MUZYKA lat 80-tych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-27, 16:07   #1
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284

MUZYKA lat 80-tych


Czy słuchacie muzyki lat 80-tych? Jakie są wasze ulubione kawałki z tego okresu? wpisujcie!

Edytowane przez alinab
Czas edycji: 2005-05-27 o 16:10
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:17   #2
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Jestem wielka fanka Duran Duran Lata 80te nalezaly do nich zdecydowanie. Rio, Girls on film, View to kill, Hungry like a wolf, Save a prayer... w czerwcu ide na ich koncert Pamietacie te ich teledyski?!?

Poza tym bardzo lubie new wave, zespoly typu James, New Order, Joy Division, Echo and the Bunnymen...
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:34   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Lata 80. to okres,kiedy powstały moje dwa ukochane filmy-Dirty Dancing oraz Top Gun-ścieżki z tych filmów są boskie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:37   #4
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Tears for Fears,The Cure, A-ha, Ironi, Duran Duran i wiele innych - lubię ten okres
Echo and the Bunnymen znam tylko z cudownej piosenki z filmu, który cytuję w podpisie
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 17:15   #5
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

A niech to... spalę się ze wstydu... niech tam! trudno Wszyscy piszą, czego z tamtych lat DZIŚ słuchają, a ja się przyznam, czego słuchałam WTEDY- bo Lata 80. to czasy mojej podstawówki. Słuchałam Modern Talking, Jasona Donovana, Kylie Minogue... (już płonę )
Dla zrehabilitowania się dodam, że od 9 roku życia uwielbiałam (wtedy- ponad wszystko) Queen i Bon Jovi. No i jeszcze A-ha (Morten... ), Duran Duran (Svenja- graba! do dziś pamiętam, jaka była żałoba, kiedy wujek po pijanemu porwał mój ukochany plakat przy tapczan-półce - koszmarny mebelek, BTW, ile razy się w łeb stuknęłam... ). No tak, Madonnę też lubiłam, ale bardziej za postawę "pod prąd" A jak pojechałam na wakacje w góry, pierwszym nabytkiem był "podpisany" fotos Limahla i breloczek z kimś-tam (już nie pomnę)
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 18:59   #6
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Ale muzycznie dziś na forum Fajnie.

Ja nie lubię muzyki lat 80-tych Zwłaszcza te ich image sceniczne Może są jakieś perły, ale w tym momencie o nich nie pamiętam.

Z latami 80-tymi kojarzy mi się Majka Jeżowska, która śpiewała w Opolu w 86 roku "Najpięknjesza w klasie" i miała taki WIELKI niebieski bryczeso-kombinezon. I rozczochrane rude włosy. Boszeee...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 19:04   #7
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Kate Bush. Głębokie lata 80, a płyty się nie starzeją.
New Wave nie cierpię Duran Duran to jakiś horror! Generalnie "wychowałam się" (muzycznie) na grunge'u (bo Sandr i Limahli nie liczę ), więc raczej mam inklinacje do takiego właśnie ostrego grania. Z lat 80, to będzie The Clash.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-27, 21:31   #8
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez natii4
Lata 80. to okres,kiedy powstały moje dwa ukochane filmy-Dirty Dancing oraz Top Gun-ścieżki z tych filmów są boskie
jejku, juz myslalam, ze nikt nie ma takiego "dziwnego" gustu jak ja to sa moje 2 ukochane filmy!
co do muzyki, to uwielbiam lata 80. zwlaszcza owczesny dobry, zagraniczny rock.
Nie jestem pewna, czy wszystko to lata 80. ale uwielbiam sluchac:
A-ha
Foreigner
New Order
Alphaville
Richard Marx
Survivor
Micheal Bolton
Cutting Crew
Roxette
Gun's N Roses
Dire Straits
Mark Knopfler
...i wieele wiele inynch, ktorych nie jestem w stanie sobie przypomniec
no i jeszcze piosenki z filmow Dirty Dancing i Top Gun

mam pytanko, czy ktos ma kawalki grupy Free ? uslyszalam kawalek i mi sie spodobalo, chcialabym zdobyc choc 1 utwor...
__________________
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę."

G. Turnau

Edytowane przez emilio
Czas edycji: 2005-05-28 o 13:46 Powód: przypomnialo mi sie cuś;)
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 21:46   #9
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
A niech to... spalę się ze wstydu... niech tam! trudno Wszyscy piszą, czego z tamtych lat DZIŚ słuchają, a ja się przyznam, czego słuchałam WTEDY- bo Lata 80. to czasy mojej podstawówki. Słuchałam Modern Talking, Jasona Donovana, Kylie Minogue... (już płonę )
Dla zrehabilitowania się dodam, że od 9 roku życia uwielbiałam (wtedy- ponad wszystko) Queen i Bon Jovi. No i jeszcze A-ha (Morten... ), Duran Duran (Svenja- graba! do dziś pamiętam, jaka była żałoba, kiedy wujek po pijanemu porwał mój ukochany plakat przy tapczan-półce - koszmarny mebelek, BTW, ile razy się w łeb stuknęłam... ). No tak, Madonnę też lubiłam, ale bardziej za postawę "pod prąd" A jak pojechałam na wakacje w góry, pierwszym nabytkiem był "podpisany" fotos Limahla i breloczek z kimś-tam (już nie pomnę)
Ha moge sie pod tym co napisalas podpisac Byla Madonna ,Scorpions, Bon Jovi,Queen,Michael Jackson,Modern Talking.Ale najbardziej swira mialam na punkcie Queen i Michaela Jacksona Aaaa i jeszcze Roxette moj ukochany zespol z lat mlodosci
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 22:05   #10
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Byłam fanką Michaela Jacksona.Powiem więcej - miałam 15 lat , gdy zobaczyłam w telewizji "THRILLER" i zakochałam się w nim na zabój ( w Jacksonie oczywiście ! ).Jak sobie to teraz przypominam , to śmiać mi się chce . Cóż młodość ...
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 22:12   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez Momo
Byłam fanką Michaela Jacksona.Powiem więcej - miałam 15 lat , gdy zobaczyłam w telewizji "THRILLER" i zakochałam się w nim na zabój ( w Jacksonie oczywiście ! ).Jak sobie to teraz przypominam , to śmiać mi się chce . Cóż młodość ...

Ja do tej pory go uwielbiam I wcale nie wierze ze molestowal te dzieci.No coz nie przeszlo mi jeszcze chociaz nastolatkja juz nie jestem.Thriller oczywiscie tez byl moim ulubionym utworem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-27, 22:46   #12
Abigail
Przyczajenie
 
Avatar Abigail
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

rzeczywiście, strasznie 'muzycznie' dziś na forum

dorzucę swoje 3 grosze:

-Joy Division
-Dead Can Dance
-This Mortal Coil
-Sisters Of Mercy
-Marillion, Twelfth Night i caly neoprog
-New Romantic (Talk Talk, Ultravox...)
i wiele [zieeew] wiele innych :P
Abigail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 22:46   #13
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ha moge sie pod tym co napisalas podpisac Byla Madonna ,Scorpions, Bon Jovi,Queen,Michael Jackson,Modern Talking.Ale najbardziej swira mialam na punkcie Queen i Michaela Jacksona Aaaa i jeszcze Roxette moj ukochany zespol z lat mlodosci

Aaaa Roxette! Pamiętam jak stawiałam koleżance Beacie włosy na cukier (a ona je sobie podtleniała na słońcu... wodą utlenioną ) crazy...
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 22:49   #14
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
Aaaa Roxette! Pamiętam jak stawiałam koleżance Beacie włosy na cukier (a ona je sobie podtleniała na słońcu... wodą utlenioną ) crazy...
hehehe ja sie robialam na wokaliste (Per)o moja siostra na wokalistke(Marie) i parodjowalysmy ten zespol na liscie przebojow w szkole,ja nawet taka fryzure nosilam jak on mial(wstyd) hihihihi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 22:56   #15
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Oto niektóre moje ulubione (jeśli jakaś jest nie z 80-tych, to sorrki, ale w klimacie zostałam):
Duran Duran - Come Udone
Desireless - Voyage voyage
Alphaville - Forever Young
Beloved - Sweet Harmony
Frankie Goes to Hollywood - Relax
Madonna - La Isla Bonita
Man at Work - Land Down Under
The Cure - Love Song, Lullaby
Tears for Fears - Shout
Black - Wonderful Life
Dire Straits - Brothers In Arms
Midnight Oil - Beds Are Burning

A za wszystko Depeche Mode, U2, REM, Queen itd.
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 22:58   #16
Abigail
Przyczajenie
 
Avatar Abigail
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez emilio

mam pytanko, czy ktos ma kawalki grupy Free ? uslyszalam kawalek i mi sie spodobalo, chcialabym zdobyc choc 1 utwor...
hmmm....
jesli mówimy o tym samym Free [ja znam tylko jedno ] to mam w miarę pełną dyskografię....
jakbym miała coś polecić:
-wishing well
-heavy load
-fire and water
- all right now

a jeśli mogłabym sie tylko czymś podzielić, to bardzo chętnie , ale może lepiej na priv...
Abigail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 23:26   #17
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Oto niektóre moje ulubione (jeśli jakaś jest nie z 80-tych, to sorrki, ale w klimacie zostałam):
Duran Duran - Come Udone
Desireless - Voyage voyage
Alphaville - Forever Young
Beloved - Sweet Harmony
Frankie Goes to Hollywood - Relax
Madonna - La Isla Bonita
Man at Work - Land Down Under
The Cure - Love Song, Lullaby
Tears for Fears - Shout
Black - Wonderful Life
Dire Straits - Brothers In Arms
Midnight Oil - Beds Are Burning

A za wszystko Depeche Mode, U2, REM, Queen itd.

no wlasnie zapomnialam Depeche Mode oczywiscie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 23:38   #18
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

No wiesz! Jak mogłaś!
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 12:28   #19
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Muzyka z Dirty Dancingu nadal należy do moich ulubionych. Uwielbialam tez Roxette i Jacksona (nadal lubie jego muzyke). A POLSKICH kawałków nie słuchałyście??
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-28, 12:40   #20
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez alinab
A POLSKICH kawałków nie słuchałyście??
Wtedy mniej (wtedy to miałam żenujący okres Limahli, Sandr i -a jakże- Roxette, który konsekwentnie wypieram z pamięci ), ale teraz nader chętnie wracam do starego Kultu!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 12:50   #21
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Chociaż jak się nad tym zastanowić, to moje uwielbienie dla Roxette (nie, nie miałam takich fryzur, mama nie pozwoliła Ale za to nosiłam straszne bluzki w róże na czarnym tle i dżinsy-legginsy ) zaowocowało pożytecznie: zaczęłam uczyć się szwedzkiego (naturalnie, nie dokończyłam ). Zapisałam się do Towarzystwa Przyjażni Polsko-Szwedzkiej ( ) i pojechałam tą Szwecję sobie obejrzeć (spotkało mnie rozczarowanie: zamiast miasteczek rodem z "Dzieci z Bullerbyn" i dzikiej, nieskażonej przyrody, zobaczyłam autostradę, fabrykę wódki "Absolut" i ceny z kosmosu ) Zaliczyłam też koncert Roxette w Berlinie (kurczę, moja mama to była odważna, puścić 15-latkę z równie smarkatymi kumpelkami do obcego kraju, pociągiem w środku nocy, na rockandrollowy koncert, bez żadnej koncepcji na kwaterę! ), bardzo fajnie go wspominam.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 13:30   #22
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez pixie7
Chociaż jak się nad tym zastanowić, to moje uwielbienie dla Roxette (nie, nie miałam takich fryzur, mama nie pozwoliła Ale za to nosiłam straszne bluzki w róże na czarnym tle i dżinsy-legginsy ) zaowocowało pożytecznie: zaczęłam uczyć się szwedzkiego (naturalnie, nie dokończyłam ). Zapisałam się do Towarzystwa Przyjażni Polsko-Szwedzkiej ( ) i pojechałam tą Szwecję sobie obejrzeć (spotkało mnie rozczarowanie: zamiast miasteczek rodem z "Dzieci z Bullerbyn" i dzikiej, nieskażonej przyrody, zobaczyłam autostradę, fabrykę wódki "Absolut" i ceny z kosmosu ) Zaliczyłam też koncert Roxette w Berlinie (kurczę, moja mama to była odważna, puścić 15-latkę z równie smarkatymi kumpelkami do obcego kraju, pociągiem w środku nocy, na rockandrollowy koncert, bez żadnej koncepcji na kwaterę! ), bardzo fajnie go wspominam.
a mnie mamusia do Warszawy puścić nie chciała

A "Kaczuszki" pamiętacie?
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 13:48   #23
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
a mnie mamusia do Warszawy puścić nie chciała
Moja mamusia to w ogóle szokowała bezproblemowym podejściem do swej latorośli, jak na dzisiejsze standardy. Pierwszy raz byłam sama zagranicą jako 15 latka właśnie, a pierwszy raz ruszyłam "w Polskę" z namiotem (i towarzystwem) mając 16. Ale czy wyszłam na ludzi, to jest dyskusyjne.
Za to do dziś kryję się z papierosem jak dzieciak, w życiu nie pozwolę, żeby mnie mamcia z nim zobaczyła!

Cytat:
A "Kaczuszki" pamiętacie?
Taka ówczesna "Macarena".
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 14:29   #24
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez alinab
Muzyka z Dirty Dancingu nadal należy do moich ulubionych. Uwielbialam tez Roxette i Jacksona (nadal lubie jego muzyke). A POLSKICH kawałków nie słuchałyście??
A gdybym byłłłłłłł krogulcem.... (chociaż to już bardziej czasy LO...) No, słuchało się polskich także... Ale też muszę powiedzieć, że jakoś mniej polszczyzny- smarkata byłam, później doceniłam... Właśnie gdzieś tak w LO, czyli lata 90. już. T.Love... Lady Pank... Chłopcy z Placu Broni... IRA... FNS... Ciechowski... Róże Europy...

A z 80.- "Jeszcze będzie przepięknie" to już chyba Tilt..."Wieża radości, wieża samotności" (Sztywny Pal Azji)...






Pixie A te Kaczuszki to raz widziałam, jak dorośli na dorosłej imprezie tańczyli- zdegustowana byłam, co wyrabiają, że nie umieją... A oni to po "dorosłemu" zmodyfikowali
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 14:34   #25
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
Pixie A te Kaczuszki to raz widziałam, jak dorośli na dorosłej imprezie tańczyli- zdegustowana byłam, co wyrabiają, że nie umieją... A oni to po "dorosłemu" zmodyfikowali
Ło matko, ciekawe, czy dobrze sobie wyobrażam!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 15:42   #26
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Cytat:
Napisane przez pixie7
Ło matko, ciekawe, czy dobrze sobie wyobrażam!
Pixie, pewnie coś koło tego
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 17:28   #27
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Moje lata 80. to przede wszystkim Dead Kennedys, TSOL, the Adolescents, the Vandals i wspomniane U2 oraz REM. A ponadto rozne kawalki, ktore wpadly mi do ucha - czy to Roxette, Scorpionsi, Floydzi
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 17:14   #28
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

mnie jeszcze wtedy nie bylo wiec za bardzo nie kojarze kto wtedy spiewal. napewno lubie roxette, queen, a takie pojedyncze piosenki (chyba tez z tamtych czasow?) to:
-Scorpions-Wind of change
-Alphaville-Forever Young
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:31   #29
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Wątek trochę stary ale odkopałam go i pedepnę się, żeby nie zakładać nowego


Przejdę do rzeczy: zamierzam z przyjaciółkami zrobić imprezę w stylu lat 60/70/80 tych. Muzyka, stroje, pełne wariactwo.
Muzykę już mn.w. kompletuję, kawałki Twist&Shout, Speedy Gonzales, Dirty Dancing, itp.
Ale tutaj prośba do Was- mogłybyście polecić mi dobre pirosenki przy których można tańczyć, wyszaleć się, coś w stylu właśnie Twist&Shout, w.w.

Druga prośba to zdjęcia ubrań z tych lat. Szukałam na google ale nie maWiem, że dziewczyny potrafią skądś wyczarować super zdjęcia, z których można czerpać inspirację więc proszę Was bardzo o pomoc

Pomożecie?

PS. A może robiłyście kiedyś taką imprezę? Może macie jakieś pomysły, jaki wystrój, stroje, co zrobić? Pomysły mile widziane..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 14:06   #30
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: MUZYKA lat 80-tych

Up..?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-20 15:56:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.