Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-18, 20:33   #1981
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj pierwszy raz tą Warkę 0,0% i miałam mega dylemat czy ją wypić, no nie mogłam tego pojąć, że to piwo ale nie piwo. W końcu wypiłam kilka łyków i oddałam Tż’towi. No stracha mam, że to jednak ma jakiś alkohol.
wiesz co ja przestudiowałam informacje na puszce tej Warki wzdłuż i wszerz i jest wyraźnie napisane- zawartość alkoholu 0, 0% więc ja traktuje ją jako dozwolony trunek...
zauważyłam że na odwrocie innych piw, które też reklamują się jako bezalkoholowe ( typu karmi, lech shandy itp), z tyłu jest informacja o zawartości alkoholu do 0,02%. Więc moim zdaniem tę Warkę możemy śmiało pić, jeśli mamy ochotę

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Zadna nie rodzi.. Ale nudy :-P
lilka może nie wywołuj wilka z lasu co?

no chyba że jest jakaś wyjątkowo chętna??

Edytowane przez malutka100
Czas edycji: 2014-07-18 o 20:34
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:37   #1982
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Zadna nie rodzi.. Ale nudy :-P

H4linka jak się czujesz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No, ale Zaczarowana się dawno nie odzywała! ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:39   #1983
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
No, ale Zaczarowana się dawno nie odzywała! ;-)
No i ButterBear od wczoraj chyba też nie.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:39   #1984
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Mi najbardziej smakuje Bawaria bezalkoholowa. Ale ciężko ją dostać..
Generalnie średnio lubię piwo, w takie upały to lubię sobie wypić, ale na co dzień to wolę winko .

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
A miałam się pytać jak wyszło. Zapisuje link i zrobię przy okazji.
Tylko, że ja robiłam oczywiście bez kremu. Jest pyszne, mokre w środku, nie zrobił mi się zakalec. Wcześniej robiłam marchewkowe z innych przepisów i zawsze było coś nie tak. I tak w ogóle to polecam ten blog. Jest to piąty przepis, który się udał .
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2014-07-18 o 20:41
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:40   #1985
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
H4linka jak się czujesz?
A dziękuję, nie rodzę. Migrena mnie nadal ciśnie, ale już da się przeżyć. Naliczyłam dzisiaj dwa skurcze ale takie krótkie i prawie bezbolesne, mam nadzieję, że do poniedziałku nadal będę w dwupaku. Młody się wierzga i aktualnie czkawkuje.

Dostałam od koleżanki bujaczek z funkcją wibratora. I kolejny wór ciuszków.. Nie mam gdzie tego pomieścić.

I znowu mam czerwone włosy i jestem szczęśliwa, jeszcze jutro posprzątam w mieszkaniu i się ogolę i w sumie mogę rodzić. Koleżanka mnie trochę nastraszyła, że ona też miała taki jeden duży kryzys a trzy dni później urodziła. Mam nadzieję, że u mnie to jednak zajmie trochę dłużej.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:43   #1986
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
A dziękuję, nie rodzę. Migrena mnie nadal ciśnie, ale już da się przeżyć. Naliczyłam dzisiaj dwa skurcze ale takie krótkie i prawie bezbolesne, mam nadzieję, że do poniedziałku nadal będę w dwupaku. Młody się wierzga i aktualnie czkawkuje.

Dostałam od koleżanki bujaczek z funkcją wibratora. I kolejny wór ciuszków.. Nie mam gdzie tego pomieścić.

I znowu mam czerwone włosy i jestem szczęśliwa, jeszcze jutro posprzątam w mieszkaniu i się ogolę i w sumie mogę rodzić. Koleżanka mnie trochę nastraszyła, że ona też miała taki jeden duży kryzys a trzy dni później urodziła. Mam nadzieję, że u mnie to jednak zajmie trochę dłużej.


Mi na migrenę w ciąży pomaga apap+kawa. Obyś jutro się obudziła w dobrej formie!
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2014-07-18 o 20:44
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:46   #1987
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość


Mi na migrenę w ciąży pomaga apap+kawa. Obyś jutro się obudziła w dobrej formie!
Tu się nie ma z czego śmiać, mam nogi mechate jak niedźwiedź i picze-kłaki. Ja jestem ogólnie ibuprofenowa, paracetamol jest dla mnie za słaby, dziwię się, że w ogóle cokolwiek pomaga na te migreny. Lekarz twierdzi, że migrena jest normalna i mam pecha.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 20:48   #1988
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Tu się nie ma z czego śmiać, mam nogi mechate jak niedźwiedź i picze-kłaki. Ja jestem ogólnie ibuprofenowa, paracetamol jest dla mnie za słaby, dziwię się, że w ogóle cokolwiek pomaga na te migreny. Lekarz twierdzi, że migrena jest normalna i mam pecha.
Ja też jestem migrenowa - ale uwaga uwaga własnie zdałam sobie sprawę że nie miałam migreny od GRUDNIA!!!!!!!!!!!
ciaża jest wspaniała
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:50   #1989
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Ja też jestem migrenowa - ale uwaga uwaga własnie zdałam sobie sprawę że nie miałam migreny od GRUDNIA!!!!!!!!!!!
ciaża jest wspaniała
A ja właśnie w ciąży mam zdecydowanie DUŻO częściej niż normalnie.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:52   #1990
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Tu się nie ma z czego śmiać, mam nogi mechate jak niedźwiedź i picze-kłaki. Ja jestem ogólnie ibuprofenowa, paracetamol jest dla mnie za słaby, dziwię się, że w ogóle cokolwiek pomaga na te migreny. Lekarz twierdzi, że migrena jest normalna i mam pecha.
Ja jestem też ibuprofenowo-ketanolowa i się dziwię, że w ciąży to mi pomaga. Jeśli nie próbowałaś tej metody apap+kawa (albo Apap Extra) to polecam .

Ja golę w miarę na bieżąco maszynką, ale bardzo mnie to denerwuje, a poza tym ledwo sięgam :P. Po ciąży wrócę chyba do depilatora elektrycznego lub wosku .

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Ja też jestem migrenowa - ale uwaga uwaga własnie zdałam sobie sprawę że nie miałam migreny od GRUDNIA!!!!!!!!!!!
ciaża jest wspaniała
Ja w 3-4 miesiącu miałam masakryczne migreny. Teraz jest dużo lepiej.
To wspaniale, że tak ciąża na Ciebie działa .
To co.. mogłabyś chodzić w kółko w ciąży ?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:53   #1991
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ja jestem też ibuprofenowo-ketalonowa i się dziwię, że w ciąży to mi pomaga. Jeśli nie próbowałaś tej metody apap+kawa (albo Apap Extra) to polecam .

Ja golę w miarę na bieżąco maszynką, ale bardzo mnie to denerwuje, a poza tym ledwo sięgam :P. Po ciąży wrócę chyba do depilatora elektrycznego lub wosku .
Spróbuję!

U mnie "w miarę bieżąco" to jest raz na tydzień. Chociaż teraz bywa rzadziej, bo wizja gimnastyki mnie trochę zniechęca. Raz jeden w życiu potraktowałam bożenę woskiem, nigdy w życiu nie popełnię już tego błędu!
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 20:54   #1992
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
To co.. mogłabyś chodzić w kółko w ciąży ?
jeśli chodzi o okrągłe to lubie pizze
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:56   #1993
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Spróbuję!

U mnie "w miarę bieżąco" to jest raz na tydzień. Chociaż teraz bywa rzadziej, bo wizja gimnastyki mnie trochę zniechęca. Raz jeden w życiu potraktowałam bożenę woskiem, nigdy w życiu nie popełnię już tego błędu!
Aha.. nie wiem czemu myślałam o nogach . Nie no ja Krystynę to tylko maszynką i na ślepca jadę .
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:57   #1994
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Ale fajjjjjjjnie bawcie sie dobrze.troszke zazdroszcze grilla i spotkania


Silikonowe formy do muffinek mam z promocji w Lidlu czy Biedronce-czerwone w ksztalcie kwiatow i serc.Kwiatki sa wieksze i je wole.Spisuja sie swietnie.A jakies tanie szare kupione w sklepiku obok sa za sztywne i do d...

Wow chcialabym miec tak blisko nad jeziorko. Ech marzenia


Czopy omawiaja z Tz-tami


Mi by sie materac do pralki nie zmiescil. Co za kolubryne masz w domu?

Ja wole pokoj 2-3osobowy, zawsze jest do kogo sie odezwac czy poprosic o cos. Tez wybralam szpital wg personelu a nie standardow lokalowych
A powiem ci, ze mam spory bęben - 7kg / family load / Mysle, ze zgienty materac piankowy 120x60cm spokojnie by sie zmiescil.
A to wogole nie ja chciałam prac
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Mi najbardziej smakuje Bawaria bezalkoholowa. Ale ciężko ją dostać..
Generalnie średnio lubię piwo, w takie upały to lubię sobie wypić, ale na co dzień to wolę winko .


Tylko, że ja robiłam oczywiście bez kremu. Jest pyszne, mokre w środku, nie zrobił mi się zakalec. Wcześniej robiłam marchewkowe z innych przepisów i zawsze było coś nie tak. I tak w ogóle to polecam ten blog. Jest to piąty przepis, który się udał .
Przez Was postanowiałam zaszalec i wyslalam Tz po piwko i cheetosy. Wrocil z pustymi rękoma, nie bylo w malych sklepach. Aleee poszedł do Tesco i zaraz sprobuje co to za wynalazki.

A u mnie w sklepie jest za to wino bezalkoholowe , wiec byłabyś w raju. Ja za winem nie przepadam
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:58   #1995
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Aha.. nie wiem czemu myślałam o nogach . Nie no ja Krystynę to tylko maszynką i na ślepca jadę .
Ale ja mówię o wszystkim ;D i nogi i kryche robie raz w tygodniu
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:05   #1996
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
ja idę w okularach. Pewnie wygodniej byłoby w soczewkach, ale nie chcę się stresować, że mi zaschną oczy i będę czuła dodatkowy dyskomfort.


super wózek!


śledzie występują też jako świeże filety ja czasem przesmażam świeże filety i potem wkładam je na 3 dni do takiej zalewy octowo-pomidorowej i smakują mega! Takich zwykłych marynowanych nie lubię i w ciąży nie jadłam.


wow już w październiku, szybciutko my może gdzieś wyskoczymy jak TŻ będzie miał ferie zimowe (nauczyciel ).


Jeśli ma być ciepło to Europa kontynentalna w styczniu odpada. Z maluszkiem nie polecam północy Afryki - Egipt, Tunezja czy Maroko, bo jednak panuje tam ogólnie pojęty syf myślę, że Wyspy Kanaryjskie byłyby ok, bo gdzieś dalej to znów wiąże się z dłuższym lotem, a dziecko może go różnie znieść.

Mam ostatnio gorsze dni. Ciągle mi duszno, nie mam na nic siły, przejdę 2 razy po schodach w domu i jestem wykończona i cała upocona. Mam wrażenie, że brzuch mi rośnie z każdym dniem a i tak jest już duuuży. Dostałam jakiejś wysypki na rękach, stopach i kilka krostek na brzuchu też mam, strasznie to swędzi, ale mam nadzieję, że to nie jest to schorzenie, cholestaza czy jak to się nazywa. Ostatnio troszkę więcej przebywałam na słońcu i wydaje mi się, że to od tego. Dziś też byłam zrobić morfologię i mocz i jak zobaczyłam wyniki to się załamałam. Mocz jest ok, ale z krwi właściwie niczego nie mam w normie, może ze 2 elementy. Wiem, że część tych składników krwi jest mniej ważna i lekarze tak na to nie patrzą, ale byłam w szoku jak zobaczyłam te wyniki i tam same "nie w normie". We wtorek mam wizytę, zobaczymy co gin powie. Ostatnio wspominała o odstawieniu żelaza, ale jak zobaczy te wyniki to raczej jej ten pomysł minie
a ile masz hemoglobiny? bo głównie na to lekarz bedzie patrzył

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę.
Dodaję link do ładnej muzyki

Prośba - co to za piosenka
od 45:00
od 54:00
od 55:20

Kojarzycie? Bo ja zasnąć nie będę mogła
CZYŻBY AMELIA? - WŁAŚNIE MNIE OŚWIECIŁO
a może ten francuski co był pan niepełnosprawny i wziął czarnoskórego do pracy, NIETYKALNI?
przesłuchałam i tylko ostatnia nuta coś mi mówi ale nie wiem co to...ale dzięki za linka, będę sobie słuchać

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

a zaczarowanej nie ma już chyba od 15...ciekawe co tam się dzieje.
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:06   #1997
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ja jestem też ibuprofenowo-ketanolowa i się dziwię, że w ciąży to mi pomaga. Jeśli nie próbowałaś tej metody apap+kawa (albo Apap Extra) to polecam .

Ja golę w miarę na bieżąco maszynką, ale bardzo mnie to denerwuje, a poza tym ledwo sięgam :P. Po ciąży wrócę chyba do depilatora elektrycznego lub wosku .

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------


Ja w 3-4 miesiącu miałam masakryczne migreny. Teraz jest dużo lepiej.
To wspaniale, że tak ciąża na Ciebie działa .
To co.. mogłabyś chodzić w kółko w ciąży ?
Ledwo siegasz? Noga na kibel i jazda
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Aha.. nie wiem czemu myślałam o nogach . Nie no ja Krystynę to tylko maszynką i na ślepca jadę .
O zgrozo! Biedna ta twoja krycha Nie boisz sie, ze zrobisz jej krzywdę ?

Ja mam patent na Kryche, mam lusterko takie ruchome. Stawiam na półce w lazience , ustawiam odpowiedni kąt nachylenia i widze Krystyne w całej okazałości
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:06   #1998
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
a zaczarowanej nie ma już chyba od 15...ciekawe co tam się dzieje.
W szpitalu raczej nie jest bo by napisała.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:08   #1999
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
W szpitalu raczej nie jest bo by napisała.
no to może śpi...albo spędza z Tż ostatnie chwile w samotności
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 21:19   #2000
Aisog1987
Rozeznanie
 
Avatar Aisog1987
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
To jest chyba 3d Ja mam dużo zdjęć a jak ją podglądamy podczas usg to czasem udaje się podpatrzeć jak mała ssie pępowinę, wyciąga języczek albo łyka wody płodowe, to jest niesamowite
Zazdroszcze


Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja najdalej na działkę- 100 km i to bez nocowania, jedziemy ranoni wieczorem wracamy. No ale ja jestem taki przypadek, że muszę w moim szpitalu rodzić, a nie w jakimkolwiek.
Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ej, ej nie straszcie mnie. Ja mam na działkę 100km, w razie czego w półtorej godziny będę w szpitalu. Ja mam 42 dni do terminu i żadnego skurczu nawet nie miałam, to chyba mogę jechać, nie?
Myślałam, ze się pomyliłaś i miało być 10km, ale 100 to jednak duuużo.....

U mnie duchota, nogi spuchniete i ide spać aaa i GBS ujemny
__________________
Czy Ten Pan i ta Pani???
Aisog1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:20   #2001
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

dziewczyny czy Wam też "strzela/chrupie w kroczu" przy zmianie pozycji??
ja ostatnio siedząc na kibelku przekręciłam się po papier (bo mam z tyłu prawie...) i normalnie aż usłyszałam jakby mi się kości przestawiły. Bleeee nieprzyjemne to było a ostatnio przy wstawaniu z łóżka też mi chrupnęlo
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:20   #2002
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
no to może śpi...albo spędza z Tż ostatnie chwile w samotności
Teraz jak któras się nie będzie chwile dłużej odzywać to zaraz będziemy obstawiać co robi, czy to juz ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:20   #2003
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Aisog1987 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze






Myślałam, ze się pomyliłaś i miało być 10km, ale 100 to jednak duuużo.....

U mnie duchota, nogi spuchniete i ide spać aaa i GBS ujemny
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:22   #2004
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Zjadlam kawalek ciasta od tesciowej i po 30min poszlam wymiotowac Nie mialam juz dluuugo takich akcji.
Patrze na opakowanie-ciasto kupne, jogurtowe, w skladzie brak jogurtu ale jest ŻEL NATURALNY - co to??
Nie dziwie sie organizm je odrzucil, niezly syf a cena 13zl/kg Teraz mam zgage jak stad do Toronto

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Dostałam od koleżanki bujaczek z funkcją wibratora. I kolejny wór ciuszków.. Nie mam gdzie tego pomieścić.
Tej funkcji bym chyba dziecku nie wlaczyla

Fajnie...ja nic nie dostalam z rzeczy poza ubrankami ktore kupila moja mama i lozeczkiem. A tak zeby ktos cos przyniosl...

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Ja też jestem migrenowa - ale uwaga uwaga własnie zdałam sobie sprawę że nie miałam migreny od GRUDNIA!!!!!!!!!!!
ciaża jest wspaniała

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
A powiem ci, ze mam spory bęben - 7kg / family load / Mysle, ze zgienty materac piankowy 120x60cm spokojnie by sie zmiescil.
A to wogole nie ja chciałam prac

Przez Was postanowiałam zaszalec i wyslalam Tz po piwko i cheetosy. Wrocil z pustymi rękoma, nie bylo w malych sklepach. Aleee poszedł do Tesco i zaraz sprobuje co to za wynalazki.

A u mnie w sklepie jest za to wino bezalkoholowe , wiec byłabyś w raju. Ja za winem nie przepadam
W moim by sie nie zmiescil -mam mini pralke. Moj materacyk za sztywny chyba zeby go zginac na pol i nie uszkodzic

Wino bez alko?Nigdy nie pilam, ciekawe jakie jest Ale Bavarii tez nie probowalam, jakos nie bylo okazji
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:24   #2005
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Teraz jak któras się nie będzie chwile dłużej odzywać to zaraz będziemy obstawiać co robi, czy to juz ;-)
może nie aż tak...to dotyczy tych największych gaduł
mnie z reguły nie ma przez cały dzień na forum i dopiero wieczorem sie odzywam albo i nie. Ale zaczarowana?? ona co 10 min pisze posta, więc jak jej nie ma już 7h to ja sobie myslę co sie u niej dzieje

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Zjadlam kawalek ciasta od tesciowej i po 30min poszlam wymiotowac Nie mialam juz dluuugo takich akcji.
Patrze na opakowanie-ciasto kupne, jogurtowe, w skladzie brak jogurtu ale jest ŻEL NATURALNY - co to??
Nie dziwie sie organizm je odrzucil, niezly syf a cena 13zl/kg Teraz mam zgage jak stad do Toronto

Tej funkcji bym chyba dziecku nie wlaczyla

Fajnie...ja nic nie dostalam z rzeczy poza ubrankami ktore kupila moja mama i lozeczkiem. A tak zeby ktos cos przyniosl...




W moim by sie nie zmiescil -mam mini pralke. Moj materacyk za sztywny chyba zeby go zginac na pol i nie uszkodzic

Wino bez alko?Nigdy nie pilam, ciekawe jakie jest Ale Bavarii tez nie probowalam, jakos nie bylo okazji
to Cię teściowa ugościla
biedulko, coś Ci nie spasowalo....ojjj teraz to już trzeba uważać na niektóre produkty
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:28   #2006
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
może nie aż tak...to dotyczy tych największych gaduł
mnie z reguły nie ma przez cały dzień na forum i dopiero wieczorem sie odzywam albo i nie. Ale zaczarowana?? ona co 10 min pisze posta, więc jak jej nie ma już 7h to ja sobie myslę co sie u niej dzieje

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------


to Cię teściowa ugościla
biedulko, coś Ci nie spasowalo....ojjj teraz to już trzeba uważać na niektóre produkty
Ale jak szła rodzić to tez pisała! ;-)

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Swoją drogą ja wchodzę zwykle parę razy dziennie, ale nie zawsze mam coś do powiedzenia. Ale chyba zacznę się meldować - jestem, nie urodziłam ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:29   #2007
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Ale jak szła rodzić to tez pisała! ;-)
wiem, dlatego myslę sobie, że spędza ten czas z tż-em.
w końcu juz niedługo im pozostało byc tylko we dwoje

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

tak, możesz się meldować, bo teraz to nigdy nie wiadomo kogo złapie także powinnysmy zaczynac dzień od meldunku na wizażu
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:35   #2008
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47362426]karoseria jak ja ciebie rozumie Ja znowu mam wrażenie, że życie mi przez palce ucieka, jakbym nigdy nie miała wrócić do siebie. W poprzednim roku zaczęłam bardziej dbać o siebie i swoje zdrowie, schudłam 10kg, zaczęłam biegać i w ogóle jakaś aktywniejsza byłam. I teraz - mimo że ta ciąża była bardzo wyczekana - czuję, że coś tracę

I chyba nikt tego nie potrafi zrozumieć. Tak więc dzisiaj rozpoczęłam wykurzanie Frania i zrobiłam sobie długi spacer :brzyda l:[/QUOTE]

MrsDorota rozumię doskonale, co masz na myśli! Moje pierwsze dziecko też wyczekane było, długo bardzo się staralismy, a po porodzie jakieś dziwne stany mnie dopadły, bo już bez dziecka nigdzie ruszyć się nie mogłam, skończyły się wyjścia do znajomych i wieczorne spacerki, od których byłam uzależniona. Czułam się jak uwięziona w klatce, szczególnie że nikogo nie miałąm do pomocy przy dziecku a Tż całe dnie w pracy. Ale teraz jestem już przyzwyczajona, coś się traci, coś się zyskuje...A jak juz ktoś z rodzinki do nas przyjezdza, wtedy sobie odbijamy
Także spokojnie, takie uczucia są normalne

Też się zastanawiam, co u Zaczarowanej, i zdziwiona jestem, ze Twin -maid jeszcze nie na porodówce

Do muffinek mam formę metalową, ale do keksa silikonową i jakoś nie lubię jej uzywać, niby nie trzeba uzywać tłuszczu, nic ma nie przywierać, a jednak przywiera i cięzko doczyścic pozniej...Zapisuje przepis na muffinki z borówka, bo wygladaja palce lizać! Ostanio z tej strony robiłam placuszki jogurtowe z borówkami, wyszły super puszyste i delikatne!

Któraś z dziewczyn pisała o jajkach niespodziankach, moja córeczka bardzo się dopomina o "jajo" jak tylko widzi w sklepie. Zjada częściowo, a częściowo albo nas częstuje albo....robi maseczkę z czekolady na ręce. Najważniejsza jest niespodzianka, niestety te niespodzianki są na ogół beznadziejne

Edytowane przez ewelajna25
Czas edycji: 2014-07-18 o 21:38
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:38   #2009
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Zjadlam kawalek ciasta od tesciowej i po 30min poszlam wymiotowac Nie mialam juz dluuugo takich akcji.
Patrze na opakowanie-ciasto kupne, jogurtowe, w skladzie brak jogurtu ale jest ŻEL NATURALNY - co to??
Nie dziwie sie organizm je odrzucil, niezly syf a cena 13zl/kg Teraz mam zgage jak stad do Toronto

Tej funkcji bym chyba dziecku nie wlaczyla

Fajnie...ja nic nie dostalam z rzeczy poza ubrankami ktore kupila moja mama i lozeczkiem. A tak zeby ktos cos przyniosl...




W moim by sie nie zmiescil -mam mini pralke. Moj materacyk za sztywny chyba zeby go zginac na pol i nie uszkodzic

Wino bez alko?Nigdy nie pilam, ciekawe jakie jest Ale Bavarii tez nie probowalam, jakos nie bylo okazji
Ciasto jogurtowe bez jogurtu i kisiel truskawkowy a w składzie sok z limonkiani słowa o truskawkach:-D

Właśnie też nie wiedziałam że jest takie winko,tz się dziś dowiedział jak zapytał o piwko 0%.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 21:44   #2010
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość

Troszeczkę tego nie rozumiem, przecież urodzisz niedługo i wrócisz do formy. Co to jest te kilka-kilkanaście miesięcy. Też byłam w niezłej formie a teraz się wszystko rozwaliło, ale skoro raz się tą formę złapało to bez problemu się uda to powtórzyć.
A ja właśnie doskonale to rozumiem... Mam okropny cellulit a rozstępy jeszcze chwila i będę miała nawet na czole

Chociażbym na rzęsach stanęła to już nigdy nie będę wyglądać tak jak przed ciążą Nie wiem czy kiedykolwiek pojadę jeszcze na plażę bo wstyd, żeby 22 letnia dziewczyna miała takie ciało...

Także dla mnie to nie jest kilka miesięcy zmian a całe życie

i może to głupie ale zastanawiam się czy jeszcze będę chciała mieć dzieci:/
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.