Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-01, 11:59   #3511
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Dzisiaj będąc w szpitalu na badaniach, rozwalił mnie gość..niby ubrany normalnie: sweter, kurtka itd... ale na stopach miał grube wełniane skarpety i do tego skórzane klapki
A na dodatek w autobusie rozbroiła mnie jakaś pani w sandałach i bosych stopach

Blog Kasi T. jest taki hmm... pocieszny. Niby chce być oszczędna i taka "zwyczajna", ale nie oszukujmy się, że ma troszkę więcej zasobów pieniężnych. To tak, jakby żona Komorowskiego założyła bloga o ciuchach z second handów i chciała być taka "równa".
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:16   #3512
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dla wielbicielek pewnej sieciówki - witryna butiku w Mołdawii.
Uwielbiam nonszalancki styl ich visual merchendisera.
Dobre!
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:32   #3513
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Blog Kasi T. jest taki hmm... pocieszny. Niby chce być oszczędna i taka "zwyczajna", ale nie oszukujmy się, że ma troszkę więcej zasobów pieniężnych. To tak, jakby żona Komorowskiego założyła bloga o ciuchach z second handów i chciała być taka "równa".
o to mi wlasnie chodzilo.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:57   #3514
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dla wielbicielek pewnej sieciówki - witryna butiku w Mołdawii.
Uwielbiam nonszalancki styl ich visual merchendisera.
Zara otwieramy, nie pchać się...

__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:12   #3515
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Zara otwieramy, nie pchać się...

Tez mi się tak to "zara" skojarzyło. ewentualnie "zara wracam".
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:48   #3516
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

pozwolę sobie w tym wątku wspomnieć o tym co mnie dziś rozwaliło na modowym forum nasze marcowe zakupy , czasami wchodzę , żeby pooglądać co ciekawego jest w sieciówkch ale dziewczyny wklejające tam zakupy w lekka paranoje chyba popadają
mamy dopiero 1 marzec a wątek już jest , serio komuś się chciało dziś lecieć kupić szmatki i wkleić na wizaż.
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:04   #3517
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Mnie też to zastanawia. W ogóle jestem ciekawa pojemności szaf taki osób. Szczerze, to ja nie wyobrażam sobie co miesiąc kupować ciuchów czy innych akcesoriów i to nie dlatego, że jestem w ciąży. Do ubierania się podchodzę bardzo pragmatycznie i kupuję to, czego mi akurat brakuje, bo się zniszczyło, sprało i wygląda jak niedopad etc. To w czym wiem, że nie będę chodzić, oddaję na PCK, niech biedni mają. Ewentualnie jeszcze dawałam do domu dziecka, jak jeszcze mieszkałam w PL.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 14:09   #3518
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
pozwolę sobie w tym wątku wspomnieć o tym co mnie dziś rozwaliło na modowym forum nasze marcowe zakupy , czasami wchodzę , żeby pooglądać co ciekawego jest w sieciówkch ale dziewczyny wklejające tam zakupy w lekka paranoje chyba popadają
mamy dopiero 1 marzec a wątek już jest , serio komuś się chciało dziś lecieć kupić szmatki i wkleić na wizaż.
Też zaglądam czasem na te wątki i prawie zawsze 1-go każdego miesiąca o 00:01 jest już nowy. One chyba czyhają tuż przed północą, jakby to był jakiś prestiż założyć popularny wątek. Dla mnie to w ogóle bezsens z tym dzieleniem na miesiące. Lepiej jakby wątek miał tytuł "Nasze ostatnie zakupy" i nowe wątki powstawałyby po przekroczeniu 5000 postów. Bo idąc tym tropem, ten wątek mógłby się nazywać "Moda, która cię rozwala w styczniu", "Co nas rozwaliło w lutym" itd...
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:07   #3519
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:23   #3520
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dokładnie, czasem cała jedna strona zawalona jest tymi emotkami, ochami i achami
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:32   #3521
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dokładnie! powinien być zakaz Ostatnio to się nasiliło mam wrażenie i jeden post z zakupami a 10 następnych: "" "" ""

__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 15:44   #3522
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
A na dodatek w autobusie rozbroiła mnie jakaś pani w sandałach i bosych stopach
Chyba ją troche poniosło
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:50   #3523
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie też to zastanawia. W ogóle jestem ciekawa pojemności szaf taki osób. Szczerze, to ja nie wyobrażam sobie co miesiąc kupować ciuchów czy innych akcesoriów i to nie dlatego, że jestem w ciąży. Do ubierania się podchodzę bardzo pragmatycznie i kupuję to, czego mi akurat brakuje, bo się zniszczyło, sprało i wygląda jak niedopad etc. To w czym wiem, że nie będę chodzić, oddaję na PCK, niech biedni mają. Ewentualnie jeszcze dawałam do domu dziecka, jak jeszcze mieszkałam w PL.

Ja już wyrosłam z oddawania ciuchów; dowiedziałam się, że rzeczy z kontenerów idą do lumpeksów, mam gdzieś taką "dobroczynność"
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 16:41   #3524
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Fason i pomysł również jest chroniony, nie tylko wzory lub symbole.
Z tego co wiem pomysł nie jest chroniony prawem autorskim.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 17:05   #3525
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Ja już wyrosłam z oddawania ciuchów; dowiedziałam się, że rzeczy z kontenerów idą do lumpeksów, mam gdzieś taką "dobroczynność"
Szczerze, to mi obojętne co z nimi robią. Ja widziałam wiele razy, jak bezdomni sami ubrania wyciągali z kontenerów i sobie wybierali, co im pasowało. Odkąd moja babcia na stałe współpracuje z domem dziecka, to częściej zostawiam jej niechciane ciuchy. Nigdy nie chciało mi się wystawiać kilkuletnich ciuchów na Allegro, nie zależy mi na wzbogaceniu się na niechcianych szmatkach. Jeśli ktoś sobie korzysta z moich niechcianych ubrań i jest z tego powodu szczęśliwy, to fajnie. Mam nadzieję, że nie marznie a np. glany, które nosiłam z 7-8 lat, mu dalej służą.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 17:08   #3526
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Wątki zakupowe mają dla mnie przede wszystkim charakter informacyjny - lubię sprawdzić co kto kupił, bo nie mam czasu na chodzenie po sklepach i przeglądając zdjęcia dziewczyn moge się zorientować gdzie znajdę coś co mi się przyda. Wiele dziewczyn kojarzę (zwłaszcza te ze zbliżonym gustem do mojego) i lubię oglądać ich zakupy, bo często coś ciekawego wyszperają a ja się mogę tym zainspirować Zresztą rzeczywiste zdjęcia w tym wątku mają dla mnie znaczną przewagę nad tymi ze stron internetowych danej marki
Ponadto podział na miesiące jest bardziej umowny - można wrzucić zakupy z kilku ostatnich miesięcy, a nie tylko zdjęcie bluzki którą się kupiło dajmy na to 1 marca
Wątek najlepiej potraktować z przymrużeniem oka, jako rozrywkę przy popołudniowej kawie A to że ktoś robi obfite zakupy mnie wcale nie dziwi, podobnie jak nie dziwi mnie to że ktoś kupuje parę sztuk ubrań rocznie
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 17:47   #3527
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Ja już wyrosłam z oddawania ciuchów; dowiedziałam się, że rzeczy z kontenerów idą do lumpeksów, mam gdzieś taką "dobroczynność"
Te z kontenerów to faktycznie jest przekręt - firmy skupujące ciuchy do lumpeksów kupiły te kontenery od pck i nie skleiły naklejek. Ja jak miałam ostatnio potrzebę oddania zbędnych rzeczy po prostu pojechałam do siedziby PCK, ale z krzywą miną przyjęli moje damskie ciuchy bo powiedzieli że męskich bardziej potrzebują

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Z tego co wiem pomysł nie jest chroniony prawem autorskim.
Jest, jeśli jest jakoś utrwalony i możesz udowodnić datę jego powstania (np. notarialnie). Pomysł w głowie nie, ale fason prezentowany na wybiegu jest już czymś chronionym. Inną sprawą jest to, że niektórzy przesadzają i np. każdą sukienkę w paski będą pozywać a umówmy się że nie jest to jakiś przełomowy pomysł
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 17:51   #3528
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

owieczka, widziałam te asymetryczne szpilki dziś w reserved ale one maja (jak dla mnie) niski obcas spodziewałam się wyższego i trochę były szerokie, niezbyt zgrabne . No i niestety nie bylo rozmiaru 35, nawet 36 nie mieli więc odpuściłam i kupiłam zwykłe szpilki w Bershka w kolorze pomaranczowym

z rozwalaczy dziś - kobieta w kozakach na obcasie ok 5-6 cm. Szła w nich piętami do środka tak je rozdeptując jak niektóre to robią z nieszczęsnymi emu...
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 17:56   #3529
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Wątki zakupowe mają dla mnie przede wszystkim charakter informacyjny - lubię sprawdzić co kto kupił, bo nie mam czasu na chodzenie po sklepach i przeglądając zdjęcia dziewczyn moge się zorientować gdzie znajdę coś co mi się przyda. Wiele dziewczyn kojarzę (zwłaszcza te ze zbliżonym gustem do mojego) i lubię oglądać ich zakupy, bo często coś ciekawego wyszperają a ja się mogę tym zainspirować Zresztą rzeczywiste zdjęcia w tym wątku mają dla mnie znaczną przewagę nad tymi ze stron internetowych danej marki
Ponadto podział na miesiące jest bardziej umowny - można wrzucić zakupy z kilku ostatnich miesięcy, a nie tylko zdjęcie bluzki którą się kupiło dajmy na to 1 marca
Wątek najlepiej potraktować z przymrużeniem oka, jako rozrywkę przy popołudniowej kawie A to że ktoś robi obfite zakupy mnie wcale nie dziwi, podobnie jak nie dziwi mnie to że ktoś kupuje parę sztuk ubrań rocznie
Dokładnie uważam tak samo jak Ty. Poza tym na wątek nie trzeba wchodzić, nie jest to przymus. Jak ktoś lubi zakupy i ma kase to czemu ma sobie odmawiać przyjemności. Ja lubię kupować nowe ciuchy (bez przesady 2 tys nie wydaje co miesiąc), często stare sprzedaje. Trzeba trochę przyjemności mieć z zycia, no chyba, że ktoś nie cierpi kupować.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 18:11   #3530
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Rozwalacz na dziś:
http://www.pudelek.pl/artykul/38584/...w_metrze_sexy/
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 18:26   #3531
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość

boże, co się stało michalinie ?
wygląda okropnie,
w ogóle kto stylizował te dziewczyny? jakaś masakra, wyglądają jakby ubrały się na śmietniku.
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 18:53   #3532
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość

boże, co się stało michalinie ?
wygląda okropnie,
w ogóle kto stylizował te dziewczyny? jakaś masakra, wyglądają jakby ubrały się na śmietniku.
Dokładnie! Jest to sesja reklamująca New Look'a. Dla mnie masakra.
Wpadłam na to dzięki jakiejś Wizażance, która się zachwycała strojem Pauliny Papierskiej... Te kobiety w ogóle nie wyglądają tam jak modelki
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:14   #3533
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Dokładnie! Jest to sesja reklamująca New Look'a. Dla mnie masakra.
Wpadłam na to dzięki jakiejś Wizażance, która się zachwycała strojem Pauliny Papierskiej... Te kobiety w ogóle nie wyglądają tam jak modelki
Czyli to takie feszyn, wpaść do lumpeksu, założyć pierwsze lepsze ciuchy, zrobić makijaż i lansować się w jedynym metrze w Polsce . Masakra
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:15   #3534
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Dokładnie! Jest to sesja reklamująca New Look'a. Dla mnie masakra.
Wpadłam na to dzięki jakiejś Wizażance, która się zachwycała strojem Pauliny Papierskiej... Te kobiety w ogóle nie wyglądają tam jak modelki
na palcach jeden ręki można zliczyć zdjęcia na których te dziewczyny wyglądały jak profesjonalne modelki... no może Anka ma jakiś potencjał.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:26   #3535
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
na palcach jeden ręki można zliczyć zdjęcia na których te dziewczyny wyglądały jak profesjonalne modelki... no może Anka ma jakiś potencjał.
Ale ta sesja to już przegięcie! I to z New Look'a? Nie sądziłam, że to marka dla fanek bazaru i kiczu do potęgi n!

Czytałam w Internecie, że pasażerowie metra byli niezadowoleni
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:39   #3536
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Ale ta sesja to już przegięcie! I to z New Look'a? Nie sądziłam, że to marka dla fanek bazaru i kiczu do potęgi n!

Czytałam w Internecie, że pasażerowie metra byli niezadowoleni
też bym chyba była szczególnie patrząc na Michalinę, w programie jakoś lepiej wyglądała, a teraz wszystkie jej zdjęcia są coraz bardziej przerażające
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:51   #3537
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam te fotki, to aż wróciłam do opisu, żeby się upewnić, czy przypadkiem nie przeczytałam źle i czy aby nie chodziło o New Yorkera.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 21:25   #3538
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
też bym chyba była szczególnie patrząc na Michalinę, w programie jakoś lepiej wyglądała, a teraz wszystkie jej zdjęcia są coraz bardziej przerażające
W programie był full retusz, teraz pokazuje swoją prawdziwą twarz Zawsze uważałam, że jest beznadziejna - nie rozumiem, dlaczego ma takie parcie, żeby być modelką jak się zwyczajnie do tego nie nadaje.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam te fotki, to aż wróciłam do opisu, żeby się upewnić, czy przypadkiem nie przeczytałam źle i czy aby nie chodziło o New Yorkera.
Ja też aż nie dowierzałam, że New Look się podpisuje pod takim czymś
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 22:12   #3539
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Też się bardzo zdziwiłam że ktoś te badziewne foty nazwał "sesją". dziewczyny jak dziewczyny, wydaje mi się że przy tak beznadziejnym świetle każdy by wyglądał kiepsko. A ciuchy - mam wrażenie że ktoś wziął na chybił trafił cokolwiek z kolekcji i wsadził na te biedne dziewczyny na zasadzie ile się zmieści. I wyszedł modo-koszmarek.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 22:28   #3540
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

http://moda.allegro.pl/buty-nike-jor...166404041.html
"Chcesz wyglądać orginalnie , lubisz styl Lady Gaga, musisz je mieć" to nie może być prawda
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.