Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-10, 18:28   #781
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez złosnica22
odżywka firmy LONDA niżej pisze LONDA CARE.Natomiast z tyłu pisze "Maska regenerująca z D-Pantenolem".Opakowanie tej odzywki ma kształt taki jak zwykłe dezodoranty,koloru niebieskiego ze srebrną zatyczką.Jest tam 100ml.Urzywałam jej naprawde nawilża włosy,jest jej mało ale jest super przynajmniej dla mnie.zapłaciłam za nią 36zł.Fryzjerka powiedziała ze mozna ja zostawic na włosach nawet na noc,ale naprawde nie ma potrzeby.Ja nałozyłam ją po umyciu na kilka minut i miałam super włoski i to po pierwszym razie.
Dziekuje ślicznie wyprobujemy oczywiscie
pozdrawiam
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 18:30   #782
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez crazyslave
dzieks przymierzalam sie do zakupu skrzypovity ale teraz bede celowac w humavit
Crazyslave weź pod uwagę, że tabletek humavitu jest 250 ale się bierze 3 razy dziennie 2-4 tabletki czyli wychodzi nawet 12 na dzien
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 18:31   #783
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Hej dziewczyny. Zrobiłąm dziś eksperyment. Przed chwilką natarłam skórę głowy olejkiem rycynowym, zostawiam na noc - rano myje. Dodatkowo łykam skrzypowitę [od 4dni]. Zobaczymy, co na to moje suche i sianowate włosy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 18:35   #784
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez L_V
Hej dziewczyny. Zrobiłąm dziś eksperyment. Przed chwilką natarłam skórę głowy olejkiem rycynowym, zostawiam na noc - rano myje. Dodatkowo łykam skrzypowitę [od 4dni]. Zobaczymy, co na to moje suche i sianowate włosy.
Trzymamy kciuki i czekamy na sprawozdanie jutro
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 18:42   #785
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez MALUTKASMAIL
Motylku7 czyli moge dodać do seboradinu z 4-6 kropelek olejku rycynowego i umyc tym wlosy potem splukac i wysuszyc tak?
jak najbardziej tylko trzeba pamiętać, żeby dokładnie spłukać ja zawsze do kazdej porcji szamponu dawałam tak z poł łyżeczki albo nawet całą olejku(tak na oko) i wszyscy mowili że mi włosy urosly i to sporo chociaż dla mnie i tak mało
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 18:44   #786
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Ulka17
tak ; )
Motylku ja mam krótkie włoski. Niektóre opadaja juz na plecki, ale niektóre nie siegają nawet do brody. Robota "cudownej" fryzjerki eeeh ;]
nie pozostaje nam nic innego jak tylko pozdrowić "cudowną" fryzjerke
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 20:30   #787
crazyslave
Raczkowanie
 
Avatar crazyslave
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Motylek7
Crazyslave weź pod uwagę, że tabletek humavitu jest 250 ale się bierze 3 razy dziennie 2-4 tabletki czyli wychodzi nawet 12 na dzien
sietos facticos przez caly dzien bede myslec tlyko o tych tabletkach moze od razy kupie sobie jakies psychotropy lol
__________________
"We are not enemies, but friends.
We must not be enemies.
Though passion may have strained...
we must not break our bonds of affection.
The mystic chords of memory...
will swell when again touched...
as surely they will be...
by the better angels of our nature." /by Martin Luther King
crazyslave jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-11, 08:26   #788
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez crazyslave
sietos facticos przez caly dzien bede myslec tlyko o tych tabletkach moze od razy kupie sobie jakies psychotropy lol
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 09:34   #789
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ja mam humavit, zazywalam go moze 2 tygodnie (efekty byly nawet widoczne ale bardziej w promiennej cerze i twardych paznokciach) nie mowie ze humavit jest zly ale zaluje troszke ze go kupilam..trzeba lykac 12 tabletek dziennie i ma jeszcze takie plaskie niepowlekane okragle pastyleczki ktore mi sie o dziwo ciezko polyka. Nigdy nie mialam problemow z zazywaniem nawet najwiekszych rozmiarow lekow a z tymi mi jakos ciezko idzie :/ Zastanawiam sie tez czy nie mam uczulenia na jakis skladnik humavitu :/ :/ jakie preparaciki do zwrostu wloskow (witaminki) sa w kapsulkach?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 09:38   #790
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Skrzypo-Vita jest w kapsułkach
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 09:42   #791
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez anakonda
Ja za Seboradin i WAX zapłaciłma coś koło 11 zł. Przymierzałam się do kupna Skrzypovity a farmaceutka zaśpiewała mi 17 zł!!! Wy też tyle za to płaciłyście???Gdzieś słyszałam, że kosztuje 12 zł. Oczywiście nie kupiłam, pewnie na skuszę sie na Vitapil który tak gorąco poleca Puniax.

Zauważyłam, że im dłużej trzymam na włosach Seboradin(szampon), tym włosy sa ładniejsze. Wy też tak macie???
Za WAX 11zl :O :O ja placilam 20 za wersje dla blondynek.. i za 18 widzialam najtanszy ten do wlosow niby ciemnych !! :O :O
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-11, 09:46   #792
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Stosuje Wax dla blondynek. Wlosy rzeczywiscie szybciej rosna, sa odzywione i zauwazylam, ze sa zdecydowanie rozjasnione
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 09:57   #793
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

a co do fryzjerow to mam ochote ich poszarpac no ja chodzilam do jednej ktora mnie super scinala extra mi sie wloski ukladaly i byly cudne..to niestety zachcialo mi sie u niej farbowac - zrobila mi jajo na glowie , kazala zalacic 80zl i nie bylo mowy o poprawkach No to sie "OBRAZILAM :P " zaczelam chdozic do innego salonu tam fryzjerka super mnie zafarbowala ale ze sciananiem to juz miala problem..zamiast delikatnie mi wycieniowac wloski (moje cienkie piekne wloski) z prodzu troszeczke krocej, pozniej odrobinka dluzsze i reszta najdluzsze) to mi jakas kopulke zrobila ;( od spodu najdluzsze pozniej taka krotsza kopula a wloskow przy brodzie za duzo i za krotko ;( wiem ze to nie na temat ale musialam sie juz pozalic jak o fryzjerkach mowa ;( moze mozecie polecic jakas dobra w krakowie? ktora robi dobrze pasemka blondu (jasnego nie rudego) i dobrze scina i wie o co chodzi. ?? mam dosc fryzjerek typu : " Mam inna wizje"
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 10:00   #794
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ja na moje wloski tez ponmarzekam... mimo ze mam krecone i nie mam wiekszych problemow ani z uczesaniem, ulozeniem i wytrzymaloscia fryzury, to przeraza mnie fakt ze po rozczesaniu wlosow mam starszna szope;/ im czescie je rozczesuje tym wiecej polqmanych, rozdwojonych koncowek... poprostu cos mnie trafia(( poradzcie jakis preparat...pleeasss
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 11:08   #795
ashleyolsen
Przyczajenie
 
Avatar ashleyolsen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: z Polski :)
Wiadomości: 20
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

ja nie stosuje takich odżywek na prost włosów bo mialam kilka i nic nie pomagaly chyba dlatego ,ze mam kręcone włosy i ja nic nie widze co o tym myślicie?
__________________
Do You Believe I Love You ? Come Back To Me... I LOVE YOU...
ashleyolsen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 11:45   #796
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

No bo tyle kosztuje - ok. 20 zł. 11 zł natomiast to może kosztować ten maluteńki, bo są trzy wielkości opakowań, ale tego małego nikt nie kupuje, bo się nie opłaca
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 12:57   #797
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Nie no ja jestm niezła :| po 3 tygodniach stosowania waxa zauwazyłam ze pisze na nim "dla blondynek" !! a ja przeciez mam ciemne włosy!! nie rozjasnił mi włosków ale boje sie ze te co mi odrosną to jakies jasne mogą byc?? to mozliwe??
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 13:05   #798
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Ulka17
Nie no ja jestm niezła :| po 3 tygodniach stosowania waxa zauwazyłam ze pisze na nim "dla blondynek" !! a ja przeciez mam ciemne włosy!! nie rozjasnił mi włosków ale boje sie ze te co mi odrosną to jakies jasne mogą byc?? to mozliwe??
Ulka17 ale jesteś modelka , a tak powaznie nie sadze, żeby odrosty były bląd, chyba wax az takiej mocy nie ma, ale mogę się mylić pozdrowionka
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 14:06   #799
MALUTKASMAIL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 19
GG do MALUTKASMAIL
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Czesc laski
ostatnio przeczytalam ze na porost wlosow dobry jest szampon z rozmarynu;]
czy ktos o tym slyszal;>?? a szampon z czarnej zepy;>??
__________________
zycie jest piękne, gdy się ma prawdziwych przyjaciół
MALUTKASMAIL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-11, 14:31   #800
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Ulka17
Nie no ja jestm niezła :| po 3 tygodniach stosowania waxa zauwazyłam ze pisze na nim "dla blondynek" !! a ja przeciez mam ciemne włosy!! nie rozjasnił mi włosków ale boje sie ze te co mi odrosną to jakies jasne mogą byc?? to mozliwe??
nie
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 15:27   #801
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Meldunek z eksperymentu - pomijając wygląd moich włosów rano [stały na baczność], to efekt jest naprawde niezły. Skóra głowy b.nawilżona, bez jakichkolwiek zaróżowień [a czasami aż piecze od suszarki]. Włosy wyrażnie odżywione, jakby bardziej miekkie. CHyba będę stosować taki masaż głowy częściej, cebulki też się pewnie wzmocniły. Co dziwne - nie miałąm żadnych problemów z wymyciem olejku z włosów, ale niestety, musiałąm nałożyć odżywkę - sam olejek nie wystarcza,
Jesli kto,s się zdjecyduje - radze położyć recznik na poduszce zeby oszczedzic posciel
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 15:40   #802
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A to różne wielkości są??? Nie wiedziałam....
ja mam 70g to pewnie ten najmniejszy
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 19:27   #803
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez anakonda
A to różne wielkości są??? Nie wiedziałam....
ja mam 70g to pewnie ten najmniejszy
tak, to ten najmniejszy. Następne mają 240 g (koszt ok. 20 zł) i są jeszcze 480 g (koszt do 30 zł). Najbardziej się opłaca kupić ten największy.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 19:33   #804
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Puniax
tak, to ten najmniejszy. Następne mają 240 g (koszt ok. 20 zł) i są jeszcze 480 g (koszt do 30 zł). Najbardziej się opłaca kupić ten największy.
Potwierdzam Do długich włosów schodzi błyskawicznie nawet ten duży
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 08:53   #805
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Witam!! Nie Wiem Czy Juz Pisalyscie (nie Chcialo Mi Sie Wszystkiego Czytac) O Nafcie Kosmetycznej. Stosowanie Jej Nie Dosc, Ze Wzmacnia Wlosy, To Wlasnie Powoduje, Ze Szybciej Rosna ) Sama To Sprawdzilam. Uzywam Nafty Z Rumiankiem, Ale Kuzynka Uzywa Tej Z Drozdzami I Stwierdzila , Ze Po Niej Wlosy Rosna Blyskawicznie. Niestety Nie Wszyscy Moga Jej Uzywac, Gdyz Wywoluje Uczulenia, Ale Moze Warto Sprobowac. Koszt Takiej Buteleczki-5zl (w Aptece). Polecam !!
motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 09:13   #806
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

dziewczyny tez chce miec dluzsze wlosy, ale moje sie szybko przetluszczaja no i czy po olejku rycynowym albo tym henna treatment wax nie beda bardziej tluste?
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 10:13   #807
kingaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

jaki ma byc ten seboradin ??
kingaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 12:28   #808
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa
dziewczyny tez chce miec dluzsze wlosy, ale moje sie szybko przetluszczaja no i czy po olejku rycynowym albo tym henna treatment wax nie beda bardziej tluste?
po olejku lub nafcie mogą się szybciej przetłuszczać, ale Wax nie powoduje szybszego przetłuszczania włosów (przynajmniej u mnie tak było)
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 23:09   #809
Absynthia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 152
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Witam. Przeczytałam całe dwa wątki o przyspieszaniu, oczywiście sie zapaliłam do tego pomysłu, bo jestem teraz w takim momencie, że nie wiem co mam z tymi moimi włosami zrobić... Są długości nijakiej, wiem, że jak obetnę, to będę żałować, a nie ogranicza mnie brak kasy, czy czasu na fryzjera, bo w każdej chwili mogę pójść do łazienki i użyć nożyczek (od ładnych paru lat sama sobie włosy obcinam, najczęściej w chwilach załamania - taka mała fiksacja, więc nie mogę winić fryzjerki za to że miała inną wizję, bo to zawsze jest moja wizja, o dziwo całkiem dokładnie realizowana). Zostawiłam ciężką kasę w aptekach, szybkiego wzrostu narazie nie zauważyłam, za to poprawę kondycji - owszem i liczę na to, że mnie to jednak powstrzyma przed łapaniem za nożyczki (bo w takim wypadku, tą kasę wyrzuciłam w błoto). Używam Seboradinu regenerującego, waxu do ciemnych włosów, dodaję olejku rycynowego, który nakładam też na rzęsy i paznokcie (jak szaleć, to szaleć), łykam Skrzypovitę i maniacko poszukuję informacji, co jeszcze może wpływać na przystieszenie wzrostu włosów...

Trafiłam na takie ciekawostki:
1. Włosy i paznokcie rosną szybciej w czasie ciąży

2. Szybszy wzrost włosów powoduje witamina B6, czyli kwas foliowy (bez recepty można kupić preparat o nazwie FOLIK za jakieś grosze)

3. i uwaga... Jest ziołowy preparat, który powiększa piersi nawet o 2-3 rozmiary. Producent zapewnia, że jedynym skutkiem ubocznym jest szybszy wzrost włosów i paznokci. Nazywa się to EVEGEN, opakowanie zawiera 60 kapsułek, dawkowanie: 2-3 dziennie, koszt: 49 zł. Podobno, jeśli chodzi o biust, zadowalające efekty widać po ok. 9 tygodniach kuracji. Link do strony: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/153126.html

Czy któraś słyszała coś na ten temat? Mi właściwie mój rozmiar biustu odpowiada, ale może gdyby skupić się na obserwacji czegoś innego, to może włosy zrobiłyby niespodziankę? Takie odwrócenie uwagi
Absynthia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 13:53   #810
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Absynthia

3. i uwaga... Jest ziołowy preparat, który powiększa piersi nawet o 2-3 rozmiary. Producent zapewnia, że jedynym skutkiem ubocznym jest szybszy wzrost włosów i paznokci. Nazywa się to EVEGEN, opakowanie zawiera 60 kapsułek, dawkowanie: 2-3 dziennie, koszt: 49 zł. Podobno, jeśli chodzi o biust, zadowalające efekty widać po ok. 9 tygodniach kuracji. Link do strony: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/153126.html

Czy któraś słyszała coś na ten temat? Mi właściwie mój rozmiar biustu odpowiada, ale może gdyby skupić się na obserwacji czegoś innego, to może włosy zrobiłyby niespodziankę? Takie odwrócenie uwagi
Hmmmm mi jakos nie chce sie w to wierzyc zeby jakies tabletki mi przyspieszyly wyrost biustu
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.