Made in Sephora - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-10, 11:35   #391
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
u mnie ostatnio były
Mirianko, ale jestes pewna ze nazywaly sie Jumbo?CZy moze to byly takie grubsze kredki po prostu? Bo w mojej Sephorze w G.D. powiedziano mi, że wycofali je i są tylko takie ciensze za 15zł...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 14:01   #392
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dziewczynki - trzy szybkie pytania:
1. Czy to prawda, ze kosmetyki Sephory produkowane sa w laboratoriach Chanel? Slyszalam to od kolezanki, jednak ciezko mi w to uwierzyc.

2. Czy Sephora ma roz w piance/w musie? Jesli tak to w ilu odcieniach, czy mozecie podac linka albo je jakos opisac w skrocie?

3. Do kiedy trwa promocja 3xSephora = -15% ?
2. ma taki roz, bodajze w 2 odcieniach; tu link do KWC:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=16456
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 14:37   #393
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
2. ma taki roz, bodajze w 2 odcieniach; tu link do KWC:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=16456
Oh jak pieknie, cos czuje ze nie opre sie promocji... Co by tu jeszcze dobrac, moze pryzmy, moze pedzel do podkladu...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 14:44   #394
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Oh jak pieknie, cos czuje ze nie opre sie promocji... Co by tu jeszcze dobrac, moze pryzmy, moze pedzel do podkladu...
nie wiem jak pryzmy, ale pedzel do podkladu to ja polecam
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:03   #395
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dziewczynki - trzy szybkie pytania:
1. Czy to prawda, ze kosmetyki Sephory produkowane sa w laboratoriach Chanel? Slyszalam to od kolezanki, jednak ciezko mi w to uwierzyc.

2. Czy Sephora ma roz w piance/w musie? Jesli tak to w ilu odcieniach, czy mozecie podac linka albo je jakos opisac w skrocie?

3. Do kiedy trwa promocja 3xSephora = -15% ?

1. Pewności nie mam sle kiedyś coś podobnego wyczytałam na wizażu oczywiście

2. Jest róż w takim kremowym musie, 2 odcienie do wyboru - szczerze mówiąc mogłoby być więcej kolorów

3. O ile dobrze pamietam to do wigilii
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:07   #396
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy w sprzedazy sa jeszcze kredki Jumbo?!?!?
U mnie też są. Kupiłam wczoraj
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 18:22   #397
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
2. Czy Sephora ma roz w piance/w musie? Jesli tak to w ilu odcieniach, czy mozecie podac linka albo je jakos opisac w skrocie?
Ma, ale obawiam się, że może być na wycofaniu. Sama go poszukiwałam: w Galerii Krakowskiej wogóle go nie posiadają a w Galerii Kazimierz (również w Krakowie) mieli tylko dwa słoiczki jednego odcienia.. bez testera, natomiast drugiego sam tester

Cytat:
3. Do kiedy trwa promocja 3xSephora = -15% ?
Katalog Świąteczny Sephory:
"Wybierz minimum trzy dowolne* produkty marki Sephora, a otrzymasz na nie 15% rabatu.
*Oferta nie dotyczy kulek, perełek, drażetek do kąpieli i gotowych zestawów oraz nie łączy się z innymi rabatami, w tym bonem 10%.
Od 10 do 24 grudnia..."
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 18:30   #398
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

Dziekuje dziewczyny, nie ma to jak fachowa pomoc

W sprawie rozu dzwonilam przed chwila do Sephory u mnie i pani mi powiedziala, ze sa oba odcienie, mniam mniam. Wiec pewnie wkrotce wyrusze do Sephory albo zagadam z Gwiazdorem co by mi wrzucil cos takiego pod choinke. Chyba nie bede na sile kupowala trzech produktow, zeby zaoszczedzic te 15%, zwlaszcza, ze tak naprawde interesuje mnie tylko ten rozyk.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 18:38   #399
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Made in Sephora

To bardzo dobra wiadomość W takim razie w najbliższym czasie będę jeszcze o niego pytać.
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 20:00   #400
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny, nie ma to jak fachowa pomoc

W sprawie rozu dzwonilam przed chwila do Sephory u mnie i pani mi powiedziala, ze sa oba odcienie, mniam mniam. Wiec pewnie wkrotce wyrusze do Sephory albo zagadam z Gwiazdorem co by mi wrzucil cos takiego pod choinke. Chyba nie bede na sile kupowala trzech produktow, zeby zaoszczedzic te 15%, zwlaszcza, ze tak naprawde interesuje mnie tylko ten rozyk.
Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
To bardzo dobra wiadomość W takim razie w najbliższym czasie będę jeszcze o niego pytać.
w poznańskich Sephorach maja oba
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 10:27   #401
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

A promocja 2 w cenie 1 dotycza tylko kolorowki czy pielegnacji twarzy/ciala tez? Bo chetnie kupilabym np. 2 balsamy do ciala albo zele pod prysznic na prezenty na swieta.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 10:27   #402
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
A promocja 2 w cenie 1 dotycza tylko kolorowki czy pielegnacji twarzy/ciala tez? Bo chetnie kupilabym np. 2 balsamy do ciala albo zele pod prysznic na prezenty na swieta.
ale juz się skonczyła, z tego co sie orientuje
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 10:28   #403
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
A promocja 2 w cenie 1 dotycza tylko kolorowki czy pielegnacji twarzy/ciala tez? Bo chetnie kupilabym np. 2 balsamy do ciala albo zele pod prysznic na prezenty na swieta.
Wszystkich produktów sephory - z wyjątkiem zdaje się tych drogich paletek do makijażu.

No właśnie do wczoraj trwała - po ptakach.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 10:41   #404
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Mirianko, ale jestes pewna ze nazywaly sie Jumbo?CZy moze to byly takie grubsze kredki po prostu? Bo w mojej Sephorze w G.D. powiedziano mi, że wycofali je i są tylko takie ciensze za 15zł...
jestem pewna,bo sama ich uzywałam za chyba 19 zł? no ale juz po ptokach
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 10:54   #405
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość

No właśnie do wczoraj trwała - po ptakach.
No to pomysl zeby mame i tesciówke obdarowac podobnym kompletem odpadl w przedbiegach. Ze tez musialam sie rozchorowac w takim glupim momencie...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 10:57   #406
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Made in Sephora

Dziewczyny, nie wiecie, czy te czepki kąpielowe z sephory są dla dzieci czy na większe głowy też?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 12:29   #407
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

Wlasnie dostalam smsa od Sephory nastepujacej tresci:

"Sephora zaprasza na zakupy z 15% rabatem na wszystkie produkty w dniu 13.12.06. od godz. 18.00! Infolinia 012 6828494"
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 12:40   #408
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Made in Sephora

na wszystkie wszystkie? hmm, nie tylko sephorowe? hmmmm...
ciekawe czy będą chcieli smsa ....
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 18:23   #409
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

Uwaga, uwaga, dowiedzialam sie dlaczego niektore z nas dostaja smsy z promocjami, a inne nie. Mianowicie kupowalam dzisiaj w promocji wszystko minus 15 i za mna dziewczyna tez tak chciala kupic, ale okazalo sie, ze ona nie moze, bo nie ma smsa. Wiec zaczelysmy sie dopytywac dlaczego ja dostalam, a ona nie i okazalo sie, ze to dlatego, ze smsy dostaja ci klienci, ktorzy przekroczyli jakas tam ilosc punktow, ktore ustala firma. Pan niestety nie potrafil mi powiedziec jaki jest prog przekroczen, ale to mniej wiecej wyjasnia dlaczego tak sie dzieje, jak jest, chociaz ja nie wiem, czy to ma jakis sens, skoro i tak za 650 punktow dostaje sie znizke minus 10. Oczywiscie musialam pokazac smsa przy kasie i pan jeszcze sprawdzil z jakiego numeru zostal wyslany (czyli pewnie sprtyne klientki robily przekrety).
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 19:50   #410
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, dowiedzialam sie dlaczego niektore z nas dostaja smsy z promocjami, a inne nie. Mianowicie kupowalam dzisiaj w promocji wszystko minus 15 i za mna dziewczyna tez tak chciala kupic, ale okazalo sie, ze ona nie moze, bo nie ma smsa. Wiec zaczelysmy sie dopytywac dlaczego ja dostalam, a ona nie i okazalo sie, ze to dlatego, ze smsy dostaja ci klienci, ktorzy przekroczyli jakas tam ilosc punktow, ktore ustala firma. Pan niestety nie potrafil mi powiedziec jaki jest prog przekroczen, ale to mniej wiecej wyjasnia dlaczego tak sie dzieje, jak jest, chociaz ja nie wiem, czy to ma jakis sens, skoro i tak za 650 punktow dostaje sie znizke minus 10. Oczywiscie musialam pokazac smsa przy kasie i pan jeszcze sprawdzil z jakiego numeru zostal wyslany (czyli pewnie sprtyne klientki robily przekrety).
To ciekawe jaki jest ten próg Sama mam coś koło 570 punktów (aż się zdziwiłam, jak to zobaczyłam) i żadnego smsa nie dostałam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 19:58   #411
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

No wlasnie nie mam pojecia. Cos mi swita, ze smsy zaczelam dostawac chyba dopiero po tym, jak dostalam pierwszy kupon znizkowy po zdobyciu 650 punktow, ale moge sie mylic. W kazdym razie miedzy uzyskaniem pierwszego kuponu -10%, a drugiego - dostalam sporo smsow o promocjach. Po dostaniu drugiego kuponu - wlasciwie dostaje smsy raz w miesiacu albo i czesciej, chociaz moze jest to spowodowane tym, ze ida swieta...? W kazdym razie od listopada do dzisiaj dostalam chyba ze 4 smsy - o Fekkai, o promocji na Hugo Bossa, o promocji Sephory i o dniu -15%. Nie wiem czy cos jeszcze, bo nie pamietam.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 20:09   #412
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, dowiedzialam sie dlaczego niektore z nas dostaja smsy z promocjami, a inne nie. Mianowicie kupowalam dzisiaj w promocji wszystko minus 15 i za mna dziewczyna tez tak chciala kupic, ale okazalo sie, ze ona nie moze, bo nie ma smsa. Wiec zaczelysmy sie dopytywac dlaczego ja dostalam, a ona nie i okazalo sie, ze to dlatego, ze smsy dostaja ci klienci, ktorzy przekroczyli jakas tam ilosc punktow, ktore ustala firma. Pan niestety nie potrafil mi powiedziec jaki jest prog przekroczen, ale to mniej wiecej wyjasnia dlaczego tak sie dzieje, jak jest, chociaz ja nie wiem, czy to ma jakis sens, skoro i tak za 650 punktow dostaje sie znizke minus 10. Oczywiscie musialam pokazac smsa przy kasie i pan jeszcze sprawdzil z jakiego numeru zostal wyslany (czyli pewnie sprtyne klientki robily przekrety).
Oj chyba jednak nie, bo ja też dostałam 15% zniżki a nawet karty nie posiadam Pani tylko zapytała czy posiadam kartę, odpowiedziałam że nie.
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 21:34   #413
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Made in Sephora

Kupiłam ostatnio 2 paletki cieni: pretty baby 03 i sherlock 08. Ten nr 3 to bardzo ładna paletka różnych odcieni różu, czegoś takiego szukałam. Z tej drugiej nie jestem tak zadowolona.

http://www.sephora.com/browse/produc...navAction=jump

Minusem tych cieni jest to, że trochę się zbierają w załamaniach powiek, chyba czas kupić bazę pod cienie, przeczytałam KWC i myśle, ze Lumiene bedzie dobra.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 22:31   #414
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Oj chyba jednak nie, bo ja też dostałam 15% zniżki a nawet karty nie posiadam Pani tylko zapytała czy posiadam kartę, odpowiedziałam że nie.
Pytanie czy dostalas 15% znizki przy zakupie 3 produktow Sephory (jest to promocja o ktorej wszyscy wiedza, u mnie w perfumerii wisza informacje na ten temat), czy moze bralas udzial w promocji 13.12.06. po godz.18stej minus 15% na WSZYSTKIE produkty - o tej bylo wiadomo tylko przez sms.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 09:43   #415
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Pytanie czy dostalas 15% znizki przy zakupie 3 produktow Sephory (jest to promocja o ktorej wszyscy wiedza, u mnie w perfumerii wisza informacje na ten temat), czy moze bralas udzial w promocji 13.12.06. po godz.18stej minus 15% na WSZYSTKIE produkty - o tej bylo wiadomo tylko przez sms.
To przepraszam, nie doczytałam.
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 10:15   #416
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
No wlasnie nie mam pojecia. Cos mi swita, ze smsy zaczelam dostawac chyba dopiero po tym, jak dostalam pierwszy kupon znizkowy po zdobyciu 650 punktow, ale moge sie mylic. W kazdym razie miedzy uzyskaniem pierwszego kuponu -10%, a drugiego - dostalam sporo smsow o promocjach. Po dostaniu drugiego kuponu - wlasciwie dostaje smsy raz w miesiacu albo i czesciej, chociaz moze jest to spowodowane tym, ze ida swieta...? W kazdym razie od listopada do dzisiaj dostalam chyba ze 4 smsy - o Fekkai, o promocji na Hugo Bossa, o promocji Sephory i o dniu -15%. Nie wiem czy cos jeszcze, bo nie pamietam.
No to by się zgadzało. Okaże się jak dobiję do tych magiczny 650 punktów.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 10:57   #417
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No to by się zgadzało. Okaże się jak dobiję do tych magiczny 650 punktów.
A u mnie by się nie zgadzało .

Przy niedawnej promocji, w której płaciło się za droższy produkt, zrobiłam swoje pierwsze zakupy w Sephorze na naprawdę niewielką kwotę.
Dostałam już kilka smsów o różnych promocjach.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 11:37   #418
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
A u mnie by się nie zgadzało .

Przy niedawnej promocji, w której płaciło się za droższy produkt, zrobiłam swoje pierwsze zakupy w Sephorze na naprawdę niewielką kwotę.
Dostałam już kilka smsów o różnych promocjach.
Ja dostałam ze 3 smsy (przez ten cały rok), ale informujące tylko o tych ogólnych promocjach, obowiązujących we wszystkich Sephorach i dostępnych dla wszystkich, nie dla wybrańców. Tylko o tych dla wybrańców nic mi nigdy nie przyszło
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 21:24   #419
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Made in Sephora

E tam dziewczynyki - jakie smsy, jakie tam 10-czy 15% rabatu - drobnica .
Dziś panie z banku millenium i sephory - zadzwoniły na mój domowy nr i oto poinformowały mnie, że czeka na mnie specjalnie dla mnie przygotowana , karta kredytowa sephora z odroczonym terminem spłaty .

No, no - dajcie mi taką kartę, kto mnie z tych długów by wyciągnął .


Odpowiedziałam grzecznie, że fuciam na kosmetyki swoje, cudzych nigdy i już.
Podziękowałam za zainteresowanie.
Pani jednak wyraziła chęć ponownego kontaktu, gdy tylko rozważę sprawę.

Taa , rozważyłam. Musiałabym w konsekwencji upadłość konsumencką ogłosić to pewne .

Strzeżcie się klientki sephory .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 21:56   #420
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

Wiesz, do mnie ta pani dzwonila juz dwa razy. Zupelnie nie dala sobie wytlumaczyc, ze jestem studentka i nie mam nawet zdolnosci kredytowej. Ja jej tlumacze, ze nie mam stalych dochodow, a on mi tu wyskakuje, ze bede miala znizki 10% do Monnari. Argument, ze i tak tam nie kupuje bo mnie nie stac przeszedl zupelnie bez echa. Az w koncu uprzejmie pani powiedzialam, ze jest bardzo mila, ale naprawde dziekuje za rozmowe i karta kredytowa jest mi zupelnie zbedna. Chyba dopiero to do niej dotarlo.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 02:10:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.