Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-05, 13:23   #2371
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja plamkę Gosha wraz z plamką Revlonu nosiłam na ręce i oglądałam zarówno w świetle sztucznym jak i na słonku.. i jak dla mnie jest on zółtawy.. ptzynajmniej w porównaniu do Revlona...a moze revlon jest taki rózowy??
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 13:43   #2372
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Eh ten Gosh ciągle do mnie wraca, ale opinie są sprzeczne, albo żółty albo różowawy
Ja się wtrącę, bo jak dla mnie 11 porcelain był zdecydowanie różowy.
Natomiast 12 - natural jest neutralnym beżem. Nie mam w nim dużo żółtego pigmentu, ale różowego na pewno też nie ma. Jednak jeżeli miałabym już określić, czy bliżej mu w stronę ciepłego czy chłodnego beżu to bym się skłoniła w stronę ciepłego, (11 to dla mnie zdecydowanie chłodny, różowy). Pozostaje tylko kwestia tego, czy 12 nie bedzie za ciemna dla Ciebie

Kiedyś robiłam porównanie dla MagJa i jeszcze mam to zdjęcie, Rimmela i Gosha. Obydwa są dość ciemne na zdjęciu, ale widac tez że są raczej zółte i nie mają w sobie różu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (30,0 KB, 1882 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 13:55   #2373
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dzięki Maja do niczego odkrywczego nie doszłam - muszę wreszcie odwiedzić Naturę

BTW: znalazłam ładny puder na Allegro, Kattarino, może u Ciebie jest Lancaster i coś wiesz na jego temat? http://www.allegro.pl/item181325894_..._kamieniu.html
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 13:58   #2374
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
BTW: znalazłam ładny puder na Allegro, Kattarino, może u Ciebie jest Lancaster i coś wiesz na jego temat? http://www.allegro.pl/item181325894_..._kamieniu.html
są też fajne kompakty pudrowe
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 14:47   #2375
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dzięki Maja do niczego odkrywczego nie doszłam - muszę wreszcie odwiedzić Naturę

BTW: znalazłam ładny puder na Allegro, Kattarino, może u Ciebie jest Lancaster i coś wiesz na jego temat? http://www.allegro.pl/item181325894_..._kamieniu.html
Niestety nie ma u mnie calej kolorowki Lancastera, znajoma ma w salonie tylko serie sloneczna- brazujaca

Najgorsze jest to, ze nie dostalam juz tego nowego, jasnego Lumene, 0-Vanilla Meringue, ktory odkrylam w zeszlym tygodniu Pani powiedziala mi dzisiaj, ze dostali 10 sztuk i wszystkie poszly, w ciagu 3 dni. Jednak pocieszyla mnie, ze po swietach na 100% bedzie dostawa
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 15:04   #2376
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
są też fajne kompakty pudrowe
Kasiu, powiesz coś na ten temat? W archiwum jest dosłownie kilka tematów w których się wspomina o Lancasterze, w tym wątek o pryzmach

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Niestety nie ma u mnie calej kolorowki Lancastera, znajoma ma w salonie tylko serie sloneczna- brazujaca
Szkoda u nas też jest dostępna tylko linia słoneczna z tego co widzę - np. na Lumiere. Na ich stronie zresztą też... albo oślepłam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 17:11   #2377
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Wiem, wiem, ja ciągle o podkładach
Spójrzcie na to: http://www.biotherm-usa.com/_us/_en/makeup/index_prod.aspx?prdcode=L W0001&CatCode=AXE_MAKEUP^ F1_COL_Face^F2_COL_Founda tion&
Jeśli link się nie załaduje - jest to podkład Long Wear. Podana kolorystyka wyraźnie róźni się od innych, pozostałe pokazane zostały jako znacznie ciemniejsze i znów pytanie do Pani z kraju cywilizowanego - Kattarino, znasz?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 17:39   #2378
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

agnieska, znowu mi Twoje linki nie dzialaja
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 17:45   #2379
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ja ciągle o podkładach
Spójrzcie na to: http://www.biotherm-usa.com/_us/_en/makeup/index_prod.aspx?prdcode=L W0001&CatCode=AXE_MAKEUP^ F1_COL_Face^F2_COL_Founda tion&
Jeśli link się nie załaduje - jest to podkład Long Wear. Podana kolorystyka wyraźnie róźni się od innych, pozostałe pokazane zostały jako znacznie ciemniejsze i znów pytanie do Pani z kraju cywilizowanego - Kattarino, znasz?
Nie znam konkretnych odcieni, ale tylko dlatego, ze nie lubie Biothermu i nigdy nie ogladalam ich kolorowki- moge w przyszlym tygodniu obadac, w zaprzyjaznionym salonie
Agniesko, a nie chcialabys Lumene Matt Touch, w tubce (bo w sprayu sa juz nieosiagalne)? Mam do nich dostep na biezaco

Dzisiaj sie spieszylam i nie odwiedzilam Yves Rochera, ale przyslali mi broszure, w ktorej znalazlam podklad Yria z pompka, w 4 nowych odcieniach i najjasniejszy-"porcelana", wyglada na zdjeciu, jak mlecznobialy
Czy moze wyprobowalyscie juz ten odcien?
Znalazlam na str. francuskiej (bo nie chcialam Was katowac szwedzka)http://www.yves-rocher.fr/control/pr...64089/~hbxSrc=
(ponizej fotka z netu, na zdjeciu w broszurze, wyglada jasniej )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yria.jpg (38,1 KB, 46 załadowań)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 17:45   #2380
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Spróbuj znaleźć na stronie, podałam nazwę - tego się spodziewałam po tak długim linku, że będzie go dzieliło na forum

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Nie znam konkretnych odcieni, ale tylko dlatego, ze nie lubie Biothermu i nigdy nie ogladalam ich kolorowki- moge w przyszlym tygodniu obadac, w zaprzyjaznionym salonie
Agniesko, a nie chcialabys Lumene Matt Touch, w tubce (bo w sprayu sa juz nieosiagalne)? Mam do nich dostep na biezaco

Dzisiaj sie spieszylam i nie odwiedzilam Yves Rochera, ale przyslali mi broszure, w ktorej znalazlam podklad Yria z pompka, w 4 nowych odcieniach i najjasniejszy-"porcelana", wyglada na zdjeciu, jak mlecznobialy
Czy moze wyprobowalyscie juz ten odcien?
Liczę na Twoją relację
Przeglądnę jeszcze raz Twoje opisy tego Lumene i jakby co napiszę PW
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 17:58   #2381
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Hej dziewczyny
Coś mnie ostatnio napadło i zamierzam kupić sobie ten nowy balsam brązujący Nivei, trochę mi się znudziła moja bladość narazie
Troche sie boje jak ja bede wyglądać po takim opalaniu, ale na pewno to zdrowsze i łatwiej można się takiej opalenizny pozbyć niż tej ze słońca.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 18:00   #2382
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

isa666, a kupuj Jak Ci sie nie spodoba to i tak się zmyje
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:02   #2383
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
isa666, a kupuj Jak Ci sie nie spodoba to i tak się zmyje
Właśnie to jest ten plus, że zawsze można zmyć
Wypróbuję i zobacze co będzie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:06   #2384
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dzisiaj sie spieszylam i nie odwiedzilam Yves Rochera, ale przyslali mi broszure, w ktorej znalazlam podklad Yria z pompka, w 4 nowych odcieniach i najjasniejszy-"porcelana", wyglada na zdjeciu, jak mlecznobialy
Czy moze wyprobowalyscie juz ten odcien?
Ja go sprawdzałam na nadgarstku i byl troche za ciemny, mama stwierdziła, ze za bardzo marchewkowy. A mam karnacje wpadającą w żółć.
Idac do sklepu bylam dobrej mysli, poniewaz tak jasnutko się prezentowal w katalogu.

isa666 - ja tez ostatnio postanowilam delikatnie sie przyciemnic. Wkurza mnie to, ze nie ma jasnych podkladow, wiec chyba nie mam wyjscia. A uzywam teraz Revlon Colorstay, Natural Stay Make-Up, odcien 02 Buff i musze sie jakos dopasowac.

P.S. Ja tez mam balsamik firmy Nivea. Jest nawet dobry, ale wersja do twarzy robi skore na zolto.

Edytowane przez Ewiyumi
Czas edycji: 2007-04-05 o 18:13 Powód: dopisanie kilku zdan
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:14   #2385
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Ewiyumi Pokaż wiadomość
Ja go sprawdzałam na nadgarstku i byl troche za ciemny, mama stwierdziła, ze za bardzo marchewkowy. A mam karnacje wpadającą w żółć.
Idac do sklepu bylam dobrej mysli, poniewaz tak jasnutko się prezentowal w katalogu.

isa666 - ja tez ostatnio postanowilam delikatnie sie przyciemnic. Wkurza mnie to, ze nie ma jasnych podkladow, wiec chyba nie mam wyjscia. A uzywam teraz Revlon Colorstay, Natural Stay Make-Up, odcien 02 Buff i musze sie jakos dopasowac.

P.S. Ja tez mam balsamik firmy Nivea. Jest nawet dobry, ale wersja do twarzy robi skore na zolto.
Dziekuje za informacje
Czyli jak zwykle Y.Rocher "oszukal", na fotkach
Zawsze sie zastanawialam, po co oni pokazuja w reklamach, tak cudnie blade kobiety (szczegolnie na fotach z serii Yria) , kiedy na 100% nie sa one pomalowane ich kosmetykami
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:32   #2386
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kasiu, powiesz coś na ten temat? W archiwum jest dosłownie kilka tematów w których się wspomina o Lancasterze, w tym wątek o pryzmach
Niestety jeszcze nie znam kosmetykow Lancastera, moze cos jest na MUA lub francuskim odpowiedniku Wizazu, bede musiala poczytac. Kilka razy sie z nimi spotkalam na allegro, ale jakos blizej jeszcze nie zainteresowalam.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 00:38   #2387
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Moja kolezanka ma bardzo jasna cere i wiem ze uzywa kosmetykow firmy Pupa podobno bardzo dobre podklady maja ale ja sama nie uzywalam
A co do podkreslania urody jasnej cery to wydaje mi sie ze poki jest jakis roz na policzkach to wyglada to bardzo dobrze. Ale powielanie wygladu modelek ze zdjec czyli porcelanowych twarzy w zyciu ciodziennym sie nie sprawdza bo wyglada sie trupio.
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 08:27   #2388
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Wydawało mi się, że Pupa ma właśnie strasznie ciemne kolory (-> estyl.pl)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 08:42   #2389
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

isa666 też się zastanawiam nad przyciemnieniem,ale póki co sie powstrzymuje

Życzę Wesołych Świąt wszystkim bladolicym
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 11:10   #2390
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
isa666 też się zastanawiam nad przyciemnieniem,ale póki co sie powstrzymuje

Życzę Wesołych Świąt wszystkim bladolicym
dziękujemy i nawzajem


żeby zajączek przyniósł nam idealnie jasne podkłady i inne kosmetyki
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 11:32   #2391
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Coś mnie ostatnio napadło i zamierzam kupić sobie ten nowy balsam brązujący Nivei, trochę mi się znudziła moja bladość narazie
Troche sie boje jak ja bede wyglądać po takim opalaniu, ale na pewno to zdrowsze i łatwiej można się takiej opalenizny pozbyć niż tej ze słońca.
Ja już jakiś czas temu pożegnałam sie z bielą totalną na rzecz skóry w odcieniu biszkoptowo-herbatnikowym
Nawet buzię brązuję samoopalaczem (w końcu trafiłam na coś w 100% mnie zadowalającego), balsamy Dove i Jahnson posżły w ruch na ciało.
i w końcu mogę zużyć zalegajace za ciemne podkady. Chociaż jak mam lekko zbrązowioną twarz to nie mam potrzeby nakładania podkładu.
A najfajniesze jest to, że jak mi się odechce "zdrowego" odcienia skóry, mogę zrobić 2 razy peeling i opalenizno żegnaj.


Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dziekuje za informacje
Czyli jak zwykle Y.Rocher "oszukal", na fotkach
Zawsze sie zastanawialam, po co oni pokazuja w reklamach, tak cudnie blade kobiety (szczegolnie na fotach z serii Yria) , kiedy na 100% nie sa one pomalowane ich kosmetykami
Oszukuja
Moja mama miała 2 podkłady Yria(nie wiem czy dokładnie ten, ale w najjasniejszym odcieniu, który w katalogu wyglądał na jasniuteńki). W rzeczywistości był po prostu "naturalny" . Była zadowolona z podkladu jako takiego, ale kolor na pewno nie oddawał tego , który był w katalogu. Nazwa też sugerowała co innego. Jeden, ten w słoiczku to była chyba chyba kość słoniowa, a ten drugi porcelana, albo na odwrót, ale tak czy inaczej żaden z nich nie był bardzo jasnym odcieniem.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 11:44   #2392
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A ja byłam jakiś tydzień temu w siedzibie YR. Tak po prostu się rozejrzeć, wyniuchać zapachy. Dopiero co weszłam, a już naskoczyła na mnie ekspedientka "W czym mogę pomóc?". Jeszcze parę lat temu speszyłabym się i uciekłabym, a teraz już nie "Potrzebuję jasnego podkładu . Biedna babeczka. Pokazywała mi same najjaśniejsze, z każdej serii, ale sama przyznała, że są dla mnie za ciemne, ciapneła mi 2 kapki tych najjaśniejszych jakie mają. Na mojej dłoni z paru metrów odróżniały się 2 plamy:żółtawa i różowa, jakbym się pobrudziła farbką. Dopiero jak wracałam miejskim to zdałam sobie sprawę jak zabawnie moja dłoń wygląda, 2 wielkie plamy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 15:12   #2393
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja się zakochałam w pierwszym zdjęciu


chce pofarbować włosy, nie wiem który z tych odcieni
chciałabym jaśniutkie, ale przy ciemniejszych mniejszy kłopot z odrostami...
ehhh...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 427.JPG (6,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26469.jpg (25,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg th_682_01.jpg (5,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja21.jpg (57,9 KB, 41 załadowań)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 15:16   #2394
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
a ja się zakochałam w pierwszym zdjęciu


chce pofarbować włosy, nie wiem który z tych odcieni
chciałabym jaśniutkie, ale przy ciemniejszych mniejszy kłopot z odrostami...
ehhh...
Podoba mi sie odcien J.Alby i ten z drugiego zdjęcia.

Te jaśniutkie pięknie wyglądają, ale wydaje mi się, że tylko na zdjęciach, z nieskazitelnym makijażem.
Mam znajomą, która ma takie włosy i zimą wyglądała pieknie, zupelnie inaczej niż większość osób na ulicy. Teraz często korzysta z solarium i wygląda groteskowo moim zdaniem, bo włosy są prawie białe, natomiast karnacja wydaje sie wtedy jeszcze ciemniejsza.Osobiście nie trafia to w mój gust.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 18:57   #2395
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Właśnie Alby mi się chyba najbardziej podoba
boje się tylko tego, że jak będę miała jaśniejsze włosy i w chłodniejszym odcieniu to bardziej wyciągnie to moją różowość twarzy
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 21:55   #2396
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Chyba bardziej gdy masz ciemne to widać różowość na twarzy Sama to przerabiałam
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 21:59   #2397
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

tak?
A ja myślałam, że im jaśniejsze...

No cóż, ale dla mnie to lepiej
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 22:06   #2398
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

No ciemny wyciąga bardzo bladość.. ale i niedoskonałości niestety też.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 22:09   #2399
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

mnie do ciemnego nie ciągnie...
bardziej mi się podoba jasna cera + jasne włoski
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 22:12   #2400
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Tak mi się też podoba Tylko że w takiej konfiguracji nie widać byłoby mojej bladości, bo nie jest ona jakaś spektakularna. Z resztą, lubię kontrasty i wolę siebie w ciemnych włoskach A jak na złość jestem blondynką, choć wszyscy mówią mi że ładnie mi w ciemnym.
Ale tak bywa
Madziu, przygotowujesz się do testów? Ja też
Chociaż przygotowywaniem to trudno nazwać..
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.