Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-07-05, 12:08   #181
casteam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 80
Re: chcę kolczyka,jak sądzicie?

Hejka !!!
Radzę Ci żebyś poszła do sprawdzonej kosmetyczki lub do studia tatuażu. Zapłacisz więcej ale będzie to zrobione fachowo. Ja mam kolczyk w pepku i języku. W pępku zrobiłam sobie piercing w zeszłym roku. Zapłacilam 85zl, 40 przeklucie i 45 kolczyk kupowany u kosmetyczki mający 14mm, bo tyle musi mieć pierwszy kolczyk by mozna go bylo przesuwać w pępku w języku mam kolczyk od pół roku. Przekłucie kosztowalo mnie 68zl. Przekłucie 50zl + kolczyk za 18zl, mający 18mm, bo tyle musi mieć pierwszy kolczyk żeby kuleczki nie wrosły w język. Przekłucie pępka nie boli, coś jak uszczypnięcie. Potem ładnie się goi, tylko trzeba nosić spodnie biodrówki i plaster na pępku. Gorzej jest z językiem. Przekłucie boli, potem nie można nic jeść, mówić, bo każdy ruch językiem sprawia niesamowity ból, ale po okołu 10 dniach opuchlizna schodzi i wszystko jest ok Co do kolczyka w pępku i ciązy, to wygląda to tak, że kupuje się specjalny dłuzszy kolczyk i przez okres ciązy można spokojnie nosić kolczyk ja niedlugo zamierzam zostać mamusią i przy okazji żoną i nie mam zamiaru się pozbywać moich kolczyków no może jak będę mieć ze 30 kilka lat :P bo wtedy to już nie będzie pasować mi Pozdrawiam.
casteam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-05, 12:22   #182
casteam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 80
Re: Pierwszy kolczyk w pępku

ja mam kolczyk w pepku i języku co do pępka to zaplacilam u kosmetyczki 85zl, 40 przklucie i 45 kolczyk mający 14mm kolczyk na początku musi być dluższy żeby mozna bylo nim ruszać no i trzeba nosić spodnie biodrówki i przez 2-3 dni plaster, żeby przypadkiem nie zahaczyć, bo ja raz zahaczyłam i myślalam że z bólu to się .. teraz po półtora roku jest ok kolczyk zmieniam dość często bo rózne upodobania mam :P
casteam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-10, 00:56   #183
paulaonet_id
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1
Blizna po oparzeniu- jak ją zmniejszyć?

witam
mam olbrzymi problem, otoz w zeszlym roku oparzylam lydke jadac na motorze. Jest to duza widoczna blizna. w jaki sposob moge ja usunac! probowalm rozne masci, nie skutkuja,!!!

a drugie pytanie,
moja linia bikini jest strasznie wrazliwa, kupuje nalepsze golarki, wosku juz nie sprubuje kolejny raz. ciagle gdzy gole to miejsce, mam okropne czerwone krosteczki.
prosze o pomoc
paulaonet_id jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-10, 11:08   #184
MACIUŚKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 15
GG do MACIUŚKA
Re: bez nadziei

na to oparzenie próbowałaś aloesu?
jesli nie - rewelacyjna jest galaretka z aloesu firmy FOREVER LIVING PRODUCTS , U mojego męża złagodziła wygląd blizny po rozcięciu i szyciu dłoni a całemu mnustwu osobom złagodziła ból oparzeniowy i blizny po nich
w ogóle ten aloes osobiscie stosuje do wszystkiego - bo jest rewelacyjny! zaczynając od podraznień, wyprysków, oparzeń, dezynfekuje i łagodzi ciało po depilacji, podraznienia dziąseł , jest znakomita maseczka nawilżającą ....
MACIUŚKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-12, 10:39   #185
MACIUŚKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 15
GG do MACIUŚKA
Re: bez nadziei

tą galaretkę można kupić od osób , które rozprowadzaja te kosmetyki i preparaty - jeśli nie masz dojścia do takich osób - daj znać
MACIUŚKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-14, 08:48   #186
Enni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
Kolczyk w pępku

Chciałam zapytać czy kolczyk w pępku jest całkowicie bepieczny przede wszystkim dla kobiet w ciąży. Chciałabym się zdecydować na jego zrobienie jednak chcę mieć pewność, że w przyszłości nie będzie mi to w niczym przeszkadzać, zwłaszcza w czasie ciąży.
Enni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-14, 09:45   #187
Taida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 12
Re: bez nadziei

ja polecam CONTRACTUBEX specyfik na blizny.Podobno jest jeszcze odpowiednik Polski -tanszy ale nie wiem jak sie nazywa.Do kupienia w aptece.Z tym że aby był efekt trzeba stosowac naprawde regularnie(z własnego doswiadczenia) i kilka razy dziennie.Powodzenia!!
Taida jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-14, 09:54   #188
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Kolczyk w pępku

Kolczyk jest bezpieczny,jednak na czas ciazy musisz go wyjac.Ja tak musialam zrobic,przede wszystkim dlatego,ze podczas ciazy zostajesz poddawana takim badaniam jak USG nie mowiac o innych,specjalistycznych-jesli sa konieczne.Do tego do porodu,sciagasz kazda bizuterie,nie mozesz miec zadnych kolczykow,pierscionkow czy lancuszkow.A wszystko to wiaze sie z bezpieczenstwem,w szpitalu uzywa sie roznych aparatow w roznych sytuacjach.Zakladaja Ci tez aparat(na brzuch) ktory podczas porodu caly czas kontroluje tetno dziecka,wiec jak sama widzisz kolczyk musi byc sciagniety.Ja akurat przy porodzie nie mialam robione nic dodatkowo,nawet kroplowki mi nie dawali,chociaz igle mi wlozyli juz na samym poczatku(choc sie nie przydala) ale jak to sie mowi: "na wszelki wypadek".
Fakt,ze podczas ciazy kiedy nie nosilam kolczyka dziurka mi sie zrosla,choc slad zostal,wiec musialam na nowo zakladac u kosmetyczki kolczyk.
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-17, 00:02   #189
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: Kolczyk w pępku

Odnośnie kolczyka w pępku mam kilka pytań:
1. Czy przekłuwanie boli?
2. Czy nie ma podrażnień (zdejmowanie i zakładanie bluzek).
3. Czy jeżeli się wyjmie kolczyka to widac przekłucie?

Takie same pytania mam odnośnie kolczyków w nosie. Zaczełam myśleć o przekłuciu sobie pępka albonosa jak widziałam na wakacjach dużo stoisk z kolczykami i były takie śliiiiiiiiiczne, że aż żal, ze nie mogę ich kupić i założyć ;D
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-17, 08:16   #190
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Re: Kolczyk w pępku

> Odnośnie kolczyka w pępku mam kilka pytań:
> 1. Czy przekłuwanie boli?

mnie nie bolalo a przekuwalam sobie sama



> 2. Czy nie ma podrażnień (zdejmowanie i zakładanie bluzek).

co do bluzek to nie , ale zanim sie wygoi przekucie to najlepiej nosic biodrowki bo czasami mozna zachaczyc przy siadaniu jak sa spodnie z wyzszym stanem



> 3. Czy jeżeli się wyjmie kolczyka to widac przekłucie?

jasne ze widac dziurke ..na tej samej zasadzie co w uszach po wyjeciu kolczykow

>
> Takie same pytania mam odnośnie kolczyków w nosie.

nosa nie mam przekutego ,wlasnie dlatego ze sie balam ze jak bede sciagac kolczyk to bedzie widac dziure..

Zaczełam myśleć o przekłuciu sobie pępka

jasne slicznie wyglada ja sama nosze juz kolczyk w pepku 10 lat.. chociaz kiedys moglam sobie pomarzyc tylko o ladnym kolczyku.. teraz za to moge sobie wymieniac na jakie tylko chce i sama mam w domu ponad 50 roznych to jakas mania juz u mnie na kupowanie

pozdrawiam cieplutko
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-17, 08:38   #191
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Kolczyk w pępku

Mnie samo przeklucie nie bolalo(bo mi ekko przymrozila miejsce) tylko zakladanie kolczyka,bo kosmetyczka przeklula mi najpierw igla a potem zakladala kolczyk.
Zas na poczatku jak napisala moee lepiej nosisc biodrowki,bo czasem mozna zachaczyc a to dosc bolace jest.Jak sie rana zagoi to jest ok,juz nic nie przeszkadza
No i fakt po zdjeciu kolczyka widac dziurke,ale nie jest to szpecace.Tylko w czasie ciazy nalezy dbac bardzo o skore brzucha,aby potem po porodzie nie zostaly roztepy przy pepku.

pozdrawiam serdecznie
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-17, 09:26   #192
AgniesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AgniesiaB
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 92
GG do AgniesiaB
Re: Kolczyk w pępku

Mnie też samo przekłucie nie bolalo, bo mi to miejsce znieczulila kosmetyczka Potem też mnie nie bolalo i goiło sie ładnie, choć długo. Ale teraz wyglada to super.
Teraz chciałabym zmienic kolczyk na nowy. Ale trochę się boje że potem bedzie go ciężko włożyć . A Wy po jakim czasie zdecydowalyście się na zmianę kolczyka??

AgniesiaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-17, 10:37   #193
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Kolczyk w pępku

Ja zmienilam kolczyk po jakis 2-ch tygodniach,bo mi starsznie ropialo.Zmienilam na zloty i sie zaraz wszystko wygoilo.Mi jakos ta stal chirurgiczna nie odpowiadala,nie chcialo sie goic.
Jednak najlepiej aby ktos Ci zalozyl kolczyk,ja sama probowalam,ale mialam klopoty-nie moglam go przelozyc i troche bolalo wiec dalam mezowi do zalozenia,wyciagnelam sie na lozku na plecach a on mi zmienil-nic nie bolaloa potem przemyc spirytusem i ok
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-17, 11:40   #194
AgniesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AgniesiaB
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 92
GG do AgniesiaB
Re: Kolczyk w pępku

No ja juz 5 miesięcy po przekluciu!!Wszystko sie ładnie zagoiło!!Wiec chyba go dzis zmienię przy pomocy mamy oczywiscie Mój chłopak nie ma cierpliwości do takich zabiegów

Pozdrowionka
AgniesiaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-17, 12:08   #195
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Re: Kolczyk w pępku

Przekłuwanie nie boli,zreszta idac na "kłucie" jestes chyba świadoma ze jakis ewentualny ból byc musi,ale jest on tak chwilowy i lekki ze warto.Mi sie wszystko pieknie zagoiło,mam kolczyka ponad rok i w ogole o nm nie pamietam,tzn nie zwracam na niego uwagi(zadnych sopecjalnych ostroznosc czy cos) i nic mi sie nie przytrafiło złego z nim jeszcze.powodzenia
sousa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-17, 12:32   #196
Enni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
Re: Kolczyk w pępku

Kolczyk w nosku już mam, zdecydowałam się na przekłucie jakieś 1,5 roku temu i nie żałuje!)))Samo przekłuwanie nic a nic nie bolało, jednak przekładanie kolczyka niestety troszkę tak. Jeśli zechcesz wyjąć kolczyka pozostanie Ci mała dziurka ale jest ona naprawdę malutka i nie rzuca się w oczy. Ja nie miałam żadnych podrażnień, po prostu przy zakładaniu i ściąganiu bluzek na początku trzeba uważać bo można zachaczyć; dziś się przyzwyczaiłam i nie mam z tym problemu.Życzę powodzenia!
Pozrawiam
Enni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-02, 21:04   #197
zolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1
Do dziewczyn posiadających kolczyk w pępku !!!

mam kilka pytan ktore chcialabym zapdac o przekluwaniu sobie pepka ...
1.Ile przeklucie sie goi?
2.czy są jakies zagrozenia przeklucia?
3.jak uniknąc tych zagrozeń?
4.jaka jest cena (mniej więcej) przekłucia pępka?
zolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-02, 21:16   #198
sasasaPATIsasasa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 80
GG do sasasaPATIsasasa
Re: body peercing -kolczyk w pepku

hmmm...cena to chyba jakies 100-150 zeta(o ile dobrze pamietam).pamietaj ze musisz wybrac dobry salon-dobry tzn.czysty i sterylny a nie jakas meline!!!to chyba jasne.popytaj znajomych,moze beda mieli jakies namiary.aaa..i najlepiej pepek przekluwac bodajze jesienia lub zima kiedy nie wystawia sie go na sloneczko bo sie musi dobrze zagoic..nie wiem czy nie trza go pozniej jakas mascia smarowac..popytaj w salonie..pozdrowki
sasasaPATIsasasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-02, 21:25   #199
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: body peercing -kolczyk w pepku

każdemu się inaczej goi ja przekuwałam 7 czerwca i nie babrało się... fakt że wychodzi takie coś zółte ale tak ma być ;D
podobno całkowite zagojenie to ok. 6miesięcy do roku ale tak tak patrze na mój pępuszek i kolczyka to powiem że już jest prawie zagojony

pani która mi przekuwała kazała mi jak najczęściej myć miejsce przekucia wodą z mydłem więc myłam co godzine ;D ale wytrzymałam tak dw atygodnie oczywiście trzeba też przemywać wogdą utlenioną czy spirytusem ale nie za często bo skóra wokół pępka Ci się ysuszy (tak jak mi )
smatowałam go też Tribiotickiem

a sam kosz przekucia wynosi ok 30zł... ale do tego dochodzi kupno kolczyka a oczywiście w salonie gdzie przekuwasz jest drożej więc lepiej sama się zaopatrz w kolczyk a zapłacisz tylko za przekucie

buziaki

P.S.
uzupełnij profil żeby wiedzieć skąd jesteś to może ktoś Ci poleci zakład z twojego miasta
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-02, 22:07   #200
Karola0885
Raczkowanie
 
Avatar Karola0885
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 301
GG do Karola0885
Re: body peercing -kolczyk w pepku

Przekłucie goi się róznie, zalezy od organizmu, niektórym już po 2 miesiącach. Zagrożeń można uniknąć wybierając dobry, sterylny salon. Najlepeij gdy się udasz do studia tatuażu i kolczykowania bo kosmetyczki często podchodzą do zabiegu z pistoletem do przekłówania uszu WTEDY UCIEKAJ. Zwróć też uwage na sterylizacje kolczyka najlepiej w autoklawie (używana równiez przez dentystów)
__________________
Biżu matki i córki
nowości 22.10
Karola0885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-03, 11:41   #201
AgniesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AgniesiaB
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 92
GG do AgniesiaB
Re: body peercing -kolczyk w pepku

Jak już wyżej zostało to napisane każdemu goi sie inaczej
Ja przekłuwałam w marcu i goił mi sie dość długo. Koszt takiego zabiegu wacha sie od 80 do 150 zł. I pamiętaj że nie wszędzie można przyjść ze swoim kolczykiem. Ja byłam u kosmetyczki która wymagala żeby kupic kolczyk u niej. Więc różnie to bywa.

Powodzenia!!!!
AgniesiaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-03, 16:47   #202
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Re: body peercing -kolczyk w pepku

nie booooolija placilam zaledwie 50 zł z kolczykiem!w dobrym salonie.nie babral mi sie,wszystko jest ok.zagoiło mi sie po ok miesiacu.pozdro
sousa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-03, 23:07   #203
vazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 114
GG do vazka
Re: body peercing -kolczyk w pepku

Witam.
Mam pytanko gdzie można przekłuć pępek w Białymstoku i ile to koszyuje. Gdzie to można zrobić profesjonalnie i najtaniej.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
pozdrawiam
__________________
...
vazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-04, 11:01   #204
Taira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 84
Re: body peercing -kolczyk w pepku

Mi przekluwala kolezanka jakos w polowie czerwca i jest super nic sie nie paskudzi ani nic.Moja kolezanka przekluwala w salonie i tak jej krew zaczela leciec ze az zemdlala, a druga tez robila w studiu jakos w zime i do tej pory ma strasznie spuchniete i okropnie to wyglada.Polecam ci mas Tribiotic ja nia smarowalam pepus odrazu po przekluciu i jeszcze przez jakis tydzien i wszystko jest w porzadku.Gdy juz sobie przeklujesz kolczyk to pamietaj nie mocz go przez jakis tydzien do dwoch bo jest to nie wskazane, jesli zas zamoczysz niechcacy to odrazu go wytrzyj!
Taira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-04, 11:19   #205
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: body piercing -kolczyk w pepku

Taira napisał(a):
> Mi przekluwala kolezanka jakos w polowie czerwca i jest super nic sie nie paskudzi ani nic.Moja kolezanka przekluwala w salonie i tak jej krew zaczela leciec ze az zemdlala, a druga tez robila w studiu jakos w zime i do tej pory ma strasznie spuchniete i okropnie to wyglada.Polecam ci mas Tribiotic ja nia smarowalam pepus odrazu po przekluciu i jeszcze przez jakis tydzien i wszystko jest w porzadku.Gdy juz sobie przeklujesz kolczyk to pamietaj nie mocz go przez jakis tydzien do dwoch bo jest to nie wskazane, jesli zas zamoczysz niechcacy to odrazu go wytrzyj!

a ja się nie zgodze z tym moczeniem
właśnie wskazane jest by przemywać go jak najczęściej wodą z mydłem
i to mi mówiło już pare osób, które zajmuja się piercingiem
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-04, 11:56   #206
olusica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 9
Re: body piercing -kolczyk w pepku

Ja przekuwalam wczoraj i jest naprawde supre!! Nic juz mnie prawie nie boli ani nic a z tym przemywaniem to prawda. Oprocz tego trzeba go oczyszczac woda utleniona a nie spirytusem bo od nigo moze kolczyk zczarniec i osusza sie za bardzo skore.
PS. Placilam 110 zl w Warszawie i mysle ze w dobrym studiu, gdyz wiele ludzi mi je polecalo. a poza tym jest tam bardzo sympatyczna pani)
olusica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-05, 22:59   #207
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: body peercing -kolczyk w pepku

Kasia napisał(a):

> 1.Ile przeklucie sie goi?
Bardzo różnie, ale zwykle około pół roku - to że łądnie wygląda nie znaczy że się zagoił w środku, po miesiącu wydaje mi się mało prawdopodobne (ale nie niemożliwe - expertem nie jestem :-P). Mój np. wyglądał b. ładnie przez jakieś 4 miesiące i nic się z nim nie działo, a potem nagle zaczął się babrać Ale chyba po 6 miesiącach od przekłócia już wszystko było ok
> 2.czy są jakies zagrozenia przeklucia?
Są. Może Ci się jakoś nie przyjąć i wtedy zostanie Ci brzydka blizna, a kolczyk trzeba bedzie wyjąć.... ale to chyba rzadkość...
> 3.jak uniknąc tych zagrozeń?
Przemywać, ale pewności to Ci nic nie da. Z tego co ja słyszałam od zajmujących się piercingiem, to żeby broń Boże nie przemywać wodą utlenioną! należy przemywać solą fizjologiczną, ew. jakieś maści.
> 4.jaka jest cena (mniej więcej) przekłucia pępka?
Ja płaciłam 150 razem z kolczykiem tytanowym (on jest droższy niż taki ze stali chirurgicznej, ale nie powoduje alergii). Już się wypowiadałam parę razy na ten temat ostatnio, ale ja w Wawie bardzo polecam Dereniową http://www.tattoo.home.pl/

Generalnie jestem ze swojego kolczyka bardzo zadowolona

Pozdrawiam
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-05, 23:10   #208
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: body peercing -kolczyk w pepku

ja mam taki z tytanu.. i na stronce www kosztuje 49zł albo 39zł dokładnie nie pamiętam

Mi też się wydaje że przez 1 miesiac się nie wygoi, a nat to jest nie możliwe ;D ... ale mój po prostu ładnie wygląda i jeszcze w 100% się nie zagoił
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-06, 06:53   #209
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: body peercing -kolczyk w pepku

Ja też mam z tytanu. Podobno dziurki z tytanowym kolczykiem goją się o wiele szybciej niż ze stalowym, tzn tak mi powiedzieli w studiu jak robiłam.
Ja i tak nie mogę mieć stalowego, bo mam alergię na nikiel i cośtam jeszcze, więc w ogóle biżuterie mogę nosić tylko ze złota, czasem ze srebra, ale musi być czyściutkie sreberko bo inaczej też mnie uczula.
Niby takie kolczyki ze stali "chirurgicznej" nie uczulają, ale jak kiedyś założyłam to wytrzymałam z nim 1 godzinę - strasznie swędziało i porobiły mi sie okropne krostki wokół pępka.(Może trafiłam na "oszukaną" stal chirurgiczną ) Więc wróciłam do tytanu.
Mnie się goiło króciutko, kilka dni pepek był wrażliwy na dotyk (ojjoj te spodnie), po tygodniu przestał pobolewać a po 10 dniach już miałam zupełnie zagojone, mogłam kolczykiem ruszać, kręcić, wymieniać i w ogóle wszystko.
Aż się ludzie w studiu dziwili jak przyszłam "na kontrolę" -(bo kazali mi przyjść pokazać za 2 tygodnie jak się goi) że tak szybko się całkiem zagoiło
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-08, 09:08   #210
pour-soul-ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1
Piercing! Doradźcie mi...

Od jakiegoś czasu zaczełam poważnie zastanawiać się nad przebiciem soebie pępka i w zwiazku z tym, chciałabym was, drogie dziewczyny, zapytać o parę istotnych spraw

1. Jaki jest odpowiedni wiek na przebicie sobie pępka? (Ja mam 14. Czy to za mało?)
2. Wiem że pępek goi sie od 6 miesiecy do roku, a czy w tym czasie można chodzić na basen (chlorowany)?
3. Czy to prawda, że po przebiciu pępka z "kulką" w środku, nie można wykonywać żadnych ćwiczeń mięśni brzucha? A jeżeli tak, to po jakim czasie można je znów rozpocząć?
4. (Do tych dziewczyn, które noszą kolczyk w pępku) Czy noszenie kolczyka w niektórych sytuacjach jest uciążliwe? Czy po okresie gojenia sie, mozna juz normalnie myc okolice pępka?
5. Moja mama twierdzi, ze kolczyk w pępku jest nie higieniczny. Czy ma rację?
6. Czy przed zabiegiem, powinnam iść do kosmetyczki i popytać o piercing? Czy nie ma takiej potrzeby?

No, to by było na tyle... Mam nadzieję kochane dziewczyny, że rozwiejecie wszelkie moje wątpliwości... Z góry dziękuję..
pour-soul-ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.