krem na dzień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-20, 11:13   #1
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526

krem na dzień


Potrzebuję kupić krem na dzień z filtrami SPF15, o lekkiej konsystencji, bez jakiś specjalnych właściwości, mógłby być lekko nawilżający. Poradźcie coś, prosze w miare rozsądnej cenie (najlepiej do ok 30zł)
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 21:13   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: krem na dzień

Iwostin w wersji z filtrami
ewentualnie Dermicea, SPF 14
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 09:30   #3
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Krem na dzień

Czy kremu na dzień można używać na noc?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 12:55   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Krem na dzień

można,ale po co skoro istnieją kremy na noc,które różnią się tym,że mają bogatszy skład, a w nocy twarz odpoczywa,regeneruje się.skuteczniej pomoże jej w tym krem na noc.szczególnie jeśli ma się bardziej wymagającą cerę, krem na dzień używny w nocy jest nie na miejscu, bo on sobie nie poradzi z poważniejszymi problemami, może być niewystarczający. no chyba że jest się osobą młodą-wtedy nie ma konieczności stosowania oddzielnego kremu na noc.
ale się powymądrzałam.pozdrawiam.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 15:29   #5
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: Krem na dzień

podstawowa różnica między kremem na dzień i na noc jest obecność filtrów UV w kremie dziennym i ich brak w kremie na noc. Kremów z filtrami nie ma sensu stosować na noc, bo filtry są wówczas zbędne, była już o tym mowa na forum wizażu. Często jednak firmy tworzą serie z kremem na noc i na dzień, z których oba nie chronią przed UV, czasem na kremie dziennym podają, że chroni przed UV, ale ilości filtrów są tak znikome, że nie stanowi to żadnej ochrony i krem ten nadaje się na noc. Podział krem na noc na dzień został wprowadzony przez producentów, ale to jeszcze nie znaczy że tylko krem z napisem na noc nadaje się do stosowanie podczas wieczornej toalety.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 09:32   #6
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Krem na dzień

być może podział na kremy na noc i na dzień został faktycznie wprowadzony przez producentów i nie ma żadnego uzasadnienia, ale trzeba jednak przyznać, że kremy na noc najczęściej maja cięższą konsystencję-nienadajacą się na dzień pod makijaż.trochę przestawiłam problem do góry nogami.przepraszam.już uciekam i nic więcej nie mówię.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 12:09   #7
kasbie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 39
Krem na dzień

Czy ktoś może mi polecić dobry krem na dzień spełniający następujące warunki:
1. pozostawia na twarzy średnio tłusty film (wiem, że to nietypowe, ale na tych wchłaniających się zupełnie nie mogę rozsmarować podkładu - używam Loreala Visibly Lift, albo po rozsmarowaniu strasznie ciągnie mnie skóra;
2. jest przeciwzmarszczkowy (po 30-tce);
3. nie uczula
I jeszcze z innej beczki - dziewczyny! jakiego szamponu używacie do farbowanych włosów, bo ja przerzuciłam się ostatnio z Pantena na Loreala, potem SunSilk i tragedia - tak szybko zmywa mi się kolor (już Pantene jest z tych 3 najlepszy) - co sądzicie?
kasbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-02, 12:49   #8
kasbie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 39
Re: Krem na dzień i szampon - przypominam się

kasbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 13:58   #9
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Krem na dzień

Hm ja używam z algami dax cosmetics Q 10 i niby to jest dla każdego wieku ale ma ten koenzym Q10...nie jest drogi, nabędziesz go za 12 zł w aptece. Pozostawia na twarzy taki hmm...no, można podpiąć pod średnio tłusty film..
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 14:26   #10
kasbie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 39
Re: Krem na dzień

Dzieki, ale może coś jeszcze girls?
kasbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 14:27   #11
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Krem na dzień

Arentina z Ziaji. próbowałaś? spełnia Twoje "warunki" . co do uczulania to chyba dość indywidualna sprawa..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-02, 14:39   #12
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Krem na dzień

Szampon wzmacniający do włosów farbowanych i pasemek Garnier Fructis Color Resist. Nie trzeba nawet używać odżywek, bo włosy rozczesują się wspaniale.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 11:02   #13
wmagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 95
krem na dzień

szukam nawilżającego kremu do twarzy na dzień (niedrogiego ). macie jakichś faworytów? najchętniej spróbowałabym kremu z filtrem przeciwsłonecznym, który nawilży suchą skórę na policzkach i nie zatka porów w tłustej strefie T.
wmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 11:13   #14
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Re: krem na dzień

Wejdź w katalog kosmetyków KWC, wybierz podgrupę Kremów do twarzy na dzień, a nastepnie ustaw segregację wg średniej oceny (pierwszy wiersz, ostatnia kolumna wyświetlanej tabeli). Przy wyborze zwróć uwagę nie tylko na ilość gwiazdek, ale także na ilość recenzji. To baardzo szybki sposów na uzyskanie informacji
Pozdrowienia i miłego szukania!
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 11:17   #15
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: krem na dzień

Od razu mi przychodzi do głowy intensywnie nawilżający krem iwostinu spf 20.Poczytaj o nim na KWC, myślę że będzie dla Ciebie akurat.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7212
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 11:21   #16
wmagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 95
Re: krem na dzień

dzięki
wmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 11:21   #17
wmagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 95
Re: krem na dzień

dzięki
wmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:04   #18
Ciacho25
Raczkowanie
 
Avatar Ciacho25
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 139
Krem na dzień / a krem na noc

Jak w tytule, myślicie,że ma to duże znaczenie aby stosować oddzielnie dwa kremy na dzień/ na noc? Dotychczas nie zwracałam na to uwagi, ale jak zrobiłam badania skóry, to powoli zmieniam zdanie.Wiem,że krem na noc jest chyba trochę bogaszy,ale pani z Natury trochę mi pomieszała w głowie, bo krem na dzień może zapychać, -głównie chodziło o emulsję do twarzy/ a krem.
Dziwnie to napisałam, ale mam nadzieję,ze wiecie o co chodzi
Ciacho25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:46   #19
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Krem na dzień / a krem na noc

krem na dzień powinien być lekki i chronić nas przed czynnikami zewnętrznymi np słońcem, wolnymi rodnikami, mrozem, suchym powietrzem. natomiast na noc potrzebne są składniki odżywcze (w nocy skóra lepiej wchłania).

dla mnie stosowanie 2 oddzielnych kremów jest ważne (krem pod oczy również stosuje inny na dzień i inny na noc), a największą uwagę przykładam do kosmetyków do demakijażu bo pomimo, że maluję się delikatnie to odczuwam bardzo duży dyskomfort gdy skóra nie jest 100% oczyszczona z makijażu
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 08:14   #20
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Krem na dzień / a krem na noc

tak tylko wtrace, gdzieeees kieeeedys czytalam nawet nie pamietam czy nie na wizazu przypadkiem ze jak juz myc sie wieczorem to wszelkie kremy stosowac najlepiej do godz 18 bo wtedy skora najlepiej je przyswaja i wchlania... tylko no wlasnie nie mozna to nazwac wieczorem, bo to za wnet tymbardziej, ze niektorzy prowadza inny tryb zycia niz po dobranocce klasc sie spac ale to tylko tak gdzies kiedys czytalam...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 13:29   #21
poprostukarolina
Przyczajenie
 
Avatar poprostukarolina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 1
Exclamation Krem na dzień dla cery mieszanej NA ZIMĘ .

Witajcie dziewczyny, nie wiem czy był już taki wątek na forum, nie chce mi się przeglądać ponieważ potrzebuje odpowiedzi JUŻ ;-) a mianowicie chodzi mi o krem na dzień do twarzy, możecie mi też napisać o jakimś kremie na noc. Ale głównie chodzi mi o krem na dzień, taki pod którym trzymałby się makijaż, a przede wszystkim taki, który nadawałby się idealnie na ten okres - okres zimowy. Obecnie wykańczam swój krem z Alterry : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...chtscreme.html . Dla jasności oby nie było pytań, mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania i wyprysków(szczególnie tych bolących, nie wiem nadal co może być przyczyną ich powstawania) , a no i mam zaskórniki, których poniekąd się pozbyłam. Chodzi mi o krem lekki, ale nawilżający i taki, który by nie zapychał porów i oczywiście z przyzwoitym składem ;-) Liczę na Was, Pozdrawiam
poprostukarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 14:04   #22
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Krem na dzień dla cery mieszanej NA ZIMĘ .

Nie wiem czy na zimę się nadaje, ale lekki, nawilżający i z stosunkowo dobrym składem jest Cetaphil. Za to na zimę dobry by był z tych składowo w porządku Physiogel, ale on tłustszy już, nie wiem jak z makijażem by współgrał.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 17:10   #23
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Krem na dzień dla cery mieszanej NA ZIMĘ .

A musisz mieć osobny krem na zimę? Twoja skóra źle reaguje na zimno? Bo jeśli nie, to nie ma potrzeby zmieniać kremu na inny. Kremy typowo zimowe są zarazem ciężkie i nie są nawilżające tylko raczej natłuszczające. Dla cery mieszanej i tłustej, pod makijaż często się nie nadają.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 19:24   #24
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krem na dzień dla cery mieszanej NA ZIMĘ .

Ja mogę polecić Pharmaceris krem emolientowy na dzień. Wchłania się do matu, ale zostawia delikatną, niewyczuwalną powłoczkę na skórze - super sprawa na obecne temperatury, bo kremik tworzy leciutką barierę ochronną. Dla cery średnio wrażliwej na duży mróz będzie dobry chyba przez cały okres zimowy.

Ja, jako że mam skórę bardzo źle reagującą na zimno, kupiłam dzisiaj krem multilipidowy, też z Pharmaceris, mam nadzieję, że się sprawdzi na mrozy -20 (akurat jest promocja w Superpharm, z kartą Lifestyle tylko 15zł!). No i jeszcze raz polecę emolientowego brata - ja jestem z niego naprawdę zadowolona. Nie jest to typowy zimowy krem, bo nie jest ani tłusty, ani ciężki, a ochronę daje. No i pod makijaż super, warto zaopatrzyć się w próbkę w aptece

EDIT: Jeszcze tylko dodam, że mam skórę mieszaną, trądzikową, z bardzo dużą skłonnością do zapychania. W okresie zimowym jest jednocześnie tłusta i przesuszona, więc ciężko mi znaleźć dobry krem na dzień. Nie wiem jak tam ze składem kremów Pharmaceris, ale mojej skórze kuku nie robią (tzn. przynajmniej ten emolientowy, multilipidowy czeka na testy).
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2012-12-14 o 19:26
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 21:14   #25
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Krem na dzień dla cery mieszanej NA ZIMĘ .

a ja polecam masc z wit A za całe 3 zł u mnie sprawdza sie znakomicie zostawia troszeczke tłustej powłoki,ale nie zpaycha nawet bym powiedziala,ze pomaga na wypryski,dobra na zime i na kazda pore w sumie
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 10:42   #26
iwi kiwi
Raczkowanie
 
Avatar iwi kiwi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: mój świat z moimi kredkami
Wiadomości: 62
Unhappy Krem na dzień dla cery baaaardzo problemowej... :(

Witam,
przeczytałam już wiele wątków na wizażu odnośnie kremów na dzień i pod podkład, jednak nie znalazłam żadnego, który odpowiadałby moim potrzebom. Jeżeli ktoś wie o takim - ładnie proszę o linka
Mój problem jest następujący - mam cerę alergiczną, bardzo wrażliwą, często pojawia mi się azs. Jestem częstym gościem u alergologa i dermatologa, którzy kierują mnie w zakresie kosmetyków do aptek. Do dziś jednak nie udało mi się znaleźć dwóch rzeczy:
a) kremu intensywnie nawilżającego na dzień, który:
nadawałby się pod podkład, nie rolował go i nie powodował ważenia
posiadał filtr przeciwsłoneczny
nie podrażniałby skóry
nie powodował świecenia się jak latarnia godziny po nałożeniu
niby niewiele a jednak próbowałam już paru, lecz na chwilę obecną jedynym kremem, który nie podrażnia mojej skóry i rzeczywiście ją nawilża, jest cetaphil. Niestety, żaden makijaż z nim nie współpracuje....
b) podkładu/fluidu, który:
również posiadałby filtr przeciwsłoneczny (ale tu mogę zdzierżyć jego brak jeśli będzie go miał krem)
byłby odpowiedni do bardzo wrażliwej cery
schodził nie plackami, lecz równomiernie
nie ważyłby się, nie podkreślałby suchych skórek
a rownież nawilżał cerę
i przede wszystkim kryl! niestety moja skóra jest wybitnie niejednolita, tworzą mi się na niej często czerwone plamy i chciałabym je wreszcie ukryć. po nałożeniu ton korektora, na to podkład i puder - wyglądam jak na balu maskowym.
Proszę o rady, gdyż niestety panie w aptece rozkładają ręce. Może któraś z Was miała podobne problemy i udalo się im skutecznie zaradzić.
Jeżeli chodzi o cenę, to oczywiście wolalałabym przystępne, ale jestem w takiej rozterce że i droższe kosmetyki wchodzą w grę
Z góry dzięki!
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
iwi kiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 11:19   #27
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Krem na dzień dla cery baaaardzo problemowej... :(

[wizaż usuwa bez żadnego wytłumaczenia negatywne (ale sprawiedliwe) recenzje, więc ja usuwam swoje wpisy na wizażu]

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-11-22 o 08:05
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 11:50   #28
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Krem na dzień dla cery baaaardzo problemowej... :(

Polecam Ci podkład mineralny, taki z prawdziwego zdarzenia. Jest trochę firm oferujących takie kosmetyki, zarówno polskich jak i zagranicznych. Mi akurat, jako wiernej posiadaczce wrażliwej i alergicznej skóry, bardzo podpasował podkład i korektor z Meow.
A co do kremu, to niestety różnie, też szukam ciągle tego idealnego. W miarę dobrze współgra z moimi mazidłami krem Pharmaceris Vita - Sensilium z filtrem SPF15, nie wiem czy miałaś. Jednak nadal szukam czegoś lepszego, planuję teraz testować bardziej naturalne kremy.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 16:52   #29
greeny666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 135
Dot.: Krem na dzień dla cery baaaardzo problemowej... :(

Polecam Krem Babuszki Agafii 50 plus,aktywne odmłodzenie czy jakos tak:
ja mam skore baaardzo sklonna do zapychania(i przesuszoną!),z zaskornikami,tendencją do ropnych gul itp
Ten krem wchłania sie blyskawicznie, matuje,ma filtr 20,moim zdaniem idealny na dzien


Swietne opinie,rowniez wsrod bardzo problemowych cer maja dwa kremy sylveco- brzozowy(na dzien) i nagietkowo-brzozowy(na noc)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg babuszka-agafia-aktywne-odmlodzenie-krem-na-noc-50-lat-50ml.jpg (17,3 KB, 8 załadowań)
greeny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 21:18   #30
Meg526
Przyczajenie
 
Avatar Meg526
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6
Dot.: Krem na dzień dla cery baaaardzo problemowej... :(

Cytat:
Napisane przez iwi kiwi Pokaż wiadomość
Witam,
przeczytałam już wiele wątków na wizażu odnośnie kremów na dzień i pod podkład, jednak nie znalazłam żadnego, który odpowiadałby moim potrzebom. Jeżeli ktoś wie o takim - ładnie proszę o linka
Mój problem jest następujący - mam cerę alergiczną, bardzo wrażliwą, często pojawia mi się azs. Jestem częstym gościem u alergologa i dermatologa, którzy kierują mnie w zakresie kosmetyków do aptek. Do dziś jednak nie udało mi się znaleźć dwóch rzeczy:
a) kremu intensywnie nawilżającego na dzień, który:
nadawałby się pod podkład, nie rolował go i nie powodował ważenia
posiadał filtr przeciwsłoneczny
nie podrażniałby skóry
nie powodował świecenia się jak latarnia godziny po nałożeniu
niby niewiele a jednak próbowałam już paru, lecz na chwilę obecną jedynym kremem, który nie podrażnia mojej skóry i rzeczywiście ją nawilża, jest cetaphil. Niestety, żaden makijaż z nim nie współpracuje....
b) podkładu/fluidu, który:
również posiadałby filtr przeciwsłoneczny (ale tu mogę zdzierżyć jego brak jeśli będzie go miał krem)
byłby odpowiedni do bardzo wrażliwej cery
schodził nie plackami, lecz równomiernie
nie ważyłby się, nie podkreślałby suchych skórek
a rownież nawilżał cerę
i przede wszystkim kryl! niestety moja skóra jest wybitnie niejednolita, tworzą mi się na niej często czerwone plamy i chciałabym je wreszcie ukryć. po nałożeniu ton korektora, na to podkład i puder - wyglądam jak na balu maskowym.
Proszę o rady, gdyż niestety panie w aptece rozkładają ręce. Może któraś z Was miała podobne problemy i udalo się im skutecznie zaradzić.
Jeżeli chodzi o cenę, to oczywiście wolalałabym przystępne, ale jestem w takiej rozterce że i droższe kosmetyki wchodzą w grę
Z góry dzięki!
krem : bandi z probiotykami i filtrem 25 Eco skin
podkład : revlon colorstay do cery tłustej
puder transparentny na nos , czoło i brodę: Biochemia urody - z bambusem i jedwabiem
__________________
Meg526
Meg526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 09:56:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.