przesyłka z Topshopu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-11, 19:50   #1
angelinaangelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2

przesyłka z Topshopu


Witajcie Mam problem dotyczacy przesyłki z Topshopu, a mianowicie: zamówiłam sobie butki na studniówke 22.12.2014 wybrałam opcję dostawy standardowa i podobno przesyłke mialam otrzymac najpozniej do 2 stycznia, a tu.... nic! Najgorsze jest to ze 23 stycznia mam studniowke i jak buciki mi nie dojda to bedzie kiepsko Niestety nie moge sledzic paczki, bo nie ma zadnego numeru nadania, a z tego co wiem to po przesłaniu paczuszki do Polski zajmuje się tym poczta polska.. Czy macie jakies doswiadczenia tego typu? Zamawialyscie kiedys co z topshopu? Bo ja przyznam ze pierwszy raz i zaczynam sie denerwowac, co nie owocuje na przyszłe zakupy w tym skelpie Myslicie ze paczka mogla sie gdzies zagubic? A moze panikuje i paczka przyjdzie w tym tygodniu??
angelinaangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 23:17   #2
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: przesyłka z Topshopu

Najlepiej napisz do nich maila
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 05:25   #3
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: przesyłka z Topshopu

Ja wielokrotnie korzystałam z usług Topshopu i paczka zawsze przychodziła na czas (tj. do dnia podanego w mailu), choć, fakt, zamówienia zawsze składałam poza okresem świąt i wyprzedaży, co może rzutować na terminowość. Na terenie Polski transportem zajmuje się poczta polska. Na Twoim miejscu napisałabym po prostu maila.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 21:13   #4
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: przesyłka z Topshopu

Hej

Ja zamówiłam sobie kilka rzeczy w newlooku UK 28.12.2014. Miały dojść do 6 stycznia i też nie mam nadal paczki. Wysłałam do nich maila w sobotę ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi... jak mi coś odpiszą dam tutaj znać. Tak samo czekam na paczkę z ASOS.COM.. zobaczymy ile jeszcze poczekam i mam nadzieje że paczki dotrą
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:36   #5
angelinaangelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: przesyłka z Topshopu

Hej Przesyłka już mi doszła w dniu wczorajszym Na maila też mi odpowiedzieli i w sumie nic nowego się nie dowiedziałam Oni nie są odpowiedzialni za opoźnienia, głownie wydaję mi się że to wina poczty polskiej, no i waiadomo transportu Więc nie warto się przejmowac na zapas Co prawda prawie dwutygodniowe opóźnienie sprawiło, że rzeczy na jakies wazne wydarzenia bede kupywala pare miesiecy wczesniej (jezeli chodzi o sklepy internetowe) :P Dzięki za pomoc
angelinaangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 07:55   #6
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: przesyłka z Topshopu

Cytat:
Napisane przez angelinaangelina Pokaż wiadomość
Hej Przesyłka już mi doszła w dniu wczorajszym Na maila też mi odpowiedzieli i w sumie nic nowego się nie dowiedziałam Oni nie są odpowiedzialni za opoźnienia, głownie wydaję mi się że to wina poczty polskiej, no i waiadomo transportu Więc nie warto się przejmowac na zapas Co prawda prawie dwutygodniowe opóźnienie sprawiło, że rzeczy na jakies wazne wydarzenia bede kupywala pare miesiecy wczesniej (jezeli chodzi o sklepy internetowe) :P Dzięki za pomoc
Pocieszyłaś mnie bo ja nie dostałam odpowiedzi na maila i zaczęłam się zastanawiać czy wszystko ok

EDIT: Tez mi doszła przesyłka z new looka czekam jeszcze na asos.com :P

Edytowane przez megi314
Czas edycji: 2015-01-15 o 07:47
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 08:55:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.