Czerwcowe mamusie 2017 cz. I - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-26, 10:32   #2071
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
U was dopiero śniadanie, a u mnie już zupa się kończy gotować i zbieram towarzycho na spacer
U nas taka tradycja czekam na meza ze sniadaniem, jak byłam w ciąży to wcześniej tylko cos jadlam a z mezem to bylo drugie śniadanie. Obiad to ok 16-17 jemy a kolacji wcale albo cos na szybko. Jak mamy zaproszenie do mamy na przyklad albo gdzies jedziemy to obiad o 12-13 to dla nas sniadanie
Ogarnelam mala, zjedlismy, nakarmilam i cale towarzystwo wlacznie z psem spi. Ola zbiera sile na darcie w kościele chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Vela super ze nareszcie Ci Blanka pospala! Mam nadzieje ze malymi kroczkami do przodu choc ten to juz taki niemaly
Jelonek Tobie zycze aby w koncu te Twoje dzieci Ci daly pospac. A nie spi w nocy bo po prostu nie czy cos go męczy i nie może?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 10:40   #2072
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
U nas taka tradycja czekam na meza ze sniadaniem, jak byłam w ciąży to wcześniej tylko cos jadlam a z mezem to bylo drugie śniadanie. Obiad to ok 16-17 jemy a kolacji wcale albo cos na szybko. Jak mamy zaproszenie do mamy na przyklad albo gdzies jedziemy to obiad o 12-13 to dla nas sniadanie
Ogarnelam mala, zjedlismy, nakarmilam i cale towarzystwo wlacznie z psem spi. Ola zbiera sile na darcie w kościele chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Vela super ze nareszcie Ci Blanka pospala! Mam nadzieje ze malymi kroczkami do przodu choc ten to juz taki niemaly
Jelonek Tobie zycze aby w koncu te Twoje dzieci Ci daly pospac. A nie spi w nocy bo po prostu nie czy cos go męczy i nie może?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem dlaczego sie wybudza. Jeszcze jak ulewał w nocy dużo, to było wytłumaczenie. Teraz już praktycznie w nocy nie ulewa, a i tak się budzi. Taka chyba jego uroda. Córka też mi się często budziła, a nie miała żadnych dolegliwości brzuszkowych, ulewania. Jakieś 1,5 roku muszę wytrzymać w takim razie
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 10:51   #2073
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Myślę jeszcze czy to nie od salaty ten kolor bo najadlam sie w czwartek i wczoraj. Bede obserwować.. śluz wydaje mi sie ze mamy caly czas ale taka niewielka ilość i dopiero niedawno przyjrzałam sie ze to to. A czy w takich przypadkach byly by jeszcze jakies inne objawy? Np.gorączka? Czy tylko przez kupkach robiłaś posiew? Teraz jak ciągle rączki do buzi pcha to mogła złapać jakieś dziadostwo...
A co z Brydzia? Nie strasz..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------


Miałam zacytować Ciebie. Co sie dzieje u Brydzi?
Ja zauwazylam ze domaga sie cyca nie tylko jak jest głodna ale cos jej jest np. Nie moze sie wypierdziec czy brzuszek ja boli. I wtedy jej jest łatwiej i uspakaja sie. No i w takich sytuacjach niby ssie a potem wszystko ulewa ale albo od razu po puszczeni sutka albo przy odbiciu tylko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

U mnie po wczorajszym marudzeniu tez super noc. Po 20 sobie zasnela w łóżeczku, pierwsze karmienie 3.15, potem po 5 i wtedy tez pieluche zmienilam i dalam espumisan bo sie wiercila trochę i teraz znow sie karmimy. Wszystko na spiocha. Ona tez nie placze tylko zaczyna stekac w lozeczku i wtedy biore ja do siebie, karmie na lezaco (obie mamy zamknięte oczy ;-) ) a potem odkładam. Pewnie mi pospi do 9-10 i czuje ze bedzie dzis lepszy dzien bo sie wyspala. I dobrze bo to jej wielki dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Właśnie puściła cyca i spi dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------


Jak kiedyś Ci przespi pol dnia to będziesz sie martwic czy nie za długo ja przyzwyczajona akcjami na poczatku gdzie ona wcale nie spala bylam w szoku jak zaczęła mi w dzień sypiac po pol h czy dłużej. I ciagle sprawdzalam czy oddycha i zastanawialam sie czy jej cos nie dolega zamiast cieszyc sie, odpoczac czy cos w tym czasie zrobic matka wariatka, nie śpi - zle, spi - jeszcze gorzej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniam bardzo możliwe że kolor kupki jest po sałacie. Jak zjadłam awokado to mała usrała się na zielono 😀
3 kupki takie były, potem już normalne żółte ☺



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 10:53   #2074
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Musimy to przetrwać wszystko i nic innego nam nie pozostało czas leci szybko i dzieci zmieniaja się z dnia na dzień chociaż moja starsza mając 2 lata budziła się do 5 razy w nocy A czasem Co 15 minut ,to był hardcor ale na szczęście było minęło...

Planowałam spacer a tu ciągle chmurska wychodzą już polało trochę i zimno mi , siedzę w swetrze :/
w ogóle mam dziś głowę zawaloną nie mogę się jakoś ogarnąć ciągle mam w głowie coś innego...
Moja się uspiła, ja wypiłam kawę i siedzę przed TV, nic mi się robić nie chce...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 10:54   #2075
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Sarenkaa13 Pokaż wiadomość
Witam sie jeszcze w lozku. Vela nie czytaj!
Mlody przespal od 22 do 8.30. Moze pospalby dluzej ale starsza sie krecila i zaraz oczy otworzyl...
Zaraz idziemy na sniadanko. Dzis Air Show w Radomiu. Ale mi szkoda ze nie bede.
Wczoraj byliśmy z dziecmi na pozgnaniu lata w naszym mieście. Byl koncert happysed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko 😉 Już się powoli uodparniam, choć nie przestaje zazdrościć 😀

My standardowo ostatnimi czasy, czyli 3 pobudki o północy o 3 i o 6. Podrzemala tak jeszcze do 8 ale z cyckiem w buzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 11:08   #2076
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Musimy to przetrwać wszystko i nic innego nam nie pozostało czas leci szybko i dzieci zmieniaja się z dnia na dzień chociaż moja starsza mając 2 lata budziła się do 5 razy w nocy A czasem Co 15 minut ,to był hardcor ale na szczęście było minęło...

Planowałam spacer a tu ciągle chmurska wychodzą już polało trochę i zimno mi , siedzę w swetrze :/
w ogóle mam dziś głowę zawaloną nie mogę się jakoś ogarnąć ciągle mam w głowie coś innego...
Moja się uspiła, ja wypiłam kawę i siedzę przed TV, nic mi się robić nie chce...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się na niczym skupić nie mogę... łzy mi się cisną ciągle do oczu i miliony myśli.
Mój mąż jest ciągle na zwolnieniu, za tydzień ma kolejne badania. Czekamy na termin zabiegu.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 11:19   #2077
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Ja też się na niczym skupić nie mogę... łzy mi się cisną ciągle do oczu i miliony myśli.
Mój mąż jest ciągle na zwolnieniu, za tydzień ma kolejne badania. Czekamy na termin zabiegu.
oglądam na wspólnej a nic z tego nie wiem patrzę w ekran a w głowie inny scenariusz

Kiedy będziecie wiedzieć na kiedy termin? Co za badania jeszcze będzie miał?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-26, 11:38   #2078
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Moja pospala od 20.30 do 4 rano, nakarmilam ja i zasnela. Wstala ok 9.40 😁

Velus mozna tak laczyc mleczka? Ja czytalam ze mozna laczyc ale tylko odciagniete z 12 godzin.
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 11:44   #2079
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
oglądam na wspólnej a nic z tego nie wiem patrzę w ekran a w głowie inny scenariusz

Kiedy będziecie wiedzieć na kiedy termin? Co za badania jeszcze będzie miał?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekamy a telefon od lekarki, bo ma dojścia w szpitalu i chce jakoś termin przyspieszyć. Ma zrobić jeszcze raz ekg, echo i holtera.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 12:18   #2080
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Jelonek tym Tymek to gagatek

U mnie nocka super, ale za dnia dalej darcie przy cycu, już zmieniłam pozycje, ciut lepiej ale dalej darcie.. u mnie na rękach lulanie to walka a u mamy mojej od razu śpi, eh, ja usypiam w wózku, chociaż dziś przy darciu wstałam z nim z pozycja do świata i padł jak alkoholik przy barze teraz śpi w wózku znowu z pół h znów, moja mama dziś idzie na imprezkę, mąż do pracy a ja sama z ta maruda, oby nie padło to go wezmę na spacer.. chociaż wczoraj pospal na nim tylko pół h i to w drodze powrotnej a wcześniej ryk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Moniam ja myśle, ze możesz napisać do szczerbatym Zuzi o dołączenie na fb co myślicie dziewczyny ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

U mnie tez zielone kupki po avocado, szpinaku i sałacie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Tez chodzę i myśle.. łzy się cisną same ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 12:20   #2081
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Ja szukam szczepionki 6w 1 i rotarixu ciężko o nie w hurtowni :/

Ania jak bym siebie czytała ,moja to samo robiła przy cycu cały dzień jak by nie ona wrzask niesamowity jak by odbierał ze skóry ledwo sobie pojadla i zasnela w końcu nie wiem co jest? Męczy się z tym cycem bardzo...
Teraz nawet pojadla na śpiocha po 4-ech godzinach snu, ciekawe za ile wstanie o 2:00??? Nic ide spac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde unas też takie cyrki przy cycku, już nawet macalam czy to nie zęby 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-26, 12:56   #2082
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Jak najbardziej zapraszamy na fb Monia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 12:56   #2083
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Jelonek tym Tymek to gagatek

U mnie nocka super, ale za dnia dalej darcie przy cycu, już zmieniłam pozycje, ciut lepiej ale dalej darcie.. u mnie na rękach lulanie to walka a u mamy mojej od razu śpi, eh, ja usypiam w wózku, chociaż dziś przy darciu wstałam z nim z pozycja do świata i padł jak alkoholik przy barze teraz śpi w wózku znowu z pół h znów, moja mama dziś idzie na imprezkę, mąż do pracy a ja sama z ta maruda, oby nie padło to go wezmę na spacer.. chociaż wczoraj pospal na nim tylko pół h i to w drodze powrotnej a wcześniej ryk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Moniam ja myśle, ze możesz napisać do szczerbatym Zuzi o dołączenie na fb co myślicie dziewczyny ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

U mnie tez zielone kupki po avocado, szpinaku i sałacie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Tez chodzę i myśle.. łzy się cisną same ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja nie mam fb. Tylko maz a z jego konta nie chce sie dolaczac bo to bezsens. Moze mi ktoras napisac na priv o co chodzi?
Kupki dzis juz ciemnożółte ale sluz nadal jest. Nie wykluczam alergii ale nie mam pojęcia na co..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 12:58   #2084
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Ja nie mam fb. Tylko maz a z jego konta nie chce sie dolaczac bo to bezsens. Moze mi ktoras napisac na priv o co chodzi?
Kupki dzis juz ciemnożółte ale sluz nadal jest. Nie wykluczam alergii ale nie mam pojęcia na co..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
załóż konto choć by po to by być na grupie nie bedziesz żałować



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 13:00   #2085
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Moja pospala od 20.30 do 4 rano, nakarmilam ja i zasnela. Wstala ok 9.40 😁

Velus mozna tak laczyc mleczka? Ja czytalam ze mozna laczyc ale tylko odciagniete z 12 godzin.
Ja łączę już 3 miesiące prawie i małej nic nie jest ☺ Poza tym wszędzie piszą inaczej co z tym mlekiem można i jak przechowywać, zglupiec można 😉

Eh... ja też dzisiaj tylko jedno mam w głowie. Wciąż to do mnie nie dociera 🙁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 13:04   #2086
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość

Eh... ja też dzisiaj tylko jedno mam w głowie. Wciąż to do mnie nie dociera 🙁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba wszystkie jesteśmy dziś gdzie indziej serce boli



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 13:39   #2087
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Wszyscy dzisiaj spali, nawet Blanka, tylko nie ja.

Córka mi się sama sprzedała do babci. Z samego rana kazała sobie numer wybrać i się wprosiła.
Zrobię dziś chyba faszerowane papryki mięskiem.

Giove, co tam ciekawego gotujesz? Ty jak coś ugotujesz, fotę wstawisz, to mam cały telefon zaśliniony.
Spoko spoko, ja też nie tak, jak zazwyczaj 😕 jest nas więc dwie 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego sie wybudza. Jeszcze jak ulewał w nocy dużo, to było wytłumaczenie. Teraz już praktycznie w nocy nie ulewa, a i tak się budzi. Taka chyba jego uroda. Córka też mi się często budziła, a nie miała żadnych dolegliwości brzuszkowych, ulewania. Jakieś 1,5 roku muszę wytrzymać w takim razie
E tam, w Twoim wydaniu te 1.5 roku brzmi, jak 3 dni 😉 takie tam PÓŁTOREJ ROKU 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Musimy to przetrwać wszystko i nic innego nam nie pozostało czas leci szybko i dzieci zmieniaja się z dnia na dzień chociaż moja starsza mając 2 lata budziła się do 5 razy w nocy A czasem Co 15 minut ,to był hardcor ale na szczęście było minęło...

Planowałam spacer a tu ciągle chmurska wychodzą już polało trochę i zimno mi , siedzę w swetrze :/
w ogóle mam dziś głowę zawaloną nie mogę się jakoś ogarnąć ciągle mam w głowie coś innego...
Moja się uspiła, ja wypiłam kawę i siedzę przed TV, nic mi się robić nie chce...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh, weź, ja się snuje po kątach jak nasze duchy 😱 smutno i przykro. I w ogóle do du.py 😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Ja też się na niczym skupić nie mogę... łzy mi się cisną ciągle do oczu i miliony myśli.
Mój mąż jest ciągle na zwolnieniu, za tydzień ma kolejne badania. Czekamy na termin zabiegu.
Kciuki przeogromne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Ja nie mam fb. Tylko maz a z jego konta nie chce sie dolaczac bo to bezsens. Moze mi ktoras napisac na priv o co chodzi?
Kupki dzis juz ciemnożółte ale sluz nadal jest. Nie wykluczam alergii ale nie mam pojęcia na co..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia, załóż konto nawet fikcyjne. A jak dołączysz, to jest to grupa tajna i nikt nie wie nawet, że taka istnieje i ze ktoś do niej należy. Tam się naprawdę sporo dzieje 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 14:05   #2088
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Monia, załóż konto nawet fikcyjne. A jak dołączysz, to jest to grupa tajna i nikt nie wie nawet, że taka istnieje i ze ktoś do niej należy. Tam się naprawdę sporo dzieje 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie ☺ Ale na wpisowe karmi i zdjęcie Oli i Twoje obowiązkowe!

Jelonek to ja już nie wiem co gorsze. Czy wrzaski mojej czy niespanie Twojego. Ja przynajmniej w nocy się trochę zregeneruje A Ty biedna nic... jeszcze Hania.
Moja za to od wczoraj tak krzyczy w ciągu dnia że nie wiem o co jej chodzi. Tylko cycek ją uspokaja. Nawet już suszarka nie działa. Modlę się aby to był jakiś skok. Bo o ile noc się poprawiła to dzień się pogorszył. No i oczywiście w dzień nie śpi. Ale to już norma od 2 miesięcy 😒

My jedziemy dzisiaj jeszcze na poprawiny. Wczoraj było wesele ale odmowilismy że względu na małą, a dzisiaj jedziemy po rodziców i przy okazji złożymy życzenia i pewnie posiedzimy chwilę. Jedziemy z małą, 80 km w jedną stronę. Już się boję jak to będzie 😨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017

Edytowane przez VelaLuca
Czas edycji: 2017-08-26 o 14:22
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 14:15   #2089
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Vela super jest postęp. U mnie mały tez pospal 5 h z mała pobudka po 4 ale poklepała po pupie i pospal do 5.. zlikwidowałam cienie i mały wypił, nie płakał przy cycu i zasnął od razu na 3 h.. ja po tych 5 nie mogłam zasnąć taka byłam wyspana po tych 3 cyc ale z płaczem, trochę zabawy i znowu cyc i zasnął i pospal kolejne 2,5 do 10:30 aż wstaliśmy wszyscy przed nim, śniadanie i kawka, No syn anioł jakby tak każda noc wyglądała to by mi wystarczyło.. za to drzemka popołudniowa płacz, aż się zapowietrzył, moja mama go kulała na rękach i teraz mam problem bo nie chce mi zasnąć sam w wózku a na mojej lewej stronie tez ma problem ale w końcu go ululalam po ostrym płaczu. Już zapowiedziałam, ze wracamy do wózka nawet jakby to miało trwać godzinę bo nie będę go nosić na rękach ...

Vanesska oj ale sen Adatka

Moja mama zasnąłem na kanapie, mały śpi, obiad zrobiony, mąż odprawiony, normalnie nie mam co robić

Ta kruzela nie działa, mąż rozkręcał i coś jest nie tak, koleś sprzedał bubel, dZialaja tylko melodyjki, poczekamy jeszcze na teścia elektryka może on coś pomoże jak nie to będzie wisiała bez obracania i grała

Czy wasze dzieci zezuja? Mikołaj dziś zrobił takiego zeza ze aż się wystraszyłam, na bujaczku jak miał podpięty ten pałąk .. szybko zdjęłam ale mam wrażenie ze ma lekkiego zeza.. boje się bo teściu tez miał i ja chyba tez mam ale taki mici pici albo sobie wmawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Do roku czasu może mieć lekki zez i to powinno samo minąć 🙃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-26, 14:29   #2090
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Dokładnie ☺ Ale na wpisowe karmi i zdjęcie Oli i Twoje obowiązkowe!

Jelonek to ja już nie wiem co gorsze. Czy wrzaski mojej czy niespanie Twojego. Ja przynajmniej w nocy się trochę zregeneruje A Ty biedna nic... jeszcze Hania.
Moja za to od wczoraj tak krzyczy w ciągu dnia że nie wiem o co jej chodzi. Tylko cycek ją uspokaja. Nawet już suszarka nie działa. Modlę się aby to był jakiś skok. Bo o ile noc się poprawiła to dzień się pogorszył. No i oczywiście w dzień nie śpi. Ale to już norma od 2 miesięcy 😒

My jedziemy dzisiaj jeszcze na poprawiny. Wczoraj było wesele ale odmowilismy że względu na małą, a dzisiaj jedziemy po rodziców i przy okazji złożymy życzenia i pewnie posiedzimy chwilę. Jedziemy z małą, 80 km w jedną stronę. Już się boję jak to będzie 😨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wolę nie spać Mój takie płacze ma sporadycznie i jak sobie pomyślę, że miałabym tak mieć ciągle, to naprawdę wolę nie spać.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 16:03   #2091
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
załóż konto choć by po to by być na grupie nie bedziesz żałować



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noo nasze opowieści o duchach są bezcenne

My z Matyldą dzisiaj praktycznie cały dzień u moich rodzicow.
Mała na reszcie trochę zasnęła. 10 godzin jej to zajęło :/ niezniszczalna jakaś

Kupiłam małej 2 pary zimowych butków a dzisiaj poszłam do piwnicy i znalazłam jeszcze 4, z czego dwie praktycznie takie same jak kupiłam brawo ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 17:09   #2092
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

My sie karmimy, zrobam dzisiaj 10km z mala...bylysmy w dwoch parkach😉


Tez mi dzisiaj smutno😢 caly czas mi siedzi w glowie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 21:03   #2093
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

U nas dni miasta, mama na imprezie a mąż w pracy, pół godz ryku na spacerze , ręce, i tak w kółko aż zasnął i kolejne półtorej już ok..ale na dni miasta nie doszłam, nie było sensu bo na bank by mi się tam rozbudził.. później cyrk z usypianiem.. wiedziałam ze będzie bo od jakiegoś czasu wieczorem nie zasypia przy cycu.. także napił się i wrzask, znowu dałam na początek tego "gorszego"! To pisk jakbym go do wrzątku włożyła.. a potem się zaczęło ( z racji tego, ze nauczył się zasypiać u mojej mamy na rękach ja miałam kosmos) godzina lulania i płaczu, pozycja do świata ok.. do lulania ryk, już nawet smoka nie chciał bo wiedział, ze będę chciała usypiać, tak już płakał ze zmęczenia a ja z bólu pleców, bo usiąść z nim nie mogłam, raz już mi się prawie udało, minutę spał o znowu ryk, wróciła mama, to wzięłam go do przebrania, rozpogodził się bo znowu znajoma twarz a mama była beee.. wzięła go do lulania bo miałam telefon, tez u niej płakał ale tylko chwile, pow ze nie ma go usypiać bo ja chce, musi się przyzwyczaić ale było za późno, bo zasnął u niej i znowu ja czuje się jak najgorsza matka świata bo u mnie zasypianie z wielkim rykiem i jak już zaśnie to po dwóch godzinach a u mojej mamy od razu, ja wiem ze super i w ogóle, jestem pewna, ze uspokoiła by w minutę wrzeszcząca Blankę veli czy Alicję Giove, bo tak samo robiła z dziećmi swoich koleżanek czy sióstr (ona jest jak zaklinaczka dzieci, serio) No ale jest mi przykro z tego powodu...
Poza tym, teraz na noc Miki potrzebuje smoka, wypadnie to szuka a ładnie jak zasypiał przy cycu to nie potrzebował a tylko za dnia.. eh jakoś wolałam jak przy cycu zasypia chociaż w nocy się to udaje.. ale tez nie każda noc bo zdarzały się już z kilku godzinnym usypianiem ..eh zal post


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Już się boje jutrzejszego grila, poza tym boje się przyszłego weekendu gdzie mamy spać u rodziców męża bez mojej mamy.. będzie cyrk

Tłumacze mamie ze nauczyła go złych nawyków a on to łapie jak gąbka Np usypianie na noc ze smokiem, to się obraza ze inaczej nie zaśnie eh tylko ze zasypiał ale tak było łatwiej i teraz jemu tez jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 21:39   #2094
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Wolę nie spać Mój takie płacze ma sporadycznie i jak sobie pomyślę, że miałabym tak mieć ciągle, to naprawdę wolę nie spać.
Czyli jednak mam gorzej 😂

Wróciliśmy z tych poprawin, Blania anioleczek 😊 Pierwszą stronę przespała, dwa razy miała kryzys, dość głośno się darla ale stwierdziłam nie zatrzymujemy się, jedziemy dalej i po 5 minutach się wyciszyla. O dziwo polubiła znów smoczek i on nam uratowal tyłek. Drogę powrotną przespała już całą i śpi nadal, przeniesiona już do łóżeczka ☺
Na poprawinach była babcia więc ponosila, polulala, mama dała butlę i dziecko odleciało. Nawet przy zmianie pampersa się nie obudziła, pierwszy raz na śpiocha przebieralam.
Głosna muzyka, rozmowy - dzisiaj mojemu dziecku nic nie przeszkadzało 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 21:57   #2095
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
U nas dni miasta, mama na imprezie a mąż w pracy, pół godz ryku na spacerze , ręce, i tak w kółko aż zasnął i kolejne półtorej już ok..ale na dni miasta nie doszłam, nie było sensu bo na bank by mi się tam rozbudził.. później cyrk z usypianiem.. wiedziałam ze będzie bo od jakiegoś czasu wieczorem nie zasypia przy cycu.. także napił się i wrzask, znowu dałam na początek tego "gorszego"! To pisk jakbym go do wrzątku włożyła.. a potem się zaczęło ( z racji tego, ze nauczył się zasypiać u mojej mamy na rękach ja miałam kosmos) godzina lulania i płaczu, pozycja do świata ok.. do lulania ryk, już nawet smoka nie chciał bo wiedział, ze będę chciała usypiać, tak już płakał ze zmęczenia a ja z bólu pleców, bo usiąść z nim nie mogłam, raz już mi się prawie udało, minutę spał o znowu ryk, wróciła mama, to wzięłam go do przebrania, rozpogodził się bo znowu znajoma twarz a mama była beee.. wzięła go do lulania bo miałam telefon, tez u niej płakał ale tylko chwile, pow ze nie ma go usypiać bo ja chce, musi się przyzwyczaić ale było za późno, bo zasnął u niej i znowu ja czuje się jak najgorsza matka świata bo u mnie zasypianie z wielkim rykiem i jak już zaśnie to po dwóch godzinach a u mojej mamy od razu, ja wiem ze super i w ogóle, jestem pewna, ze uspokoiła by w minutę wrzeszcząca Blankę veli czy Alicję Giove, bo tak samo robiła z dziećmi swoich koleżanek czy sióstr (ona jest jak zaklinaczka dzieci, serio) No ale jest mi przykro z tego powodu...
Poza tym, teraz na noc Miki potrzebuje smoka, wypadnie to szuka a ładnie jak zasypiał przy cycu to nie potrzebował a tylko za dnia.. eh jakoś wolałam jak przy cycu zasypia chociaż w nocy się to udaje.. ale tez nie każda noc bo zdarzały się już z kilku godzinnym usypianiem ..eh zal post


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Już się boje jutrzejszego grila, poza tym boje się przyszłego weekendu gdzie mamy spać u rodziców męża bez mojej mamy.. będzie cyrk

Tłumacze mamie ze nauczyła go złych nawyków a on to łapie jak gąbka Np usypianie na noc ze smokiem, to się obraza ze inaczej nie zaśnie eh tylko ze zasypiał ale tak było łatwiej i teraz jemu tez jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Aniu, pociesze! Moje dziecko jak jest tylko ze mną to jest diabłem. Nawet w towarzystwie na moich rękach jest płacz, a weźmie ktokolwiek inny to anioł się robi i w mig zasypia! Nikt mi nawet nie chce uwierzyć, że jak zostaje sama to ona wręcz się wydziera... nie wiem, czy mleko czuje, czy jak... na szczęście z usypianiem jest spokój. Nakarmie i nieuspiona odkladam do łóżeczka i zasypia sama. Oby tak zostało! Odpukać!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Czyli jednak mam gorzej 😂

Wróciliśmy z tych poprawin, Blania anioleczek 😊 Pierwszą stronę przespała, dwa razy miała kryzys, dość głośno się darla ale stwierdziłam nie zatrzymujemy się, jedziemy dalej i po 5 minutach się wyciszyla. O dziwo polubiła znów smoczek i on nam uratowal tyłek. Drogę powrotną przespała już całą i śpi nadal, przeniesiona już do łóżeczka ☺
Na poprawinach była babcia więc ponosila, polulala, mama dała butlę i dziecko odleciało. Nawet przy zmianie pampersa się nie obudziła, pierwszy raz na śpiocha przebieralam.
Głosna muzyka, rozmowy - dzisiaj mojemu dziecku nic nie przeszkadzało 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vela, ale postępy!
Małymi krokami i się unormuje będzie coraz lepiej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 23:13   #2096
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela jak to cudownie czytać,że Blanka taka grzeczna ze śpi,że nie obudziła się przy przebieraniu i w ogólnie- poprostu super


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 02:07   #2097
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela super wieści ja właśnie po super nocy dostałam po du...mały od północy nie śpi, szukał smoka, przeciągłam do 1:30 ale potem cyc i ryk, nie zasnal a w między czasie kłótnia z mama, potem przyszedł mąż, usypiał ale się nie udało, przebralam małego , znowu cyc i ryk, usypiał sam w łóżeczku ale potem ryk, chciałam na fasolkę i ryk, ze smokiem ryk w końcu zasnął przodem do świata , bez smoka, po godzinie śpiewania....


Arletka No mój tak czuł mleko na początku, jak tylko brałam na ręce to szukał cyca a teraz jest spokojny u mnie ale w wybranych pozycjach.. przyzwyczajony do pewnych u mojej mamy i tyle.. cud ze udało mi się go uspac teraz bez smoka zobaczymy na jak długo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 06:31   #2098
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ania moja też się u mojej mamy od razu uspokaja a u mnie coś nie bardzo. Nawet jak wpada w tą histerię swoją to jak weźmie ją moja mama to wszystko nagle mija. I też nie wiem czemu... Wydaje mi się że one bardzo mocno i silnie wyczuwaja zapach mleka i pomimo że nie szukają to i tak to czują. A poza tym niemowlaki to mądre stworzenia a od babć zawsze bije jakiś taki spokój, one kochają te wnuki inaczej, nie widzą żadnych problemów tylko małe rozkoszne aniołki i myślę że nasze dzieci ten spokój wyczuwaja. Mnie też było czasem przykro jak mama brała Blanke i albo ją uspokoila albo uspila a mnie to nie wychodziło. Ale trudno. Teraz się cieszę że choć jeden uspokajacz w domu działa 😉
I oczywiście też wszystko na rekach ale my o usypianiu w wózku póki co możemy pomarzyć. Nie wiem jak to będzie później, trochę się martwię bo już mamy 6 kg do noszenia wysiadaja kolana, kręgosłup a co dopiero będzie później 😐?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 07:10   #2099
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Moja teściowa stwierdziła że wnuki się kocha jeszcze bardziej niż dzieci

A ja dzisiaj usnelam z uśmiechem na ustach bo pierwszy raz ululalam małego nie na piersi i nie musiałam męża prosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 09:20   #2100
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Paula ile ja bym dała żeby ululac małego na piersi
Mi moja mama tez tak pow, ze kocha się bardziej..

Vela eh chyba coś w tym jest, przykre to No ale.. nad ranem znowu mi się udało ale z wielkim rykiem.. eh ogólnie taka maruda z niego teraz, może to skok.. może to minie.. niby mówią byle do 3 miesiąca.. jeszcze 2 tyg .. a mi się wydaje ze jest coraz gorzej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 15:08:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.