Stepper II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 17:17   #2071
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Stepper II

20'
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:58   #2072
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Stepper II

15 min
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 06:37   #2073
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Stepper II

Wczoraj 45 minutek po prawie tygodniowej przerwie spowodowanej wyjazdem. W srode znowu wyjezdzam, i znowu tydzien bez stepperka ehhh... No, ale do tego czasu plan codziennego treningu po 45 min, choc kusi mnie juz przedluzac do 60 min
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:10   #2074
Kasia.26
Przyczajenie
 
Avatar Kasia.26
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Stepper II

Wczoraj 2400 stepów w 38 minut. Nie wiem jak można zrobić 4200 stepów w tym samym czasie bo ja stepuję bardzo szybko, rzekłabym "biegnę".
Rozpracowałam już mój stepperek i wiem, że spalam 100 kalorii po 700 stepach. Jak na razie efektów nie widzę, a ćwiczę od 15 lutego co drugi dzień, średnio po 30 minut. Od dzisiaj będę ćwiczyć codziennie z wyjątkiem sobót i niedziel po 20 minut na najlżejszym obciążeniu
__________________

Kasia.26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 19:12   #2075
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Stepper II

Na stronach związanych z kulturystyką i ogólnie sportem zleca się ćwiczenia aerobowe 3-4 dni w tygodniu, aby uniknąć przetrenowania.

"Jeśli chodzi o częstotliwość ćwiczeń aerobowych to zalecane jest zacząć od 20 minutowych sesji trzy dni z rzędu. Ważne by ich zestaw był urozmaicony, w ten sposób nabierze się ochoty do treningów i uniknie się przetrenowania. Skorzystać można z jogging’u, energicznego marszu, aerobiku, czy też roweru treningowego. Po miesiącu wskazane jest ćwiczyć już przez cztery dni. Przy czym czas trwania z każdym dniem winien się wydłużać z 20 minut przez pierwsze dwa dni do 40 minut przez kolejne, aż dojdziemy do pełnej godziny ćwiczeń."
http://metabolizm.pl/cwiczenia/cwicz...e-metabolizmu/

"! Ćwiczenia aerobowe to ćwiczenia tlenowe, najlepsze to bieganie, szybki marsz lub rower. Częstotliwość tych ćwiczeń zależy od poziomu otłuszczenia organizmu, im wiecej tłuszczu tym wiecej aerobów. Srednio 3-4 razy w tygodniu po min 30 minut."
http://kulturystyka.com.pl/archiwum/an/186

I jeszcze o skrzypiących stepperach: poszłam do sklepu z rowerami i panowie polecili mi "Greasing LUBE Z.45" firmy Zéfal. Pojemnik ma 100ml i jest to olej za 14 złotych. Naoliwiłam nim ze trzy razy wszystkie śrubki i po trzech dniach już w ogóle nie skrzypiał (i dotąd nie "marudzi"), więc polecam wszystkim.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:38   #2076
maya23
Raczkowanie
 
Avatar maya23
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 75
Dot.: Stepper II

...zaczelam od paru dni...po 5 min.juz padam a Wy piszecie o 40 min!?
Jak to mozliwe,ze jestem taka detka?

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

...zaczelam od paru dni...po 5 min.juz padam a Wy piszecie o 40 min!?
Jak to mozliwe,ze jestem taka detka?
maya23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:27   #2077
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Stepper II

Dziś sie udało 60 min Ale zaoglądałam się w fajnym filmie
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 15:47   #2078
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: Stepper II

Hej wszystkim właśnie dzisiaj przywieźli mi na allegro nowiutki stepper ćwicząc na nim chciałam głównie spalić co nieco z brzucha, ale słyszałam na jednych forach, że na brzuch on nie działa, na innych znowu, że działa i nie wiem w co wierzyć co wy o tym sądzicie? macie jakieś efekty na brzuszku i w biodrach. Jeśli tak to jakie? Proszę o odpowiedź
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 17:38   #2079
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Stepper II

godzinka
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 18:31   #2080
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Stepper II

A dzisiaj o dzisiaj o dziwo 64 min Kocham moj stepper
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:32   #2081
maya23
Raczkowanie
 
Avatar maya23
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 75
Dot.: Stepper II

nie smiejcie sie...ale udalo mi sie zrobic 15 ,pomimo,ze nogi o litosc wolaly!!!
maya23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 19:49   #2082
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: Stepper II

Witam.
Chciałam zapytac czy możecie mi polecić dobry stepperek nie drogi który mogę zakupić na allegro?
Zupełnie się na tym nie znam a podczytuje Was i widzę że dajcie radę to i ja myślę spróbować
Z góry dziękuje
__________________

sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 22:00   #2083
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez maya23 Pokaż wiadomość
nie smiejcie sie...ale udalo mi sie zrobic 15 ,pomimo,ze nogi o litosc wolaly!!!
Jak już przebrniesz te 15min, to później już się tak nie męczysz Przynajmniej ja tak mam.

U mnie dziś zaliczone 40min i rozciąganie. Robię co drugi dzień(a dokładniej 3 razy w tygodniu) od ponad tygodnia(5 stepowań za mną), ale efektów na razie nie widzę. Mam nadzieję, że przyjdą niebawem
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:43   #2084
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Stepper II

nie smieje sie z 15 min bo ja dzis
20' zaliczylam ( po wroceniu z biegania)
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:36   #2085
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Stepper II

Witam.
Na steperze ćwiczę od 3 tyg, zazwyczaj 2 razy w tygodniu na siłowni, ponieważ póki co nie zdecydowałam się na zakup stepera, jednak bardzo jestem zadowolona z efektów, które już się pojawiły i w sumie nie zauważyłam tego ja lecz mój TŻ. Zaczynałam od 15 min. no i z każdym dniem na siłowni zwiększam czas, wczoraj ćwiczyłam 32 min. plus do tego robię orbitrek przez 10 - 15 min. Widać, że nogi stały się bardziej sprężyste, już nie są takie "oklapnięte" no i zrobiły się bardzo jędrne, jestem bardzo szczupła, ale jak to bywa cellulit nie odpuści nikomu, ale zauważyłam się zmniejszył trochę. Wiem, że to zasługa stepera, ponieważ to jedyne ćwiczenia jakie w tym momencie wykonuję. Uważam, że jest to super sprawa!
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 10:44   #2086
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Stepper II

W ogóle postanowiłam przestać przejmować się licznikiem (potrafi się zatrzymywać w sumie nawet na kilkanaście minut) i będę odliczać czas na stopperze, tak iż kiedy ćwiczę 60 minut, to ćwiczę faktycznie 60 minut.

Jeśli chodzi o efekty, to wydaje mi się, że udka są troszkę bardziej sprężyste, ale tak naprawdę to muszę wyrobić sobie rutynę i potem dopiero się zobaczy.


Cytat:
Napisane przez sylfiaaa Pokaż wiadomość
Witam.
Chciałam zapytac czy możecie mi polecić dobry stepperek nie drogi który mogę zakupić na allegro?
Zupełnie się na tym nie znam a podczytuje Was i widzę że dajcie radę to i ja myślę

spróbować
Z góry dziękuje
Myślę, że nie opłaca się kupować nic tańszego niż 150zł, bo inaczej jest ryzyko, że szybko się rozwali (a wiadomo że reklamacja przy zakupach przez internet jest zawsze większym problemem; raz przez 3 miesiące czekałam na wymianę dysku twardego, czyli zero kompa!!!). Mój kosztował jakieś 180zł i jest ok, ale i tak nastawiałam się, że jest to tylko stepper przejściowy, na próbę, czy w ogóle będzie mi odpowiadać taka forma aktywności. Kiedy odmówi mi posłuszeństwa, to kupię coś z górnej półki (powyżej 400zł) z tłokami hydraulicznymi, a nie siłownikami.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 12:25   #2087
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
W ogóle postanowiłam przestać przejmować się licznikiem (potrafi się zatrzymywać w sumie nawet na kilkanaście minut) i będę odliczać czas na stopperze, tak iż kiedy ćwiczę 60 minut, to ćwiczę faktycznie 60 minut.

Jeśli chodzi o efekty, to wydaje mi się, że udka są troszkę bardziej sprężyste, ale tak naprawdę to muszę wyrobić sobie rutynę i potem dopiero się zobaczy.




Myślę, że nie opłaca się kupować nic tańszego niż 150zł, bo inaczej jest ryzyko, że szybko się rozwali (a wiadomo że reklamacja przy zakupach przez internet jest zawsze większym problemem; raz przez 3 miesiące czekałam na wymianę dysku twardego, czyli zero kompa!!!). Mój kosztował jakieś 180zł i jest ok, ale i tak nastawiałam się, że jest to tylko stepper przejściowy, na próbę, czy w ogóle będzie mi odpowiadać taka forma aktywności. Kiedy odmówi mi posłuszeństwa, to kupię coś z górnej półki (powyżej 400zł) z tłokami hydraulicznymi, a nie siłownikami.
Dziękuje Ci za odpowiedź.
W takim razie szukam czegoś z górnej półki
Pozdrawiam.
__________________

sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 18:03   #2088
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Stepper II

Dzień dobry
Powracam do Was i do steperowania na dobre : wczoraj 10 minutek, dziś 12
Pozdrawiam.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:19   #2089
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: Stepper II

heej a co z tym brzuchem???
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 21:45   #2090
luskaaa
Raczkowanie
 
Avatar luskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 493
Dot.: Stepper II

55 minut
mi troche z brzucha polecialo tluszczyku jak wczesniej cwiczylam na stepperze. mniej wiecej po rowno mi sie wszystko spalalo, ale pamietam jak sie wtedy meczylam i schodzilam ze stepperka cala mokra od potu, a teraz moge stepperowac bez konca i tak mnie to nie meczy a i tak 'jezdze' rzadko, no ale coz.. mam nadzieje ze cos tam sie jednak spala
__________________

luskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:59   #2091
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Stepper II

Dziewczynki prosze doradźcie jakiej firmy stepper kupić?? Myślałam o jakimś lepszym sprzęcie z regulacją obciażenia i skrętny.

A wiecie czym różni sie steper skrętny od bocznego (np. Kettlera)? Chodzi mi o działanie. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć na żywo bocznego Kettlera.

Wiem,ze ten temat był wiele razy poruszany ale nie mogę sie doszukać konktretnych firm.

Edytowane przez Salomea1
Czas edycji: 2010-03-10 o 10:00
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 13:32   #2092
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Salomea1 Pokaż wiadomość
Dziewczynki prosze doradźcie jakiej firmy stepper kupić?? Myślałam o jakimś lepszym sprzęcie z regulacją obciażenia i skrętny.

A wiecie czym różni sie steper skrętny od bocznego (np. Kettlera)? Chodzi mi o działanie. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć na żywo bocznego Kettlera.

Wiem,ze ten temat był wiele razy poruszany ale nie mogę sie doszukać konktretnych firm.
Na logikę, im więcej ruchów się wykonuje, tym bardziej pracują mięśnie, czyli stepper boczny jest lepszy od zwykłego, ale chyba słabszy od skrętnego. Właśnie też żałuję, że nie ma dostępnych skrętnych od Kettlera, bo to dobra marka. Jeśli masz większe fundusze, to sprawdź też w ofercie Insportline czy Body Sculpture. Nieco tańsze, ale w sumie ok na początek są Fitplay, Hop-Sport. Może inne dziewczyny dodadzą coś jeszcze ze swojego doświadczenia/obserwacji.

(Właśnie weszłam na allegro i widzę, że znowu pojawiły się modele Fitplay SD 120 F. Kiedy ja się na nie napalałam to akurat ich nie było i skończyłam na stepperku od HS, ale w sumie są podobne.)
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 13:37   #2093
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Stepper II

dziewczyny jezeli któras by była zaineteresowana a nie ma za duzo gotówki to polecam

http://allegro.pl/item953514361_step...a_polecam.html

moj steper kupiłam sobie nowy
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 09:55   #2094
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Na logikę, im więcej ruchów się wykonuje, tym bardziej pracują mięśnie, czyli stepper boczny jest lepszy od zwykłego, ale chyba słabszy od skrętnego. Właśnie też żałuję, że nie ma dostępnych skrętnych od Kettlera, bo to dobra marka. Jeśli masz większe fundusze, to sprawdź też w ofercie Insportline czy Body Sculpture. Nieco tańsze, ale w sumie ok na początek są Fitplay, Hop-Sport. Może inne dziewczyny dodadzą coś jeszcze ze swojego doświadczenia/obserwacji.

(Właśnie weszłam na allegro i widzę, że znowu pojawiły się modele Fitplay SD 120 F. Kiedy ja się na nie napalałam to akurat ich nie było i skończyłam na stepperku od HS, ale w sumie są podobne.)

Dziękuję za pomoc. W końcu wiem jakich firm szukać. Jedyne firmy sportowe jakie znałam był Kettler i york.

Niestety nie potrafię odnaleźć steperka bez kolumny z regulacją oporu a nie wysokości skoku. Na razie kupuję Fitplay SD 120F.

Kupowałyście przez neta? Bo wszędzie piszą żeby przy kurierze sprawdzić uszkodzenia i tak sie zastanawiam czy to tylko formułka czy tak często przychodza uszkodzone sprzęty??
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 10:34   #2095
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Stepper II

40minut zaliczone
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 12:13   #2096
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Salomea1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc. W końcu wiem jakich firm szukać. Jedyne firmy sportowe jakie znałam był Kettler i york.

Niestety nie potrafię odnaleźć steperka bez kolumny z regulacją oporu a nie wysokości skoku. Na razie kupuję Fitplay SD 120F.

Kupowałyście przez neta? Bo wszędzie piszą żeby przy kurierze sprawdzić uszkodzenia i tak sie zastanawiam czy to tylko formułka czy tak często przychodza uszkodzone sprzęty??

Regulacja oporu niestety jest przy droższych modelach, właśnie z tłokami hydraulicznymi.
Ja kupowałam przez allegro i nie było problemu. Szło kurierem więc mogłam śledzić dokładnie gdzie się przesyłka znajduje w danym momencie. Generalnie, to z tym sprawdzaniem przy kurierze, to radzi się zawsze, ale ja nigdy nie mam na to czasu. Zresztą sprzęt był zabezpieczony wewnątrz paczki.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 13:57   #2097
postrozowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 27
Dot.: Stepper II

witajcie!
dzisiaj własnie przyszedł mi moj stepper skrętny noi pierwszy raz cwiczylam na nim 21 min! i jestem cala mokra i nog nie czuje,ale to chyba dobrze. I mam pytanie do Was dziewczyny, czy on dziala na cellulit? i ogolnie jak cwiczyc zeby bardziej tylnie czesci ud sie ruszały?a i czy to prawda ze sie nogi rozrastają ?
pozdrawiam was
postrozowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:53   #2098
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość

Regulacja oporu niestety jest przy droższych modelach, właśnie z tłokami hydraulicznymi.
Ja kupowałam przez allegro i nie było problemu. Szło kurierem więc mogłam śledzić dokładnie gdzie się przesyłka znajduje w danym momencie. Generalnie, to z tym sprawdzaniem przy kurierze, to radzi się zawsze, ale ja nigdy nie mam na to czasu. Zresztą sprzęt był zabezpieczony wewnątrz paczki.
millia - ja albo nie potrafię szukac albo nie wiem jak znaleźć taki sprzęt. Cena nie jest istotna(ale bez przesady tak do 400-500zł). Tylko co nie patrzę to siłowniki hydrauliczne (a siłownik to nie tłok - tak przynajmniej mnie uczono) i wszędzie regulacja oporu poprzez zmniejszenie skoku pedałów. Jeśli znasz taki sprzet to podpowiedz proszę.
Najgorsze to to ze chcę stepper skrętny, bez kolumny, z linkami i z tą regulacja a takich to już wogóle nie potrafie wyszukać.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:56   #2099
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Stepper II

Ja wczoraj pobiłam mój rekord - 55min Wiem, że są dziewczyny, które robią więcej, ale ja się cieszę z tego Szkoda tylko, że na razie nie widzę za bardzo efektów Leci już 3 tydzień ale na razie nie widzę różnicy. Ani żadnych zakwasów nie mam, nawet już się nie pocę jak ćwiczę. Echh, wiem, że nie od razu Rzym zbudowano, ale jak czytam, że u innych już są efekty a u mnie nie, to mi się odechciewa Może to przez to, że ćwiczę tylko 3 razy w tygodniu., codziennie mi się nie chce :P Dietę też trzymam. No nic, będę ćwiczyć dalej, a mam nadzieję, że do wakacji skóra się w końcu ujędrni

Edytowane przez Mgiełka91
Czas edycji: 2010-03-11 o 14:57
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:21   #2100
monisia02
Zadomowienie
 
Avatar monisia02
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 098
GG do monisia02
Dot.: Stepper II

wczoraj zaliczone 44:59 min i jak się nie mylę to 4900 kroków i 600 kcal.
monisia02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 14:30:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.