Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka? - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 20:09   #2671
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Ja naprawdę nie mam nic do ludzi po zawodówce,bez wyższego wykształcenia-ale chciałabym mieć partnera,z którym mogłabym porozmawiać na przeróżne tematy,od filmów po filozofię,a do pewnych tematów wykształcenie jest nieodzowne.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:11   #2672
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

mój facet musi być moim nauczycielem i musi mnie ochraniać, bronić itp

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Aninek otóz to
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:11   #2673
ToMi290
Raczkowanie
 
Avatar ToMi290
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
ogląda babskie seriale typu m jak milosc i plebania...
To ja nie widze u niego przyszłości!
__________________
„Quidquid latine dictum sit, altum viedetur.”


ToMi290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:13   #2674
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

czyli podsumowując mam pecha ale co tam zobaczymy dalej... póki co on też się na gg nie odzywa... takie dni milczenia... moze wyczul moja ozieblosc.... ale jak sie odezwie to spróbuje zahaczyć o temat np filmów i zobacze co ma do powiedzenia...

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ToMi290 Pokaż wiadomość
To ja nie widze u niego przyszłości!

no właśnie ;(
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:16   #2675
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Jenny ważne,że jest jakiś znajomy,pogadaj z nim,wypytaj,może znajdziesz miłego kolegę
A u mnie nadal nic,może jutro
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:17   #2676
ToMi290
Raczkowanie
 
Avatar ToMi290
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
;(
Gdy przyjdzie czas, znajdziesz kogoś interesującego...
__________________
„Quidquid latine dictum sit, altum viedetur.”


ToMi290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:22   #2677
Eweczka173
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 370
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

[quote=Aninek;12064483]Na następnym spotkaniu po prostu się na niego rzuć i tyleAlbo przegryzaj wargi patrząc mu w oczy,może sam się domyśli
[quote]

Hehe, Ewa rzuca się na faceta, to było by coś nowego, tylko chyba wszystkie tu byście musiały za mnie mocno kciuki trzymać
W sumie tak, lepiej żałować, że coś się zrobiło, niż żałować, że się na to nie odważyło... Myślę że nie będę żałować, teraz spotykam się z nim u niego w domciu, więc może będę bardziej odważna niż tak w miejscach publicznych zobaczymy...

Edytowane przez Eweczka173
Czas edycji: 2009-04-27 o 20:25
Eweczka173 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 20:27   #2678
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

[quote=Eweczka173;12066593][quote=Aninek;12064483]Na następnym spotkaniu po prostu się na niego rzuć i tyleAlbo przegryzaj wargi patrząc mu w oczy,może sam się domyśli
Cytat:

Hehe, Ewa rzuca się na faceta, to było by coś nowego, tylko chyba wszystkie tu byście musiały za mnie mocno kciuki trzymać
W sumie tak, lepiej żałować, że coś się zrobiło, niż żałować, że się na to nie odważyło... Myślę że nie będę żałować, teraz spotykam się z nim u niego w domciu, więc może będę bardziej odważna niż tak w miejscach publicznych zobaczymy...
Ja tam trzymam kciukiDo odważnych świat należy!
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:38   #2679
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Wedelka Pokaż wiadomość
dziewczynki mam pytanie. napisałybyście pierwsze do faceta na nk, jeżeli podobałby się Wam i odnosiłyście wrażenie, że też mu się podobacie ??
Jeżeli chodzi o facetów to ja jestem trochę nieśmiała, ale zakochałam się w jednym i to na zabój, mimo, iż widziałam, żę podoba mu się inna,bo obserwowałam go w pracy to do niego napisałam pierwsza na naszej klasie co słychać on mi odpisał i poprosił o gg zaczęliśmy rozmawiać było cudownie robiłam sobie nadzieje,m że ja mu się podobam on mnie podpytywał czemu zaczęłam do niego pisać i takie ta, w końcu nie wytrzymałam i wyznałam mu pierwszamiłość, żałuje tego do dziś , bo wtedy cioś się popsuło. Chyba dlatego, że facet lubi zdobywać dziewczyne a jeżeli chodzi o mnie to nie było już co zdobywać, ale jakoś tam jeszcze ze sobą pisaliśmy umówiliśmy się na spotkanie wreszcie ale on zapomniał przyjść długo wtedy płakałam i przestałam z nim pisać
po miesiącu odezwał się znowu i zapytał się mnie czy nie możemy spróbować jeszcze raz ja mu odpisałam, że to nie ma sensu, bo on mnie nie kocha a on odpowiedział, że spróbuje doszło do spotkania, które on chyba 3 razy przekładał a po spotkaniu przestał się oddzywać
To jest wszystko tak po krótce opowiedziane w każdym razie widzę go codziennie w pracy i cierpie bo dalej go kocham chociaż mnie dużo razy skrzywdził tym że zapominał o spotkanbiach, bajerował czułymi słówkami i tak dalej aha a koniec końcem chodziło mu o łóżko ale ja dalej go kocham nie wiem czemu ten stan mó trwa już 6 miesięcy. A teraz widzę, że podrywa następną dziewczynę
Piszę to wszystko, bo miałam się potrzebę wygadać
Teraz wiem nigdy żadnemu facetowi już się nie będę narzucać i zaczynać znajomości
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:42   #2680
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o facetów to ja jestem trochę nieśmiała, ale zakochałam się w jednym i to na zabój, mimo, iż widziałam, żę podoba mu się inna,bo obserwowałam go w pracy to do niego napisałam pierwsza na naszej klasie co słychać on mi odpisał i poprosił o gg zaczęliśmy rozmawiać było cudownie robiłam sobie nadzieje,m że ja mu się podobam on mnie podpytywał czemu zaczęłam do niego pisać i takie ta, w końcu nie wytrzymałam i wyznałam mu pierwszamiłość, żałuje tego do dziś , bo wtedy cioś się popsuło. Chyba dlatego, że facet lubi zdobywać dziewczyne a jeżeli chodzi o mnie to nie było już co zdobywać, ale jakoś tam jeszcze ze sobą pisaliśmy umówiliśmy się na spotkanie wreszcie ale on zapomniał przyjść długo wtedy płakałam i przestałam z nim pisać
po miesiącu odezwał się znowu i zapytał się mnie czy nie możemy spróbować jeszcze raz ja mu odpisałam, że to nie ma sensu, bo on mnie nie kocha a on odpowiedział, że spróbuje doszło do spotkania, które on chyba 3 razy przekładał a po spotkaniu przestał się oddzywać
To jest wszystko tak po krótce opowiedziane w każdym razie widzę go codziennie w pracy i cierpie bo dalej go kocham chociaż mnie dużo razy skrzywdził tym że zapominał o spotkanbiach, bajerował czułymi słówkami i tak dalej aha a koniec końcem chodziło mu o łóżko ale ja dalej go kocham nie wiem czemu ten stan mó trwa już 6 miesięcy. A teraz widzę, że podrywa następną dziewczynę
Piszę to wszystko, bo miałam się potrzebę wygadać
Teraz wiem nigdy żadnemu facetowi już się nie będę narzucać i zaczynać znajomości
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:47   #2681
ToMi290
Raczkowanie
 
Avatar ToMi290
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Chciałbym żeby na mnie się tak jakaś rzuciła.
__________________
„Quidquid latine dictum sit, altum viedetur.”


ToMi290 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 20:58   #2682
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Ja sama nie wiem co ja w tym chłopaku widzę, bo nie jest właściwie przystojny a ja nie jestem brzydka , przynajmniej tak mi się wydaje i nie mogę zrozumieć dlaczego on do mnie nic nie poczuł ,albo przynajmniej mi nie powiedział , że z tego nic nie będzie tylko tyle czasu mnie zwodził i robił nadzieje, ale go dalej kocham i cierpię,
nigdy wcześniej do żadnego mężczyzny nie poczułam tego co do niego

Edytowane przez cosmetologin
Czas edycji: 2009-04-27 o 21:03
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:05   #2683
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Jak ktoś czytał mój poprzedni post, to tylko napiszę tyle, że w końcu nie zapytałam.. nie wiem jakoś tak nie miałam odwagi.. W piątek najprawdopodobniej znowu się będziemy widzieć, trzeba będzie coś z tym zrobić.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:17   #2684
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 475
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Hmmm... cześć laski. Wiele mam do opowiedzenia, ale zakończę ważnym pytaniem... więc streszczę.

Nie wiem czy ktoś pamięta moją sytuację - interesowałam się chłopakiem przez kilka miesięcy. No i nareszcie doszło do imprezy, po której wiele się spodziewałam... No bo wiadomo, że na imprezie a w szkole to dwie rózne sprawy
No i wypiliśmy trochę, od początku jakoś tak było że byliśmy ciągle o bok i cały czas razem gadaliśmy. Właściwie to na imprezie byłam przez cały czas tylko z nim No i było romantycznie dosyć w pewnym momencie, jak kogoś odprowadzaliśmy i stwierdziłam że chcę oglądać gwiazdy... itd. itd. No i ogólnie to miło było, prawie... prawie... się pocałowaliśmy. Ogólnie to dużo gadaliśmy, więc i tak było miło... Zauważyłam że przy każdej najbliższej okazji chciał mnie objąć czy coś....
Dużo się wydarzylo, az nie chce mi sie opowiadac.
No i wiadomo w neidziele denerwowalam sie na siebie, ze co ja sobie mysle, ze on byl pijany i pewnie nic nie kojarzy... obwinialam sie ze dalam sobie nadzieje i w ogole... wiadomo, kobita niesmiala w akcji.
Hmmm.. no i poniedziałek (dziś chyba? xD) niesamowite zaskoczenie.
O wiele lepszy kontakt niż wcześniej, a na dodatek ^^ kiedy rozmawialismy padlo pytanie "Pamietasz w ogole cos z tej imprezy?" A on, ze wszystko. No i pozniej ja sobie przypomnialam dziwna sytuacje dla mnie, a ze on nie pamietal ja mowie, ze co on sobie mysli, nabiera mnie ze wszystko pamieta...
No i wymienil to ze szukalismy malego wozu (a przeciez wtedy prawie sie pocalowalismy - gdyby nam nie przerwano...)
Nie chce mi sie wszystkiego pisac, ale po prostu zaskoczona jestem... nie wiem nie wiem co otym myslec.
On jutro zwalnia sie z dwoch ostatnich lekcji, oprocz tego w srode wyjezdza i wroci dopiero w niedziele...
I chcialabym zeby o mnie myslal przez ten czas...


JAK SPRAWIĆ ŻEBY CHŁOPAK MYŚLAŁ O TOBIE KIEDY WYJEDZIE? NOOO...
nie licze na smsy czy cos, bo to jest naprawde konkretny i madry maly mezczyzna (16 lat) woli rozmowy w cztery oczy... choc na pewno przyjemnie by bylo pisac

no dobra kneic moich wywodow...
athine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:19   #2685
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Jak ktoś czytał mój poprzedni post, to tylko napiszę tyle, że w końcu nie zapytałam.. nie wiem jakoś tak nie miałam odwagi.. W piątek najprawdopodobniej znowu się będziemy widzieć, trzeba będzie coś z tym zrobić.
Odważne to my zawsze jesteśmy, za nim dojdzie co do czego
nie martw się. Możesz narazie wyczaić jakie ma hobby, albo gdzie przebywa w wolnych chwilach i tam na niego wpaść .
Ja np., często idealizuje facetów. Znam ich z widzenia czasem z krótkiej konwersacji i sobie wyobraząm, jaki to chodzący ideał, a jak poznaje bliżej to się rozczarowuje

A co do tego jakie cechy powinien miec mój facet. To nie mam jakieś listy i szczerze mówiąc pewnie nie okazała by się użyteczna. Uważam , że każdy facet ma to coś, tylko nie zawsze to "coś" jest tym czego my szukamy, czy co nam odpowiada. Co do wyglądu, to nie opisze ideału, bo podobali mi się naprawde kompletnie różni od siebie faceci.

A ze swoim R. dalej ambitnie konwersuje po jednym zdaniu, bo isę mijamy czas chyba rozpocząc proces odkochiwania czy tam zauroczenia
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:21   #2686
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 475
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

aj ale zapomnialam o najwazniejszym.
Kiedy byl bardziej trzezwy, to gadalismy w trojke z innym chlopakiem... i wtedy gadali o swoich dziewczynach, w tym on o swojej... przez ktora przestal wierzyc w milosc no i raz sie sparzyl... i nie wie czy bedzie chcial jeszcze kiedys probowac... wiec w tym problem. Ze gdy byl trzezwy, nie chcial sie z nikim wiazac, a gdy wypil to bylo bardzo milo, zblizylismy sie do siebie... a w poneidzialek tak jakbym nie byla mu juz obojetna, no ale...

nie wiem co o tym myslec

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

matko co ja wypisuje! gadali o bylych dziewczynach...
athine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:39   #2687
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Hmm jesli chodzi o typ faceta : niebieskie oczy ,brunecik ,hmmm okolo 180 cm
.wykształcenie nie jest dla mnie wyznacznikiem posiadanych umiejętności i posiadanej wiedzy ,acha i lubie takich miśków fajnych
__________________



Edytowane przez mandragona
Czas edycji: 2009-04-27 o 21:49
mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:42   #2688
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

dziewczyny napisałam ! i czuję jakieś skrępowanie i w ogóle dziwnie mi jak nie wiem
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:46   #2689
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

ojojoj..ale się tłoczno zrobiło witam wszystkie nowe osóbki!
piszcie na NK, zapraszajcie..a co tam w końcu to nie jest żadna propozycja matrymonialna
co do miłości w pracy..to nigdy nie jest fajne kiedy coś się nie uda.. bo potem codziennie widuje się ta osobę i musi być strasznie przykro..
mój ideał..co do wyglądu,to obowiązkowo wyższy ode mnie,jakies min 185 ciemne włoski,nie jakiś szkielet ale też nie mieśniak,taki w sam razzz piękne oczka,boski usmiech,ładne dłonie najlepiej gdyby był starszy..w granicach rozsądku..hehe a charakter to moglabym wymieniać i wymieniać.. i jeszcze to coś..heh...szkoda,że nie ma ideałów
a no i obowiązkowo wykształcony nie twierdzę,że facet bez studiów jest jakiś głupi czy coś..ale wolę wykształconych,tak po prostu z doświadczenia wiem,że wtedy są wspólne tematy itp
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2009-04-27 o 21:48
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 21:54   #2690
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

To może ja coś powiem o moim ideale
Chciałabym, żeby mój facet nie palił to najważniejsze, bo ja też nie palę i przydzę się papierosami. Był ambitny, coś studiował obojętnie co, nie był otyły i to wszystko bo wygląd nie ma dla mnie większego znaczenia. Aha był czuły, wyrozumiały, troskliwy i przede wszystkim SZCZERY zawsze
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:00   #2691
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

dziewczynyy,a ja chce mu powiedziec czesc, latam do parku z psem jak glupia, a on nie ma treningów.. ;(
nk tez nie.. ;/ a mieszkamy tak blisko siebie.. i nigdy nie moge na niego "wpasc"..
hmm a jak juz moze kiedys dojdzie to tego, ze bedziemy na czesc (raz mi powiedział, nie odpowiedziałam z niepewności czy to do mnie, bo powiedział dosyć cicho), to co dalej robić? Zawrocil mi sasiad w glowie, ojj zawrocił...
WEDELKA braawo ; )
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:00   #2692
Eweczka173
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 370
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

A ja jak byłam mała uważałam że moim ideałem jest brunet o brązowych oczach

A tak się działo że każdy z którym sie spotykałam był niebieskookim blondynem
I obecny, S. ma niebieskie oczy, ciemne blond włosy, ma ok. 180 cm wzrostu... Podoba mi się w nim jego spojrzenie i ten uśmiech i tak uważam że intelekt jest ważny bardzo ważny, gdybym spotkała największego przystojniaka w województwie i on by chciał ze mną być, a był by przy tym mało inteligentny to cóż hehe

A wracając do S. to w ciągu naszej rozmowy na gg, powiedzał mi że zauważył, że ode mnie ciężko wyciągnąć buziaka, ech... ale też napisał, że poczeka i ma nadzieję że się doczeka cóż, chyba już wyjścia nie mam, przełamać się muszę...
Eweczka173 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:56   #2693
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

1.Eweczka-przełam się,zrób to dla nas
2.Wedelka!!Jestem z Ciebie dumna!!
3.Marzeniątko-wiem,że najtrudniej zacząć takie rozmowy,ale jeśli obecna sytuacja Ciebie męczy,to chyba będziesz musiała kiedyś z nim porozmawiać.A na razie płyń z prądem wydarzeń.

Miłego dnia dziewczynki!
Aha-nie odpisał,bo podejrzewam,że nie wchodził na NK.Jego strata
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:58   #2694
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Wedelka Pokaż wiadomość
dziewczynki mam pytanie. napisałybyście pierwsze do faceta na nk, jeżeli podobałby się Wam i odnosiłyście wrażenie, że też mu się podobacie ??
Ja tam bym nie napisała, ale ja to jestem najbardziej nieśmiała odmiana nieśmiałości jesli chodzi o sprawy damsko męskie No może popodglądałabym Go kilka razy, może wtedy sam by się zorientował ale sama nie wiem
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:34   #2695
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Witam dziewczyny

Prezepraszam, że tak wetnę się Wam w wątek, ale chciałabym, abyście mi poradziły

No więc... czy jeśli zobaczę na imrezie bądź w jakimkolwiek innym miejscu chłopaka, którego dawno nie widziałam, który mi się podoba, ale oczywiście on o tym nie wie, to czy wypada, abym pierwsza do niego podeszła? I co najlepiej wtedy powiedzieć. Bo coś w stylu "O jak dawno się nie widzieliśmy" jest trochę...hm...oklepane:ro lleyes:
A co jeśli będzie w towarzystwie kumpla/kumpli?

Pomóżcie, plis
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 13:10   #2696
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

na imprezie;d wywijaj na parkiecie, zeby skierowac na siebie wzrok wszystkich, w tym i JEGO
jak znasz jakiegos jego kumpla w towarzystwie, to zagadaj do niego, a rozmowa sama sie rozkreci i z NIM
a jak nie znasz zadnego z kolegow, a oni np siedza/stoja, to powiedz cos "co tak stoisz/siedzisz" i porwij do tanca Hmm ja na imprezie jestem nawet wyluzowana Kazdy pewnie jest wiecej lub mniej.. Takze jest to jak najbardziej odpowiednie miejsce, jezeli jednak nie jest zbyt glosno Trzeba odejsc w bardziej zaciszne miejsce
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 13:22   #2697
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Bagera ale ja go dobrze znam i nie musze wyczajać co lubi itp. Bo wiesz, my się znamy jakoś od grudnia ubiegłego roku. Zaprzyjaźnilismy się, naprawdę szybko, bo nam się świetnie rozmawiało. On był wtedy świeżo po rozstaniu z dziewczyną. Ja robiłam za przyjaciółkę,nigdy nie patrzyłam na niego przez pryzmat męźczyzny, ale patrzyłam na niego jak na dobrego przyjaciela. Wszystko tak było do póki nie porozmawiałam sobie z przyjaciółką, która to się zapytała co z nami nie tak, że do tej pory nie jesteśmy razem. Powiedziała coś co brzmiało mniej wiecej tak "Kobieto Tobie zależy na nim, jemu zależy na Tobie. Pierwszy raz widzę, żeby facet na kogoś tak patrzył. Spędzacie ze sobą całe dnie (rzeczywiście tak było) to dlaczego nie spróbujecie być razem?" i wtedy coś we mnie pękło.. uświadomiłam sobie, że jest dla mnie kimś więcej i że chyba się w nim zakochałam..
Także my siebie obydwoje znamy jak własną kieszeń, dlatego też myślę, że nie bedę miała problemu z nim szczerze porozmawiać. Byleby tylko ten temat zacząć..
Nawet już kiedyś o tym rozmawialiśmy, jakieś dwa tygodnie wstecz tylko, że on wtedy powiedział "Marzenko, ja nie wiem czy jestem Ci w stanie zagwarantować związek, ale na chwilę obecną mogę Ci powiedzieć, że chce spędzać z Tobą czas" i.. temat się urwał. Ja rozumiem, że się zawiódł na dziewczynach, bo jest naprawdę świetny, a dwie go poważnie zraniły. Tylko, że ja nie chcę być chwilowym plastrem na jego smutki, a później jak mu się znudzę z kims się zwiąże. Albo w jedną, albo w drugą stronę.
Przepraszam,z a wywód i dziękuje, że ktokolwiek to przeczytał
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 14:31   #2698
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

nie odpisał
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 15:13   #2699
Eweczka173
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 370
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Wedelka Pokaż wiadomość
nie odpisał
Może jeszcze nie przeczytał Twojej wiadomości, narazie nie ma co się martwić główka do góry, jeszcze odpisze
Eweczka173 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 15:16   #2700
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Wedelka Pokaż wiadomość
nie odpisał
Spokojnie, daj mu czas.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.