Etiuda - wizytowka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-01, 22:04   #1
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339

Etiuda - wizytowka?


http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/n...da,787260,2943

No wlasnie, co myslicie o tym lotnisku? Jakie wrazenia po przylocie/odlocie stamtad?

Nie wydaje mi sie, zeby latanie tanimi liniami musialo oznaczac koniecznie takie warunki. Nie wiem jak jest w innym miastach, ale lotnisko warszawskie to porazka.

Pierwszy raz sie zetknelam przylatujac z Wielkiej Brytanii w zeszlym roku. Byl to moj pierwszy lot samolotem, i pierwszy kontakt z Etiuda. Przyznam, ze przezylam ogromny szok po ladowaniu. W Anglii tanie linie lotnicze maja normalne lotniska, normalna obsluge i super przyzwoite warunki. Nie da sie odczuc ze jest sie pasazerem "innej klasy cenowej".

Natomiast w stolicy Polski sytuacja rysuje sie zupelnie inaczej. Moim zdaniem powinni zrobic z tym cos porzadnego bo to wstyd, ze kazdy kto pierwszy raz leci do Nas tanimi liniami, juz od poczatku pobytu nie nabiera dobrego wrazenia...

Jak jest na lotniskach w innych miastach, Krakowie lub Gdansku?
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 23:25   #2
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Etiuda - wizytowka?

co do etiudy to prawda! mało miejsca, duszno Ale radzę pojechać do Rzeszowa na lotnisko tam dopiero jest dziwnie. Żadnego wyświetlenia o której samolot odlatuje, przylatuje, czy są opóźnienia. Na etudzie jest chociaż telewizorek który to pokazuje, jednakże samolotu z francji który przylatuje o 17:45 NIGDY nie ma Miejsca więcej, ale obsługa jakaś taka obca. Z etiudy nie leciałam, ale mój brat często, jednak tam w tanich liniach przynajmniej stewardessy mówią po pol. i w jęz. obcym w zależności dokład leci samolot. Leciałam z Rzeszowa do LOndynu, stewardessy mówiły tylko po ang. porażka. Lecą ludzie z malutkimi dziećmi, te tłumaczą coś o zapinaniu pasów, a ci ludzie nie wiedzą o co chodzi. W końcu nie każdy musi znać ang. I tak czekają aż któryś z pasażerów się zlituje i przetłumaczy o co tej stewardessie chodziło. O lotniskach za dużo powiedzieć nie mogę ale o samolotach bym się rozpisała Z etiudy będę lecieć w grudniu, zobaczymy jak z obsługą na miejscu.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 08:54   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Etiuda - wizytowka?

ja niedawno odbieralam kolege z lotniska w Balicach (bo w Krakowie nie ma oddzielnego lotniska dla tanich linii, wszystko jest na jednym) i stwierdzam, ze bylo bardzo ok. tzn moze troszke maly parking i wszedzie platny dlatego stanelismy na miejscu dla VIPow - nieplatnym i wolnym
klima w budynku dziala bardzo dobrze. nawet czysto bylo, choc jak szukalam kosza na smieci to sie nie doszukalam.
ogolnie rzecz biorac zastrzezen nie mam.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 13:08   #4
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Etiuda - wizytowka?

heh ja lece z etiudy 9.09. wiec zobacze na zywo jak to wyglada, oby nie bylo tak zle, bo to moj pierwszy lot i nie chce sie zniechecic hehe
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 14:19   #5
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Etiuda - wizytowka?

Etiuda jest jest bardzo mało; moja kuzynka leciała tanimi liniami z Niemiec, dzień przed Wigilią, były straszne śnieżyce i problemy z lądowaniem. Lot sie opóźnił i wszyscy czekali na Etiudzie - na stojąco, bo nie było miejsc siedzących. Okęcie też nie powala na kolana, dawno nie byłam w tak zaniedbanych łazienkach - brudno, wszystko porozwalane, śmierdzi jak na Cetralnym...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:03   #6
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Etiuda - wizytowka?

Ja nigdy nie leciałam z Warszawy, byłam w Łodzi i wrażenie, pomimo że lotnisko małe, bylo pozytywne. Miejsca wystarczająco dużo, bo 'ruchu' wielkiego i tak nie ma. W sumie ok.
Jak tak sobie poczytałam o tej Etiudzie, to coś mnie ... ruszyło, bo w październiku odbieram stamtąd znajomego... Mam nadzieję, że wrażenie nie będzie "powalające"
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 17:21   #7
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Etiuda - wizytowka?

Ja lecialam z Pyrzowic (Katowice - glowna siedziba wizzair'a) i jest ok Warunki na lotnisku bdb Rozbudowuja to lotnisko!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-10, 17:36   #8
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Etiuda - wizytowka?

Miałam właśnie wczoraj okazję 'zwiedzić' etiudę i muszę przyznać, ze nie spodziewałam się, że będzie aż tak źle, bo w końcu to stolica. Niby latają tam tylko tanie linie, ale łódzkie lotnisko jest o niebo lepsze od tego terminalu
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 14:14   #9
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Etiuda - wizytowka?

W tym roku mialam okazje zetknac sie z Etiuda. Lecielismy do Wloch tanimi liniami Skyeurope. Najpierw czekalismy w niemal kilometrowej kolejce przed "budynkiem", ciagnelo sie to strasznie dlugo nogi sie pod nami uginaly bylismy tak wykonczeni ze odechciewalo nam sie doslownie juz wszystkiego. Po odprawie nie mielismy nawet gdzie usiasc, smrod i duchota taka ze zemdlec bylo mozna. Chcialam pojsc do lazienki z zamiarem umycia rak...i co...nawet nie bylo mydla!! Poszlam do sklepiku zeby kupic butelke zimnej wody, sprzedawczyni byla tak cholernie niesympatyczna ze juz zaczynalam robic sie wsciekla. Nie moglam uwierzyc ze w stolicy Polski moga panowac takie okropne warunki. Nie do pomyslenia jak pasazerowie tanich lini lotniczych sa traktowani inaczej od pozostalych. Wstyd.
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:33   #10
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Etiuda - wizytowka?

2 dni temu był reportaż o etiudzie w tv. Właściciel etiudy (czy kto tam rządzi ) nie zezwolił na filmowanie tych gigantycznych kolejek przed budynkiem. Później było wytłumaczone to tym że gdyby dziennikarz jeszcze dołaczył do tego tłumu to byłoby jeszcze ciaśniej Ale mają coś powiekszać to. Dziennikarz zapytał czy prawda że mają być dostawiane namoity ale ten dyrektor zaprzeczył No ciekawe co oni dobudują...
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 16:23   #11
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Etiuda - wizytowka?

Ponownie zwiedziłam sobie Etiudę,jakies 3 tygodnie temu. Na lotnisku byłam 1h 10min przed odlotem i sądziłam, że powinno byc ok (po drodze były korki). I pierwszym, co zobaczyłam, była gigantyczna kolejka, jedna na wszystkie loty, oczywiście Były 3 loty na tę samą godzinę no i 3 panie obsługujące odprawę ;] Było 20 min do zamknięcia bramek, a kolejka stała w miejscu. 10 mi przed koncem pasazerowie z pozniejszych lotow mieli przepuszcza tych na wczwsniejsze, i jak to nasi rodacy, zaczeli sie klocic, ze oni tez czekaja No i sie poklocilam z ednym, milym panem Zdenerwowana, zdazylam cudem na samolot
Ach i jeszcze wpadlam do lazienki, kiedy moj brat zajal mi kolejke, no i jest tylko jedna, z jednym kibelkiem! Oczywiscie kolejki do niej tez sa
Nastepnym razem polece chyba z Centralwings oni odlateuja bezposrednio z Okecia
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 12:26   #12
micc@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 151
Dot.: Etiuda - wizytowka?

xxx

Edytowane przez micc@
Czas edycji: 2008-11-09 o 23:51
micc@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 22:12   #13
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Etiuda - wizytowka?

No coż Warszawa świeci przykładem No lepiej dla osób odlatujacych z Warszawy, żeby wybudowano to nowe lotnisko w terminie.
Ja latam z Poznania, bardzo ładne lotnisko, mimo, że małe w porównaniu z londyńskimi lotniskami.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 12:54   #14
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Etiuda - wizytowka?

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
No coż Warszawa świeci przykładem No lepiej dla osób odlatujacych z Warszawy, żeby wybudowano to nowe lotnisko w terminie.
Ja latam z Poznania, bardzo ładne lotnisko, mimo, że małe w porównaniu z londyńskimi lotniskami.
Właśnie chodzi o to, że Warszawa to stolica i jest tak jakby wizytówką kraju a ten terminal najlepszą nie jest. Ciekawe kiedy będzie ten nowy
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 00:33   #15
micc@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 151
Dot.: Etiuda - wizytowka?

xxx

Edytowane przez micc@
Czas edycji: 2008-11-09 o 23:50
micc@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.