haha problem z facetem jakzeby inaczej... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-12, 09:38   #1
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647

haha problem z facetem jakzeby inaczej...


a bardziej problem ze mna sama zapewne...Otóż mam superkolege,ktory,odkad sie poznalismy/a znamy sie niedlugo/jest moim aniolem strozem doslownie. Dzwoni zawsze jak dzieje sie ze mna cos niedobrego, radzi mi co mam zrobic w kwestii uczuc,gadamy niemal o wszystkim.Ostatnio pogorszyly mi sie kontakt z moja jedyna przyjaciolka,a on swietnie mnie rozumie i teraz to bardziej jemu sie zwierzam...jest taki opiekunczy,i czuje sie przy nim tak bezpiecznie...i tak slodko mowi na mnie "malenka",ze wymiekam... Mysle,ze on czuje do mnie cos wiecej niz tylko przyjazn...tylko ze ja..ja chyba nie czuje...nie wiem, czy zawsze musi byc uderzenie pioruna i motylki,i bezsenne noce?bo ja tego nie czuje...co nie zmienia faktu ze nie jest mi obojetny. Jestem jakis czas po bolesnym milosnym rozczarowaniu i poki co z tego sie lecze, i nie wiem wlasciwie czego chce.. przeciez nie rzuce sie desperacko w jego ramiona tylko dlatego,ze z tamtym mi nie wyszlo i szukam ukojenia i pocieszenia...bo go w ten sposob skrzywdze. pewnie mowie niejasno,bo jakos nie potrafie ujac w slowa tego,co czuje. mniej wiecej chodzi mi o to, czy cos zaczynac? czy nie psuc przyjazni? bo on moze by i chcial czegos wiecej,ja nie wiem,potrzebuje czasu...
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 09:57   #2
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: haha problem z facetem jakzeby inaczej...

więc porozmawiaj z nim i powiedz mu to co tu napisałaś
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 10:31   #3
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: haha problem z facetem jakzeby inaczej...

ja widze 2 wyjscia: albo potrzebujesz czasu,moze po jakims czasie tez cos poczujesz do niego,albo po prostu niejest tobie pisany,to tylko dobry kumpel i tak zostanie.
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:51   #4
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: haha problem z facetem jakzeby inaczej...

Tak jak przedmówczynie sądze że najlepiej jak mu opowiesz i co nieco o swoich uczuciach żeby poradzić sobie z emocjami. A tak poza tym odczekaj też troche - czas leczy rany. A moze on Cie odpych jakos fizycznie ??
Bo ja np mam takiego swietnego znajomego kumpla ktory mnie rozumie ale po prostu - nie wiem może jestem jakaś pusta itd. ale on chodzi w jakichś ponaciąganych dresach i brudnych koszulkach i po prostu nie wyobrażam sobie miec takiego niechluja za chłopaka :\ a wiem że w jego domu sie nie przelewa ale jego rodzenstwo normalnie sie ubiera i że tak powiem nie sa na bakier z higiena -a on niestety jest. Poza tym wiekszosc kasy jaka dostaje daje na gry i kompa..... ehh
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 12:21   #5
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: haha problem z facetem jakzeby inaczej...

ja mam takie wrażenie, że pomyślałaś o tym wszystkim dla jego dobra, pomyślałaś, że może on coś by chciał i co tu zrobić żeby było dla niego jak najlepiej. Taka babska cecha - poświecania sie, dbania o innych itp. Powinnas sie jednak kierowac tym co jest dla Ciebie dobre, na razie sie boisz, nie jestes pewna itp. i ja bym nie podejmowala akcji. Jesli cos ma sie wydarzyc to bedzie to w swoim czasie. Takie probowanie moze cos miedzy Wami zepsuc, a jak chlopak nawet cos czuje to bedzie sie staral.
A jak nie dasz rady to sadze tak jak Dziewczyny, nie ma nic lepszego od szczerej rozmowy
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.