Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 15:19   #1201
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Zamienne stosowanie preparatów ze skrzypu

Od miesiąca stosuję wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami i mikroelementami. Strasznie wypadają mi włosy. Podobno pierwsze widoczne efekty mają być widoczne po około trzech miesiącach. Ja już teraz widzę, że poprawiły mi się paznokcie, a włosy już się tak nie przetłuszczają. Wcześniej myłam je dziennie, teraz co drugi dzień. Dla mnie to spory sukces. Na rynku jest mnóstwo preparatów ze skrzypu różnych firm, które tylko w niewielkim stopniu różnią się składem. Czy mogę kupić teraz wyciąg ze skrzypu innej firmy? Czy podziała on jak dalszy ciąg kuracji? Myślałam też, by zakupić teraz Silicę, bo słyszałam wiele dobrych opinii. Czy ona przedłuży mi kurację skrzypem, czy znowu czekanie na efekty od początku? Tak poza tym, to postanowiłam zażywać takie preparaty cały czas... Zamiennie. No i jeszcze ostatnie pytanie: czy mogę zażywać równocześnie 2 różne preparaty? Np. rano jakiś wyciąg ze skrzypu, a wieczorem Silicę, czy podobnie? Nie przedobrzę?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:27   #1202
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja uzywam cynku, żelaza i ostanio drożdży i zauważyłam, że włosy mniej mi wypadają. Ale mam jeszcze takie pytanie czy znacie jakies preparaty, kosmetyki zapobiegające łamaniu sie wlosow? Prosze o porade.
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 16:02   #1203
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aleksandra 2 Pokaż wiadomość
Ja uzywam cynku, żelaza i ostanio drożdży i zauważyłam, że włosy mniej mi wypadają. Ale mam jeszcze takie pytanie czy znacie jakies preparaty, kosmetyki zapobiegające łamaniu sie wlosow? Prosze o porade.
Wiem, że Vitapil jest na łamiące włosy, ale nie wiem czy działa na to bo dopiero zaczynam kuracje. Może inne Wizażanki będą coś wiedziały o działaniu.
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 07:29   #1204
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
Wiem, że Vitapil jest na łamiące włosy, ale nie wiem czy działa na to bo dopiero zaczynam kuracje. Może inne Wizażanki będą coś wiedziały o działaniu.

ja brałam vitapil na przemian z inneove vichy ponad rok z niewielkimi przerwami.Bardzo wypadały mi wlosy ,mialam krótkie pierze-naprawde.. . Po roku czasu jak porównuje zdjecia widze zdecydowana róznice!! . I mimo,że włosy mam teraz dlugie są dwa razy grubsze niz byly . Nie wiem,który preparat pomógł ,więc polecam obydwa D.Włosy są o niebo lepsze)
__________________
Aparatek kosmetyczny - góra od 09. 2007
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 11:00   #1205
badziu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy któraś z Was stosowała Capivit Piękne włosy? Ostatnio zauważyłam reklamę i nie wiem czy ten produkt pojawił się dopiero na rynku czy już istnieje od dawna. Strasznie wypadają mi włosy. Może jest to spowodowane ich nadmiernym przetłuszczaniem. Myję włosy codziennie. Używałam już Skrzypowity, Silici, aktualnie kończę 2 opakowanie Vitapilu. A włosy jak wypadały tak wypadają :/ Czasami więcej czasami mniej. W wersji optymistycznej jest to ok 100 włosów dziennie, w wersji pesymistycznej znacznie wiecej.Zaczęłam stosować Wax i jakąś wcierkę ze skrzypu polnego. Dodam jeszcze, że biorę hormony od 2 miesięcy i mam wrażenie że od tego jakoś więcej włosów mi wypada. Niestety nie mam możliwości ich odstawienia. Myślicie że po pewnym czasie jakoś to sie unormuje? Mogłybyście polecić mi jakieś kapsułki, szampony czy odżywki? No i napisać co z tym Capivitem?
badziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 11:06   #1206
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Z tego co pamiętam dziewczyny analizowały skład Capivitu Piękne Włosy i stwierdziły, że aż tak rewelacyjny ten skład nie jest, tzn. skład w porządku, ale nie aż taki, aby mozna było zauważyć faktyczną poprawę stanu włosów. Po prostu zestaw witamin i mikro czy makroelementów.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 11:41   #1207
badziu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziękuję za odpowiedź. W związku z tym, ktoś może mi polecić coś "o rewelacyjnym składzie"?
badziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 15:03   #1208
stworzonadlaciebie
Raczkowanie
 
Avatar stworzonadlaciebie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 187
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A czy ktras z was stosowala inneov? Pomagal?;] Jakie efekty?;]
stworzonadlaciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:10   #1209
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez badziu Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. W związku z tym, ktoś może mi polecić coś "o rewelacyjnym składzie"?
Wszystko jest opisane w wątku wraz z opiniami dziewczyn, które stosowały tabletki. Ja osobiście byłam bardzo zadowolona z Siliki, ale wole pić drożdże
Cytat:
Napisane przez stworzonadlaciebie Pokaż wiadomość
A czy ktras z was stosowala inneov? Pomagal?;] Jakie efekty?;]
Raczej marne ma opinie
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:48   #1210
badziu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Aggie125 jak często pijesz te drożdże? I w jakiej ilości? Pomagają na wypadające wlosy czy tylko poprawiają ich kondycję? Czy oprócz tego stosujesz jakiego tabletki? Pewnie już gdzieś pisałaś o tym, ale przyznam szczerze, że nie chce mi się tego wszystkiego czytać.
badziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 18:15   #1211
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A ja mam pytanie odnośnie tabletek zawierających drożdże. Przeczytałam wątek o piciu drożdży, jednak spodziewam się, iż mój żołądek nie zaakceptuje takiej zabawy..
Stąd mój pomysł na tabletki z drożdży. Miałam powrócić do łykania Belissy, ale skoro drożdże są takie mega to może w formie tabletek też pomogą..
Możecie mi polecić jakieś drożdżowe piguły ?
takie znalazłam w necie:
http://www.podorlem.net/product/id/1...owarskich-100g
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 20:20   #1212
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez badziu Pokaż wiadomość
Aggie125 jak często pijesz te drożdże? I w jakiej ilości? Pomagają na wypadające wlosy czy tylko poprawiają ich kondycję? Czy oprócz tego stosujesz jakiego tabletki? Pewnie już gdzieś pisałaś o tym, ale przyznam szczerze, że nie chce mi się tego wszystkiego czytać.
Jest osobny wątek o drożdżach, nie ma jeszcze zbyt wielu stron, tam znajdziesz wszystkie informacje
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 21:08   #1213
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja ostatnio zaczelam testowac Plussz multiwitamina plus żelazo..zobaczymy jaki bedzie..sklad ma podobny do merz special tylko bez drożdży
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 21:31   #1214
jovvinka
Raczkowanie
 
Avatar jovvinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 44
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja ostatnio kupiłam dla siebie, już po raz drugi zresztą Inneov gęstość włosów, a dla swojego faceta Inneov homme- też na włosy. mam nadzieję, że ten męski Inneov też jest tak skuteczny, jak ten dla kobiet, bo jak wcześniej łykałam to cudo, to naprawdę efekty były zaskakujące.
jovvinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 09:42   #1215
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja obecnie biorę Skrzypowitę z racji że zostało mi pół opakowania z poprzedniej kuracji,jak skończę to przerzucam sie na Belissę,po niej moje włosy reagowały najszybciej a ja znowu chcę mieć długie włosy
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:24   #1216
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jovvinka Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupiłam dla siebie, już po raz drugi zresztą Inneov gęstość włosów, a dla swojego faceta Inneov homme- też na włosy. mam nadzieję, że ten męski Inneov też jest tak skuteczny, jak ten dla kobiet, bo jak wcześniej łykałam to cudo, to naprawdę efekty były zaskakujące.
ostatnio często się o tych tabletkach mówi / pisze. sama je kupiłam pod wpływem informacji z internetu na razie początek łykania, ale jestem dobrej myśli. a jak będziesz miała jakieś spostrzeżenia co do tego dla facetów, to napisz
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 09:36   #1217
Saiuri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A mi leci waga po Skrzyp MAX Kupiłam je na włosy a działa na wagę... jestem w szoku ale juz 3kg mniej po jednym opakowaniu. No i paznokcie rosną jak oszalałe.

Czy któraś miała podobnie z wagą?
Saiuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 11:42   #1218
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Stosuję inneov od dwoch tyg, narazie widzę zmianę na skórze tzn mam gładkie ciało nie potrzebuję balsamu, a nie zmieniłam mydła , płynów do kąpieli więc myślę, że to zasługa tych tabletek? czy któraś z Was też to zaobserwowała, mam nadzieję, że moje włosy też zareagują bo jest tragicznie
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 11:44   #1219
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Stosuję inneov od dwoch tyg, narazie widzę zmianę na skórze tzn mam gładkie ciało nie potrzebuję balsamu, a nie zmieniłam mydła , płynów do kąpieli więc myślę, że to zasługa tych tabletek? czy któraś z Was też to zaobserwowała, mam nadzieję, że moje włosy też zareagują bo jest tragicznie
Jeśli chodzi o Inneov, to jest dość droga kuracja, a jak pisze producent, trzeba zażywać go przez kilka miesięcy aby zauważyć pierwsze efekty. Istnieje kuracja zastępcza dla Inneovu - tauryna plus zielona herbata plus cynk. Wychodzi o wiele taniej
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 13:03   #1220
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dziekuję, za tą informację ale już kupiłam więc muszę to zużyć na przyszłość będę wiedziała, jeśli ten skład przyniesie skutek na pewno poszukam tańszego zamiennika. Oprócz tego przyjmuję drożdże piwowarskie lewitanu, mam nadzieję, że przeżyję. Martwi mnie to , że witaminy u mnie wzmagają chyba apetyt ....
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 15:36   #1221
Artystyczna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 69
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a ja mam pytanie... biore 6 miesiac tabletki inneov gestosc wlosow.. i nei wiem czy zrobic meisiac przerwy i znowu brac czy kontynuowac dalej na opakowaniu pisze.. "Skuteczność potwierdzona w badaniach klinicznych: w ciągu 3 miesięcy codzienne wypadanie włosów zmniejsza się.Po 6 miesiącach ulega ono znaczącemu zahamowaniu.Poprawia jakość włosów."

jak myslicie?
Artystyczna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 15:42   #1222
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Polecam witaminę a+e. Oraz preparat Lino Complex(zimnotłoczony olej lniany) Włosy mam długie- do pasa.Stosowałam wczesniej różne preparaty, ale nie dały takich efektów jak te wyżej wymienione(także poprawiły kondycję skóry)
KOszt też niewielki- witamina a+e- około 3 zł 30tabletek, Lino około 12 zł 50 tabletek
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 13:56   #1223
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Artystyczna moja znajoma zażywała inneov przez pół roku potem zrobiła sobie kilka miesięcy przerwy za radą dermatolożki ale w tym czasie zażywała zamiennie inny suplement.
Ja właśnie zaczęłam kurację inneov czy możesz opowiedziać mi o efektach jakie te tabletki wywołały u Ciebie
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:27   #1224
Artystyczna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 69
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Powiem szczerze ze podziałały ale w niewielkim stopniu...
ale tonacy "brzytwy sie chwyta"
Artystyczna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 10:15   #1225
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Artstyczna co rozumiesz przez w niewielkim stopniu.....
ja jestem na początku kuracji i cały czas myślę czy to ciągnąć nie da się ukryć , że bije to po kieszeni....
na opakowaniu pisze , że minimum 3 miesiące ...........hmmm potem jakies efekty
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 10:02   #1226
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Wczoraj farmaceutka poleciła mi NAturKaps-SkrzypMax(witaminy i minerały)
opakowanie kosztuje:17 zł i jest w nim 48 kapsułek.
i od wczoraj je biorę.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 15:02   #1227
lighthead
Przyczajenie
 
Avatar lighthead
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Lightbulb Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

kurde, szkloda że tylko jedna osoba wypowiedziała się na temat 'skrzypu complex chelatowego'
zaczęłam brać, bo włosy wypadają mi strasznie, a nie chciałabym być łysa w wieku 20 lat i mam nadzieję, że skuteczne to cudo jest.

pozdrawiam
__________________
dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.
lighthead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 15:42   #1228
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lighthead Pokaż wiadomość
kurde, szkloda że tylko jedna osoba wypowiedziała się na temat 'skrzypu complex chelatowego'
zaczęłam brać, bo włosy wypadają mi strasznie, a nie chciałabym być łysa w wieku 20 lat i mam nadzieję, że skuteczne to cudo jest.

pozdrawiam
Hm, ale wiesz, jak jest - choćby i 50 osób się wypowiedziało pozytywnie, dany preparat może akurat na Ciebie nie podziałać
Testuj, obserwuj i opisz efekty.
Pamiętaj aby nie zniechęcać się po kilku tygodniach stosowania, czasem na efekt trzeba czekać nawet 3 miesiące
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 18:56   #1229
palma_nova
Raczkowanie
 
Avatar palma_nova
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 169
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Rok temu na początku września, rozpoczęłam brać Humavit ze względu na cenę oraz zupełny brak rezultatów po wszelkich "skrzypowitach". Humavit w większości składa się z drożdży, brałam po 6 tabletek dziennie. Na początku grudnia (po 2 opakowaniach) moje włosy zwiększyły swoją objetość około 2x !!!! Sama podczas trwania kuracji zauważałam coraz to maleńkie kłaczki wyrastające z mojej głowy byłam w szoku bo dochodziło do tego że nie mogłam związać kucyka bądź normalnie ułożyć grzywki bo stał mi na przedziałku taki "kaczorek" śmieszne ale baaardzo zadowalające!!

Obecnie znowu zaczęłam swoją kurację, tym razem z Humavitem Silica Var, ponieważ jest dodatkowo wzbogacony o krzem i inne składniki (chociaż cena też wzrosła z 9zł do 16zł). Aczkolwiek osobiście jak skończ to opakowanie to wróce chyba do starego humavitu, po co przepłacać jak dawniej było idealnie ?!

Zwróciłam uwagę, że te wszystkie tabletki działają zależnie od organizmu, na mnie np. zupełnie nie działały preparaty w większości składu z pokrzywy, a działają z drożdży, a u innych na odwrót
__________________
Czasami tracę wiarę we wszystko co robie złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie..

Jeżeli ciągle coś przeszkadza ci i gryzie pokonaj wreszcie to i stań od tego wyżej
Jeżeli myślisz że już nic ci nie pomoże rozejrzyj sie dokoła inni maja gorzej
palma_nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 09:09   #1230
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

nie wiem jak wy ale ja stwierdzam po braniu niemal wszystkich dostępnych witaminek i preparatów że na cerę nie pomaga nic(na tworzenie się pryszczy zaskórników).Fakt efekt jakiś jest ale raczej znikomy.a brałam już humavit,skrzypowitę, dromin,lewitan,merz special,revalid,i inne których nazw nie pamiętam.aktualnie biorę bratka w tabletkch(jakieś 2 miesiące),cynk,capivit hydrocontrol, witaminę b complex i a+e.spektakularnych efektów nie widzę.ale może to tylko ja;]
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.