Kolczyk "Monroe" nad górną wargą - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 16:55   #61
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Płyn "Dentosept"- około 8 zł w aptece.
Dobry jest i polecam
jusali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 05:41   #62
malgosinka
Wtajemniczenie
 
Avatar malgosinka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 397
Send a message via Skype™ to malgosinka
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Hello,
Od wczoraj mam kolczyk monroe.
Założyła mi go kobitka, która ma własny salon body piercing. Zapłaciłam 80 zł razem z kolczykiem. Wargę mam podobno dosyć grubo. Przekłucie troszkę mnie bolało i niestety od razu po przekłuciu spuchło. Niestety, bo wybrałam sobie najmniejszą kuleczkę jaka była i były kłopoty z jej zapięciem ze względu na opuchliznę. Polało się troszeczkę krwi, ale nie było to nic strasznego. Po wyjściu z salonu utrzymywała mi się lekka opuchlizna, ale idąc ulicą nikt raczej się na mnie nie patrzył, więc nie mogło to być bardzo widoczne. Póżniej było coraz lepiej. Wieczorem trochę więcej podpuchło i teraz rano jest spuchnięte, ale sądzę, że zaraz przejdzie. Jeżeli chodzi o jedzenie i mycie zębów, to teraz wcale mi to nie przeszkadza może, jak opuchlizna całkiem zejdzie, to kolczyk zacznie wystawać i trochę będzie mnie denerwował. Przed 5 lipca ide na kontrolę i wtedy zapewne założe sobie ten przezroczysty, który nie rusyje szkliwa. Co do kuleczki, to mam teraz tytanową i chyba założę sobie taką małą czarną
Narazie przemywam rankę wodą utlenioną i smaruję Tribioticiem.
Pozdrowionka. Fajny kolczyk, polecam.

Ps. Dołączam foto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Uwaga pstryk...!!.jpg (39,4 KB, 666 załadowań)
malgosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 07:45   #63
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

nie powinno się przemywać wodą utlenioną i smarować Tribiotykiem bez potrzeby
przemywaj zwykłą woda utleniona -a opuchlizna może się utrzymywać nawet 5-6 dni
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 10:26   #64
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

i za szybko chcesz zmienic kolczyk
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 17:44   #65
Arabesque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Hej dziewczyny!
Odświeżam wątek, bo mam parę pytań i uwag.

Monroe mam już trzy lata i wczoraj zorientowałam się, że obniżyło mi się dziąsło na dwójce, odsłaniając dodatkowe 2mm zęba. Nie wiem nawet kiedy, bo nie rzuca się to w oczy, choć teraz po odkryciu wyraźnie widzę różnicę. Obawiam się, że niedługo będę musiała wyjąć kolczyka, w końcu zdrowe dziąsła są ważniejsze. Zastanawiam się kiedy to dziąsło mi się obniżyło - na początku nosiłam stalowy labret, a od ok. 1,5 roku noszę labret z bioplastu o długości 6mm, bo poprzedni zbytnio podrażniał mi dziąsło i zahaczał czasem o zęby. Może podczas noszenia tego ze stali chirurgicznej? Nie wiem.

A może jeszcze bardziej skrócić pręt (do 5mm)?

A może jest źle założony, tj. powinien być wyżej lub pod innym kątem? W tej sprawie muszę się skonsultować z doświadczonym piercerem.

Stopka którą zakończony jest labret z bioplastu od środka jamy ustnej ma średnicę 5mm, więc może wymienić na PTFE który ma stopkę o średnicy 4mm; czytałam że 2mm to dużo dla dziąseł więc 1mm może też zrobi różnicę.

Czy wam też obniżają się dziąsła po kilku latach/miesiącach?

I jeszcze jedno, czym obcinacie pręty z bioplastu bądź PTFE? nożyczki dadzą radę?
Arabesque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 00:03   #66
malgosinka
Wtajemniczenie
 
Avatar malgosinka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 397
Send a message via Skype™ to malgosinka
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Ja też jestem zainteresowana odpowiedziami na te pytanka.

Ja mam kolczyk dopiero trzeci tydzień i mam też 6mm bioplast. Zdawało mi się, że 6mm to jest krótki, ale dla mnie jest w sam raz, a kuleczkę mam 3mm i jest dosyć widoczna. Wydaje mi się, że ten kolczyk jest bezpieczny... Oprócz średnicy, to stopka jest o wiele cieńsza od stali chirurgicznej i nie czuję żadnych uderzeń ani nic... Poza tym jest bardziej miękka. Mi się zdaje, że ten kolczyk ze stali mógł dziąsło obniżyć... Ciekawe.
__________________
Wymiana kosmetyczna
malgosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 18:04   #67
Catt_girl
Raczkowanie
 
Avatar Catt_girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 248
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

czy myślicie że ten kolczyk w wieku 15 lat ( 3 klasa gimnazjum ) bedzie odpowiedni ???
Boję się reakcji nauczycieli
Catt_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-19, 20:28   #68
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

no moga sie troche pluc, szczegolnie jezeli masz w regulaminie szkolnym wypisane, ze nie mozna miec kolczykow w innych miejsach niz uszy. moze tez cos giertych sugerowal, nie wiem, nie musze sie nim przejmowac. i zalezy jeszcze do jakiej szkoly chodzisz - bardzo elitarna czy zwyczajna. moze jednak malenka kuleczka nie bedzie nikomu przeszkadzac.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 20:50   #69
malgosinka
Wtajemniczenie
 
Avatar malgosinka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 397
Send a message via Skype™ to malgosinka
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Wszystko zależy od Ciebie... Jak ja chciałam mieć kolczyk, to miałam i nie interesowało mnie zdanie innych. Problemy w szkole, hm... W mojej byłej szkole było dużo zakazów. Większość z nich była łamana i nic z tego nie było, jednak jest granica, której kultura nakazywałaby przestrzegać. Kolczyk monroe moim zdaniem nie jest niczym niecenzuralnym, prowokującym, wyzywającym etc. Wszystko zależy też od człowieka, bo uważam, że jeżeli jest się pozytywną osobą w szkole, to takie kolczyk u kogoś, kto jest lubiany i ogólnie przestrzega zasad nie jest niczym złym.

Ps. Kolczyki też są różne. Jestem pewna, że jeżeli nosiłabym w LO krótką bluzkę taką, że widać byłoby mi kolczyk w pępku, to na bank nauczyciele mieli by pretensje i kazali mi coś na siebie założyć, ale do kolczyków na twarzy nie widziałam, żeby ktoś się wtrącał chyba, że ma się tego masę, to może...
__________________
Wymiana kosmetyczna
malgosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 07:29   #70
Catt_girl
Raczkowanie
 
Avatar Catt_girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 248
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

No właśnie to jest raczej elitarna szkoła :/ Nie wiem czy w regulaminie jest zakaz kolczykowania. A gdybym takowy kolczyk zrobiła i nauczyciele kazaliby go wyciagnąć to istnieją jakieś niewidoczne zatyczki żeby dziurka nie zarosła ???
Jestem najlepszą uczennicą w klasie i raczej nie sprawiam problemów, więc nie wiem czy moge sobie pozwolić na takie szaleństwo
Catt_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 17:05   #71
iga120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Cytat:
Napisane przez Catt_girl Pokaż wiadomość
czy myślicie że ten kolczyk w wieku 15 lat ( 3 klasa gimnazjum ) bedzie odpowiedni ???
Boję się reakcji nauczycieli
to wszystko zalezy od nauczycieli i szkoly, u mnie prawie kazdy ma kolczyki i tatuaze i nic nie mowia :P nawet dziewczyny z 1 gimnazjum maja kolczyki :P
iga120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 21:47   #72
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

jesli sie decydujesz na kolczyk to powinnas byc swiadoma roznych reakacji ludzi.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:30   #73
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Ojj starsznie chcialabym miec tak kolczyk- ale nie kazdemu to pasuje niestety... Nie wiem jak ja bym sie z tym prezentowala...najbardzie j boje sie ze ajak wyciagne kolczyk bede miala dziure czarna...to moze byc niezbyt ladne
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:27   #74
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Piercing a'la Marylin Monroe

Cytat:
Napisane przez chica Pokaż wiadomość
Nie wiedzialam w którym dziale zadac takie pytanie, bo do kazdego tak po trochu pasuje. Macie może taki kolczyk? Jak tak to pokazujcie foty Bardzo mam ochote sobie zrobic, ale chce ciemna kulke nie żadną srebrną. Z drugiej strony obawiam sie efektu "punkowej" dziewczyny, chce zeby byl delikatny i wygladal jak taki niby pieprzyk

SWIETNY JEST TEN KOLCZYK WG MNIE
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 05:53   #75
dodus_dublin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 170
Dot.: Piercing a'la Marylin Monroe

hej od zeszlej soboty czyli ponad tydzien mam 'zrobiona' madonne..problem w tym,ze ciagle mi cos z niej wycieka..pewna osoba,ktora sie na tym znakomicie zna napisala mi,ze to limfa.czy tez tak mialyscie po przekluciu?nie mam juz zadnej opuchlizny,ale ciagle jest zaczerwienienie wokol kuleczki no i ta limfa wycieka;/ jak wam sie goilo???;/ jade w srode do studia,niech mi w to zajrzy;]
dodus_dublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 21:10   #76
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Piercing a'la Marylin Monroe

Heej... a dlaczego zaraz po przebiciu trzeba nosić ten dłuższy pręcik a dopiero potem można zmiejszać, żeby nie wystawał np na 8 mm??
Też się zastanawiam nad kolczykiem ale boję się blizny i obsuwania dziąsła... panikara
Aaa ii bólu sie boję! Masakra W pępku mnie tak bardzo nie bolało i goiło się świetnie, nic nie wyciekało, zaraz zmieniłam kolczyk...ciekawe jak będzie z Madonną...czy tam Monroe
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 01:41   #77
dodus_dublin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 170
Dot.: Piercing a'la Marylin Monroe

Na poczatek zawsze zaklada sie dluzszy kolczyk poniewaz wystapi opuchlizna czyli w przypadku madonny napuchnie ci warga.Ja opuchlizne mialam ok. 3-4 dni..z tego co sie dowiedzialam to wyciekajaca limfa jest oznakiem gojenia wiec jezeli u ciebie tez wystapi to w ogole sie nie zamartwiaj. Co do bolu..niektorzy pisza,ze nawet nic nie poczuli,mnie jednak zabolalo ale bylo to chwilowe(wszystko trawalo moze minutke).Co do obsuwania dziasla-nie jest to tak,ze na pewno sie obsunie!Polecam kolczyk z bioplastu a na pewno bedzie ok z twoim dziaslem jak i ze szkliwem zebow.

Ja jestem baaardzo zadowolona z mojego labreta i uwazam,ze jest to najseksowniejszy kolczyk z mozliwych dla kobiety;]

ps-mnie odziwo bardziej bolalo przeklucie pepka;]za to przy przekluwaniu jezyka nie bolalo ani troszke;]kazdy jest czuly na bol w innym miejscu;]

AHA..no i labret madonna goi sie od 1,5 miesiaca do 2och. Ale to tylko teoria-z reguly trwa to dluzej,choc moze byc i krocej;]

Edytowane przez dodus_dublin
Czas edycji: 2008-01-23 o 06:32
dodus_dublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 10:58   #78
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Po wielu toczonych bojach, obrażaniu się, krzykach przekonałam rodziców!
Tzn. powiem tak- zdziwiłam się, że matka nie miała nic przeciwko zrobieniu Monroe choć kiedyś denerwowała się o kolczyk w pępku.
Ale ojciec?? Ooo! Jak usłyszał od matki [mieszka w Anglii więc tylko telefonicznie], że zamierzam dziurawić sobie twarz wpadł w furię.

WTedy obrazilam sie na matke ze powiedziala ojcu o tym, a ona stwierdzila, ze nie zrobi nic za jego plecami. Tj. namawialam ja bysmy to zrobily po kryjomu, a ona miala mi dac kase na zrobienie tego.

W koncu uprosila jakos ojca, posciemniala troszke i tatus sie sgodzil

Tak wiec prawdopodonie dzis ide zrobic kolczyk.
Trpche sie denerwuje- dowiedzialam sie ze w cenie jest zawarte znieczulenie- tylko dreczy mnie jedno- jak ono jest aplikowane?

I pytanie nr 2: jak dbać o kolczyk po przebiciu? Jakich specyfikow uzywac, gdzie kupic, w jakiej cenie, kiedy powinnam isc na zmiane kolczyka?

I jeszcze: czy w studiu moge sama wybrac sobie rozmiar kulki? Mam drobna twarz i jakby mi uwalili taka wieeelka kule wygladalabym jak mutant!

Pozdrawiam Monroemaniaczki ;*
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 16:29   #79
dodus_dublin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 170
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

ja robilam swoj bez znieczulenia-ogolem uwazam,iz jest ono niepotrzebne.Rozmiar kulki mozesz wybrac obie sama,ale sztanga bedzie dluga na poczatek ze wzgledu na opuchniecie wargi.Jak juz bedziesz miala gotowy to powinnas go przemywac sola fizjologiczna,ktora kupisz za 2z w aptece.
dodus_dublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 11:46   #80
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Kolczyk powinien być zrobiony po prawej czy po lewej stronie? osobiście mam po prawej i ani przez chwile nie wpadlabym na to, ze ma byc po lewej, a jednak...duzo osob ma po lewej... jak powinno być? zaczynam być zla ze jeszcze ze zlej strony zrobilam;/;/
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 00:55   #81
dodus_dublin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 170
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Cytat:
Napisane przez diversely Pokaż wiadomość
Kolczyk powinien być zrobiony po prawej czy po lewej stronie? osobiście mam po prawej i ani przez chwile nie wpadlabym na to, ze ma byc po lewej, a jednak...duzo osob ma po lewej... jak powinno być? zaczynam być zla ze jeszcze ze zlej strony zrobilam;/;/

Ja mam po prawej stronie i nawet nie wyobrazam sobie miec po lewej z tego wzgledu,ze po prostu zle bym sie czula jestem praworeczna i byc moze dlatego wszystko lubie 'po prawej stronie' nie wiem jak to wytlumaczyc;p

A jak tam ci sie goi?Ja juz sie czuje jakbym go miala od zawszechoc jeszcze wycieka mi limfa;/

pozdrawiam
dodus_dublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 10:46   #82
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Ehh mam go od czwartku i nadal utrzymuje sie opuchlizna- co prawda niewielka ale jednak. No i wycieka limfa [czy to ropa, nie wiem]. Teraz tylko nie wiem 1 rzeczy: wokól dziurki mam zgrubienie no i jak je nacisne to wyplywa ta cala ciecz...no i mam tak, ze musze to nacisnac a od tego bardziej mi puchnie...nuie wiem czy zostawic to w spokoju czy wyciskac...plukalam caly czas szalwia buzie ale znalazlam w domu dentosept i zaczelam nim plukac. Facet ze studia powiedzial mi mam to traktowac wodą utlenioną - tak tez robie.

Jutro ide do szkoly i baaardzo sie boje, ze opuchlizna sie utrzyma a przed szkola mam wymienic kolczyk...

Masz zdjęcia swojego kolca? wklej...

Mam po proawej i po lewej nie wyobrazam sobie a jednak wiekszosc twierdzi ze ma byc po lewej. ;/;/
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:28   #83
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

nie ma zasady z ktorej strony.;]
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:37   #84
Daymona
Raczkowanie
 
Avatar Daymona
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Góry.
Wiadomości: 357
GG do Daymona
Dot.: pliska o rade

Mi się podoba, ale pod dolną wargą.
Daymona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 08:21   #85
dodus_dublin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 170
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Cytat:
Napisane przez diversely Pokaż wiadomość
Ehh mam go od czwartku i nadal utrzymuje sie opuchlizna- co prawda niewielka ale jednak. No i wycieka limfa [czy to ropa, nie wiem]. Teraz tylko nie wiem 1 rzeczy: wokól dziurki mam zgrubienie no i jak je nacisne to wyplywa ta cala ciecz...no i mam tak, ze musze to nacisnac a od tego bardziej mi puchnie...nuie wiem czy zostawic to w spokoju czy wyciskac...plukalam caly czas szalwia buzie ale znalazlam w domu dentosept i zaczelam nim plukac. Facet ze studia powiedzial mi mam to traktowac wodą utlenioną - tak tez robie.

Jutro ide do szkoly i baaardzo sie boje, ze opuchlizna sie utrzyma a przed szkola mam wymienic kolczyk...

Masz zdjęcia swojego kolca? wklej...

Mam po proawej i po lewej nie wyobrazam sobie a jednak wiekszosc twierdzi ze ma byc po lewej. ;/;/

QRDE,nie radze Tobie tego wyciskac,w ogole podczas gojenia nie mozesz nic przy tym grzebac.To,ze limfa wycieka jest w zupelnosci normalne wiec tym sie nie przejmuj..tak szybo zmieniasz kolczyk?Mi kazal czekac 3 tygodnie i dopiero wtedy mam przyjsc zmienic.U mnie z gojeniem spoko,limfa wycieknie mi moze raz na dzienjak zrobie jakas fotke to na pewno ja wkleje.pozdrawiam
dodus_dublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 11:31   #86
rainbow ♫
Zadomowienie
 
Avatar rainbow ♫
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

malgosinka super kolczyk! aaaj mam pytanko,co do kolczyków znajdujących się na twarzy,po jakim czasie po przebiciu można korzystać z solarium? i czy w ogóle,to jest wtedy dozwolone?
Z góry dziękuje,za odp.
__________________
Scouting for Girls-It's not about You








rainbow ♫ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 16:53   #87
dodus_dublin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 170
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Cytat:
Napisane przez rainbow ♫ Pokaż wiadomość
malgosinka super kolczyk! aaaj mam pytanko,co do kolczyków znajdujących się na twarzy,po jakim czasie po przebiciu można korzystać z solarium? i czy w ogóle,to jest wtedy dozwolone?
Z góry dziękuje,za odp.

wlasnie tez sie nad tym zastanawiam
dodus_dublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 10:20   #88
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

zmieniłam kolczyk na krotszy po tygodniu i jest on krotszy od poprzedniego ale to nie jestse jeszcze ten wlasciwy- po proatu jest taki zby mi nie chaczyl t ak mocno nie wystawal... a potem dostane juz ten wlasciwy. wkurza mnie ze mam biale wokol kolczyka a potem jeszcze zaczerwienione;/
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 11:32   #89
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

wiecie moze jak zlikwidowac to zaczerwienienie wokol kolczyka? bardzo mnie to denerwuje;/;/
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 12:54   #90
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

wyciagnac kolczyka? po pewnym czasie zaczerwienienie zejdzie, nie dotykaj go brudnymi rekoma i ogolnie czesto i nie poruszaj tez nim za czesto
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.