zdanie chlopaka na temat pudru...;/ - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-25, 13:02   #91
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Od kilkunastu lat używam podkładu i pudru oraz tuszu i szminki.Jakoś nie zauważyłam żeby doprowadziły moją skórę do ruiny
Chyba bardziej niż kosmetyki ,szkodzi nam nadmiar słońca i zanieczyszczone powietrze.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 13:22   #92
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez Wiwianna Pokaż wiadomość
Puder, błyszczyk, ulubine perfumy... Nie wyobrażam sobie, żeby mój chłopak ingerował w moją, nazwijmy to, celebrację kobiecości. Na szczęście nigdy tego nie robi.
Dokładnie. Chłopakowi myślę, że powinno zależeć na tym by jego dziewczyna dobrze się czuła. A ja dobrze czuję się jak wiem, że ładnie wyglądam
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 13:23   #93
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Mój chłopak nie chce żebym się malowała, czy puder używała.. Twierdzi, że naturalne dziewczyny są najładniejsze, a nie jakieś wymalowane i ,,sztuczne''... Więc maluję tylko rzęski i usta błyszczykiem bezbarwnym.. :P
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 13:49   #94
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Od kilkunastu lat używam podkładu i pudru oraz tuszu i szminki.Jakoś nie zauważyłam żeby doprowadziły moją skórę do ruiny
Chyba bardziej niż kosmetyki ,szkodzi nam nadmiar słońca i zanieczyszczone powietrze.
Święte słowa Momo , to raczej zanieczyszczone środowisko i coraz więcej konserwantów,które spożywamy w jedzeniu, szkodzi naszym cerom bardziej, niż podkład mający właściwości pielęgnacyjne.
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:00   #95
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
A mnie najbardziej wnerwia jak ktoś mówi- "mam idealną cerę bo o nią dbam niewiadomo jak"
Moja cera nie jest idealna, mimo, że dam o nią bardzo, mimo wizyt u dermatologa. Niestaty samymi kosmetykami nie zlikwiduje się wszystkiego.
Ja pudrów i podkładów używam od 2 lat ? Może nawet nie, a moja cera i tak nigdy nie była idealna i piękna.
Więc proszę nie pisać, że przez ten nieszczesny puder używany od 16 roku zycia coś się tam psuje, bo w wieku 16 lat nawet nie przyszło mi do głowy zeby się malować.
Lubie pudry, nakładam je tak zeby nikt nie zauważył, że coś mam na twarzy, czasami trzeba to potraktować jako drugą lepszą skórę.
Ale nikt nie ma idealnej cery, takiej jak bobas. Moja cera tez nie jest idealna tez czasami mam jakies pryszcze, zaskorniki ale czy z tego powodu mam nie pokazywac sie ludziom? czy musze tuszowac wszystkie niedoskonalosci bo to wstyd pokazywac sie 'gola'? Ja po prostu nie przejmuje sie co ktos pomysli o mojej krostce, pryszczu i innych niedoskonalosciach. A TZ kocha i akceptuje mnie taka jaka jestem i nie chce zebym sie malowala bo dla niego jestem najpiekniejsza jaka jestem i to mi wystarczy. Przeciez nie bede czmychac z lozka o 5 rano zeby zrobic makijaz bo mam niedoskonalosci na twarzy.

To jest tylko moje zdanie i jak najbardziej w porzadku jezeli wy uwazacie inaczej
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:08   #96
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Nie żałuję, bo widze, że moja cera ma się świetnie, mówię szczerze.
Potwierdzam - czy mogę, Loviso? - Lovisa jest jedną z najpiękniejszych Wizażanek (no i wydało się...).
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:11   #97
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Zaczynam się zastanawiać, co takie przeciwniczki makijaży, jak np. Luba, czy Fresa, robią na portalu wizaż.pl I za Chiny nie wiem, proszę wytłumaczcie mi.

wizaż - makijaż artystyczny podkreślający czyjąś urodę lub tuszujący jej braki źródło: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2579938

A wracając do tematu samego wątku, co to za tłumaczenie, ze wszystkie poprzednie dziewczyny Twojego TŻ sie nie malowały???? To niech do nich wróci, po co jest z Tobą? Żeby na siłę zmienić Cię w którąś ze swoich byłych??

__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-25, 14:17   #98
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Potwierdzam - czy mogę, Loviso? - Lovisa jest jedną z najpiękniejszych Wizażanek (no i wydało się...).
Mona Liso, błagam Cię Teraz pójdę w sobotę na spotkanie z wizażankami ze Śląska i się wyda - że nie (serio, serio)
Ale za komplement dziękuję, bardzo mi miło
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:25   #99
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Ej, kochane dziewczyny, z tym niemalowaniem się związane jest bardzo dużo mitów. Oglądałam niedawno sesję zdjęciową Marilyn Monroe (w Vivie czy innej Gali), na której podobno boska MM była nieumalowana... Przyglądam się: sztuczne rzęsy, gruba krecha na powiekach - jak to, nieumalowana? Na teledysku "Beatiful" Christina Aguilera też podobno jest nieumalowana - jak usłyszałam wczoraj na Vh1 - ha ha ha, toż ona ma klasyczny smoky eyes! Może przesadziła nieco z depilowaniem brwi, ale czarne klexy na powiekach zauważy nawet dziecko.Make up no make up (rzecz zgoła mi obca ) wymaga większej wprawy niż klasyczny look wapirzycy, a każdy facet stwierdzi, że nie widzi tu ani grama pudru; zresztą czego wymagać od typów, dla których często nie ma różnicy między sukienką a spódnicą, rzęsami a brwiami, itp...

Reasumując: niech żyje puder
PS. Oraz szminka, tusz do rzęs, róż, cienie, ...

PS2. Loviso, że też nie mieszkam gdzieś bliżej...
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:29   #100
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Zaczynam się zastanawiać, co takie przeciwniczki makijaży, jak np. Luba, czy Fresa, robią na portalu wizaż.pl I za Chiny nie wiem, proszę wytłumaczcie mi.

wizaż - makijaż artystyczny podkreślający czyjąś urodę lub tuszujący jej braki źródło: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2579938

A wracając do tematu samego wątku, co to za tłumaczenie, ze wszystkie poprzednie dziewczyny Twojego TŻ sie nie malowały???? To niech do nich wróci, po co jest z Tobą? Żeby na siłę zmienić Cię w którąś ze swoich byłych??

Na stronie wizazu mozna znalezc wiele roznych informacji nie zwiazanych z makijazem. Na forum jest tysiace wątków w ogole nie związanych z urodą.
To ze strona nazywa sie akurat wizaz to nie znaczy ze nie mam na nia zagladac, bo nie maluję sie. (tj nie nakladam podkladu i pudru) lub nie kożystać z forum.
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:32   #101
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Zaczynam się zastanawiać, co takie przeciwniczki makijaży, jak np. Luba, czy Fresa, robią na portalu wizaż.pl I za Chiny nie wiem, proszę wytłumaczcie mi.
Przeciwniczka? Ja? Gdzie ja napisalam, ze jestem przeciwniczka? Wrecz przeciwnie, napisalam, ze takze sie maluje. A ze nie przesadnie i nie codziennie... no coz, to jeszcze nie robi ze mnie przeciwniczki makijazu. Jestem przeciwniczka uzywania czegokolwiek w nadmiarze. A takze nadinterpretowania moich wypowiedzi.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-25, 14:41   #102
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
wszystko,ale z umiarem-widocznie TŻ widział Twoj makijaż a chodzi przeciez o to w make up zeby tego widac nie bylo
zeby byla cera ładna etc.problem rozwiazany
wiele dziewczyn zwrocilo uwage ze "nie powinien sie wtracac","nie bedzie mi rozkazywal" a w zwiazku dwojga ludzi nie ma czegos takiego,to mnie zdziwilo bardzo-takie odebranie zwrocenia uwagi
Fresa of course wszystko pieknie napisala
nie zgodze sie Freso tylko z takim uogolnieniem,ktore gdzies tam w Twoim poscie sie przewinelo-ze cere mozna miec piekną,przez dbałość
kurde,nie do konca tak jest, inaczej... -nie zawsze
Kariero,bo dla mnie oczywistym było ,że skoro dostałam ładną cerę w spadku-to nie musiałam tego pisać .Dlatego nadmieniłam tylko o dbaniu,zaś o genach nie wspomniałam .


Cytat:
Napisane przez gosik79 Pokaż wiadomość
Nikogo nie chcę obrazić i od razu przyznaję się bez bicia, że nie przeczytałam dokładnie wszystkich wypowiedzi. Jednakże słowa Fresy i podobne do niej posty wprawiają mnie w osłupienie.

Ale pisanie, że dobry podkład ODPOWIEDNI do mojej skóry, w miarę dobrej firmy zniszczy moją cerę to jakaś paranoja. Całe nastoletnie życie miałam tłustą cerę, stosunkowo niedawno doszła do normy i nie mam już wyprysków i tłustego nosa po godzinie od odświeżenia twarzy.
A co takiego wprawiło Cię w osłupienie,bo nie rozumiem ?
To,że można mieć ładną cerę ?
A skąd czerpę takie wiadomości?- z autopsji ,samo życie się kłania .
Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Samo dbanie o cerę nie wystarczy ale nakładanie na twarz codziennie pudru też jej nie pomaga. O wpływie genów na nasz wyglad pisałam tez w moim poście. Nie każdy ma piekna cerę, to jest oczywiste. Tylko "zamalowywanie" tej niedoskonałości jest działaniem doraźnym. Nikt nie twierdzi, że tylko i wyłącznie poprzez odpowiednia pielęgnację ma piękną cerę. Raczej przez odpowiednia pielęgnacje i równoczesne "nie meczenie" twarzy codziennie mniejsza czy wiekszą iloscią najrózniejszch kosmetyków kolorowych.
Lubo,tym razem ja podpiszę się pod Twoją wypowiedzią ,bardzo zgrabnie ujęlaś to ,o czym i ja myślę .

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Zaczynam się zastanawiać, co takie przeciwniczki makijaży, jak np. Luba, czy Fresa, robią na portalu wizaż.pl I za Chiny nie wiem, proszę wytłumaczcie mi.

wizaż - makijaż artystyczny podkreślający czyjąś urodę lub tuszujący jej braki źródło: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2579938

Może to Ty wytłumacz nam,o co Ci chodzi?
Przepraszam,ale to nie Ty decydujesz o tym,kto może się zarejestrować i udzielać na forum Wizaż.
W danym wątku,ma prawo udzielić się każdy użytkownik pod warunkiem,że nie łamie regulaminu.
Jeśli masz co do tego wątpliwości,bardzo chętnie skorzystam z pomocy moderatora .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:44   #103
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

no niby ma racje,ale co mu do tego? To jest Twoja twarz i Twoj wybor, a jemu nic do tego.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:45   #104
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Mój TŻ nie ma nic przeciwko malowaniu się.Lubi jak mam ładnie podkreślone oczka,ale nie wytyka mi gdy jestem nie umalowana
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:56   #105
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Moj TZ czesto chwali moj makijaz, choc czasem mowi, ze w ogole go nie potrzebuje:PZawsze zauwaza ze ladnie sie pomalowalam, np,, pieknie pomalowalas oczy, pasuje Ci ten odcien", albo ,,ale ty masz piekne usta",,ten kolor szminki jest b. seksowny"
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 15:02   #106
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

A ja sie zgodze ze stwierdzeniem,ze duzy wplyw maja tu geny.
Moj przyklad-mama nigdy nie miala ani tradziku ani problemow z pryszczami.
Nie zawsze bylo ja stac na dobre kosmetyki do pielegnacji,wiec w uzytku bylo woda+mydlo no i Polski Eris lub poprostu Nivea.
Ja rowniez bedac nastolatka nie mialam problemow.
Moje kolezanki okupowaly sklepy w poszukiwaniu korektorow albo odwiedzaly dermatologow a ja cieszylam sie nieskazitelna cera.
Kilka lat temu,mialam taka prace,ktora wymagala ode mnie nieskazitelnego wygladu przez caly dzien-rowniez i makijazu.
I pomimo tego-wciaz nie mialam problemu.
W dzien umalowana-na noc zmywalam to poprostu woda z mydlem.
Nigdy nie bylo sytuacji,ze kladlam sie spac z niezmytym makijazem.
Teraz maluje sie na jakies wyjscia wazniejsze.
Na spotkania,do klubow itd.
Za to codzien uzywam kosmetykow pielegnujacych.
MUSZE codzien przemywac tonikiem(najczesciej clinique) i delikatny krem rowniez dobrany do mojego typu cery.
Zaden od mimicznych problemow-poprostu relaksujacy,leciutki(d stress biotherm).
Spojrzalam teraz w lustro:
Pomimo tego,ze w wieku nastu lat uzywalam kosmetykow kolorowych,teraz nie mam (doslownie) ZADNEJ krostki.
Chyba wiec nie ma reguly.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 15:17   #107
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Przeciwniczka? Ja? Gdzie ja napisalam, ze jestem przeciwniczka? Wrecz przeciwnie, napisalam, ze takze sie maluje. A ze nie przesadnie i nie codziennie... no coz, to jeszcze nie robi ze mnie przeciwniczki makijazu. Jestem przeciwniczka uzywania czegokolwiek w nadmiarze. A takze nadinterpretowania moich wypowiedzi.
Nic dodać,nic ująć .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 19:08   #108
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
dziwny ma problem ten Twoj chłopak
no wlasnie a powiedz czy spi z tego powodu po nocach??
Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Taaak no i jak on się z tobą pokaże jak ci się "później z wiekiem" cera pogorszy
no problem co powiedza sasiedzi koledzy etc.
Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Niech się zajmie swoją twarzą (może nie powinien się golić, bo szybciej mu się skóra zestarzeje? To mnie więcej ten sam tok myślenia).
jestem przekonana, ze jego pianka do golenia przyczynia sie do powstawania zmarszczek
Cytat:
Napisane przez lafigue Pokaż wiadomość
bo razem pomieszkiwaliśmy; a chłopak przeciwny był nie tylko kosmetykom kolorowym (puder, tusz, nie daj Boże lakier do paznokci), dezodorantom
a gdzie pomieszkiwaliscie?? w jaskini??
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 19:25   #109
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Zaczynam się zastanawiać, co takie przeciwniczki makijaży, jak np. Luba, czy Fresa, robią na portalu wizaż.pl I za Chiny nie wiem, proszę wytłumaczcie mi.

wizaż - makijaż artystyczny podkreślający czyjąś urodę lub tuszujący jej braki źródło: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2579938
.....




Rozśmieszyłaś mnie do łez.
Święta inkwizycja Ci się marzy?
A co wspólnego z makijażem artystycznym podkreślającym czyjąś urodę lub tuszującym jej braki ma np. macierzyństwo, gotowanie, kultura, podróże, zwierzęta, ginekologia, polityka itd itd oraz "plotki" na tematy inne niż powyższy?

A może powyższe "wizażanki" (no nie wiem, czy można je tak określić więc wzięłąm w "") chcą od środka wizaż rozwalic???
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-25, 19:41   #110
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość




Rozśmieszyłaś mnie do łez.
Święta inkwizycja Ci się marzy?
A co wspólnego z makijażem artystycznym podkreślającym czyjąś urodę lub tuszującym jej braki ma np. macierzyństwo, gotowanie, kultura, podróże, zwierzęta, ginekologia, polityka itd itd oraz "plotki" na tematy inne niż powyższy?

A może powyższe "wizażanki" (no nie wiem, czy można je tak określić więc wzięłąm w "") chcą od środka wizaż rozwalic???
Mareclino,aleś rozwiązała sprawę .Najbardziej ostatnie zdanie mi się podoba -to się chyba sabotaż nazywa .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 19:45   #111
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez aga_xy Pokaż wiadomość
coraz więcej konserwantów,które spożywamy w jedzeniu, szkodzi naszym cerom bardziej, niż podkład mający właściwości pielęgnacyjne.
Kosmetyki też mają "konserwanty" sztuczne
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 20:38   #112
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

.

Edytowane przez imago84
Czas edycji: 2011-06-13 o 13:46
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 20:57   #113
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Teraz to nic,ważne,żebyś za 20 lat mu się podobała .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:10   #114
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Porównujecie cery swoje i swoich koleżanek - ale na nie wpływa nie tylko to czy się nakłada puder, czy nie; również geny, dieta, słońce, solarium, filtry. Osoba, która nie używa pudru, a godzinami leży w solarium nie może mieć lepszej skóry niż osoba, która się umiarkowanie czy w ogóle nie opala i stosuje puder. Na naszą skórę mają wpływ różne czynniki. Technologia posunęła się bardzo do przodu, kosmetyki są dużo lepszej jakości w porównaniu z tymi, które były kiedyś.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:12   #115
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Może to Ty wytłumacz nam,o co Ci chodzi?
Przepraszam,ale to nie Ty decydujesz o tym,kto może się zarejestrować i udzielać na forum Wizaż.
W danym wątku,ma prawo udzielić się każdy użytkownik pod warunkiem,że nie łamie regulaminu.
Jeśli masz co do tego wątpliwości,bardzo chętnie skorzystam z pomocy moderatora .
Doskonale sobie zdaję sprawę, że chętnie skorzystasz z pomocy moderatora. Proszę bardzo! Tylko powiedz mi, kiedy powiedziałam, że nie masz prawa sie zarejestrować i udzielać. Skoro Ty masz prawo się zarejestrować i udzielać, ja również i własnie to zrobiłam. Tego Ty nie możesz mi zabronić i nie strasz mnie moderatorem, bo nie jesteś w stanie mnie przestraszyć.
To, co napisałam jest definicją ze słownika języka polskiego, nie moim "widzimisię", więc za co moderator ma mnie ukarać, za używanie słownika, proszę Cię?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:20   #116
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Zaczynam się zastanawiać, co takie przeciwniczki makijaży, jak np. Luba, czy Fresa, robią na portalu wizaż.pl I za Chiny nie wiem, proszę wytłumaczcie mi.

wizaż - makijaż artystyczny podkreślający czyjąś urodę lub tuszujący jej braki źródło: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2579938

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Doskonale sobie zdaję sprawę, że chętnie skorzystasz z pomocy moderatora. Proszę bardzo! Tylko powiedz mi, kiedy powiedziałam, że nie masz prawa sie zarejestrować i udzielać. Skoro Ty masz prawo się zarejestrować i udzielać, ja również i własnie to zrobiłam. Tego Ty nie możesz mi zabronić i nie strasz mnie moderatorem, bo nie jesteś w stanie mnie przestraszyć.
To, co napisałam jest definicją ze słownika języka polskiego, nie moim "widzimisię", więc za co moderator ma mnie ukarać, za używanie słownika, proszę Cię?
Nikogo nie straszę ,jedynie informuję,że w razie potrzeby skorzystam z przysługującego mi prawa .

P.S
Na wycieczki osobiste i zaczepki nie odpowiadam.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:27   #117
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Oj dziewczyny, co Wy się tak tych facetów słuchacie.... Ja jedynie żałuję, że wyjaśniłam TŻ co to cellulit i teraz go wszędzie zauważa... nawet na swoim brzuchu

Co do malowania to niech nie marudzi, bo to moja gęba a nie jego
Kiedyś na weselu jak zobaczyłam, że zbliża policzek do mojego policzka ( wiecie lato i te sprawy ) to z obłędem w oczach powiedziałam ; "Nie zbliżaj się , bo mi się filtr zetrze!!" na co TŻ dziwnie mi się przypatrując: "Szkoda , że nie filc!!".
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:32   #118
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, co Wy się tak tych facetów słuchacie.... Ja jedynie żałuję, że wyjaśniłam TŻ co to cellulit i teraz go wszędzie zauważa... nawet na swoim brzuchu
Ja też popełniłam ten błąd

Aga świetny podpis
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:37   #119
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
niektore z was pisza ze co go to obchodzi powinien sie zajac swoja twarza itd. ale czy napewno
ja np. chce sie mojemu cudownemu chlopakowi podabac i zalezy mi na jego zdaniu bo w końcu jesteśmy razem co nie znaczy ze mam zrezygnnowac z tego czy tego on mi niczego nie zabrania co ja zrobie tak zostanie
No właśnie. Wydaje mi się, że niektóre o tym zapominają.
Ja, ja, ja, moje prawa, moja sprawa, jestem niezależna i wyzwolona.
A dziewczynie zwyczajnie zależy aby się TŻowi podobać.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:46   #120
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Ja też popełniłam ten błąd

Aga świetny podpis
wiem

teraz może mu wmówię, że ten fajny cellulicik jest na topie i każdy go chce mieć!!!
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.