Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-18, 08:46   #3031
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

cześć Asiuk oby teń dzień był najpiękniejszy w całym Waszym życiu

a my o 16:00 jedziemy oglądać salę bo jest wesele i będzie przygotowana oto ona:
http://www.europejskihotel.pl/galeria.html
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 09:06   #3032
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

W kwiaciarni kolo mojego bloku dekorowali samochod slubny i od razu pomyślalm o Tobie Asiuk ..i tak sobie myslalam cala drogę do pracy.

To ja Wam zyczę usmiechu, spokoju i dobrej zabawy.
Ja tam wiem ze wszystko pędzie pięknie


Cytat:
Napisane przez pzs1 Pokaż wiadomość
Powiem Wam jeszcze że TŻ mi nie ułatwia i nie wiem czy w ogóle ten związek ma sens a z drugiej strony boję się samotności. Jakbyśmy się rozstali nie wiem gdzie miałabym próbować znaleźć nowe uczucie, no nic zajrzę tu jutro wieczorem bo mam zajęcia do 21
To chyb najgorsze co można zrobic...być z kims tylko z powodu strachu przed samotnością.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 09:16   #3033
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
To chyb najgorsze co można zrobic...być z kims tylko z powodu strachu przed samotnością.
też tak uważam związek powinien opierać się na miłości a nie strachu, że już nie ułozymy sobie życia z kimś innym
przeciez jestes jeszcze młoda, nie martw się tym
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 10:09   #3034
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

cześć

Asiuk trzymam kciuki zeby wszystko było tak jak sobie wymarzyliście

Wczoraj z Tż zrobiliśmy pierwszy powazny i przyszłosciowy zakup Telewizor LCD LG 32'
Oboje mamy niesmowita frajde i radoche
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?

Edytowane przez natali86
Czas edycji: 2008-10-18 o 12:00
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:28   #3035
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
To chyb najgorsze co można zrobic...być z kims tylko z powodu strachu przed samotnością.
Prawda... jesli nie bedziemy sami szczesliwi w zwiazku, nie damy drugiej osobie szczescia.
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:23   #3036
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

ale puchy....
Ja wysprzątałam mieszkanie, teraz robię ciasto z wizazowego przepisu- 3 bita.
Mój tato ma jutro urodziny więc mnie natchnęło, będzie się cieszył..o ile mi wyjdzie.
Czekam az mi sie tofii z mleka skondensowanego zrobi.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:11   #3037
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Buuuuu, TŻ zostaje do 21 w pracy i mnie nie odwiedzi dzisiaj. I jutro chyba też tak... Za to mi zredukowali godziny i mam cały tydzień wolny więc nadrobimy. Postanowiłam, że nie będę pożyczać kasy na buty (za tydzień kupię po wypłacie) i kupiłam spodnie

Ciekawe co u Asiuk
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 19:42   #3038
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Ja idę na imprezę..generalnie mnie tez dopadł kryzys z TZ..znowu go nakryłam na kłamstwie. Tym razem nie popuszczę.
Ale nic dzis idę się bawic.
Jestem w szoku.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 22:08   #3039
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Asiuk, pewnie teraz tańcujesz na swoim weselu, oby wszystko poszło po twojej myśli, za to trzymam kciuki a na życzenia przyjdzie jeszcze czas
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 23:21   #3040
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Zazdroszcze asiuk- ja chce jeszcze raz

Tylko tym razem chciałabym spod ołtarza uciec do Norwegii lub indii, które kiedyś były w planach
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 00:56   #3041
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja idę na imprezę..generalnie mnie tez dopadł kryzys z TZ..znowu go nakryłam na kłamstwie. Tym razem nie popuszczę.
Ale nic dzis idę się bawic.
Jestem w szoku.
Kurka, co za pechowy tydzień z tymi kłamstwami naszych TŻ. Głupie te chłopy, że aż strach
Haniu, czy to coś poważnego? Będzie draka czy ciche dni?
U nas na razie draki przeplatane cichymi momentami, ale TŻ dalej się łasi i mina zbitego psiaka też dalej jest. Ciągle chce mi coś kupować

Asiuk...czekamy na relację no i jakieś fotki oczywiście
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 09:24   #3042
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kurka, co za pechowy tydzień z tymi kłamstwami naszych TŻ. Głupie te chłopy, że aż strach
Haniu, czy to coś poważnego? Będzie draka czy ciche dni?
U nas na razie draki przeplatane cichymi momentami, ale TŻ dalej się łasi i mina zbitego psiaka też dalej jest. Ciągle chce mi coś kupować

Asiuk...czekamy na relację no i jakieś fotki oczywiście
Wykrakałam sobie pisząc ze moze się z TZ pokłócę dla wina i kwiatów. Mam czego chciałam.

Poważnego. Co będzie nie wiem.
Nie jest dobrze skoro ja szperam w jego gg bo cos podejrzewam. Nienawidze inwigilacji w związku.
Były mi tak robił i obiecałam sobie, ze ja do tego się nie posunę...ale. Kurcze znam go i wyczulam ze coś jest na rzeczy, gdy opowiadał mi o jednej dziewczynie. Nie będę wchodzi w szczegoły, chodzi o to ze to co mi mówił to wierutne bzdury.

Ja mu nie ufam, on mnie okłamuje...nie jest dobrze. Nie mam ochoty go widziec.
Obiad na niego nie bedzie czekał jak to zwykle gdy wraca z trasy, ja tez nie będę. Jadę do rodziców bo moj tato ma urodziny.
Mam nadzieję ze nie zechce do nas dołączyc.

Generalnie od wczoraj jestem w szoku i nawet imprezka w babskim gronie nie pomogła. Nie mam planu co zrobię i jak rozegram tę sytuację.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 09:26   #3043
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Haniu, ale w ogóle on wie, ze jest cos na rzeczy, czy wróci do pustego domu i nie będzie wiedział o co chodzi?

mam nadzieję, że rozwiążesz sytuację mądrze..ale że tym razem już nie darujesz.. raz daroałaś i stało sie kolejny raz. to kłamstwo chyba trzeba zwalczac w zarodku..
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 09:39   #3044
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
Haniu, ale w ogóle on wie, ze jest cos na rzeczy, czy wróci do pustego domu i nie będzie wiedział o co chodzi?

mam nadzieję, że rozwiążesz sytuację mądrze..ale że tym razem już nie darujesz.. raz daroałaś i stało sie kolejny raz. to kłamstwo chyba trzeba zwalczac w zarodku..
Nie nic nie wie. Jeszcze nie wylądował..bedzie jak to zwykle dzwonił z lotniska. Nie mam ochoty odbierac tego telefonu.

Skłamał bo zrobił coś co by mi sie nie spodobało i to bardzo..zresztą nikomu by sie nie spodobało. W zadnym związku takie sytuacje za obopólna zgodą nie mają miejsca.
Musiał biedaczek skłamac.

Cikawa jestem czy jak z nią flirtował zdioł obrączkę. Piesze do niej, o mnie per "moja kobieta", a zawsze dla wszystkich byłam "jego żoną". Ot taki mały szczegół, ale jakze dla mnie istotny!.
Zresztą jak nie wiedziała to juz wie bo odwiedziłm ją na nk. A ona oczywiscie z ciekawosci chciał sprawdzic kto ją podgląda.

Et-ko nie popuszczę. Ja jestem tolerancyjna... do czasu.
Gdyby nie było moim męzem pewnie bym sie spakowała...albo nie spakowała bym jego.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 09:49   #3045
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Haniu, będę bardzo za Ciebie trzymać kciuki. wiem, że się pogodzicie, wiem, że poukładacie i pewnie kiedyś wróci też to zaufanie..ale domyślam się i wiem, jaka to jest ciężka sytuacja. jestes strasznie silną kobietą, wiesz?

a jak słucham takich historii, to ciarki mnie przechodza..i zastanawiam się, czy mój nie ma nic na sumieniu..
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 09:57   #3046
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
Haniu, będę bardzo za Ciebie trzymać kciuki. wiem, że się pogodzicie, wiem, że poukładacie i pewnie kiedyś wróci też to zaufanie..ale domyślam się i wiem, jaka to jest ciężka sytuacja. jestes strasznie silną kobietą, wiesz?

a jak słucham takich historii, to ciarki mnie przechodza..i zastanawiam się, czy mój nie ma nic na sumieniu..
Jestem slina bo zycie nauczyło mnie ze musze byc. Aczkolwiek wczoraj pierwszy raz przez faceta się poryczalam...shit.

No MOJEGO MĘŻA nie podejrzewałabym o taki wybryk..a tu u masz "babko placek".
Zastanawiam się po co..dla adrenalinki, z nudów, z ciekawosci ? ?
Co za palant!
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 10:12   #3047
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Czytam to wszystko i już nawet nie wiem co powiedzieć...

Haniu
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 10:16   #3048
mekintoszek
Rozeznanie
 
Avatar mekintoszek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 580
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Haniu, trzymam kciuki, żebyście jakoś z tej sytuacji wybrnęli. Ja narazie nie miałam żadnej sytuacji z moim TŻ, w której naruszyłby moje zaufanie, ale coś mi się wydaje, że w sumie nigdy nie można niczego brać za pewnik.
Dlatego też nie cierpię tekstów w stylu-nie, on nigdy by cię nie zdradził/okłamał/opuścił/skrzywdził itp. Prawda niestety jest taka, że może być inaczej.
Nie wiem, co bym zrobiła w takiej sytuacji, współczuję Ci Haniu.
mekintoszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 10:32   #3049
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Odebrałam ten cholerny telefon. Nie chciałam o tym gadac ale oczywiscie wyczuł ze cos jest nie tak.
Powiedziałam mu spokojnie ze fundament naszego związku własnie legł w gruzach..oczywiscie twierdzi ze nie wie o co chodzi, wydarł się i rzucił słuchawką.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 10:51   #3050
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Nie nic nie wie. Jeszcze nie wylądował..bedzie jak to zwykle dzwonił z lotniska. Nie mam ochoty odbierac tego telefonu.

Skłamał bo zrobił coś co by mi sie nie spodobało i to bardzo..zresztą nikomu by sie nie spodobało. W zadnym związku takie sytuacje za obopólna zgodą nie mają miejsca.
Musiał biedaczek skłamac.

Cikawa jestem czy jak z nią flirtował zdioł obrączkę. Piesze do niej, o mnie per "moja kobieta", a zawsze dla wszystkich byłam "jego żoną". Ot taki mały szczegół, ale jakze dla mnie istotny!.
Zresztą jak nie wiedziała to juz wie bo odwiedziłm ją na nk. A ona oczywiscie z ciekawosci chciał sprawdzic kto ją podgląda.

Et-ko nie popuszczę. Ja jestem tolerancyjna... do czasu.
Gdyby nie było moim męzem pewnie bym sie spakowała...albo nie spakowała bym jego.
Haniu... no pięknie. Widzę, że znalazłyśmy się w prawie identycznej sytuacji
Powiem Ci, że wiem dokładnie co czujesz... Bo moja akcja z TŻ była z tego samego powodu... I też niestety musiałam posunąć się do inwigilacji... ale wiadomo, sam by nic nie powiedział.
Najlepsze jest to, że mój TŻ mnie ciągle przeprasza za to, że mnie okłamał, a nie za coś, co jest jeszcze gorsze (patrz pogrubiony fragment) Głupek. Ciekawe co Twój będzie miał na swoją obronę

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Jestem slina bo zycie nauczyło mnie ze musze byc. Aczkolwiek wczoraj pierwszy raz przez faceta się poryczalam...shit.

No MOJEGO MĘŻA nie podejrzewałabym o taki wybryk..a tu u masz "babko placek".
Zastanawiam się po co..dla adrenalinki, z nudów, z ciekawosci ? ?
Co za palant!
Ja po tej akcji przepłakałam 2 calutkie dni. Beksa ze mnie.
Ja mojego spytałam po co to... jak mi odpowiedział, to myślałam, że się przewrócę... miałam ochotę go strzelić w dziób.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Odebrałam ten cholerny telefon. Nie chciałam o tym gadac ale oczywiscie wyczuł ze cos jest nie tak.
Powiedziałam mu spokojnie ze fundament naszego związku własnie legł w gruzach..oczywiscie twierdzi ze nie wie o co chodzi, wydarł się i rzucił słuchawką.
Ciekawe czy będzie taki krzykliwy, jak się dowie o co chodzi.

Haniu, trzymaj się, wiem co czujesz... ale przejdzie Ci, bo się kochacie.
Ja stwierdziłam, że nie zapomnę tego, co zrobił, bo sprawiło mi to wielką przykrość, ale postaram się wybaczyć. Mój TŻ robi teraz na prawdę wszystko, co może, żeby tak się stało. Widzę, jak bardzo się stara i jak bardzo mu zależy. Twój na pewno też wykaże skruchę.
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 11:05   #3051
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
H
Ciekawe czy będzie taki krzykliwy, jak się dowie o co chodzi.

Haniu, trzymaj się, wiem co czujesz... ale przejdzie Ci, bo się kochacie.
Ja stwierdziłam, że nie zapomnę tego, co zrobił, bo sprawiło mi to wielką przykrość, ale postaram się wybaczyć. Mój TŻ robi teraz na prawdę wszystko, co może, żeby tak się stało. Widzę, jak bardzo się stara i jak bardzo mu zależy. Twój na pewno też wykaże skruchę.
Czyli jedziemy na tym samym wózku
Jak się dowie o co chodzi bedzie twierdził ze przesadzam, ze on przecież z nią "tylko rozmawiał"- wiem ze tak zareaguje.

EDIT Dziewczyny dzięki za słowa wsparcia.
Spadam do rodziców. Do jutra.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 11:15   #3052
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Czyli jedziemy na tym samym wózku
Jak się dowie o co chodzi bedzie twierdził ze przesadzam, ze on przecież z nią "tylko rozmawiał"- wiem ze tak zareaguje.
Tak, pewnie. Rozmowa to jedno, a sposób rozmawiania to całkiem inna sprawa Nie rozmawia się w taki sposób z kimś, jeśli kocha się kogoś innego...
Ja w ogóle ostatnio zostałam poinformowana przez kumpla, że jak koleś flirtuje z laską, to jest ok, bo to nic nie znaczy, ale jak dziewczyna z kolesiem, to wiadomo, że coś knuje i próbuje rozwalić związek. Bo facet musi wiedzieć, że podoba się też innym laskom. No myślałam, że mu łeb ukręcę. Co za kretyńskie gadki.
Wiesz jaki był powód takiego wyskoku ze strony mojego TŻ? Powiedział, że chciał się dowartościować. Co za jełop. Widać moje uczucie i zafascynowanie nim nie dowartościowywały go
Haniu, a jak długo trwały te gadki? Tzn. raz z nią gadał czy częściej? I co to za franca w ogóle? Ta, z którą gadał mój TŻ, to wielka fanka jego zespołu. Przychodzi na koncerty i wystaje pod sceną i się wgapia. Po tej akcji powiedziałam TŻ, że jak ja jeszcze raz tam zobaczę, to wstanę, wyjdę i już mnie nie zobaczy... Przecież nie będę się poniżać i się z nią wykłócać, albo ją wywalac i robić akcje...
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 11:19   #3053
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Poważnego. Co będzie nie wiem.
Nie jest dobrze skoro ja szperam w jego gg bo cos podejrzewam. Nienawidze inwigilacji w związku.
Były mi tak robił i obiecałam sobie, ze ja do tego się nie posunę...ale. Kurcze znam go i wyczulam ze coś jest na rzeczy, gdy opowiadał mi o jednej dziewczynie. Nie będę wchodzi w szczegoły, chodzi o to ze to co mi mówił to wierutne bzdury.

Ja mu nie ufam, on mnie okłamuje...nie jest dobrze. Nie mam ochoty go widziec.
Obiad na niego nie bedzie czekał jak to zwykle gdy wraca z trasy, ja tez nie będę. Jadę do rodziców bo moj tato ma urodziny.
Mam nadzieję ze nie zechce do nas dołączyc.

Generalnie od wczoraj jestem w szoku i nawet imprezka w babskim gronie nie pomogła. Nie mam planu co zrobię i jak rozegram tę sytuację.
oj haniu
musisz to rozegrać sposobem, tak żeby Tz dostał porzadną nauczkę !
Utracone zaufanie ciezko bedzie odbudowac.

Ja się zastanawiam, co jest z tymi facetami że takie wybryki nie sa im obce ?? I to w szczesliwych zwiazkach

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Zazdroszcze asiuk- ja chce jeszcze raz

Tylko tym razem chciałabym spod ołtarza uciec do Norwegii lub indii, które kiedyś były w planach
nic straconego Po latach keidy będziecie miec juz większe Lemorątka, mozecie odnowic przysiege, niczym w amerykańskich filmach i prywatnym samolotem poleciec w podróż poślubną do wymarzonego miejsca Jeszzce wszystko przed wami

Cytat:
Napisane przez mekintoszek Pokaż wiadomość
Dlatego też nie cierpię tekstów w stylu-nie, on nigdy by cię nie zdradził/okłamał/opuścił/skrzywdził itp. Prawda niestety jest taka, że może być inaczej.
.
Zgadzam się ! Takie teksty dają mi do myślenia, ze coś moze być nie tak
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 11:55   #3054
mekintoszek
Rozeznanie
 
Avatar mekintoszek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 580
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
oj haniu
musisz to rozegrać sposobem, tak żeby Tz dostał porzadną nauczkę !
Utracone zaufanie ciezko bedzie odbudowac.

Ja się zastanawiam, co jest z tymi facetami że takie wybryki nie sa im obce ?? I to w szczesliwych zwiazkach


nic straconego Po latach keidy będziecie miec juz większe Lemorątka, mozecie odnowic przysiege, niczym w amerykańskich filmach i prywatnym samolotem poleciec w podróż poślubną do wymarzonego miejsca Jeszzce wszystko przed wami


Zgadzam się ! Takie teksty dają mi do myślenia, ze coś moze być nie tak
Nawet nie o to mi chodzi, że cos może byc nie tak. Raczej o to, żeby nigdy nie mówić nigdy.

Zmykam do rodziców teraz. Miłego dnia
mekintoszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 12:19   #3055
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez mekintoszek Pokaż wiadomość
Nawet nie o to mi chodzi, że cos może byc nie tak. Raczej o to, żeby nigdy nie mówić nigdy.
Zmykam do rodziców teraz. Miłego dnia
Dokładnie, nigdy nie wiadomo, co się może zdarzyć.
Ja też byłam przekonana, że mój TŻ nigdy by nie pomyślał nawet, żeby tak gadać z jakąś laską... I co? I się przejechałam na tym przekonaniu.
Ale mój TŻ stara się, żeby odbudować moje zaufanie. Mam nadzieję, że mąż Hani też zobaczy, że źle zrobił i będzie się starał.
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 12:28   #3056
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

hej Dziewuszki zawsze jak tu zaglądne to jakaś draka-Haniu trzymam kciukole za Ciebie i Twojego Męża - ehs kłamstwa też nie znoszę mam nadzieję, że nie będzie go w moim małżeństwie!!

PS mam potwierdzenie, że będziemy mieli 2 synków więc zasilę męskie grono
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 12:36   #3057
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej Dziewuszki zawsze jak tu zaglądne to jakaś draka-Haniu trzymam kciukole za Ciebie i Twojego Męża - ehs kłamstwa też nie znoszę mam nadzieję, że nie będzie go w moim małżeństwie!!

PS mam potwierdzenie, że będziemy mieli 2 synków więc zasilę męskie grono
Oooo... gratulację. Będziesz jedyną kobietą w domu
Macie już jakieś imiona wybrane?
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 16:58   #3058
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Haniu jak 3-bit? widziała ostatnio przepis i pewnie wypróbuję

ja dziś miałam rodziców i siostrę na obiedzie. Zrobiłam Chili Con Carne a na deser upiekłam ciasto bounty wyszło bardzo smaczne

Co do kłamsta Twojego Męża to nie odpuściłambym. Trzymam kciuki i wierzę, że wszystko sobie wyjaśnicie i się dogadacie.

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej Dziewuszki zawsze jak tu zaglądne to jakaś draka-Haniu trzymam kciukole za Ciebie i Twojego Męża - ehs kłamstwa też nie znoszę mam nadzieję, że nie będzie go w moim małżeństwie!!

PS mam potwierdzenie, że będziemy mieli 2 synków więc zasilę męskie grono
Sonero gratulacje będziesz miała 3 facetów w domu
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 17:38   #3059
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez mekintoszek Pokaż wiadomość
Nawet nie o to mi chodzi, że cos może byc nie tak. Raczej o to, żeby nigdy nie mówić nigdy.

Zmykam do rodziców teraz. Miłego dnia
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dokładnie, nigdy nie wiadomo, co się może zdarzyć.
Ja też byłam przekonana, że mój TŻ nigdy by nie pomyślał nawet, żeby tak gadać z jakąś laską... I co? I się przejechałam na tym przekonaniu.
Ale mój TŻ stara się, żeby odbudować moje zaufanie. Mam nadzieję, że mąż Hani też zobaczy, że źle zrobił i będzie się starał.
Swięta racja ! Niczego w życiu nie mozna być pewnym ! Niestety, nawet najbliższa osoba moze nas zawieść

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej Dziewuszki zawsze jak tu zaglądne to jakaś draka-Haniu trzymam kciukole za Ciebie i Twojego Męża - ehs kłamstwa też nie znoszę mam nadzieję, że nie będzie go w moim małżeństwie!!

PS mam potwierdzenie, że będziemy mieli 2 synków więc zasilę męskie grono
Super Bedziesz jedyną kobieta w domu A Tz pewni dumny ze ho ho

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Macie już jakieś imiona wybrane?
Też jestem ciekawa czy macie juz typy imion
A moze wkleisz swoje zdjecie ? Zawzse mnie rozczulaja kobiety w ciazy, słodki widok
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 17:42   #3060
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

kupilm sukienkę czarną z podwyrzszonym stanem na szelkach
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.