na niektore posty nie moge odpisac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
U nas też jesiennie. Ja uwielbiam taką pogodę Hani obiecałam dziś błotko
Oj ja tez. Jak zobaczylam sloneczko i ten chlod to od razu mi sie z jesienia skojarzylo ktora kocham

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
My w piątek mamy szczepienie a jutro 2miesiace . U nas narazie 9 stopni potem ma być niby 20 ale wiatry mega jak zawsze
Czy wasze maleństwa tez tak nienawidzą skarpet ? mój od urodzenia ciagle je ściąga

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja ubieram malej rozmiar 9-12 miesięcy i sa ledwo ledwo. Spadają jej bo sa dlugie a nozki chude i gumka nie trzyma. Stopy ma po tacie.. maz ma rozmiar 45. Albo to przez to ze moje w ciazy urosły za to czapek, opasek nienawidzi i jest ryk przy zakładaniu a i tak potem rączka je zsuwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 21:09   #1791
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
My kolejne szczepienie 20 września
Ile jest ważna recepta?miesiac???
Bo mi lekarz wypisał ale jeszcze nie wykupiona :/

No i jeszcze muszę skoczyć złożyć wniosek o 500+
skladalyscie drugi raz??? Dla mnie to głupota trochę bo podawałam o 500+ w lipcu a teraz zaś trzeba!?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moj mąż składał w piątek, u nas tym razem wystarczył tylko sam wniosek


Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
U nas też jesiennie. Ja uwielbiam taką pogodę Hani obiecałam dziś błotko

Jak wróciłam od fryzjera poszłam z Karolą do sklepu, a chwilę wcześniej przeszła burza, a że młoda miała sandałki piankowe i krótkie spodenki kazałam jej sobie poskakać po kałużach, wróciła mokra po czubek głowy, ale to jaka była szczęśliwa było cudowne
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 21:12   #1792
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu i sprzataniu 😨
Stwierdziłam że mała grzecznie leży w łóżeczku i patrzy na karuzele więc ja tam przebiore. W momencie gdy wyciągnęłam pampersa spod tylka poszła kupa 😱 Na pieluche, na prześcieradło... szybko przenioslam na przewijak a tam część druga... Strzelilo jak z armaty, oberwalam i ja i komoda 😂
Zakadam w końcu pampersa a tu część 3... udało się złapać na wierz pampka, tyle dobrego. Podwinelam podkład bo cały usrany, odwracam się po nowego pampersa a tu jeszcze siku na dokladke 😂
Chciała matka szybko i na latwizne to ma 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vela sory ale rozbawilas mnie a raczej Twoja Blanka. A mowilas ze ona taka powazna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 21:20   #1793
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Polecicie cos na pryszcze? Tak mnie wysypali ze wygladam jak nastolatka. Czerwone gule, kolo ust, na czole, kolo brwi... i jeszcze niektore ropne. Podklad tego nie zaslania, korektor tez nie daje rady :-/ zawsze mialam problemy z ceraz ale.nie bylam wysypana az tak. Do tego te pryszcze dosc spore. Wiem ze to po ciazy a szkoda. W ciazy mialam ravzej ladna cere. W niedziele chrzciny a ja wygladam jak nie wiem co :-(

W wolnej chwili napisze Wam cos na fb
Mnie też wysypało. Zaraz zaczną mi włosy wypadać i będzie koszmar i masakra

Giove, normalnie CSI Wizaż
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 21:22   #1794
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
O masakre chodzi mi o migotka, u niej mnie to razilo bardzo. U Was nawet nie zauwazylam 😂

A o monike nie wiem która albo cos pomylilam. W kazdym badz razie ktoras tez nie dodala zdjecia dziecka na fb ale pisala ze maz sie jie zgodzil. Cos kojarze ze to Monika byla ale moze cos pokrecilqm. W kazdym badz razie kazda sie jakos udziela na fb a migotek nie.

Juz pamietam, u migotka krolowala masakra i koszmar.
Spoko 😃 myslalam ze tylko ja naduzywam masakry 😃
No i to nie o mnie chodzilo z fb. Ja malego Wam pokazalam 😃 i to nie raz 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 21:22   #1795
tunia89
Zakorzenienie
 
Avatar tunia89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 480
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej ja jestem dzisiaj pierwszy raz sama z małym w nocy od powrotu ze szpitala po porodzie. Mam nadzieję, że ululam Małego i że obudzi się koło 2.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Narzeczona 15. 06. 2013
25. 07. 2015

<3 33/40 <3


jestem zołzą i dobrze mi z tym
tunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 21:41   #1796
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez giovanemamma Pokaż wiadomość
Nie, trafiłam jak niechcący bardziej przeglądałam neta

http://kobaltowa-sowa.blogspot.com/2...ja-alicji.html
A skad pewnosc ze to jej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Aż wrszlam na tego bloga jeśli to faktycznie jej Alicja to ładna dziewczynka i zdjecia tez ładne
Tez pomyslalam od razu ze sliczniutka dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Hej. Oczywiscie czytam Was na biezaco.....wracam do Was po kilku dniach 😊
U nas ok. Wlasnie Marcel mi zasnął. Dzis bylismy tylko godz.na spacerze bo zaczelo padac. Kurcze zapomnialam co mialam Wam napisac....
Byl temat kup- mnie jeszcze moj mały nie oznaczył kupą- na szczescie😊
Musze sie pochwaluc ze jutro mam " wychodne " do fryzjera! Zalatwilam opieke malego u tesciowej. Najpierw miala zajac sie nim moja siostra ale termin jej nie pasował, przelozylam na inny- bylo ok a po godz.pisze ze tez jej nie pasuje. Kazala mi na wt sie umowic. Umowilam sie, a ona ze zapomniala ze jedzie do Łodzi ( moze Migotka spotka?&#128522. Nosz kurde. Juz mbie wkurzyla....i poszlam do tesciowej sie zapytac. Teściowa ma stresa jak nie wiem....no ale coz.....od poczatku od nikogo pomocy nie mialam bo i tez nie prosilam. Chyba nic sie nie stanie jak raz ktos przypilnuje malego. W koncu cala rodzina tak chciala wnuka/ bratanka/ siostrzenca 😂
Migotek uciekl??? Ciekawe czym sie zrazila 😯 moze miala dosyc naszych wszystkich rad. Swoja drogą......ja nie moglam sie nadziwic jak mogla upierac sie ze jej wys.tsh jest w normie a potem " martwila" ale o dziecko. Przezywala ( juz po czasie) ze sie boi.....ehhhh....
Maja o jaka Monike Ci chodzi? Bo chyba nie o mnie??😊
Aaaaaa i mam wrażenie ze " masakra" to chodzi Ci o mnie - nie o Migotka 😜 cos mi sie zdaje ze ja naduzywam tego słowa😜 trzeba bylo napisać ze razi po oczach i wkurza 😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Giove jak Ty przegladalas tego neta ze na blog Migotka trafilas? 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze o mnie ale mnie na fb nie ma wiec i zdj nie dodaje i masakra tez naduzywam ale mysle ze maji chodzilo o to ze w przypadku migotka to tak śmiesznie brzmialo. W sensie robila maskre ze wszystkiego nawet z sytuacji ktore dla nas wydawaly sie normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Moja Ola dzis pobiła rekord spania. Wstala o 10.30 (ja razem z nia). Dala matce odpocząć po ciężkim weekendzie. W ciagu dnia tez dosc fajnie sie sprawowala, wieczorem poplakala ale, jak juz napisalam wcześniej, uzylam suszarki i byl to strzal w dziesiątkę. Uwielbiam jak po wieczornym karmieniu wkladam ja do lozeczka i sie sama tak slodko lula do snu Caly czas mysle od czego ona ma te wzdęcia.. i dlaczego czasem placze a raczej drze sie wnieboglosy a czasami tylko troche posteka. Wiem ze mam bardzo duzo mleka i bardzo szybko leci, może to jest ten problem bo czasami puszcza podczas jedzenia i odpoczywa. Ale odbijam ją praktycznie za każdym razem więc już nie wiem.
Dziś rozwiezlismy pierwsza ture zaproszeń, jutro kolejne. Ciężki tydzien nas czeka a w sobotę nareszcie chrzciny. Juz sie doczekac nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 21:44   #1797
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Timi śpi już 3h, piersi mi rozsadza i czekam, aż się obudzi, bo znając życie tylko oko przymknę i zakwili.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 22:05   #1798
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Dziewczyny a jakie macie te albumy do uzupełniania? Natchnęłyście mnie i szukam czegoś ładnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 22:10   #1799
giovanemamma
Rozeznanie
 
Avatar giovanemamma
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 668
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ja się kładę, dobranoc kochane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
giovanemamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 22:10   #1800
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

My już po pierwszej pobudce. O 20 zasnęła, w trakcie 4 próby odlozenia do łóżeczka nareszcie się udało, i o 22:30 pobudka na jedzenie. Śpi na rogalu teraz, muszę zmienić pampersa ale odwlekam to bo az się boję jej reakcji.

Maja wydaje mi się że chodzi Ci o Mango - Monika.F.
Mnie się nie podoba że ona w ogóle się nie udziela a jest na grupie. Już bardzo dawno nic nie napisała...

Masakry to ja nagminnie używam 😂 Ale u Migotka było to strasznie irytujące. I słowo koszmar 😂 Faktycznie jej ulubione.
Eh.. Nie będzie się już z czego śmiać. Też czekalam na jej posty tylko w tym celu 😎

Giove jak Ty to wytropilas? 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 15:08:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.