Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka? - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 15:25   #2701
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

ach to wspieranie się wzajemne jest niezastapione
niektórzy odpisuja dopiero po jakims czasie także spokojnie
a mnie po zajęciach wysiągnął na spacerek pan D. kiedyś o nim pisałam..poznaliśmy się przez Sympatię,potem pół roku rozmów na gg i raz kiedys się widzeliśmy; miły gość, jako kolega spoko,nic więcej raczej
poza tym świetnie..ani R. ani M. się nie odzywają faceci..ach
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 17:52   #2702
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez oluskaaa922 Pokaż wiadomość
na imprezie;d wywijaj na parkiecie, zeby skierowac na siebie wzrok wszystkich, w tym i JEGO
jak znasz jakiegos jego kumpla w towarzystwie, to zagadaj do niego, a rozmowa sama sie rozkreci i z NIM
a jak nie znasz zadnego z kolegow, a oni np siedza/stoja, to powiedz cos "co tak stoisz/siedzisz" i porwij do tanca Hmm ja na imprezie jestem nawet wyluzowana Kazdy pewnie jest wiecej lub mniej.. Takze jest to jak najbardziej odpowiednie miejsce, jezeli jednak nie jest zbyt glosno Trzeba odejsc w bardziej zaciszne miejsce
Chodziło mi o innego rodzaju imprezę Mniejsza o jaką, ale w kazdym razie bez tańczenia. Bo nawet jeśli tańczyć tam można, to jest to poza zasięgiem wzroku tych, którzy nie tańczą.
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:31   #2703
asiawoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Achhhh dziewczyny jak ja mam już dość.
Albo koleś jest za bardzo ambitny, albo rzeczywście mu nie wpadłam w oko. Damn. Nie lubię tkich sytuacji xD
asiawoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:37   #2704
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Może po prostu najpierw mu się nie chciało napisać, a potem zapomniał?

Do mnie koleś ze szkoły napisał 2 pw na n-k, z konta fikcyjnego (podał mi swój nr gg i w ogóle;f). Nie odpisałam mu, bo mi się zwyczajnie nie chciało:P (tak jakoś, humor nie ten, co będę pisać z obcymi jakimiś)..., później jakoś czasu nie było, zapomnialam, dni mijały... po tygodniu mi się przypomniało no to się zebrałam w sobie, no i chciałam odpisać, co mi szkodzi:P Patrzę a tu.. konto usunięte

Ogólnie to ja zauważyłam u siebie coś takiego, że jak wiem, że się podobam komuś, i ten ktoś do mnie pisze, to uruchamia mi się "ucieczka"... o_O
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:44   #2705
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ogólnie to ja zauważyłam u siebie coś takiego, że jak wiem, że się podobam komuś, i ten ktoś do mnie pisze, to uruchamia mi się "ucieczka"... o_O
niestety też mam taką funkcję, jak 'ucieczka'
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:05   #2706
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
niestety też mam taką funkcję, jak 'ucieczka'
kuurcze, dziewczyny.. i ja tak mam;/ nie wiem czemu.. boje sie zranienia, odrzucenia, nie chce sie "przejechac".. nie wiem... juz mialam tak z 3 chlopakami, ze prosili mnie o chodzenie, a ja jednak nie chcialam, mimo ze wczesniej mi sie podobali.. tylko ze jak juz moglam dostac to co chcialam, to jednak mi sie to odechciało;P
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:20   #2707
Eweczka173
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 370
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez oluskaaa922 Pokaż wiadomość
kuurcze, dziewczyny.. i ja tak mam;/ nie wiem czemu.. boje sie zranienia, odrzucenia, nie chce sie "przejechac".. nie wiem... juz mialam tak z 3 chlopakami, ze prosili mnie o chodzenie, a ja jednak nie chcialam, mimo ze wczesniej mi sie podobali.. tylko ze jak juz moglam dostac to co chcialam, to jednak mi sie to odechciało;P
Skąd ja to znam...
No mój "Romeo" napisał że nie może doczekać się czwartkowego spotkania i buziaka, no właśnie, że ja niby mu obiecywałam, to mnie chłopak zrobił...
Cóż, chyba będę się musiała upić żeby się odważyć...
Eweczka173 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 08:50   #2708
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Marzeniątko - jeśli już rozmawaialiście,to ja bym dała trochę na wstrzymanie,poczekaj jakiś tydz.czy dwa,żeby nie wyjść na natrętnąale dawaj mu do zrozumienia,że może na Ciebie liczyć i takie tam...a po tym tyg.czy dwóch powróć do rozmowy i nie daj się spławić słówkami typu"chcę z Tobą spędzać mile czas".Taka jest moja rada.

Wszystim dziewczynom,którym facet nie odpisał-nie martwcie się!Odpisze z opóźnieniem(skąd ja to znam),a jak się w 7dniach nie zmieści,to trzeba unieść się honorem.I nie żałujmy,że napisałyśmy,bo o nas świadczy to dobrze,a o tym,że ich nie stać na odpowiedź...Dla znających moją historię-też mi nie odpisał jeszcze,może powinnam przez gg napisać a nie NK...ale jestem tak zmęczona pracą,że nawet mnie to specjalnie nie obeszło.Odpisze-dobrze,nie odpisze-jego strata,jego strata,jego bardzo wielka strata
Behind
-ale Ci się trafiło,niech no piorun strzeli
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:58   #2709
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

i tak trzymać... racja - odpisze to dobrze a jak nie to jego i wyłącznie jego strata.
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:07   #2710
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Otóż to-jak nie odpisują..to niech żałują,bo nie wiedzą co tracą
czy ja wiem czy mi się tak trafiło..D. może i coś by chciał,ale ja nie chcę a pozostala dwójka..to brak slów..echhh
wczoraj rozmawiałam z R. chyba z 3h na gg..jak zwykle sto tysięcy aluzji..ale nic poza tym..a czy się zobaczymy i kiedy..pojęcia nie mam jutro imprezuję z jego przyjacielem i jego bratem żeby było śmieszniej..hehe
a w ogóle to jego przyjaciel dzwonił do mnie żeby wypytać o jutrzejszy wieczór..i pytał się czy R. będzie..a ja mówię,że raczej nie..z resztą skoro on wyjeżdza z Pzn to nie ma po co przyjeżdzać,przecież dla mnie specjalnie by nie przyjechał specjalnie mu to powiedziałam, z nadzieją,że powtórzy wszystko R..heh a on,że zadzwoni i z nim pogada i może przyjedzie (bo wstępna wersja była,że ta impr w pt a R. ma już zapr na grill i sam nie wiedział itp itd.)
a ponoć R. ma być w nast. weekend tu..ale jakoś nie bawi mnie już takie czekanie miesiąc na jakieś spotkanie..jak tylko będzie okazja się zobaczyć,to chyba czas sobie szczerze pogadać..
a i jeszcze się biedak żalił ,że R. nie chciał mu podać mojego gg więc musiał mój tel. od kumpeli wziąc

ach i jeszcze jedno co roku wyprawiam urodziny w takim jednym klubie, gdzie gra M. właśnie sprawdziłam rozpiskę kto kiedy prowadzi impr i M. jest wpisany tylko na jedną sobote w maju..akurat na tą,na która mam zaplanowaną tą imprezę ur..heh

ps.właśnie dostałam smsa od przyjaciela R. że jednak R. też będzie
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2009-04-29 o 18:30
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 18:40   #2711
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Hmm a u mnie nadal nic pan M sobie wyjechał na majówke Ciekawe czy sie odezwie jak narazie cisza WRRRrrr
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 19:12   #2712
asiawoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

U mnie też nic! A mam dwóch przystojniaków na oku :P
Jeden - starszy o 5 lat, mieszka daleeekko 70 km, mega przystojny - wszystkie laski na niego lecą , a on nic - jest podejrzenie, że jest homo. :P
Drugi - rok starszy, na wyciągnięcie ręki, mieszka parę ulic ode mnie i też nic! Może ma laskę :P Albo jest za bardzo ambitny ;p
asiawoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 19:32   #2713
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Aninek nie rozmawialiśmy. Mamy się spotkać , o ile się uda w piątek może wtedy coś tam porusze temat. Ale nie wiem czy to ma jakiś sens.. No zobaczymy.

Asiawoda jeżeli ten drugi ma kogoś to odpuść sobie go. Jestem pewna, że Ty nie chciałabyś, żeby Ci ktoś odbił faceta..
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 19:37   #2714
asiawoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Marzeniatko napisałam MOŻE ma dziewczynę. Nie wiem czy ma, czy nie ma. Nie wybadałam sytuacji.

ale spoko - nie będę odbijać ;D rozumiem ;p
asiawoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 19:41   #2715
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez asiawoda Pokaż wiadomość
Marzeniatko napisałam MOŻE ma dziewczynę. Nie wiem czy ma, czy nie ma. Nie wybadałam sytuacji.

ale spoko - nie będę odbijać ;D rozumiem ;p
Ale ja wiem, doczytałam, że może. Ale to proforma. Bo nienawidzę osób, które mieszają się w czyiś związek .Dlatego z góry uprzedzam
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 19:50   #2716
asiawoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Ale ja wiem, doczytałam, że może. Ale to proforma. Bo nienawidzę osób, które mieszają się w czyiś związek .Dlatego z góry uprzedzam
Spoko ;D

W każdym bądź razie nie chce zbytnio działać, bo za bardzo potem o tym rozmyślam i się zastanawiam, czy to co powiedziałam było ok i bla bla bla... ;D Echh.. Nie chce wyjść na jakąś natarczywą/napaloną/desperatkę***

*** niepotrzebne skreślić

;D
asiawoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 22:10   #2717
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Otóż to-jak nie odpisują..to niech żałują,bo nie wiedzą co tracą
czy ja wiem czy mi się tak trafiło..D. może i coś by chciał,ale ja nie chcę a pozostala dwójka..to brak slów..echhh
wczoraj rozmawiałam z R. chyba z 3h na gg..jak zwykle sto tysięcy aluzji..ale nic poza tym..a czy się zobaczymy i kiedy..pojęcia nie mam jutro imprezuję z jego przyjacielem i jego bratem żeby było śmieszniej..hehe
a w ogóle to jego przyjaciel dzwonił do mnie żeby wypytać o jutrzejszy wieczór..i pytał się czy R. będzie..a ja mówię,że raczej nie..z resztą skoro on wyjeżdza z Pzn to nie ma po co przyjeżdzać,przecież dla mnie specjalnie by nie przyjechał specjalnie mu to powiedziałam, z nadzieją,że powtórzy wszystko R..heh a on,że zadzwoni i z nim pogada i może przyjedzie (bo wstępna wersja była,że ta impr w pt a R. ma już zapr na grill i sam nie wiedział itp itd.)
a ponoć R. ma być w nast. weekend tu..ale jakoś nie bawi mnie już takie czekanie miesiąc na jakieś spotkanie..jak tylko będzie okazja się zobaczyć,to chyba czas sobie szczerze pogadać..
a i jeszcze się biedak żalił ,że R. nie chciał mu podać mojego gg więc musiał mój tel. od kumpeli wziąc

ach i jeszcze jedno co roku wyprawiam urodziny w takim jednym klubie, gdzie gra M. właśnie sprawdziłam rozpiskę kto kiedy prowadzi impr i M. jest wpisany tylko na jedną sobote w maju..akurat na tą,na która mam zaplanowaną tą imprezę ur..heh

ps.właśnie dostałam smsa od przyjaciela R. że jednak R. też będzie
No to super mam nadzieje,że imprezka się uda. Hmm a co do M. chłopak kombinuje ładnie;p ciekawe co z tego wyniknie.
A ja chyba sobie daruje mojego R. czas najwyższy, tylko ,zeby się ktoś znalazł na jego miejsce było by łatwiej. Męczymy się za bardzo tym ,że musimy ze sobą rozmawiać, taki stersior obopulny nie wiemy co powiedzieć

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Hmm a u mnie nadal nic pan M sobie wyjechał na majówke Ciekawe czy sie odezwie jak narazie cisza WRRRrrr
Chyba twój M. to jak mój R. dopóki ja nie napisze to milczy jak zaklęty, ale ile mozna to robić :/
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 22:19   #2718
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez bagera Pokaż wiadomość
No to super mam nadzieje,że imprezka się uda.
najpierw jest mała parapetówa u mnie, a potem wybywamy gdzieś na miasto; sama jestem ciekawa jak R. będzie się zachowywać..ostatni raz widzieliśmy się we wt. po świętach..po tym spotk były te smsy o kradzieży buziaków,że się skupić nie może itp itd. heh..zobaczymy..pewnie skończy się-jak zwykle-na gadaniu
Cytat:
Napisane przez bagera
Hmm a co do M. chłopak kombinuje ładnie;p ciekawe co z tego wyniknie.
nie no on nie wiedział,że ja wtedy wyprawiam..przypadek taki,że akurat w tą sobotę gra..ale fajnie
Cytat:
Napisane przez bagera
A ja chyba sobie daruje mojego R. czas najwyższy, tylko ,zeby się ktoś znalazł na jego miejsce było by łatwiej. Męczymy się za bardzo tym ,że musimy ze sobą rozmawiać, taki stersior obopulny nie wiemy co powiedzieć
hmm..na siłę nic nie rób, może przetrzymaj go trochę.. i zobczysz czy się odezwie jak nie to go olej, znajdzie się kto inny
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 07:44   #2719
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

...

Edytowane przez cosmetologin
Czas edycji: 2009-05-13 o 21:28
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 07:54   #2720
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

a ja miałam dziś koszmar w nocy - śniło mi się, że stałam w sukni do ślubu a mój wybranek (którego nie mam ) przyjechał z inną a ja zostałam sama... taka upokorzona i ryczałam jak bóbr ;(( masakra.... buuuuuu
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:07   #2721
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Muszę się wam wyżalić, bo nie mam komu, gdyż przyjaciółkom już dawno powiedziałam, że nic do tego chłopaka ( o którym pisałam wcześniej) nie czuje . Postanowiłam, że już nie będę męczyć moich przyjaciółek opowiadaniami o tym jak bardzo jestem zakochana i cierpię.
Ale taka jest prawda nie mogę o nim zapomnieć, może dlatego, że widuję go w pracy i wiem, że jest dalej samotny. Myślę o nim każdego wieczoru jak leżę już w łóżku. Wczoraj nawet oświeciłam w nocy światło wzięłam kartkę i długopis do ręki i zaczęłam pisać: mogłabym mówić Ci cały czas jak bardzo Cię kocham, pragnę i potrzebuję. Jak bardzo chce, żebyś był przy mnie każdej nocy i każdego dnia. Chciałabym, żebyś wiedział jak bardzo cierpię gdy jesteś w pobliżu a ja nie mogę nawet z Tobą porozmawiać, dotknąć Cię i przytulić.
Brakuje mi najbardziej rozmów z nim, bo bardzo często i długo rozmawialiśmy ze sobą na gg. Tak szczerze to ja właściwie pierwszy raz w życiu się zakochałam. Wcześniej podobali mi się różni chłopcy ale to nie było uczucie miłości. No i z tym chłopakiem przeżyłam pierwszy pocałunek. Wcześniej nikogo nie miałam ,boję się,że będę do końca życia samotna, powiecie pewnie, że jestem młoda i kogoś sobie znajdę, ja też mam taką nadzieję ale jednak się boję, że nie spotkam nigdy tego jedynego, z którym będę szczęśliwa.
Ja też tak już zaczynam mysleć;
Szczerze Ci współczuję sytuacji w której się znalazłaś...

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
a ja miałam dziś koszmar w nocy - śniło mi się, że stałam w sukni do ślubu a mój wybranek (którego nie mam ) przyjechał z inną a ja zostałam sama... taka upokorzona i ryczałam jak bóbr ;(( masakra.... buuuuuu
A ja miałam piekny sen Śnił mi się dziś ( i to już nie pierwszy raz ) IDEAŁ z mojego LO achhhh piekny chłopak.. cudowny
Skubany, podoba mi się od 1 klasy !
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:16   #2722
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

...

Edytowane przez cosmetologin
Czas edycji: 2009-05-13 o 21:29
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:01   #2723
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Dziękuję Semele
Ja się boję, że nikogo sobie nie znajdę, bo to nie chodzi o tow życiu, żeby się z kimś związać na siłę, żeby nie być samotnym.
Taki kolega też z pracy napisał mi karteczkę czy się z nim nie umówię, a ponieważ nie miałam wtedy ochoty zaraz po pracy wracać do domu to się zgodziłam, ale mu to powiedziałam, żeby sobie nie robił żadnych nadziei ze mną związanych a on na to, że dobra. Za kilka dni znowu piszę mi smsa czy teraz do niego do domu nie przyjdę na przyjacielską herbatkę. A ja to czułam, że mu nie chodzi o przyjaźń i powiedziałam, że nie. No i nic więcej nie pisał. Takie rzeczy jak sympatia się czuje od razu, czyby się chciało z kimś związać czy nie. Do tego chłopaka, o którym wcześniej pisałam to poczułam od razu takie dziwne uczucie i bardzo szybko sobie zdałam sprawę, że chciałabym z nim być. I boję się, że tak będzie zawsze, że jak ja coś poczuje to ta druga strona nie poczuje nic i odwrotnie, a przecież nie mogę być z kimś tylko po to, żeby nie być sama. Jakieś 2 tygodnie temu zalogowałam się na sympatii i tam był taki chłopak co nawet mi się spodobał i napisałam do niego wysłałam mu swoje zdjęcia i się spotkaliśmy. I jak go zobaczyłam to odrazu go polubiłam. Ale mi jak na kimś zależy to nie wiem co mam gadać i cały czas milczę. I może po spotkaniu dlatego do mnie już nic nie napisał, chociaż ja do niego napisałam co słychać. Ale z tym się już dawno pogodziłam i powiedziałam sobie, że już nigdy do żadnego chłopaka pierwsza nie będę startować już 2 razy to zrobiłam i mam dosyć.
Ale dalej nie mogę pogodzić się z tym , że ten którego dalej tak kocham nic do mnie nie czuje
znajdziesz na pewno jak ma być byle jaki to lepszy żaden widocznie nie zależy ci na jakimś tam faceci, musi być wyjątkowy itd..ale to tylko dobrze o Tobie świadczy więc głowa do góry sama nie mam faceta i nigdy nie miałam jakiegoś super powodzenia...ostatnio spotykam samych kolesi,którzy to najlepiej spoczęliby na laurach i wszystko robić za nich
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:18   #2724
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

powoli godze się z tym, że Ł nie napisze
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:23   #2725
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Wedelka Pokaż wiadomość
powoli godze się z tym, że Ł nie napisze
może jeszcze napisze, oni mają czasem opóźniony zaplon a jesli nie to weź go olej i tyle w ogole zastanawia mnie zawsz to ich nieodpisywanie..juz sama kultura wymaga żeby coś napisac..cokolwiek,choćby na odwal.a oni czasem nic,po prostu zero odp..echh

a ja się nie moge doczekać wieczora i spotkania z R. chociaż dziwne,bo wczoraj jego kumpel pisał,że R. będzie, a kiedy on sam pisał mi smsy to konkretnie nie dał do zrozumienia,że wpada..albo chce zrobić niespodziankę albo nie wiem nie uwierzę,że będzie póki go nie zobaczę;]
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 20:30   #2726
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
może jeszcze napisze, oni mają czasem opóźniony zaplon a jesli nie to weź go olej i tyle w ogole zastanawia mnie zawsz to ich nieodpisywanie..juz sama kultura wymaga żeby coś napisac..cokolwiek,choćby na odwal.a oni czasem nic,po prostu zero odp..echh

a ja się nie moge doczekać wieczora i spotkania z R. chociaż dziwne,bo wczoraj jego kumpel pisał,że R. będzie, a kiedy on sam pisał mi smsy to konkretnie nie dał do zrozumienia,że wpada..albo chce zrobić niespodziankę albo nie wiem nie uwierzę,że będzie póki go nie zobaczę;]
Też nie znoszę tego ich nieodpisywania...Mój kolega też nie odpisał,ale mam wrażenie,że przeczytał tę wiadomość,bo dziś na wykł.spojrzał na mnie,ja się uśmiechnęłam,a on tak poważną minę zrobił i się odwrócił...zero sympatii w spojrzeniuNie rozumiem go,naprawdę.

Behind,jak R.będzie,to powinnaś z nim pogadać,bo to się robi zabawa w kotka i myszkę
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:03   #2727
Eweczka173
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 370
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Przeżyłam dzisiejsze spotkanie, ale miałam niezłego stresa. S. dał mi czerwoną różę i cóż ja już nie mogłam być taka nieczuła, bo chłopak się stara, wymyśla różne wycieczki i niewiadomo co a ja taka wiedźma. No i jak już odwiózł do domciu to wreszcie się odważyłam, pomyślałam raz się żyje i go pocałowałam... Nie był to może jakis długi pocałunek, ale cieszę się że się odblokowałam. Tylko że teraz ciągle myślę czy wszystko wyszło tak jak miało wyjść i czy sobie nie myśli że beznadziejna pod tym względem jestem ...
Eweczka173 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:27   #2728
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Wczoraj rozmawialiśmy z B. i okazało się, że nie wie czy wkońcu będzie miał w piątek czas. Dzisiaj miałam przedzwonić, żeby się spytać co i jak.
Zadzwoniłam, po pół sygnału już odebrał telefon (kazałam sobie czekać na ten telefon cały dzień, wieczorem dopiero zadzwoniłam ) okazało się, że jutro nie może, mi w sumie też nie pasuje i się umówiliśmy na sobotę. Zaraz chciałam zakończyć rozmowę (żeby toto się nie narzucać ) i powiedziałam "to już nie przeszkadzam" i zaraz taki podniesiony głos w słuchawce "nie,nie, nie nie przeszkadzasz mi " :pp
Także widzimy się w sobotę...
ma ktoś może w zanadrzu jakiś lubczyk?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2009-04-30 o 21:40
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:36   #2729
asiawoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Wow dziewczyny! Rozkręcacie się!
asiawoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 07:57   #2730
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Eweczka173 Pokaż wiadomość
Przeżyłam dzisiejsze spotkanie, ale miałam niezłego stresa. S. dał mi czerwoną różę i cóż ja już nie mogłam być taka nieczuła, bo chłopak się stara, wymyśla różne wycieczki i niewiadomo co a ja taka wiedźma. No i jak już odwiózł do domciu to wreszcie się odważyłam, pomyślałam raz się żyje i go pocałowałam... Nie był to może jakis długi pocałunek, ale cieszę się że się odblokowałam. Tylko że teraz ciągle myślę czy wszystko wyszło tak jak miało wyjść i czy sobie nie myśli że beznadziejna pod tym względem jestem ...
Fajnie fajnie Pewnie było bardzoo dobrze

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Wczoraj rozmawialiśmy z B. i okazało się, że nie wie czy wkońcu będzie miał w piątek czas. Dzisiaj miałam przedzwonić, żeby się spytać co i jak.
Zadzwoniłam, po pół sygnału już odebrał telefon (kazałam sobie czekać na ten telefon cały dzień, wieczorem dopiero zadzwoniłam ) okazało się, że jutro nie może, mi w sumie też nie pasuje i się umówiliśmy na sobotę. Zaraz chciałam zakończyć rozmowę (żeby toto się nie narzucać ) i powiedziałam "to już nie przeszkadzam" i zaraz taki podniesiony głos w słuchawce "nie,nie, nie nie przeszkadzasz mi " :pp
Także widzimy się w sobotę...
ma ktoś może w zanadrzu jakiś lubczyk?
Haha lubczyk dobre ! Tylko pogratulować spotkania
Wy tu się spotykacie a mnie co zostaje -nauka do MATURY!!! aaaaa
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.