Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 10:21   #601
madziek1988
Raczkowanie
 
Avatar madziek1988
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: JAWORZNO( śląsk)
Wiadomości: 159
GG do madziek1988
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cześć dziewczynki chciałam wam życzyć wesołych świąt bo jade na wieś do babci i mnie nie będzie przede wszystkim smacznych jajek bo to przecież białko hehe :P
madziek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 16:37   #602
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Madzia ja juz na jajka nie moge patrzec ale dziekuje Odpocznij, najedz sie za mnie domowej kielbaski, bo ja nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze jej zasmakuje I po powrocie chce Cie tu widziec back
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 07:01   #603
wanilka23
Raczkowanie
 
Avatar wanilka23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 55
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń
__________________

wanilka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 06:25   #604
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

witam
Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałam Wam życzyć:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.
Wesołych świąt http://apeiro.pl/jajko

Naja
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 10:34   #605
Luithia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 85
GG do Luithia
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Wesołych Świąt i niewielu grzeszków, Kobietki

A u mnie entuzjazm - na wadze 91,5kg!
__________________
Pamiętnik Wieloryba aspirującego do miana Zgrabnej Foczki


24,5kg za mną
21,5kg jeszcze do zgubienia

Luithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 10:46   #606
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Hej, "musze" sie do Was dolaczyc ;(
A raczej -bo mysle, ze w dobrym towarzystwie latwiej pojdzie

Odchudzam sie od 4 marca-wtedy tez zapisalam sie na silownie+aerobic.
Do dzis schudlam 3 kg
A moze i wiecej, bo zwazylam sie dopiwero po tyg. diety .

Mam 176cm wzrostu i waze /teraz/ ok 80kg
Cel- 60 .

I przy okazji, zycze Wam rodzinnych, spokojnych Swiat
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:04   #607
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

tez do was dołączam
wlasnie zeszlam z wagi a tam 89 kg a niedawno bylo 85 kg. moze to wina #@%#$^% ale to i tak za duzo...moj cel to 65kg.po swietach ide na basenik musze sie w koncu wziac za sibie bo jak sie sama za siebie nie wezme to kto inny?a tu lato za kilka miesiecy a ja nie chce znowu sie ukrywac pod szerokimi ciuszkami...a wiec do dziela...z okazji, ze jutro sa swieta rezygnuje ze slodyczy bo niestety podczas #@%$#@%#$ mam do nich slabosc ale sie wezme i zapre buziaki
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 21:51   #608
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

witam nowe kobitki i zycze szybkiego dojscia do celu

u mnie dietka na okres swiat zawieszona - oby tylko waga nie wzrosla ... dzis zajadalam sie jajkiem i rybka
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 21:30   #609
winka
Raczkowanie
 
Avatar winka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

wszystkiego dobrego w święta i po u mnie grzeszków dużo, szczególnie duuuuuuuuuuuuuuużo wina
__________________
"cudowna to jest k*rwa woda z lichenia"



winka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 22:03   #610
kamil16x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-03-24 o 07:52
kamil16x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 14:04   #611
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Witajcie poswiatecznie
Moze nie bede sie wypowiadac na temat grzeszkow bo to by byl temat rzeka, od razu do konkretow Od dzis znowu wracam do dietki, bo szkoda zaprzepascic efektow. Pomijajac to ze jeszcze rano skusilam sie na 2 kawaly ciasta zeby sprobowac czy wyszlo i dowiedzialam sie ze nie wyszlo hihihi Lece na silownie, milego swietowania, u mnie dzis juz normalny dzien.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 18:44   #612
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

hej kobitki .... nio i ja wracm do dietki ... te swieta to jedynie obrzerstwo hehehe dobrze ze swieta są 2 razy w roku hehe


Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Witajcie poswiatecznie
Moze nie bede sie wypowiadac na temat grzeszkow bo to by byl temat rzeka, od razu do konkretow Od dzis znowu wracam do dietki, bo szkoda zaprzepascic efektow. Pomijajac to ze jeszcze rano skusilam sie na 2 kawaly ciasta zeby sprobowac czy wyszlo i dowiedzialam sie ze nie wyszlo hihihi Lece na silownie, milego swietowania, u mnie dzis juz normalny dzien.
no pięknie TY już do dzisiaj heh a ja przed chwilą wszamałam karpatke oj dzisiaj jeszcze swieta - zaczynam od jutra
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:23   #613
winka
Raczkowanie
 
Avatar winka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

ufff na szczęście koniec świąt grzeszków było sporo ale od jutra rana z powrotem dietka, aż się boję stawać rano na wagę, ale nic to do pracy rodacy! pozdrawiam śnieżnie
__________________
"cudowna to jest k*rwa woda z lichenia"



winka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 07:52   #614
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez winka Pokaż wiadomość
ufff na szczęście koniec świąt grzeszków było sporo ale od jutra rana z powrotem dietka, aż się boję stawać rano na wagę, ale nic to do pracy rodacy! pozdrawiam śnieżnie

ja nawet nie stawałam na wage heh nie ma sesnu sie stresowac stane w poniedzialek
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 07:59   #615
winka
Raczkowanie
 
Avatar winka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
ja nawet nie stawałam na wage heh nie ma sesnu sie stresowac stane w poniedzialek

hehehe też tak stwierdziłam, dzisiaj nie mam ochoty na nic do jedzenia, chyba muszę się trochę przegłodzić
__________________
"cudowna to jest k*rwa woda z lichenia"



winka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 08:01   #616
dorota1976
Raczkowanie
 
Avatar dorota1976
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Witam po świętach!
A ja niestety stanęłam na wadze i mam 1,5 kg więcej.No święta i prawie dwa tygodnie na odwyku nikotynowym dały znać o sobie. No ale jestem z siebie dumna chociaż z tymi fajkami po 15 latach nałogu. Dobra zaczynam nudzić.
__________________
96,5>95,4>94>93>92>91>90>88>86>84>82>80>78>76> 75

45 dni bez dymka
dorota1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:30   #617
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Witam Was Dziewczyny Ja też mam nienajlepszy dietowy okres za sobą, najpierw mój facet wrócił z delegacji, wiec pyszna (absolutnie nie dietetyczna) kolacja z winem. Następnego dnia zaczęły sie cieżkie dni i na widok czekolady aż sie trzęsłam, właścieiwe jadłam malutko, za to nie obyło się bez batoników. No i teraz świeta: jakiegoś strasznego obrzarstwa nie było, ale z dietą to tez nic wspólnego nie miało.
Od dziś wracam na dietę, ale na wszelki wypadek nie waze sie przez ten tydzień, bo jeśli okaze sie ze wróciłam do punktu wyjścia to chyba sie załamię. Wracam też do pracy, więc już ani czasu , ani pokus tak wiele nie będzie
Dziś zaczełam dzien od kromki razowca i porcji pysznej ale niskokalorycznej morskiej rybki, do pracy zabieram jedynie banany i duży malinowy jogurt, to mi zazwyczaj wystarcza zresztą po tej światecznej rozpuście nie zaszkodzi mi odrobinka głodu
Dorotko, ja 2 lata temu także rzucałam palenie po 6 latach kopcenia i wciągałam ciasteczka i czekoladki hurtowo. W ogóle zaczełam wiecej jeśc. Przytyłam wtedy kilka kresek, jednak była to wyłącznie moja wina. Kup sobie bezcukrowe gumy do żucia, przejdz na dietę i kilogramy nape3wno sobie pójdą precz
Przed nami ciężki poświateczny okres diety, wiec zyczę powodzenia
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:51   #618
siwka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 45
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cześć dziewczyny jestem nowa, mam do zrzucenia jakieś 20kg. To za dużo. Prowadziłam dużo diet ale teraz mam taka wewnętrzną potrzebę zmiany czegoś w moim życiu.
Napiszcie proszę czy stosujecie jakieś konkretne diety czy może tak od siebie. Ja stawiam teraz na zdrowe odżywianie
siwka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 10:30   #619
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

kobitki wiec zaczynamy od dzis ... damy rade do wakacji musii byc 10 kg mniej a do kolejnych swiat 20

ja na poprawe humorku poszłam do fryzjera i scielam mojeee dlugie wlosy ktore były do pasa heh ciekawa jestem miny TZ ...

__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 10:34   #620
toczek_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 47
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Hej moge się przyłączyc ? W czwartek bedzie miesiąc mojego dietkowania ale przez święta to jak tak przegiełam z jedzeniem ze boje sie ze wszystkie kg nadrobiłam. Stosuje dietke 800 kcal i jestem zadowolona dzis robie sobie taka głodówke 1 dniową jak wytrzymam a jak nie to zjem ze 2 marchewki zeby poczuc taka fajna lekkośc jaką czułam przed świętami. Mam 17 lat zaczynałam od 84 potem bylo 82 ale gdzies od 3 tygodni sie nie warzyłam wiec nie wiem ile jest ale marzy mi sie juz ta 7 z przodu Do końca czerwca chce warzyc jakies 63 wiec po jakies 5 kg na miesiąc i myśle ze to jest do osiągniecia
toczek_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 10:43   #621
siwka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 45
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Naja84 mam prawie tyle samo do schudnięcia. Przed ciążą ważyłam 48kg to były czasy, a teraz 30kg więcej.
Załamka

Ale z wami raźniej i na pewno sie uda.

Macie jakieś pomysły na dobrą dietkę
siwka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:09   #622
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez toczek_ona Pokaż wiadomość
Hej moge się przyłączyc ? W czwartek bedzie miesiąc mojego dietkowania ale przez święta to jak tak przegiełam z jedzeniem ze boje sie ze wszystkie kg nadrobiłam. Stosuje dietke 800 kcal i jestem zadowolona dzis robie sobie taka głodówke 1 dniową jak wytrzymam a jak nie to zjem ze 2 marchewki zeby poczuc taka fajna lekkośc jaką czułam przed świętami. Mam 17 lat zaczynałam od 84 potem bylo 82 ale gdzies od 3 tygodni sie nie warzyłam wiec nie wiem ile jest ale marzy mi sie juz ta 7 z przodu Do końca czerwca chce warzyc jakies 63 wiec po jakies 5 kg na miesiąc i myśle ze to jest do osiągniecia

A po wakacjach 115 kg.
Brawo, brawo
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 20:15   #623
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez toczek_ona Pokaż wiadomość
Hej moge się przyłączyc ? W czwartek bedzie miesiąc mojego dietkowania ale przez święta to jak tak przegiełam z jedzeniem ze boje sie ze wszystkie kg nadrobiłam. Stosuje dietke 800 kcal i jestem zadowolona dzis robie sobie taka głodówke 1 dniową jak wytrzymam a jak nie to zjem ze 2 marchewki zeby poczuc taka fajna lekkośc jaką czułam przed świętami. Mam 17 lat zaczynałam od 84 potem bylo 82 ale gdzies od 3 tygodni sie nie warzyłam wiec nie wiem ile jest ale marzy mi sie juz ta 7 z przodu Do końca czerwca chce warzyc jakies 63 wiec po jakies 5 kg na miesiąc i myśle ze to jest do osiągniecia
Tutaj promujemy ZDROWE ODŻYWIANIE z takimi dietami to zapraszam na Krzywe Zwierciadło
Nie potrzebujemy tutaj głodówek
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 21:42   #624
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

dziewczyny i zjadlam dzis czekoladki jestem zla na siebie nawet mi sie cwiczyc nie chce do d..y po tych swietach
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 01:21   #625
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
dziewczyny i zjadlam dzis czekoladki jestem zla na siebie nawet mi sie cwiczyc nie chce do d..y po tych swietach
Zeby Ci nie bylo smutno to ja tez dzis zjadlam 3 kawalki ciasta jakos ciezko sie zabrac po tych swietach na dietke. Powinnam isc na silownie albo basen, ale jakos spac mi sie chce (chyba od nadmiaru cukru)
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 08:48   #626
winka
Raczkowanie
 
Avatar winka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

hahaha to ja myślałam, że jestem osamotniona w grzechach poświątecznych a tu proszę nie martwcie się dziś jest nowy dzień- na pewno lepszy nawet udało mi się wstać przed 7 co normalne jest niemożliwe, mam jeszcze małe problemy żołądkowe, ale spróbuję dziś już wrócić na właściwą dietkę

miłego, białkowego dnia
__________________
"cudowna to jest k*rwa woda z lichenia"



winka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:38   #627
xena20
Przyczajenie
 
Avatar xena20
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Hej Witaj Ja Jestem Po Porodzie Już Miesiąc Chciała Bym Chciała Bym Sie Pszyłączyć Do Ciebie Napisz Mi Naczym Polega Ta Dieta A Też Zaczne Ja Stosowac Musze Schudnąc 25 Kg Czekam Na Szybką Odpowiedz Dzieki Z Góry I Pozdrawiam
xena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:59   #628
misialinezja
Raczkowanie
 
Avatar misialinezja
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 58
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Witajcie! Kupiłam sobie dziś kwietniowego Joy'a i jako dodatek jest opis diety nowojorskiej. Niby 8 kg w 14 dni[ nie wierzę w cuda] ale powiem wam, ze całkiem nieźle to brzmi. Tylko ze chciałabym ta dietę nieco zredukować i schudnąć choć 4 kg w 2 tygodnie. Wtedy bym miała motywacje do redukcji tłuszczyku Bo ostatnio nieco za wolno to szło... Niestety. Więc tak-dieta nowojorska polega na spożywaniu dużej ilości białka i radykalnemu ograniczeniu węglowodanów. Tego nie wolno:Alkohol,Białe pieczywo,węglowodany,słod kie produkty mleczne,tłuszcze,owoce,sł odycze i cukier. Zaplanuj posiłki co 3 godziny np:7-10-13-16-19. David Kirsch poleca rano wypić proteinowy shake bądź omlet. Ja chyba bym wolała zamiast tego zjeść musli z mlekiem czy jajecznice na oliwie.II śniadanie-jogurt naturalny,150 g tuńczyka,albo nisko tłuszczowa sałatka jajeczna.Obiad:drobiowa potrawka chili z sałatą,sałata z bazylią i drobiem,krewetki po marynarsku z zielona sałatą,tuńczyk w sezamie,sałata z łososiem,okoń w pomidorach,pikantne kotleciki z łososia,kurczak na ostro,pierś kurczaka w sosie pomidorowym,zapiekane brokuły,pierś kurczaka z kalafiorem.Podwieczorek:białko jajka,pieczony kurczak,migdały.Kolacja:Pierś kurczaka w ziołach z brokułami,sałatka z pomidorem i piersią kuraczaka,klopsiki z łososia,sałatka grecka,łosoś zapiekany w chrzanie,kotlet z łososia,kurczak w sezamie,kotelciki sojowe. Co prawda D.Kirsch zaleca wypić proteinowy shake rano i wieczorem, ale ja chyba z tego zrezygnuję. Oprócz tego pół godziny ćwiczeń rano. Jeśli ktoś chce przepisy na w/w potrawy to piszcie na PW Agnes, a Ty co o tej diecie sądzisz ? Z góry mówię, że to tylko na dwa tygodnie później wracam do tego co Ty nam ciągle radzisz
__________________
DOPÓKI WALCZĘ JESTEM ZWYCIĘZCĄ !

Walka z kilogramami rozpoczęta 11.02.2008 !


misialinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:59   #629
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Witam poswiatecznie.... zamilklam gdyz wyjechalam na swieta i dopiero dzisiaj wielki powrot... niestety z 1,5kg wiecej...ale dieta nadal trwa chociaz ostatnio wolniej sie dzieje..ale od dzisiaj juz wszystko w normie wracam do siebie i dietkowania... oby bylo co raz lepiej... i wam zycze powodzenia
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:12   #630
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez misialinezja Pokaż wiadomość
Witajcie! Kupiłam sobie dziś kwietniowego Joy'a i jako dodatek jest opis diety nowojorskiej. Niby 8 kg w 14 dni[ nie wierzę w cuda] ale powiem wam, ze całkiem nieźle to brzmi. Tylko ze chciałabym ta dietę nieco zredukować i schudnąć choć 4 kg w 2 tygodnie. Wtedy bym miała motywacje do redukcji tłuszczyku Bo ostatnio nieco za wolno to szło... Niestety. Więc tak-dieta nowojorska polega na spożywaniu dużej ilości białka i radykalnemu ograniczeniu węglowodanów. Tego nie wolno:Alkohol,Białe pieczywo,węglowodany,słod kie produkty mleczne,tłuszcze,owoce,sł odycze i cukier. Zaplanuj posiłki co 3 godziny np:7-10-13-16-19. David Kirsch poleca rano wypić proteinowy shake bądź omlet. Ja chyba bym wolała zamiast tego zjeść musli z mlekiem czy jajecznice na oliwie.II śniadanie-jogurt naturalny,150 g tuńczyka,albo nisko tłuszczowa sałatka jajeczna.Obiad:drobiowa potrawka chili z sałatą,sałata z bazylią i drobiem,krewetki po marynarsku z zielona sałatą,tuńczyk w sezamie,sałata z łososiem,okoń w pomidorach,pikantne kotleciki z łososia,kurczak na ostro,pierś kurczaka w sosie pomidorowym,zapiekane brokuły,pierś kurczaka z kalafiorem.Podwieczorek:białko jajka,pieczony kurczak,migdały.Kolacja:Pierś kurczaka w ziołach z brokułami,sałatka z pomidorem i piersią kuraczaka,klopsiki z łososia,sałatka grecka,łosoś zapiekany w chrzanie,kotlet z łososia,kurczak w sezamie,kotelciki sojowe. Co prawda D.Kirsch zaleca wypić proteinowy shake rano i wieczorem, ale ja chyba z tego zrezygnuję. Oprócz tego pół godziny ćwiczeń rano. Jeśli ktoś chce przepisy na w/w potrawy to piszcie na PW Agnes, a Ty co o tej diecie sądzisz ? Z góry mówię, że to tylko na dwa tygodnie później wracam do tego co Ty nam ciągle radzisz
Moge zeskanowac ten dodatek i wrzucic, bo go mam .
Tylko nie wiem, czy sa chetni...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.