Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 22:28   #481
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lenkapuma Pokaż wiadomość

pytanie do bio-wizażanek :d, które stosują olej kokosowy z bu na włosy - jak kondycja włosów? Poprawia się? Warto kupić i spróbować?

rewelacjaaaaaaaaaaaaaaaaa aa
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 22:29   #482
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Warto
A coś więcej?
Jakie efekty osiągasz? Strasznie rozdwajają mi się końcówki, nie mówiąc o tym, że włosy ogólnie takie przesuszone są i sianowate. Czy olej kokosowy stosowany regularnie zapobiegnie rozdwajaniu się włosów?
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 22:40   #483
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
A coś więcej?
Jakie efekty osiągasz? Strasznie rozdwajają mi się końcówki, nie mówiąc o tym, że włosy ogólnie takie przesuszone są i sianowate. Czy olej kokosowy stosowany regularnie zapobiegnie rozdwajaniu się włosów?
Wlasnie tez mialam strrrasznie przesuszone wlosy!
Jedwab Chi czy Biosilk jeszcze bardziej mi zaszkodzily gdy probowalam sie nimi ratowac. Skoro kokos byl tak zachwalany wiec postanowilam sprobowac- i nie zaluje, Po pierwszym razie nie ma co oczekiwac super efektow,ale systematyczne używanie daje na prawde dobre efekty.
Smaruje wlosy na noc po calej dlugosci (mam bardzo dlugie wlosiska )
Rano zmywam wszystko bez problemu. Pozniej na podsuszone wlosy nakladam juz niewielka ilosc oleju kokosowego i wlosy juz mi sie nie pusza.
Koncowek niestety juz nie uratujesz i musisz podciac skoro masz rozdwojone, ale mysle,ze pozniej juz nie beda tak sie rozdwajac. Od ostatniego podcinania i po stosowaniu oleju nie zauwazylam zeby sie rozdwajaly Dodam jeszcze ze spryskiwanie wlosow hydrolatem rozmarynowym daje dobre efekty wlosy nabieraja blysku-przynajmniej u mnie i ma zbawienny wplyw na skore glowy
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 22:54   #484
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Wlasnie tez mialam strrrasznie przesuszone wlosy!
Jedwab Chi czy Biosilk jeszcze bardziej mi zaszkodzily gdy probowalam sie nimi ratowac. Skoro kokos byl tak zachwalany wiec postanowilam sprobowac- i nie zaluje, Po pierwszym razie nie ma co oczekiwac super efektow,ale systematyczne używanie daje na prawde dobre efekty.
Smaruje wlosy na noc po calej dlugosci (mam bardzo dlugie wlosiska )
Rano zmywam wszystko bez problemu. Pozniej na podsuszone wlosy nakladam juz niewielka ilosc oleju kokosowego i wlosy juz mi sie nie pusza.
Koncowek niestety juz nie uratujesz i musisz podciac skoro masz rozdwojone, ale mysle,ze pozniej juz nie beda tak sie rozdwajac. Od ostatniego podcinania i po stosowaniu oleju nie zauwazylam zeby sie rozdwajaly Dodam jeszcze ze spryskiwanie wlosow hydrolatem rozmarynowym daje dobre efekty wlosy nabieraja blysku-przynajmniej u mnie i ma zbawienny wplyw na skore glowy
Za szczegółowy opis
Nie chcę podcinać końcówek, bo chociaż włosy mam za łopatki, to są pocieniowane po długości i gdybym chciała podciąć te najkrótsze to włosy nie sięgałyby nawet ramion
Jeszcze waham się, co zrobić..
Też mam Jedwab Chi i Biosilk. Nie stosowałam regularnie ale nawet to, co stosowałam jak widać nie pomogło utrzymać włosów w dobrej kondycji po ostatnim znacznym skróceniu..

A hydrolat rozmarynowy dopisałam sobie do listy następnego zamówienia Oczywiście w towarzystwie olejku kokosowego.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 07:08   #485
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze ze spryskiwanie wlosow hydrolatem rozmarynowym daje dobre efekty wlosy nabieraja blysku-przynajmniej u mnie i ma zbawienny wplyw na skore glowy

Spryskujesz mokre czy już trochę podsuszone włosy?

Ja kupiłam ostatnio szampon z dodatkiem skrzypu i rozmarynu, po umyciu spryskuję głowę hydrolatem rozmarynowym i zauważyłam, że włosy mniej wypadają, ładnie się układają, nie potrzebuję już żadnych żeli i pianek. Jestem zachwycona tym zestawem.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 11:19   #486
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mam taki problem i proszę o radę
otóż chcę zamówić tonik z kwasem tylko zastanawiam się który
mam troche przebarwień(których nie znoszę i gdybym sie ich pozbyła czułabym sie znacznie lepiej) a najbardziej zalezy mi na pozbyci sie kilku z policzka blizej ucha, i tak myślałam zeby na te własnie przebarwienia koło ucha stosowac ten najmocniejszy Tonik z kwasami AHA/BHA 10%
a na resztę twarzy Tonik z kwasem PHA 6% ponieważ z filtrami nie jestem zaprzyjaźniona
ale właśnie nie wiem czy nie zrezygnowac z tego 10% i maziać sie tym 6% po całej twarzy i juz nie komplikować, tylko obawiam sie ze on nie pomoze mi w przbarwieniach
troche pogmatwałam ale mam nadzieje ze doradzicie
jak według was działa ten 6% na przebarwienia?

Edytowane przez samotna w sieciiiiiii
Czas edycji: 2009-08-11 o 11:21
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:02   #487
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam pytanie odnośnie żelu HA

czym się różnią żel hialurynowy 1% i żel hialurynowy 1% z panthenolem jeśli chodzi o efekt na skorze

czy ten drugi takze nadaje się pod makijaz? Również dobrze sie wchlania i miesza z olejkami?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 12:02   #488
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

na mnie jakos ten pha w ogole nie dziala uzywam codziennie od jakiegos tygodnia i ani luszczenia, ani wysuszenia pryszczykow ... nic to juz po hydrolacie lepsza buzia. Ten pha nawet przytrzymuje na buzi dluzej w miejscach pryszczy i nic! ale mna sie nie sugeruj bo ja mam skorą której nic nie rusza! pozdr
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:22   #489
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
na mnie jakos ten pha w ogole nie dziala uzywam codziennie od jakiegos tygodnia i ani luszczenia, ani wysuszenia pryszczykow ... nic to juz po hydrolacie lepsza buzia. Ten pha nawet przytrzymuje na buzi dluzej w miejscach pryszczy i nic! ale mna sie nie sugeruj bo ja mam skorą której nic nie rusza! pozdr
tonik PHA 6% nie stosuje siejako tonik codzienny lecz jako kuracje 2-3 razy w tygodniu, co oznacza że efekty nei sa "natychmiastowe". Dodatkowo nie "łuszczy" on w widoczny sposób lecz bardzo delikatnie, niezauważalnie.
Ja uzywam od ponad miesiąca co 2-3 dni, skóra jest nawilżona, przebarwienia szybciej znikają, ogólnie widać poprawę cery. Jestem bardzo zadowolona z toniku PHA.
Do trądziku trzeba cierpliwości nic nie zadziałą cudownie to tak jak z preparatami na cellulit
mi najbardziej pomogły kwasy na zaskrniki, dlatego juz nie mogę doczekać sie jesieni
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 14:29   #490
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
na mnie jakos ten pha w ogole nie dziala uzywam codziennie od jakiegos tygodnia i ani luszczenia, ani wysuszenia pryszczykow ... nic to juz po hydrolacie lepsza buzia. Ten pha nawet przytrzymuje na buzi dluzej w miejscach pryszczy i nic! ale mna sie nie sugeruj bo ja mam skorą której nic nie rusza! pozdr
Ja robiłam sama peeling 20 i 30% z kwasów PHA i nic , te kwasy tylko nawilżają . Tonik PHA też stosowałam . Strasznie to słabiutkie wszystko .
Natomiast toniki : mleczno-różany , to efekty od razu a ten z 10% AHA to już kiler
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 16:56   #491
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Spryskujesz mokre czy już trochę podsuszone włosy?

Ja kupiłam ostatnio szampon z dodatkiem skrzypu i rozmarynu, po umyciu spryskuję głowę hydrolatem rozmarynowym i zauważyłam, że włosy mniej wypadają, ładnie się układają, nie potrzebuję już żadnych żeli i pianek. Jestem zachwycona tym zestawem.
Spryskuje wilgotne wlosy (juz nie mokre,ale tez nie suche)
Poza tym,ze sa mocniejsze,blyszcza to ustepuje lupiez i swiad skory
Plukanki rozmarynowe oczyszczaja ze srodkow pieniacych.
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 18:22   #492
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
[LEFT]A ja będę brutalna i dodam swoje trzy gorsze Z trądzikiem to jest tak, że strasznei ciężko go wyleczyć i taka kuracja trwa latami.....jak już się uda go pozbyć to nie ma 100% pewności, że za kilka lat on nie powróci!! Niektórzy będa mieli szczeście i ich to ominie, ale w większości przypadków to wraca....Sama pielęgnacja zewnętrzna może pomóc w złagodzeniu stanu skóry, lekko ją podleczyć zewnętrznie, ale to za mało, aby całkowicie się wyleczyć
Jasne jeśli jest to trądzik spowodowany jakimiś wewnętrznymi czynnikami, ale jeśli to trądzik kosmetyczny, bo np coś nas zapchało (a właśnie z takim boryka się mnóstwo osób) to naturalna pielęgnacja działa cuda!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 18:25   #493
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Pisałam dziś do BU czy będą jeszcze mieli w ofercie HA w proszku i odpisali, że nie bo było za małe nim zainteresowanie . Ewentualnie rozważą jeszcze ponowne wprowadzenie jeśli będzie zainteresowanie.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 18:42   #494
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
A coś więcej?
Jakie efekty osiągasz? Strasznie rozdwajają mi się końcówki, nie mówiąc o tym, że włosy ogólnie takie przesuszone są i sianowate. Czy olej kokosowy stosowany regularnie zapobiegnie rozdwajaniu się włosów?
rowniez uwazam, ze warto. Mam niestety włosy podobne do Twoich. Olej kokosowy mieszam z odrobiną olejku myjącego nakładam i zostawiam na cała noc. Nastepnie myje i nakładam moją ulubioną maske. efekt: włosy sie nie puszą + połysk. a co do końcówek to polecam jednak je obciąć
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 18:48   #495
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość

maseczki z BU możesz sobie darować , a bambus kup z jedwabiem
Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Z BU nie moge nic polecic bo nie testowałam. Zgadzam sie, ze wiekszosc maseczek daje tylko efekt placebo. Polecam jedynie glinki- zwłaszcza zielona. Gotowe masekczi firmy Dermalgin mozna za grosze kupic w rossmannie
Nie zgadzam się z Wami dziewczyny, do cery tłustej świetne są maseczki wulkaniczne z ogórkiem albo limonką, super oczyszczają, ściągają pory, matują, tylko trzeba uważać żeby nie przetrzymać za długo na skórze, bo robi się skorupa którą ciężko zdrapać.
A jeśli glinki ze sklepu to też najlepsze te w proszku bo do tych Dermaglinu dodają sztuczną chemię, a tego przecież nie chcemy

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość

- jaki hydrolat uważacie za najlepszy (do cery z niedoskonałościami, nawet można powiedzieć, że z trądzikiem)? Mialam do tej pory z kadzdłowca (ecospa) i różany (BU). Myślałam nad cytrynowym ?

- czy opłaca się brać sam olej tamanu do smarowania buźki na noc czy lepiej od razu wziąć serum lemon?
Do cery z niedoskonałościami polecam oczarowy, geraniowy, kocankę, cytrynowy.

Jeśli będziesz mieć żel hialuronowy możesz wziąć olej.

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość

a ten oczarowy i kocanka pachną raczej ładnie czy raczej brzydko?
Kocanka śmierdzi, ale da się przyzwyczaić. Oczarowy pachnie bosko :-O!

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Pisałam dziś do BU czy będą jeszcze mieli w ofercie HA w proszku i odpisali, że nie bo było za małe nim zainteresowanie . Ewentualnie rozważą jeszcze ponowne wprowadzenie jeśli będzie zainteresowanie.
No to musimy zrobić zmasowany atak meilowy to może przywrócą
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 19:36   #496
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Jasne jeśli jest to trądzik spowodowany jakimiś wewnętrznymi czynnikami, ale jeśli to trądzik kosmetyczny, bo np coś nas zapchało (a właśnie z takim boryka się mnóstwo osób) to naturalna pielęgnacja działa cuda!
zgadzam się w 100% kilka mies. temu odstawiłam wszystkie tradycyjne kosmetyki z wyjątkim filtrów, micela i kremu pod oczy z retinolem (wszystko Avene) i przeszłam na biochemiczną pielęnację (BU i ZSK). obserwuję stałe polepszanie stanu cery-zapychanie coraz mniejsze, pory coraz mniej widoczne, skóra lepiej nawilżona, gładsza, poprostu ładniejsza. no i mniejsze przetłuszczanie. trądzik kosmetyczny odchodzi w zapomnienie jak wykończę tem micel i krem pod oczy to też zastąpię je swoimi własnoręcznie zrobionymi. tylko filtrów się nie wyrzeknę
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:35   #497
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
mam taki problem i proszę o radę
otóż chcę zamówić tonik z kwasem tylko zastanawiam się który
mam troche przebarwień(których nie znoszę i gdybym sie ich pozbyła czułabym sie znacznie lepiej) a najbardziej zalezy mi na pozbyci sie kilku z policzka blizej ucha, i tak myślałam zeby na te własnie przebarwienia koło ucha stosowac ten najmocniejszy Tonik z kwasami AHA/BHA 10%
a na resztę twarzy Tonik z kwasem PHA 6% ponieważ z filtrami nie jestem zaprzyjaźniona
ale właśnie nie wiem czy nie zrezygnowac z tego 10% i maziać sie tym 6% po całej twarzy i juz nie komplikować, tylko obawiam sie ze on nie pomoze mi w przbarwieniach
troche pogmatwałam ale mam nadzieje ze doradzicie
jak według was działa ten 6% na przebarwienia?
A ja bym kupiła ten i ten. tz. od ponad miesiąca używam toniku z kwasem 10% i cera jest duuuuzo lepsza niż przed. Praktycznie nic mi nie wyskakuje (no teraz przed @ jest gorsza), przebarwienia zdecydowanie wyjasnialy a syfki goją sie bardzo szybko. Nie łuszczę się jak wąż tylko bardzo delikatnie a używam codziennie wieczorem! (omijam tylko kości policzkowe). Dla mnie to kosmetyczne cudo, już zamówilam drugi tonik na zapas.
We wrześniu zamówię tonik PHA % poniewaz wyczytałam, że zwiększa przysfajanie skladników nawilżajacych (czy jakoś tak) i ma rownież dobry wplyw na cerę.
Dla mnie ten tonik i żel hialuronowy to podstawa codziennej pielegnacji. I im mniej tym lepiej jest mojej cerze
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:38   #498
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
tonik PHA 6% nie stosuje siejako tonik codzienny lecz jako kuracje 2-3 razy w tygodniu, co oznacza że efekty nei sa "natychmiastowe". Dodatkowo nie "łuszczy" on w widoczny sposób lecz bardzo delikatnie, niezauważalnie.
Ja uzywam od ponad miesiąca co 2-3 dni, skóra jest nawilżona, przebarwienia szybciej znikają, ogólnie widać poprawę cery. Jestem bardzo zadowolona z toniku PHA.
Do trądziku trzeba cierpliwości nic nie zadziałą cudownie to tak jak z preparatami na cellulit
mi najbardziej pomogły kwasy na zaskrniki, dlatego juz nie mogę doczekać sie jesieni
Tak, tylko ze skoro od dluzszego czasu stosuje dzien w dzien to tym bardziej stosujac 2 razy w tyg nic nie pomoze! jest za slaby na moja skore i tyle. chcialam sobie zrobic mocniejsza kuracje bo mocniejszego toniku nie zakupilam ale neistety nie da rady chocbym go miesiac dzien w dzien uzywala! Takze zalezy jaka kto ma cere. Ktos z wrażliwą cera pewnie takiego stosowania jak ja by nie zniosl! pozdrawiam
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:44   #499
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
Tak, tylko ze skoro od dluzszego czasu stosuje dzien w dzien to tym bardziej stosujac 2 razy w tyg nic nie pomoze! jest za slaby na moja skore i tyle. chcialam sobie zrobic mocniejsza kuracje bo mocniejszego toniku nie zakupilam ale neistety nie da rady chocbym go miesiac dzien w dzien uzywala! Takze zalezy jaka kto ma cere. Ktos z wrażliwą cera pewnie takiego stosowania jak ja by nie zniosl! pozdrawiam
kobieto, Ty się kwasami zajeżdżasz i się nie filtrujesz? no mam nadzieję, że nie, choć tak by wynikało z wcześniejszej Twojej wypowiedzi o opalaniu poza tym ja już dziewczyny pisały, to, że Ci twarz nie zeszła to nie znaczy, że nic nie działa
poza tym troche ochłoń i poczekaj na efekty, które w przypadku naturalnej pielęgnacji nie pojawiają się od razu dla przykładu- jak się smaruje twarz kremem z silikonem gęba się robi od razu gładka bo jest na niej warstwa chemii, a w przypadku naturalnych na efekt trzeba poczekać.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 22:22   #500
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a duża jest różnica w działaniu miedzy tonikiem AHA/BHA 10% a tonikiem BHA 2% lub AHA 8%
bo praktycznie nie wiem czym sie róznią a bardzo chciałabym juz zamówenie złozyc
który najbardziej polecacie
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 23:00   #501
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
a duża jest różnica w działaniu miedzy tonikiem AHA/BHA 10% a tonikiem BHA 2% lub AHA 8%
bo praktycznie nie wiem czym sie róznią a bardzo chciałabym juz zamówenie złozyc
który najbardziej polecacie
o matko jedyna przecież już wszystko zostało napisane dzisiaj , wystarczy przeczytać
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 08:44   #502
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Spryskuje wilgotne wlosy (juz nie mokre,ale tez nie suche)
Poza tym,ze sa mocniejsze,blyszcza to ustepuje lupiez i swiad skory
Plukanki rozmarynowe oczyszczaja ze srodkow pieniacych.
Ja w zasadzie też wilgotne
Rok temu wypadały mi włosy (po farbowaniu), wydałam kasę na różne wcierki, a na BU jest takie cudo za "grosze"

Czy wyjeżdżał ktoś z Was na urlop do ciepłego kraju z olejkami i innymi specyfikami i nie miał lodówki na te cuda? Wyjeżdżam i zastanawiam się, jak tamanu, żel HA i hydrolaty to przeżyją. Na BU jet napisane, że temp. przechowywania do 25 stopni. No i mam dylemat... Może ktoś ma jakieś doświadczenia?
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:28   #503
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Ja w zasadzie też wilgotne
Rok temu wypadały mi włosy (po farbowaniu), wydałam kasę na różne wcierki, a na BU jest takie cudo za "grosze"

Czy wyjeżdżał ktoś z Was na urlop do ciepłego kraju z olejkami i innymi specyfikami i nie miał lodówki na te cuda? Wyjeżdżam i zastanawiam się, jak tamanu, żel HA i hydrolaty to przeżyją. Na BU jet napisane, że temp. przechowywania do 25 stopni. No i mam dylemat... Może ktoś ma jakieś doświadczenia?
Ja byłam pod namiotem w Chorwacji. Zabrałam kilka olejków (ale małe opakowania) i hialuron. Używałam i nic się nie stało mojej skórze mimo, że temp. była w granicach 30 st.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:53   #504
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja do chorwacji zabieralam, no ale mialam lodowke, zarowno w drodze jak i tam na miejscu

bez lodowki bym nie zabierala, bo temperatura w chorwacji byla zwykle tak na 45stopniach...
no chyba ze ktos ma lodowke albo chociaz klimetyzacje w apartamencie i w samochodzie;p
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:55   #505
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hehe, zabrać lodówkę
a tak na serio to jak będziesz uważać żeby nie były wystawione na słońce to powinno być ok.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 12:08   #506
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Czy wyjeżdżał ktoś z Was na urlop do ciepłego kraju z olejkami i innymi specyfikami i nie miał lodówki na te cuda? Wyjeżdżam i zastanawiam się, jak tamanu, żel HA i hydrolaty to przeżyją. Na BU jet napisane, że temp. przechowywania do 25 stopni. No i mam dylemat... Może ktoś ma jakieś doświadczenia?
Na Twoim miejscu wzięłabym jakiś wcześniej przygotowany mix olejowy na bazie jojoby, bo ona jest najbardziej odporna na wysokie temperatury i jełczenie. A jeśli chodzi o HA i hydrolaty to ja bym mimo wszystko zaryzykowała
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 12:10   #507
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
Tak, tylko ze skoro od dluzszego czasu stosuje dzien w dzien to tym bardziej stosujac 2 razy w tyg nic nie pomoze! jest za slaby na moja skore i tyle. chcialam sobie zrobic mocniejsza kuracje bo mocniejszego toniku nie zakupilam ale neistety nie da rady chocbym go miesiac dzien w dzien uzywala! Takze zalezy jaka kto ma cere. Ktos z wrażliwą cera pewnie takiego stosowania jak ja by nie zniosl! pozdrawiam
bez obrazy, ale Twoja skóra jest juz tak zajechana, że sie uodporniła za dużo na nią dajesz Oczywiście, że każdy ma inna cerę, każdy innczej reaguje na kosmetyk. pamietaj, że to jak traktujesz swoją cerę odbije sie w przyszłości- ja po kuracjach od dermatologa gdy byłam nastolatką na trądzik salicyl 2 razy dziennie, kwas borny, papki siarkowe, krem cynkowy- po paru latach cera stała mi sie mega tłusta i uaktywniło się ŁZS, teraz staram sie ja solidnie pielęgnować i stała sie mieszana, strefa T lekko się przetłuszcza i nadal mam tam zaskórniki, polika naczynkowe, rumień, wrażliwa, nos mam z objawami ŁZS, sądzę że gdybym miała lepszą opieke dermatologa, delikatniejsze leki moja cera byłaby normalna w kierunku mieszanej, a tak ten cały silny atak przewrażliwił moja skórę. Teraz wiem, że nie warto pakować na całą twarz czegoś co ją wyżre może zbadaj się? Może cos Cię męczy od środka? Mi np pomaga nie jedzenie tłuszczy, słodyczy (bo żywia sie nimi drożdże powodujące ŁZS) i produktów wysoko przetworzonych. Ale taka dieta ma efekty dopiero po długim okresie
co do toniku - efekty po długotrwałym stosowaniu według zaleceń dać Ci przykład- stosowałam lysanel, po miesiacu byłam załamana krostka na krostce wysyp MEGA!, po 2 miesiącach nadal wysypy, ale ciut mniejsze- mimo wszystko miałam cerę gorszą niz przed lysanelem- po 4 mieisacach regularnego stosowania 5-6 razy w tygodniu na noc- buzia bez trądziku, rozjaśniona, promienna, pory zwężone. Cera przez pierwsze 2 mieisace mi się oczyszczała. Niestety zachciało mi sie eksperymentować potem z drogeryjnymi kremami i teraz znów mam kiepska cerę. Cierpliwości, systematyczności i może efekty się pojawią wiem, że to trudne Mam nadzieje ,że w końcu znajdziesz swój wspaniały lek na trądzik

Jest jeszcze jeden czynnik o którym nalezy pamietać- my jako kobiety dążące do perfekcji uważamy trądzik za mankament na równi z cellulitem (tego można jeszcze zakryć). W ten sposób staje sie on nasza przeszkodą. Według psychologów wyciskanie pryszczy jest przyczyną nieakceptacji samej siebie i nerwicy! też tak sądze i też tak mam potrafie zostawic wszystko niech sie goi- nawet przez 2 tygodnie, około @ mam zachwianie nastroju i jak wypatroszę swoja twarz to sie nei dziwię, że źle wyglądam według mnie dieta i stres są czynnikami odpowiedzialnymi za te paskudne fekty "zapychania" przynajmniej na mej twarzy

Co do maseczek z BU ostatnio maniakalnie stosuje czereśniową zeby nie piekła rozrabiam ją z żelem HA, 2-3 krople gliceryny, trochę hydrolatu rumiankowego i troche oleju z kocanki lub z róży- twarz oczysczona, pory jaśniutkie, skóra mięciutka, gładka- ekstra na pewno ją jeszcze zamówie nie raz działa na mnie lepiej niż maska himalaya z miodlą

koniec elaboratu
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 12:16   #508
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja byłam pod namiotem w Chorwacji. Zabrałam kilka olejków (ale małe opakowania) i hialuron. Używałam i nic się nie stało mojej skórze mimo, że temp. była w granicach 30 st.
Dzięki, mam małe opakowanie olejku, jak coś to wyrzucę (choć wolałabym nie wyrzucać i używać).

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ja do chorwacji zabieralam, no ale mialam lodowke, zarowno w drodze jak i tam na miejscu

bez lodowki bym nie zabierala, bo temperatura w chorwacji byla zwykle tak na 45stopniach...
no chyba ze ktos ma lodowke albo chociaz klimetyzacje w apartamencie i w samochodzie;p
Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
hehe, zabrać lodówkę
a tak na serio to jak będziesz uważać żeby nie były wystawione na słońce to powinno być ok.
Zabranie lodówki nic mi nie da, bo nie będę miała gdzie mrozić wkładów - jadę na włóczęgę z namiotem

Wezmę małe opakowanie olejku, nie będę wystawiać na słońce - może będzie ok.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1369967 0]Na Twoim miejscu wzięłabym jakiś wcześniej przygotowany mix olejowy na bazie jojoby, bo ona jest najbardziej odporna na wysokie temperatury i jełczenie. A jeśli chodzi o HA i hydrolaty to ja bym mimo wszystko zaryzykowała [/QUOTE]


Hydrolaty i HA biorę, zastanawia mnie olej, ale tak jak napisałam, najwyżej wyrzucę, jak będzie coś nie tak.
Niestety nie mam jojoby, wyjeżdżam w piątek, więc nie zdobędę

Mam jeszcze pytanie - można wymieszać sobie w pojemniczku olej z żelem HA i wziąć w takiej postaci?
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 12:48   #509
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny - mam do oddania tonik PHA, kilka razy użyty. Szkoda mi go wyrzucać, ale podrażnia mnie niemiłosiernie Jeśli któraś z Krakowa chce sobie po niego podjechać to proszę bardzo. Niektórym z was służy więc może się któraś pokusi

A jeszcze co do pielęgnacji skóry trądzikowej - moja np. nie cierpi nadmiaru. Im mniej uwagi jej poświęcam i im mniej z nią robię - tym lepiej wygląda. Ostatnio traktują ją jedynie kostką myjącą Dove i olejem tamanu na noc, oraz różanym na dzień. W końcu przestały mi wyłazić wielkie ropne gule, które uznawałam za nawrót. Może czasem warto dać odpocząć biednym komórkom ;-)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 14:08   #510
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie - można wymieszać sobie w pojemniczku olej z żelem HA i wziąć w takiej postaci?
Niestety nie można tak...
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.