Maminsynek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 11:27   #1
ka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 20

Maminsynek


Witam dziewczyny! Bardzo proszę o poradę w sprawie dotyczącej mnie, mojego TŻ i .. jego mamy bo już sama nie wiem co robić i myśleć.

Może zacznę od tego, że jesteśmy ze sobą od blisko 3 latach, a w październiku tego roku zaczynamy studia w Warszawie i postanowiliśmy razem zamieszkać.. I tu zaczynają się moje obawy bowiem decydując się na życie z TŻ decyduje się na tercet z jego mamą..

Sprawa wygląda tak: od dłuższego czasu planowaliśmy wyjazd zagraniczny. Mój chłopak miał na niego wyjechać za wlasne pięniądze które częściowo zarobił a częściowo uzbierał. Mi potrzebne pieniążki postanowiła dać mama. Wybraliśmy słoneczny Egipt. I wtedy zaczęły się kłopoty ze strony mamy TŻ. Uznała, że we wrześniu jest tam za ciepło, poza tym niebezpiecznie i, że nie zgadza się na nasz wyjazd. To jeszcze mogłam przeboleć myśląc, że wybierzemy coś innego... Turcja, Tunezja, gdziekolwiek tam gdzie jest CIEPŁO. W nasze polskie morze i góry ze względu na pogodę w te wakacje zwątpiłam. TŻ zapewnił mnie, że na pewno mamę przekona i jeszcze w tym tygodniu wpłacimy całą kwotę za wyjazd. Wybrałam hotel a w same poszukiwania włożyłam mnóstwo czasu i serca. Wczoraj mój chłopak oświadczył, ot tak po prostu, że nie jedziemy. Jestem po prostu wściekła i załamana. Nie pojmuje z jakiej paki jego mama musi się we wszystko wtrącać (to jedna z wielu sytuacji które miały miejsce) skoro jesteśmy odpowiedzialni i nigdy nie zrobiliśmy żadnej głupoty. Dla mnie TŻ jest zwykłym maminsynkiem i poważnie zastanawiam się nad naszą przyszłością...
ka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:34   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Maminsynek

Nie nawidze takich facetów
Kopnij go w bo życie sobie zmarnujesz.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:37   #3
Sal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: Maminsynek

Powiedz co na ten temat sądzisz i jedź sama. I baw się dobrze On nie ma prawa tak o psuć Ci wakacji, zwłaszcza, jeśli ustalaliście i umawialiście się na ten wyjazd dużo wcześniej a on nie zaproponował nic w zamian.
Sal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:20   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Maminsynek

Cytat:
Napisane przez Sal Pokaż wiadomość
Powiedz co na ten temat sądzisz i jedź sama. I baw się dobrze On nie ma prawa tak o psuć Ci wakacji, zwłaszcza, jeśli ustalaliście i umawialiście się na ten wyjazd dużo wcześniej a on nie zaproponował nic w zamian.
Zgadzam się z powyższym.

Facet Ciebie i Twoje potrzeby (potrzebę wyjazdu, odpoczynku w nowej scenerii, odreagowania stresów całego roku) olał, zapewne miała w tym udział postawa jego matki, a jednocześnie nie zaproponował niczego, niczego nie zorganizował. Beznadziejna postawa.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-08-17 o 13:41
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:22   #5
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Maminsynek

Cytat:
Napisane przez ka18 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Bardzo proszę o poradę w sprawie dotyczącej mnie, mojego TŻ i .. jego mamy bo już sama nie wiem co robić i myśleć.

Może zacznę od tego, że jesteśmy ze sobą od blisko 3 latach, a w październiku tego roku zaczynamy studia w Warszawie i postanowiliśmy razem zamieszkać.. I tu zaczynają się moje obawy bowiem decydując się na życie z TŻ decyduje się na tercet z jego mamą..

Sprawa wygląda tak: od dłuższego czasu planowaliśmy wyjazd zagraniczny. Mój chłopak miał na niego wyjechać za wlasne pięniądze które częściowo zarobił a częściowo uzbierał. Mi potrzebne pieniążki postanowiła dać mama. Wybraliśmy słoneczny Egipt. I wtedy zaczęły się kłopoty ze strony mamy TŻ. Uznała, że we wrześniu jest tam za ciepło, poza tym niebezpiecznie i, że nie zgadza się na nasz wyjazd. To jeszcze mogłam przeboleć myśląc, że wybierzemy coś innego... Turcja, Tunezja, gdziekolwiek tam gdzie jest CIEPŁO. W nasze polskie morze i góry ze względu na pogodę w te wakacje zwątpiłam. TŻ zapewnił mnie, że na pewno mamę przekona i jeszcze w tym tygodniu wpłacimy całą kwotę za wyjazd. Wybrałam hotel a w same poszukiwania włożyłam mnóstwo czasu i serca. Wczoraj mój chłopak oświadczył, ot tak po prostu, że nie jedziemy. Jestem po prostu wściekła i załamana. Nie pojmuje z jakiej paki jego mama musi się we wszystko wtrącać (to jedna z wielu sytuacji które miały miejsce) skoro jesteśmy odpowiedzialni i nigdy nie zrobiliśmy żadnej głupoty. Dla mnie TŻ jest zwykłym maminsynkiem i poważnie zastanawiam się nad naszą przyszłością...
Cóż, Twój facet to zwykła dupa wołowa. Skoro 3 lata nic nie dały to i kolejne 3 nic nie zmienią. Ja bym na wakacje pojechała z koleżanką, a jemu podziękowała za znajomość. Bo życie w trójkącie będziesz miała koszmarne.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:26   #6
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Maminsynek

Ja tam się matce nie dziwie, oboje jesteście jeszcze nastolatkami, wyjeżdżać chcecie za granice, może po prostu boi się o niego (wyjazd, czy tam sobie poradzicie załatić nocleg itp ) dlatego szuka jakiegos powodu.
Nie rozumiem dlaczego go nazywasz maminsynkiem
__________________

Często szuka się sensu życia przy pomocy bezsensownych metod
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:42   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Maminsynek

Cytat:
Napisane przez bez_sensowna Pokaż wiadomość
Ja tam się matce nie dziwie, oboje jesteście jeszcze nastolatkami, wyjeżdżać chcecie za granice, może po prostu boi się o niego (wyjazd, czy tam sobie poradzicie załatić nocleg itp ) dlatego szuka jakiegos powodu.
Nie rozumiem dlaczego go nazywasz maminsynkiem
Ale skąd wiadomo po ile mają lat? Zaczynać studia można i po 20-tce. Pełnoletni są - to chyba na pewno.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 14:21   #8
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: Maminsynek

ile Wy macie lat???

Odwolywac wyjazd, bo mamusia powiedziala ze w Egipcie za goraco we wrzesniu? To moze z mamusia za raczke do Kolobrzegu niech pojedzie

Pogode sie sprawdza w internecie i sie samemu decyduje czy sie jedzie czy sie nie jedzie.

a i jeszcze jedno - moj dawny eks grubo po studiach tez byl mamisynkiem i uwierz - TO NIE MIJA Z CZASEM.
lalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:53   #9
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Maminsynek

Ja bym mu postawia ultimatum.
Albo zyje z Tobą,albo sam z mamą.Bez przesady,jesteście na tyle dorośli,ze chyba mozecie wyjechac?
widocznie uznał,ze nie warto z mamą wchodzić w wojnę.. ok rozumiem go,ale są jakieś granice w życiu rodzinnym i partnerskim.
Jak nie zda sobie z tego sprawy to zycze mu powodzenia.. w zyciu z mamą
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:55   #10
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Maminsynek

Cytat:
Napisane przez bez_sensowna Pokaż wiadomość
Ja tam się matce nie dziwie, oboje jesteście jeszcze nastolatkami, wyjeżdżać chcecie za granice, może po prostu boi się o niego (wyjazd, czy tam sobie poradzicie załatić nocleg itp ) dlatego szuka jakiegos powodu.
Nie rozumiem dlaczego go nazywasz maminsynkiem
Zaczynają studia, więc wnioskuję, że mają po 19, no może 20 lat, więc nie przesadzajmy co do tych nastolatków, bo nie są dorosłymi ludźmi, ale też i nie dziećmi, żeby matka decydowała o jego planach na wakacje.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:11   #11
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Maminsynek

ja bym wzięła koleżankę i pojechałabym z nią. może chłopak zrozumie co traci słuchając się tak we wszystkim mamusi
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 15:27   #12
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Maminsynek

Ja też bym zrobiła babski wypad. Szkoda tego czasu, jaki włożyłaś w szukanie ofert.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:32   #13
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Maminsynek

Jak to nie jedziecie ? , to on nie jedzie a Ty jedz z koleżanka lub znajomymi , a Tz nie zapomnij po powrocie pokazać zdjęć i kupić małej pamiatki
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:54   #14
ka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 20
Dot.: Maminsynek

problem w tym, że większość moich znajomych z wakacji dawno wróciła i teraz nie mają kasy na kolejne wyjazdy.
TŻ zaproponował w zamian wyjazd w góry o którym wcześniej przebąkiwała jego mama....


Mamy po 19 lat, właśnie skończyliśmy liceum.
ka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 16:06   #15
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Maminsynek

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym.

Facet Ciebie i Twoje potrzeby (potrzebę wyjazdu, odpoczynku w nowej scenerii, odreagowania stresów całego roku) olał, zapewne miała w tym udział postawa jego matki, a jednocześnie nie zaproponował niczego, niczego nie zorganizował. Beznadziejna postawa.
Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
ja bym wzięła koleżankę i pojechałabym z nią. może chłopak zrozumie co traci słuchając się tak we wszystkim mamusi
Zgadzam się z dziewczynami
Jeżeli TŻ nie zaproponuje Ci czegoś fajnego w zamian, weź koleżankę lub jedź sama i baw się dobrze; Nigdy nie zrozumiem odwoływania zaplanowanych wyjazdów przez widzimisie osób postronnych - w tym przypadku matki TŻta.
__________________

sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 16:12   #16
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Maminsynek

Od takich facetow ucieka sie jak najdalej, szkoda nerwow.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 16:39   #17
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Maminsynek

Szkoda nerwów, jeżeli to nie jest sytuacja jednorazowa,a z twojego pasta wynika, że wtrącanie się mamusi jest nagminne to uciekaj od tego chłopa! Jesteś młoda, na studiach jest mnóstwo samodzielnych dorosłych facetów... Chcesz się całe życie z teściową użerać?

Na wakacje bierz koleżankę i bawcie się dobrze!
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 16:45   #18
Madzia_123
Raczkowanie
 
Avatar Madzia_123
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 220
GG do Madzia_123
Dot.: Maminsynek

Na Twoim miejscu pojechałabym z koleżanką i poważnie zastanowiła się nad przyszłością tego związku. Skoro już teraz radzi się mamusi nawet w takich kwestiach, jak wakacyjny wyjazd, to później może być jeszcze gorzej.
Madzia_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 17:05   #19
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Maminsynek

a właściwie to dlaczego nie jedziecie? jaki podał ci powód odwołania wspólnych planów?
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 17:18   #20
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Maminsynek

powiedz mu otwarcie, że nie zamierzasz rezygnować z przyjemności, dlatego, że jego mamie coś nie pasuje. Niech się zastanowi :O
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 18:02   #21
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Maminsynek

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
a właściwie to dlaczego nie jedziecie? jaki podał ci powód odwołania wspólnych planów?
Właśnie? Przecież nie wszedł chyba do pokoju i nie oznajmił ni z gruchy ni z pietruchy "Kochanie, z naszych wakacji nici"? I jaka była Twoja reakcja i jego tłumaczenie?
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 18:48   #22
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Maminsynek

Cytat:
Napisane przez ka18 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Bardzo proszę o poradę w sprawie dotyczącej mnie, mojego TŻ i .. jego mamy bo już sama nie wiem co robić i myśleć.

Może zacznę od tego, że jesteśmy ze sobą od blisko 3 latach, a w październiku tego roku zaczynamy studia w Warszawie i postanowiliśmy razem zamieszkać.. I tu zaczynają się moje obawy bowiem decydując się na życie z TŻ decyduje się na tercet z jego mamą..

Sprawa wygląda tak: od dłuższego czasu planowaliśmy wyjazd zagraniczny. Mój chłopak miał na niego wyjechać za wlasne pięniądze które częściowo zarobił a częściowo uzbierał. Mi potrzebne pieniążki postanowiła dać mama. Wybraliśmy słoneczny Egipt. I wtedy zaczęły się kłopoty ze strony mamy TŻ. Uznała, że we wrześniu jest tam za ciepło, poza tym niebezpiecznie i, że nie zgadza się na nasz wyjazd. To jeszcze mogłam przeboleć myśląc, że wybierzemy coś innego... Turcja, Tunezja, gdziekolwiek tam gdzie jest CIEPŁO. W nasze polskie morze i góry ze względu na pogodę w te wakacje zwątpiłam. TŻ zapewnił mnie, że na pewno mamę przekona i jeszcze w tym tygodniu wpłacimy całą kwotę za wyjazd. Wybrałam hotel a w same poszukiwania włożyłam mnóstwo czasu i serca. Wczoraj mój chłopak oświadczył, ot tak po prostu, że nie jedziemy. Jestem po prostu wściekła i załamana. Nie pojmuje z jakiej paki jego mama musi się we wszystko wtrącać (to jedna z wielu sytuacji które miały miejsce) skoro jesteśmy odpowiedzialni i nigdy nie zrobiliśmy żadnej głupoty. Dla mnie TŻ jest zwykłym maminsynkiem i poważnie zastanawiam się nad naszą przyszłością...
Ja bym kopnęła takiego w Niecierpie tego typu facetów. Ile on ma lat? Jeśli już teraz w takiej błahej sprawie jak wspólny wyjazd słucha mamusi to co będzie potem... nie pisała bym się ani na wspólne mieszkanie, ani na wspólne życie z takim facetem. Bierzesz pod uwagę to że jak rzem zamieszkacie to szanowna mamuśka z pewnością nie raz, nie dwa zaszczyci Was swoją obecnością.

Z wyjazdu bym nie rezygnowała, weź koleżankę, mamę, albo rodzeństwo jak masz i baw się dobrze!

Ja bym się nie pisała na życie z takim chłopakiem, zawsze będziesz mieć tą świadomość że jesteś tak jakby nr 2. Number one będzie zawsze jego matka, to od jej humorów, decyzji będzie zależało Wasze wspólne życie. Jesteś młoda idziesz dopiero na studia, naprawdę nie musisz się decydować na życie w trójkącie, jest tylu fajnych facetów.

A jak Ci bardzo na nim zależy...to powiedz mu otwarcie co o tym myślisz. Ja bym zamieszkała z nim dopiero jak bym zauważyła zmianę w zachowaniu, czyli wtedy gdy chłopak puści spódnicę mamy i będzie potrafił wyrazić swoje zdanie i samodzielnie podejmować decyzje. Bo gorzej gdy już zamieszkacie razem, jego matka będzie się wtrącać we wszystko i co zrobisz, znaleźć nowe lokum tak na gwałt nie jest łatwo, zwłaszcza w środku studiów.

Edytowane przez _cherry_
Czas edycji: 2011-08-17 o 18:51
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.