Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-03, 15:39   #2341
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

kurde, ja to mam pecha chciałam podkład True Match odcień C1, byłam w paru sklepach, w Sephorze nawet nie mieli tego odcienia, postanowiłam więc kupić przez internet, znalazlam tylko 3 sklepy, które ten odcień mialy

http://ercpraca.nazwa.pl/sklep/?p=pr...E-MATCH-LOREAL

odradzam ten sklep! jest tam informacja, że wszystkie odcienie są dostepne, zamowilam i wplacilam 38 zł, cenowa okazja, tylko, że to bylo 14 marca... myslalam, ze to coś z poczta, bylam juz taka zła, napisalam smsa na nr podany na stronce, po paru godzinach zadzwonila do mnie babka i mowi, ze bardzo mnie przeprasza, ale nie mają odcienia c1 i nie wie czy przed swietami da sie zalatwic, SZCZYT! ja to chyba za mila jestem, ze jej nie zjechalam porzadnie, powiedzialam, ze chce moj kase z powrotem, powiedziala, ze zaraz wplaci, wrrr

no i nie wiem gdzie teraz kupić, znalazłam 2 inne sklepy
http://www.twojekosmetyki.com.pl/pro...oducts_id=3582

http://makijaz.sklep.pl/?id=more&kto...ategoria=Twarz
ten pierwszy link, to jakas nowa formula? c1 to nie ivory rose, ale alabaster, widzialam gdzies tez nazwe ivory dore albo jakos tak

2 link, za przesylke zycza sobie 14 zl...

a może bladolice Wrocławianki wiecie gdzie kupię C1? bo jak mam zabulic tyle samo z przesylką to wolę kupić w sklepie niż znowu czekac na listonosza 3 tygodnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 16:29   #2342
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
kurde, ja to mam pecha chciałam podkład True Match odcień C1, byłam w paru sklepach, w Sephorze nawet nie mieli tego odcienia, postanowiłam więc kupić przez internet, znalazlam tylko 3 sklepy, które ten odcień mialy

http://ercpraca.nazwa.pl/sklep/?p=pr...E-MATCH-LOREAL

odradzam ten sklep! jest tam informacja, że wszystkie odcienie są dostepne, zamowilam i wplacilam 38 zł, cenowa okazja, tylko, że to bylo 14 marca... myslalam, ze to coś z poczta, bylam juz taka zła, napisalam smsa na nr podany na stronce, po paru godzinach zadzwonila do mnie babka i mowi, ze bardzo mnie przeprasza, ale nie mają odcienia c1 i nie wie czy przed swietami da sie zalatwic, SZCZYT! ja to chyba za mila jestem, ze jej nie zjechalam porzadnie, powiedzialam, ze chce moj kase z powrotem, powiedziala, ze zaraz wplaci, wrrr

no i nie wiem gdzie teraz kupić, znalazłam 2 inne sklepy
http://www.twojekosmetyki.com.pl/pro...oducts_id=3582

http://makijaz.sklep.pl/?id=more&kto...ategoria=Twarz
ten pierwszy link, to jakas nowa formula? c1 to nie ivory rose, ale alabaster, widzialam gdzies tez nazwe ivory dore albo jakos tak

2 link, za przesylke zycza sobie 14 zl...

a może bladolice Wrocławianki wiecie gdzie kupię C1? bo jak mam zabulic tyle samo z przesylką to wolę kupić w sklepie niż znowu czekac na listonosza 3 tygodnie
na poczatku tez chcialam zamowic w tym samym sklepie w necie, ale cos mnie natchnelo i najpierw sie zapytalam czy na pewno jest odcien dostepny i niestety odpowiedz byla negatywna
wiec kupilam C1 kilka dni temu na allegro i jestem zadowowlona, ale widze, ze teraz nie ma w ogole wystawionego tego odcienia, ale sprawdzaj moze go upolujesz lub spytaj jakiegos sprzedawce czy bedzie mial ten odcien i go wystawi
(podkreslam: nic nie sprzedaje i to nie jest reklama)
powodzenia
chise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 16:59   #2343
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

dzięki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 21:49   #2344
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

napisałam do wszystkich sprzedawców z Allegro z zapytaniem, czy będą mieli C1, wszystkie odpowiedzi negatywne, buu najdziwniejsze, że czytając recenzje TM na KWC co chwilę natknęłam się na wzmiankę o C1, a tu wycofują, paranoja
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 22:24   #2345
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Truskawkowawiosna, ja tez 14.03 zamowilam ten podklad (tyle, ze odcien N1) ze sklepu www.twojekosmetyki.com.pl i do tej pory nie przyslali. Napisalam maila, nie odpowiedzieli :/ wiec nie polecam.
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 22:46   #2346
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

dla mnie to jest szczyt beszczelnosci! skoro ktoś decyduje sie na prowadzenie sklepu internetowego to chyba poczte powinien sprawdzac przynajmniej co 2 dzien jak nie czesciej napisz do nich smsa czy przynajmniej RACZYLI wyslac, ostatnio sa jakies problemy z poczta, duzo ludzi sie skarzy na opoznienia przesylek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:08   #2347
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cześć Dziewczyny drogie Chciała się przywitać czytamm Was od dawna, ale dziś odważyłam się na pierwszy post, więc mam trochę tremę. Dołączam się do tego tematu, gdyż jest mi niezmiernie bliski: sama jestem mega bledziochem zakochanym w swej bladości. No i ma się rozumieć chcę zrobić wszystko, żeby być jeszcze bielszą, dlatego z uwagą czytam wszystkie Wasze porady
W ramach przedstawienia mej skromnej osoby dodam tylko, że nie jestem eterycznym bledzioszkiem, a raczej typem Królewny Śnieżki.
No, to pierwsze koty za płoty
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 22:12   #2348
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

O matko i córko!! Pierwszy post i tylem byków nasadziła!! Wybaczcie! To chyba z tych emocji
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:12   #2349
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Witamy bledzioszkę i na wizażu i wśród bladych twarzy


sytuacja z dzisiaj:

koleżanka: Magda... aleś Ty blada prawie w ogóle nie widać Ciebie na tle ściany...
ja: dzięki
koleżanka:


__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:20   #2350
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny drogie Chciała się przywitać czytamm Was od dawna, ale dziś odważyłam się na pierwszy post, więc mam trochę tremę. Dołączam się do tego tematu, gdyż jest mi niezmiernie bliski: sama jestem mega bledziochem zakochanym w swej bladości. No i ma się rozumieć chcę zrobić wszystko, żeby być jeszcze bielszą, dlatego z uwagą czytam wszystkie Wasze porady
W ramach przedstawienia mej skromnej osoby dodam tylko, że nie jestem eterycznym bledzioszkiem, a raczej typem Królewny Śnieżki.
No, to pierwsze koty za płoty
Witaj

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Witamy bledzioszkę i na wizażu i wśród bladych twarzy


sytuacja z dzisiaj:

koleżanka: Magda... aleś Ty blada prawie w ogóle nie widać Ciebie na tle ściany...
ja: dzięki
koleżanka:


Dobre To sie nazywa; subiektywny odbior
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:23   #2351
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

tzn. ja wiem o co jej chodziło Zaraz pójde po samoopalacz i te sprawy, a tu zonk! Madzi spodobała się jej bladość
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 22:25   #2352
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

o jeeeeej jakie miłe powitanie dziękuję Wam Dziewczyny kochane, od razu się lepiej tutaj poczułam, bo początkwo trochem się lękała.
Obiecuję, że już nie będę błędów sadzić
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:30   #2353
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a tak w ogóle...
avatar truskawkowejwiosny
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:35   #2354
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Madzia, Ty to masz fajne te przygody Ale chyba jeszcze są takie czasy, że bladolice są w mniejszości i takim niezorientowanym, to się wydaje, że my może cierpimy z tego powodu, albo coś?? Mnie to śmieszy osobiście i ogromnie się cieszę, że jestem w tej "arystokratycznej" mniejszości

Powiem Wam, jaką miałam niedawno sytuację (oczywiście to jedna z bardzo wielu. Myślę, że wszystkie to dobrze znacie). Mianowicie, mam znajomą, która prowadzi salon sukien ślubnych i tak sobie z nią konwersowałam na temat mojej przyszłej ewentualnej sukni ślubnej. No i tam od słowa do słowa, gadka-szmatka, a ona do mnie: "no to wiesz, przygotowania do ślubu, to byś musiała dużo wcześniej zacząć, bo to na solarium trzeba pójść, a tyś taka blada, to Cię tak łatwo nie będzie chciało chwycić" Ja normalnie tak zaczęłam piać, że mnie brzuch rozbolał Nic innego mi bowiem w tej sytuacji nie pozostało
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:35   #2355
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Madzia, Ty to masz fajne te przygody

Ale chyba jeszcze są takie czasy, że bladolice są w mniejszości i takim niezorientowanym, to się wydaje, że my może cierpimy z tego powodu, albo coś?? Mnie to śmieszy osobiście i ogromnie się cieszę, że jestem w tej "arystokratycznej" mniejszości

Powiem Wam, jaką miałam niedawno sytuację (oczywiście to jedna z bardzo wielu. Myślę, że wszystkie to dobrze znacie). Mianowicie, mam znajomą, która prowadzi salon sukien ślubnych i tak sobie z nią konwersowałam na temat mojej przyszłej ewentualnej sukni ślubnej. No i tam od słowa do słowa, gadka-szmatka, a ona do mnie: "no to wiesz, przygotowania do ślubu, to byś musiała dużo wcześniej zacząć, bo to na solarium trzeba pójść, a tyś taka blada, to Cię tak łatwo nie będzie chciało chwycić" Ja normalnie tak zaczęłam piać, że mnie brzuch rozbolał Nic innego mi bowiem w tej sytuacji nie pozostało
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:39   #2356
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

bo u nas w naszym zacofanym kraju panuje jeszcze moda na skwarki z solarium
a np. w USA ta moda już minęła...

ale niech się smażą na solarium, my przynajmniej będziemy wyjątkowe
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:45   #2357
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Święte słowa, Madzia, nie ma co
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:47   #2358
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ale teraz to jeszcze nic...
będzie się działo w lato, nieprawdaż

jak ja lubie zlewać się z podłożem na plaży
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:56   #2359
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja to plaży jak ognia unikam, bo nie dość, że blada jak ściana, to się jeszcze do "tekstylnych" zaliczam (żeby mnie czasem nie chwyciło), więc się na mnie dziwnie patrzą. Zwłaszcza, że się w czerni snuję brzegiem (może ktoś z daleka pomysleć, że jestem na Murzynkę opalona teraz mi to do głowy przyszło:P) Niby mnie to nie rusza, ale jak jestem sama jedna, jako ten palec w morzu spragnionych słońca plażowiczów, to jednak, delikatnie rzecz ujmując, nie czuję się tam komfortowo
Ale fakt jest faktem, latem się zacznie
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 23:36   #2360
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja znowu pojęczę o tym C1 wysłałam dziś siostrę do Douglasa, Superpharmu, Rossmanow, w Superpharmie mieli TESTER C1 ale podkładu oczywiście nie... Powiedzieli jej wszędzie, że ten odcień jest wycofywany z Polski, bo nikt nie chciał kupować TAK JASNEGO podkładu, paranoja... A Cmoksia mówi, ze on za ciemny jest nawet

Madzia moje zdjęcie sprzed 2 lat chyba, fotoszop czyni cuda
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 23:41   #2361
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

hm... truskawkowa, próbkę C1 to ja Ci mogę zrobić
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 23:55   #2362
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cmoksiu dzięki ale ja ten podkład już testowałam, kolor jak dla mnie super, własnie dlatego chciałam, ale nie tylko, TM jest na liście bezpiecznych podkładów dla filtrów, teraz używam Oriflame, za ciemny ale fajny

po prostu rozśmieszają mnie te sprzedawczynie w drogeriach, Polki są raczej blade, a C1 do białego DUŻO brakuje, wiec naprawdę nie rozumiem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 00:55   #2363
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Z ciekawości weszłam w ten wątek- powinien być moją Mekką
Jestem blada, nie lubie, gdy słońce świeci mi prosto w twarz, staram się go unikać
Co robię, bo podkreślić jasną cerę?
Prawie nic... Kwaszę się (bardziej lub mniej regularnie), filtruję, skrobiuję (;D).
Dla podkreślenia cery tuszuję na czarno rzęsy i używam truskawkowej wazeliny bądź czerwonego błyszczyka do ust (pomadek nie lubię ). Minimalizm do potęgi entej

Szczerze- polubiłam swoją bladość Gdy byłam młodsza, często koleżanki mi docinały ("Może ty chora jesteś?" ), namawiały na solarę... A ja się nie słuchałam. Chcę być blada

Mój ideał cery? Sophie Ellis Bextor. Ehh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 225px-Sophie_ellis_bextor_1.jpg (18,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sexy9.jpg (17,4 KB, 79 załadowań)
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 08:25   #2364
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
Z ciekawości weszłam w ten wątek- powinien być moją Mekką
Jestem blada, nie lubie, gdy słońce świeci mi prosto w twarz, staram się go unikać
Co robię, bo podkreślić jasną cerę?
Prawie nic... Kwaszę się (bardziej lub mniej regularnie), filtruję, skrobiuję (;D).
Dla podkreślenia cery tuszuję na czarno rzęsy i używam truskawkowej wazeliny bądź czerwonego błyszczyka do ust (pomadek nie lubię ). Minimalizm do potęgi entej

Szczerze- polubiłam swoją bladość Gdy byłam młodsza, często koleżanki mi docinały ("Może ty chora jesteś?" ), namawiały na solarę... A ja się nie słuchałam. Chcę być blada

Mój ideał cery? Sophie Ellis Bextor. Ehh
Nom- witaj
Kiedy pokazalas zdjecie z pieskiem, od razu pomyslalam, zes Ty nasza, bladolica
Masz piekna, zadbana i swieza cere- tak trzymaj
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 09:10   #2365
Chantalle
Raczkowanie
 
Avatar Chantalle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 478
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kochane,powiedzcie mi jaki bedzie odpowiednik koloru C1 true match L'oreal, ale z serii translucide lub infaillible, niestety true match nie moge uzywac,bo wysusza mi skore,ktora potem mi się sypie... Tez jestem bladolica....
__________________
Aparatka:
góra i dół-system DAMON od 23.12.2009

SLEEP WITH ME, SLEEP WITH MY PIT BULL !!!
Moje dziewczynki:
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37k6nlp0b0isba.png
Chantalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 10:28   #2366
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja wczoraj kupiłam Gosha porcelain i dokonałam porównania z Revlonem Fres Ivory.. i jasność prawie identyczna.. tyle, że Gosh w tonacji zółtej a revlon przy nim wygląda na różowawy.
morał z tego taki, że Revlon idzie w odstawkę co prawda zostało 3/4 butelki.. ale jednak zostane przy goshu.. na odpowiednio grubej warstwie tłustego kremu i filtru nie wyglada nawet na za ciemny i do tego jest zółtawy.. wiec jak dla mnie ok

p.s. co o mojej bladości choć nie na twarzy.. ubrałam sobie dzis buty na obcasie na gołą stopę ( wczoraj kupiłam i ciągle je przymierzam ) i przechadzam się po domu.. a moj TŻ do mnie ze śmiechem.. z po co ja białe skarpetki do tych butów ubrałam.. ze wygladam idiotycznie... no cóż... z kawału tylko ja się śmiałam... jak pokazałam ze to moja goła stopa ... kazał mi zaraz zapodac na nogi jakis samoopalacz czy cos
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 10:32   #2367
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Nikito, dobre wieści przynosisz skoro jest żółtawy, to pewnie za jakiś czas się nim zainteresuję
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 10:35   #2368
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

białe skarpetki

szkoda, że nie ma żadnych kosmetyków wybielających ciało...
chciałabym zobaczyć w jakiejś drogerii "balsam do ciała rozjaśniający skrórę"
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 10:53   #2369
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nikito, dobre wieści przynosisz skoro jest żółtawy, to pewnie za jakiś czas się nim zainteresuję
Agniesko, koniecznie go przetestuj, w roznym swietle
Kiedy bylam w Polsce testowalam w sklepach, wszystkie dostepne, jasne odcienie, porownujac je na dloni, do Lumene i Bourjois (nosilam wtedy ze soba, obie tubki).Z tego co pamietam, ten Gosh jest rozowawy- przynajmniej w porownaniu z Lumene. Opisalam wtedy wynik tych testow :http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1146
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 11:20   #2370
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Agniesko, koniecznie go przetestuj, w roznym swietle
Kiedy bylam w Polsce testowalam w sklepach, wszystkie dostepne, jasne odcienie, porownujac je na dloni, do Lumene i Bourjois (nosilam wtedy ze soba, obie tubki).Z tego co pamietam, ten Gosh jest rozowawy- przynajmniej w porownaniu z Lumene. Opisalam wtedy wynik tych testow :http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1146
Eh ten Gosh ciągle do mnie wraca, ale opinie są sprzeczne, albo żółty albo różowawy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.