Aborcja Nie !!! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 19:46   #571
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez szajajaba
Od kiedy tylko dowiedziałam się, czym jest ciąża, aborcja, sex - jestem całym sercem ZA aborcją.
Kobieta musi mieć prawo wyboru - w sytuacji, gdy ciaża jest zagrozona - dziecko moze urodzić się martwe, zdeformowane, ciężko chore.
W sytuacji, gdy zdrowie cieżarnej jest w niebezpieczenstwie - cóż z tego, że uratuje dziecko, gdy sama straci zdrowie? I kto wtedy jej pomoże? Państwo? - wątpliwe, nawet bardzo.
W sytuacji, gdy ciąża jest efektem niechccianego aktu seksualnego.
W sytuacji, gdy w ciąży jest osoba patologiczna - wiecznie pijana "matka" 6 dzieci, narkomanka...
W sytuacji, gdy w ciąży jest bardzo nieletnia osoba, a takie często jednak się zdarzają - dzieci mające dzieci, 14-letnie mamusie...

Natomiast jeśli ciąża jest wynikiem głupoty człowieka - bezmyślności, braku zabezpieczenia się - zamiast aborcji trzeba uświadamiać kobiety, że jesli nie chca tego dziecka - maja jakieś inne wyjście, niż tylko aborcja. przecież wiele kobiet decyduje się na zabieg, bo nie widzi możliwości życia z dzieckiem. I lądują noworodki na śmietniku, w beczkach, w rzece, w najlepszym wypadku - pod czyimiś drzwiami. A wystarczy nagłaśniać z całej siły fakt, że niechciane dziecko można zostawić w szpitalu - z tego powodu nie ma żadnych konsekwencji, podpisuje się zrzeczenie praw i tyle - a rodzin gotowych adoptować malucha jest tysiące! Ale niestety, mało która rodząca wie, że ma taką opcję.
Zgadzam sie.

W takich przypadkach aborcja jest wskazana. Nie wyobrazalabym sobie nosic w sobie dziecka ktore byloby np wynikiem gwaltu, lepiej je usunac wczesniej niz pozniej oddawac do domu dziecka czy wyrzucac do rzeki.
Coraz wiecej nastolatek zachodzi w ciaze i pozniej nie poczuwaja sie do odpowiedzialnosci wiec porzucaja noworodki - to jeszcze gorsze niz aborcja. Zgadzam sie ze lepszym rozwiazeniem byloby uswiadomienie nastolatek i zapobieganie ciazy niz jej usuwanie, ale to chyba nie zda egzaminu. Strasznie irytuja mnie takie rozwydrzone 15 latki ktore uwazaja sie za wielce dorosle uprawiaja sex z byle kim bo mysla ze to tylko fajna zabawa i nie licza sie z konsekwencjami.
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 11:40   #572
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Aborcja Nie !!!

ta... widzialam juz ten wierszyk ...
zdecydowane nie aborcji!
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 11:54   #573
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez alufa
zdecydowane nie aborcji!
zdecydowane nie tym, ktorzy nie czytaja calego watku, tylko 1 wiadomosc i dopisja sie ni przypial ni wypial
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 12:01   #574
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Aborcja Nie !!!

a czytalam watek... i napisalam swoja opinie. cos w tym zlego??
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 12:04   #575
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Aborcja Nie !!!

poza brakiem argumentacji?
niee, zupelnie dobrze
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 12:11   #576
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Aborcja Nie !!!

moge podac argumentacje jesli tak bardzo tego chcesz
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 12:15   #577
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Aborcja Nie !!!

osobiscie sprzeciwiam sie aborcji poniewaz jest to zabicie czlowieka a nie jak niektorzy twierdza "czegos" co do dziecka z gwaltu sie nie wypowiem bo nie bylam odpukac w takiej sytuacji. z reszta jesli napisze ze nie mozna takowego usunac uniosa sie fale sprzeciwu tylp czy chcialabym patrzec na to dziecko itp wiec tu napisze ze to indywidualna sprawa. jesli natomiast ktos jest na tyle dorosly ze podejmuje sie wspolzycia powinien umiec poniesc rowniez jego konsekwencje. i wtedy jestem przeciw aborcji. malo tego. jesli plod jest chory: wg. mnie nie powinno sie go usuwac tylko czekac na jego przyjscie i podjaca sie jego oieki. ja tak to wlasnie odbieram
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 12:18   #578
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Aborcja Nie !!!

a jesli nie dosc, ze plod jest dotnkiety powaznymi chorobami, to jeszcze zagraza zdrowiu matki - to wtedy czekac tez az sie urodzi, i umra oboje?
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 12:29   #579
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez awia
a jesli nie dosc, ze plod jest dotnkiety powaznymi chorobami, to jeszcze zagraza zdrowiu matki - to wtedy czekac tez az sie urodzi, i umra oboje?
wtedy to wskazane jest usuniecie
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 13:16   #580
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Aborcja Nie !!!

Nie wyobrażam sobie tego, że ciąże z gwałtu miałyby nie podlegać legalnej aborcji. Może to jest jakaś część planu na zmniejszenie niżu demograficznego?! Kobiety bedą musiały mieć się mocno na baczności a dziewczynki od 1 mentruacji obligatoryjnie łykać pigułki, na wypadek, gdyby w czasie drogi do szkoly nie zostały napadnięte i zgwałcone... Ech...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 16:16   #581
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez alufa
osobiscie sprzeciwiam sie aborcji poniewaz jest to zabicie czlowieka a nie jak niektorzy twierdza "czegos" co do dziecka z gwaltu sie nie wypowiem bo nie bylam odpukac w takiej sytuacji. z reszta jesli napisze ze nie mozna takowego usunac uniosa sie fale sprzeciwu tylp czy chcialabym patrzec na to dziecko itp wiec tu napisze ze to indywidualna sprawa. jesli natomiast ktos jest na tyle dorosly ze podejmuje sie wspolzycia powinien umiec poniesc rowniez jego konsekwencje. i wtedy jestem przeciw aborcji. malo tego. jesli plod jest chory: wg. mnie nie powinno sie go usuwac tylko czekac na jego przyjscie i podjaca sie jego oieki. ja tak to wlasnie odbieram
A powiedz...Miałaś kiedys do czynienia tak na dłuzej z cieżko chorym dzieckiem? Z dzieckiem-roślinką? Z dzieckiem z głebokim upośledzeniem, z dzieckiem z zespołem DOWNA, które ma ledwie wydolne serduszko, każdy oddech to dla niego meczarnia? Miałaś?

Jak nie, to proponuję popracować troszke z takimi dziecmi, zmienić światopogląd a dopiero potem się wypowiadać w temacie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 17:23   #582
xcf
Raczkowanie
 
Avatar xcf
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 50
Dot.: Aborcja Nie !!!

zdecydowane nie w sprawie aborcji mogę powiedzieć tylko aborcji wynikającej z głupoty czyli jako "antykoncepcji po", w innych wypadkach takie zdecydowane nie to dla mnie hipokryzja (nie chcę nikogo obrazić), zwłaszcza w ustach pana lpr-owca [ich sposób aby odróżnić się od pis-u w wyborach- radykalizacja poglądów]
xcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 20:20   #583
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez szajajaba
A powiedz...Miałaś kiedys do czynienia tak na dłuzej z cieżko chorym dzieckiem? Z dzieckiem-roślinką? Z dzieckiem z głebokim upośledzeniem, z dzieckiem z zespołem DOWNA, które ma ledwie wydolne serduszko, każdy oddech to dla niego meczarnia? Miałaś?

Jak nie, to proponuję popracować troszke z takimi dziecmi, zmienić światopogląd a dopiero potem się wypowiadać w temacie.
no moze i masz racje. moze to zabrzmi tak jakos psychopatycznie czy nie wiem jak to odbierzesz ale moze Bog wybiera sobie odpowiednia osobe na matke takiego wlasnie dziecka... a moze to tylko geny
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 21:44   #584
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez alufa
moze to zabrzmi tak jakos psychopatycznie czy nie wiem jak to odbierzesz ale moze Bog wybiera sobie odpowiednia osobe na matke takiego wlasnie dziecka... a moze to tylko geny
Moim zdaniem to tylko geny, chociaż nie wiem bo się na tym nie znam. Ale jeśli to Bóg wybiera matkę na takie dziecko, to ja bym takiego nie chciała. Nie o to chodzi że nie lubię takich dzieci czy coś ale mogłabym nie sprostać takiemu ciężkiemu zadaniu. Bo lekkie na pewno nie jest. Wszystkich ludzi którzy mają takie dzieci i się nimi opiekują to z całego serca ich podziwiam.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 06:56   #585
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez alufa
no moze i masz racje. moze to zabrzmi tak jakos psychopatycznie czy nie wiem jak to odbierzesz ale moze Bog wybiera sobie odpowiednia osobe na matke takiego wlasnie dziecka... a moze to tylko geny
Jeśli mam wierzyć w Boga, który tak wybiórczo traktuje swe "owieczki", to raczej wierzę w to, że Boga nie ma.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 09:57   #586
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Jeśli mam wierzyć w Boga, który tak wybiórczo traktuje swe "owieczki", to raczej wierzę w to, że Boga nie ma.
ja odbiram to inaczej ale ten moj poglad ludzie zwyczajnie wysmiewaja wiec raczej daruje sobie moje wywyody
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 10:00   #587
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez anczysko1
Moim zdaniem to tylko geny, chociaż nie wiem bo się na tym nie znam. Ale jeśli to Bóg wybiera matkę na takie dziecko, to ja bym takiego nie chciała. Nie o to chodzi że nie lubię takich dzieci czy coś ale mogłabym nie sprostać takiemu ciężkiemu zadaniu. Bo lekkie na pewno nie jest. Wszystkich ludzi którzy mają takie dzieci i się nimi opiekują to z całego serca ich podziwiam.

a ja podziwiam Ciebie za takie myslenie

wiesz. mysle tak samo ale twierdze ze jednak nie powinno sie takiego dzecka usunac tylko sprobowac sprostac wyzwaniu. ja wiem ze to ciezko i rowniez podziwiam takie rodziny ktore sie tego podejmuja i nie wiem co bym zrobila w takiej sytuacji ale religia nakazuje nie usuwac takowego polodu
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 10:18   #588
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Aborcja Nie !!!

wiesz, alufa, wbrew pozorom nie tylko katolicy zyja w tym kraju
a mimo tego nie wolno usuwac ciazy nikomu.
takze byc moze Twoja religia nie pozwala na usuwanie ciazy - ale to prawo koscielne i NIE dotyczy wszystkich
czemu jednak to prawo uznaje państwo?
nalezy rozdzielic kosciól od państwa

katolikom nie wolno usuwac ciazy - ok, ale to jest ich religia i ich prawo moralne
natomiast w państwie, gdzie zyja tez ludzie niewierzacy czy innych wyznan nie powinna byc aborcja nielegalna tylko przez katolicyzm.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 10:56   #589
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez awia
wiesz, alufa, wbrew pozorom nie tylko katolicy zyja w tym kraju
a mimo tego nie wolno usuwac ciazy nikomu.
takze byc moze Twoja religia nie pozwala na usuwanie ciazy - ale to prawo koscielne i NIE dotyczy wszystkich
czemu jednak to prawo uznaje państwo?
nalezy rozdzielic kosciól od państwa

katolikom nie wolno usuwac ciazy - ok, ale to jest ich religia i ich prawo moralne
natomiast w państwie, gdzie zyja tez ludzie niewierzacy czy innych wyznan nie powinna byc aborcja nielegalna tylko przez katolicyzm.
tutaj madrze gadasz ale kazdy ma prawo do zycia, prawda? wiec tutaj nie ma wg. mnie znaczenia wylacznie religia czy pochodzenie...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 11:10   #590
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Aborcja Nie !!!

tylko ze winnych krajach jakos jest legalna zarówno aborcja jak i eutanazja
uwasz ze ci ludzie sa inni? niemoralni? nie uznajacy prawa do zycia?

przypomiam ze np Holandia zalegalizowala zwiazki homoseksualne, mozliwosc przez nich adoptowania dzieci - i jesli dobrze pamietam - prostytucje ( na pewno w Niemczech)


tylko u nas w kraju "wysokie morale". bo nic z tych nie jest dozwolone, a wszytsko gleboko potepiane
w kraju korupcji, biurokractwa i zlodziejstwa.

osobioscie wolalabym zyc w Holandii

ps. nie, nie wszyscy maja prawo do zycia. to utarty slogan.
nie maja prawa do zycia zwyrodnialcy
choc jest szansa ze tacy wyeliminuja sie sami
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 11:24   #591
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Cool Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez alufa
tutaj madrze gadasz ale kazdy ma prawo do zycia, prawda? wiec tutaj nie ma wg. mnie znaczenia wylacznie religia czy pochodzenie...
tyle że kilka ludzkich komórek niezdolnych do samodzielnego życia, nie posiadających serca, mózgu, rączek, główki - nie dla każdego jest równoznaczne z człowiekiem..

po 2 czy można zmuszać kobietę, żeby się w niej rozwijał płód? albo jeszcze nie kobietę tylko dzieczynkę? czy to nie jest barbarzyństwo? dlaczego ktoś ma decydować o jej ciele, jej życiu, jej zdrowiu fizycznym i psychicznym?
czy kobieta zgwałcona ma być pozbawiona prawa tego wyboru tylko dlatego, że dla kogoś innego zapłodniona komórka jajowa ma większe prawa?
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 11:43   #592
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Aborcja Nie !!!

Jeśli kobieta nie będzie chciała dokonac aborcji, to nikt jej do tego nie będzie zmuszał.
Chodzi o to, żeby prawo do usunięcia ciąży miały kobiety, które tego chcą.

Religia nie ma tu nic do rzeczy.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 11:46   #593
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Aborcja Nie !!!

Ja jestem przeciwna aborcji. Każda aborcja bardzo źle odbija się na psychice i zdrowiu kobiety. A dziecko zawsze po urodzeniu można oddać-są rodziny, które chętnie przyjmną takie dziecko.

Ale to tylko moje zdanie
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 11:58   #594
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez ebena
Każda aborcja bardzo źle odbija się na psychice i zdrowiu kobiety.
i

i ?
jeszcze gorzej odbija sie niechciana ciaza
zreszta przeciez zupelnie nie o to tu chodzi
kobieta ktora decyduje sie na aborcje zdaje sobie z tego sprawe
chodzi o to, by zabieg wykonany byl profesjonalnie i z jak najwieksza troska o zdrowie tej kobiety

a swoja droga widz pierszy raz argument - nie dla ciazy ze wzgledu na kobiete, a nie na dziecko.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 12:59   #595
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Religia nie ma tu nic do rzeczy.
Gorzka rzeczywistość, cd.
Roman nad Romanami pragnie przecież stosownym wpisem wreszcie i konkretnie zakazać aborcji stosownym wpisem do Konstytucji.
A
Cytat:
wprowadzenie konstytucyjnej ochrony życia (od poczęcia) będzie wypełnieniem jednego z przyrzeczeń Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego, uroczyście odnowionych (...) na Jasnej Górze



Obecnie jest: "Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia".
Na: "Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia od momentu poczęcia".

Ciekawe, czy to przejdzie..?
Dowiemy się za tydzień chyba.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:20   #596
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Gorzka rzeczywistość, cd.
Roman nad Romanami pragnie przecież stosownym wpisem wreszcie i konkretnie zakazać aborcji stosownym wpisem do Konstytucji.
A



Obecnie jest: "Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia".
Na: "Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia od momentu poczęcia".

Ciekawe, czy to przejdzie..?
Dowiemy się za tydzień chyba.
Ach ten Roman...

Może źle się wyraziłam: religia nie powinna być tu decydującym kryterium.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:51   #597
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez alufa
no moze i masz racje. moze to zabrzmi tak jakos psychopatycznie czy nie wiem jak to odbierzesz ale moze Bog wybiera sobie odpowiednia osobe na matke takiego wlasnie dziecka... a moze to tylko geny
powtórzę się: nie pisz, jeśli nie masz zielonego pojęcia, o czym piszesz.

A przynajmniej doczytaj - to nie tylko geny.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:52   #598
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Ach ten Roman...

Może źle się wyraziłam: religia nie powinna być tu decydującym kryterium.
Nie no, dobrze się wyraziłaś.

Jest jak jest, a właśnie powinno być inaczej.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:08   #599
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Aborcja Nie !!!

Co i rusz ktoś odkopuje ten wątek .

Moje zdanie na ten temat wyraziłam iks stron wstecz i nie będę się powtarzać .

Widzę,że zwłaszcza nowe osoby nie czytają całego wątku ,bo już dawno został osiągnięty consensus ,co do 3 powodów usunięcia ciąży,czyli-ciąża zagrażająca życiu matki,wynik badań prenatalnych jest wskazaniem do wykonania zabiegu,ciąża będąca wynikiem gwałtu .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:17   #600
tama
Rozeznanie
 
Avatar tama
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 678
Dot.: Aborcja Nie !!!

Cytat:
Napisane przez Fresa
Co i rusz ktoś odkopuje ten wątek .

Moje zdanie na ten temat wyraziłam iks stron wstecz i nie będę się powtarzać .

Widzę,że zwłaszcza nowe osoby nie czytają całego wątku ,bo już dawno został osiągnięty consensus ,co do 3 powodów usunięcia ciąży,czyli-ciąża zagrażająca życiu matki,wynik badań prenatalnych jest wskazaniem do wykonania zabiegu,ciąża będąca wynikiem gwałtu .
Jeśli przeczytasz Freso cały wątek to zauważysz, że owy consensus o którym wspominasz niestety nie został osiągnięty.

Lepiej chyba odkopać ten wątek niż zakładać kolejny o tej samej tematyce
__________________
Od 09/02/2010:

89 - 88 - 87 - 86 - 85- 84 -83-82 - 81 - 80 - 79- 78 - 77 - 76 - 75 -74 - 73 - 72 - 71 - 70 kg
tama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 01:29:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.