Reklamacja w Sephorze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-03, 19:59   #1
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Exclamation

Reklamacja w Sephorze


Witam wszystkie wizażanki
Mam pytanie odnośnie reklamacji kosmetyku w Sephorze,może któraś z was wie jak to się odbywa itp.,po raz pierwszy coś takiego mi się zdarzyło że chciałabym reklamować kosmetyk-trzy dni temu kupiłam tam podkład CLINIQUE i uczulił mnie mimo że jest to firma antyalergiczna-po nałożeniu okropnie pięką mnie oczy,napewno to nie jest z tuszu (używam go już dobre pół roku),żadnego innego kosmetyku nie nakładam prócz podkładu i tuszu-czy w związku z tym mogę go reklamować? dziewczyny które spotkały się z takim czymś-PROSZĘ O POMOC!
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 20:10   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Reklamacja w Sephorze

Wydaje mi się, że nie. Co innego, gdyby kosmetyk był przeterminowany, ale ze względu na uczulenie żąden sklep nie przyjmie Ci zwrotu kosmetyku
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 20:22   #3
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Reklamacja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Monika:) Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki
Mam pytanie odnośnie reklamacji kosmetyku w Sephorze,może któraś z was wie jak to się odbywa itp.,po raz pierwszy coś takiego mi się zdarzyło że chciałabym reklamować kosmetyk-trzy dni temu kupiłam tam podkład CLINIQUE i uczulił mnie mimo że jest to firma antyalergiczna-po nałożeniu okropnie pięką mnie oczy,napewno to nie jest z tuszu (używam go już dobre pół roku),żadnego innego kosmetyku nie nakładam prócz podkładu i tuszu-czy w związku z tym mogę go reklamować? dziewczyny które spotkały się z takim czymś-PROSZĘ O POMOC!
nie ma podstaw do reklamacji. co innego, gdyby kosmetyk byl przeterminowyany - jak napisala Aggie, albo uszkodzony lecz fabrycznie zapakowany. wtedy mozesz dochodzic swoich praw.

uczulenie to bardzo indywidualna sprawa, gdyby sklep przyjmowal takie reklamacje to co druga osoba oddawalaby napoczete kosmetyki.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 20:25   #4
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Reklamacja w Sephorze

Ja bym jednak spróbowała. Kiedys w Sephorze dowiedzialam sie, ze mozna reklamowac kosmetyki Sisley, jesli nas uczula, bo producent (lub dystrybutor) na to pozwala. Nie wiem, jak Clinique, moze inaczej, ale sprobowac warto.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 20:34   #5
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Reklamacja w Sephorze

ech też mi się wydaje że jednak nie,ale zapytam-nic mi nie szkodzi,tym bardziej że Clinique to raczej firma która produkuje kosmetyki antyuczuleniowe,antyalerg iczne itp..Dziękuję za zainteresowanie wątkiem
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:14   #6
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Reklamacja w Sephorze

Ze strony Sephory:
Kupiłam krem w Sephorze, ale chciałabym go zwrócić, bo wywołał u mnie reakcję alergiczną. Czy mogę go zwrócić?
W takim przypadku nie możemy przyjąć zwrotu, ponieważ produkt został użyty. Zachęcamy jednak do złożenia reklamacji w naszej perfumerii (wraz z produktem i paragonem fiskalnym). Chętnie przekażemy reklamację do dostawcy danego produktu, który być może uzna zasadność Pani skargi i wymieni produkt lub zwróci pieniądze.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:19   #7
jadzika
Raczkowanie
 
Avatar jadzika
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 116
Dot.: Reklamacja w Sephorze

Witam Ja bym poszła reklamować, tymbardziej że kosmetyki cleanic nie należą do tanich a uchodzą za dobre i do skóry wrażliwej może zależy na jaką babke sie trafi przy kasie :P pozdrawiam
__________________
AVON już 6 latek

szczęśliwa narzeczona od 24.07.2010
do ślubu pozostało 7 miesięcy!!
jadzika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 09:30   #8
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Reklamacja w Sephorze

Myślę że nie przyjmą Ci takiej reklamacji no ale spróbuj, w razie czego zawsze możesz wymienić się na targowisku z tego co się orientuję szybko znajdziesz chętnych na ten podkład, a przynajmniej w zamian dostaniesz coś co Cie nie uczula.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 09:51   #9
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Reklamacja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ze strony Sephory:
Kupiłam krem w Sephorze, ale chciałabym go zwrócić, bo wywołał u mnie reakcję alergiczną. Czy mogę go zwrócić?
W takim przypadku nie możemy przyjąć zwrotu, ponieważ produkt został użyty. Zachęcamy jednak do złożenia reklamacji w naszej perfumerii (wraz z produktem i paragonem fiskalnym). Chętnie przekażemy reklamację do dostawcy danego produktu, który być może uzna zasadność Pani skargi i wymieni produkt lub zwróci pieniądze.
No właśnie
Reklamacje to możesz raczej zgłosić do producenta, jeśli na podkładzie było napisane, że jest antyalergiczny a Cie uczulił to swoje pretensje powinnaś kierować do producenta a nie Sephory bo czym oni zawinili?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 10:41   #10
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Reklamacja w Sephorze

Też mi się wydaje, że nie przyjmą takiej reklamacji, bo to jest indywidualna reakcja.

Chociaż muszę przyznać, że w moim przypadku zachowali się bardzo fair. Reklamowałam podkład Bourjois ColourAdapt - miał o wiele płynnejszą konsystencję niż wcześniej i te w testerach. Reklamacja została uznana, pieniądze zwrócone mimo, że jak mi się wydaje to nie wina Sephory, a 'zepsutej' produkcji. Każdy następny podkład miał już taką rzadką konsystencję.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.