Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-29, 07:58   #3691
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

My robimy chrzciny na 38osob, ale w tym jest 12 dzieci. Ja ze swojej rodziny zapraszam tylko rodziców,ale tż ma dużą rodzinę i oni są bardzo zżyci,więc u nas wszystkie imprezy tak wyglądają. Plus jest taki,że mój tata prowadzi restaurację i tam będzie obiad. On o wszystko zadba,włącznie z kącikiem do karmienia i przewijania Strój Małemu kupiłam już dawno,nie spodziewałam się że będzie tak gorąco. A taki fajny garniturek wyhaczyłam,z cienkiej dresówki, szary, z łatami na łokciach,no wyglądałby elegancko Ale nie będę go w to ubierać,bo się zagotuje. Kupiłam wczoraj krótkie spodenki,do kościoła założę koszulobody i muchę,a potem go przebiorę w bodziaka.



Anetka,mój w 90% przypadków zasypia w chuście po kilku minutach noszenia. A jak nie zasypia to wytrzymuja max 20minut i też chce "wyjść".



Upał nam nie służy, Mały strasznie marudny,co przyśnie to zaraz ryk
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 08:41   #3692
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Dziewczyny jak wy usypiacie dzieci? Bujacie czy moze kladziecir i czekacie az samo zasnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 08:59   #3693
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wy usypiacie dzieci? Bujacie czy moze kladziecir i czekacie az samo zasnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja usypiam na piersi W ciągu dnia jak go odkładam po karmieniu do wózka i się rozbudzi to go "dousypiam" bujając w wózku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 09:03   #3694
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ja często bujam w wózku ale jak wózek stoi na dworze i nie mam jak umyć kółek to zdarza się że bujam na rękach.

A jak często i na jak długo kładziecie dzieci na brzuszku?
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 09:18   #3695
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
My robimy chrzciny na 38osob, ale w tym jest 12 dzieci. Ja ze swojej rodziny zapraszam tylko rodziców,ale tż ma dużą rodzinę i oni są bardzo zżyci,więc u nas wszystkie imprezy tak wyglądają. Plus jest taki,że mój tata prowadzi restaurację i tam będzie obiad. On o wszystko zadba,włącznie z kącikiem do karmienia i przewijania Strój Małemu kupiłam już dawno,nie spodziewałam się że będzie tak gorąco. A taki fajny garniturek wyhaczyłam,z cienkiej dresówki, szary, z łatami na łokciach,no wyglądałby elegancko Ale nie będę go w to ubierać,bo się zagotuje. Kupiłam wczoraj krótkie spodenki,do kościoła założę koszulobody i muchę,a potem go przebiorę w bodziaka.



Anetka,mój w 90% przypadków zasypia w chuście po kilku minutach noszenia. A jak nie zasypia to wytrzymuja max 20minut i też chce "wyjść".



Upał nam nie służy, Mały strasznie marudny,co przyśnie to zaraz ryk
Jak chodzi o rodzinę to mam tę samą sytuację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wy usypiacie dzieci? Bujacie czy moze kladziecir i czekacie az samo zasnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Staram się to drugie bo chcę żeby sam zasypiał w przyszłości. Kochane, mały ciągle ssie piąstkę i maltretuje smoka co jest dla niego niebywałe, co to oznacza? Chyba za wcześnie na ząbki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 09:23   #3696
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Anius to komfortowa macie sytuację z restauracja


Moja zasypia raczej nie na samym cycu tylko już po jedzeniu na moich rękach przytulona a czasami jak leży sama to też zaśnie. Lub w wózku na spacerze albo w chuscie. Bujania nie stosuje.


Anetka moja też tak ma, ciągle coś w buzi musi trzymać. A nawet jak jej smok wypadnie to już się tak umie wykręcić albo rączka sobie popchnac że czasem uda się go złapać z powrotem ale myślę że to taki etap a nie ząbki
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 09:31   #3697
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wy usypiacie dzieci? Bujacie czy moze kladziecir i czekacie az samo zasnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy od jego kaprysu . Czasem sam usypia podczas karmienia. Jeżeli nie to zazwyczaj wystarczy go odłożyć i położyć mu rękę na brzuszku. Jak kaprysi to przytulam na rękach i też usypia. A jak już na prawdę nie może usnąć to używam białego szumu. Generalnie synek bardzo się uspokaja od samego przytulenia.
Z córeczką tak różowo nie miałam. U niej najlepiej działało mocne otulenie/zamotanie w kokon i bujanie na rękach lub szumienie dźwiękiem odkurzacza (Tomek preferuje biały szum).
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-29, 11:43   #3698
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Jestem! Przepraszam, ale weekend był pod znakiem dnia matki, wiec jak nie u teściowej to u mojej mamy byliśmy i tak czas zlecial.

Piszecie o upalach - szlag mnie trafi z nimi, Mała wczoraj była tak marudna... a dzisiaj w końcu udało mi się ją utulic i zasnęła, polozylam się wygodnie żeby Wam poodpisywać to co? Zaczął alarm wyć w naszym bloku zerwałam sie na równe nogi żeby jakoś lula dalej i owszem dziecko jeszcze śpi, ale już ma bardzo płytki ten sen

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Wow 2,5 h przerwy między karmieniami! Zazdroszczę. A co robicie przez ten czas? Musisz cały czas zabawiać malutka czy możesz ją np odłożyć gdzieś i leży sobie grzecznie zajmując się sama sobą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzisz pochwaliłam się to nadeszly upały i gdyby nie cyc to bym zwariowała. Ja wiem, że Małej chce się pić, ale wczoraj pół dnia na cycku i takim sposobem będę miała dziecko sumo

Generalnie to zabawiać sama w wózku polezy może 4minuty, na dywanie odciągnij do 7 A tak to najlepiej mówić, nosić, opowiadać, zwiedzać, kłaść na brzuszku, kłaść na kolanach i dawaj dalej zagadywać tak to u nas póki co wygląda.
Chce kupić jakąś mate edukacyjną, już mi doradziłyscie puzzle na podłogę, ale potrzebuje jeszcze coś, co będzie nad nią wisiało i to najlepiej co mogę położyć na dywan itp. Ale takie maty kosztują od 100 zł do uhuhuuu i nijak nie wiem jaka kupić :/ I czy warto...

Temat chrzcin jest dla mnie nie do ogarnięcia. Już wiem, że będzie zgrzyt o chrzestnego, bo oboje z tżtem mamy po jednym bracie i przez to nawet mi się nie chce podejmować rozmowy. No ale trzeba. A póki co mąż wymyślił, że w sobotę wyprawi moje urodziny, zaproszeni są rodzice i rodzeństwo, a ja już widzę siebie w piątek w kuchni wybronilam się jedynie tym, że nie mają co liczyć na obiad - będzie kawa i ciasto, moja mama zrobi tort, a później kolacja i wypad. Tak jak zawsze lubiłam gościny rodzinne, tak odkąd mamy córcie najchętniej do mieszkania wpuszczalabym max 2-3 osoby. Jak podrosnie to proszę bardzo, ale póki co mam wrażenie ze później takie różne imprezy i masowa ilosc osob się na nas odbijają...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez emelcia
Czas edycji: 2018-05-29 o 11:46
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 12:06   #3699
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Emelcia możesz nad puzzle dokupić taki stojak/pałąk z zabawkami my mamy taki z ikei, ale są też innych firm w necie.

Moja przy szumisiu śpi jak zaczarowana tym sposobem posprzatalam sobie trochę w chacie, tylko do małej podchodzę włączyć od nowa szum bo mamy starą wersję bez cry sensora.

Jutro miałyśmy mieć szczepienie ale znowu odwolalam ze względu na kaszel. Za to na zwykłą wizytę pójdziemy.

Kupujecie coś maluszkom na dzień dziecka?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 12:07   #3700
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ja tez dzis juz nie wyrabiam usypiam malego 40min a potem spi z 5 i od nowa to samo, nic dzis nie mam zrobione, pranoe stoi i czeka na powieszenie no ale nie moge sie ruszyc. Masakra normalnie. A na dodatek przychodzi babcia i twierdzi ze mu chyba za zimno, a na dworze blisko 30' a on jest w rampersie. Chyba mu za cieplo a nie zimno.

Ja bym cos kupila, ale nie bardzo wiem co.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016

Edytowane przez wioleta20
Czas edycji: 2018-05-29 o 12:11
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 12:13   #3701
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość

Kupujecie coś maluszkom na dzień dziecka?



Dla straszaka kupiłam to i małej nie mogłam pominąć

Kupiłam spiralke z Lamaze i rozkładana książeczkę czarno biała

IMG_8827.JPG
IMG_8826.JPG
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-29, 12:25   #3702
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

My kupiliśmy taką grzechotka, zawieszke do wózka.
Fajne są te rzeczy z Lamaze, mamy po starszym taką żyrafe ale ceny w smyku są kosmiczne, muszę popatrzeć na internecie.

Mi też mały wczoraj cały dzień na cycu wisiał i dzisiaj widzę że powtórka. Teraz śpi na brzuszku już drugą godzinę, w tej pozycji śpi dłużej i dużo spokojniej.
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 12:32   #3703
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Oj tak super są te rzeczy z lamaze, mamy trochę po starszej a teraz myślałam kupić jakiś gryzak już na przyszłość
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 13:05   #3704
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Z usypianiem u nas jest różnie. W dzień często przy cycu zasypia,czasem muszę go dobujać wózkiem,bo w dzień śpi w wózku. W chuście też zasypia,ale rzadko mi się go udaje odłożyć,a czasem chciałabym się pozbyć "ciężaru" Zasypianie na noc od jakiegoś czasu to niekończąca się opowieść. Cyc,przysypia,odkładam,ry k,próba tulenia,ryk,znów cyc,próbuję bujać,znów ryk i taka zabawa. Wszystko przy akompaniamencie szumisia Wcześniej bywało tak,że po odłożeniu do łóżeczka zasypiał szybciutko przy szumie.

A w czym kładziecie dzieci spać na noc? U nas sam bodziak na krótki rękaw. Ale jak nad ranem temp.spadł do 24st.to mąż orzekł,że jest za chłodno i trzeba spodenki założyć

O leżeniu na brzuszku ciągle zapominam. Pozs tym jak Mały wisi dużo na cycu to nie mam kiedy go kłaść,bo bardzo ulewa. Także u nas to max 2 razy dziennie leżenie kilkuminutowe, do momentu buntu.
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 13:25   #3705
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Mój zasypia najczęściej przy cycku albo w wózku na spacerze. Czasem też jak wieczorem idę się kąpać i daję go babci na chwilę to go usypia na rękach. Ja jak marudzi to kładę go sobie na klacie i głaszczę po pleckach, czasami zasypia bardzo szybko.

Na brzuszku leży często i nawet tak śpi w ciągu dnia, bo bardzo lubi. Jak np. zaczyna przez sen już machać rękami i się prężyć to go szybko przekładam na brzuch i dosypia jeszcze spokojnie.

U nas w mieszkaniu jest tak gorąco, że w dzień młody leży w samym pampersie, a na noc zakładam body z krótkim rękawem i ewentualnie nad ranem przykrywam pieluszką.
register9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 13:57   #3706
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

W nocy ma samego bodziaka na krótki rękaw, ale my teraz przy tych upałach mamy w sypialni 28 stopni, nie wiem czy dzisiaj nie będzie spał bez.
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 14:26   #3707
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

U nas też upał jest bosko, bo można dziecię rozebrać do rosołu i leżeć w cieniu na kocyku.
Z usypianiem jest tak, że musi być mleczko i karuzela z melodią i światełkami. Posłucha, poogląda, czasem pogaworzy do tego i powolutku usypia. Jeśli idzie to ciężko lub jest zbyt pobudzona, wjeżdża smoczek. Ale też tylko na moment. Całość poprzedza rytuał masażu i gimnastyki i odkąd są upały, codziennej kąpieli w moim mleku.
A śpimy w śpiochach, bo sypialnie mamy od północnej strony i zawsze w niej jest chłód

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 14:35   #3708
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Mój mały śpi w pajacyku i jest przykryty cienka kołderka a nad ranem często dokładam jeszcze kocyk ale my mamy chłodek w sypialni.
Dzisiaj byliśmy na pierwszych szczepieniach. Zniósł całkiem dzielnie ale przed chwila odpalił taka syrenę na spacerze że niczym nie dało się go uspokoić i nie wiem czy to przez upał czy właśnie szczepienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 20:13   #3709
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Moja mała zasypia na cycku, czasem sama, w wózku na spacerze zawsze ale cieszy mnie, że jak się budzi to coraz częściej potrafi sama leżeć i dumać, zamiast od razu wyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-29, 20:29   #3710
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
Moja mała zasypia na cycku, czasem sama, w wózku na spacerze zawsze ale cieszy mnie, że jak się budzi to coraz częściej potrafi sama leżeć i dumać, zamiast od razu wyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas taki przełom jest właśnie od soboty że mały sam sobie polezy, uśmiecha się, rozgląda a wcześniej jak tylko otworzył oczy to albo płakał albo stekał.
Dzisiaj ma równe 8 tygodni ten mój wielki mężczyzna
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 20:37   #3711
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Jestem! Przepraszam, ale weekend był pod znakiem dnia matki, wiec jak nie u teściowej to u mojej mamy byliśmy i tak czas zlecial.

Piszecie o upalach - szlag mnie trafi z nimi, Mała wczoraj była tak marudna... a dzisiaj w końcu udało mi się ją utulic i zasnęła, polozylam się wygodnie żeby Wam poodpisywać to co? Zaczął alarm wyć w naszym bloku zerwałam sie na równe nogi żeby jakoś lula dalej i owszem dziecko jeszcze śpi, ale już ma bardzo płytki ten sen



Widzisz pochwaliłam się to nadeszly upały i gdyby nie cyc to bym zwariowała. Ja wiem, że Małej chce się pić, ale wczoraj pół dnia na cycku i takim sposobem będę miała dziecko sumo

Generalnie to zabawiać sama w wózku polezy może 4minuty, na dywanie odciągnij do 7 A tak to najlepiej mówić, nosić, opowiadać, zwiedzać, kłaść na brzuszku, kłaść na kolanach i dawaj dalej zagadywać tak to u nas póki co wygląda.
Chce kupić jakąś mate edukacyjną, już mi doradziłyscie puzzle na podłogę, ale potrzebuje jeszcze coś, co będzie nad nią wisiało i to najlepiej co mogę położyć na dywan itp. Ale takie maty kosztują od 100 zł do uhuhuuu i nijak nie wiem jaka kupić :/ I czy warto...

Temat chrzcin jest dla mnie nie do ogarnięcia. Już wiem, że będzie zgrzyt o chrzestnego, bo oboje z tżtem mamy po jednym bracie i przez to nawet mi się nie chce podejmować rozmowy. No ale trzeba. A póki co mąż wymyślił, że w sobotę wyprawi moje urodziny, zaproszeni są rodzice i rodzeństwo, a ja już widzę siebie w piątek w kuchni wybronilam się jedynie tym, że nie mają co liczyć na obiad - będzie kawa i ciasto, moja mama zrobi tort, a później kolacja i wypad. Tak jak zawsze lubiłam gościny rodzinne, tak odkąd mamy córcie najchętniej do mieszkania wpuszczalabym max 2-3 osoby. Jak podrosnie to proszę bardzo, ale póki co mam wrażenie ze później takie różne imprezy i masowa ilosc osob się na nas odbijają...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzisiaj zamowiłam dwie maty, jak przyjdą będę mogła się wypowiedzieć na ich temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 20:40   #3712
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ja poluję na Fisher Price Rainforest. Po powrocie z Polski na pewno zamówię używaną, widziałam dużo fajnych ofert.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 08:23   #3713
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ja mam matę Kinderkraft ANIMALS, przy córce się super sprawdzała i teraz też będę jej używać jak synek podrośnie. Grzechotka małpka z tej maty była ulubioną zabawką mojej córki prawie do końca pierwszego roku jej życia. Z doświadczenia powiem że dobrze by było żeby dało się prać bo maluszkom zdarzają się wypadki podczas zabawy.
Od poniedziałku w Lidlu ubranka dziecięce .

Edytowane przez Freya663
Czas edycji: 2018-05-30 o 08:27
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 08:54   #3714
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Freya663 Pokaż wiadomość
Ja mam matę Kinderkraft ANIMALS, przy córce się super sprawdzała i teraz też będę jej używać jak synek podrośnie. Grzechotka małpka z tej maty była ulubioną zabawką mojej córki prawie do końca pierwszego roku jej życia. Z doświadczenia powiem że dobrze by było żeby dało się prać bo maluszkom zdarzają się wypadki podczas zabawy.
Od poniedziałku w Lidlu ubranka dziecięce .
Ja już czaje się na ubranka podobają mi się chłopięce polówki i body kopertowe. Mam tylko nadzieję, że nie będą mieć mega dekoltu. I może jakiś sweterek kupię młody miał na 56 fajny lidlowy w paseczki ale już za mały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 09:09   #3715
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Witamy się łamiąc magiczne 6 tygodni
Połóg faktycznie zakończony, ale wiecznie zapominam zapisać się do gina :/

Dzięki dziewczyny za maty - biorę się za szukanie
Selina, a jakie zamówiłas?

Rany, naprawdę mam tendencję do ubierania za ciepło... moja śpi w pajacu i jeszcze przykrywam kocykiem, a w sypialni mamy ciepło. Może dlatego, że ja jestem zmarzlak i boję się, że Mała zmarznie?
Musze wytrzymać do poniedziałku, chce kupić w Lidlu te bodziaki bez rękawów i kopertowe - no nie mam co zakładać w taką pogodę :/

Pamiętam, że pytałam o krem jak wychodzicie na dwór - przestałam smarować, bo musiałabym szpachelka zdzierac z twarzy żeby doczyscic... ale! Jak idę i akurat słońce świeci w buźkę, a spacer z obroconym wózkiem jest raczej ciężki na tej drodze, to jestem straszna matka jak zawieszę pieluszkę tetrową na gondoli? Z dwojga złego wolę to niż słońce w twarz, a u nas zawsze wieje, wiec powietrze wlatuje... tak sobie tłumaczę... Jak to jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez emelcia
Czas edycji: 2018-05-30 o 09:10
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 09:16   #3716
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Emelcia ja pieluszkę przypinalam spinaczami , na budzie i na rączce do prowadzenia wózka - i było przewiewnie, teraz mam parasolkę. Ahh i dziecko leży odkryte (w tym stylu jak na zdjęciu z neta)

IMG_8831.JPG
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 09:24   #3717
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Emelcia,ja od wczoraj mam parasolkę,ale wcześniej też się ratowałam pieluszką. Tylko ja zawieszałam ją nie na całej budzie tylko kawałkiem,żeby zrobić cień a jednocześnie zostawić przewiew.
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 09:36   #3718
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Freya663 Pokaż wiadomość
O jesteście już razem w domu, to świetna informacja!
Jesteśmy, jutro będą dwa tygodnie. Po dwóch miesiącach krążenia dom- szpital, w końcu niunia była gotowa na pierwsze wyjście do domu. Jest super, cudownie. Mimo, że czasami było ciężko i pewnie nie raz będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Witamy się łamiąc magiczne 6 tygodni
Połóg faktycznie zakończony, ale wiecznie zapominam zapisać się do gina :/

Dzięki dziewczyny za maty - biorę się za szukanie
Selina, a jakie zamówiłas?

Rany, naprawdę mam tendencję do ubierania za ciepło... moja śpi w pajacu i jeszcze przykrywam kocykiem, a w sypialni mamy ciepło. Może dlatego, że ja jestem zmarzlak i boję się, że Mała zmarznie?
Musze wytrzymać do poniedziałku, chce kupić w Lidlu te bodziaki bez rękawów i kopertowe - no nie mam co zakładać w taką pogodę :/

Pamiętam, że pytałam o krem jak wychodzicie na dwór - przestałam smarować, bo musiałabym szpachelka zdzierac z twarzy żeby doczyscic... ale! Jak idę i akurat słońce świeci w buźkę, a spacer z obroconym wózkiem jest raczej ciężki na tej drodze, to jestem straszna matka jak zawieszę pieluszkę tetrową na gondoli? Z dwojga złego wolę to niż słońce w twarz, a u nas zawsze wieje, wiec powietrze wlatuje... tak sobie tłumaczę... Jak to jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://mimin.pl/product-pol-6456-Ti...lakami-0m.html

https://kiddyfave.com/sauthon-mata-e...,330,4340.html

Nasza śpi w samym bodziaku przykrywam ją tylko do zaśnięcia, bo jest świeżo po kąpieli. Później się sama odkrywa i już jej nie przykrywam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 10:11   #3719
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Moja, gdy jest odkryta, od razu psika i dostaje permanentnej czkawki. Więc nie ma mowy o spaniu z gołą ręką lub nogą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 10:51   #3720
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ja klade w bodziaku z krotkim rekawkiem, nie przykrywam bo jesli nawet przykryje to kocyk odrazu lata.

Wczoraj ktoras z was pisala, ze jej dziecko spi na brzuszku, ja wczoraj Ignasia tak polozylam to normalnie spal jak nie on, bez przerwy chyba z 2h a tak to co pol h sie budzil. Zastanawialam sie tylko czy nie za dlugo i czy brzuszek go nie bedzie bolal.

Ja tez czekam na ubranka w lidlu, kupie body z krotkim i skarpetki bo nie nadazam z praniem tak mam ich malo.

Boli mnie dzis brzuch jak na okres mimo ze karmie tylko piersia, czym moze byc to spowodowane?

Ja tez pieluszke tak wieszalam na dworze jak malemu slonce swieci w buzke. Ja to wgl jestem wyrodna matka bo malego wynosze w wozku na taras do 9-11 a ja w tym czasie sprzatam i ogarniam wszystko, ale wazne ze maly wdycha swieze powietrze. Potem wychodzimy az po 18 jak nie ma juz upalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 13:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.