Prostowanie włosów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-25, 19:02   #91
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Prostowanie

prostowanie włoskow nie zawsze zalezy od mody , tylko od tego czy Ty takie chcesz, jezeli ma to byc zabieg chemiczny, to juz tez o tym duzo pisalam na forum, moze przejzyj watki, jest tam o srodkach do stosowania przy prostownicy rowniez,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 20:29   #92
agaik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 71
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agaik
Re: Prostowanie

ok, o prostowaniu wlosow znalazlam linki i niee decyduje sie na trwale prostowaniee, ale za nic niee moglaam znalesc linku w jakis sposob obciac sie zeby wloski wygladaly tak jak na tym zdjeciu?Bardzo prosze o dokladne opisanie obciecia. Z gory dziekuje
agaik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 21:18   #93
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Prostowanie

Aga !! najlepiej bedzie jak wydrukujesz zdjecie i udasz sie do fryzjera, to proste sciecie, na rowno a boki w pazurki , sama sie nie zetniesz a fryzjer da sobie rade
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 21:45   #94
agaik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 71
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agaik
Re: Prostowanie

oczywiscie ze sama sie nie zetnezastanawiam sie czy te wlosy sa cale scieniowane od zwnatrz i jaki jest tyl, tzn. czy jest na szpic, na okraglo czy na prosto?
agaik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 21:58   #95
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Prostowanie

Aga! wybacz ale ja tez moge sie tylko domyslać jaki jest tył albo jak bym go zrobiła, to kwestia dogadania sie ustalenia, bo przeciez to zdjecie
mozna je lekko wycieniowac na długości, ale mozna tez zciac na prosto
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 22:05   #96
agaik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 71
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agaik
Re: Prostowanie

dzikuje za wszytystko!!! Grazyna - zlota dziewczyna!!!
agaik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 22:08   #97
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Prostowanie

prosze bardzo!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-26, 00:20   #98
agaik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 71
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agaik
Re: Prostowanie

tak mi sie milo dzisiaj gawedzilo z Pania Grazyna, wiec moze pojde na calosc i doradze sie z fryzurka pasujaca mi? Czy to uczesanie na zdjeciu wyzej pasowaloby mi? dodam, że ostatnio obcialem wiecej grzywki na prosto, czeego bardzo zaluje i dzienie zapuszczam Aha, to najleepsze moje zjdecie jakie udalo mi sie znalesc zeby dokladnie widoczny byl kszalt twarzy. Pozdrawiam i dobranoc
agaik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 00:36   #99
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Prostowanie

AguS !! jakaS Ty ładna! i fotogeniczna!!pewnie że by pasowało!! ale co do koloru to nie przyciemniaj za bardzo! super zdjęcie!! bardzo mi sie podoba, takie artystyczne!! profesjonalne, jesteś modelką?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 00:39   #100
agaik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 71
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agaik
Re: Prostowanie

Grazynko,jeszczee nie spisz? hihi SPdziwalam sie maila rano A tu mila nieespodzianka. Nie, nie jestem modelka, ale moj chlopak studiuje forografie, wiec czasmi szkoi sie na mnie. Zapraszam na www.signgraphicnewyork.com
W menu photo znajdziesz kilka moich zdjec Kolorowych snow
agaik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 00:45   #101
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Prostowanie

to zdolna bestia!! z tego chłopaka! nie śpie bo robiłam nowe tematy na moja strone www, ale juz sie kładę troche trzeba pospać
papa!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-10, 20:49   #102
asiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1
GG do asiaaa
prostowanie włosów

Mam ostatnio problem z ułożeniem włosów. Moje włosy są bardzo gęste, sztywne i do tego lekko pofalowane( nie są to loki, tylko takie nieregularne fale).Po ostatniej wizycie u fryzjera - mam półdługą fryzurkę- całe włosy są pocieniowane. Daje to obecnie makabryczny efekt- fryzurka jest owszem ładna - ale nadaje się wybitnie do prostych włosów! A moje za nic w świecie nie chcą być proste i lużno opadające wokół twarzy - raczej skręcają się i sterczą jak druty!!! Co mam zrobić, żeby wyprostować w miarę możliwości włosy i zmniejszyć ich objętość?
asiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 22:52   #103
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prostowanie włosów


wejdz na watki prostowanie włosow , sa tam podane sposoby i kosmetyki ktorych powinno sie uzywac
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-15, 13:18   #104
SylviiT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1
prostowanie włosów

Ostatnio zakupiłam tzw "żelazko" do włosów. Chciałabym sie dowiedzieć jakie stosować kosmetyki aby nie zniszczyć włosów.
SylviiT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-15, 21:38   #105
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Re: prostowanie włosów

hmm,myślę że przesuszenie i osłabienie włosków jest nie uchronne przy stosowaniu "żelazka"(zależy jak często się je stosuje),ale można im pomóc dobrym szamponem,odżywką,różnego typu maseczkami w zależnosci od stanu włosków,ja niestety prawie przez rok czasu,dość często używałam tzw."gofrownicy" i mając włoski prawie do pasa musiałam je ściąć do wyżej niż polowy plecków bo były tak poniszczone (wszystko jest dobre ale z umiarem )
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-16, 22:02   #106
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prostowanie włosów

tak , tylko ze gofrownica "łamie" wloski czyli daje taki efekt, zelazko prostuje, wygladza , stosujac odpowiednich srodkow zabezpieczajacych nic sie nie dziaje, a prostownica ceramiczna to marzenie!!
wejdz na watki - prostowanie wlosów, duzo tam pisalismy o zabiegu i sprzecie do tego potrzebnym
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 20:28   #107
ashley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4
Re: prostowanie włosów

Mam duży problem. Mam grube włosy obcięte do ramion. Najgorsze jest to że nie moge ich wyprostować niczym. Najgorzej się falują przy uszach. Kupiłam ostatnio mleczko do prostowania włosów Loreal i zaczęłam prostować je prostownicom, jednak za pół godziny się zaczęły falować. Naprawde nie wiem co zrobić myślałam żeby poddać się zabiegowi X-tenso, ale jest on dość kosztowny i niewiem czy skuteczny. Protownica której używam jest firmy Clactronic. Proszę o pomoc, gdyż już niewiem co mam zrobić zrobić ztymi włosami.
Grażyna napisał(a):
> tak , tylko ze gofrownica "łamie" wloski czyli daje taki efekt, zelazko prostuje, wygladza , stosujac odpowiednich srodkow zabezpieczajacych nic sie nie dziaje, a prostownica ceramiczna to marzenie!!
> wejdz na watki - prostowanie wlosów, duzo tam pisalismy o zabiegu i sprzecie do tego potrzebnym

Grażyna napisał(a):
> tak , tylko ze gofrownica "łamie" wloski czyli daje taki efekt, zelazko prostuje, wygladza , stosujac odpowiednich srodkow zabezpieczajacych nic sie nie dziaje, a prostownica ceramiczna to marzenie!!
> wejdz na watki - prostowanie wlosów, duzo tam pisalismy o zabiegu i sprzecie do tego potrzebnym
ashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 14:59   #108
agatii
Przyczajenie
 
Avatar agatii
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 13
prostowanie włosów - jaka kolejność???????

Wczoraj kupiłam prostownicę do włosów Vidal Sassoon VS168 z pojemnikiem na wodę do utrwalania fryzury parą. No i teraz nie wiem co robić.
* Stosować prostownicę na suche, czy lepiej wilgotne włosy?
* W sklepie fryzjerskim kupiłam płyn OLIOSETA NON OLIO, który ma mi pomóc w ułożeniu fryzury i utrwaleniu efektu.
Nie wiem czy mam go stosować przed prasowaniem włosów, czy dopiero jak całe będą wyprostowane?
* Nie wiem też czy do tego pojemniczka na wodę mam wlać samą wodę, czy może z jakimś specjalnym płynem?
* Zamierzam w następnym miesiącu kupić polecany do prostowania włosów preparat Goldwell, ale póki co (brak funduszy)dysponuję tylko zwykłym żelem Joanny - wystarczy?
????Proszę o radę: co i w jakiej kolejności mam nakładać na włosy w trakcie prostowania, aby efekt był trwały????
agatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 17:09   #109
kornela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: prostowanie włosów - jaka kolejność???????

Ja tez mam prostownice juz od ponad roku.Najpierw powinnas umyc wlosy, a jak wyschna dac ten preparat, odczekac chwilke, no a potem prostowac .Do tego zboirniczka wlej wode mineralna aldo przygotowana, nigdy z krana.
kornela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-26, 17:23   #110
kajka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1
Re: prostowanie włosów - jaka kolejność???????

hej.
Zakupu prostownicy dokonałam jakies pol roku temu,mam inna niz Ty,przy czym nie mam zielonego pojęcia jak wyglada Twoja
Z obserwacji i z zastosowania wiem ze nie ma generalnej zasady co do prostowania włosów bo to zalezy od struktury włosa.
1. prostuj włosy słuche,wczesniej "powyciagane na szczotce"
2. do prostowania mozesz uzywac pianki -lepsza od zelu,preparaty do tego mozesz kupic w normalnej drogeri,w przystepnej cenie - uzywalam i drogich i tanich, nie ma wiekszej roznicy!!!!! Polecam preparaty nablyszczające
3.kosmetyki goldwel sa ok.ale drogie - mialam,wole profesjonalna welle.Podejzewam ze preparat w ktory sie zaopatrzylas nalezy stosowac przed prostowaniem (ulotka-zapewne po angielsku) najlepiej zrobisz jak zadzwonisz lub pojdziesz do salonu, w ktorym kupiłaś kosmetyk i sie zapytasz profesjonalistow.
4.do pojemniczka na wode nalepiej wlac WODE,samą.Mozesz tez uzywac bez wody na sucho. Ja zrezygnowałam z pojemniczka z woda-mokre włosy sa przeciez bardziej podatne na wszelkie mechaniczne ruchy.
ponad to zycze powodzenia
agatii napisał(a):
> Wczoraj kupiłam prostownicę do włosów Vidal Sassoon VS168 z pojemnikiem na wodę do utrwalania fryzury parą. No i teraz nie wiem co robić.
> * Stosować prostownicę na suche, czy lepiej wilgotne włosy?
> * W sklepie fryzjerskim kupiłam płyn OLIOSETA NON OLIO, który ma mi pomóc w ułożeniu fryzury i utrwaleniu efektu.
> Nie wiem czy mam go stosować przed prasowaniem włosów, czy dopiero jak całe będą wyprostowane?
> * Nie wiem też czy do tego pojemniczka na wodę mam wlać samą wodę, czy może z jakimś specjalnym płynem?
> * Zamierzam w następnym miesiącu kupić polecany do prostowania włosów preparat Goldwell, ale póki co (brak funduszy)dysponuję tylko zwykłym żelem Joanny - wystarczy?
> ????Proszę o radę: co i w jakiej kolejności mam nakładać na włosy w trakcie prostowania, aby efekt był trwały????

agatii napisał(a):
> Wczoraj kupiłam prostownicę do włosów Vidal Sassoon VS168 z pojemnikiem na wodę do utrwalania fryzury parą. No i teraz nie wiem co robić.
> * Stosować prostownicę na suche, czy lepiej wilgotne włosy?
> * W sklepie fryzjerskim kupiłam płyn OLIOSETA NON OLIO, który ma mi pomóc w ułożeniu fryzury i utrwaleniu efektu.
> Nie wiem czy mam go stosować przed prasowaniem włosów, czy dopiero jak całe będą wyprostowane?
> * Nie wiem też czy do tego pojemniczka na wodę mam wlać samą wodę, czy może z jakimś specjalnym płynem?
> * Zamierzam w następnym miesiącu kupić polecany do prostowania włosów preparat Goldwell, ale póki co (brak funduszy)dysponuję tylko zwykłym żelem Joanny - wystarczy?
> ????Proszę o radę: co i w jakiej kolejności mam nakładać na włosy w trakcie prostowania, aby efekt był trwały????

agatii napisał(a):
> Wczoraj kupiłam prostownicę do włosów Vidal Sassoon VS168 z pojemnikiem na wodę do utrwalania fryzury parą. No i teraz nie wiem co robić.
> * Stosować prostownicę na suche, czy lepiej wilgotne włosy?
> * W sklepie fryzjerskim kupiłam płyn OLIOSETA NON OLIO, który ma mi pomóc w ułożeniu fryzury i utrwaleniu efektu.
> Nie wiem czy mam go stosować przed prasowaniem włosów, czy dopiero jak całe będą wyprostowane?
> * Nie wiem też czy do tego pojemniczka na wodę mam wlać samą wodę, czy może z jakimś specjalnym płynem?
> * Zamierzam w następnym miesiącu kupić polecany do prostowania włosów preparat Goldwell, ale póki co (brak funduszy)dysponuję tylko zwykłym żelem Joanny - wystarczy?
> ????Proszę o radę: co i w jakiej kolejności mam nakładać na włosy w trakcie prostowania, aby efekt był trwały????
kajka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 12:25   #111
agatii
Przyczajenie
 
Avatar agatii
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 13
Re: prostowanie włosów - jaka kolejność???????

dzięki dziewczyny za odpowiedzi
mam jeszcze jedno pytanie - do Kaliny:
czy możesz mi doradzić, który konkretnie produkt Welli powinnam kupić - przejrzałam na KW wszystkie produkty tej firmy i jestem w kropce - przynajmniej połowa z nich mogłaby być mi przydatna - co wybrać????
agatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 14:07   #112
tisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
prostowanie włosów

chciałabym się dowiedzieć czy jest jakis skuteczny sposób na wyprostowanie włosów, wszystkie szampony i kremy nie dają zbyt wiele. Chodzę do fryzjera na prostowanie i włosy po takim zabiegu są po prostu świetne! Gładkie i lekkie, gdy w domu prostuję włosy, nie udaje mi się osiągnąc takiego efektu. Ciekawa jestem czy istnieje taki zabieg który prostuje włosy na stałe albo przynajmniej na jakies pare tygodni. Bardzo proszę o radę pozdrawiam
tisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 16:46   #113
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: prostowanie włosów

witaj !
Ja mam krecone włoski i również od czasu do czasu lubię je wyprostować Jest zabieg, który na okres około 8 miesięcy prostuje włosy ! Wykonuje się go w specialnych salonach L'oreala sama nazwa to X-tenso - ale pewna nie jestem co do nazwy ! Miałam go parę miesiecy temu i byłam zachwycona !!! Włosy są gładkie, lśniące, leciutkie poprostu ekstra ! Można przedłużyć ten efekt urzywając specialnych specyfików, które sa dostepne u fryzjera Koszt takiego zabiegu to około 200 zł A jeśli chodzi o zabiegi domowe to polecam kupno profesjonalnej prostownicy Ja mam taką z parą - i włoski tez są świetne, jednak trzeba troszkę się przy tym namęczyć pozdrawiam cieplutko !
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 16:55   #114
honey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
GG do honey
Re: prostowanie włosów

a jaką masz prostownicę???????????? bo właśnie chcę sobie kupić prostownicę profesjonalną, taką ceramiczną i parową, ale nie wiem jaką. Papatki Pozdrówka
honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 17:14   #115
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: prostowanie włosów

W sumie to mam dwie Jedną mam taką, którą urzywają fryzjerzy w salonach - niestety nie pamiętam firmy, a druga to BaByliss Paris właśnie z parą i dodatkowym grzebyczkiem do rozczesywania - i naprawdę jest super ! Można ją dostać e MediaMarkcie za ok 200 zł Pozdrawiam cieplutko
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 17:18   #116
honey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
GG do honey
Re: prostowanie włosów

dzięki bardzo za odpowiedź . A swoją drogą, to która uważasz, że jest lepsza?????
honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 17:50   #117
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: prostowanie włosów

efekt końcowy urzywając tych prostownic jest w zasadzie taki sam tylko ta prostownica z salonu wymaga mniej pracy - w szybkim czasie można wyprostowac włoski... no ale jest o wiele droższa pozdrawiam cieplutko
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 18:00   #118
honey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
GG do honey
Re: prostowanie włosów

dziękuję bardzo, jeszcze raz pozdrówka i papatki
honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 18:13   #119
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: prostowanie włosów

nie ma sprawy również cieplutko pozdrawiam Pa !
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-17, 13:04   #120
tisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Re: prostowanie włosów

dzięki za radę ;]
to ten zabieg L'oreal wydaje sie byc dobry ;]
to jest coś w stylu trwałej tak ? i rzeczywiście skuteczny, hm
pomyślę nad tym
pozdrawiam
tisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.