NOWA FRYZURA I KOLOR - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-17, 12:11   #1
MonikaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 23

NOWA FRYZURA I KOLOR


WITAM, PROSZE O POMOC.......CHCIAŁABYM ZMIENIC FRYZURKE I KOLOR WŁOSÓW . MOJE WŁOSY SA BARDZO CIENKIE ALE JEST ICH SPORO, UKŁADAJA SIE PO SWOJEMU. OBECNA ICH DŁUGOSC TO - ZA RAMIONA, LEKKO PODCIENIOWANE I Z GRZYWKĄ. CHCIAŁABYM (MOZE ) JE PODCIĄC , WYCIENIOWAC I ZROBIC BALEYAGE LUB TRICOLOR W TONACJI JASNY BLĄD I TYCJAN ( LUB COS PODOBNEGO) ALE NIE WIEM CZY MI BEDĄ PASOWAŁY TE KOLORKI . PROSZE , JAKA FRYZURKA BEDZIE MI PASOWAŁA ????
MonikaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 14:30   #2
Sanara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: NOWA FRYZURA I KOLOR

jesli chodzi o niunie to lepiej poczekac az wlosy urosna jak samo dziecko a tak na powaznie trudno jest powiedziec bo nie widac zabardzo wlosow u Ciebie ,moze postaraj sie o fotke na ktorej bedzie dobrze widac calosc twarzy wraz z wlosami z dlugoscia i kolorem najlepiej rozpuszczone to postaramy sie Ci doradzi jak najlpiej
Sanara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 15:06   #3
MonikaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 23
Re: NOWA FRYZURA I KOLOR

szczerze mówiąc najwiecej fotek ma mała, ja jestem tylko dodatkiem , ale postaram sie jeszcze wyszukac takie na którym bedzie wiecej widac ( włosy oczywiscie beda spięte bo tylko tak nosze)........... i oczywiscie z mała na pierwszym planie . jesli nie, to bede musiała zrobic sobie nowe........ pozdrawiam
MonikaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 16:00   #4
Sanara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: NOWA FRYZURA I KOLOR

No to czekamy w takim razie Pozdrawiam
Sanara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 08:57   #5
MonikaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 23
Re: NOWA FRYZURA I KOLOR

Witam ponownie............znala złam jeszcze takie zdjęcie........jest troszkę lepsze od poprzedniego........jesli nie ,to na dniach przesle inne.
pozdrowionka
MonikaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 10:22   #6
Moluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 92
Re: NOWA FRYZURA I KOLOR

Oczywiście zrób sobie balejaż lub pasemka-blond i jakiś ciemny kolor(odradzam czerń)Do listu dołączyłam dla Ciebie fryzurki.Doradzam pozostawienie grzywki najlepiej lekko opadającej na bok.Wycieniuj końcówki nawet dość mocno
Moluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 11:24   #7
MonikaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 23
do kluseczki

Bardzo dziekuje za propozycje ...........(bardzo ciekawa jest propozycja trzecia od góry)własnie zastanawiałam sie nad tego typu fryzurką ale , czy moje włosy do takiej sie nadają....jak wspomniłam wczesniej - są bardzo cienkie i układaja sie po swojemu
Kluseczko , a kolorek jaki mi proponujesz???? bląd ( bardzo jasny??) i ????? czy moze byc np. tycjan, miedz,lub braz , albo troszkę czerwieni...
czekam na propozycje
MonikaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-18, 14:00   #8
Sanara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: NOWA FRYZURA I KOLOR

rowniez podoba mi sie 3 pozycja (te jasne blod wloski) fajne sciecie z pewnowscia latwo by sie je ukladalo ,jednak jesli chcesz wiazac wlosy w kucyk to nie zdala by sie zbytnio ta fryzurka ,efektowniej wyglada w rozpuszczonych ,poza blond balejazem widze Cie ,w brazach ,czekolada z jasniejszymi pasemkami w miedz podchodzace ,fryzjerka z pewnoscia pokaze ci kolorki i wybierzesz sobie na pasemka inne odcienie jasniejszych brazow itp ,pomysl takze nad grzywka ,czesana na bok ,cieniowana.POZDRAWIAM
Sanara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:41   #9
MonikaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 23
Re: NOWA FRYZURA I KOLOR

bardzo dziekuje..........propozy cje sa super......mam co prawda jeszcze wahnia co do fryzurki a to tylko dlatego ze nonstop nosiłam długie włosy od czasu do czasu je cieniując.......mam jeszcze jedno pytanko co do tych fotek które zamieszczam..........co o nich myslicie????? czy tez mogą byc?????..........zastana wiem sie czy podesłac jeszcze jakies fotki mojej osoby by łatwioej bylo ocenic........co i jak.......jestem zdecydowana i podjełam juz decyzje metamorfoza musi nastapic i wiem ze na fryzurce i kolorku to sie jeszcze nie skonczy pozdrowionka
MonikaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 16:01   #10
Sanara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: NOWA FRYZURA I KOLOR

uwazam ze wlasnie w takich byloby Ci ladnie ,jesli chodzi o osttania pozycje to rozweselilabym ja przez jakies pasemka pojedyncze ,jasniejsze by fryzurka byla ciekawsza ,tylko w w rudych Cie nie widze zbytno ale to kwestia gustu ,3ba kombinowac ,raz sie zyje
Sanara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-20, 11:01   #11
MonikaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 23
Re: Bardzo dziekuje :)

no ...........to czas na realizacje planu...........co prawda przychodza mi jeszcze inne pomysły co do zmainy fryzurki np tak jak na zdjeciu + grzyweczka na bok , tylko oczywiscie nie ten kolor......tylko te proponowane we wczeniejszych odp...............chyba wyobraznia zaczyna mnie ponosić .........pozdrowionka
MonikaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.