Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-16, 22:53   #1381
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
Ale szybka akcja!!! Gratuluję Polly!!!

Moni
Pewnie wszystko jest w porządku i nie ma powodu do niepokoju.
Trzymam kciuki za Was

Mamuska
Oby wszystko ułożyło się dla Was jak najlepiej. Cały czas trzymam kciuki i mam nadzieję że ten cały stres zostanie Ci wynagrodzony.

Ja dziś mam cały dzień do niczego. Już myślałam że sytuacja jest opanowana a biedaczka męczy się już ponad 24h jeśli przez noc sytuacja się nie poprawi to jutro dzwonię na pogotowie.
Lekarz przepisał jej dziś sporo leków, tyle że obawiam się o to by się nie odwodniła, może powinna dostać jakąś kroplówkę.
Zobaczymy jutro i mam nadzieję że sytuacja się wreszcie unormuje.

Mój najlepszy sąsiad znów pali sobie plastiki a my w tej duchocie siedzimy w domu z zamkniętymi oknami bo taki smród na dworze że masakra.
Kolejny raz wzywałam policję i mam nadzieję że wreszcie uda się go złapać na gorącym uczynku i wypisać mu mandat.
Maria bardzo wspólczuję sytuacji z babcią (znam z włąsnego doświadczenia) i podziwiam. To nie łatwe opiekować się starowinką, zwlaszcza w takich okolicznościach. Mam nadzieję, że mąż wspiera.

A mój tż tak dzisaj wnerwia, że szlag mnie trafia przez niego...najgorsze jest to że nawet połócić się nie da bo przy otwartych oknach i ułożeniu mieszkania słyszą nas wszyscy sąsiedzi. Chociaz już swoje usłyszał.

Zgadnijcie ile czasu można wkładac naczynia do zmywarki? Ok 20 sztuk. 30 min? A co powiecie na 1,5 h, i to każdego wieczora? A firanki czekają już tydzień na powieszenie, no ale przecież on taki zmęczony i tyle robi!!!!!
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 22:59   #1382
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Tetno dziecka mialam dzis badane sporo nad pepkiem, na wysokosci zeber po prawej stronie. Tez tak macie czy mi sie dziecko znow obkrecilo?
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 23:00   #1383
justa_1978
Rozeznanie
 
Avatar justa_1978
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Jura
Wiadomości: 588
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Mamuska11, wiesz kobietko, ze bardzo mocno mysle o Was i trzymam kciuki! Oby wszystko poszlo zgodnie z planem!!!! Jestes nasza bohaterka! A jesli chodzi o puchniecie, to moje dlonie i stopy wygladaja okropnie i do tego pala! Tak jakbym trzymala je w ogniu! Takie to juz uroki koncowki ciazy!

Zaczarowana spij i nabieraj sil!!!



Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Hej laski, o 18.30 przyszła na świat Olgusia. To była mega szybka akcja,poród cc
Ale jak, ale co, ale o cho chodzi??????????????????? ????????
Czy ja cos przegapilam, bo nie pamietam, zebym czytala, ze idziesz do szpitala....!!!!

Ogromne gratulacje!!!!!! klask i:
justa_1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 23:34   #1384
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Maria bardzo wspólczuję sytuacji z babcią (znam z włąsnego doświadczenia) i podziwiam. To nie łatwe opiekować się starowinką, zwlaszcza w takich okolicznościach. Mam nadzieję, że mąż wspiera
Pomaga ale nie dał by rady sprzątać tego wszystkiego.. jest miękki jak większość facetów

Tak nam niestety przypadło opiekować się babcią Tż. Jest ciężko i tylko cały czas mam nadzieję że nie dojdzie do takiej sytuacji że babcia podupanie na zdrowiu na długi czas.

Nie mogę doczekać się porodu ale od wczoraj cieszę się że jeszcze nie urodziłam bo nie wyobrażam sobie takiej nocy jak wczorajsza jeszcze z płaczącym noworodkiem
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 23:56   #1385
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Polly_ ale szybka akcja! Gratuluję
Wczoraj czop, dzisiaj urodzinki
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 00:07   #1386
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

no dziewczyny ja juz pospalam. Moje marzenie zeby pospac do 6 bylo chyba zbyt wygorowane. Ehh 1 w nocy i co tu robic .. do rana tak daleko..
__________________
M&M&M

Edytowane przez kro0pka
Czas edycji: 2014-07-17 o 01:54
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 00:17   #1387
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez justa_1978 Pokaż wiadomość
Mamuska11, wiesz kobietko, ze bardzo mocno mysle o Was i trzymam kciuki! Oby wszystko poszlo zgodnie z planem!!!! Jestes nasza bohaterka! A jesli chodzi o puchniecie, to moje dlonie i stopy wygladaja okropnie i do tego pala! Tak jakbym trzymala je w ogniu! Takie to juz uroki koncowki ciazy!



Zaczarowana spij i nabieraj sil!!!











Ale jak, ale co, ale o cho chodzi??????????????????? ????????

Czy ja cos przegapilam, bo nie pamietam, zebym czytala, ze idziesz do szpitala....!!!!



Ogromne gratulacje!!!!!! klask i:


Ja mam wszystkie książkowe objawy końcówki ciazy no zwariować mozna poprostu....a do tego czuje sie bardzo dziwnie mam wahania nastrojów duszności napady płaczu uczucie niepokoju , raz śpię całe dnie a raz wogole nie moge spać

Dzisiaj mi odbiło cos i cały wieczór spędziłam w kuchni i nagotowalam obiadów na cały tydzien....

Wogole zapomniałam ostatnio ze z mała jest cos nie tak, jakoś nie potrafię sie juz denerwować na zapas jak lekarze sami nie wiedza co jest grane....jutro ide na usg ciekawe co znowu wymyślą, jakoś przestało mnie juz to stresowac, jak urodzę i cos bedzie nie tak wtedy bede sie martwiła a narazie staram sie żyć normalnie....

Mała rusza sie cały czas i czesto ma czkawkę (Zuza tez tak miała w ostatnim miesiącu ciazy ) na imie bedzie miała Natalia

Czytam was ostatnie dni bo juz mam dość tej samotności nie mam nawet z kim pogadać...każdy zabiegany....a Tż jak juz jest w domu to wysłuchuje mojego marudzenia i przytakuje mi ale mam wrażenie ze nie ma pojęcia jak ja sie czuje...chyba tylko wy wiecie jak sie czuje kobieta w ostatnim miesiącu ciazy

Dlatego mam nadzieje ze sie nie obrazicie jak z wami sobie posiedze na forum przez ten ostatni tydzien zeby nie zwariować

I znowu mnie cos kuje w podbrzuszu

Chyba nie zasnę, czekam która następna do porodu :p
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 00:35   #1388
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
no dziewczyny ja juz pospalam. Moje marzenie zeby pospac do 6 bylo chyha zbyt wygorowane. Ehh 1 w nocy i co tu robic do rana tak daleko..
Oj oby udało się zasnąć, ja jeszcze się nie połozyłam. A powinnam bo rano wizyta w szpitalu, a poza tym cukry mi wariują jak nie spię. Tylko też nie mogę zasnąć.

Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
Ja mam wszystkie książkowe objawy końcówki ciazy no zwariować mozna poprostu....a do tego czuje sie bardzo dziwnie mam wahania nastrojów duszności napady płaczu uczucie niepokoju , raz śpię całe dnie a raz wogole nie moge spać

Dzisiaj mi odbiło cos i cały wieczór spędziłam w kuchni i nagotowalam obiadów na cały tydzien....

Wogole zapomniałam ostatnio ze z mała jest cos nie tak, jakoś nie potrafię sie juz denerwować na zapas jak lekarze sami nie wiedza co jest grane....jutro ide na usg ciekawe co znowu wymyślą, jakoś przestało mnie juz to stresowac, jak urodzę i cos bedzie nie tak wtedy bede sie martwiła a narazie staram sie żyć normalnie....

Mała rusza sie cały czas i czesto ma czkawkę (Zuza tez tak miała w ostatnim miesiącu ciazy ) na imie bedzie miała Natalia

Czytam was ostatnie dni bo juz mam dość tej samotności nie mam nawet z kim pogadać...każdy zabiegany....a Tż jak juz jest w domu to wysłuchuje mojego marudzenia i przytakuje mi ale mam wrażenie ze nie ma pojęcia jak ja sie czuje...chyba tylko wy wiecie jak sie czuje kobieta w ostatnim miesiącu ciazy

Dlatego mam nadzieje ze sie nie obrazicie jak z wami sobie posiedze na forum przez ten ostatni tydzien zeby nie zwariować

I znowu mnie cos kuje w podbrzuszu

Chyba nie zasnę, czekam która następna do porodu :p
Mamuśka no pewnie, pisz, my Ciebie rozumiemy. Nataliaślicznie. Ja też o TObie często myślę i wciąż nie tracę nadziei.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 01:52   #1389
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Pentuerka oby mi sie udalo, ale znajac zycie do rana bede tak czatowac a o 6 zasne na 3 godz. Bylam napic sie goracego mleka - podobno pomaga na sen, ale jakos mnie to wcale nie ruszylo.. :/ zazdroscze wam snu moze ktoras sie zamieni?
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 02:41   #1390
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Hej laski, o 18.30 przyszła na świat Olgusia. To była mega szybka akcja,poród cc
what??
NAPISZ coś więcej co jak dlaczego? bo tp chyba z zaskoczenia...?
Cytat:
Napisane przez anetag80 Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z ip.Te bóle to przepowiadajace sa jednak,rozwarcie na 1cm,zalecona nospa .Jak cos bedzie sie dzialo to mam wracac.Jeszczec3 tygodnie musze wytrzymac.

ZACZAROWANA odpoczywaj a mezem sie nie martw,kumpeli maz 3 razy w 1 noc ja wozil na ip az sie wsciekł i za 4 razem kazał iść jej na autobus nad ranem

Mamuśka dobrze ze sie odezwałaś bo już myślałam co u Ciebie .Trzymam kciuki
no to ładnie....ale z takim rozwarciem to jeszcze wytrzymasz
Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
no dziewczyny ja juz pospalam. Moje marzenie zeby pospac do 6 bylo chyba zbyt wygorowane. Ehh 1 w nocy i co tu robic .. do rana tak daleko..
witam ja co prawda dopiero 3noc mam tak ciężką, ale już mnie chce szlag trafić...wszystko mni3 tak okrutnie swędzi, że sobie nie wyobrażacie...a jeszcze mnie teraz coś upaliło 3 razy w nogę i mam takie wielkie bąble..aż zaświeciłam światło a mężuś śpi...mam nadzieję, że go nie obudzę...oj niedobry ten 9 miesiąc

---------- Dopisano o 03:41 ---------- Poprzedni post napisano o 03:10 ----------

a u mnie dziś 37tc się zaczyna

śpijcie dobrze, ja za chwilę też spróbuję
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 03:56   #1391
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

u mnie kolejna ciezka noc,od 2sie już mecze a rano mam wizytę w szpitalu,wiec nie mam szans żeby odespać tak jak wczoraj zasypiajax o 6. Nogi już chyba nie swędzą,bo czuje tylko pieczenie,za to dlonie to masakra

Mamuśka super że się odezwalas i chcesz być z nami przez ten pozostały czas fajnie się znowu czyta twoje posty. A zuzka to bardzo madra dziewczynka
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 05:26   #1392
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Hej laski, o 18.30 przyszła na świat Olgusia. To była mega szybka akcja,poród cc
gratulacje witamy Olge
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 05:54   #1393
justa_1978
Rozeznanie
 
Avatar justa_1978
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Jura
Wiadomości: 588
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
Ja mam wszystkie książkowe objawy końcówki ciazy no zwariować mozna poprostu....a do tego czuje sie bardzo dziwnie mam wahania nastrojów duszności napady płaczu uczucie niepokoju , raz śpię całe dnie a raz wogole nie moge spać

Dzisiaj mi odbiło cos i cały wieczór spędziłam w kuchni i nagotowalam obiadów na cały tydzien....

Wogole zapomniałam ostatnio ze z mała jest cos nie tak, jakoś nie potrafię sie juz denerwować na zapas jak lekarze sami nie wiedza co jest grane....jutro ide na usg ciekawe co znowu wymyślą, jakoś przestało mnie juz to stresowac, jak urodzę i cos bedzie nie tak wtedy bede sie martwiła a narazie staram sie żyć normalnie....

Mała rusza sie cały czas i czesto ma czkawkę (Zuza tez tak miała w ostatnim miesiącu ciazy ) na imie bedzie miała Natalia

Czytam was ostatnie dni bo juz mam dość tej samotności nie mam nawet z kim pogadać...każdy zabiegany....a Tż jak juz jest w domu to wysłuchuje mojego marudzenia i przytakuje mi ale mam wrażenie ze nie ma pojęcia jak ja sie czuje...chyba tylko wy wiecie jak sie czuje kobieta w ostatnim miesiącu ciazy

Dlatego mam nadzieje ze sie nie obrazicie jak z wami sobie posiedze na forum przez ten ostatni tydzien zeby nie zwariować

I znowu mnie cos kuje w podbrzuszu

Chyba nie zasnę, czekam która następna do porodu :p
mamuska, to dobrze, ze nabralas dystansu do opinii lekarzy, bo zycie w takim stresie, przez tyle miesiecy potrafi doprowadzic do depresji, a to ostatnia rzecz ktorej Ci potrzeba!!!! Masz racje, dopiero po narodzinach Natalii bedziecie wiedziec co dolega coreczce, teraz martwienie sie na zapas i tak nic nie daje!

Ja tez mam objawy koncowki ciazy... wszystko mnie przerasta, wybucham bez powodu, brak mi cierpliwosci do coreczki, ktora zaczela sie zachowywac jak rozkapryszona krolewna... moze to taki etap w rozwoju 4-5 latka???
A z tymi obiadami, to mega, ja ledwie moge patrzec na jedzenie, czy szykowac, bo zaraz mam zgage... jedyna rzecza, po ktorej czuje sie ok to lody smietankowe!

Dziewczyny dopisuje sie do klubu bezsennych.... u mnie to trwa od jakis 2 tygodni...wstaje na siusianie 10 razy, pozniej walcze ze zgaga i odliczam minuty do Wschodu slonca... caly dom spi a ja sie drapie jakbym miala swierzba....

Ciekawe jak tam zaczarowana! Czy biedulka przespala sie choc odrobine...
justa_1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 06:28   #1394
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Hej laski, o 18.30 przyszła na świat Olgusia. To była mega szybka akcja,poród cc
Serio?? Gratulacje widzę, że większość z nas w pierwszej chwili nie dowierza

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Tetno dziecka mialam dzis badane sporo nad pepkiem, na wysokosci zeber po prawej stronie. Tez tak macie czy mi sie dziecko znow obkrecilo?
Ja na ktg jeden czujnik miałam tak jak piszesz, a drugi z lewej strony na dole - jakby po przekątnej.

Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
Dlatego mam nadzieje ze sie nie obrazicie jak z wami sobie posiedze na forum przez ten ostatni tydzien zeby nie zwariować
Kochana przecież jesteś tu u siebie więc zawsze będziesz mile widziana
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 06:35   #1395
Mamamarta2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 369
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Witam! Wcgodze przeczytac ze Zaczarowana urodzila a tu taki numer

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Hej laski, o 18.30 przyszła na świat Olgusia. To była mega szybka akcja,poród cc
Gratulacje!!! Ale nas zaskoczylas! Mam nadzieje ze sie w miare zwinnie spionizujesz bo to chyba najgorsze i wypada na dzisiaj...Trzamam kciuki!!!!!
Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Maria bardzo wspólczuję sytuacji z babcią (znam z włąsnego doświadczenia) i podziwiam. To nie łatwe opiekować się starowinką, zwlaszcza w takich okolicznościach. Mam nadzieję, że mąż wspiera.

A mój tż tak dzisaj wnerwia, że szlag mnie trafia przez niego...najgorsze jest to że nawet połócić się nie da bo przy otwartych oknach i ułożeniu mieszkania słyszą nas wszyscy sąsiedzi. Chociaz już swoje usłyszał.

Zgadnijcie ile czasu można wkładac naczynia do zmywarki? Ok 20 sztuk. 30 min? A co powiecie na 1,5 h, i to każdego wieczora? A firanki czekają już tydzień na powieszenie, no ale przecież on taki zmęczony i tyle robi!!!!!
Skad ja to znam, najpierw czeka sie iles chzasu zeby cos zrobil a pßotem robi sie to jeszcze raz zeby bylo dobrze....
Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
Ja mam wszystkie książkowe objawy końcówki ciazy no zwariować mozna poprostu....a do tego czuje sie bardzo dziwnie mam wahania nastrojów duszności napady płaczu uczucie niepokoju , raz śpię całe dnie a raz wogole nie moge spać

Dzisiaj mi odbiło cos i cały wieczór spędziłam w kuchni i nagotowalam obiadów na cały tydzien....

Wogole zapomniałam ostatnio ze z mała jest cos nie tak, jakoś nie potrafię sie juz denerwować na zapas jak lekarze sami nie wiedza co jest grane....jutro ide na usg ciekawe co znowu wymyślą, jakoś przestało mnie juz to stresowac, jak urodzę i cos bedzie nie tak wtedy bede sie martwiła a narazie staram sie żyć normalnie....

Mała rusza sie cały czas i czesto ma czkawkę (Zuza tez tak miała w ostatnim miesiącu ciazy ) na imie bedzie miała Natalia

Czytam was ostatnie dni bo juz mam dość tej samotności nie mam nawet z kim pogadać...każdy zabiegany....a Tż jak juz jest w domu to wysłuchuje mojego marudzenia i przytakuje mi ale mam wrażenie ze nie ma pojęcia jak ja sie czuje...chyba tylko wy wiecie jak sie czuje kobieta w ostatnim miesiącu ciazy

Dlatego mam nadzieje ze sie nie obrazicie jak z wami sobie posiedze na forum przez ten ostatni tydzien zeby nie zwariować

I znowu mnie cos kuje w podbrzuszu

Chyba nie zasnę, czekam która następna do porodu :p
Ojej jak fajnie ze sie odezwalas bo mimo iz wlasciwie minelysmy sie a forujm to jednak czytalam Twoje wypowiedzi na forum i naprawde o Was myslalam... Nadal trzymym kciuki i wierze ze z Natalka bedzie ok!! Swoja droga piekne imie!
Cytat:
Napisane przez justa_1978 Pokaż wiadomość
mamuska, to dobrze, ze nabralas dystansu do opinii lekarzy, bo zycie w takim stresie, przez tyle miesiecy potrafi doprowadzic do depresji, a to ostatnia rzecz ktorej Ci potrzeba!!!! Masz racje, dopiero po narodzinach Natalii bedziecie wiedziec co dolega coreczce, teraz martwienie sie na zapas i tak nic nie daje!

Ja tez mam objawy koncowki ciazy... wszystko mnie przerasta, wybucham bez powodu, brak mi cierpliwosci do coreczki, ktora zaczela sie zachowywac jak rozkapryszona krolewna... moze to taki etap w rozwoju 4-5 latka???
A z tymi obiadami, to mega, ja ledwie moge patrzec na jedzenie, czy szykowac, bo zaraz mam zgage... jedyna rzecza, po ktorej czuje sie ok to lody smietankowe!

Dziewczyny dopisuje sie do klubu bezsennych.... u mnie to trwa od jakis 2 tygodni...wstaje na siusianie 10 razy, pozniej walcze ze zgaga i odliczam minuty do Wschodu slonca... caly dom spi a ja sie drapie jakbym miala swierzba....

Ciekawe jak tam zaczarowana! Czy biedulka przespala sie choc odrobine...
Ja tez tak wybucham, trzsakam drzwiami, glownie przez meza ale maly to widzi i na pewno to na niego wplywa... On w dodatku ostatnio jakis sie zrobil rozklejony i boje sie ze to przez braciszka ktory niedlugo sie urodzi a w dodatku ja zamiast byc teraz oparcim to jestem bardziej wymagajaca, leniwa, nie mam sily na nic i zachowuje sike gorzej niz ten moj 4 latek ((
__________________
TP 10.08.2014- SYN
2010- SYN

Mamamarta2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 06:39   #1396
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Hej laski, o 18.30 przyszła na świat Olgusia. To była mega szybka akcja,poród cc
Kochana wielkie gratulacje
Zazdroszcze ze masz mala juz przy sobie

Jak nabierzesz sily i troche odpoczniejsz napisz jak to dokladnie u Ciebie bylo i czy z mala wszystko okej

odpoczywajcie
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 06:45   #1397
justa_1978
Rozeznanie
 
Avatar justa_1978
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Jura
Wiadomości: 588
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Kochana wielkie gratulacje
Zazdroszcze ze masz mala juz przy sobie

Jak nabierzesz sily i troche odpoczniejsz napisz jak to dokladnie u Ciebie bylo i czy z mala wszystko okej

odpoczywajcie
Ty tutaj nie zazdraszczaj, tylko pisz jak sie czujesz! Czy przeszly Ci te skurcze???!!! Mam nadzieje, ze jestes wypoczeta. Nie zniechecaj sie, ze sie nie udalo tym razem, dla Oliwki lepiej, ze posiedzi dluzej u mamy w brzuszku!!!!
justa_1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 06:48   #1398
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

A wiec po odpoczynku nic sie nie wydarzylo.
Brzuch nadal masakrycznie boli, do tego mam wydzieline brazowawa
Tz wczoraj wyczytal w ksiazce ' w oczekiwaniu na dziecko ' ze ujrzenie krwi badz brazowej wydzieliny oznacza ze wszystko juz jest gotowe do porodu i sie rodzi w ciagu 1-2 dni, zobaczymy czy dzisiaj sie cos ruszy chociaz stracilam juz nadzieje , a brzuch jak bolal tak boli

dzis o 19.30 mam wizyte u ginekolog, pewnie zrobi ktg ciekawe czy skurcze sie utrzymuja jeszcze i czy rozwarcie jest wieksze poprzednio bylo 2cm.
Zobaczymy
Tz chcial zostac w domu ale musze ochlonac a on mi w tym nie pomaga
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 07:04   #1399
justa_1978
Rozeznanie
 
Avatar justa_1978
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Jura
Wiadomości: 588
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
A wiec po odpoczynku nic sie nie wydarzylo.
Brzuch nadal masakrycznie boli, do tego mam wydzieline brazowawa
Tz wczoraj wyczytal w ksiazce ' w oczekiwaniu na dziecko ' ze ujrzenie krwi badz brazowej wydzieliny oznacza ze wszystko juz jest gotowe do porodu i sie rodzi w ciagu 1-2 dni, zobaczymy czy dzisiaj sie cos ruszy chociaz stracilam juz nadzieje , a brzuch jak bolal tak boli

dzis o 19.30 mam wizyte u ginekolog, pewnie zrobi ktg ciekawe czy skurcze sie utrzymuja jeszcze i czy rozwarcie jest wieksze poprzednio bylo 2cm.
Zobaczymy
Tz chcial zostac w domu ale musze ochlonac a on mi w tym nie pomaga
Uszy do gory!!! Bedzie dobrze!Najgorsze, ze jak boli, to sie nie da spac! Trzymam kciuki!
justa_1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 07:05   #1400
Mamamarta2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 369
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
A wiec po odpoczynku nic sie nie wydarzylo.
Brzuch nadal masakrycznie boli, do tego mam wydzieline brazowawa
Tz wczoraj wyczytal w ksiazce ' w oczekiwaniu na dziecko ' ze ujrzenie krwi badz brazowej wydzieliny oznacza ze wszystko juz jest gotowe do porodu i sie rodzi w ciagu 1-2 dni, zobaczymy czy dzisiaj sie cos ruszy chociaz stracilam juz nadzieje , a brzuch jak bolal tak boli

dzis o 19.30 mam wizyte u ginekolog, pewnie zrobi ktg ciekawe czy skurcze sie utrzymuja jeszcze i czy rozwarcie jest wieksze poprzednio bylo 2cm.
Zobaczymy
Tz chcial zostac w domu ale musze ochlonac a on mi w tym nie pomaga
Kurcze stawialam ze bedziesz miala jednak szybka akcje w nocy, ale jak widac nie dosc ze ciaza dala Ci w kosc to i sama koncowka jest ciezka Mam nadzieje bol jest znosny chociaz...
Mowisz ze TZ czytal poradnik...czyzby jednak puknal sie w leb i stawil czola sytuacji?
Nie martw sie-masz nas, wiadomo ze to nie to samo, ale mimo wszytsko my Cie rozumiemy
Jestes mega dzielna ze to wszytsko znosisz ! Oliwka wynagrodzi Ci pewnie te meczarnie i bedzie grzecznym i pogodnym bobaskiem
__________________
TP 10.08.2014- SYN
2010- SYN

Mamamarta2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 07:13   #1401
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Polly
Gratulacje!!! Bardzo szybka akcja super!

Zaczarowana
Brzydki TZ. Na pewno zrozumie swoj blad ale po czasie a Ty swoje sie wycierpialas. Oby porod byl szybszy niz ta cala akcja - a moze tak byc teraz sie meczysz a urodzisz rach ciach SN na 1 skurczu 3 parcia tak jak mowilysmy ze tak bedzie pamietasz? Odpoczywaj, lez rob to co lekarz kazal.

Moni
Dobrze ze juz w domku!

Mamuska
Kciuki all the time!
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 07:13   #1402
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Hej laski, o 18.30 przyszła na świat Olgusia. To była mega szybka akcja,poród cc
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Niestety rodziłam pod markowa i jestem niepocieszona ze musiało być. Małej jeszcze. Nie widziałam, :'( ale jest ok 9 pkt
klask i: Gratulacje! Poproszę jeszcze wzrost i wagę Twojej królewny.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 07:14   #1403
kasiuulad
Raczkowanie
 
Avatar kasiuulad
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 219
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

polly gratulacje!!! Dużo zdrowia dla corci!!!

mamuśka fajnie ze sie odezwalas, bo ciągle myslalam co u Ciebie, a imie sliczne, tez braliśmy pod uwagę no ale wyszlo ze to jednak chlopak..(choć ciągle mam nadzieje ze będzie córa...)
kasiuulad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 07:18   #1404
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Mamamarta2010 Pokaż wiadomość
Kurcze stawialam ze bedziesz miala jednak szybka akcje w nocy, ale jak widac nie dosc ze ciaza dala Ci w kosc to i sama koncowka jest ciezka Mam nadzieje bol jest znosny chociaz...
Mowisz ze TZ czytal poradnik...czyzby jednak puknal sie w leb i stawil czola sytuacji?
Nie martw sie-masz nas, wiadomo ze to nie to samo, ale mimo wszytsko my Cie rozumiemy
Jestes mega dzielna ze to wszytsko znosisz ! Oliwka wynagrodzi Ci pewnie te meczarnie i bedzie grzecznym i pogodnym bobaskiem
Bol czasem da sie wytrzymac ale czasem serio boli strasznie no ale coz zrobic, ja od samego poczatku pisalam ze chcialabym aby mala posiedziala jeszcze tydzien, 2 tygodnie.
No ale teraz przy takich bolach gdzie mnie jeszcze mecza wymioty to za duzo jak na mnie jedna.



A Tz pewnie specjalnie wzial te ksiazke zeby pokazac mi ze ja czyta no ale wyczytal te informacje i nie chcial isc dzis do pracy, w sumie moglby zostac no ale urlop by mu lecial a nie wiadomo czy do konca tygodnia urodze a nie chce zeby marnowal dni urlopowych.
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 07:20   #1405
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
Pentuerka oby mi sie udalo, ale znajac zycie do rana bede tak czatowac a o 6 zasne na 3 godz. Bylam napic sie goracego mleka - podobno pomaga na sen, ale jakos mnie to wcale nie ruszylo.. :/ zazdroscze wam snu moze ktoras sie zamieni?
Ja jak na razie spie jak zabita od 22:00 do 07:30. Niewysypianie zostawiam sobie na po porodzie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 07:22   #1406
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Melduje sie po wizycie u poloznej. Wszystko w porzadku. Miala wyniki mojego cukru z zeszlej srody - OK. Cisnienie, waga, mocz takze super, mlody jest aktywny, ma glowe w dol, piety pod moim prawym zebrem wazy okolo 2750 g. Buzi dac.
Wlasnie wrocilam z zakupow, wcinam czeresnie i zaraz ide wziac prysznic. Znow sie goraco zaczyna robic.
No i witamy sie w 38 tygodniu
za wizyte i 38 tc
Moja mala wazy 2700 g wiec prawie tyle samo
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 07:30   #1407
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Zaczarowana narobiłaś rabanu i teraz nam tu dzięki Tobie wszystkie rodzić zaczną a Ty dalej w dwupaku będziesz.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 07:33   #1408
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
za wizyte i 38 tc
Moja mala wazy 2700 g wiec prawie tyle samo
Odpoczywaj, odpoczywaj rybko. To juz koncowka przeciez damy rade.
Wypraw TZ do pracy, niech ci sie nie placze pod nogami, zrob sobie melisy albo rumianku i lez plackiem na kanapie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 07:33   #1409
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Zaczarowana może jeszcze dzisiaj urodzisz? Ale emocje Spróbuj odpocząć, żebyś miała siły na ewentualny poród

Tylko dziwne z tym GBS-em... U nas jak nie masz badań to podają profilaktycznie bo przecież nie wiedzą czy masz tą bakterię czy nie Wypytaj dokładnie o to, gdyby jednak dzisiaj się coś rozkręciło!!


Mnie od rana boli brzuch, na dole coś kłuje... Już też by mogło się coś zacząć

A i witam się w 38 tygodniu
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Dziewczyny na tym etapie nie podaje się oksytocyny Chyba, że odejdą wody a skurczy brak no to wtedy wiadomo...

a tak to czeka się na rozwój akcji, u nas też by każdą do domu odesłali jak takie małe rozwarcie i brak skurczy albo lekkie

dlatego u mnie na SR uczulali jeśli nie odejdą wody, żeby nie jechać za szybko do szpitala tylko jak skurcze będą bolesne i co 5 minut

U zaczarowanej to jednak inaczej bo z krwawieniem trzeba od razu na IP się zgłosić


Zaczarowana biedna się namęczysz teraz Masz bolesne te skurcze czy cały czas brzuch boli??
Ja bym na Twoim miejscu wyśmiała tż-ta i kazała mu iść do garów... Bez przesady, że Ty jedną nogą na porodówce masz mu jeszcze obiady gotować

U mnie nic się nie dzieje w stronę porodu a mój NIGDY nie gotujący tż od dwóch dni króluje w kuchni Normalnie jestem w ciężkim szoku!!! A najlepsze jest to, że ja nawet takich dobrych obiadów nie robię
za 38

Tz sie pytal i powiedziala mu po prostu ze jak ktos nie kupil sobie i nie zrobil tego badania to nie ma mozliwosci podania antybiotyku, no coz tak sie widocznie tutaj robi, chociaz to mi sie bardzo nie podoba, nawet mowilam Tz zeby zaplacil po prostu przy porodzie jak nie zdarzymy zrobic badania to powiedzial ze tutaj jakby chcial im zaplacic to by go policja od razu zgarnela bo takich rzeczy sie nie robi wiec dzisiaj mam wizyte i mam nadzieje ze zdarze z otrzymaniem wyniku

Wiesz co mnie chcieli zostawic kontrolnie na oddziale, ale powiedzili ze jak na porodowke te rozwarcie jest za male wiec rownie dobrze moge sobiie poczekac w domu. Skurcze mialam regularne co 3 minuty przez 30 minut, ale rozwarcie 2 cm wiec nie da sie urodzic

Ja mam caly czas skurcze i brzuch twardy jak skala boli jak na okres prawie caly czas.
Gienkolog powiedziala ze juz jestem przygotowana do porodu no ale nie ma rozwarcia i nic nie zrobia, mam czekac az akcja sie rozwinie.

dla Twojego Tz, szkoda ze moj rzadko mysli o moich potrzebach
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 07:42   #1410
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Witajcie u nas zostało 21 dni . Mały dwa dni temu miał 3150g

Wczoraj poszłam na pierwsze KTG. Okazało się, że aparat się popsuł.. Dziś drugie podejście w innym miejscu .

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Hej laski, o 18.30 przyszła na świat Olgusia. To była mega szybka akcja,poród cc
Gratulacje


Mamuska, masz wytrzymać do 24.07
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.