Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-06, 12:38   #1771
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Kurcze Dziewczyny, a ja zaczęłam się trochę martwić, bo od sobotniego popołudnia w sumie prawie nie czuję Małego (przełom 23/24tc).


Poprzednie 3 tygodnie czułam go 4-5 razy dziennie dość mocno (mąż bez problemu wyczuwał te ruchy po przyłożeniu ręki do brzucha) a teraz od tych kilku dni czuję go może 2-3 razy, ale bardzo słabo (czasem mam wątpliwość czy to był ruch czy może jednak jelita ).


Wiem, że do tej pory był ułożony głową do góry, a więc kończyny miał wyciągnięte do przodu. Może teraz się przemieścił i nadal kopie, ale teraz tylko wody płodowe na tym "cierpią"
Pewnie jest wszystko ok, ale ja bym sprawdziła....Pojedz na IP zrobią Ci ktg, zbadaja tentno maluszka- to zrobi nawet położna, nie trzeba lekarza. Ja tak w weekend kiepsko czułam, ale jednak co jakis czas te 2-3 ruchy były...Jakby się utrzymywało dłużej niz dobe pojechałabym na IP...


Ja tez zasmarkana, co tydzień przerwy, to nastęony nos zatkany...|Te syropy z brzydka panią i naturalne metody guzik pomagaja...
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 13:15   #1772
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Kurcze Dziewczyny, a ja zaczęłam się trochę martwić, bo od sobotniego popołudnia w sumie prawie nie czuję Małego (przełom 23/24tc).


Poprzednie 3 tygodnie czułam go 4-5 razy dziennie dość mocno (mąż bez problemu wyczuwał te ruchy po przyłożeniu ręki do brzucha) a teraz od tych kilku dni czuję go może 2-3 razy, ale bardzo słabo (czasem mam wątpliwość czy to był ruch czy może jednak jelita ).


Wiem, że do tej pory był ułożony głową do góry, a więc kończyny miał wyciągnięte do przodu. Może teraz się przemieścił i nadal kopie, ale teraz tylko wody płodowe na tym "cierpią"
A masz nr do swojego gina? Ja bym zadzwoniła żeby coś doradził... Nie dziwię się że się martwisz.

Zdrówka dla wszystkich

Długo się czeka na wyniki glukozy? Dzisiaj miałam badanie i zapomniałam zapytać.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 13:27   #1773
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
po rożku spała pod kocykami
mnie sie wydaje że zwykły i nieusztywniany

z moja cukrzycą ciążową to wiadomo ani nie popije i nie zjem wiec dom, no najgorzej z tym jedzeniem, wczoraj skusiłam się na środek z sernika teściowej i niestety już mi skoczyło ponad normę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki mialas cukier jak robilas glukoze? Ja mialam podwyzszony teraz staram sie trzymac diete i mierze poziom cukru


u mnie po 22 największa aktywność
a jutro usg, trochę stresuję się przez to moją wagę, ile waży Mała skoro ja przytyłam 1,5 kg...[/QUOTE]
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 13:30   #1774
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

teQiba U nas wynik glukozy byl po 15 tego samego dnia z tego co Dziewczyny pisaly to u wiekszosci tak bylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 15:11   #1775
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Jaki mialas cukier jak robilas glukoze? Ja mialam podwyzszony teraz staram sie trzymac diete i mierze poziom cukru
[/QUOTE]

po godzinie 165, po dwóch 163...Ogólnie ten po dwóch chyba jest decydujący. Koleżanka miała po godzinie 180 a po dwóch poniżej 120 i cukrzycy nie stwierdzili.

wynik miałam tego samego dnia z info od lekarza że prośba o pilny kontakt

ja najgorzej reaguje na pieczywo, nawet jesli z nazwy jest żytnie i "zdrowe" itd
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 17:22   #1776
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Może tak być. A probowalas sposoby na wymuszenie ruchu? Zjedz coś slodkoego, połóż się a lewym boku i oddychaj przepona, głęboko i spokojnie. Niby powinien kopnac 10 razy w ciągu godziny. Ale mam takie dni jak opisujesz właśnie i u mnie dużo ciężej wyczuć ruchy jak jest nozkami do dołu, wydają się takie niemrawe i trzeba się skupić żeby w ogóle poczuć.
Nie znałam do tej pory właśnie sposobów na wymuszenie ruchów. Dziękuję A te 10 kopniaków to nie jakoś po 30tygodni dopiero? Coś kojarzę jak któraś z Was pisała jeszcze chyba w poprzedniej części, że się liczy te kopnięcia, ale wydawało mi się, że to później Bo 10 na godzinę to ja nigdy nie czułam

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Almat, a kiedy masz wizytę? Nie ma co się martwić na zapas, pewnie Maluch się obrócił i kopie "do środka", jednak jestem przekonana, że po usg czułabyś się spokojniejsza. Jeśli masz możliwość to jedź na IP i powiedz, że ruchy bardzo osłabły. Zbadają Cię i przynajmniej przestaniesz się martwić. Przecież nie oznacza to od razu, że zostaniesz na oddziale.
Ostatnią miałam w zeszły poniedziałek i wszystko było ok, a kolejnej na razie nie mam (lekarz mój jest na L4 a potem ma urlop, więc dopiero w styczniu się z nim zobaczę). W piątek mam wizytę u innego lekarza (pierwszy lepszy) w Luxmedzie żeby dostać przedłużenie L4, więc najwcześniej wtedy.

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Pewnie jest wszystko ok, ale ja bym sprawdziła....Pojedz na IP zrobią Ci ktg, zbadaja tentno maluszka- to zrobi nawet położna, nie trzeba lekarza. Ja tak w weekend kiepsko czułam, ale jednak co jakis czas te 2-3 ruchy były...Jakby się utrzymywało dłużej niz dobe pojechałabym na IP...
Kurcze, szpital mam pod nosem, dosłownie dwa bloki obok. Myślicie, że nie spojrzą na mnie jak na wariatkę? w necie przeczytałam, że pierwsze ktg wykonuje się od 25 tygodnia, u mnie przełom 23/24.

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A masz nr do swojego gina? Ja bym zadzwoniła żeby coś doradził... Nie dziwię się że się martwisz.
Nie mam cholerka
__________________
27.03.2017

Edytowane przez Almat
Czas edycji: 2016-12-06 o 17:25
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 17:38   #1777
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Nie znałam do tej pory właśnie sposobów na wymuszenie ruchów. Dziękuję A te 10 kopniaków to nie jakoś po 30tygodni dopiero? Coś kojarzę jak któraś z Was pisała jeszcze chyba w poprzedniej części, że się liczy te kopnięcia, ale wydawało mi się, że to później Bo 10 na godzinę to ja nigdy nie czułam


Ostatnią miałam w zeszły poniedziałek i wszystko było ok, a kolejnej na razie nie mam (lekarz mój jest na L4 a potem ma urlop, więc dopiero w styczniu się z nim zobaczę). W piątek mam wizytę u innego lekarza (pierwszy lepszy) w Luxmedzie żeby dostać przedłużenie L4, więc najwcześniej wtedy.


Kurcze, szpital mam pod nosem, dosłownie dwa bloki obok. Myślicie, że nie spojrzą na mnie jak na wariatkę? w necie przeczytałam, że pierwsze ktg wykonuje się od 25 tygodnia, u mnie przełom 23/24.


Nie mam cholerka
jak byłam na IP bo miałam bóle, to wśród kilku ocz\ekuących cięzarnych (krwawienia, twardnienia, tp) mnie były 2 dziewczyny, które mówiły, że słabo czuja ruchy i chca sprawdzic i położna bez kolejki je wzieła na zbadanie tętna detektorem, zanim w ogole lekarz przyszedł. Nie wiem czy to wystarczyło, czy czekały na badanie jeszcze, bo ja juz wyszłam... Możesz zagadac z polozna na IP czy Ci nie sprawdzi po prostu toż to pół minuty...
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-06, 17:41   #1778
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Wczoraj mielismy wizyte 27tyg 1 dzien dzidzius wazy ladnie tj 1055. Zawsze mam zdjecia 3d na wizycie od samego poczatku i obiecalam trzem kolezenka ze wysle zdjecie z wczoraj aaa tu pierwszy raz klops ! Tak ulozone ze nie dalo rady zrobic ani jednego zdjecia !

Ogolnie mam zly dzien od dwoch godzin... nie wiem zgonie na hormony. Nagle w pracy nie daje rady 8 h wytrzymac, okropnie bola mnie plecy ale nie ledzwie tylko pod lopatka dziwne. Ale pod koniec to nie umiem stac, siedziec nic ! W domu wiadomo niby odpoczywam no ale zawsze cos sie robi i dzis mnie to przeroslo

Co do sylwestra jeszcze to w ikei jest szampan taki po 12 zl dwa smako oczywiscie bez alko i bardzo dobre bo podobne do normalnego a picollo to sam cukier. Polecam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 18:01   #1779
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Gabi2 jesli chleb to ig czyli o obnizonym indeksie glikemicznym zytni nic nie daje zwlaszcza ze w piekarniach zazwyczaj jest pszenno- zytni, sam zytni jest dosc twardy i ludzie go nie chca kupowac teoretycznie na czystej mace orkiszowej powinien byc ok ale powiem szczerze- nie wiem jak jest z nim dokladnie plus jaka jest dostepnosc do niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 18:13   #1780
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja Sylwester jak co roku z gromada znajomych ok 13 osób do mnie przyjedzie na 3 dni. O tyle dobrze, że goście sami sobą się zajmują i nie muszę wokół nich biegać

U mnie mam wrażenie że dziecko cały czas się rusza w każdej mojej wolnej chwili gdy usiade. Mega aktywna jest strasznie w dole brzucha mnie kopie.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 18:58   #1781
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Almat, u mnie w mieście jest szpital gdzie codziennie można przyjść na ktg od 9-13 może u Ciebie też? Ja miałam ktg na IP robione 24+coś i nie było problemu. Ew. możesz przedzwonic na izbę do szpitala koło Ciebie, powiedzieć jaka sytuacja i oni powiedzą co i jak
Z liczeniem możesz mieć rację, ale przy takim wymuszaniu coś powinno się poczuć, choć też nie wiadomo, w końcu nasze dzieci to nie roboty i nie muszą na zawołanie kopać

Marlenya gratuluję, duży dzieciaczek!
Nie strasz mnie, idę 12 na usg 3d płatne żeby mieć fotki fajne. Nie może się źle ułożyć :-D :-D
Ooo mnie też boli ood łopatka, napinaja się tam mięśnie nadmiermie. Mi pomagają ćwiczenia dla ciężarnych, bardzo proste, tylko nie wiem jak je wytłumaczyć, mogę spróbować na priv jak chcesz

Siempre takie ruchy jak opisujesz mam raz na jakiś czas, że mam wrażenie że cały dzień się rusza i nie śpi. Dzisiaj teraz harcowal, ale jak chce nagrać to przestaje
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-06, 19:14   #1782
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Gabi2 jesli chleb to ig czyli o obnizonym indeksie glikemicznym zytni nic nie daje zwlaszcza ze w piekarniach zazwyczaj jest pszenno- zytni, sam zytni jest dosc twardy i ludzie go nie chca kupowac teoretycznie na czystej mace orkiszowej powinien byc ok ale powiem szczerze- nie wiem jak jest z nim dokladnie plus jaka jest dostepnosc do niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znam ten chleb, mam piekarnie w bloku i co drugi dzien mi wypiekaja ale wiadomo czasami się nudzi
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 19:17   #1783
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Czemu Mausie sie nie chwala co Mikolaj przyniosl Maluszkom? U nas sowka z canpolu z pozytywka do pociagania trzeba przyzwyczajac za wczasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 19:45   #1784
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Czemu Mausie sie nie chwala co Mikolaj przyniosl Maluszkom? U nas sowka z canpolu z pozytywka do pociagania trzeba przyzwyczajac za wczasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wczoraj zamówiłam kocyk bawełniany z pomponami Zgarnęłam tez prezent od męża, piękne kolczyki A on ode mnie grę planszową, zaraz będziemy grać
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 19:51   #1785
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Almat, rozumiem Twoje obawy o potraktowanie, ale tu chodzi o Twój spokój i o Twoje dziecko. Idź lepiej i będziesz miała problem z głowy. Przecież nie musisz mówić, że przyszłaś na ktg. Oni sami będą wiedzieć jak Cię zbadać.
Gabi, wypróbuję te tabletki Isla, nigdy wcześniej o nich nie słyszałam.
Ja nic nie dostałam od Mikołaja, chyba byłam niegrzeczna
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 20:20   #1786
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hehe ja to dostalam slodycze (sama sobie wlozylam zeby nie bylo ze bylam niegrzeczna przed Corka) ale dla Malej wspomniana sowka a Babcia sypnela kasa wiec chyba zamowie kocyk minkey czy jak tam on sie nazywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 08:35   #1787
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Kurcze, szpital mam pod nosem, dosłownie dwa bloki obok. Myślicie, że nie spojrzą na mnie jak na wariatkę? w necie przeczytałam, że pierwsze ktg wykonuje się od 25 tygodnia, u mnie przełom 23/24.


Nie mam cholerka
Ja miałam robione ktg w połowie 23 tygodnia. I to sami z siebie mi zrobili

Ja wczoraj musiałam się trochę naczekać na swojego Mikołaja,ale najważniejsze - prezent jest Wyjazd do hotelu na Mazurach zaraz po świętach, w ramach relaksu Marzy mi się masaż Tylko z tym mam zagwostkę,bo na brzuchu się przecież nie położę,a też brzucha masować nie dam mam nadzieję,że jakoś sobie z tym poradzą
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 09:29   #1788
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witch mnie ostatnio położna masowala na piłce, tzn ja kleczalam i opieralam się klatka piersiowa i rękoma o piłkę i było mi wygodnie, może jakąś podobną pozycję masażysta zaproponuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 10:07   #1789
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
teQiba U nas wynik glukozy byl po 15 tego samego dnia z tego co Dziewczyny pisaly to u wiekszosci tak bylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie już są wyniki, szybko

Na szczęście pięknie mi spadło Trochę się bałam bo dzień wcześniej byłam u przyjaciółki i trochę słodkiego się najadlam Ale doszłam do wniosku że chyba o to chodzi w tym badaniu żeby sprawdzić jak organizm się normalnie zachowuje, a nie po odwyku slodyczowym..
Aż z radości zjadłam dużego.mikolaja czekoladowego
Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Almat, rozumiem Twoje obawy o potraktowanie, ale tu chodzi o Twój spokój i o Twoje dziecko. Idź lepiej i będziesz miała problem z głowy. Przecież nie musisz mówić, że przyszłaś na ktg. Oni sami będą wiedzieć jak Cię zbadać.
Gabi, wypróbuję te tabletki Isla, nigdy wcześniej o nich nie słyszałam.
Ja nic nie dostałam od Mikołaja, chyba byłam niegrzeczna
Też tak uwazam, zapytać na pewno nie zaszkodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 11:28   #1790
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witajcie.Pozdrawiamy z Białki Tatrzańskiej.Dziś byliśmy na sankach a teraz młodzież śpi a później idziemy na Termy Bania .Jutro wracamy więc trzeba korzystać bo pogoda bajkowa śniegu dużo i piękne słońce.
Dziś zaczynamy 26tc a w przyszłym tygodniu maraton ginekologiczny,endokrynol ogiczny i badania krwi,mocz i krzywa cukrowa.
Pozdrawiamy
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 12:32   #1791
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja dostałam dwie milki collage :-D

Malinka zazdroszczę wyjazdu! Bawcie się dobrze

Tequiba, gratuluję glukozy.

Uśmiechnięta - położna Cie masowala, taka co do domu przychodzi?

Witch masaże też na boku robią właśnie ciężarnym

Almat i jak postanowilas?

Aly - Ty dalej w szpitalu?
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 13:49   #1792
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Chodzę na zajęcia aktywna mama na siłowni i tam od czasu do czasu są zajęcia z położną po ćwiczeniach i ta położna przez chwilę mnie masowala żeby pokazać innym jak można to robić w ciąży, dla mnie bardzo wygodna pozycja na tej piłce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 15:13   #1793
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zamówiłam kocyk bawełniany z pomponami Zgarnęłam tez prezent od męża, piękne kolczyki A on ode mnie grę planszową, zaraz będziemy grać
Ooo, jaką grę kupiłaś? Jestem fanem planszówek


Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość

Ja wczoraj musiałam się trochę naczekać na swojego Mikołaja,ale najważniejsze - prezent jest Wyjazd do hotelu na Mazurach zaraz po świętach, w ramach relaksu Marzy mi się masaż Tylko z tym mam zagwostkę,bo na brzuchu się przecież nie położę,a też brzucha masować nie dam mam nadzieję,że jakoś sobie z tym poradzą
No to się Mikołaj postarał

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Witajcie.Pozdrawiamy z Białki Tatrzańskiej.Dziś byliśmy na sankach a teraz młodzież śpi a później idziemy na Termy Bania .Jutro wracamy więc trzeba korzystać bo pogoda bajkowa śniegu dużo i piękne słońce.
Dziś zaczynamy 26tc a w przyszłym tygodniu maraton ginekologiczny,endokrynol ogiczny i badania krwi,mocz i krzywa cukrowa.
Pozdrawiamy
Jak warunki w Białce? Dużo śniegu i narciarzy?


Dzięki dziewczyny za rady
Pantera, zrobiłam jak radziłaś. Akurat mężowi upiekłam dość słodki sernik, więc tuż przed 19 zjadłam spory kawałek, położyłam się na lewym boku i próbowałam oddychać spokojnie, głęboko, przeponą. Nie minęło 10 minut a Mały zaczął się ruszać. Nadal to nie był ten ruch, do którego byłam do tej pory przyzwyczajona, ale nie miałam wątpliwości, że to on. Zresztą trwało to dłuuuższą chwilę.
W międzyczasie mąż wyczytał, że wypicie czegoś zimnego też powinno spowodować jego aktywność, więc zrobiłam koktail bananowo-truskawkowy i wystawiłam na balkon zamieniając go w shake'a Przed 20 wypiłam 1/3, nie minęło parę minut i znów Mały się ruszał. Kolejną 1/3 porcji wypiłam przed 21, a ostatnią przed 22. Za każdym razem mąż też przykładał rękę i potwierdzał, że ruchy czuje. Po 22 czułam się już jak wyrodna matka i dałam dziecku spokój z dalszymi próbami :big grin: Za każdym razem Mały był aktywny przez kilka/kilkanaście minut, więc się uspokoiłam i odpuściłam.


Dziś z kolei czuję go już "po staremu", więc może miał jakieś gorsze dni albo obraził się, że tata go w sobotnie dopołudnie odgłosami wiertarki obudził
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 15:26   #1794
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Ooo, jaką grę kupiłaś? Jestem fanem planszówek

Dzięki dziewczyny za rady
Pantera, zrobiłam jak radziłaś. Akurat mężowi upiekłam dość słodki sernik, więc tuż przed 19 zjadłam spory kawałek, położyłam się na lewym boku i próbowałam oddychać spokojnie, głęboko, przeponą. Nie minęło 10 minut a Mały zaczął się ruszać. Nadal to nie był ten ruch, do którego byłam do tej pory przyzwyczajona, ale nie miałam wątpliwości, że to on. Zresztą trwało to dłuuuższą chwilę.
W międzyczasie mąż wyczytał, że wypicie czegoś zimnego też powinno spowodować jego aktywność, więc zrobiłam koktail bananowo-truskawkowy i wystawiłam na balkon zamieniając go w shake'a Przed 20 wypiłam 1/3, nie minęło parę minut i znów Mały się ruszał. Kolejną 1/3 porcji wypiłam przed 21, a ostatnią przed 22. Za każdym razem mąż też przykładał rękę i potwierdzał, że ruchy czuje. Po 22 czułam się już jak wyrodna matka i dałam dziecku spokój z dalszymi próbami :big grin: Za każdym razem Mały był aktywny przez kilka/kilkanaście minut, więc się uspokoiłam i odpuściłam.


Dziś z kolei czuję go już "po staremu", więc może miał jakieś gorsze dni albo obraził się, że tata go w sobotnie dopołudnie odgłosami wiertarki obudził
Super, że maluch się rozruszał!
Kupiłam dodatek do gry Catan - Kupcy i Barbarzyńcy Podstawę już mamy jakiś czas, a dzięki temu dodatkowi można grać we dwójkę i rozszerzyć rozgrywkę o dodatkowe scenariusze
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 16:46   #1795
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja na Mikołaja dostałam Kinderki😊 2 czekolady w Mikołaju i schoko bonsy. Teraz to moje ulubione słodycze oprócz Kinder pingui i bueno, chyba mi się organizm przestawia😃.



Robiłam dziś krzywą cukrową i z cytryną spoko, wypiłam jednym haustem. Po czułam też się ok ale wzięłam mamę ze sobą w razie czego. Wyniki chyba ok😉



Ja miałam ostatnio kaszel przez dwa tygodnie, na tydzień dostałam dwa syropy, spray i witaminę c i nic nie pomogło, dostałam antybiotyk Amotaks 16 tabletek 3 razy dziennie i trochę lepiej ale też do końca się nie pozbyłam ale niebo a ziemia, bo już się czułam wykończona tym kaszlem.



Eve znalazła fajną stronę wyprzedażową www.bejbi.pl, zamieszczala na fejsie ale tutaj wrzucam, bo nie wszystkie tam są. Paczka doszła w 2 dni więc spoko. Dużo rzeczy jest tańsze i dobre jakościowo.
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 19:19   #1796
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Almat warunki fantastyczne,dużo śniegu i mało turystów a to lubimy
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 09:10   #1797
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Witajcie.Pozdrawiamy z Białki Tatrzańskiej.Dziś byliśmy na sankach a teraz młodzież śpi a później idziemy na Termy Bania .Jutro wracamy więc trzeba korzystać bo pogoda bajkowa śniegu dużo i piękne słońce.
Dziś zaczynamy 26tc a w przyszłym tygodniu maraton ginekologiczny,endokrynol ogiczny i badania krwi,mocz i krzywa cukrowa.
Pozdrawiamy
Oj teraz w Białce musi być ekstra ty w góry przyjechałaś a ja wyjechałam
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 10:45   #1798
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny, miała któraś z Was styczność z wózkami Baby Design ? Ostatnio jak byliśmy oglądać Bebetto, to mi się strasznie spodobał szary Baby Design Husky. Wygląda lekko, prowadził się po sklepie fajnie (ale po sklepie to się wszystko dobrze prowadzi :p ) i ma przeurocze hafty
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 10:54   #1799
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała któraś z Was styczność z wózkami Baby Design ? Ostatnio jak byliśmy oglądać Bebetto, to mi się strasznie spodobał szary Baby Design Husky. Wygląda lekko, prowadził się po sklepie fajnie (ale po sklepie to się wszystko dobrze prowadzi :p ) i ma przeurocze hafty
Moje dwie znajome mają wózki tej firmy, jedna Husky a druga coś bardzo podobnego, nie pamiętam nazwy. Obie są bardzo zadowolone
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 10:56   #1800
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała któraś z Was styczność z wózkami Baby Design ? Ostatnio jak byliśmy oglądać Bebetto, to mi się strasznie spodobał szary Baby Design Husky. Wygląda lekko, prowadził się po sklepie fajnie (ale po sklepie to się wszystko dobrze prowadzi :p ) i ma przeurocze hafty
Ja mialam dla Laurki wiec Junior odziedziczy. To bardzo porządne wozki. Szczerze mowiac nie wiem czy jestem w stanie wymienic jakąś jego wade. Sprawdzil się w górach, na plaży, na trawie, na miescie. Ja go bardzo polecam.
My mamy Lupo comfort ale Husky to moja wielka milosc. Jest przepiękny.

Nie odzywam sie... w domu szpital. Laurka chora. U mnie ok ale mam lozysko przodujace i jeszcze nisko osadzone wiec slaby mam humor...

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Ooo, jaką grę kupiłaś? Jestem fanem planszówek



No to się Mikołaj postarał


Jak warunki w Białce? Dużo śniegu i narciarzy?


Dzięki dziewczyny za rady
Pantera, zrobiłam jak radziłaś. Akurat mężowi upiekłam dość słodki sernik, więc tuż przed 19 zjadłam spory kawałek, położyłam się na lewym boku i próbowałam oddychać spokojnie, głęboko, przeponą. Nie minęło 10 minut a Mały zaczął się ruszać. Nadal to nie był ten ruch, do którego byłam do tej pory przyzwyczajona, ale nie miałam wątpliwości, że to on. Zresztą trwało to dłuuuższą chwilę.
W międzyczasie mąż wyczytał, że wypicie czegoś zimnego też powinno spowodować jego aktywność, więc zrobiłam koktail bananowo-truskawkowy i wystawiłam na balkon zamieniając go w shake'a Przed 20 wypiłam 1/3, nie minęło parę minut i znów Mały się ruszał. Kolejną 1/3 porcji wypiłam przed 21, a ostatnią przed 22. Za każdym razem mąż też przykładał rękę i potwierdzał, że ruchy czuje. Po 22 czułam się już jak wyrodna matka i dałam dziecku spokój z dalszymi próbami :big grin: Za każdym razem Mały był aktywny przez kilka/kilkanaście minut, więc się uspokoiłam i odpuściłam.


Dziś z kolei czuję go już "po staremu", więc może miał jakieś gorsze dni albo obraził się, że tata go w sobotnie dopołudnie odgłosami wiertarki obudził
Moze to też kwestia ulozenia? Pamietam, ze z Laurka mialam tak, ze czulam normalnie i regularnie a potem nagle na 1-2 dni zmieniala ułożenie i czułam ledwo ledwo. I tak raz na jakis czas ale wracalo do normy
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.