Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-16, 08:25   #331
Kingasbox
Raczkowanie
 
Avatar Kingasbox
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

£o matko, kobiety, ale macie tempoo :O Chwilê mnie nie ma a tu tyle do nadrabiania!! Witam wszystkie nowe zapuszczaj±ce :3

Ewciaa82, mamy bardzo podobn± sytuacjê odrostow± Podobnej d³ugo¶ci odrost i podobne kolory Oraz podobny pogl±d na krótkie w³oski
__________________
Mój >> blog lifestylowy <<
Nie znam siê to siê wypowiem.
Internetowy ekshibicjonista.
Kingasbox jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 08:58   #332
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kingasbox Poka¿ wiadomo¶æ
Ewciaa82, mamy bardzo podobn± sytuacjê odrostow± Podobnej d³ugo¶ci odrost i podobne kolory Oraz podobny pogl±d na krótkie w³oski
Dzi¶ widzia³am dziewczynê, mia³a w³osy do pasa, naturalny ciemny blond, widaæ by³o refleksy, pozosta³o¶ci po letnim s³oñcu, piêkne by³y i kolor taki jak mój. Ju¿ siê nie mogê doczekaæ Co prawda do pasa d³ugich nie chcê ale tak do wciêcia (talii) mi siê marzy
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 10:01   #333
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Te¿ jestem zawsze pod wra¿eniem, jak widzê dziewczyny z zadbanymi w³osami do pasa. Moim celem jest d³ugo¶æ do zapiêcia stanika. Nigdy jeszcze nie mia³am takich d³ugich i my¶lê, ¿e co najmniej dwa lata zapuszczania przede mn± (bior±c pod uwagê ile powinnam ¶ci±æ, ¿eby ca³e by³y naturalne).
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 10:08   #334
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Hej dziewczyny, chwilê (miesi±c) mnie nie by³ a tu nagle boom nowy w±tek i tyyyle stron Szaleñstwo

Nie farbujê, nie suszê, od¿ywiam , nie prostuje, a w³osy sobie piêkne rosn± <3 Jeszcze trochê i bêdê mia³a najd³u¿sze w³osy jakie kiedykolwiek uda³o mi siê zapu¶ciæ Jest ³adna pogoda to mo¿e zrobie foteczke
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 10:22   #335
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, chwilê (miesi±c) mnie nie by³ a tu nagle boom nowy w±tek i tyyyle stron Szaleñstwo

Nie farbujê, nie suszê, od¿ywiam , nie prostuje, a w³osy sobie piêkne rosn± <3 Jeszcze trochê i bêdê mia³a najd³u¿sze w³osy jakie kiedykolwiek uda³o mi siê zapu¶ciæ Jest ³adna pogoda to mo¿e zrobie foteczke
Czekamy

Cytat:
Napisane przez Chardon Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ jestem zawsze pod wra¿eniem, jak widzê dziewczyny z zadbanymi w³osami do pasa. Moim celem jest d³ugo¶æ do zapiêcia stanika. Nigdy jeszcze nie mia³am takich d³ugich i my¶lê, ¿e co najmniej dwa lata zapuszczania przede mn± (bior±c pod uwagê ile powinnam ¶ci±æ, ¿eby ca³e by³y naturalne).
Ja jestem odmieñcem, bo d³ugich nie lubiê najd³u¿sze mia³am w wieku chyba 13 lat, takie do ty³ka
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 10:23   #336
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 7 136
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez majdlis Poka¿ wiadomo¶æ
Heej no jasne, witamy ile juz nie farbujesz?
Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj Masz mo¿e fotki jakie¶?[COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
majdlis
spróbuj krócej i od razu wyschn± szybko. ja teraz trzymam w rêczniku tak góra 10 minut, potem rêcznik ¶ci±gam, w³osy lekko rozczesujê, pomajtam nimi trochê i w 1,5h s± prawie ¿e wysuszone

znam ten ból.. wczoraj zdejmowa³am sweter to dooko³a g³owy pojawi³a mi siê prawie ¿e aureola z naelektryzowanych k³aczków ale to pora roku, niebawem wiosna i bêdziemy mieæ spokój

[COLOR=DimGray]
favianna pewnie, wstawiaj nam fotki jak najszybciej
Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj
Ile ju¿ nie farbujesz? Fotka w³osów mile widziana

Dzieki za cieple przyjecie
Nie farbuje juz jakies pol roku, to moj drugi powrot do naturalnych wlosow w zyciu. Kiedys farbowalam sie przez ponad 10 lat na czerwono i jakies 5 lat temu postanowilam wrocic "do siebie" i sie udalo. Teraz wracam z mniej drastycznego koloru, za to kondycja wlosow znacznie mi sie pogorszyla po tych wszystkich latach, mam bardzo delikatne wlosy, mocno przesuszone, musze myc tez codziennie, wiec codziennie daje na nie porzadna maske.
Zdjecie postaram sie wkleic w weekend, moze nawet 2 bo wybieram sie do fryzjera, wiec wkleje jedno przed i jedno po Mam teraz na glowie zarosnietego boba, i czuje ze po scieciu byc moze juz niewiele z tego odrostu zostanie.
Kolor mam typowo myszowaty, w dziecinstwie mialam chwile blond, a teraz to takie nie wiadomo co, ciemniej niz ciemny blond, jasniej niz szatynka
favianna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 11:06   #337
lauratini
Raczkowanie
 
Avatar lauratini
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Rok bez farbowania w³osów!!!
__________________
2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30 cm NATURY
lauratini jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 11:08   #338
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, chwilê (miesi±c) mnie nie by³ a tu nagle boom nowy w±tek i tyyyle stron Szaleñstwo

Nie farbujê, nie suszê, od¿ywiam , nie prostuje, a w³osy sobie piêkne rosn± <3 Jeszcze trochê i bêdê mia³a najd³u¿sze w³osy jakie kiedykolwiek uda³o mi siê zapu¶ciæ Jest ³adna pogoda to mo¿e zrobie foteczke
oo, rób rób i nam pokazuj, dawno nie by³o tu Twoich w³osków
Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ widzia³am dziewczynê, mia³a w³osy do pasa, naturalny ciemny blond, widaæ by³o refleksy, pozosta³o¶ci po letnim s³oñcu, piêkne by³y i kolor taki jak mój. Ju¿ siê nie mogê doczekaæ Co prawda do pasa d³ugich nie chcê ale tak do wciêcia (talii) mi siê marzy
super jest zobaczyæ tak± w³osow± inspiracjê i pomy¶leæ: to moje w³osy za kilka lat bardzo pomaga. has³o long brown wavy hair wpisujê w grafikê google ¶rednio raz w tygodniu i siê rozp³ywam d³ugie w³osy to jest to.
Cytat:
Napisane przez favianna Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki za cieple przyjecie
Nie farbuje juz jakies pol roku, to moj drugi powrot do naturalnych wlosow w zyciu. Kiedys farbowalam sie przez ponad 10 lat na czerwono i jakies 5 lat temu postanowilam wrocic "do siebie" i sie udalo. Teraz wracam z mniej drastycznego koloru, za to kondycja wlosow znacznie mi sie pogorszyla po tych wszystkich latach, mam bardzo delikatne wlosy, mocno przesuszone, musze myc tez codziennie, wiec codziennie daje na nie porzadna maske.
Zdjecie postaram sie wkleic w weekend, moze nawet 2 bo wybieram sie do fryzjera, wiec wkleje jedno przed i jedno po Mam teraz na glowie zarosnietego boba, i czuje ze po scieciu byc moze juz niewiele z tego odrostu zostanie.
Kolor mam typowo myszowaty, w dziecinstwie mialam chwile blond, a teraz to takie nie wiadomo co, ciemniej niz ciemny blond, jasniej niz szatynka
a tam myszowaty od razu bêd± d³u¿sze to zmieni± trochê kolor, pojawi± siê pasemka od s³oñca, refleksy, teraz to dopiero pocz±tek formowania siê kolorku dobry pomys³ ze zdjêciami przed i po, wstawiaj koniecznie

Cytat:
Napisane przez lauratini Poka¿ wiadomo¶æ
Rok bez farbowania w³osów!!!
wow, gratulacje jak tam odrost?
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2015-01-16 o 11:18
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 11:29   #339
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
super jest zobaczyæ tak± w³osow± inspiracjê i pomy¶leæ: to moje w³osy za kilka lat bardzo pomaga. has³o long brown wavy hair wpisujê w grafikê google ¶rednio raz w tygodniu i siê rozp³ywam d³ugie w³osy to jest to.
Ja widujê czasami na ulicy takie inspiracje ale zwykle jednak koñcówki pozostawiaj± wiele do ¿yczenia dlatego tnê regularnie, bo nie sztuk± jest mieæ d³ugie w³osy ale mega wysi³kiem mieæ d³ugie i zadbaneJak na w³osy Natalii z blondhaircare patrzê to odp³ywam D³ugo¶æ, gêsto¶æ, kolor jednak wybieram mój
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9261.jpg (21,2 KB, 46 za³adowañ)

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2015-01-16 o 11:30
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 11:32   #340
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja widujê czasami na ulicy takie inspiracje ale zwykle jednak koñcówki pozostawiaj± wiele do ¿yczenia dlatego tnê regularnie, bo nie sztuk± jest mieæ d³ugie w³osy ale mega wysi³kiem mieæ d³ugie i zadbaneJak na w³osy Natalii z blondhaircare patrzê to odp³ywam D³ugo¶æ, gêsto¶æ, kolor jednak wybieram mój
kolor tez ma piêkny, taki s³oneczny
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:32   #341
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja juz po ciêciu w³osów, znowu s± przed napis... =(
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:52   #342
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eirin ale s± zdrowsze Po co Ci by³y koñcówy rozdwojone ( czy jakie¶ inne)? :P
Ja idê za tydzieñ, zastanawiam siê nad ciêciem maszynk±...mia³a któras z Was z tym do czynienia??
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:56   #343
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Zdrowsze sa, to fakt... I kole¿anka mi Obciê³am w tak± wyci±gniêt± U, co¶ pomiêdzy na prosto a U :-P nie cieniowa³a i nie schodzi³a z objêto¶ci, ¿eby by³o ich jak najwiêcej. Teraz mogê znowu zapuszczac :-P
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:59   #344
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Zdrowsze sa, to fakt... I kole¿anka mi Obciê³am w tak± wyci±gniêt± U, co¶ pomiêdzy na prosto a U :-P nie cieniowa³a i nie schodzi³a z objêto¶ci, ¿eby by³o ich jak najwiêcej. Teraz mogê znowu zapuszczac :-P
Pochwal siê:0
Ja nie cierpiê cieniowanych, ¼le mi siê kojarz±
Bojê siê,¿e u mnie z 5cm poleci ale czego sie nie robi...
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:01   #345
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

No u mnie polecia³o dobre 5, kole¿anka chcia³a uci±æ tak ze dwa trzy ale wiem ze trzeba by³o wiêcej i poprosi³am o wiêcej. Póki co nie mam jak siê pochwaliæ bo nie ma kto mi zdjêcia zrobiæ :-D jak tylko bêdzie okazja to wstawiê.
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:06   #346
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
No u mnie polecia³o dobre 5, kole¿anka chcia³a uci±æ tak ze dwa trzy ale wiem ze trzeba by³o wiêcej i poprosi³am o wiêcej. Póki co nie mam jak siê pochwaliæ bo nie ma kto mi zdjêcia zrobiæ :-D jak tylko bêdzie okazja to wstawiê.
Trzymam Ciê za s³owo
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:14   #347
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Jedno jest pewne, nie prostuje w³osów nawet do aktualizacji, bêdziecie ogladac powywijane konce w ca³y ¶wiat a tak¿e zwiekszam dawkê silikonów.
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:25   #348
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Jedno jest pewne, nie prostuje w³osów nawet do aktualizacji, bêdziecie ogladac powywijane konce w ca³y ¶wiat a tak¿e zwiekszam dawkê silikonów.
U mnie wykluczenie silikonów przynios³o drastyczne skutki. Niestety moje w³osy kochaj± silikony.
Te¿ mam takie postanowienie. Do wiosny chodzê w koczku, wtedy ani odrost ani stercz±ce koncówki nie bêd± mi straszne
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:04   #349
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez lauratini Poka¿ wiadomo¶æ
Rok bez farbowania w³osów!!!
gratulujê

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja widujê czasami na ulicy takie inspiracje ale zwykle jednak koñcówki pozostawiaj± wiele do ¿yczenia dlatego tnê regularnie, bo nie sztuk± jest mieæ d³ugie w³osy ale mega wysi³kiem mieæ d³ugie i zadbaneJak na w³osy Natalii z blondhaircare patrzê to odp³ywam D³ugo¶æ, gêsto¶æ, kolor jednak wybieram mój
widok koñcówek natalii zmotywowa³ mnie do zadbania o moje

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja juz po ciêciu w³osów, znowu s± przed napis... =(
dobrze, teraz siê nawet nie obejrzysz na prostownicê, o silikonach te¿ nie zapomnisz :p
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 17:11   #350
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Sandrika ostatnio siê zastanawia³am, co siê z Tob± dzieje i czy przypadkiem nie zafarbowa³a¶ w³osów ! Czekam na Twoj± aktualizacjê!


Lauratini Gratulujê roczku i na Twoje zdjêcia równie¿ czekam

Animale Oj nie, wziê³am rozwód z prostownic± co prawda czêsto nie prostowa³am tylko raz na jaki¶ czas ale mimo wszystko


Powiem Wam, ze jak mam podciete, to ju¿ mi siê koñce nie pl±cz±. Normalnie to rozczesa³am, obróci³am g³ow± w prawo, w lewo i ju¿ nie mog³am palców przeci±gn±æ przez w³osy bo by³y popl±tane. Teraz siê w ogóle nie pl±cz± =) ju¿ bym chcia³a mieæ takie d³ugie jak mia³am przed strzy¿eniem têskniê za d³ugo¶ci± ... za jako¶ci± absolutnie nie
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 18:35   #351
sznurperel
Raczkowanie
 
Avatar sznurperel
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez lauratini Poka¿ wiadomo¶æ
Rok bez farbowania w³osów!!!
Gratulujê


Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
has³o long brown wavy hair wpisujê w grafikê google ¶rednio raz w tygodniu i siê rozp³ywam d³ugie w³osy to jest to.
Dziêki za podpowied¼, ju¿ wiem jak bêdê siê motywowaæ w chwilach za³amania

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Chardon Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ jestem zawsze pod wra¿eniem, jak widzê dziewczyny z zadbanymi w³osami do pasa. Moim celem jest d³ugo¶æ do zapiêcia stanika. Nigdy jeszcze nie mia³am takich d³ugich i my¶lê, ¿e co najmniej dwa lata zapuszczania przede mn± (bior±c pod uwagê ile powinnam ¶ci±æ, ¿eby ca³e by³y naturalne).
Te¿ mia³am taki cel, pó¼niej zmieni³am na "do ³okci", pó¼niej "do lêd¼wi", a teraz to nie wiem... Chyba "do kolan"
sznurperel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 18:48   #352
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
To siê nie k³óæ bob mo¿e byæ d³ugi, krótki, prosty, sko¶ny, wiêc wiesz, to ¿e nie lubisz, nie oznacza, ¿e ci nie pasuje po prostu jeste¶ przyzwyczajona do d³u¿szego ty³u to tak jak u mnie odwrotnie: ty³ muszê mieæ krótszy, choæ czasem zapuszczam i wtedy... dziwnie siê czujê, co nie oznacza, ¿e mi nie pasuje.
A jednak siê trochê pok³ócê I tak jestem zdania, ¿e bob, tak jak ka¿da inna fryzura nie wszystkim pasuje. Zdarza³o mi siê widzieæ takie przypadki.


Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, chwilê (miesi±c) mnie nie by³ a tu nagle boom nowy w±tek i tyyyle stron Szaleñstwo

Nie farbujê, nie suszê, od¿ywiam , nie prostuje, a w³osy sobie piêkne rosn± <3 Jeszcze trochê i bêdê mia³a najd³u¿sze w³osy jakie kiedykolwiek uda³o mi siê zapu¶ciæ Jest ³adna pogoda to mo¿e zrobie foteczke
Hej, hej Ju¿ my¶la³am gdzie siê podziewasz
¦wietnie, ¿e dalej nie farbujesz i dbasz o w³osy, oby tak dalej i czekam na fotkê!


Cytat:
Napisane przez favianna Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki za cieple przyjecie
Nie farbuje juz jakies pol roku, to moj drugi powrot do naturalnych wlosow w zyciu. Kiedys farbowalam sie przez ponad 10 lat na czerwono i jakies 5 lat temu postanowilam wrocic "do siebie" i sie udalo. Teraz wracam z mniej drastycznego koloru, za to kondycja wlosow znacznie mi sie pogorszyla po tych wszystkich latach, mam bardzo delikatne wlosy, mocno przesuszone, musze myc tez codziennie, wiec codziennie daje na nie porzadna maske.
Zdjecie postaram sie wkleic w weekend, moze nawet 2 bo wybieram sie do fryzjera, wiec wkleje jedno przed i jedno po Mam teraz na glowie zarosnietego boba, i czuje ze po scieciu byc moze juz niewiele z tego odrostu zostanie.
Kolor mam typowo myszowaty, w dziecinstwie mialam chwile blond, a teraz to takie nie wiadomo co, ciemniej niz ciemny blond, jasniej niz szatynka
Ja te¿ farbowa³am na czerwono, ale tylko 2 lata i tak mi to zjecha³o w³osy, ¿e trafi³am tutaj
Pó³ roku to ju¿ nie tak ma³o czasu, i z bêdzie coraz lepiej To jak ju¿ bêdziesz po wizycie u fryzjera wrzucaj zdjêcia

Cytat:
Napisane przez lauratini Poka¿ wiadomo¶æ
Rok bez farbowania w³osów!!!
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja juz po ciêciu w³osów, znowu s± przed napis... =(
Mo¿e s± krótsze, ale na pewno wygl±daj± lepiej Nie martw siê, szybko odrosn± i bêd± w lepszym stanie. Lepsze krótsze ni¿ takie mysie ogonki.

Mnie te¿ za nied³ugo czeka ciêcie. Mo¿e nie du¿o ubêdzie z d³ugo¶ci, ale muszê nadaæ jaki¶ kszta³t. Nie do¶æ, ¿e teraz fryzura jest bezkszta³tna, to jeszcze potrzebne jest nadanie jej lekko¶ci.

Przez moj± sklerozê zapomnia³am zrobiæ dzisiaj p³ukankê z octu jab³kowego
Wiêc przechodzi to na nastêpne mycie.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:09   #353
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

a ja co do dlugosci wlosow jestem pewna, ze nie przekrocze linii talii i to tylko gdy beda sciete w U, by nie stracic talii. na razie zadowole sie, gd wlosy wreszcie siegna za lopatki, juz malo mi brakuje, choc wlosy nadal sa dziwnie krotkie.
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 20:15   #354
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Swan ,chodzilo mi o to, ze bob ma wiele wersji, wiec kazdy moze sobie jakas dobrac, a ze zdarza sue widywac przypadki, gdy fryzura taka komus nie pasuje, to oczywiscie chodzi o to, ze nieodpowiednia dlugosc, ciecie, k±t, cieniowanie itp

Ja nawet nie mysle o farbowaniu. Jakos tak... nie chce mi sie. Ot rosna i tyle.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 20:38   #355
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Swan ,chodzilo mi o to, ze bob ma wiele wersji, wiec kazdy moze sobie jakas dobrac, a ze zdarza sue widywac przypadki, gdy fryzura taka komus nie pasuje, to oczywiscie chodzi o to, ze nieodpowiednia dlugosc, ciecie, k±t, cieniowanie itp

Ja nawet nie mysle o farbowaniu. Jakos tak... nie chce mi sie. Ot rosna i tyle.
Ja wiem o co Tobie chodzi³o

Te¿ nie my¶lê o farbowaniu, co nie oznacza, ¿e zazdroszczê innym w³osów w kolorach ciemny br±z lub rudy Ale po farbê i tak nie siêgnê, przynajmniej dopóki konkretnie nie dopadn± mnie siwki
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 20:44   #356
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Jest jeszcze opcja, ¿e kobieta nie potrafi siê uczesaæ tak jak fryzjer i "BOB" robi sie plaskaty, nie trzyma formy, koñce wywiaj± sie we wszystkie strony .. wygl±da wtedy fatalnie :/ juz nie raz widzia³am takie wersje, ¿e szef piêknie strzyg³ Pani± a ta wraca³a z ku*± na g³owie, najwa¿niejsze to potrafiæ siê uczesaæ i trzymaæ forme fryzury. Poka¿ê Wam, jakiego boba ja nosi³am przez dobre 3 lata ( w blondzie na dodatek ;D ) mia³±m mocno wycieniowany ty³ co dawa³o fryzurze lekko¶ci bo mog³am go sobie roztargaæ co dodatkowo nadawa³o objeto¶ci i nie musia³am go specjalnie modelowaæ tylko górna warstê i boki mocno wyciêga³am na grub± szczotkê.

SAM_3987.jpgSAM_3982.jpgSAM_3983.jpg
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-01-16 o 20:48
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-17, 09:10   #357
twisteed
Raczkowanie
 
Avatar twisteed
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

ERIN
Jeju, ale jeste¶ piêkna
co do boba, to uwa¿am ¿e to fajna fryzyrka dla tych co maj± proste, badz lekko powywijane w³oski.
Krêcone i bob to masakra ! nie do utrzymania, no i nie da siê modelowaæ na szczotce wygl±da to po prostu ¼le

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Moje drogi dziewczyny !
Bojê siê, ¿e zaraz zostanê skarcona ale proszê Was o radê, od razu mówie, nie zwi±zane z w³osami mam nadziejê, ¿e mi wybaczycie. Nie wiem, do kogo innego mog³abym siê z tym zwróciæ.

W duu¿ym skrócie; pozna³am ch³opaka, a raczej on mnie pozna³. W niezwykle kreatywny sposób rozpoczêli¶my nasz± znajomo¶c. Wiadomo, przystojny, zabawny, czu³e s³ówka itp. Pisali¶my ze sob±, spotkali¶my siê parê razy, ale randk± nazwaæ tego nie mo¿na by³o bo zawsze nawala³. Jednak zawsze mnie tak omota³, ¿e mu wierzy³am Ostatnio te¿ tak by³o; wyskoczy³y mu jakie¶ zawody, czy co¶ i OBIECA£ mi, ¿e zadzwoni i umówili¶my siê na sobotê. By³am baardzoo szczêsliwa, planowa³am, wybiera³am i tak... nastêpnego dnia wybra³am siê na spacer i przypadkiem zobaczy³am go z inn±. Objêci, przytuleni, zadowoleni. Widzia³ mnie, nie zrobi³o to na nim ¿adnego wra¿enia.

Wiem, ¿e jest dupkiem, ale mimo to zwi±za³am siê z nim. na jego towarzystwo jestem skazana parê razy w tygodniu i to mi tylko o nim przypomina. by³o lepiej, mysla³am, ¿e ju¿ sobie poradzi³am a to wróci³o jak bumerang !!!
My¶le o nim, ¶ni mi siê po nocach, ca³y czas chodzê zdo³owana. By³abym nawet w stanie do niego zagadaæ, ale chcê zachowaæ resztki godno¶ci.
Od pocz±tku mnie oszukiwa³, a to bardzo zabola³o

Edytowane przez twisteed
Czas edycji: 2015-01-17 o 09:11
twisteed jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-17, 09:58   #358
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eeeee, przecie¿ nie dosz³o do niczego, wiêc nie masz co siê martwiæ. Gdyby by³y poca³unki, macanki, seks, randki, to mo¿na by³oby rozpaczaæ i potem rzuciæ gnoja (ja na twoim miejscu powiedzia³abym jego dziewczynie), a tak... ciesz siê, ¿e do niczego nie dosz³o, bo wtedy by¶ cierpia³a
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-17, 10:35   #359
twisteed
Raczkowanie
 
Avatar twisteed
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Eeeee, przecie¿ nie dosz³o do niczego, wiêc nie masz co siê martwiæ. Gdyby by³y poca³unki, macanki, seks, randki, to mo¿na by³oby rozpaczaæ i potem rzuciæ gnoja (ja na twoim miejscu powiedzia³abym jego dziewczynie), a tak... ciesz siê, ¿e do niczego nie dosz³o, bo wtedy by¶ cierpia³a
Dziêki za s³owa pokrzepienia wiem, ¿e to nie koniec ¿ycia tylko problem w tym ¿e nie mogê go wyrzuciæ z pamiêci, i wcale nie my¶le o nim jak o oszu¶cie, tylko fajnym facecie i to mój b³±d.
twisteed jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-17, 12:25   #360
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Oczywi¶cie jak ju¿ siê pochwali³am, ¿e nie farbuje i nie u¿ywam ciep³a to dzisiaj na wyj¶cie zrobi³am sobie loki Ale wiecie co? Raz nie zawsze
Zdjecie robione kalkulatorem Nie robi³am z flashem bo kolor bardzo mocno przek³amuje, zdjêcie tak pi razy drzwi z lokami xd
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1090233.jpg (143,1 KB, 59 za³adowañ)
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.