Pomozcie :( Tak bardzo tesknie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 18:00   #1
myyysza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6

Pomozcie :( Tak bardzo tesknie :(


Moj TZ poszedl na pielgrzymke. Chodzi ktos na pielgrzymke? Cos cuuudownego!! Chcialam pojsc z nim, ale nie moglam w tym roku
Teraz siedze, nudze sie. 10 dni bez niego. Codziennie sie widywalismy. Ja nie tylko tesknie za nim, ale rowniez nie moge przebolec tego, ze nie poszlam na pielgrzymke ;(
Prosze was.. napiszcie mi co mozna robic, zeby zabic czas!!
Moje przyjaciolki sa na wakacjach..
Do tego wszystkiego nie moge znalesc mieszkania w Krakowie (moze ktos ma cos na wynajem? ). Nie mam sie z kim spotkac, nie mam co robic. Do tego mieszkam na wsi. Od kompa bola mnie juz oczy.. Po jednym dniu.. CO JA MAM ROBICCC??? Tesknie... a on sie nie odzywa... Tak mi zle.. ;(
myyysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 18:23   #2
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Pomozcie :( Tak bardzo tesknie :(

wspolczuje Ci
Nie wiem, ale moj TZ nigdy by nie poszedl na pielgrzymke beze mnie, jestesmy jak papuzki nierozlaczki zawsze wszedzie razem (no oprocz pracy)

Nie wiem co Ci poradzic ja mam tyle zainteresowan ze zawsze moge zabic nude...pomysl co Ciebie interesuje a robiac to czas bedzie plynal Ci szybko
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:04   #3
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: Pomozcie :( Tak bardzo tesknie :(

Głowa do góry! kobieto Zrób sobie kalendarz z 10 dniami i skreślaj dni
wejdź na " Zrób to sama" tam cie zaraz wezmą w obroty, tyle poomysłów szukaj, twórz, kombinuj, wiesz jaka to frajda? a może znajdź coś co możesz zrobić dla tż coś z czego by się ucieszył jak wróci
__________________
PatrycjaaP

powracam!
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:12   #4
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Pomozcie :( Tak bardzo tesknie :(

Cytat:
Napisane przez patrycjaaP
wejdź na " Zrób to sama" tam cie zaraz wezmą w obroty, tyle poomysłów szukaj, twórz, kombinuj, wiesz jaka to frajda? a może znajdź coś co możesz zrobić dla tż coś z czego by się ucieszył jak wróci
Zgadzam sie Mi np ostatnio spodobalo sie szydelkowanie mozna tyle slicznych ubranek wyczarowac Tylko oczywiscie trzeba umiec to robic i miec wprawe, ale kupie sobie ksiazke i bede sie uczyc
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:24   #5
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Pomozcie :( Tak bardzo tesknie :(

zrób sobie tydzień dla urody. Akurat bedą efekty jak TŻ wróci. Może go powalisz na kolana??
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 20:13   #6
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Pomozcie :( Tak bardzo tesknie :(

Hmm moim zdaniem 10 dni to nie jest żaden dramat, co mają pwoiedzieć ludzie mieszkający w różnych miastach i widujący się raz na miesiąc?

Moja rada -> sciagnij sobie jakas wciagajaca gre i dawaaaj (ehm no i kup jakieś dobre krople do oczu )
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 20:47   #7
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Pomozcie :( Tak bardzo tesknie :(

hej myyysza grunt to pozytywne nastawienie... Jak będziesz sobie wmawiać aaa nie mam co robić.. 10 dni to tak strasznie dlugo... tak bardzo mi smutno ... chce juz byc z nim ... itd to będzie naprawdę źle! wiem po sobie... mojego TŻ nie było prawie cały lipiec był w rozjazdach non stop i bylo mi naprawde bez niego strasznie ale pewnego dnia powiedzialam nie no nie bede sie dołować przecież to nie tak długo damy rade itd ;D zatęsknimy i będzie faaajnie jak wróci odwiedziłam zaniedbane przeze mnie koleżanki itd spray fajnie napisała ;D może pobróbuj jakies makijaże sobie fajne zrobic i fryzurki ;D albo przyszykować mu jakąś niespodziankę jak wróci to będzie jazdeczka ! możecie np zagrać w erotyczną gierkę (zapraszam na mój wątek "robię grę pomóżcie w wymyślaniu erotycznych czynności) nie załamuj sie! bądź pozytywnie nastawiona!!!

3maj się ...
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '


Edytowane przez Divine18
Czas edycji: 2007-05-09 o 22:37
Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 21:04   #8
myyysza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Pomozcie :( Tak bardzo tesknie :(

Dziekuje wam baaaaaaaaaaaardzo goraco
Macie racje.. 10 dni to nie dramat, ale ja to tak przezywam, bo po tych 10 dniach mamy razem ok 20 i on wyjezdza na rok ;(

Podsunelyscie mi pare pomyslow i jestem wam bardzo wdzieczna..
Kurcze.. ide sie wykapac we wannie.. Nie iwem kiedy ostatnio pozwolilam sobie na taka przyjemnosc.. Wszystkie wieczory z Dziubkiem.. Wreszcie mam na to czas.. Nie wpadlabym na to sama :P DZIEKI!!
myyysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 21:06   #9
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Pomozcie :( Tak bardzo tesknie :(

ja bym w tym czasie grała na komputerze w jakąś wciągającą gre
może też masz jakąś książke na oku, albo jak słonko świeci to idź sie poopalać
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.