Kursy przed maturą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-16, 20:37   #1
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Post

Kursy przed maturą


Dziewczyny !
Mam pytanie czy brałyście udział w jakimś kursie (ogólnopolskim lub nie) aby powtórzyć sobie materiał z przedmiotów które chciałyscie zdawać na maturze lub by dostać się na wymarzone studia i jaki był tego rezultat- czy wam dały coś te szkolenia. Proszę o wasze wypowiedzi
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:45   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kursy przed maturą

ja chodzilam na kursy z WOS-u razem z TŻem. nie wiem czy mi to cos konkretnie dalo w przeliczeniu na punkty, bo byla to juz raczej powtorka tego co wiedzialam wczesniej plus sporo rzeczy nie stricte WOSowych, ale na prawde takich ktore warto wiedziec. jednak wiem, ze TŻowi, ktory w szkole WOS mial na marnym poziomie, a nie jest takim maniakiem Polityk, Newsweekow i Wprostow jak ja, dalo to na prawde bardzo duzo (zdal niewiele gorzej ode mnie). kurs prowadzila pani robiaca na UJ doktorat. byla na prawde skarbnica wiedzy. nie zaluje ze chodzilam na te kursy.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:49   #3
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Kursy przed maturą

Cytat:
Napisane przez lain
ja chodzilam na kursy z WOS-u razem z TŻem. nie wiem czy mi to cos konkretnie dalo w przeliczeniu na punkty, bo byla to juz raczej powtorka tego co wiedzialam wczesniej plus sporo rzeczy nie stricte WOSowych, ale na prawde takich ktore warto wiedziec. jednak wiem, ze TŻowi, ktory w szkole WOS mial na marnym poziomie, a nie jest takim maniakiem Polityk, Newsweekow i Wprostow jak ja, dalo to na prawde bardzo duzo (zdal niewiele gorzej ode mnie). kurs prowadzila pani robiaca na UJ doktorat. byla na prawde skarbnica wiedzy. nie zaluje ze chodzilam na te kursy.
Mój brat chodził na historie i WOS i był zadowolony Zdał rewelacyjnie, wiele mu to dało,bo powtarzał i utrwalał wiadomości a gdyby sam miał się do tego zabrać to pewno by tego nie zrobił

Ja mam zamiar iść w jego ślady w tym roku i też chodizc na kursy
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 22:30   #4
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Kursy przed maturą

osobom zainteresowanym studiami w warszawie, szczegolnie mam na mysli tych lubujacych sie w przedmiotach przyrodniczych (chemia, biola, fizyka, geografia) polecam KURSAR na SGGW... szczegolnie biologie, swietna i przyjemna powtorka, pozwalajaca sie bezbolesnie osowic z uczelnia i samym materialem maturalnym
to uczciwa recenzja tegorocznej maturzystki, a nie krypotoreklama :P
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 20:42   #5
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: Kursy przed maturą

Ja miałam też chodzić na takie kursy ale chyba zrezygnuję nie wiem czy jest sens
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 21:15   #6
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Kursy przed maturą

ja chrzanię takie kursy tyle forsy!
wolę się sama uczyć. sam kurs nie jest gwarancją sukcesu trzeba się przecież samemu uczyc
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 21:34   #7
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Kursy przed maturą

ja chce własnie isc na taki kurs z angielskiego tzn. sie zastanawiam bo ponoc prowadzi go moja wychowawczyni wiec jesli to prawda zrezygnuje. jesli jednak to plotka to bede chodzic bo ja sama sie do matury nie wezme, bo nie wiem jak, jestem słabo zorganizowaną osobą. a tak to bede wręcz zmuszona do nauki.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 21:43   #8
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Kursy przed maturą

ja zdawałąm maturę kilka lat temu i na kursy nie chodziłam

siostra zdawała w tym roku, zdała bdb i sama ię uczyła, robiła to systematycznie - skutki pozytywne tego były
kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 21:54   #9
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Kursy przed maturą

Zdawałam mature rok temu i nie chodziłam na żadne kursy ani korepetycje. Na maturze poradziłam sobie dosyć dobrze.
Natomiast co dziwne, koleżanki które chodziły na kursy w ramach powtórki i douczania się wypadły nieco gorzej niż ja.
W zasadzie ja zawsze wolałam uczyć się sama i do wszystkiego sama dochodzić...
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 22:13   #10
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Kursy przed maturą

Cytat:
Napisane przez dora_angel
Zdawałam mature rok temu i nie chodziłam na żadne kursy ani korepetycje. Na maturze poradziłam sobie dosyć dobrze.
Natomiast co dziwne, koleżanki które chodziły na kursy w ramach powtórki i douczania się wypadły nieco gorzej niż ja.
W zasadzie ja zawsze wolałam uczyć się sama i do wszystkiego sama dochodzić...

zgadzam sie zwlaszcza z ostatnim zdaniem
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 14:16   #11
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Kursy przed maturą

ja nie chodziłam na żadne kursy i mature zdała, w sumie duzo powtarzalismy na lekcjach...mysle ze jak sie zmobylizujesz to spokojnie sobie powtorzysz wszystko.
prawda jest taka, że to kosztuje na serio duzo kasy,no ale jesli to kogos przymusi zeby sie zabral za material, to czemu nie
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 15:16   #12
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Dot.: Kursy przed maturą

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
osobom zainteresowanym studiami w warszawie, szczegolnie mam na mysli tych lubujacych sie w przedmiotach przyrodniczych (chemia, biola, fizyka, geografia) polecam KURSAR na SGGW... szczegolnie biologie, swietna i przyjemna powtorka, pozwalajaca sie bezbolesnie osowic z uczelnia i samym materialem maturalnym
to uczciwa recenzja tegorocznej maturzystki, a nie krypotoreklama :P
a co bys powiedziała o kursie z gegry? tez jest dobry?
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Uwierz w siebie <3
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną.
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 17:37   #13
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Kursy przed maturą

chodzilam na kurs z historii+wosu od pazdziernika do marca,zajecia prowadzil profesor uniwersytetu i baardzo milo wspominam,bo robil to niezwykle ciekawie dodatkowo chodzilam na zajecia z historii powszechnej drugiego roku socjologii,bo akurat byly miejsca dla wolnych sluchaczy. poza tym mnooostwo wlasnej pracy,oplacilo sie moja kolezanka jezdzila na specjalne kursy parogodzinne prowadzone na uw,inna na zajecia z biologii,inna z geografii-ogolnie prawie kazdy gdzies chodzil. uwazam,ze im czesciej i wiecej bedziesz obcowac z tym przedmiotem,ktory bedziesz zdawac na maturze-tym lepszy efekt/poczytaj sobie jakies repetytoria,porob testy-bo matura to glownie sztuka rozwiazywania testow i logicznego myslenia aaa i codziennie sobie powtarzaj po trochu-taka systematyczna nauka jest najlepsza.jakbym drugi raz zdawala mature to bym tak zrobila/bo ja tak naprawde wzielam sie za prawdziwe kucie od rana do wieczora non stop mc przed /pozdrawiam i zycze zdania matury,masz jeszcze troche czasu
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 07:58   #14
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Dot.: Kursy przed maturą

a na tych kursach na SGGW to tylko są wykłady czy rozwiazuje sie tam tez jakies testy?
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Uwierz w siebie <3
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną.
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 15:31   #15
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Dot.: Kursy przed maturą

???
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Uwierz w siebie <3
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną.
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 18:59   #16
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Dot.: Kursy przed maturą

up up
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Uwierz w siebie <3
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną.
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 19:23   #17
Silvara
Raczkowanie
 
Avatar Silvara
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Kursy przed maturą

Ja chodziłam na kurs z angielskiego.
Tzn poszłam na jedne zajęcia i zrezygnowałam, bo mi się nie podobało i uznałam, że nie jest mi to potrzebne - strata pieniędzy.

Na maturze wypadłam bardzo dobrze, miałam z angielskiego 98 i 96%. Z ustnego 100%.

Uważam, że uczyć się można samodzielnie i jesli tylko ktoś potrafi się zmobilizować do nauki, to przygotowanie do matury nie pownno sprawić problemu. Nie sądzę, żeby w takiej sytuacji opłacało się wydawać pieniądze na kurs.

Ewentualnie może się on przydać osobie, która wie, że sama nie usiądzie do nauki i potrzebuje czegoś, co ją "zmusi".
Silvara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 15:38   #18
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Kursy przed maturą

podbijam
czy w Gdansku jest jakas dobra szkola ktora prowadzi kurs z matematyki? bo jest cosinus i indeks a ja nie wiem ktora wybrac zeby nie zalowac zdaje matme podstawy ale chodze do klasy o profilu humanistycznym i chce sie troche podciagnac i zdac na dobrym poziomie bo bede miala matme na studiach
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.