NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-11, 00:46   #2671
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no ja tez pokaze mojemu bo mi ciagle mowi " a po co Ci tyle tego..."....tyle....phiii iii
az mi sie w oczach zaczelo mienic jak ogladalam wspomniana i pewnie przez nas wszystkie niezpomniana kolekcje, hehhe az policzylam :P

136 roz
176 lipglos
99 lipstick

pewnie sie machnelam liczac ale to tak okolo. to juz jest choroba, tylko wspolczuc dziewczynie.
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 07:37   #2672
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez spiced-vanilla Pokaż wiadomość
Co do filmiku --> ok, rozumiem, super miec taki zbior, ale nikt mi nie wmowi, ze te wszystkie jej podklady sie najzwyczajniej w swiecie nie psuja. no chyba, ze sie nimi cala smaruje od gory do dolu, na dzien i na noc.
Reszta piekna, ale sadze, ze na co dzien bezuzyteczna /no chyba, ze pani jest tzw makeup artist- nie wiem, nie sprawdzilam/ ale dla przecietnej kobiety...
Pozostaje mi tylko zlozyc hold sztuce zbieractwa i zaprezentowac swoja mini kolekcje
Bardzo ładny zbiór!
Mam pytania dotyczące pudru YSL (bo to chyba on). Chodzi o ten z tarką, czy ona ma jakieś właściwości matujące i czy masz porównanie np. do Clinique Blended Face Powder, pryzm sypkich bądź sypkiego Clarinsa?
I drugie pytanie dotyczy piątek Diora - masz chyba Sky Glow - coraz bardziej mnie pociągają, ale nie wiem czy będą pasować do niebieskich oczu i blond włosów. Generalnie wszystkie morskie i turkusowe odcienie wyglądają na mnie potwornie - tzn. ja w nich wyglądam potwornie. A ty jakie masz oczy? I jak wypada ten odcień na skórze?
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 08:06   #2673
spiced-vanilla
Raczkowanie
 
Avatar spiced-vanilla
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
wow imponujący zbór

jak się sprawują cienie guerlaina te czwóreczki?
Wiesz co, jest to dla mnie trochę drażliwy temat Długo obok nich chodziłam, aż w końcu się na nie skusiłam: no bo tak ładnie 'księżniczkowo' opakowane, kolory idealnie zharmonizowane, 2:2 mat:połysk.
Umalowałam się raz /z baza inglot'a/- efekt mizerny i wiązka bardzo brzydkich slow poleciałaaaaaa. Za drugim razem /baza lumene/ to samo. Kolory prawie niewidoczne, oczy wyglądały na mega nudne i zmęczone /pomimo, że kolory wyjątkowo 'moje'/..nasz kochany inglot wygląda o niebo lepiej.
Już je miałam rzucić w kąt, ale coś mnie tknęło i spróbowałam kombinacji z bazą Artdeco. I,,, udało się, kolor podbity, po prostu ladny!!! Ale umówmy się, że cienie takiej firmy powinny wyglądać dobrze z jakąkolwiek bazą pod cienie, albo i w ogóle 'na czysto'...
spiced-vanilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 08:30   #2674
spiced-vanilla
Raczkowanie
 
Avatar spiced-vanilla
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Bardzo ładny zbiór!
Mam pytania dotyczące pudru YSL (bo to chyba on). Chodzi o ten z tarką, czy ona ma jakieś właściwości matujące i czy masz porównanie np. do Clinique Blended Face Powder, pryzm sypkich bądź sypkiego Clarinsa?
I drugie pytanie dotyczy piątek Diora - masz chyba Sky Glow - coraz bardziej mnie pociągają, ale nie wiem czy będą pasować do niebieskich oczu i blond włosów. Generalnie wszystkie morskie i turkusowe odcienie wyglądają na mnie potwornie - tzn. ja w nich wyglądam potwornie. A ty jakie masz oczy? I jak wypada ten odcień na skórze?
Tak, to YSL - jest bardzo dobrym pudrem. Raczej wydajny - trze ile trzeba Delikatnie matuje i ta warstwa utrzymuje sie u mnie 3-4h /mam cerę mieszaną, przy mojej pracy twarz sie lekko 'poci' / także wydaje mi się, że normalnie wytrzymałby dłużej. Ze wspomnianych przez Ciebie pudrów mogę go porównać do sypkiego Clarinsa. Krycie i trwałość podobne, z tym że YSL ma kilka różnych odcieni (mam#2), a Clarins jest jeden transparentny /tak mi się wydaje

Sky Glow - tak jak Ty mam niebieskie oczy i blond włosy. Z jednej strony bałam się o ten niebieski, a z drugiej strony właśnie ten niebieski mnie pociągał
Na KWC pisałam opinie na temat tych cieni. Sądzę, że ogólnym problemem połyskliwych cieni Dior'a jest to, że barwy na powiece są bardzo... subtelne
Tzn. trzeba dobrego oświetlenia albo po prostu słońca żeby dopatrzeć sie tych pięknych przejść między kolorami. Inaczej widać, że jest tam coś, i że bardzo się błyszczy. Zależy co kto lubi. Sky glow jest tak naprawde szary, a tego niebieskiego nie widać, no chyba, ze użyjesz tylko jego. Na mnie nie działa
spiced-vanilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 09:11   #2675
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Wklejam aktualizacje swojego zbioru
Miłego oglądania
Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Cztery ostatnie zdjęcia to EDM
Jejku jaka piękna aktualizacja Sama smakowite kąski Ah te błyszczyki Clinique mniam! a o meteorach marze od dawna Kiedyś sobie kupię
Cuda i cudeńka kochana!

Cytat:
Napisane przez spiced-vanilla Pokaż wiadomość
Co do filmiku --> ok, rozumiem, super miec taki zbior, ale nikt mi nie wmowi, ze te wszystkie jej podklady sie najzwyczajniej w swiecie nie psuja. no chyba, ze sie nimi cala smaruje od gory do dolu, na dzien i na noc.
Reszta piekna, ale sadze, ze na co dzien bezuzyteczna /no chyba, ze pani jest tzw makeup artist- nie wiem, nie sprawdzilam/ ale dla przecietnej kobiety...
Pozostaje mi tylko zlozyc hold sztuce zbieractwa i zaprezentowac swoja mini kolekcje
Pięęęęękny zbiór! Jaki cudny rozświetlacz w kształcie serduszka pięknie wygląda Podkład Clinique też mam, własnie go kończę. A DW chcę kupić po świetach mmm i błyszczyk Lancome pięknie!


Ja mam ambitny plan zrobienia rewolty w kosmetykach po świętach. Może dzieciatko przyniesie mi nowy kufer na kosmetyki wiec powywalam wszystko czego nie używam. Lubię moje kosmetyki ale niech cieszą kogoś innego. Nawet wiem kogo
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 11:45   #2676
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jejku jaka piękna aktualizacja Sama smakowite kąski Ah te błyszczyki Clinique mniam! a o meteorach marze od dawna Kiedyś sobie kupię
Cuda i cudeńka kochana!
Dziękuję
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 12:23   #2677
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez spiced-vanilla Pokaż wiadomość
Wiesz co, jest to dla mnie trochę drażliwy temat Długo obok nich chodziłam, aż w końcu się na nie skusiłam: no bo tak ładnie 'księżniczkowo' opakowane, kolory idealnie zharmonizowane, 2:2 mat:połysk.
Umalowałam się raz /z baza inglot'a/- efekt mizerny i wiązka bardzo brzydkich slow poleciałaaaaaa. Za drugim razem /baza lumene/ to samo. Kolory prawie niewidoczne, oczy wyglądały na mega nudne i zmęczone /pomimo, że kolory wyjątkowo 'moje'/..nasz kochany inglot wygląda o niebo lepiej.
Już je miałam rzucić w kąt, ale coś mnie tknęło i spróbowałam kombinacji z bazą Artdeco. I,,, udało się, kolor podbity, po prostu ladny!!! Ale umówmy się, że cienie takiej firmy powinny wyglądać dobrze z jakąkolwiek bazą pod cienie, albo i w ogóle 'na czysto'...
kurcze...sczerze mówiąc słyszałam to samo onowej kolekcji cieni-motylkowych, rzeczywiście wyglądają pięknie w opakowaniu, ael w takim razie może lepiej wydac tą kasę na cienie, które nie są tak wymagające
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 12:59   #2678
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Co do filmiku na youtube: mnie ta ilość wręcz przeraziła Ale ukradłabym jej najchętniej pigmenty MACa Widać jednak, że dziewczyna używa jedynie kilku kosmetyków, a reszta jest nienaruszona.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 13:05   #2679
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

joanaros strasznie podobają mi się te pędzelki z drewnianą rączką! No przepiękne!
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 13:15   #2680
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
northwestpassage dziękuję bardzo za odpowiedź
wrzucam zdjęcia wspomnianej przez mnie kartki z pędzlami Inglota.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (39,5 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (43,6 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (57,1 KB, 135 załadowań)
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 15:00   #2681
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Ja dziś kupiłam sobie jako swiateczny prezent kamuflaż z ARTDECO
nr2
zdjęcia niestety nie mam ponieważ gdzieś mi kabel wsiąkł:/
__________________
2 07 2011 -

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2008-12-11 o 19:16 Powód: dubel
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 15:04   #2682
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
Susannko super aktualizacja jeśli będziesz miała chwilke czasu to interesowałaby mnie opinia o korektorze Golden Rose a za info o tuszu Ori też bym się nie obraziła lepszy od Wonder lasha? ja w sumie się nie przyznałam ale też zrobiłam małą aktualizacje ostatnio w naturze była promocja na tusze MaxFactora były dwa w zestawie różne opcje np ja mam :2000kalorii i masterpieceMax ale różne połączenia były jednak dla mnie i tak najlepszy efekt daje LookOut astora tylko ma jedną wade jest go mało i jest to tusz na 3 tygodnie codziennego używania
ja tak nieśmiało przypomne moje pytanie bo chyba gdzieś zginęło w natłoku postów
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 15:17   #2683
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Spiced-vanilla - dzięki wielkie.
Jutro jadę do Berlina i w zasadzie najbardziej nastawiam się na zakup poczwórnej palety Diora z zimowej serii oraz kulek Guerlaina. Chyba na razie sobie odpuszczę kolejną piątkę Diora, chyba że wspomniana paletka mnie rozczaruje...
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 17:44   #2684
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
ja tak nieśmiało przypomne moje pytanie bo chyba gdzieś zginęło w natłoku postów
Jejku przepraszam, przeoczyłam twojego posta
Już pisze
No więc korektor jest bardzo sympatyczny. Śmiem twierdzić że o niebo lepszy od kremowych korektorów Inglota (te w tubkach). Mam Inglota i zupełnie mi nie pasuje. GR Używam głownie pod oczy i spisuje się nieźle. I przynajmniej nie wchodzi w zmarszczki. Dodatkowo zakrywa przebarwienia i inne "niespodzianki". Dla mnie i tak nr 1 wśród korektorów jest dermacol bo kryje wszystko ale ten jest duuuużo lżejszy
Natomiast tusz Ori jest bardzo zwyczajny. Spodziewałam się więcej. Jak wiesz sama uwielbiam Wondera ale ten się do niego nie umywa Ot efekt zwykły, bez szału. Wonder jest lepszy.

Co do tuszów MF to przymierzam się do masterpiece max Z 2000 calorie byłam zadowolona, używałam go jeszcze w szkle średniej
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 18:23   #2685
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
joanaros strasznie podobają mi się te pędzelki z drewnianą rączką! No przepiękne!
To właśnie EDM
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 18:57   #2686
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez spiced-vanilla Pokaż wiadomość
Co do filmiku --> ok, rozumiem, super miec taki zbior, ale nikt mi nie wmowi, ze te wszystkie jej podklady sie najzwyczajniej w swiecie nie psuja. no chyba, ze sie nimi cala smaruje od gory do dolu, na dzien i na noc.
Reszta piekna, ale sadze, ze na co dzien bezuzyteczna /no chyba, ze pani jest tzw makeup artist- nie wiem, nie sprawdzilam/ ale dla przecietnej kobiety...
Pozostaje mi tylko zlozyc hold sztuce zbieractwa i zaprezentowac swoja mini kolekcje
Jak się spisuje żółty korektor Benefit w sztyfcie? I czy puder BEnefit sypki to ten żółty też z tej serii Bluff (cyz jakoś tak )?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 19:57   #2687
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

gdzie kupujecie kosmetyki benefit? tak czytam o tych kosmetykach i bym chetnie wypróbowała coś...
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 20:51   #2688
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
gdzie kupujecie kosmetyki benefit? tak czytam o tych kosmetykach i bym chetnie wypróbowała coś...
W większych Sephorach są
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 21:08   #2689
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jejku przepraszam, przeoczyłam twojego posta
Już pisze
No więc korektor jest bardzo sympatyczny. Śmiem twierdzić że o niebo lepszy od kremowych korektorów Inglota (te w tubkach). Mam Inglota i zupełnie mi nie pasuje. GR Używam głownie pod oczy i spisuje się nieźle. I przynajmniej nie wchodzi w zmarszczki. Dodatkowo zakrywa przebarwienia i inne "niespodzianki". Dla mnie i tak nr 1 wśród korektorów jest dermacol bo kryje wszystko ale ten jest duuuużo lżejszy
Natomiast tusz Ori jest bardzo zwyczajny. Spodziewałam się więcej. Jak wiesz sama uwielbiam Wondera ale ten się do niego nie umywa Ot efekt zwykły, bez szału. Wonder jest lepszy.

Co do tuszów MF to przymierzam się do masterpiece max Z 2000 calorie byłam zadowolona, używałam go jeszcze w szkle średniej
nic sie nie stało zaciekawiłaś mnie tym korektorem i dobzre że napisałaś mi o tuszu z ori bo myślałam że jakiś fajny dziękuje za odpowiedzi
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 07:11   #2690
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
nic sie nie stało zaciekawiłaś mnie tym korektorem i dobzre że napisałaś mi o tuszu z ori bo myślałam że jakiś fajny dziękuje za odpowiedzi
Mnie z kolei przez ten korektor strasznie zaciekawiły kosmetyki GR. Mam chrapkę na róż do policzków
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 10:49   #2691
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez spiced-vanilla Pokaż wiadomość
Wiesz co, jest to dla mnie trochę drażliwy temat Długo obok nich chodziłam, aż w końcu się na nie skusiłam: no bo tak ładnie 'księżniczkowo' opakowane, kolory idealnie zharmonizowane, 2:2 mat:połysk.
Umalowałam się raz /z baza inglot'a/- efekt mizerny i wiązka bardzo brzydkich slow poleciałaaaaaa. Za drugim razem /baza lumene/ to samo. Kolory prawie niewidoczne, oczy wyglądały na mega nudne i zmęczone /pomimo, że kolory wyjątkowo 'moje'/..nasz kochany inglot wygląda o niebo lepiej.
Już je miałam rzucić w kąt, ale coś mnie tknęło i spróbowałam kombinacji z bazą Artdeco. I,,, udało się, kolor podbity, po prostu ladny!!! Ale umówmy się, że cienie takiej firmy powinny wyglądać dobrze z jakąkolwiek bazą pod cienie, albo i w ogóle 'na czysto'...
Ja ich uzywam na bazie BeneFitu i jest dobrze. Mam czworeczki w szarosciach i nawet sobie chwale. Sa niezle napigmentowane, ladnie sie trzumaja, fajny zestaw kolorystyczny. Takze jestem dosc zadowolona, ale z drugiej strony nie powalily mnie i mysle, ze za te cene lepiej sobie kupic 5tki Diora.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 11:04   #2692
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Dziewczynki piękne macie zbiory Dawno mnie nie było i wpadam tylko na momencik... Stęskniłam się za Wami... Nie wiem kiedy wróce, bo bardzo dużo się wydarzyło Pamiętajcie Kocham Was!!!!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 11:07   #2693
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

dokladnie, piekne zbiory i aktalizacje!
przyjmenie sie wszystko oglada
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 11:17   #2694
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Justitia, Poziomka - ciekawa jestem czy dotrzymacie słowa w związku z niekupowaniem błyszczyków ciężka sprawa
Nie chcę robić smaka ale kupiłam 2 błyszczyki Victoria Secret. To takie zdjęcie próbne, dotarł też błyszczyk avonu ale jak dokupię jeszcze kosmetyków to wkleję aktualizację
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_7015.jpg (47,8 KB, 144 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 11:18   #2695
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

dziękuje rzyrafko

Susanna, smakowicie wyglądają
__________________
2 07 2011 -

Edytowane przez niusia212
Czas edycji: 2008-12-12 o 11:22
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 11:23   #2696
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość

Susanna, smakowicie wyglądają
I smakowicie smakują
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 11:47   #2697
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Justitia, Poziomka - ciekawa jestem czy dotrzymacie słowa w związku z niekupowaniem błyszczyków ciężka sprawa
Nie chcę robić smaka ale kupiłam 2 błyszczyki Victoria Secret. To takie zdjęcie próbne, dotarł też błyszczyk avonu ale jak dokupię jeszcze kosmetyków to wkleję aktualizację
Susi.... jakie te Twoje błyszczyki są okropne.. fuj! No po prostu brzydactwa!! Susi wiesz.. to tak w ramach odwyku.. muszę psioczyć na błyszczyki bo inaczej bedą kusić... A tak na serio to sa piękne Ale nie dla mnie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 12:08   #2698
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Justitia, Poziomka - ciekawa jestem czy dotrzymacie słowa w związku z niekupowaniem błyszczyków ciężka sprawa
Nie chcę robić smaka ale kupiłam 2 błyszczyki Victoria Secret. To takie zdjęcie próbne, dotarł też błyszczyk avonu ale jak dokupię jeszcze kosmetyków to wkleję aktualizację

jejku ale okropmne te blyszczyki!!! zadnego wrazenia na mnie nie zrobily nigdy czegos tak okropnego nie widzialam!!! za darmo ich bym nie wziela! ( klamczucha za mnie niezla).
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 12:22   #2699
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
gdzie kupujecie kosmetyki benefit? tak czytam o tych kosmetykach i bym chetnie wypróbowała coś...
Ja wlasnie czekam na swoja paczuszke.
Zamowilam roz Georgia,ma duzo pochlebnych opinii, na forach niemieckich.
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 12:46   #2700
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
jejku ale okropmne te blyszczyki!!! zadnego wrazenia na mnie nie zrobily nigdy czegos tak okropnego nie widzialam!!! za darmo ich bym nie wziela! ( klamczucha za mnie niezla).
Ha!! Justyś my z Tobą jak siostry bliźniaczki
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.