METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-16, 13:33   #1771
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Też myślałam nad taką wiśniową czerwienią, bordo, chili, ale mój pokój jest chyba trochę za ciemny na taki kolor, no i jest stosunkowo mały... 12 m kwadratowych, więc taki dość ciemny kolor pomniejszyłby go optycznie
http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...umber=10073977 chciałabym kupić te łóżko z Ikei i przy tym może moskitierę? Ale jaki kolor do tego?!
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 14:48   #1772
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Pora i na mój pokój..

Witaj. Ogólnie pokoik jest fajny. Przyjmij moje uwagi krytyczne :
1. zasłonki z falbankami nie pasują do reszty. Spróbuj może inaczej je upiąć jeśli nie chcesz z nich rezygnować, np. część u góry i spuść z jednej strony w dół,
2. 3 kolory w pomieszczeniu to wystarczająco dużo,
3. wszystkie pierdółki out
4. potrzebne rzeczy na biurku robią bałagan, może jakieś pudełka niewielkie i juz będzie lepiej.
Powodzenia.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 15:08   #1773
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Cytat:
Napisane przez andy.lol Pokaż wiadomość
Też myślałam nad taką wiśniową czerwienią, bordo, chili, ale mój pokój jest chyba trochę za ciemny na taki kolor, no i jest stosunkowo mały... 12 m kwadratowych, więc taki dość ciemny kolor pomniejszyłby go optycznie
http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...umber=10073977 chciałabym kupić te łóżko z Ikei i przy tym może moskitierę? Ale jaki kolor do tego?!
link mi nie wchodzi :/
moze spróbuj wkleić jeszcze raz lub skopiuj obrazek łóżka i załącz tu na forum

swoją drogą dwa dni temu kupiłam lózko w ikei i do tego również moskitierę, za pół godziny będzie składane ^^

Co do czerwieni... w sumie to nie wiem co innego mogłabym Ci zaproponować - a nie często mi się to zdarza, bo od kilku lat siedzę w kolorach w sumie. (zamiłowanie co prawda do malarstwa i sztuki, no ale to się łączy )
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 16:08   #1774
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Łóżko chcę mieć takie jak na dwóch pierwszy zdjęciach... zawsze mi się takie marzyło i teraz mam okazję takie mieć. Remont będę miała w lipcu, więc mam jeszcze miesiąc na podjęcie decyzji.
Dobrze by mi sie widziała na ścianie jakaś dziewczyna z mangi, ale bałabym się sama malować. Teraz tez malowałam swoje ściany, ale to były nieznaczne, małe wzorki. Największe są chyba cztery japońskie znaczki (każdy 10x10cm) - bałabym się malować coś naprawdę dużego... w obawia, że zniszczę całą ścianę A przecież na mangowa laskę w Obi czy gdzieś tam szablonu nie znajdę...
Na ostatnim zdjęciu podobają mi sie koraliki w oknie... Rozglądałam się za czymś takim na Allegro, ale są tylko malutkie 1x1 cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sypialnia2.jpg (14,0 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (47,6 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50169_g.jpg (79,4 KB, 63 załadowań)
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 16:13   #1775
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

wybierajac lozko kieruj sie nie tylko estetyka ale takze wygoda - a takie lozeczko moze tych wzgledow nie spelnic.

podczytujac Twoja sygnaturke i wymienione kapele jako 'punkowe' to pokoj tez powinnas miec takie raczej lajtowy...

podoba mi sie opcja czerwieni ale zamiast mangi na scianie postawilabym na surowe antyramy z powiekszonymi zdjeciami najlepiej b&w ...

mozesz sobie znalesc zdjecie dextera hollanda z gitarka i nad loze
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 16:25   #1776
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Cytat:
Napisane przez andy.lol Pokaż wiadomość
Łóżko chcę mieć takie jak na dwóch pierwszy zdjęciach... zawsze mi się takie marzyło i teraz mam okazję takie mieć.
Hehe, właśnie takie samo jest u mnie składane
Też mi się ono podobało
Uważam że jest prześliczne, pod ścianą wygląda świetnie a z tą moskitierą i masą poduszek...

Tylko że ja mam inną kolorystykę i wystrój pokoju, a Ty chciałaś trochę rockowo...

Ja mam w odcieniach fioletu wszystko, 'romantycznie'. Pełno dodatków, z kwiatów tylko orchidee i te typowo hawajskie. Pełno świeczek, trochę orientalnych dodatków, na ścianach antyramy, w nich zdjęcia (art) kwiatów...

Wg. mnie powinnaś się zdecydować czy chcesz rockowy czy romantyczny. Bo zbyt cięzko połączyć te dwa style...
Osobiście bym Ci doradzała urządzić tak by pasował do Ciebie ale takiej jaka jesteś wewnętrznie. Bo należność do jakiejś subkultury, czy też muzyka - nie określają do końca człowieka.

Mówię z doświadczenia bo kiedyś byłam goth ;] Ale wszystko się zmieniło, zapomniałam już co to czarne ubrania i kostka na plecach. Jakiś czas temu postawiłam po prostu na 'kobiecość' a zaczęło się od pokoju
Jednak muzyka pozostała, ale ten styl zanikł u mnie całkowicie.


Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
wybierajac lozko kieruj sie nie tylko estetyka ale takze wygoda - a takie lozeczko moze tych wzgledow nie spelnic.
akurat tu jest kwestia doboru materaca, a nie ramy łóżka
Ja zapłąciłam za materac sporo więcej niż kosztowała sama rama, ale opłacało się, jest szalenie wygodne to raz, a dwa - pięknie się prezentuje z tą moskitierą.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 16:26   #1777
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

hecate myślisz, że to łóżko może być aż tak niewygodne? Wygląda w porządku Poza tym od kiedy dowiedziałam sie o istnieniu Ikei w Polsce od zawsze je chciałam mieć... jest jakieś takie magiczne
A Dextera raczej nad łóżkiem bym nie wywiesiła... wolałabym raczej Wspaniałą Szóstkę - to jest Linkin Parka Hehe...

Wiecie gdybym miała postawić na jeden styl to wybrałabym romantyczny, tylko nie mógłby by przesłodzony. No a przecież te łóżko jest maxymalnie romantyczne! Już nie wiem co mam robić... a im więcej zdjęć oglądam tym bardziej nie mogę się zdecydować na nic konkretnego.
Jeszcze zapomniałam na początku napisać, że bardzo szybko nudzi mnie wszystko, więc wnętrze musiałoby być jakieś takie świeże i lekkie... żeby zawsze było okay. Może faktycznie z mangą ten pomysł kijowy, bo w antyramie obrazek zawsze zmienie, a tego nie bardzo... :/
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 16:32   #1778
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

jesli manga to tylko 'usuwalna' czyli w formie plakatu czy cos - chby w antyramie ;
nie musisz z niej rezygnowac ale nie ryzykowalabym malowania tylko po scianie.


lozko - nie chodzi mi o strikte wygode snu co o funkcjonalnosc szerzej pojeta

otoz - komfort podczas snu zapewnie ci materac...a el pomysl...

za jakis czas lub juz teraz zostaje u ciebie na noc facet i co? na tej poloweczce lozka ograniczonej?

Dwa - scielenie - to lozko zasnute zawsze bedzie Twoja posciela a niektorzy ludzie maja taki zwyczaj ze brudna dupa zwalaja sie na lozko komus - ale to akurat wystarczy przykryc 'narzutka' i jest ok.

Jesli chodzi o romantyzm i rocka nie koniecznie przynaleznosc do takiej a nie innej subkultury musisz wyrazac pokojem.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 16:49   #1779
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
lozko - nie chodzi mi o strikte wygode snu co o funkcjonalnosc szerzej pojeta

otoz - komfort podczas snu zapewnie ci materac...a el pomysl...

za jakis czas lub juz teraz zostaje u ciebie na noc facet i co? na tej poloweczce lozka ograniczonej?
Wiesz, skończę w lipcu 15 lat i jeszcze nie zapraszam facetów na noc... to znaczy zapraszam, ale nie w takiej formie, że mają spać ze mną Łóżko celowo ma być pojedyncze, nie rozkładane i tylko i wyłącznie moje

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Dwa - scielenie - to lozko zasnute zawsze bedzie Twoja posciela a niektorzy ludzie maja taki zwyczaj ze brudna dupa zwalaja sie na lozko komus - ale to akurat wystarczy przykryc 'narzutka' i jest ok.
Myśle, że nie jest duży problem ze ścieleniem. Ather jeśli byłabyś taka dobra możesz napisać jak wygląda ścielenie łóżka? To znaczy, nie chodzi o to, żebyś mi tłumaczyła jak się ścieli tylko powiedziała czy jest to bardzo niewygodne. Bo jeśli byłoby TROCHĘ niewygodne.... to dla tego łóżka mogę się poświecić.

Ather jeszcze jedna sprawa. Czy masz tez te kosze do wsadzania pod łóżko (są na obu zdjęciach, które wcześniej załączyłam), bo wydają mi się byc niezbędne (bo tak nie będę miała gdzie wsadzić pościeli...), a szukałam na stronie internetowej Ikei i nie mogę ich znaleźć... Nie wiem ile kosztują i czy są w ogóle dostępne
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 16:52   #1780
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Cytat:
Napisane przez andy.lol Pokaż wiadomość
Wiesz, skończę w lipcu 15 lat i jeszcze nie zapraszam facetów na noc... to znaczy zapraszam, ale nie w takiej formie, że mają spać ze mną Łóżko celowo ma być pojedyncze, nie rozkładane i tylko i wyłącznie moje


dobrze wiec za 2 lata bedziesz miec 17, za kolejny rok 18 - nie wiem to juz sama wiesz jak Twoja rdzina stoi z finansami i czy za 3 lata bedzie ich stac na wymiane lozka na bardziej w tym wzgledzie 'funkcjonalnym'

__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 17:05   #1781
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

To miło, że tak troszczysz się o moje niedoszłe i przyszłe życie erotyczne , ale spójrzmy prawdzie w oczy... Co będzie trzeba robić, można robić i na podłodze, więc mojego 'romantycznego' łóżka do tego nie wplątujmy.
Chyba się na nie z deczka uparłam, ale co ja mogę za to, że ja o nim marze praktycznie od kąd sięgam pamięcią
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 17:59   #1782
teesha
Raczkowanie
 
Avatar teesha
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 43
GG do teesha
Question moje plany :]

od początku: mam zaplanować mój pokój. a że z doświadczenia wiem, że moje pomysły bywają czasem delikatnie mówiąc dziwne, wolałabym przedstawić mój pogląd osobom bezstronnym przede wszystkim chodzi mi o ściany. a więc myślałam nas czymś takim: ściana 1 (z drzwiami) przygaszona czerwień, ściana 2 (z uskokiem) pół na pół czerwień z lekkim granatem (oddzielone wspomnianym uskokiem), ściana 3 (z oknem) granat (zasłony w oknach - czerwień taka jak na przeciwległej ścianie), ściana 4 (gładka) pionowe paski obu kolorów. troszke namieszałam, mam nadzieje ze się jednak zorientujecie pomijam wystrój, tylko poglądowo w planie mam zamiar kupić fotel-poduche z pufą (kolory: fotel granatowy, pufa czerwona). tak więc mam zamiar utrzymać pokój w tej kolorystyce z dodatkami w stylu indyjskim. ale przede wszystkim chodzi mi o ocene kolorów. jestem otwarta na wszelkie krytyki wiec mówcie szczerze
teesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:30   #1783
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Cytat:
Napisane przez andy.lol Pokaż wiadomość

Myśle, że nie jest duży problem ze ścieleniem. Ather jeśli byłabyś taka dobra możesz napisać jak wygląda ścielenie łóżka? To znaczy, nie chodzi o to, żebyś mi tłumaczyła jak się ścieli tylko powiedziała czy jest to bardzo niewygodne. Bo jeśli byłoby TROCHĘ niewygodne.... to dla tego łóżka mogę się poświecić.

Ather jeszcze jedna sprawa. Czy masz tez te kosze do wsadzania pod łóżko (są na obu zdjęciach, które wcześniej załączyłam), bo wydają mi się byc niezbędne (bo tak nie będę miała gdzie wsadzić pościeli...), a szukałam na stronie internetowej Ikei i nie mogę ich znaleźć... Nie wiem ile kosztują i czy są w ogóle dostępne
Ja pod tym łóżkiem trzymam gitarę i ogromną teczkę na rysunki (te czarne ) a pościel chowam do szafy którą mam na przeciwko, zrobiłam sobie miejsce na górze więc nie mam z tym problemów. Łóżko zascielam narzutą i na to mnóstwo poduszek dla ozdoby

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
dobrze wiec za 2 lata bedziesz miec 17, za kolejny rok 18 - nie wiem to juz sama wiesz jak Twoja rdzina stoi z finansami i czy za 3 lata bedzie ich stac na wymiane lozka na bardziej w tym wzgledzie 'funkcjonalnym'

no bez przesady żeby nastolatka miała kupować łóżko myśląc o facetach z którymi będzie sypiała w nim ? Zwłaszcza że mieszka z rodzicami, itd. ? nie popadajmy w jakieś skrajności, w końcu ona chciała tylko sobie urządzić jakoś pokój
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:32   #1784
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Pora i na mój pokój..

Dopiero teraz zauważyłam że ściany na fotkach wyszły takie żarówiaste. W rzeczywistości to dużo łagodniejsza żółć.

Jakieś propozycje odnośnie ścian?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:36   #1785
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
no bez przesady żeby nastolatka miała kupować łóżko myśląc o facetach z którymi będzie sypiała w nim ? Zwłaszcza że mieszka z rodzicami, itd. ? nie popadajmy w jakieś skrajności, w końcu ona chciała tylko sobie urządzić jakoś pokój
Hehe... zgadzam się.
Chciałabym jednak jeszcze raz zapytać o te kosze - Wiesz coś o nich? Widziałaś je kiedy kupowałaś ramę łóżka? W mojej mini-szafie pościel się nie zmieści i nie widzę innegho wyjścia jak tylko zakupic te wiklinowe kosze, które przy okazji bardzo ładnie się prezentują
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:38   #1786
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: pokój..za ciemno?

chyba za ciemny będzie do ciemnobrązowych mebli ...
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:49   #1787
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Cytat:
Napisane przez andy.lol Pokaż wiadomość
Hehe... zgadzam się.
Chciałabym jednak jeszcze raz zapytać o te kosze - Wiesz coś o nich? Widziałaś je kiedy kupowałaś ramę łóżka? W mojej mini-szafie pościel się nie zmieści i nie widzę innegho wyjścia jak tylko zakupic te wiklinowe kosze, które przy okazji bardzo ładnie się prezentują
Wejdź na stronę ikei (PL), znajdź w ofercie te kosze i sprawdź czy są dostępne w IKEI w Twoim mieście (tam jest taka opcja) i będziesz wiedziała
Ja się za nimi nie rozglądałam szczerze mówiąc...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:52   #1788
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
J


no bez przesady żeby nastolatka miała kupować łóżko myśląc o facetach z którymi będzie sypiała w nim ? Zwłaszcza że mieszka z rodzicami, itd. ? nie popadajmy w jakieś skrajności, w końcu ona chciała tylko sobie urządzić jakoś pokój
ej no ))

a jak znajdzie tego jednego jedynego ale sie tak ulozy ze beda mieszkac z rodzicami to i tak beda musieli zmienic to lozko

mi nie chodzi o seks na nim a spanie we dwojke spanie!


no to w innych slowach na innym przykadzie - zostanie na noc kumpela/kuzynka

i co wtedy?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:58   #1789
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: pokój..za ciemno?

Myśle, że do zieleni lepiej pasują jasne meble, ale mogę się mylić. Nie myślałaś o beżu, ecru itp.?
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 19:02   #1790
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
ej no ))

a jak znajdzie tego jednego jedynego ale sie tak ulozy ze beda mieszkac z rodzicami to i tak beda musieli zmienic to lozko

mi nie chodzi o seks na nim a spanie we dwojke spanie!


no to w innych slowach na innym przykadzie - zostanie na noc kumpela/kuzynka

i co wtedy?
Wtedy daje temu komuś łóżko polowe lub jakiś stary materac i na ziemię ^^

To ma być jej pokój a nie gości którzy będą jej się zwalać na noc
Ja bym nie potrafiła urządzać sobie pokoju z myślą o innych ^^ tak wiem, jestem samolubna w takim razie


EDIT: to chyba te kosze 129, 95 zł w IKEI
załączam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22219_PE095963_S4.jpg (20,3 KB, 18 załadowań)
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 19:05   #1791
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
ej no ))

a jak znajdzie tego jednego jedynego ale sie tak ulozy ze beda mieszkac z rodzicami to i tak beda musieli zmienic to lozko

mi nie chodzi o seks na nim a spanie we dwojke spanie!


no to w innych slowach na innym przykadzie - zostanie na noc kumpela/kuzynka

i co wtedy?
Teraz mam identycznie (co do odwiedzin kumpeli). Mam pojedyncze łóżko i kiedy ktoś u mnie nocuje zdejmuje materac z łóżka i biore jeszcze jeden dodatkowy i śię śpi na nich na podłodze.... Tak po japońsku
Nawet gdyby mi zależało (a nie zależy) nie zmieściłoby mi się do pokoju podwójne łóżko...
Wróćmy jednak do koloru mojego pokoju... Macie jakieś ciekawe propozycje...? Kompletnie nie wiem jak pomalować ściany... Chciałabym miec ściany różniące się od wszystkich innych oryginalnością.... Chciałabym coś delikatnego i może nawet szokującego Sama nie wiem... Jakieś propozycje?
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 19:08   #1792
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: Pokój o "wielu twarzach"...

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
EDIT: to chyba te kosze 129, 95 zł w IKEI
załączam zdjęcia
Dzięki z całego serca nie umiałam ich znaleźć
Z deczka drogie, ale czego się nie robi, dla wystroju wnętrza
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 19:29   #1793
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: Pora i na mój pokój..

Na mój gust miło by było, gdyby wszystkie ściany pomalować na lawendowy kolor... mmm ... tak romantycznie i do tego np. oliwkowe dodatki. Widzi mi się to całkiem milutko. Może jakiś szalony wzór na którąś ze ścian?
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 19:37   #1794
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: moje plany :]

A nie będzie za ciemno? Może by to wszystko rozjaśnić białymi dodatkami... myślę, że fajnie by wyglądało... albo nawet nie białymi a beżem czy jakimiś kremowymi.... po prostu jasnymi.
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 19:38   #1795
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Pora i na mój pokój..

Cytat:
Napisane przez andy.lol Pokaż wiadomość
Na mój gust miło by było, gdyby wszystkie ściany pomalować na lawendowy kolor... mmm ... tak romantycznie i do tego np. oliwkowe dodatki. Widzi mi się to całkiem milutko. Może jakiś szalony wzór na którąś ze ścian?
O wzorze myślę intensywnie i przekopuję wątki na wizażu.
Podoba mi się anioł z załącznika, ale jego wykonanie (nieba) ojć...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg angel1.jpg (8,9 KB, 22 załadowań)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 19:50   #1796
andy.lol
Raczkowanie
 
Avatar andy.lol
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 175
GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: Pora i na mój pokój..

Szukałam aniołków na ścinach, ale nic nie znalazłam Gdybym ja miała miec aniołka machnęłabym sobie mangowego... takiego słodkiego
Dam Ci zdjęcia wzorków na fioletowych ścianach (które moim zdaniem ładnie by u Ciebie wyglądały) wszystkie są ściągnięte z różnych wątków na wizażu, więc wysoce możliwe, że je już widziałaś...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 806.jpg (13,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Imagxve4.jpg (42,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg modern-buttercupib4.jpg (9,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (7,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1541.jpg (36,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 230467.jpg (53,6 KB, 74 załadowań)
__________________
No attorneys to plead my case, no orbits to send me into outta space!

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 19:56   #1797
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Pora i na mój pokój..

Sama już nie wiem.
Kwiaty raczej odpadają, aniołek mangowy też bo nie interesuję się komiksami itd.
Idę dalej przekopywać wizażowe zbiory...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 20:31   #1798
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Pora i na mój pokój..

Znalazłam. Namaluję sama, z trochę innymi włosami.
Pytanie, czym?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (20,8 KB, 96 załadowań)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 20:55   #1799
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Dot.: Wasze pomysły, jak odmienić mój pokój. :)

cześć, zastanawiałam się czy to na 2 zdjeciu, obok tablicy korkowej to szafa , taka w ścianie rozsówana???wiec jak mozesz to napisz.
niebieskiego, różu i fioletu też bym nie chciała na scianach. Jakie kolory lubisz?? Wolisz coś spokojnego czy bardziej pomysłowego i niekonwencjonalnego?? Moje propozycje kolorów scian :
* skos czekoladowy, reszta ecru
* skos pomarańczowo-czerwony reszta morelowa
* skos ciemno-zielony reszta jasno lub ecru
* ściany koloru świeżej cytryny, a na jednej ścianie w poziome pasy żółci w ciemniejszym odcieniu
mogłabyś np... poeksperymentować z jakimiś wzorami, ja lubię takie w stylu indyjskim i hippie (np na jednej ścianie)

Reszta :
*dodatki zależą od kolorów ścian
* masz ładne panele a ten dywan mi sie nie podoba, moze coś mniejszego obok łóżka, właśnie gdzie łóżko ??:P lubie takie z oparciem drewnianym i
mnóstwo poduszeczek ładnych
* na okna jakieś rolety np bambusowe lub materiałowe , bo firanki mi nie pasują, ale to zależy jaki styl lubisz
* meble... wszystko zależy od stylu, ja np lubie proste, ale ciekawe rzeczy, i wydaje mi sie, że jedno biurko, ustawione pod oknem by wystarczyło, stolik nocny, jakaś komoda pod tv, moze jakaś pufa albo poduszki do siedzenia na ziemi, a od biurka krzesło- byle wygodne, moze np uszyć obicie podobne jak na poduszki
* maskotki i inne przydasie pochowaj do kolorowych kartonów
* ramki na zdjęcia lub antyramy ze zdjeciami??
* jeden, duży fajny obraz z mazgajami ( to ze słonecznikiem mi się nie podoba )
* a no i jakieś kwaitki koniecznie,a tablica korkowa jest ok
*lampa np papierowa z ikei
Mam nadzieję że chociaż trochę ci pomogłam.. gdybyś napisała coś odnośnie koloru, stylu jaki lubisz...Trudno cos polecić, bo każdy ma inny gust, i to co podoba się mnie, niekoniecznie zachwyci ciebie Ja mam wrażenie że ten pokoik jest taki smutny, bez wyrazu, nie przytulny .... Kolorowe ściany i dpoasowane dodatki byłyby ok papa
__________________
''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 06:43   #1800
aniol_123
Przyczajenie
 
Avatar aniol_123
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 11
Pokój jak z bajki

Chciałabym urządzić pokój w orientalny sposób i nie chodzi mi o Japonię albo Chiny tylko o Bliski Wschód, rodem z haremów sułtańskich, dużo poduszek, koralików, itp. Pomalowałam już ściany na piaskowo i wszystkie meble są brązowe Mam troche pomysłów ale nie wiem jak je ulokować w moim pokoju, tak aby nie wyszedł śmietnik, myślałam o połączenie brązu z odrobiną czerwieni. Będe szcęśliwa jeżeli wkleicie jakieś fotki
aniol_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.