Jak poznac czy chlopak sie zakochal? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-21, 21:05   #1
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898

Jak poznac czy chlopak sie zakochal?


Znow mam problem. Widuje sie z bardzo fajnym chlopakiem od niecalego miesiaca i zakochalam sie. Nie jestem niestety pewna jak to wyglada z jego strony.

Gdy sie widujemy to jest swietnie, jest czuly, calujemy sie i wyglada na zakochanego, ale gdy sie nie widzimy w wiekszosci ignoruje moje wiadomosci, ktorych i tak jest niewiele. Sam z siebie chyba by sie nie odezwal.

Nie wiem co mam o tym myslec, w moim mniemaniu jak sie kogos lubi to ma sie czas na odpisanie na whatsappie. Ja sie go o cos pytam, potem widze ze siedzi na whatsappie, a mi odpisuje po 5h.

Powiedzcie czy ja przesadzam?

Druga rzecz, on przyjechal do Anglii na kontrakt do konca sierpnia, a potem wraca tam gdzie mieszka, czyli do Singapuru.

Nie rozmawialiamy jeszcze o tym, jak to dalej rozwiazac, ale wiem, ze ma mozliwosc powrotu tutaj i znalezienia bardzo dobrego kontraktu. On nie wie, ze jestem w nim zakochana.

Nie wiem, czy poprostu nie byloby najlepiej, gdybym sie go zapytala, czy czuje to samo i jesli nie to skonczylabym z tym wszystkim.

Chyba, ze go wystrasze....
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 21:09   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Znow mam problem. Widuje sie z bardzo fajnym chlopakiem od niecalego miesiaca i zakochalam sie. Nie jestem niestety pewna jak to wyglada z jego strony.

Gdy sie widujemy to jest swietnie, jest czuly, calujemy sie i wyglada na zakochanego, ale gdy sie nie widzimy w wiekszosci ignoruje moje wiadomosci, ktorych i tak jest niewiele. Sam z siebie chyba by sie nie odezwal.

Nie wiem co mam o tym myslec, w moim mniemaniu jak sie kogos lubi to ma sie czas na odpisanie na whatsappie. Ja sie go o cos pytam, potem widze ze siedzi na whatsappie, a mi odpisuje po 5h.

Powiedzcie czy ja przesadzam?

Druga rzecz, on przyjechal do Anglii na kontrakt do konca sierpnia, a potem wraca tam gdzie mieszka, czyli do Singapuru.

Nie rozmawialiamy jeszcze o tym, jak to dalej rozwiazac, ale wiem, ze ma mozliwosc powrotu tutaj i znalezienia bardzo dobrego kontraktu. On nie wie, ze jestem w nim zakochana.

Nie wiem, czy poprostu nie byloby najlepiej, gdybym sie go zapytala, czy czuje to samo i jesli nie to skonczylabym z tym wszystkim.

Chyba, ze go wystrasze....
Od niecałego miesiąca i Ty to już nazywasz "zakochaniem"? I chcesz, żeby po "niecałym miesiącu" on też był "zakochany"? Uczucia instant, express, sprzedawane w saszetkach w sklepie za rogiem?

Tak, przesadzasz. Pewnie masz max 18 lat, więc ta niedojrzałość jest zrozumiała, ale serio przystopuj, bo się rozczarujesz jak "miłość" minie po wakacjach.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 21:18   #3
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Hm ja 32 on 37. Powiedzmy, ze sie zauroczylam.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 21:25   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Nie wygląda to dobrze. Nie wydaje Ci się, że jesteś raczej zapchajdziurą do czasu wyjazdu ?
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 21:47   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Hm ja 32 on 37. Powiedzmy, ze sie zauroczylam.
No to teraz się przestraszyłam, serio. I facet chyba też by się przestraszył, jakby to przeczytał. Zresztą, facet niebawem wraca tam skąd przyjechał, więc jak sobie tą znajomość wyobrażasz dalej?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 21:52   #6
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Wydaje mi się,że miesiąc to za mało aby się zakochać..no ale ja jestem z tych co muszą dobrze poznać druga osoba itd. Natomiast to, że ignoruje On Twoje wiadomości może mieć różne przyczyny..może nie mieć możliwości aby odpisać od razu,jeśli np pracuje czy coś..no a jeśli czas ma a mimo tego nie ma ochoty to zakochany ani zauroczony nie jest raczej bo pamiętam początki z moim tz czy innymi, wtedy smsy były częste z obu stron, nawet o ☠☠☠☠☠☠☠ach, po prostu aby mieć kontakt z ta druga osoba..
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 22:33   #7
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Pewnie jesteś rozrywką i tyle. Odpisywać mu się nie chce, może też nie lubi. Po co ma ci poświęcać więcej czasu, skoro i tak zaraz wraca. Może nawet do żony Nie musisz tego wcale rozwiązywać, w sierpniu rozwiąże się samo

Czy tylko mnie dziwi nazywanie 37 latka chłopakiem? Mi od jakiegoś czasu głupio określać tym słowem moich rówieśników, a co dopiero osoby grubo po 30.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 06:04   #8
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Oj już nie przesadzajcie, przecież nawet nie napisała "kocham go nad życie", tylko "zakochałam się", to naprawdę dziwne po miesiącu
Też nazywam >30 - latków chłopakami.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 09:13   #9
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Po prostu bardzo mi sie spodobal, zauroczylam sie i tyle. Moze ja traktuje slowo zakochac sie lzej niz inne dziewczyny tutaj. Fakt faktem pozostaje, ze chyba macie racje. Pojedzie sobie i tyle. Nadziei tez nie mam po co miec, bo po 2 miesiacach spotykania sie nie ma miejsca na deklaracje jeszcze.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 10:31   #10
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

No przykro mi, ale prawdopodobnie jesteś tylko czasoumilaczem. Facet, któremu na kobiecie zależy, sam wyskakuje z propozycjami spotkania, zaprasza, wręcz szuka pretekstów, żeby się spotkać (nowy film w kinach, pożyczenie książki, koncert, nowa knajpa do przetestowania - z pozoru bzdety), ba - dąży do "scementowania" znajomości, jakichś deklaracji. Tutaj nic takiego nie ma.

A już ignorowanie wiadomości brzmi najgorzej - człowiek kulturalny nie robi czegoś takiego w ogóle (może poza przypadkami wyjątkowego chamstwa z drugiej strony), a co dopiero wobec osoby, na której miałoby mu zależeć.

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Hm ja 32 on 37. Powiedzmy, ze sie zauroczylam.
Bez urazy, ale zarówno ten wątek, jak i kilka Twoich poprzednich sprzed jakiegoś czasu mogłaby pisać siedemnastolatka. Nie zgadzała mi się tylko data rejestracji, ale teoretycznie można wymieniać konta itp.

Autorko - dorośnij, bo nie za dobrze z Tobą Twoja ponad dwa razy młodsza literacka imienniczka zinterpretowałaby zachowanie tego pana bez pudła, a Ty jeszcze masz jakieś nadzieje ;/ Podobnie jak sytuacje z innych wątków.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 10:56   #11
AnnikaSch
Przyczajenie
 
Avatar AnnikaSch
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

A nie możesz go zapytać po prostu, czy ma ochotę kontynuować tę znajomość czy nie?

Przecież to nie deklaracja, że ożeni się z Tobą, ale odpowiedź na prosto i konkretnie sformułowane pytanie o znajomość
AnnikaSch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 11:50   #12
Moni302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 368
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Od niecałego miesiąca i Ty to już nazywasz "zakochaniem"? I chcesz, żeby po "niecałym miesiącu" on też był "zakochany"? Uczucia instant, express, sprzedawane w saszetkach w sklepie za rogiem?

Tak, przesadzasz. Pewnie masz max 18 lat, więc ta niedojrzałość jest zrozumiała, ale serio przystopuj, bo się rozczarujesz jak "miłość" minie po wakacjach.
A co w tym dziwnego, że po miesiącu, zakochała się w nim? Nie widzę nic w tym dziwnego.
Moni302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 12:37   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego, że po miesiącu, zakochała się w nim? Nie widzę nic w tym dziwnego.
Zna faceta mało, raptem kilka spotkań, facet wyjeżdża. Zauroczyła się - spoko, w to wierzę, natomiast rozkminy pt. czy on się już we mnie zakochał, są dziwne. Poza tym to nie pierwsza "ciekawa" historia miłosna tej użytkowniczki. Może czas wyciągnąć wnioski z takich relacji z facetami?

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
(...)
Bez urazy, ale zarówno ten wątek, jak i kilka Twoich poprzednich sprzed jakiegoś czasu mogłaby pisać siedemnastolatka. Nie zgadzała mi się tylko data rejestracji, ale teoretycznie można wymieniać konta itp.

Autorko - dorośnij, bo nie za dobrze z Tobą Twoja ponad dwa razy młodsza literacka imienniczka zinterpretowałaby zachowanie tego pana bez pudła, a Ty jeszcze masz jakieś nadzieje ;/ Podobnie jak sytuacje z innych wątków.
Jak wyżej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 12:44   #14
Aniulka_K
Raczkowanie
 
Avatar Aniulka_K
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Na co dzień w Warszawie
Wiadomości: 38
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Po miesiącu ciężko coś jeszcze stwierdzić. Mój chłopak zanim cokolwiek o swoich uczuciach mi powiedział to minęło ooo z dobry rok. Wydaje się mi, że faceci jakoś inaczej okazują uczucia i nie zawsze potrzebują ciągłego kontaktu. Może nie pisz do niego przez jakiś czas i poczekaj aż on zacznie pytać co u ciebie ?
Aniulka_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 13:12   #15
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

To, że odpowiada na wiadomości z poślizgiem mogłoby być ok. Różnie bywa, może tak ma, albo taki tryb pracy itp.
Ale jeśli ignoruje Twoje wiadomości i nie odpowiada wcale, a co więcej nie odzywa się sam z siebie, to kiepsko to wygląda.

Myślę, facet ma przede wszystkim plan: pracuje jeszcze trochę i wraca do siebie. Jeśli się jakoś ogromnie natychmiast nie zakocha, to nie wierzę, że będzie w ogóle rozważał zostanie tu, gdzie jest tylko ze względu na Ciebie.

Może nie podobasz mu się aż tak, albo on nawet nie próbuje się bardziej zaangażować, bo dla niego relacja jest terminowa. I to niezależnie od tego jak wspaniała jesteś Ty, czy wasza więź.

Napisałaś, że jeszcze nie rozmawialiście o tym, czy zostanie -sądzisz, że on poruszy ten temat?
Moim zdaniem nigdy o tym nie porozmawiacie.
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 13:24   #16
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Po prostu bardzo mi sie spodobal, zauroczylam sie i tyle. Moze ja traktuje slowo zakochac sie lzej niz inne dziewczyny tutaj. Fakt faktem pozostaje, ze chyba macie racje. Pojedzie sobie i tyle. Nadziei tez nie mam po co miec, bo po 2 miesiacach spotykania sie nie ma miejsca na deklaracje jeszcze.
Autorko, a jak różnice kulturowe między Wami? Bo może on jest zkręgu kulturowego, gdzie po prostu nie prowadzi się flirtu za pomocą internetu albo prowadzi jakąś skomplikowaną grę pt"nie odpiszę jej przez następne 5h, bo tak wypada". Może go po prostu zapytaj, jaki ma do tego stosunek?
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:09   #17
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
No przykro mi, ale prawdopodobnie jesteś tylko czasoumilaczem. Facet, któremu na kobiecie zależy, sam wyskakuje z propozycjami spotkania, zaprasza, wręcz szuka pretekstów, żeby się spotkać (nowy film w kinach, pożyczenie książki, koncert, nowa knajpa do przetestowania - z pozoru bzdety), ba - dąży do "scementowania" znajomości, jakichś deklaracji. Tutaj nic takiego nie ma.

A już ignorowanie wiadomości brzmi najgorzej - człowiek kulturalny nie robi czegoś takiego w ogóle (może poza przypadkami wyjątkowego chamstwa z drugiej strony), a co dopiero wobec osoby, na której miałoby mu zależeć.



Bez urazy, ale zarówno ten wątek, jak i kilka Twoich poprzednich sprzed jakiegoś czasu mogłaby pisać siedemnastolatka. Nie zgadzała mi się tylko data rejestracji, ale teoretycznie można wymieniać konta itp.

Autorko - dorośnij, bo nie za dobrze z Tobą Twoja ponad dwa razy młodsza literacka imienniczka zinterpretowałaby zachowanie tego pana bez pudła, a Ty jeszcze masz jakieś nadzieje ;/ Podobnie jak sytuacje z innych wątków.
Ktore to watki pokazuja ze mam 17 lat?

Nie uwazam, ze jest cos dziwnego w tym, ze skoro nie mam chlopaka, chodze na randki to czasem pojawiaja sie problemy jak i 17latki.

Poki co nie sadze ze z tego wyjdzie cos powaznego i ze wyjdzie to poza sierpien.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Poza tym nigdy nie bylam w takiej sytuacji, albo bylo dla mnie oczywiste, ze ktos sie zakochal tak jak ja i przerodzilo sie to w zwiazek, albo od razu wiedzialam, ze to nie ten.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:33   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Facet wraca do Singapuru, niebawem. Jak sobie to wyobrażasz?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:48   #19
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

No wlasnie nie wyobrazam. On dostal tu oferte innej pracy, juz mi o tym powiedzial, ale ja nie bede na niego zadnej presji wywierac. Tak czy inaczej jesli bedzie chcial to wroci, jesli mu bedzie zalezalo.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-23, 10:52   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
No wlasnie nie wyobrazam. On dostal tu oferte innej pracy, juz mi o tym powiedzial, ale ja nie bede na niego zadnej presji wywierac. Tak czy inaczej jesli bedzie chcial to wroci, jesli mu bedzie zalezalo.
Odwracając: jak będzie Ci zależało, pojedziesz do Singapuru.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 11:07   #21
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

No wlasnie nie bardzo sie da. Mam taka prace, ktorej sie nie bardzo da wykonywac w singapurze. Chyba zeby cos sie znalazlo, to wtedy ewentualnie.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 11:08   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
No wlasnie nie bardzo sie da. Mam taka prace, ktorej sie nie bardzo da wykonywac w singapurze. Chyba zeby cos sie znalazlo, to wtedy ewentualnie.
Nie da się = nie kochasz... A tak serio: jeżeli czegoś wymagasz od faceta, to wymagaj tego samego do siebie. Bo rzucanie hasłem "jak będzie mu zależało, to się przeprowadzi" jest łatwe, ale realizacja? Zejdź na ziemię.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-07-23 o 11:10
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 11:12   #23
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Jak poznac czy chlopak sie zakochal?

Z tym, ze on juz tu ma oferte pracy zalatwiona, a ja jesli bym cos znalazla to czemu nie, tylko ze ja jestem w innej sytuacji z praca.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-23 12:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.